Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 23:50:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3218750 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #4600 Dátum: 2007.09.22 szombat, 22:34:42 »

 Shocked worship eljen Wink
Szép lett nagyon!!!
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4601 Dátum: 2007.09.23 vasárnap, 11:47:15 »

tomi3118!

Tényleg szép, és szinte teljesen más lett a hangulata a kocsinak.
Gratulálok!  eljen
Naplózva
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #4602 Dátum: 2007.09.24 hétfő, 09:06:55 »

No, elkészült a bézs bőr.


Tomi, ez nagyon jó lett eljen taps taps x
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4603 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:21:16 »

dobtam az autóra 'flexi' ablaktörlő lapátokat. amellett, h jobban néz ki mint a nagy buta lapátok (spoilerrel, v anélkül), jobban is töröl mivel ez teljes hosszúságában feszül az üvegen. olvastam róla olyan dolgot is, h a kissebb súlya miatt nagyobb sebességnél sem pattog el az üvegről, ha ez igaz akkor már megérte Smiley anyósoldalra 50cm, vezetőoldalra 55cm került fel.
a kép elég gyenge, de csak ilyen került elő most a gyors kereséskor.


jobb totyikot nem találtam erre a dologra, és azéé mégiscsak szépítés is Smiley
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4604 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:43:28 »

olvastam róla olyan dolgot is, h a kissebb súlya miatt nagyobb sebességnél sem pattog el az üvegről, ha ez igaz akkor már megérte Smiley

nálam nem működött, pedig én gyári flexi cuccot vettem a könyves kálmán körúti Fort-nál. nagy sebességnél pont fordítva görbült meg, miután alákapott a szél. ellenszélben meg már kisebb sebességnél is csíkozott... de szépnek szép.  Grin Grin Grin
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4605 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:47:47 »

találtam pár képet róla, és a felszerelésről is.


Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4606 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:53:05 »

nálam nem működött, pedig én gyári flexi cuccot vettem a könyves kálmán körúti Fort-nál. nagy sebességnél pont fordítva görbült meg, miután alákapott a szél. ellenszélben meg már kisebb sebességnél is csíkozott... de szépnek szép.  Grin Grin Grin

ha csak a szépsége marad akkor gyorsan fogom felejteni Cheesy a láthatóság érdekében visszateszem a böszméket Cheesy
ez amit vettem semminek nem gyárija, ettől lehet jó is, de lehet mérhetetlenül rossz is. nyahhh... majd kiderül a vallatásnál.
ha nem próbálom ki nem tudom meg soha az eredményt Smiley
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4607 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:56:44 »

olvastam róla olyan dolgot is, h a kissebb súlya miatt nagyobb sebességnél sem pattog el az üvegről, ha ez igaz akkor már megérte Smiley

nálam nem működött, pedig én gyári flexi cuccot vettem a könyves kálmán körúti Fort-nál. nagy sebességnél pont fordítva görbült meg, miután alákapott a szél. ellenszélben meg már kisebb sebességnél is csíkozott... de szépnek szép.  Grin Grin Grin

Én is beugrottam egy ilyen ósanos törlőnek. Kb, 2 percig volt fenn, mert semennyire se feküdt fel.  violent falbav Dobtam a kukába, oszt vettem gyári lapátokat, és azóta is az van fenn és még elég jól törölnek. worship

Tsory,

Ha a tiéd jobb, akkor írd meg a tapasztalatokat, hátha ez beválik. Ms02 a gyárira is panaszkodott tegnap, neki a véges fókuszán az van, de nagy sebességnél a két vége elemelkedik a szélvédőről, mert rúl könnyű és nincs benne semmi merevítés. fejvakaras
De a tiéd biztosan job  lesz. Írd meg! wave nezze
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4608 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:58:17 »

véges fókuszán

Vagyis hát a CÉGES fókuszán... email falbav falbav falbav
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4609 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 09:59:34 »

ha csak a szépsége marad akkor gyorsan fogom felejteni Cheesy a láthatóság érdekében visszateszem a böszméket Cheesy
ez amit vettem semminek nem gyárija, ettől lehet jó is, de lehet mérhetetlenül rossz is. nyahhh... majd kiderül a vallatásnál.
ha nem próbálom ki nem tudom meg soha az eredményt Smiley

persze, nem szabad rögtön leírni, a puding próbája az evés! oda kell pirítani neki esőben nagy sebességgel, aztán kiderül. én a gyárit évekkel ezelőtt próbáltam, lehet azóta fejlődött az összetételük, vagy a szerkezetük és überelik a régieket. nem tudom.
én is kíváncsi vagyok az eredményre, majd írj róla pár sort.  Grin police
Naplózva
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #4610 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 10:00:56 »

olvastam róla olyan dolgot is, h a kissebb súlya miatt nagyobb sebességnél sem pattog el az üvegről, ha ez igaz akkor már megérte Smiley

nálam nem működött, pedig én gyári flexi cuccot vettem a könyves kálmán körúti Fort-nál. nagy sebességnél pont fordítva görbült meg, miután alákapott a szél. ellenszélben meg már kisebb sebességnél is csíkozott... de szépnek szép.  Grin Grin Grin

Akkor még jó, hogy nem azt vettem. Én a sima gyárival sem vagyok megelégedve.2 év (75eKM) alatt a 3. szettet használom. Viszont ez legalább nagyobb sebességnél, valszeg a spoiler miatt, jobban töröl.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4611 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 10:10:29 »

De a tiéd biztosan job  lesz. Írd meg! wave nezze

már csak a reményhal effektus van. kicsit elbizonytalanodtam erre a 2 hsz-ra. ijjen 'utángyártott' cuccot még nem láttam működés közben, de pl haverom OFF Boráján szépen működött a dolog, gyári törlővel (ha másnem akkor jól elszedem tőle Cheesy Cheesy). a merevítésről annyit mondanék, h nézegetés alapján acél lapra van húzva az egész gumi dolog, és a lapát 2 végén műanyag végződés van.
amit vettem az nem a képen látható kék csomagolású (csak erről találtam képet), hanem piros-fekete papíros + műa.
asszem ma kilocsolom az összes ablakmosómat, ha nem fog esni az eső Cheesy
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #4612 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 10:28:55 »

Én a gyári ilyen izét használom már tavasz óta és nekem bevált!!!
Mint tudjuk, hogy én megyek lassan és gyorsan és ...
Mindig jelesre vizsgázott a gyári fordos.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4613 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 11:35:00 »

Én a gyári ilyen izét használom már tavasz óta és nekem bevált!!!
Mint tudjuk, hogy én megyek lassan és gyorsan és ...
Mindig jelesre vizsgázott a gyári fordos.

Még kíváncsibban várjuk Tsory eredményeit. A gyári az Valeo gyártmány, nem?
Naplózva
Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #4614 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 11:41:58 »

Még kíváncsibban várjuk Tsory eredményeit. A gyári az Valeo gyártmány, nem?
Igen.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4615 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 13:53:18 »

Korábban volt róla szó, hogy hogyan szedjem le a hátsólámpafestéket. Mindenki aztmondta mindenfelé (itt is), hogy nem jön le semmivel, max úgy hogy a műanyag is sérül. Tegnap megpróbáltam nitrohígitóval ledörzsölni, és gyönyörűen lejött, most szépen pirosan fénylik a búra, mintha misem történt volna  Smiley Smiley
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #4616 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 14:33:52 »

Korábban volt róla szó, hogy hogyan szedjem le a hátsólámpafestéket. Mindenki aztmondta mindenfelé (itt is), hogy nem jön le semmivel, max úgy hogy a műanyag is sérül. Tegnap megpróbáltam nitrohígitóval ledörzsölni, és gyönyörűen lejött, most szépen pirosan fénylik a búra, mintha misem történt volna  Smiley Smiley

És nem szívta ki a búra színét?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #4617 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 14:44:43 »

És nem szívta ki a búra színét?

Nem. Semmi baja.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4618 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 18:15:17 »

Jánosmester!

A feleségem nyaggat, hogy neki tetszik az indexes külső visszapillantó, meg nekem is. Olyan kellene, ami rátehető a meglévő tükörre, valamiféle öntpadós cucc (pl. ilyesmi. Tavaszra esetleg tudnál ilyet nézi, ami szerinted elfogadható minőségű? Természetesen szereléssel együtt kellene...
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #4619 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 18:25:17 »

szerintem meg kell nézni a tükör ívét,csak eggggyezik valamelyik tipuséval,és jobb,szerintem ha bele van szerkesztve Shocked
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
gyalak
Vendég
« Új hozzászólás #4620 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 18:29:09 »

Jánosmester!

A feleségem nyaggat, hogy neki tetszik az indexes külső visszapillantó, meg nekem is. Olyan kellene, ami rátehető a meglévő tükörre, valamiféle öntpadós cucc (pl. ilyesmi. Tavaszra esetleg tudnál ilyet nézi, ami szerinted elfogadható minőségű? Természetesen szereléssel együtt kellene...
Én láttam ilyen cuccot,igaz egy régi fiat tipon de még azon is nagyon gagyinak tűnt nem,hogy egy mondeon...
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #4621 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 18:36:28 »

Jánosmester!

A feleségem nyaggat, hogy neki tetszik az indexes külső visszapillantó, meg nekem is. Olyan kellene, ami rátehető a meglévő tükörre, valamiféle öntpadós cucc (pl. ilyesmi. Tavaszra esetleg tudnál ilyet nézi, ami szerinted elfogadható minőségű? Természetesen szereléssel együtt kellene...
Én láttam ilyen cuccot,igaz egy régi fiat tipon de még azon is nagyon gagyinak tűnt nem,hogy egy mondeon...
erröl beszélek ill írok,bele kell azt szerkezteni,nem rá!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4622 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 18:45:00 »


erröl beszélek ill írok,bele kell azt szerkezteni,nem rá!!!!!!!!!!!!!!!!

Okéoké, értem, nem kell ordítani! Grin Grin Grin Grin

Az az igazság, hogy nekem is jobban tetszene az eleve indexes tükör, csak azzal sok a macera. Beépítő adapter kell hozzá, színre fényeztetni, meg persze olyan kell, ami fűthető és elektronyos. Meg ha már csere, akkor index meg lefele világítás is kellene. Szóval az egy komplexebb eksön, bár természetesen egyetértek, az az igazi megoldás.

Na, még gondolkozom tavaszig, meg kíváncsi vagyok Jánosmerter véleményére is.
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #4623 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 18:50:07 »


erröl beszélek ill írok,bele kell azt szerkezteni,nem rá!!!!!!!!!!!!!!!!

Okéoké, értem, nem kell ordítani! Grin Grin Grin Grin

Az az igazság, hogy nekem is jobban tetszene az eleve indexes tükör, csak azzal sok a macera. Beépítő adapter kell hozzá, színre fényeztetni, meg persze olyan kell, ami fűthető és elektronyos. Meg ha már csere, akkor index meg lefele világítás is kellene. Szóval az egy komplexebb eksön, bár természetesen egyetértek, az az igazi megoldás.

Na, még gondolkozom tavaszig, meg kíváncsi vagyok Jánosmerter véleményére is.
Nekem ebből a lefelé világítás meg az elktromos állítás megvan már,én is utánajárok,ha valamit tudok üzenek!
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4624 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 19:09:51 »

Üdv mindenkinek
Segítségre lenne szükségem mert keresek króm hütőrácsot III mondira és nem tudom hogy az illleszkedik e rendessen
vagy sem a régi helyére.
A másik meg az hogy láttam is valamelyik oldalon képen is és 16 e. ft, körüli áron volt.
Ha valaki tud olcsón,vagy beszerzési helyet az kérem értesítsen.

Köcce:Kombajnka
Naplózva

Zoli79
Vendég
« Új hozzászólás #4625 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 19:36:20 »

Üdv mindenkinek
Segítségre lenne szükségem mert keresek króm hütőrácsot III mondira és nem tudom hogy az illleszkedik e rendessen
vagy sem a régi helyére.
A másik meg az hogy láttam is valamelyik oldalon képen is és 16 e. ft, körüli áron volt.
Ha valaki tud olcsón,vagy beszerzési helyet az kérem értesítsen.

Köcce:Kombajnka
A CROMAX oldalán szerintem találsz, de a Nagyautót se hagyd ki.
A Nagyautós cuccokban Wyctor tud segiteni!
Naplózva
gyalak
Vendég
« Új hozzászólás #4626 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 20:04:38 »

Üdv mindenkinek
Segítségre lenne szükségem mert keresek króm hütőrácsot III mondira és nem tudom hogy az illleszkedik e rendessen
vagy sem a régi helyére.
A másik meg az hogy láttam is valamelyik oldalon képen is és 16 e. ft, körüli áron volt.
Ha valaki tud olcsón,vagy beszerzési helyet az kérem értesítsen.

Köcce:Kombajnka
Egy picit eláll alul de egyáltalán nem vészes!
Vegyél nyugodtan! Ja csak még a kulcslyukat kell menagyobbítani rajta!
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4627 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 20:37:07 »

ablaktörlő teszt:
110km/h a törlő jól műxik. nem pattog, nem hajlik fel a széle. 200km/h teszt még hátra van mert nem mentem ki a városból Cheesy
de a leírtak alapján ettől én rosszabbra számítottam.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4628 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 20:52:16 »

Üdv mindenkinek
Segítségre lenne szükségem mert keresek króm hütőrácsot III mondira és nem tudom hogy az illleszkedik e rendessen
vagy sem a régi helyére.
A másik meg az hogy láttam is valamelyik oldalon képen is és 16 e. ft, körüli áron volt.
Ha valaki tud olcsón,vagy beszerzési helyet az kérem értesítsen.

Köcce:Kombajnka
A CROMAX oldalán szerintem találsz, de a Nagyautót se hagyd ki.
A Nagyautós cuccokban Wyctor tud segiteni!

Szia
Nem találom sehol de nem adom fel
Naplózva

tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4629 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 21:34:27 »

ablaktörlő teszt:
110km/h a törlő jól műxik. nem pattog, nem hajlik fel a széle. 200km/h teszt még hátra van mert nem mentem ki a városból Cheesy
de a leírtak alapján ettől én rosszabbra számítottam.

Ez jó hír, használd egészséggel, láss tőle jól!!! Ezek szerint mi kifogtuk a kevésbé jókat. Affenemegette...
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4630 Dátum: 2007.09.30 vasárnap, 21:46:24 »

Ez jó hír, használd egészséggel, láss tőle jól!!! Ezek szerint mi kifogtuk a kevésbé jókat. Affenemegette...

még a rendes tesztelés hátravan azéé, de ha vlkit érdekel akkor majd beírom ide a típust, és valami képet mellékelek a dobozolásáról.
hátha ebbe érdemes beruházni. mert ugyi eltérő típusok között eléggé nagy a külömbség. de pl Zoli79 írása alapján a Valeo is korrektül dolgozik.
szal ha vlkit érdekel ilyen ablaktörlő akkor 1 jó lehetőség már van a Valeo, és talán nálam is bejön amit vettem. nekem az 55cm-es 1690 Ft, az 50cm-es 1490 Ft volt.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4631 Dátum: 2007.10.01 hétfő, 16:19:01 »


erröl beszélek ill írok,bele kell azt szerkezteni,nem rá!!!!!!!!!!!!!!!!

Okéoké, értem, nem kell ordítani! Grin Grin Grin Grin

Az az igazság, hogy nekem is jobban tetszene az eleve indexes tükör, csak azzal sok a macera. Beépítő adapter kell hozzá, színre fényeztetni, meg persze olyan kell, ami fűthető és elektronyos. Meg ha már csere, akkor index meg lefele világítás is kellene. Szóval az egy komplexebb eksön, bár természetesen egyetértek, az az igazi megoldás.

Na, még gondolkozom tavaszig, meg kíváncsi vagyok Jánosmerter véleményére is.

Én a Cora-ba láttam olyat, ami tükörbe építhető. Csak 3 kis pontnak kell lyukat fúrni, és ott világít. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4632 Dátum: 2007.10.01 hétfő, 21:55:07 »


erröl beszélek ill írok,bele kell azt szerkezteni,nem rá!!!!!!!!!!!!!!!!

Okéoké, értem, nem kell ordítani! Grin Grin Grin Grin

Az az igazság, hogy nekem is jobban tetszene az eleve indexes tükör, csak azzal sok a macera. Beépítő adapter kell hozzá, színre fényeztetni, meg persze olyan kell, ami fűthető és elektronyos. Meg ha már csere, akkor index meg lefele világítás is kellene. Szóval az egy komplexebb eksön, bár természetesen egyetértek, az az igazi megoldás.

Na, még gondolkozom tavaszig, meg kíváncsi vagyok Jánosmerter véleményére is.

Én a Cora-ba láttam olyat, ami tükörbe építhető. Csak 3 kis pontnak kell lyukat fúrni, és ott világít. Smiley

A sárvédőbe épített indexet ki kell szedni és lelemezelni vagy eltakarni egy streetracinges matricával, kopoltyúval - lásd off tükörindexeseken olyan nincs. Vizsgán belekötnek ha nincs E betű a villogóban - tecsós osan kora nem biztos hogy jó választás!
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4633 Dátum: 2007.10.02 kedd, 06:42:33 »

Én a Cora-ba láttam olyat, ami tükörbe építhető. Csak 3 kis pontnak kell lyukat fúrni, és ott világít. Smiley
van az íbéjen is ilyesmi, bár ezt még fúrni sem kell, csak a kábeleknél. viszont a lehető legigénytelenebbül néz ki!  Grin Grin Grin Grin Grin
http://cgi.ebay.de/Spiegel-Blinker-LED_W0QQitemZ130156335996QQihZ003QQcategoryZ82457QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4634 Dátum: 2007.10.02 kedd, 07:02:33 »

van az íbéjen is ilyesmi, bár ezt még fúrni sem kell, csak a kábeleknél. viszont a lehető legigénytelenebbül néz ki!  Grin Grin Grin Grin Grin
http://cgi.ebay.de/Spiegel-Blinker-LED_W0QQitemZ130156335996QQihZ003QQcategoryZ82457QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Nem az volt a feladat, hogy "tominakalegszarabbmegoldásttaláljukkioszthaddszívjon", ilyet én is tudok magamtól is, ehhez nem kértem volna segítséget!! mf1
Tessék igyekezni! Hadd kerüljön elő az az IGÉNYES külső index! Úgy érzem, még  kevés munkát fektettetek a dologba, húzzatok bele! Ilyen teljesítménnyel nem leszünk jóban! police Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin worship worship worship
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #4635 Dátum: 2007.10.02 kedd, 07:07:51 »

Nem az volt a feladat, hogy "tominakalegszarabbmegoldásttaláljukkioszthaddszívjon", ilyet én is tudok magamtól is, ehhez nem kértem volna segítséget!! mf1
Grin Grin Grin Grin Grin Grin worship worship worship worship worship zavart1 idiota
de ha egyszer más megoldás nincsen... na majd ma ráfekszek a témára picit jobban, hátha...  Cheesy
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #4636 Dátum: 2007.10.02 kedd, 08:20:00 »

Nem az volt a feladat, hogy "tominakalegszarabbmegoldásttaláljukkioszthaddszívjon", ilyet én is tudok magamtól is, ehhez nem kértem volna segítséget!! mf1
Grin Grin Grin Grin Grin Grin worship worship worship worship worship zavart1 idiota
de ha egyszer más megoldás nincsen... na majd ma ráfekszek a témára picit jobban, hátha...  Cheesy

Rendes indexes tükör fordhoz is van! Mondeo 2000-
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #4637 Dátum: 2007.10.02 kedd, 08:28:33 »

van az íbéjen is ilyesmi, bár ezt még fúrni sem kell, csak a kábeleknél. viszont a lehető legigénytelenebbül néz ki!  Grin Grin Grin Grin Grin
http://cgi.ebay.de/Spiegel-Blinker-LED_W0QQitemZ130156335996QQihZ003QQcategoryZ82457QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Nem az volt a feladat, hogy "tominakalegszarabbmegoldásttaláljukkioszthaddszívjon", ilyet én is tudok magamtól is, ehhez nem kértem volna segítséget!! mf1
Tessék igyekezni! Hadd kerüljön elő az az IGÉNYES külső index! Úgy érzem, még  kevés munkát fektettetek a dologba, húzzatok bele! Ilyen teljesítménnyel nem leszünk jóban! police Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin worship worship worship

Kérdezz engem!-:)
Már 1 éve keresem a legjobb megoldást, de igényesen nem lehet megcsinálni.
A homasitában is van utólagos tükörindex, de nagyon kiáll, szóval gagyi.
Jánosmesterrel  kerestük a lehetőségeket, de az igazán szép, és dekoratív megoldást nem találtunk.
Én már néztem az S-max tükrét is, de nem passzol a mondeoval, sok barkácsolást igényelne.
Naplózva
tomi3118
Vendég
« Új hozzászólás #4638 Dátum: 2007.10.02 kedd, 18:52:35 »

Köszönöm mindenkinek a segítő szándékot indexes tükör ügyben. A dolog nem sürgős, úgyhogy van idő nézelődni. Ha esetleg valaki átesik kalandozás közben egy ilyen cuccon, akkor szóljon! Ezek szerint nem csak engem érdekel.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4639 Dátum: 2007.10.02 kedd, 20:54:14 »

Optikai tuning by "bolhás" design mf3


Egy kis cserbenhagyó vakarcs ezt tudta csinálni.....
Legközelebb ha egy bolhaszákot látok gyorsítani fogok az utazó tempómra (akkor ő sem ussza meg vigyor1), bár lehet hogy akkor meg átlyukasztja az egész mondeot , mint egy páncéltörő gránát fejvakaras
Naplózva
Bazsa
Vendég
« Új hozzászólás #4640 Dátum: 2007.10.02 kedd, 21:43:19 »

Optikai tuning by "bolhás" design mf3


Egy kis cserbenhagyó vakarcs ezt tudta csinálni.....
Legközelebb ha egy bolhaszákot látok gyorsítani fogok az utazó tempómra (akkor ő sem ussza meg vigyor1), bár lehet hogy akkor meg átlyukasztja az egész mondeot , mint egy páncéltörő gránát fejvakaras
A rendszámodat meg letörölte bundával?  Grin
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4641 Dátum: 2007.10.02 kedd, 21:49:21 »

A rendszámodat meg letörölte bundával?  Grin

Yes, yesssss és kiharapta a rácsot... a ködlámpát magával vitte?Huh? máskor majd villog, ha jön... csak el ne vakítson...

Aszongya a cimboráknak: 2.2 tdci kipipálva... elhoztam egy kis szuvenyírt... csak hogy lássátok, nem beszélek hiába (mintha az ember a lány bugyiját hozná el... én sosem csináltam ilyet!)... szóval VILLOGNI akar a többi csahos előtt...
Még örülj, hogy nem szedett ki, és kevert le 2 irdatlan nagy taslit... ez a vidéki élet rettentő.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4642 Dátum: 2007.10.02 kedd, 21:53:12 »

A rendszámodat meg letörölte bundával?  Grin

Yes, yesssss és kiharapta a rácsot... a ködlámpát magával vitte?Huh? máskor majd villog, ha jön... csak el ne vakítson...

Aszongya a cimboráknak: 2.2 tdci kipipálva... elhoztam egy kis szuvenyírt... csak hogy lássátok, nem beszélek a levegőbe (mintha az ember a lány bugyiját hozná el... én sosem csináltam ilyet!)... szóval VILLOGNI akar a többi csahos előtt...
Még örülj, hogy nem szedett ki, és kevert le 2 irdatlan nagy taslit... ez a vidéki élet rettentő.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4643 Dátum: 2007.10.02 kedd, 22:31:41 »

Látom röhögtök kutyautök ?vigyor1 (vagy az én vagyok fejvakaras)
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #4644 Dátum: 2007.10.02 kedd, 22:52:52 »

Optikai tuning by "bolhás" design mf3
Egy kis cserbenhagyó vakarcs ezt tudta csinálni.....

biztos átverős a fénykép, de nem hiszem el, h ezt a lököst nem lehet javítani! (úgy emléxem, cserét írtál)
biztos kényelmesebb nekik a csere, de nem hiszem, h ez az 1etlen járható út. mindenesetre, én nem hagynám ott nekik bónuszba az tuti, csakúgy mint a hűtőt sem! (asszem azt is cserére vették)
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4645 Dátum: 2007.10.02 kedd, 23:28:35 »

biztos átverős a fénykép, de nem hiszem el, h ezt a lököst nem lehet javítani! (úgy emléxem, cserét írtál)
biztos kényelmesebb nekik a csere, de nem hiszem, h ez az 1etlen járható út. mindenesetre, én nem hagynám ott nekik bónuszba az tuti, csakúgy mint a hűtőt sem! (asszem azt is cserére vették)

Figyu
Az összes fül letört róla alul. Az egy dolog, hogy csak egy repedés látszik, de előben már egyértelmű a helyzet. Ráadásul mivel a mondeohoz relative olcsobb az alkatrész mint szokott, így egész egyszerűen drágább a munkadíj mint a csere. A 1 éves autot azért nem akarom, hogy barkácsolgassanak.
Naplózva
Nolfi
Vendég
« Új hozzászólás #4646 Dátum: 2007.10.02 kedd, 23:37:12 »

biztos átverős a fénykép, de nem hiszem el, h ezt a lököst nem lehet javítani! (úgy emléxem, cserét írtál)
biztos kényelmesebb nekik a csere, de nem hiszem, h ez az 1etlen járható út. mindenesetre, én nem hagynám ott nekik bónuszba az tuti, csakúgy mint a hűtőt sem! (asszem azt is cserére vették)

Figyu
Az összes fül letört róla alul. Az egy dolog, hogy csak egy repedés látszik, de előben már egyértelmű a helyzet. Ráadásul mivel a mondeohoz relative olcsobb az alkatrész mint szokott, így egész egyszerűen drágább a munkadíj mint a csere. A 1 éves autot azért nem akarom, hogy barkácsolgassanak.
Ennek a költsége a Te zsebedet húzza vagy 100% ingyen a gari miatt? Ha láma a kérdés bocsi, de nekem még nem volt új tütüm.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #4647 Dátum: 2007.10.02 kedd, 23:39:17 »

Kutyára nincs garancia. Ez CASCO sir
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4648 Dátum: 2007.10.02 kedd, 23:41:23 »

Örülj, hogy nem egy madár szállt neked...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Nolfi
Vendég
« Új hozzászólás #4649 Dátum: 2007.10.02 kedd, 23:47:06 »

Örülj, hogy nem egy madár szállt neked...

Értem, hogy miért csak ilyen magasra tudott emelkedni laugh
Naplózva
Oldalak: 1 ... 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 99 100 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.