Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 11:32:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 437102 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
gorzas
Vendég
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2008.05.22 csütörtök, 16:23:16 »

Gorzas PÜ ment!

Koszi, ment is vissza egybol! vigyor3
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #651 Dátum: 2008.05.22 csütörtök, 17:16:24 »

Lakkcipő,

műanyag hegesztést is vállaltok? A hátsó lököst kellene rendbe tenni. Bár már egyszer volt hegesztve, de kezdi elengedni... Lehet jobban járok ha bontottat veszek  nyes
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 17:55:51 »

Szia!

Úgy látom, hogy kell feltennem egy kérdésemet.
Volt fújva a kocsim itt-ott még a télen, ezt sokant tudják.
Egy pár hete, mióta jó idő van, akkor láttam meg, hogy a csiszolás nyomok látszanak a kasznin.
Mit lehet ezzel kezdeni? Vagy csak újrafújatni garanciába azzal aki ezt elkövette?

Na ilyen nekem is van. Meg olyan is, hogy a javítások széle látszik, fodrozódik rajta a festék. A jövő héten tervezem, hogy visszaviszem a petrányinak, garanciális utókezelésre.... Meglátjuk. Nekem február végén fényezték a gépháztetőt.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #653 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 18:02:06 »

Lakkcipő!

Kell egy kis segítség. Ma a hátsó szoknyát cseréltem  (thx Takiatti) a kocsin, közben vettem észre ezt:


Úgy tűnik, valahol átmentem valami sötétkék festéken (lomtalanítás volt a környéken.....) és a bal oldali kerekek felszedték a festéket (ugye, sárvédőgumi....), ami szépen rászáradt. A bal első ajtó a közepéig festékes, az ajtó alatti küszöb majdnem a teljes első ajtó hosszában. Még szerencse, hogy nem rózsaszín festék....
 falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav

Tudsz ebben segíteni? Vagy essek neki hígítóval, hátha leszedi a lakkot is.

Amúgy is érett már a polírozás.  Embarrassed
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 18:35:09 »

Lakkcipő!

Kell egy kis segítség. Ma a hátsó szoknyát cseréltem  (thx Takiatti) a kocsin, közben vettem észre ezt:

Próbáld meg benzinnel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 18:43:39 »

Próbáld meg benzinnel.
Gondolom lakkbenzinre gondolsz. Vagy jó a 95-ös is?  eplus2
Mellesleg olyan színű a festék, mint a kocsid, Angel. Lehet, hogy elirigyelte az autóm a tiédtől a színt és átfesti magát?  nyes
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 19:17:13 »

Gondolom lakkbenzinre gondolsz. Vagy jó a 95-ös is?  eplus2
Mellesleg olyan színű a festék, mint a kocsid, Angel. Lehet, hogy elirigyelte az autóm a tiédtől a színt és átfesti magát?  nyes
Lejön. Csak néhol 1mm vastag a réteg. Kb 2 napig kellene sikálnom. Sad(((
Aztán meg úgyis polírozni kellene. Vazze, hogy mindíg van valami....
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
gyalak
Vendég
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 20:02:32 »

Lakkcipő!

Kell egy kis segítség. Ma a hátsó szoknyát cseréltem  (thx Takiatti) a kocsin, közben vettem észre ezt:
Úgy tűnik, valahol átmentem valami sötétkék festéken (lomtalanítás volt a környéken.....) és a bal oldali kerekek felszedték a festéket (ugye, sárvédőgumi....), ami szépen rászáradt. A bal első ajtó a közepéig festékes, az ajtó alatti küszöb majdnem a teljes első ajtó hosszában. Még szerencse, hogy nem rózsaszín festék....
 falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav

Tudsz ebben segíteni? Vagy essek neki hígítóval, hátha leszedi a lakkot is.

Amúgy is érett már a polírozás.  Embarrassed
Vidd el egy profihoz és lepolirozza,azt már nem fogod tudni szépen leszedni!
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 21:25:57 »

Vidd el egy profihoz és lepolirozza,azt már nem fogod tudni szépen leszedni!
Lakkcipő jó? Vagy más ajánlatod van esetleg? A Ford Petrányihoz nem vinném, érthető okok miatt....
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #659 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 21:26:41 »

Lakkcipő jó? Vagy más ajánlatod van esetleg? A Ford Petrányihoz nem vinném, érthető okok miatt....


A lakkcipő jó.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 22:47:09 »

A lakkcipő jó.
Írtam neki PÜ-t
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #661 Dátum: 2008.05.25 vasárnap, 22:48:18 »

Lakkcipő,

műanyag hegesztést is vállaltok? A hátsó lököst kellene rendbe tenni. Bár már egyszer volt hegesztve, de kezdi elengedni... Lehet jobban járok ha bontottat veszek  nyes

Üvegszálas gyantával meglehetne véglegesre oldani. 3-5.000 Ft sérülés kiterjedésétől függően.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #662 Dátum: 2008.05.27 kedd, 13:47:32 »

Üvegszálas gyantával meglehetne véglegesre oldani. 3-5.000 Ft sérülés kiterjedésétől függően.

Pesten melózol? Foglak keresni!
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #663 Dátum: 2008.06.05 csütörtök, 13:09:53 »

Lakkcipő!

Kell egy kis segítség. Ma a hátsó szoknyát cseréltem  (thx Takiatti) a kocsin, közben vettem észre ezt:


Úgy tűnik, valahol átmentem valami sötétkék festéken (lomtalanítás volt a környéken.....) és a bal oldali kerekek felszedték a festéket (ugye, sárvédőgumi....), ami szépen rászáradt. A bal első ajtó a közepéig festékes, az ajtó alatti küszöb majdnem a teljes első ajtó hosszában. Még szerencse, hogy nem rózsaszín festék....
 falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav

Tudsz ebben segíteni? Vagy essek neki hígítóval, hátha leszedi a lakkot is.

Amúgy is érett már a polírozás.  Embarrassed
Ma Lakkcipő kolléga gyönyörűen eltávolította a festékfelhordást a küszöbről/ajtóról. Ismét oktánkék szinű a küszöböm! Szuper. Smiley 
worship worship worship  eljen  eljen eljen
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
TTibi
Vendég
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2008.06.15 vasárnap, 18:40:01 »

Sziasztok!
 Van egy 96-os diesel kombim. 200 e km van benne, nagyon szeretem, a legjobb autónak tartom!
 A sok nyitogatástól már egy kicsit lóg a vezető oldali ajtó. Ha nyitott állapotban megemelem az ajtó külső részét, kb 1 cm-t emelkedik, az alsó csap mozdul, ott látszik a kopás.
  A kérdésem az, hogy hogyan lehet ezt a hibát kijavítani? Lehet kb. fél miliméterrel nagyobb átmérőjű csapot kapni, vagy perselyezni szokták? Az ajtó levételéhez a nyitáshatárolót könnyen le tudom venni, de az elektromos vezetékek kikötését már nem mertem erőltetni. Minden tanácsot szívesen fogadok
                                     Üdv.: TTibi
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2008.06.15 vasárnap, 19:25:33 »

Sziasztok!
 Van egy 96-os diesel kombim. 200 e km van benne, nagyon szeretem, a legjobb autónak tartom!
 A sok nyitogatástól már egy kicsit lóg a vezető oldali ajtó. Ha nyitott állapotban megemelem az ajtó külső részét, kb 1 cm-t emelkedik, az alsó csap mozdul, ott látszik a kopás.
  A kérdésem az, hogy hogyan lehet ezt a hibát kijavítani? Lehet kb. fél miliméterrel nagyobb átmérőjű csapot kapni, vagy perselyezni szokták? Az ajtó levételéhez a nyitáshatárolót könnyen le tudom venni, de az elektromos vezetékek kikötését már nem mertem erőltetni. Minden tanácsot szívesen fogadok
                                     Üdv.: TTibi

Az elektromos csatlakozot el kell fordítani és széthúzható, rendelhető új stift az ajtókhoz
Naplózva
TTibi
Vendég
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2008.06.17 kedd, 15:14:45 »

  Szia Fusim!
  Köszi a segítséget, az elektromos csatlakozó könnyen szétjött, persze így már nemcsak az enyém az érdem, de az eredmény igen! Pénteken megyek Algyőre, Szegeden láttam egy ford alkatrész üzletet, remélem sikerül megvennem a stiftet és hasznosan telik a hétvégém!
                      Üdv.: TTibi
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2008.06.21 szombat, 23:05:01 »

Kicsit átképeztem magam délután Wink
MKI MKII tulajok Készüljetek némi kaszni javításra sajna a rozsda jelen van!





« Utoljára szerkesztve: 2008.06.21 szombat, 23:06:39 írta fusim » Naplózva
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #668 Dátum: 2008.06.23 hétfő, 08:05:10 »

Kicsit átképeztem magam délután Wink
MKI MKII tulajok Készüljetek némi kaszni javításra sajna a rozsda jelen van!

Egy donor autón próbálkoztál vagy valakiét élesben próbáltad be?
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2008.06.23 hétfő, 08:16:48 »

Egy donor autón próbálkoztál vagy valakiét élesben próbáltad be?

Egyenlőre donoron gyakoroltam. Olvasok pár könyvet a témában és kipróbáltam pár fogást. Hamarosan fog ez menni élesben is Wink
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2008.08.03 vasárnap, 21:45:57 »

Van valakinek egy Dalex, Messer Griesheim vagy hasonló ponthegesztő fogós hegesztőgépe - kézi? Esetleg egy olyan lakatost tudtok aki ilyennel dolgozik?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2008.08.03 vasárnap, 23:06:43 »

Sziasztok!
 Van egy 96-os diesel kombim. 200 e km van benne, nagyon szeretem, a legjobb autónak tartom!
 A sok nyitogatástól már egy kicsit lóg a vezető oldali ajtó. Ha nyitott állapotban megemelem az ajtó külső részét, kb 1 cm-t emelkedik, az alsó csap mozdul, ott látszik a kopás.
  A kérdésem az, hogy hogyan lehet ezt a hibát kijavítani? Lehet kb. fél miliméterrel nagyobb átmérőjű csapot kapni, vagy perselyezni szokták? Az ajtó levételéhez a nyitáshatárolót könnyen le tudom venni, de az elektromos vezetékek kikötését már nem mertem erőltetni. Minden tanácsot szívesen fogadok
                                     Üdv.: TTibi

Az ajtót lehet állítani. Állítsd feljebb 1 centivel, és a kutyát nem érdekli a kopás. Nálunk anno a granada ajtaja lógott. Ott ugyanez volt a baj. A stift helyett beraktam 1 imbuszcsavart (te ne tedd, mert a zsanér fog elkopni a következő 10 év alatt, a csavar meg marad eredetiben). Akkor már nem lehetett emelgetni az ajtót, de cserébe be se lehetett csukni, mert még mindig hiányzott fél cm. Ekkor állítgattam az ajtón meg a záron, ahol csukódik, ás onnan kisujjal lehetett csukni. A család többi tagja bevágta az ajtót párszor megszokásból, elfeledve áldásos tevékenységem, ezeket csöndesen a nem budiajtó ez, kérem mondattal térítettem jobb belátásra.
Ja, meg lemostam az ablakokat kívül belül, és megjelent benn a napfény, kb mint a viccben, hogy amikor a nej lemossa az ablakokat, és kimossa a függönyt, az iskolából hazatérő gyerekeknek tátva marad a szája...
Nyilávn topon kellett lennie a verdának, hisz azzal jártam nőzni. Pokróc is volt benn... nyilván a hideg miatt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #672 Dátum: 2008.08.07 csütörtök, 21:21:33 »

Küszöb lebontás után 97es MKII V6

Vakuval készült képek most este
A küszöb végénél - hátsó kerék felé eső rész - látszik, hogy már a ponthegesztásek is lerohadtak. Annyira szivacsos a lemez hogy drótkorong beszakítja! A hátsó doblemez ív talán homokfúvással még menthető - nincs még megvehető doblemez javító ív csak Scorpiohoz


Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #673 Dátum: 2008.08.19 kedd, 22:10:57 »

Sárvédő ív peremezés, továbbképzés Wink by fusiim


Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #674 Dátum: 2008.08.19 kedd, 22:43:18 »

Ide is lehet ám irkálni!!! MKI MKII tulajoknál szükség lehet némi rozsdaelhárítás miatt javításra - van aki túl is van már rajta. Érdekelne tapasztalat, hol csináltatta, mennyibe fájt és mik a tapasztalatok. Netán látta a nyers fémmunka után és csinált fotót megnézném.
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #675 Dátum: 2008.08.20 szerda, 19:38:14 »

Ide is lehet ám irkálni!!! MKI MKII tulajoknál szükség lehet némi rozsdaelhárítás miatt javításra - van aki túl is van már rajta. Érdekelne tapasztalat, hol csináltatta, mennyibe fájt és mik a tapasztalatok. Netán látta a nyers fémmunka után és csinált fotót megnézném.
Tudok szombathelyen egyet.Tökéletesre csinálja.Többet ott nem fog rozsdásodni ahol ő megcsinálja.Új technológiával dolgozik.Minimálisan drágább az átlagnál.DE GARANTÁLTAN TÖKÉLETES LESZ.Lökkös Árpád a neve.Mellesleg az összes szombathelyi autó kereskedésnek ő csinálja a karosszéria munkáit.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2008.08.20 szerda, 19:59:38 »

Tudok szombathelyen egyet.Tökéletesre csinálja.Többet ott nem fog rozsdásodni ahol ő megcsinálja.Új technológiával dolgozik.Minimálisan drágább az átlagnál.DE GARANTÁLTAN TÖKÉLETES LESZ.Lökkös Árpád a neve.Mellesleg az összes szombathelyi autó kereskedésnek ő csinálja a karosszéria munkáit.

Kicsit messze van, de milyen új technologiával dolgozik?
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2008.08.20 szerda, 20:04:28 »

Kicsit messze van, de milyen új technologiával dolgozik?

5 mm-es saváló lemezből csinálja a pótlást. A közepes kaliberű fegyvereknek is ellenáll, a rozsda esélytelen. nyes nyes nyes
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #678 Dátum: 2008.08.20 szerda, 20:07:10 »

Kicsit messze van, de milyen új technologiával dolgozik?
Passz.Lehet hogy csak nekem új.Rendkivül nagy szaktekintély.(régi öreg kocsikat is elvállal eddig még 100%-os az elégedetség)Még senkinél nem jelentkezett a rozsda.Pedig van olyan akinek már kb 6-7 éve csinálta az idős autóját.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #679 Dátum: 2008.08.20 szerda, 20:13:58 »

Szerintem ha megkérdezném hogy hogyan csinálja nem mondaná meg.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2008.08.20 szerda, 20:33:49 »

Szerintem ha megkérdezném hogy hogyan csinálja nem mondaná meg.

Gondolom kint dolgozott németeknél, esetleg osztrákoknál és ahhoz tett hozzá valamit meg a lelkiismeretét. Beszéltem több lakatossal meg láttam munkáikat, na azon nem csodálkozom, hogy újra rozsdásodnak. Egyszrűen fordítva tanították a cserépelvet mifelénk, mint ahogy a józan paraszti ész kigondolja - a cserépelvnek belül kell érvényesülnie nem a festés alatt.
Annyit tudakolj meg ha lehet, milyen géppel hegeszt. WIG/TIG (wolframelekrodás AWI néven is ismert) , MIG (sima CO) , MAG CO+Argon+Oxigén védőgázas.
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #681 Dátum: 2008.08.20 szerda, 20:39:33 »

Gondolom kint dolgozott németeknél, esetleg osztrákoknál és ahhoz tett hozzá valamit meg a lelkiismeretét. Beszéltem több lakatossal meg láttam munkáikat, na azon nem csodálkozom, hogy újra rozsdásodnak. Egyszrűen fordítva tanították a cserépelvet mifelénk, mint ahogy a józan paraszti ész kigondolja - a cserépelvnek belül kell érvényesülnie nem a festés alatt.
Annyit tudakolj meg ha lehet, milyen géppel hegeszt. WIG/TIG (wolframelekrodás AWI néven is ismert) , MIG (sima CO) , MAG CO+Argon+Oxigén védőgázas.
Hát jó.De olyan titkosan csinálja hogy az udvarba beselehet látni.És ugy lehet bemenni hogy be kell csengetni és kamerán meg nézi hogy ki az és ugy lehet bemenni.A mühelybe be se enged.Ezt azért tudom mert az enyémet is ő csinálta.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #682 Dátum: 2008.08.20 szerda, 20:43:19 »

Hát jó.De olyan titkosan csinálja hogy az udvarba beselehet látni.És ugy lehet bemenni hogy be kell csengetni és kamerán meg nézi hogy ki az és ugy lehet bemenni.A mühelybe be se enged.Ezt azért tudom mert az enyémet is ő csinálta.

Szabadítsunk rá egy nőt, az majd kiszedi belőle  eplus2.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
mondeo1993
Vendég
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 14:20:14 »

Sziasztok!
nekem egy lakotosra lenne szükségem budapesten valahol aki jól is és olcsón dolgozik relatív!
mert lejár a műszakim és nem engedik át így a verdát!
ha valaki tud ebbe segíteni megköszönném!
valószínűleg balküszöb, jobb-bal ív cserém lesz falbav!
előre is köszi worship
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #684 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 14:36:49 »

Sziasztok!
nekem egy lakotosra lenne szükségem budapesten valahol aki jól is és olcsón dolgozik relatív!
mert lejár a műszakim és nem engedik át így a verdát!
ha valaki tud ebbe segíteni megköszönném!
valószínűleg balküszöb, jobb-bal ív cserém lesz falbav!
előre is köszi worship

27.én viszem Újpesten lakatoshoz az enyémet utána tudok időpontot intézni Klokkerholm elemeket meg kell venni Bárdis CLubkedvezményre
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 14:56:59 »

27.én viszem Újpesten lakatoshoz az enyémet utána tudok időpontot intézni Klokkerholm elemeket meg kell venni Bárdis CLubkedvezményre
Azt hittem te csinálod, azért gyakorlatozol a donoron  wow1
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 15:02:52 »

Azt hittem te csinálod, azért gyakorlatozol a donoron  wow1

Az előkészítést én csinálom, de a hegesztés technikát még el kell sajátítanom vizsga meg nekem is október vége
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 15:07:14 »

Az előkészítést én csinálom, de a hegesztés technikát még el kell sajátítanom vizsga meg nekem is október vége
Azért már az se semmi!
Fényképes dokumentáció készül? Nekem is szükségem lesz mindkét küszöb cseréjére, de nem szívesen adnám oda a szakbarbároknak azért, hogy 2 év múlva lerohadjon megint.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 15:16:06 »

Azért már az se semmi!
Fényképes dokumentáció készül? Nekem is szükségem lesz mindkét küszöb cseréjére, de nem szívesen adnám oda a szakbarbároknak azért, hogy 2 év múlva lerohadjon megint.

Szerszámpark megvan hozzá Wink
Naplózva
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #689 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 15:18:22 »

Szerszámpark megvan hozzá Wink
Azt láttam a donoros képeken, hogy jól fel vagy szerelve!  taps
Naplózva
mondeo1993
Vendég
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 17:29:10 »

27.én viszem Újpesten lakatoshoz az enyémet utána tudok időpontot intézni Klokkerholm elemeket meg kell venni Bárdis CLubkedvezményre


az a baj hogy nekem már 15. kén lejár szóval kicsit megvagyok vele kése ami végülis nem gáz, mert nem napi feltétel most az autó!
Azt tudod hogy kb mennyibe lenne a dolog....??
meg akkor biztos jól dolgozik hogyha te is rá bízod!
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 18:18:54 »


az a baj hogy nekem már 15. kén lejár szóval kicsit megvagyok vele kése ami végülis nem gáz, mert nem napi feltétel most az autó!
Azt tudod hogy kb mennyibe lenne a dolog....??
meg akkor biztos jól dolgozik hogyha te is rá bízod!


Este átnézek hozzá, ha otthon van megkérdem. Munkadíj kb 40-50eFt + anyag (12-15ezer körül van a 4 javító cucc) Üléseket kárpitokat csomikárpitokat jó lenne kiszerelned, ha tudod tárolni otthon - vezetőülés persze marad.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2008.09.11 csütörtök, 20:18:02 »


az a baj hogy nekem már 15. kén lejár szóval kicsit megvagyok vele kése ami végülis nem gáz, mert nem napi feltétel most az autó!
Azt tudod hogy kb mennyibe lenne a dolog....??
meg akkor biztos jól dolgozik hogyha te is rá bízod!


Privi ment paraméterekkel
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #693 Dátum: 2008.10.08 szerda, 19:26:25 »

Szecső rallye-nál elkészüt a lakatos munka a gépemen - csináltam 3 képecskét róla. A beépített elemek galvanizálva lettek - a képen már meg van szórva cink alapozóval. A sárvédő cserépelvű peremezéssel lett bejavítva. A kaszni csak a futóműnél megemelve így leszedett küszöbbel sem deformálódhatott a kaszni.


Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2008.10.09 csütörtök, 15:53:58 »

Kezit csokolom, ez itten a kisebbsegi topik kerdem alassan ?  idiota
Naplózva

blah blah blah
skorpio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 647



E-mail
« Új hozzászólás #695 Dátum: 2008.10.10 péntek, 16:26:36 »

Kezit csokolom, ez itten a kisebbsegi topik kerdem alassan ?  idiota
Huh?  Mit szeretnél ... ?  Huh?
 nyes nyes nyes
Naplózva

mk2 1999. 2000-es automata váltó. Ghia + minden ami csak gyári felszereltségként előfordult bármelyik Mondeo mk2-ben.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #696 Dátum: 2008.10.10 péntek, 16:40:32 »

 nevetes2 Mán beleköt az élő fába is! laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2008.10.11 szombat, 00:42:05 »

Szecső rallye-nál elkészüt a lakatos munka a gépemen - csináltam 3 képecskét róla. A beépített elemek galvanizálva lettek - a képen már meg van szórva cink alapozóval. A sárvédő cserépelvű peremezéssel lett bejavítva. A kaszni csak a futóműnél megemelve így leszedett küszöbbel sem deformálódhatott a kaszni.

Jó lesz. eljen
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #698 Dátum: 2008.10.11 szombat, 11:16:45 »

Huh?  Mit szeretnél ... ?  Huh?
 nyes nyes nyes

háá ide ván irvá, hogy lááákátos  idiota
Naplózva

blah blah blah
skorpio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 647



E-mail
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2008.10.11 szombat, 11:45:33 »

háá ide ván irvá, hogy lááákátos  idiota

  taps  Na ez nem esett le ... !   falbav
De ha már megértettem, akkor: -   gun gun
Naplózva

mk2 1999. 2000-es automata váltó. Ghia + minden ami csak gyári felszereltségként előfordult bármelyik Mondeo mk2-ben.
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.