Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 23:12:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 120 121 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 133 134 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3218364 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6300 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:04:47 »

linket?? rajzolj 1 lököst (esetleg komplett szettet), keress 1 jó műanyagost és csináltasd meg, vidd el fényezőhöz fújasd le, szereld fel, és ha szép lesz akkor az én szavazatomra számíthatsz tavasszal.
én nem gyalulom le az STket, de ha nektek nem optika a díszléc akkor legyen a dolog télleg szigorú és hagyjuk a gyár által (FORD) kínált lehetőségeket.

Itt a dolgok megint elmennek egymás mellett. Senki nem mondta, én pl biztos nem, hogy az nem optika. Az más kérdés, hogy tetszik vagy nem. Ez aztán végképp ízlés és pénz dolga. Tény, ha nem lett volna keret megcsinálni ST-re maradt volna gyári, mert nekem a díszléces krómos dolog nem jön be. De ettől még nem mondom se azt, hogy nem tuning, se nem fikáztam még le soha senkit. Saját magaddal keveredsz ellentmondásba. Nem mi mondtuk, hogy a króm díszléc nem optika, hanem TE azt, hogy az ST nem az.

Helyesbítek: ST220 véleménye szerint dekor egy része. De még olyan topic sincs. mea culpa
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.14 kedd, 11:09:41 írta xabey » Naplózva
ST220
Vendég
« Új hozzászólás #6301 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:06:52 »

Kicsit más....
Még anno valaki nagyon leoltott, mert írtam, hogy a Ford készített egy új motor a 3.0 literesnek a 3.5 literes változatát....
Akkor írtam, hogy alapból 250 lóerős, és úgy alakították ki a motort, hogy a későbbiekben ha úgy van lehessen rá feltöltőt rakni....
Azt írta valaki, hogy ez milyen hülyeség meg ilyen nincs...

Már tesztelik a Ford Taurus csúcsváltozatát amibe egy 3.5 liter felöltős motor került...
Na nem egy turbóval, hanem mindjárt 2-vel... 350 lóerős egység szigorúan AWD hajtással....

Reménykedjünk... Az ST220 is a Taurus motorját kapta meg, jó lenne ha a köv ST is megkaphatná ezt a 3.5 literes twin-turbot...
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6302 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:09:07 »

Amíg a faceliftes dolgoknak is itt a helye, addig az ST-nek is. És amíg aztis elfogadja a közösség, addig ezt is. .... De amíg egy fő optikai tuning rovat van, addig szerintem bőven belefér minden olyan LÁTHATÓ (optikai) változás, ami az autó GYÁRI mivoltát megváltoztatja.

ezt nem olvastad valahol?
hjahh megvan! én írtam 3-4hsz-al korábban ... ha nem is szó szerint.

ez is optikai tuning: http://www.hasznaltauto.hu/2453794 baromi randa szerintem, de ha már tuningról van szó.
viszont ha csak a hasonló átalakítások kerülhetnének be a topicba akkor ez lenne az 1ik legrövidebb topic. sztem simán megfér itt az ST optika is, és a ledlámpa is + a króm is.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6303 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:12:21 »

ezt nem olvastad valahol?
hjahh megvan! én írtam 3-4hsz-al korábban ... ha nem is szó szerint.


Ez után meg ezt írtad:

az a baj, h úgy látom egyáltalán nem érted! az ST optika gyári cucc ... nem tuning elem.

Ezért mondtam, hogy ellentmondásba keveredsz magaddal. Most akkor vagy ez vagy az. Ha szerinted is belefér, mint lejjebb írtad, akkor mért írod utána, hogy nemis. Most akkor mivan?

Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6304 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:13:29 »

Ez után meg ezt írtad:

az a baj, h úgy látom egyáltalán nem érted! az ST optika gyári cucc ... nem tuning elem.

Ezért mondtam, hogy ellentmondásba keveredsz magaddal. Most akkor vagy ez vagy az. Ha szerinted is belefér, mint lejjebb írtad, akkor mért írod utána, hogy nemis. Most akkor mivan?


Ha most tél lenne, azt mondanám mennyünk ki a hóra.  nyes nyes nyes
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6305 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:13:41 »

... keress 1 jó műanyagost és csináltasd meg ....
...keresd Rocco-t... wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6306 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:14:37 »

Ha most tél lenne, azt mondanám mennyünk ki a hóra.  nyes nyes nyes

Én meg azt, hogy intelligens emberek meg tudják oldani anélkül is Smiley Bár ha egy jó kis parkolós csúszkálásra gondolsz az más. De oda meg nem mondeoval mennék Smiley
Naplózva
ST220
Vendég
« Új hozzászólás #6307 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:15:23 »

linket?? rajzolj 1 lököst (esetleg komplett szettet), keress 1 jó műanyagost és csináltasd meg, vidd el fényezőhöz fújasd le, szereld fel, és ha szép lesz akkor az én szavazatomra számíthatsz tavasszal.
én nem gyalulom le az STket, de ha nektek nem optika a díszléc akkor legyen a dolog télleg szigorú és hagyjuk a gyár által (FORD) kínált lehetőségeket.

Tök mindegy, hogy gyári, vagy nem gyári de ha új lökhárítót teszel fel, az optika. De egy matrica az dekor nem optikai tuning szerintem.
Azt nem hiszem el, hogy nincs a világon olyan mondeo-tulaj, vagy tuningcég aki nem próbált szebb KIT-tet rajzolni mint az ST220 sziluettje.
Voltak próbálkozások, de sikertelenül...
És számomra nem az az elismerő, hogy mondeosok mondják, hogy de jó néz ki a mondeom, hanem az, hogy teljesen más márka képviselői azt mondják, hogy ez szép, és megnézik kívül belül...
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6308 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:15:48 »

Én meg azt, hogy intelligens emberek meg tudják oldani anélkül is Smiley Bár ha egy jó kis parkolós csúszkálásra gondolsz az más. De oda meg nem mondeoval mennék Smiley
Reptéren hóbacsúszka vóna jó.  nyes nyes nyes
Naplózva
clint
Vendég
« Új hozzászólás #6309 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:17:59 »

Aha!Szóval szerinted az ültetés a titka Cool.
Fényezve is lett az ajtó,vagy csak simán leszedted a léceket?Nem maradt erösebb a a fényezés szine a diszléc alatt?Vagy össze lehet polirozni?
Első lámpát milyen festékel nyomtad?Csiszoltad,alapoztad,vagy csak úgy simán?Valahol azt irták hogy a lakk fekete a legjobb.

A polír eltüntetni, de sajnos nem csak nekem volt problémám felhólyagosodott festékkel a lécek alatt.
A lámpa szétszeés után alapozás és matt fekete akrill, majd szintelen szilóval összeragaszt.
Kb. egy éve raktam fel egy oldalas kommentet ide, hogyan is kell megcsinálni.
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6310 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:21:26 »

Itt a dolgok megint elmennek egymás mellett. Senki nem mondta, én pl biztos nem, hogy az nem optika. Az más kérdés, hogy tetszik vagy nem. Ez aztán végképp ízlés és pénz dolga. Tény, ha nem lett volna keret megcsinálni ST-re maradt volna gyári, mert nekem a díszléces krómos dolog nem jön be. De ettől még nem mondom se azt, hogy nem tuning, se nem fikáztam még le soha senkit.
akkor jól tetted, h ennyit vívtál ha ez a véleményed.

Saját magaddal keveredsz ellentmondásba. Nem mi mondtuk, hogy a króm díszléc nem optika, hanem TE azt, hogy az ST nem az.

olvasd csak el mégeccer mit írtam!
"ha már ennyire szigorúak vagyunk akkor az ST optika felszerelése sem optikai tuning."  ez volt a témában az első mondatom ... nem véletlen pont ez a fogalmazás. ha az 1ik dolgot kiírjuk akkor a másikkal miért ne lehetne megtenni!?
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
clint
Vendég
« Új hozzászólás #6311 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:22:49 »

Mutatok egy példát...

Ez egy egyedi optikás Mondeo kombi.
A tulaj érdekes módon nem ragaszkodik hozzá mióta találkoztam vele.
Lecseréli első és hátsó lökhárítóját is a kocsin. Előre RS hátulra ST220 kombi lököst készíttet az enyém alapján.
Mikor kérdeztem miért kezd bele azt a választ adta, hogy mikor meglátta a gyári ST optikát ugy érezte annak kell lenni az etalonnak.


Hangsúlyozom ezeket nem én mondtam, hanem egy egyedi optikás Mondeo mk3 kombi tulaja.
Ízlések eltérnek persze
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6312 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:27:26 »

Ez után meg ezt írtad:

az ST optika gyári cucc ... nem tuning elem.

Ezért mondtam, hogy ellentmondásba keveredsz magaddal. Most akkor vagy ez vagy az. Ha szerinted is belefér, mint lejjebb írtad, akkor mért írod utána, hogy nemis. Most akkor mivan?

azt a mondatot fenntartom, mert télleg gyári cucc és nem 1 utólag elkészített dolog. nagyon szép, és szebb tőle az egész összkép (ezért simán itt a helye) de nem a hagyományos értelemben vett tuningelemről van szó.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #6313 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:28:26 »

Optikai tuning dologból miért zárnánk ki a gyári dolgokat? Nekem pl. fekete kombi, és nem volt csomagtartónál koptató dísz krómléc. Kivettem egy bőröndöt, összekarcoltam a lökhárító tetejét. Vettem rá egyet, praktikussági okokból. "Mellesleg" az eddig full fekjete függőleges hátfalat kettétörte, optikailag megosztotta ez a krómléc. Optikailag feldobtam a kocsit, tehát valahol optikai tuningoltam.

A csomagtartó ajtóra majd akarok egy kis visszafogott felső szárnyat, mert nekem tetszik. Lehet ebből is a gyárit rekom majd fel, mert tetszik, és ha a kocsihoz formatervezték hozzá, akkor biztos illik is hozzá. Gyári, de feldobja a kocsit. Akkor ez most optikai tuning, vagy nem?

A hátsó lámpám index-tolatólámpa részét lesötétítettem, mert túl világos volt. Így sokkal jobban néz ki, nem virít ki a kocsiból. Ez optikai tunink, vagy sem?

Nehéz mehúzni a határokat. Sőt, nekem gyári 18"-os felnim van (nem ST). Ilyen a klubban van talán 4, összesen meg eddig életemben 3 autón láttam. Tehát nem egyedi, de ritka. Ha ilyet feltesz valaki a kocsijára, attól másabb lesz mint a tucatmondeo. Akkor ez optikai tuning, vagy sem? Mondjuk ha a gyári 16"-os felni volt rajta (mint egy rakat Mondeo-n) akkot ahhoz képest újdonság, és optikailag szebb. Ha mellérakunk még 10 ugyanolyan 18"-os felnis Mondeo-t, akkor beleolvad közéjük.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6314 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:31:38 »

akkor jól tetted, h ennyit vívtál ha ez a véleményed.

Ezt így nem értem.

olvasd csak el mégeccer mit írtam!
"ha már ennyire szigorúak vagyunk akkor az ST optika felszerelése sem optikai tuning."  ez volt a témában az első mondatom ... nem véletlen pont ez a fogalmazás. ha az 1ik dolgot kiírjuk akkor a másikkal miért ne lehetne megtenni!?

 A másodikban részben igazad van, de mivel fenntartod, hogy a gyári ST nem tuning cucc, csak részben tudok egyet érteni.
Naplózva
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6315 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:32:47 »

A polír eltüntetni, de sajnos nem csak nekem volt problémám felhólyagosodott festékkel a lécek alatt.
A lámpa szétszeés után alapozás és matt fekete akrill, majd szintelen szilóval összeragaszt.
Kb. egy éve raktam fel egy oldalas kommentet ide, hogyan is kell megcsinálni.
Hogy mi?Fel volt hólyagosodva a festék a léc alatt?Mi a tökömtől?Én csak attol tartok,hogy már párszor volt javitva az autó és lehet hogy csak a léc-ig fényezték.Ami most ugyan nem látszik csak akkor ha leszedtem.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6316 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:36:58 »

Mutatok egy példát...

Ez egy egyedi optikás Mondeo kombi.
A tulaj érdekes módon nem ragaszkodik hozzá mióta találkoztam vele.
Lecseréli első és hátsó lökhárítóját is a kocsin. Előre RS hátulra ST220 kombi lököst készíttet az enyém alapján.
Mikor kérdeztem miért kezd bele azt a választ adta, hogy mikor meglátta a gyári ST optikát ugy érezte annak kell lenni az etalonnak.

Hangsúlyozom ezeket nem én mondtam, hanem egy egyedi optikás Mondeo mk3 kombi tulaja.
Ízlések eltérnek persze

ehez a kacathoz én se ragaszkodnék. egyedi + minden de baromi ronda.
ha nem csak sorokon végigfutás lenne akkor át lehetne látni, h semmi gond az ST cuccokkal, és mégcsak az utólagos dolgok sincsenek erőltetve, mert amit én belinkeltem az is a bűn kategória (azért linkeltem). de ami a linkből megmaradt az csupán annyi, h én tettem be a linket és csúnya. az már mindenkinek kiesett, h én ugyanezt írtam róla.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6317 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:38:22 »

ehez a kacathoz én se ragaszkodnék. egyedi + minden de baromi ronda.
ha nem csak sorokon végigfutás lenne akkor át lehetne látni, h semmi gond az ST cuccokkal, és mégcsak az utólagos dolgok sincsenek erőltetve, mert amit én belinkeltem az is a bűn kategória (azért linkeltem). de ami a linkből megmaradt az csupán annyi, h én tettem be a linket és csúnya. az már mindenkinek kiesett, h én ugyanezt írtam róla.

Már bocs, de én ebben csak megerősítettelek Smiley

A flamewar ott kezdődött, hogy közölted, szerinted az ST nem tuning. És még mindig ez a vita tárgya Smiley

Helyesbítek: Ott kezdődött, hogy ST220 szerint számos kiegészítő csak dekor, erre írtad, hogy akkor az ST sem tuning.

Lezárok (próbálok): Akkor szvsz maradjunk annyiban, hogy ami plusz optikai elem, az legyen tuning, főleg, hogy nincs szétosztva a topic, és zárjuk le a vitát. Nincs időm dolgozni, miből lesz új optikai dekor elemem?
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.14 kedd, 11:41:19 írta xabey » Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #6318 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:46:38 »

Ezt így nem értem.

v megfér mind2 dolog ebben a topicban, v szólni kell Scratchnek, h nyisson 1 dekor topicot is aminek semmi értelme nyes (úccse nyit mert minek)
A másodikban részben igazad van, de mivel fenntartod, hogy a gyári ST nem tuning cucc, csak részben tudok egyet érteni.

szép optikai elemek (a 3hoz a legszebb ami beszerezhető), de nem a hagyományos értelembe vett tuning cucc.
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6319 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:51:07 »

v megfér mind2 dolog ebben a topicban, v szólni kell Scratchnek, h nyisson 1 dekor topicot is aminek semmi értelme nyes (úccse nyit mert minek)
szép optikai elemek (a 3hoz a legszebb ami beszerezhető), de nem a hagyományos értelembe vett tuning cucc.

Na most, hogy konvergálnak a vélemények ideje közös nevezőre térni, és majd a főnökurak eldöntik lesz-e topic felosztás  heureka
Naplózva
mACSman
Vendég
« Új hozzászólás #6320 Dátum: 2008.10.14 kedd, 11:54:30 »

Na most, hogy konvergálnak a vélemények ideje közös nevezőre térni, és majd a főnökurak eldöntik lesz-e topic felosztás  heureka
No de aztán meg legyen olcsó, meg drága topic is.  taps
Mert lehet hogy sokan az autó részletfizetésére gyűjtenek.  nyes
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6321 Dátum: 2008.10.14 kedd, 12:15:06 »

Na most, hogy konvergálnak a vélemények ideje közös nevezőre térni, és majd a főnökurak eldöntik lesz-e topic felosztás  heureka

Szerintem nem kell új topic. lejjebb emlegetted a matricatuningot - szerintem itt ilyen nincs. Ami van, az egy-két szárny, néhány spojler, hótoló, krómcsík, rács, miegymás. Ha kívülről nézed, optikailag megváltoztatja, azaz, optikai tuning.
Nem kéne továbbtagolódni... Vagy mivel most az MKIV az új, legyen régi mondeo az 1-3?
Ha valaki jobban belenyúl, profin megcsinálja, azt is értékelni fogjuk, aki meg egy kicsit, esetleg olcsóbb, egyszerűbb dekorelemekkel - azokat kergessük el innen? Miért? A csapat egyik része ezt, a másik azt fogja értékelni. Baj? Szerintem nem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6322 Dátum: 2008.10.14 kedd, 12:21:57 »

Szerintem nem kell új topic. lejjebb emlegetted a matricatuningot - szerintem itt ilyen nincs. Ami van, az egy-két szárny, néhány spojler, hótoló, krómcsík, rács, miegymás. Ha kívülről nézed, optikailag megváltoztatja, azaz, optikai tuning.
Nem kéne továbbtagolódni... Vagy mivel most az MKIV az új, legyen régi mondeo az 1-3?
Ha valaki jobban belenyúl, profin megcsinálja, azt is értékelni fogjuk, aki meg egy kicsit, esetleg olcsóbb, egyszerűbb dekorelemekkel - azokat kergessük el innen? Miért? A csapat egyik része ezt, a másik azt fogja értékelni. Baj? Szerintem nem.

A matricatuningot szerintem nem én emlegettem, de részletkérdés. És azt sem én mondtam, hogy kergessük el akinek nincs pénze, sőt, lejjebb írtam, hogy ha nekem nem lett volna rá keret, akkor gyárin hagytam volna, mert nem tetszik a króm. De egy szóval sem mondtam soha, hogy más se csinálja, és nem is fikáztam soha.

Sőt -> Ha kívülről nézed, optikailag megváltoztatja, azaz, optikai tuning. ugyanezt írtam pár kommentel lejjebb. Lásd: « Új hozzászólás #6298 Dátum: Ma - 10:56:07 »


Akkor miért hozzám szegezed a kérdést, hogy baj-e? Nekem aztán nem, se azt nem én írtam, hogy a matrica nem optika, se azt, hogy az ST nem az Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.14 kedd, 12:23:42 írta xabey » Naplózva
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6323 Dátum: 2008.10.14 kedd, 12:37:36 »

[imghttp://img.carstyling.hu/usercars/00/00/71/56/7156_1216031881.jpg[/img]

Hangsúlyozom ezeket nem én mondtam, hanem egy egyedi optikás Mondeo mk3 kombi tulaja.
Ízlések eltérnek persze

nem szívesen idéznék képet,  smile ezért nem teszem, de én olyan felnire vadásznék ami ezen van. Magyar-on be lehet ilyet szerezni??
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6324 Dátum: 2008.10.14 kedd, 13:15:12 »

Akkor miért hozzám szegezed a kérdést, hogy baj-e? Nekem aztán nem, se azt nem én írtam, hogy a matrica nem optika, se azt, hogy az ST nem az Smiley

Nem neked szegeztem, hanem ez mindenkinek szól, akit érdekel. Csak így volt az egyszerűbb.

Az ST optika igenis az, sőt, én azt mondom, mindig az ST néz ki a legjobban -  a gyárban mindenféle profik tervezik az ilyesmit. Kicsit lehet reszelgetni rajta, picit továbbgondolni, de sokkal nem érdemes eltérni.
Például a felni, az szerintem az ST a legszebb. Vagy mondjuk úgy, nekem az tetszik a legjobban.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
xabey
Vendég
« Új hozzászólás #6325 Dátum: 2008.10.14 kedd, 13:26:56 »

Nem neked szegeztem, hanem ez mindenkinek szól, akit érdekel. Csak így volt az egyszerűbb.

Az ST optika igenis az, sőt, én azt mondom, mindig az ST néz ki a legjobban -  a gyárban mindenféle profik tervezik az ilyesmit. Kicsit lehet reszelgetni rajta, picit továbbgondolni, de sokkal nem érdemes eltérni.
Például a felni, az szerintem az ST a legszebb. Vagy mondjuk úgy, nekem az tetszik a legjobban.

Oks, azt hittem, az enyémre válaszoltál.

Az ST-s témában meg egyetértünk Smiley
Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #6326 Dátum: 2008.10.14 kedd, 13:52:49 »

Oks, azt hittem, az enyémre válaszoltál.

Az ST-s témában meg egyetértünk Smiley
Gyárifelniben igen,de azért lehet találni más szép felniket is worship
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6327 Dátum: 2008.10.14 kedd, 14:32:25 »

Oks, azt hittem, az enyémre válaszoltál.
szegény Xabey még azt hiszi, hogy packázni akarunk vele.... integet2 vigyor3
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
clint
Vendég
« Új hozzászólás #6328 Dátum: 2008.10.14 kedd, 15:25:54 »

nem szívesen idéznék képet,  smile ezért nem teszem, de én olyan felnire vadásznék ami ezen van. Magyar-on be lehet ilyet szerezni??

Ez az én felnim. Az angliai ZETEC S felszereltség mellé adták. Itthon nem tudom milyen néven fut,mert az RS itthon 17es sokküllőset kapott. Néha találni magyar oldalakon is használtban vagy ebay.
Naplózva
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6329 Dátum: 2008.10.14 kedd, 15:38:11 »

Ez az én felnim. Az angliai ZETEC S felszereltség mellé adták. Itthon nem tudom milyen néven fut,mert az RS itthon 17es sokküllőset kapott. Néha találni magyar oldalakon is használtban vagy ebay.

 worship worship
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #6330 Dátum: 2008.10.14 kedd, 16:35:58 »

Nokia Cark-91 kihangosítót szeretnék blutoothra upgrade-elni, vagy cserélni.
Nem tudom hogy jövök ki legjobban. Más régi Nokia kihangosítókhoz már ötezerért van a bölcső helyére dugható adapter, ahhez meg sokkal drágább, és nem is kapható, hiánycikk. Pedig állítólag keresik.

Valami ötlet?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #6331 Dátum: 2008.10.14 kedd, 16:40:02 »

ST200 frontlökös előre láthatólag kell valakinek innen? Még van rajta valamennyi meló, de jövőhétre lesz egy lealapozott példány. 25ezer az ára. Ködlámpabeépítéssel hozott anyaggal 30. Ez csak az első darab ára, később egy 5össel több lesz. Ugyan olyan mint a gyári (hiszen a sablon arról van) és ha sérül, ezt lehet tökéletesen és olcsón javítani.
Szránnyal együtt egy teljes szett 110.000Ft lesz.

Egyedi átalakítás is megoldható. Igyekszem minél előbb elkészülni az én egyediesített ST löksijeimmel, hogy tudjak mutatni referenciát végre.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #6332 Dátum: 2008.10.14 kedd, 20:36:12 »

ST200 frontlökös előre láthatólag kell valakinek innen? Még van rajta valamennyi meló, de jövőhétre lesz egy lealapozott példány. 25ezer az ára. Ködlámpabeépítéssel hozott anyaggal 30. Ez csak az első darab ára, később egy 5össel több lesz. Ugyan olyan mint a gyári (hiszen a sablon arról van) és ha sérül, ezt lehet tökéletesen és olcsón javítani.
Szránnyal együtt egy teljes szett 110.000Ft lesz.

Egyedi átalakítás is megoldható. Igyekszem minél előbb elkészülni az én egyediesített ST löksijeimmel, hogy tudjak mutatni referenciát végre.

Szerintem engem érdekel a dolog,kombim van worship
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6333 Dátum: 2008.10.14 kedd, 20:40:42 »

Szerintem engem érdekel a dolog,kombim van worship
Szerintem téged ne érdekeljen mert neked nem az a méret itt ST200-rol (MKII) van szó neked MKIII van azaz ST220 kellene. vigyor3
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #6334 Dátum: 2008.10.14 kedd, 21:28:43 »

Szerintem téged ne érdekeljen mert neked nem az a méret itt ST200-rol (MKII) van szó neked MKIII van azaz ST220 kellene. vigyor3


Hát igen, sajna ST220-ra nincsen lökösöm. De majd rajtaleszek, és megragadom az alkalmat, ha le tudok venni sablont egy szettről Smiley Esetleg ha valakinek javítani vagy átalakítani kell, ingyen megcsinálom, ha cserébe vehetek le sablont!
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #6335 Dátum: 2008.10.14 kedd, 21:58:25 »


Hát igen, sajna ST220-ra nincsen lökösöm. De majd rajtaleszek, és megragadom az alkalmat, ha le tudok venni sablont egy szettről Smiley Esetleg ha valakinek javítani vagy átalakítani kell, ingyen megcsinálom, ha cserébe vehetek le sablont!
Pedig nem lenne rossz ha szerválnál 1 sablont mert én is tartanék rá igényt:)
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #6336 Dátum: 2008.10.14 kedd, 22:47:18 »

Hátra ilyet tervezek magamnak.


Előre meg kb ilyet:

« Utoljára szerkesztve: 2008.10.14 kedd, 23:29:34 írta Rocco » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6337 Dátum: 2008.10.14 kedd, 22:56:27 »

Hátra ilyet tervezek magamnak.


Előre meg kb ilyet:


Csinos lessz!!!
Sok szép emlék?!Felfedeztem europát...Haj de szeretem az mk2-met.
Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #6338 Dátum: 2008.10.16 csütörtök, 15:28:28 »

Lefényeztettem a faceliftes hűtőrács keretét.
Ilyen lett:


Naplózva
Japán
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 566


:D


E-mail
« Új hozzászólás #6339 Dátum: 2008.10.16 csütörtök, 19:07:14 »

Lefényeztettem a faceliftes hűtőrács keretét.
Ilyen lett:



GRATULÁLOK worship
Naplózva

FEKETE GYÉMÁNT,GHIA,19col 40mm ültetve,automata kényelem Smiley
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #6340 Dátum: 2008.10.16 csütörtök, 21:00:43 »

GRATULÁLOK worship

Köszönöm!
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #6341 Dátum: 2008.10.16 csütörtök, 21:17:39 »

Lefényeztettem a faceliftes hűtőrács keretét.
Szép így is, de az a kevés gyári chromozás, még jól áll neki:
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #6342 Dátum: 2008.10.16 csütörtök, 23:00:05 »

Szép így is, de az a kevés gyári chromozás, még jól áll neki:

wave Balázsnak pont a fekete részek színre fújását akartam ajánlani! Klassz példa erre a Tiéd!  eljen
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6343 Dátum: 2008.10.16 csütörtök, 23:39:30 »

Szép így is, de az a kevés gyári chromozás, még jól áll neki:

Így nekem jobban tetszik, elegánsabb.  eljen wave
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #6344 Dátum: 2008.10.17 péntek, 06:31:35 »

krómrács nekem is nagyon teccik...
A tddi-mre rátudom tenni valamelyik tdci-króm keretet, vagy alakitani kell valamit?
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #6345 Dátum: 2008.10.17 péntek, 07:23:52 »

krómrács nekem is nagyon teccik...
A tddi-mre rátudom tenni valamelyik tdci-króm keretet, vagy alakitani kell valamit?
Nekem eredetileg ez van, de akik átrakták azoknál az f2 rácsánál kell egy kicsit buherálni a zárral mert az f2 ive egy picit más (közelről észre lehet venni egy picike eltérést, nem üt el nagyon az illesztés)
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #6346 Dátum: 2008.10.17 péntek, 07:59:20 »

krómrács nekem is nagyon teccik...
A tddi-mre rátudom tenni valamelyik tdci-króm keretet, vagy alakitani kell valamit?
Az enyém is TDDi...2001-es. Kicsit kellett alakítani. Wink
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
gostrada
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1472

Tddi trendi traktor


E-mail
« Új hozzászólás #6347 Dátum: 2008.10.17 péntek, 11:49:47 »

Első lámpa feketére festésénél,nem lesz gyengébb a fényerő.Az a sok krom csak az autó elötti 1-2 méteres részt hivatott megvilágitani?Nem szivatom meg magam ha lefestem?Nagyon sokat közlekedek éjszaka autópályán,és nem engedhetem meg magamnak hogy lassan menjek mert nem látok,csak 30 métere.Ja és a nap meg az izzok együtes melege se teszi tönkre a lámpa alkatrészeit?   
« Utoljára szerkesztve: 2008.10.18 szombat, 01:09:46 írta gostrada » Naplózva

Túl a millió kilométeren....1997Td,2002Tdci,2002Tddi Feel the difference
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #6348 Dátum: 2008.10.17 péntek, 12:05:25 »

krómrács nekem is nagyon teccik...
A tddi-mre rátudom tenni valamelyik tdci-króm keretet, vagy alakitani kell valamit?
Simán fel tudod tenni!  wave
Nekem is ez van fennt, egyedül a Ford jel mögött kell szélesebbre marni a lyukat, külömben a kulcs nem ér be.
Naplózva
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #6349 Dátum: 2008.10.17 péntek, 12:08:14 »

Első lámpa feketére festésénél,nem lesz gyengébb a fényerő.Az a sok krom csak az autó elötti 1-2 méteres részt hivatott megvilágitani?Nem szivatom meg magam ha lefestem?Nagyon sokat közlekedek éjszaka autópályán,és nem engedhetem meg magamnak hogy lassan menjek mert nem látok,csak 30 métere.Ja és a nap meg az izzok együtes melege se teszi tönkre a lámpa alkatrészeit?
Kérdezd meg Silvert, neki feketére van a lámpa belseje festve. Neki projektoros xenon lámpái vannak.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 120 121 122 123 124 125 126 [127] 128 129 130 131 132 133 134 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.133 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.