Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 22:46:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 100 101 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 113 114 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3218142 alkalommal)
0 Felhasználó és 86 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5300 Dátum: 2008.02.27 szerda, 23:08:17 »

A 7500-as UV csővel vámpirokra vadászol éjszakánként?   fejvakaras

30 000K-től UV.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5301 Dátum: 2008.02.27 szerda, 23:14:23 »

Vedd ki a 100W-os izzót, mert el fog olvadni a foncsor, és csati! És egy ilyen Xenon lámpa 170e Ft, szorozd kettővel!

van 2 a garázsban Cheesy amúgy azt mondták, hogy ha nem égetem csak rövid időkre, akkor nem vágja haza. vagy mégis? Ford márkazservizbe is azt mondta a műszaki szaki, hogy szerinte maradhat, mivel csak rövid időkre van felkapcsolva.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5302 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 00:03:57 »

van 2 a garázsban Cheesy amúgy azt mondták, hogy ha nem égetem csak rövid időkre, akkor nem vágja haza. vagy mégis? Ford márkazservizbe is azt mondta a műszaki szaki, hogy szerinte maradhat, mivel csak rövid időkre van felkapcsolva.

Én nem tudnék így nyugodtan aludni az biztos. Smiley Mérj rá infás hőmérővel az 55W-osra, egy hoszabb út után, és a 100W-osra, 10 perc üzem után, szerintem jóval meg fogja haladni az 55W-os hőértékét.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5303 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 00:06:48 »

Én nem tudnék így nyugodtan aludni az biztos. Smiley Mérj rá infás hőmérővel az 55W-osra, egy hoszabb út után, és a 100W-osra, 10 perc üzem után, szerintem jóval meg fogja haladni az 55W-os hőértékét.

Ez igaz, de 10 percig nem égeti az ember a távolságit. Egyébként én sem vagyok nyugodt e miatt, ezért kérdeztem  meg sokmindenkit. De lehet kiszedem Sad Rakok be helyette rendes xenont Cheesy Csak azzal meg az a baj, hogy villogni nem tudok vele:( Mer mire begyujt lemegy a műhold Sad
Naplózva
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #5304 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 09:19:02 »

más nagyon nem maradt
Küszöbspoilerrel kell kezdenem valamit...
Most hogy megjelentél itt már nem csak a festésben gondolkodom.
Arra miként tudsz nekem árat és időt mondani?
Naplózva
clint
Vendég
« Új hozzászólás #5305 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 10:45:28 »

Ez igaz, de 10 percig nem égeti az ember a távolságit. Egyébként én sem vagyok nyugodt e miatt, ezért kérdeztem  meg sokmindenkit. De lehet kiszedem Sad Rakok be helyette rendes xenont Cheesy Csak azzal meg az a baj, hogy villogni nem tudok vele:( Mer mire begyujt lemegy a műhold Sad

Kattogna szegény xenon trafó rendesen a villogástól  taps taps taps
Szerintem ugyanúgy 2-3 perc mire bemelegszik a halogán is, és eléri a teljes fényét, emlékezz csak Zsolti Ködlámpájára.
Szépen kifehéredett pár perc után pedig kék volt mikor felkapcsolta. Akármennyire is erőltetem magam
nem emlékszem, hogy a refit akár 5 percnél tovább égettem volna valaha, a xenon mellett jóformán csak villogásra használom.

Max annyit tehetsz, h időközönként belesel a fonycsorba nincs e elváltozás rajta.
Nekem Osram 55W os Bright light van a távolságiban valami 5k volt darabja, mindössze annyit segít hogy jobban szórja a fényt.
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5306 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 10:49:12 »

Jaj! Ez a karbonfóliázás komoly? Cheesy A felnit nagyon elkúrja... Műanyag fóliával behúzni a fasza fémszínű felnit? szomoru1 Lámpabelső, tetősín, küszöbspoiler? Atya ég, ilyet igényesen alakított autókon nem láthat senki (legalábbis kívül tuti). Még beltérben hagyján, de nagyon nem hasonlít az igazi carbonszálas műanyagra. Sőt nagyon gagyi utánzat...
Ha valakinek kell valami elem carbonszövettel, akkor szóljon, barátommal csinálunk ilyet is. Majdnem ugyanúgy kell mint az üvegszálas-műgyantás cuccokat, csak epoxi gyantával és óvatosan, hogy szép legyen.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5307 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:27:53 »


Szia!

Neked gyárilag van a csomagtartódon a sokak álltal "lekábperemezett"  vigyor3 ST szárnyacska?
Vagy, ha nem honnan sikerült beszerezned? Ha meg lehet kérezni?!
Naplózva
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #5308 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:31:39 »

Szia!

Neked gyárilag van a csomagtartódon a sokak álltal "lekádperemezett"  vigyor3 ST szárnyacska?
Vagy, ha nem honnan sikerült beszerezned? Ha meg lehet kérezni?!


Vagy az STvegyeskereskedésből vagy pedig egy fürdőszobaszalonba lehet megvásárolni  eplus2
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #5309 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:35:04 »

Egy pihentagyu, elméleti kérdés: lehet, ködlámpába xenont tenni? miaz fejvakaras
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5310 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:35:59 »

Vagy az STvegyeskereskedésből vagy pedig egy fürdőszobaszalonba lehet megvásárolni  eplus2

Olyan ST-s vegykó kereskedést igencsak ki tudnék fosztani!  hehe
Naplózva
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5311 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:44:11 »

Vagy az STvegyeskereskedésből vagy pedig egy fürdőszobaszalonba lehet megvásárolni  eplus2

ST kereskedés nincs Cheesy Ford szalonban 35.000. nekem 10ér csinálták műgyantából ahol a küszöböt Smiley De ez sem teljesen gyári, egy fél centivel hosszabb hátrafele. Normál méretűt akartam, de mint a hentesnél: kcisit több lett, maradhat? És mivel ez még nem túlzás és legalább egyedi, úgy döntöttem maradhat Smiley Mellesleg aki nem centivel nézi, nem mondja meg, hogy nem a gyári Smiley És lehet, hogy kádperem, de nekem pont ez tetszik. Nem túl hivalkodó, nem túl feltűnő, de mégis van valami. Szolid, sportosan elegáns. Mint az egész ST Smiley Tehetnék rá alumínium ruhaszárítót 8ezeré homositt-ből, de azt meghagyom az exhibicionista, feltűnési viszketegségben szenvedő 1.3-as benzines buzukiszivik tulajoknak Smiley Akinek nemteccik, az meg vegyen rá mást Cheesy Először e-bayről rendeltem, de nem volt az igazi. Meg vett egy spanom is ebayről másfajtát, de az sem az igazi. Az egyik felfele kunkorodott, a másik meg túlságosan öblös. Ezért csináltattam Smiley Szép kis szolid kádperemet Cheesy

« Utoljára szerkesztve: 2008.02.28 csütörtök, 11:45:44 írta xabey » Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5312 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:47:25 »

ST kereskedés nincs Cheesy Ford szalonban 35.000. nekem 10ér csinálták műgyantából ahol a küszöböt Smiley De ez sem teljesen gyári, egy fél centivel hosszabb hátrafele. Normál méretűt akartam, de mint a hentesnél: kcisit több lett, maradhat? És mivel ez még nem túlzás és legalább egyedi, úgy döntöttem maradhat Smiley Mellesleg aki nem centivel nézi, nem mondja meg, hogy nem a gyári Smiley És lehet, hogy kádperem, de nekem pont ez tetszik. Nem túl hivalkodó, nem túl feltűnő, de mégis van valami. Szolid, sportosan elegáns. Mint az egész ST Smiley Tehetnék rá alumínium ruhaszárítót 8ezeré homositt-ből, de azt meghagyom az exhibicionista, feltűnési viszketegségben szenvedő 1.3-as benzines buzukiszivik tulajoknak Smiley Akinek nemteccik, az meg vegyen rá mást Cheesy Először e-bayről rendeltem, de nem volt az igazi. Meg vett egy spanom is ebayről másfajtát, de az sem az igazi. Az egyik felfele kunkorodott, a másik meg túlságosan öblös. Ezért csináltattam Smiley Szép kis szolid kádperemet Cheesy



Szép is, nekem is nagyon tetszik. Mivel van felragasztva?
Naplózva
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5313 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:50:29 »

Szép is, nekem is nagyon tetszik. Mivel van felragasztva?


Az első amit ebayről vettem kétoldalúval volt, de az a megoldás nem tetszett, mert ha egyenesen alánézett az ember, akkor egy millit (a ragasztó mérete) elállt. Ez most szélvédő ragasztóval van. 1 napot hagytuk száradni a biztonság kedvéért, de betonstabilnak tűnik. A küszöb is azzal van ragasztva, csak az még elöl hátul 2-2 csavarral ki van biztosítva.
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5314 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:51:21 »

Az első amit ebayről vettem kétoldalúval volt, de az a megoldás nem tetszett, mert ha egyenesen alánézett az ember, akkor egy millit (a ragasztó mérete) elállt. Ez most szélvédő ragasztóval van. 1 napot hagytuk száradni a biztonság kedvéért, de betonstabilnak tűnik. A küszöb is azzal van ragasztva, csak az még elöl hátul 2-2 csavarral ki van biztosítva.

Hol csináltattad? Mintát kellett vinned, vagy csak képet?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #5315 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:52:24 »

van 2 a garázsban Cheesy amúgy azt mondták, hogy ha nem égetem csak rövid időkre, akkor nem vágja haza. vagy mégis? Ford márkazservizbe is azt mondta a műszaki szaki, hogy szerinte maradhat, mivel csak rövid időkre van felkapcsolva.

Amennyit nyersz vele, és amennyit kockáztatsz, ezek közel nincsenek arányban.
Szerintem az egész nem ér annyit. Sokkal jobban látsz vele? Nem. Akkor meg...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5316 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:54:22 »

Amennyit nyersz vele, és amennyit kockáztatsz, ezek közel nincsenek arányban.
Szerintem az egész nem ér annyit. Sokkal jobban látsz vele? Nem. Akkor meg...

Vszeg van rá vevőm, és rakok bele simát. Úgyis szét kell bontanom a 55 wattos szett miatt, majd akkor. De még nem tudom mit rakjak bele, aminek olyan színe van, mint a xenoné:)
Naplózva
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5317 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 11:56:58 »

Hol csináltattad? Mintát kellett vinned, vagy csak képet?


Fantastic design:

0630-584-33-90

A küszöb is onnan van, ez publikus szám, akit érdekel hívhatja Smiley

Az ár nem biztos, hogy ennyi lesz, mert én üzleteltem vele mást is, ezért ilyen kedvezményes árakat kaptam Cheesy De nem dolgoznak amúgy sem drágán.

Képet vittem meg az autót, hogy az ajtó ívére tudja alakítani.
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5318 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 12:01:24 »


Köszönöm, majd egyszer lehet, hogy élek vele.
  wave
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5319 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 12:53:59 »

Ez igaz, de 10 percig nem égeti az ember a távolságit. Egyébként én sem vagyok nyugodt e miatt, ezért kérdeztem  meg sokmindenkit. De lehet kiszedem Sad Rakok be helyette rendes xenont Cheesy Csak azzal meg az a baj, hogy villogni nem tudok vele:( Mer mire begyujt lemegy a műhold Sad

Nekem van mikor több mint fél órákat is megy. Pl. éjjel kisebb forgalmú utakon gyakorlatilag 0 a forgalom, ha esetleg valaki jön szembe 10mp-re lekapcsolom, annyi idő alatt nem hül vissza.
A Xenon-t nem ajánlom oda, a begyújtási idő miatt, és nagyon gyorsan tönkre fog menni, mind a trafó, mind a cső, mert nem szereti egyik se a ki-be kapcsolgatást.
Ha nagy fényt akarsz, tegyél be a hűtőrács mögé 2 szúrófényt, párhuzamosan közve a távolságival, halogén izzókkal, ha fém foncsoros, ebbe még 100W-os is mehet, és a legjobb lesz!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5320 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 12:56:05 »

Egy pihentagyu, elméleti kérdés: lehet, ködlámpába xenont tenni? miaz fejvakaras

Lehet, de ne valami kéket, inkább sárgásat tegyél bele, ha látni is akarsz vele.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5321 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 12:57:10 »

Ha nagy fényt akarsz, tegyél be a hűtőrács mögé 2 szúrófényt, párhuzamosan közve a távolságival, halogén izzókkal, ha fém foncsoros, ebbe még 100W-os is mehet, és a legjobb lesz!
..na ezen a megoldáson én is gondolkoztam már...  help
....van neked ilyened? milyen lámpát érdemes berakni??
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5322 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 12:58:28 »

Vszeg van rá vevőm, és rakok bele simát. Úgyis szét kell bontanom a 55 wattos szett miatt, majd akkor. De még nem tudom mit rakjak bele, aminek olyan színe van, mint a xenoné:)

5800K XD5 55W H1-et. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5323 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 13:01:06 »

5800K XD5 55W H1-et. Smiley

És ilyet honnan lehet?Smiley Nem a nagy fény volt a célom, ahnem a xenonéval megegyező szín. Aztán 100 wattosat adtak így nagy lett a fény is Smiley De nem akarok ufo lenni az úton Smiley
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5324 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 13:02:15 »

..na ezen a megoldáson én is gondolkoztam már...  help
....van neked ilyened? milyen lámpát érdemes berakni??

Nekem még nincs, de ha minden jól megy, akkor a talira már lesz! Smiley Peppin, és R911 csinát ilyet, a motortérzárhoz lehet rögzíteni a tartóját.
Ha jót akarsz, akkor ne ködlámpát tegyél oda, hanem olyat amit direkt szúrófénykét árulnak, ezek kör alakúak, és hátulról van benne az izzó, nem alulról, ezek a legjobbak. Lehet venni kék üveggel is, így Xenon-osabb a jellege, meg van olyan is, amibe plusszba van egy 5W-os izzó is, mint helyzejelző.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5325 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 13:03:07 »

És ilyet honnan lehet?Smiley Nem a nagy fény volt a célom, ahnem a xenonéval megegyező szín. Aztán 100 wattosat adtak így nagy lett a fény is Smiley De nem akarok ufo lenni az úton Smiley

www.xenonizzo.hu

Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
semeteri
Vendég
« Új hozzászólás #5326 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 13:45:54 »

Jaj! Ez a karbonfóliázás komoly? Cheesy A felnit nagyon elkúrja... Műanyag fóliával behúzni a fasza fémszínű felnit? szomoru1 Lámpabelső, tetősín, küszöbspoiler? Atya ég, ilyet igényesen alakított autókon nem láthat senki (legalábbis kívül tuti). Még beltérben hagyján, de nagyon nem hasonlít az igazi carbonszálas műanyagra. Sőt nagyon gagyi utánzat...
Ha valakinek kell valami elem carbonszövettel, akkor szóljon, barátommal csinálunk ilyet is. Majdnem ugyanúgy kell mint az üvegszálas-műgyantás cuccokat, csak epoxi gyantával és óvatosan, hogy szép legyen.

hehe  csak szolok ,hogy van karbonszálas fólia is és nem kell mü gyantázni semmit és eltávolitható nyes nyes nyes
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5327 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 13:48:30 »

Nekem még nincs, de ha minden jól megy, akkor a talira már lesz! Smiley Peppin, és R911 csinát ilyet, a motortérzárhoz lehet rögzíteni a tartóját.


...nagyon kíváncsivá tettél... akkor megnézem, hogy mit is "alkottatok".. hehe
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #5328 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 13:57:55 »

hehe  csak szolok ,hogy van karbonszálas fólia is és nem kell mü gyantázni semmit és eltávolitható nyes nyes nyes

Kicsit görgess lefelé, volt  kérdésem  vigyor3
Naplózva
semeteri
Vendég
« Új hozzászólás #5329 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 14:59:48 »

Küszöbspoilerrel kell kezdenem valamit...
Most hogy megjelentél itt már nem csak a festésben gondolkodom.
Arra miként tudsz nekem árat és időt mondani?
kéne a hossza  a spoilernek ,és hogy melyik anyaggal szeretnéd,az UN gagyi amit az emberem leköpködött,vagy pedig a karbonszövetes amiröl ö neki még fogalma se sincs.
Naplózva
semeteri
Vendég
« Új hozzászólás #5330 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 15:05:33 »

Jaj! Ez a karbonfóliázás komoly? Cheesy A felnit nagyon elkúrja... Műanyag fóliával behúzni a fasza fémszínű felnit? szomoru1 Lámpabelső, tetősín, küszöbspoiler? Atya ég, ilyet igényesen alakított autókon nem láthat senki (legalábbis kívül tuti). Még beltérben hagyján, de nagyon nem hasonlít az igazi carbonszálas műanyagra. Sőt nagyon gagyi utánzat...
Ha valakinek kell valami elem carbonszövettel, akkor szóljon, barátommal csinálunk ilyet is. Majdnem ugyanúgy kell mint az üvegszálas-műgyantás cuccokat, csak epoxi gyantával és óvatosan, hogy szép legyen.
te figyu má. a felnit is le gyártod?vagy amikor te felhordod az anyagot a felnire akkor az királyul egységes lesz és a centirt se viszi el ,ha elviszi akkor mit kell csinálni le reszelni belöle?amugy ha utána olvasol akkor van KARBONSZÖVETES FÓLIÁNK IS VAGY talán az is gagyi?
Naplózva
Evo
Vendég
« Új hozzászólás #5331 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 15:09:13 »

kéne a hossza  a spoilernek ,és hogy melyik anyaggal szeretnéd,az UN gagyi amit az emberem leköpködött,vagy pedig a karbonszövetes amiröl ö neki még fogalma se sincs.
Aham, hossz azt most nem tudom, me messze van a sas...
De arra gondoltam, hogy nem csak a küszöbspoiler lenne, hanem abban a vastagságban az első és hátsó is, szal körbe...
árban mi a különbség a leköpködött meg nem ismert között?
Végülis nekem a tartósság a szempont (kőfelverődés, mosás stb...)
Szombaton tudok mondani majd egy méretet, ha jó...
Naplózva
semeteri
Vendég
« Új hozzászólás #5332 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 15:17:06 »

Aham, hossz azt most nem tudom, me messze van a sas...
De arra gondoltam, hogy nem csak a küszöbspoiler lenne, hanem abban a vastagságban az első és hátsó is, szal körbe...
árban mi a különbség a leköpködött meg nem ismert között?
Végülis nekem a tartósság a szempont (kőfelverődés, mosás stb...)
Szombaton tudok mondani majd egy méretet, ha jó...

a leköpködött annak sima a felülete mivel hogy az nyomat ,a szövetes azon tényleg szövet van amit körömmel érzel is ez kényeseb de ugyan akkor mind kettö kinti használatra van ki találva  izlések és pofonok kb 1 árba van mind a kettö csak más más a beszállitó,meg a kettö totál más ezt a gagyit amit az emberem annak titulált inkább kevlár karbon fóliának hivják a másikat karbon szövetesnek  nem másztam bele kinek mi szimpatikusabb ha majd oda kerül a sor majd oda nézzük a két anyagot aztán amelyik neked jobban tetszik valoszinüleg az a jobb  Wink
« Utoljára szerkesztve: 2008.02.28 csütörtök, 15:20:18 írta semeteri » Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5333 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 16:08:37 »

...nagyon kíváncsivá tettél... akkor megnézem, hogy mit is "alkottatok".. hehe

Oké! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #5334 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 17:45:51 »

te figyu má. a felnit is le gyártod?vagy amikor te felhordod az anyagot a felnire akkor az királyul egységes lesz és a centirt se viszi el ,ha elviszi akkor mit kell csinálni le reszelni belöle?amugy ha utána olvasol akkor van KARBONSZÖVETES FÓLIÁNK IS VAGY talán az is gagyi?

Felnire nem tennék semmit. A valódi karbonszövetes fóliára nem mondom hogy gagyi. De hogy jól állna kívül a motorháztetőn vagy csomagtérfedélen kívül más területen, azt kétségbe merem vonni. De ízlések és pofonok.
Egyébként szívesen megnéznék valami képet autóról, amin van ilyen kívül, kivéve az előbb említett két karosszérielemet.
Érdekelne, hogy miből épül fel ez a valódi karbonszövetes fólia, mert valóban nem tudtam róla, hogy létezik. Elterjedten forgalmazzák már, vagy csak néhány helyen lehet hozzájutni?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

semeteri
Vendég
« Új hozzászólás #5335 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 19:02:00 »

Felnire nem tennék semmit. A valódi karbonszövetes fóliára nem mondom hogy gagyi. De hogy jól állna kívül a motorháztetőn vagy csomagtérfedélen kívül más területen, azt kétségbe merem vonni. De ízlések és pofonok.
Egyébként szívesen megnéznék valami képet autóról, amin van ilyen kívül, kivéve az előbb említett két karosszérielemet.
Érdekelne, hogy miből épül fel ez a valódi karbonszövetes fólia, mert valóban nem tudtam róla, hogy létezik. Elterjedten forgalmazzák már, vagy csak néhány helyen lehet hozzájutni?


fóliára  felhordott karbonszövetböl meg ne kérdezd ,hogy hogyan mert azt nem tudom pontosan valami ragaszto anyaggal,de még nincs elterjedve mondhatnám ugy is hogy még ritka mint a fehér hollo de van, aztán az a lényeg ,legalábbis a piac részére.
Naplózva
PádárZoli
Vendég
« Új hozzászólás #5336 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 20:45:48 »

Én meg semmit sek karbonmatricáztatnék le. Az hülyeség. Ha raccing a kocsi, akkor megyen abból a géptető, de a matrica...
Szerintem gagyi mindenre rakva.
Meg is kövezhettek érte.
Naplózva
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5337 Dátum: 2008.02.28 csütörtök, 20:50:55 »

Én meg semmit sek karbonmatricáztatnék le. Az hülyeség. Ha raccing a kocsi, akkor megyen abból a géptető, de a matrica...
Szerintem gagyi mindenre rakva.
Meg is kövezhettek érte.


1etértek. Bár én minden ilyennel szemben elég konzervatív vagyok Smiley Úgy vagyok vele, hogy a kevesebb néha több Cheesy
Naplózva
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5338 Dátum: 2008.03.05 szerda, 12:12:31 »

Angel
Lekonyítottam a kipuf végét.
Le lett vágva és 1 rozsdamentes kanyar lett betéve.
Sokkal csendessebb lett , nem hallani gyorsíttáskor a sistergést. (hogy nem csináltam meg elöbb  Angry )
Naplózva

baloght
Vendég
« Új hozzászólás #5339 Dátum: 2008.03.05 szerda, 12:14:35 »

Angel
Lekonyítottam a kipuf végét.
Le lett vágva és 1 rozsdamentes kanyar lett betéve.
Sokkal csendessebb lett , nem hallani gyorsíttáskor a sistergést. (hogy nem csináltam meg elöbb  Angry )

Nekem f1-es a mondim. Rákerült a hátsó lökösre az f2 szoknyája. Egy hét alatt egy kb. 1 cm-es darabot süvített le róla a kipufogógáz. Én egy króm véget rakattam fel kb. 6e Ft-ért. Neked is ez volt a gond?
Naplózva
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5340 Dátum: 2008.03.05 szerda, 13:05:01 »

Nekem f1-es a mondim. Rákerült a hátsó lökösre az f2 szoknyája. Egy hét alatt egy kb. 1 cm-es darabot süvített le róla a kipufogógáz. Én egy króm véget rakattam fel kb. 6e Ft-ért. Neked is ez volt a gond?
pontossan ez volt vel.
De én nem akartam a desinget rontani a véggel meg hát ahhoz magassan volt hogy egyenes lett volna a vége.
Inkább levágtam.
Nekem is 1 cm. kb amit megcsipkézett.
Most viszont OK. végre Wink worship
Naplózva

baloght
Vendég
« Új hozzászólás #5341 Dátum: 2008.03.05 szerda, 14:44:56 »

pontossan ez volt vel.
De én nem akartam a desinget rontani a véggel meg hát ahhoz magassan volt hogy egyenes lett volna a vége.
Inkább levágtam.
Nekem is 1 cm. kb amit megcsipkézett.
Most viszont OK. végre Wink worship

Mármint Én is egy hajlított krómvéget rakattam fel. Talán a vége éppen, hogy látszik egy minimálisan ahogy kikandikál. Hú, tényleg, egy nagy csövet kellett volna kivezetni a hátsó lökösön nyes
Naplózva
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #5342 Dátum: 2008.03.05 szerda, 22:16:33 »

Mármint Én is egy hajlított krómvéget rakattam fel. Talán a vége éppen, hogy látszik egy minimálisan ahogy kikandikál. Hú, tényleg, egy nagy csövet kellett volna kivezetni a hátsó lökösön nyes

Képet tudnál róla feltenni  ? az f2 toldatról és a krómvégről ha nem túl nagy kérés. köszi.
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
Kerosz
Vendég
« Új hozzászólás #5343 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 08:34:19 »

Sziasztok, nem nagyon tetszik a "fa" berakású interierem a MK III as mondeómban(nagy navis-érintós képernyóvel). Van lehetóség lecserélni, vagy áttcsinálni valmi fém, vagy karbon színúre?
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #5344 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 09:01:14 »

Képet tudnál róla feltenni  ? az f2 toldatról és a krómvégről ha nem túl nagy kérés. köszi.

Bocs, csak most olvastam. Valamikor lefényképezem és felrakom. Mármint a véget és fényképként ide a fórumra. eplus2
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #5345 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 09:05:36 »

Sziasztok, nem nagyon tetszik a "fa" berakású interierem a MK III as mondeómban(nagy navis-érintós képernyóvel). Van lehetóség lecserélni, vagy áttcsinálni valmi fém, vagy karbon színúre?

Húzattasd be karbonfóliával.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5346 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 12:15:09 »

Sziasztok, nem nagyon tetszik a "fa" berakású interierem a MK III as mondeómban(nagy navis-érintós képernyóvel). Van lehetóség lecserélni, vagy áttcsinálni valmi fém, vagy karbon színúre?

Van, megveszed a Trend felszerelétség betéteit.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #5347 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 15:33:14 »

Bocs, csak most olvastam. Valamikor lefényképezem és felrakom. Mármint a véget és fényképként ide a fórumra. eplus2

köszi!
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #5348 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 15:36:25 »

Húzattasd be karbonfóliával.

én inkább bebőröztetném Smiley
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #5349 Dátum: 2008.03.06 csütörtök, 15:53:54 »

köszi!
Szivi

Bár nem olyan ami nagy látványt szolgálna. Bár gondolom inkább a megoldás érdekel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 100 101 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 113 114 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.084 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.