Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 21:29:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 247   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Optikai tuning  (Megtekintve 3217372 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2005.01.21 péntek, 11:25:00 »

Peppin: Felismerem...de ahol találtam, ott MKIII volt mellé írva....gondoltam letesztelem a tagságot Shocked)
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2005.01.21 péntek, 11:28:00 »

Hí !  
A bombasztikban láttam olyan variálható lámpákat amiből előállítható lenne a kombira a hátsólámpa.
Ehhez az kell, hogy meg kell venni izlés szerint a cuccokat, és elvinni egy ügyes műanyagoshoz vagy optikai tuningoshoz, hogy az eredeti hátsólámpa alapján csináljon neki foglalatot.
De ez a megoldás horror drága lenne. Kell hozzá oldalanként 2 pár kör alakú piros ledes + 1 db fehér (tolató) és 1 db piros hejzetjelzőnek való betét. Ez sacc 35K oldalanként !!!
+ kell hozzá plexi a külső burkolathoz kb 500,-,
+a műanyagos munkadíja 5K - 10 K közöttire tehető.
Tehát oldalanként úgy : 45 K lenne. Ami párban azért már egy tetemesebb összeg.
 
A lurdiban láttam a cuccot.
 
Üdv Zombi
Ebben minden rendben, csakhogy körbe vagyon járva a kérdés és nem ez a gond, hanem hogy a plexi mivel mást nem lehet felrakni, nem kisiparilag hajlítható anyag. A kombihoz pedig nem keveset kellene hajlítani. Egy megoldás van, hogy valaki legyártja hozzá azt a 2 db (jobbos-balos)plexiöntő sablont ami szükséges ezt nekem 4-500e ft-ra saccolták Smiley)))))))))))))))))
 
És akkor hol van még a bele Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2005.01.21 péntek, 11:35:00 »

Ebben minden rendben, csakhogy körbe vagyon járva a kérdés és nem ez a gond, hanem hogy a plexi mivel mást nem lehet felrakni, nem kisiparilag hajlítható anyag. A kombihoz pedig nem keveset kellene hajlítani. Egy megoldás van, hogy valaki legyártja hozzá azt a 2 db (jobbos-balos)plexiöntő sablont ami szükséges ezt nekem 4-500e ft-ra saccolták Smiley)))))))))))))))))
 
És akkor hol van még a bele Smiley
Megcsináljuk szögletesre !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2005.01.24 hétfő, 14:45:00 »

Peppin,Angel!!!
 
Találtam egy hirdetést krómozás ügyben.A leirtak szerint mindent tudnak krómozni,fémet,műanyagot,fát stb...
 
Cim:Bp.XIII.Cserhalom utca.2.Tel:270-3675.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2005.02.02 szerda, 09:17:00 »

Ebben minden rendben, csakhogy körbe vagyon járva a kérdés és nem ez a gond, hanem hogy a plexi mivel mást nem lehet felrakni, nem kisiparilag hajlítható anyag. A kombihoz pedig nem keveset kellene hajlítani. Egy megoldás van, hogy valaki legyártja hozzá azt a 2 db (jobbos-balos)plexiöntő sablont ami szükséges ezt nekem 4-500e ft-ra saccolták Smiley)))))))))))))))))
 
És akkor hol van még a bele Smiley
Szeva tesó !
 
Most kaptam egy infót!
Állítólag itt megoldnak minden problémát.
Már ami a desinge lámpákat illeti.
 
H-H Desing
T: 06-20-330-65-21
 
 
Üdv: Zombi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 10:19:00 »

Szeva tesó !
 
Most kaptam egy infót!
Állítólag itt megoldnak minden problémát.
Már ami a desinge lámpákat illeti.
 
H-H Desing
T: 06-20-330-65-21
 
 
Üdv: Zombi
Na ezt felhívom, kiváncsi vagyok Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2005.02.03 csütörtök, 10:23:00 »

Na ezt felhívom, kiváncsi vagyok Smiley)
O.K.
Majd szólj, hogy mit mondtak és mennyiért !
 
Üdv Zombi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2005.02.18 péntek, 19:48:00 »

nem akarok tahó lenni és mindenhova írogatni, de MK1 kombi-szárnyacskát tud vki?
köszönöm !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2005.02.18 péntek, 22:35:00 »

nem akarok tahó lenni és mindenhova írogatni, de MK1 kombi-szárnyacskát tud vki?
köszönöm !
Ezt tényleg nem kéne mert Scratch ki fog vágni.
Ölég lesz azt egy helyre ha valaki tud úgyis ír.
Sztem probáld aproneten.
Üdv Shadow.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2005.02.18 péntek, 23:12:00 »

Ezt tényleg nem kéne mert Scratch ki fog vágni.
Ölég lesz azt egy helyre ha valaki tud úgyis ír.
Sztem probáld aproneten.
Üdv Shadow.
shadow,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2005.02.19 szombat, 14:15:00 »

Ezt tényleg nem kéne mert Scratch ki fog vágni.
Ölég lesz azt egy helyre ha valaki tud úgyis ír.
Sztem probáld aproneten.
Üdv Shadow.
Scratch jó gyerek és nem tesz ilyet egy Mondeossal Smiley
 
de igazatok van, nem leszek paraszt.. Wink
 
DE NINCS SZÁRNY?Huh? Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2005.02.19 szombat, 14:32:00 »

Sziasztok!
90%-ban befejeztük az MkII "sufnituningolását". Kapott egy "RS" stílusú első szoknyát, küszöbspoilert, hátsó szoknyát ráccsal, új hűtőrácsot, kettévezetett kipufogót ovál végekkel, 4db 120cm-es zöld neont, zöld helyzetjelző ledeket...még a hátsó spoiler és a szemöldökök hiányoznak. (kombiról van szó és megmondom őszintén nagyon nehéz hátsó spoilert szerezni hozzá...törött is jó lenne, mert a haver karosszérialakatos/autófényező, de eddíg nem jártunk sikerrel) Ha netán érdekel valakit csinálok képeket...
Igazából azért írok, mert kipróbálásképpen beleraktunk egy direkt légszűrőt is. Tuti, meg minden, jó a hangja, meg picit jobban is megy, de a problémám a következő: Reggelenként első indításkor az alapjárat hülyéskedik! Hol le akar állni, hol meg túl magasra megy. A probléma pár perc után megszűnik, de a gyári szűrővel nem volt ilyen gond. A nap többi indítása során már nem lép fel ez a probléma, csak ha nagyon sokáig áll az autó. Gondolom a légmennyiségmérő állítgatja a dolgokat a computerben...hosszabb csővel a lészgűrő és a légmennyiségmérő között megoldódna a probléma? Létezik, hogy a haldokló aksim miatt konfigurálja újra és újra magát a cuccos??? Köszi a válaszokat előre is!
Üdv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2005.02.19 szombat, 19:03:00 »

Sziasztok!
90%-ban befejeztük az MkII "sufnituningolását". Kapott egy "RS" stílusú első szoknyát, küszöbspoilert, hátsó szoknyát ráccsal, új hűtőrácsot, kettévezetett kipufogót ovál végekkel, 4db 120cm-es zöld neont, zöld helyzetjelző ledeket...még a hátsó spoiler és a szemöldökök hiányoznak. (kombiról van szó és megmondom őszintén nagyon nehéz hátsó spoilert szerezni hozzá...törött is jó lenne, mert a haver karosszérialakatos/autófényező, de eddíg nem jártunk sikerrel) Ha netán érdekel valakit csinálok képeket...
Igazából azért írok, mert kipróbálásképpen beleraktunk egy direkt légszűrőt is. Tuti, meg minden, jó a hangja, meg picit jobban is megy, de a problémám a következő: Reggelenként első indításkor az alapjárat hülyéskedik! Hol le akar állni, hol meg túl magasra megy. A probléma pár perc után megszűnik, de a gyári szűrővel nem volt ilyen gond. A nap többi indítása során már nem lép fel ez a probléma, csak ha nagyon sokáig áll az autó. Gondolom a légmennyiségmérő állítgatja a dolgokat a computerben...hosszabb csővel a lészgűrő és a légmennyiségmérő között megoldódna a probléma? Létezik, hogy a haldokló aksim miatt konfigurálja újra és újra magát a cuccos??? Köszi a válaszokat előre is!
Üdv!
szerintem elengedi a benzinnyomást...
ahhoz,hogy "törlődjön"a motyó a computerből nagyon le kellene esni a fesz.nek akkor pedíg nem indítana......
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2005.02.19 szombat, 19:59:00 »

szerintem elengedi a benzinnyomást...
ahhoz,hogy "törlődjön"a motyó a computerből nagyon le kellene esni a fesz.nek akkor pedíg nem indítana......
Erre mi a megoldás?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2005.02.20 vasárnap, 09:40:00 »

Erre mi a megoldás?
nekem,az off w123ban,csak a csere segitett...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2005.03.08 kedd, 19:37:00 »

Sziasztok!
90%-ban befejeztük az MkII "sufnituningolását". Kapott egy "RS" stílusú első szoknyát, küszöbspoilert, hátsó szoknyát ráccsal, új hűtőrácsot, kettévezetett kipufogót ovál végekkel, 4db 120cm-es zöld neont, zöld helyzetjelző ledeket...még a hátsó spoiler és a szemöldökök hiányoznak. (kombiról van szó és megmondom őszintén nagyon nehéz hátsó spoilert szerezni hozzá...törött is jó lenne, mert a haver karosszérialakatos/autófényező, de eddíg nem jártunk sikerrel) Ha netán érdekel valakit csinálok képeket...
Igazából azért írok, mert kipróbálásképpen beleraktunk egy direkt légszűrőt is. Tuti, meg minden, jó a hangja, meg picit jobban is megy, de a problémám a következő: Reggelenként első indításkor az alapjárat hülyéskedik! Hol le akar állni, hol meg túl magasra megy. A probléma pár perc után megszűnik, de a gyári szűrővel nem volt ilyen gond. A nap többi indítása során már nem lép fel ez a probléma, csak ha nagyon sokáig áll az autó. Gondolom a légmennyiségmérő állítgatja a dolgokat a computerben...hosszabb csővel a lészgűrő és a légmennyiségmérő között megoldódna a probléma? Létezik, hogy a haldokló aksim miatt konfigurálja újra és újra magát a cuccos??? Köszi a válaszokat előre is!
Üdv!
Yanou,
"RS" stílusú első szoknyát, küszöbspoilert én is keresek, tudsz esetleg segíteni??
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2005.03.09 szerda, 13:57:00 »

Sziasztok! Valamilyen krómszínű fóliát honnan lehetne szerezni? Mintha olvastam volna (itt?), hogy 3M-ben van valami spec. fólia. Pl. alsó ablakgumira, gumi oldallécre stb. Vélemény?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2005.03.09 szerda, 15:08:00 »

Sziasztok! Valamilyen krómszínű fóliát honnan lehetne szerezni? Mintha olvastam volna (itt?), hogy 3M-ben van valami spec. fólia. Pl. alsó ablakgumira, gumi oldallécre stb. Vélemény?
Szia Rob-2!
Nekem eddig, a légtechnikai gépeknél alkamazott aluszalag jött be( van több féle). Bírja az időjárás változást, vizet, párát és full króm hatás, és nagyon ragaszkodó. Volt egy OFF Audi 5000-em, azon díszlécet javítottam vele, és szinte észrevehetlen volt!  Nekem kb. 8-10cm széles és 50 méter hosszú tekercsben talán 2k adták a Bricoban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2005.03.09 szerda, 15:53:00 »

Szia Rob-2!
Nekem eddig, a légtechnikai gépeknél alkamazott aluszalag jött be( van több féle). Bírja az időjárás változást, vizet, párát és full króm hatás, és nagyon ragaszkodó. Volt egy OFF Audi 5000-em, azon díszlécet javítottam vele, és szinte észrevehetlen volt!  Nekem kb. 8-10cm széles és 50 méter hosszú tekercsben talán 2k adták a Bricoban.
Kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2005.03.09 szerda, 18:28:00 »

Sziasztok! Valamilyen krómszínű fóliát honnan lehetne szerezni? Mintha olvastam volna (itt?), hogy 3M-ben van valami spec. fólia. Pl. alsó ablakgumira, gumi oldallécre stb. Vélemény?
Van a Conradnál is, bár az rohadt drága.
 
LINK
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2005.03.10 csütörtök, 01:31:00 »

Yanou,
"RS" stílusú első szoknyát, küszöbspoilert én is keresek, tudsz esetleg segíteni??
üdv,
Nem vagyok képben hogy milyen a géped, de ajánlottak Mk II. kombira komplett gyári St szettet (komplett első lökös, ködlámpával, betétekkel, 2 küszöb, és hátsó lökös)
 
Ha mást is érdekel írjon  
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2005.03.10 csütörtök, 20:03:00 »

Nem vagyok képben hogy milyen a géped, de ajánlottak Mk II. kombira komplett gyári St szettet (komplett első lökös, ködlámpával, betétekkel, 2 küszöb, és hátsó lökös)
 
Ha mást is érdekel írjon  
 
Üdv
Peppin,
Mail ment.
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2005.03.10 csütörtök, 22:04:00 »

Peppin,
Mail ment.
üdv,
©El-Nino!
 
Felnni már nem érdekel??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2005.03.14 hétfő, 19:28:00 »

©El-Nino!
 
Felnni már nem érdekel??
Álmos,
De mit csináljak a gumival???
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2005.03.14 hétfő, 19:29:00 »

Peppin,
Mail ment.
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2005.03.15 kedd, 13:58:00 »

Álmos,
De mit csináljak a gumival???
üdv,
© El_Nino
 
Semmit mert már eladtam...(remélem)
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2005.03.15 kedd, 20:37:00 »

© El_Nino
 
Semmit mert már eladtam...(remélem)
 
Üdv: Álmos
Álmos,
Ha nem, akkor a felni (csak az) továbbra is érdekelne.
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2005.03.16 szerda, 01:09:00 »

Hi!
 
Engem bármilyen sprortos okosítás érdekelne új mondeohoz.(2001)
 
Igazából fateré a kocsi,úgyhogy túlzottan nem törtem magam eddig ezen, de szeretném kicsit csinosítani.
 
St220 kerekek lökhárító, vagy csak sima sprt lökhárító meg ilyenek.
 
Olyan lexux optikás hátsó lámpa ilyesmi.
 
Mivel tudom,hogy újonnan ilyet beszerezni nem futná a keretből,leginkább használtak érdekelnének.
 
Emileket is küldhettek,de ha van ötletetek akkor ide is szívesen várok.
 
-egy újdonsült mondeo szerelmes-
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2005.03.16 szerda, 11:50:00 »

De gondolom csak van valami kis utcában egy bolt,ahol már igen olcsón meg tudok venni ilyesmit,mert behozták németből,hasonlók.
Ha valaki bármi ilyesmiben tud segíteni , azt nagyon megköszönném!
 
Sajna nem olyan egyszerű a dolog mint egy honda civicnél..
Nem sok tuning mondeo szaladgál,és gyanítom hogy ezért,mert nem könnyű rá optikai elemeket keríteni.
Vajon miért nem?Sokkal szebb mint a focus.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2005.03.16 szerda, 13:55:00 »

De gondolom csak van valami kis utcában egy bolt,ahol már igen olcsón meg tudok venni ilyesmit,mert behozták németből,hasonlók.
Ha valaki bármi ilyesmiben tud segíteni , azt nagyon megköszönném!
 
Sajna nem olyan egyszerű a dolog mint egy honda civicnél..
Nem sok tuning mondeo szaladgál,és gyanítom hogy ezért,mert nem könnyű rá optikai elemeket keríteni.
Vajon miért nem?Sokkal szebb mint a focus.
Nézz körül itt, és hívd fel Fegyut! Ővé az oldal, és ő foglalkozik ilyen tuning cuccokkal. Ö is Klubtag, illetve jön a Camponába vasárnap!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2005.03.16 szerda, 14:06:00 »

Álmos,
Ha nem, akkor a felni (csak az) továbbra is érdekelne.
üdv,
OK!
 
Egyébként a srác aki meg akarja venni leamortizálta a Mondiját és ezért van az, hogy majdnem eladtam!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2005.03.18 péntek, 16:58:00 »

E-mil címem: macaudio@gylcomp.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2005.03.18 péntek, 16:58:00 »

Szevasztok barátaim!
A segítségeteket szeretném kérni! Szeretnék az mk1-es Mondeomra küszöbspoilert, meg még sok mindent, de most a küszöbspoiler érdekelne a legjobban. Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy nem-e tud valamelyikőtök eladót. Vagy valami ilyesmi. Előre is Kösz
Üdv  Márk
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2005.03.19 szombat, 08:47:00 »

Szevasztok barátaim!
A segítségeteket szeretném kérni! Szeretnék az mk1-es Mondeomra küszöbspoilert, meg még sok mindent, de most a küszöbspoiler érdekelne a legjobban. Ebben szeretném kérni a segítségeteket, hogy nem-e tud valamelyikőtök eladót. Vagy valami ilyesmi. Előre is Kösz
Üdv  Márk
#583-on nézz körül!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #584 Dátum: 2005.03.19 szombat, 13:26:00 »

Szia ND
 
Küldtem mailt. Kukkantsd meg!!!
 
üdv nagypele
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2005.03.19 szombat, 16:49:00 »

Szia ND
 
Küldtem mailt. Kukkantsd meg!!!
 
üdv nagypele
Szia Nagypele!
Tetszik. Majd kifaggatlak és már töröltem a memóriát is a gépbe ;-)))
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 17:40:00 »

Nem vagyok képben hogy milyen a géped, de ajánlottak Mk II. kombira komplett gyári St szettet (komplett első lökös, ködlámpával, betétekkel, 2 küszöb, és hátsó lökös)
 
Ha mást is érdekel írjon  
 
Üdv
Peppin,
Küldtem mailt, te válaszoltál, majd újra írtam, hogy engem érdekel a garnitura. Azóta nem jelentkeztél, nincs már meg?Huh?, vagy mi van??
Légy szí, valami infót. Köszi,
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #587 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 19:22:00 »

Én továbbra is keresek MKIIIra bármilyen optikai finomságot.
Még lexus optikás hátsó lámopatestet is!
 
+szárny+lökharito dolgok,kötény,meg hasonlók
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 21:47:00 »

Én továbbra is keresek MKIIIra bármilyen optikai finomságot.
Még lexus optikás hátsó lámopatestet is!
 
+szárny+lökharito dolgok,kötény,meg hasonlók
msl,
 
beírták már, hogy Fegyu műhelyét keresd meg, az miért nem volt jó?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 22:04:00 »

Peppin,
Küldtem mailt, te válaszoltál, majd újra írtam, hogy engem érdekel a garnitura. Azóta nem jelentkeztél, nincs már meg?Huh?, vagy mi van??
Légy szí, valami infót. Köszi,
üdv,
Bocs, de nem voltam a múlt héten de holnap rákérdezek:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2005.03.20 vasárnap, 22:27:00 »

Fegyuval már felvettem a kapcsolatot.
 
Attól függetlenül nem szabad semmi mellett elmenni.
Főleg ha valakinek nem áll túl sok tőke a rendelkezésére:D
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2005.03.28 hétfő, 19:53:00 »

Sziasztok!
A 90%-os készültségből 98%-ra léptünk előre optikázás terén! Csináltam képeket is, csak gőzöm nincs, hogy hogy tudom ide beszúrni őket...valaki tud nekem segíteni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2005.03.28 hétfő, 20:04:00 »

Sziasztok!
A 90%-os készültségből 98%-ra léptünk előre optikázás terén! Csináltam képeket is, csak gőzöm nincs, hogy hogy tudom ide beszúrni őket...valaki tud nekem segíteni?
Elöbb regisztrálnod kell, a FÓRUMON magad!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2005.03.29 kedd, 00:12:00 »

Sziasztok!
A 90%-os készültségből 98%-ra léptünk előre optikázás terén! Csináltam képeket is, csak gőzöm nincs, hogy hogy tudom ide beszúrni őket...valaki tud nekem segíteni?
Yanou,
 
így van, regisztráld a fórumon magad, majd lépj be. Lesz egy kép gomb a mehet alatt ott tudsz képet beszúrni. De a képeket elöbb net -re fel kell töltened, és az ottani elérését kell ide beszúrni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2005.03.29 kedd, 00:24:00 »

Azért ez nagy királyság, LED -es szelepsapka. Smiley
 

 
Így a képen jól néz ki, hogy teljes kört rajzol. De ezen a videón, meg gagyi, hogy csak félköröket csinál.
Nekem azért tetszik. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2005.03.29 kedd, 00:44:00 »

Azért ez nagy királyság, LED -es szelepsapka. Smiley
 

 
Így a képen jól néz ki, hogy teljes kört rajzol. De ezen a videón, meg gagyi, hogy csak félköröket csinál.
Nekem azért tetszik. Smiley
© Scratch!
 
Nem lessz olyan mint a képen de nem is olyan gagyi mint a videón!
Egyik haveromnak motoron van és szép folyamatos kört húz de nem világítja be az egész kereket mint a képen.
De azért szerintem is F@sz@!
 
Üdv: Álmos
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2005.03.29 kedd, 08:25:00 »

Hali!
Íme a képek!
 
kép1
kép2
kép3
 
A képeken édsapám látható, én voltam a fényképész.
A gyáritól eltérő alkatrészek kizárólag saját készítésűek, egyik sem bolti készen kapható elem. (kivéve persze kipufvégek, rács, stb.) Természetesen emiatt nem is "bolti" minőségűek, de próbáltuk a legtöbbet kihozni magunkból. Ami számomra nem elhanyagolható, hogy a "home made" származásból fakadóan a "bolti" ár töredékéből sikerült kihozni az egészet! Várom a véleményeket!
 
Üdv.: Yanou
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2005.03.29 kedd, 08:29:00 »

Ja...amit elfelejtettem:
A kocsi eredetileg teljesen gyári kinézetű 2.0i Ghia Turnier volt...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2005.03.29 kedd, 11:33:00 »

Hali!
Íme a képek!
 
kép1
kép2
kép3
 
A képeken édsapám látható, én voltam a fényképész.
A gyáritól eltérő alkatrészek kizárólag saját készítésűek, egyik sem bolti készen kapható elem. (kivéve persze kipufvégek, rács, stb.) Természetesen emiatt nem is "bolti" minőségűek, de próbáltuk a legtöbbet kihozni magunkból. Ami számomra nem elhanyagolható, hogy a "home made" származásból fakadóan a "bolti" ár töredékéből sikerült kihozni az egészet! Várom a véleményeket!
 
Üdv.: Yanou
Yanou,
 
szerintem jó lett. Nekem kicsit vastagnak tünik a szemöldök, de ugye izlések. Kinek így, kinek úgy tetszik. Smiley A lényeg az, hogy egyedi!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2005.03.29 kedd, 13:06:00 »

Ja...amit elfelejtettem:
A kocsi eredetileg teljesen gyári kinézetű 2.0i Ghia Turnier volt...
Szép!!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 247   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.