Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 14:05:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318603 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #1050 Dátum: 2012.07.28 szombat, 22:32:30 »

Mi is rendben megérkeztünk, és még a kocsiban megbeszéltük hogy legközelebb is jövünk.  nyes  A szervezés nagyon jó volt, kaja még jobb és a programok is. Le a kalappal!   taps
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #1051 Dátum: 2012.07.28 szombat, 22:34:31 »

Majd várható pár fénykép? Sajnos most nem volt nálunk fotómasina hogy megörökítsük az utókor számára a buli varázsát.  szomoru1
Naplózva
Ede
Vendég
« Új hozzászólás #1052 Dátum: 2012.07.28 szombat, 22:51:21 »

Sziasztok,

Hazaértünk szerencsésen mi is.

Köszönünk mindent, nagyon jól éreztük magunkat!
Hálás köszönet Lacinak a szervezésért és a lebonyolításért. Reméljük, hogy ez a szép kis hagyomány nem fog megszakadni és ott lehetünk a jövőben is. Az idő is kegyes volt hozzánk, nagyon jó kis csapat "verődött" össze.  worship

Edit és Tibi

1-2 kép:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.429353563784101.117836.100001283825267&type=1
 


« Utoljára szerkesztve: 2012.07.28 szombat, 23:09:52 írta Ede » Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #1053 Dátum: 2012.07.28 szombat, 23:15:57 »

Mi is rendben hazaértünk.A meneti 2 és fél órából lefaragtam,2 óra háztól-házig.Csatlakozok az előttem szolokhoz  eljen  taps,minden franko volt  worship.Hiperborg ígéretéhez híven állta a szavát és felfalta azt a szuper hammbit  taps csak nem láttam fügelacit vmi kutnál kalapot emelgetni  nyes
Fótok:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3644105697657.2131007.1124796676&type=3
https://plus.google.com/b/115381015201839413207/115381015201839413207/photos
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.29 vasárnap, 11:58:07 írta Szili » Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #1054 Dátum: 2012.07.29 vasárnap, 00:06:28 »

Minden szavadat osztom!  eplus2
Jövőre a dupla távolság ellenére is ott leszünk!  Csak ne hozzuk a frászt ennyire a házigazdára az utolsó héten, hogy ki jön, ki nem?...
Az biztos, majd Csorna után együtt megyünk végig, mert menni fogok az biztos addigra tökéletesen rendbe lesz a verda Cheesy  worship
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1055 Dátum: 2012.07.29 vasárnap, 13:33:00 »

fügelaci-buli megnyitóbeszéd : http://youtu.be/46NNJkgvwYc

 
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
Hori104
Vendég
« Új hozzászólás #1056 Dátum: 2012.07.29 vasárnap, 13:53:11 »

Mi is köszönjük a meghívást nagyon jó volt Smiley))

Képek lesznek még?  help
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.29 vasárnap, 19:33:34 írta Hori104 » Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1057 Dátum: 2012.07.30 hétfő, 10:03:33 »

 worship.Hiperborg ígéretéhez híven állta a szavát és felfalta azt a szuper hammbit  taps

Hozzátenném, hogy a makói hamburger nemes ellenfél volt. Másnap délig nem voltam éhes Smiley
De azért a családom becsülete is meg lett mentve Smiley
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1058 Dátum: 2012.07.30 hétfő, 20:18:33 »

Köszönet Lacinak a fügelaci-buli szervezése és lebonyolítása kapcsán tanúsított példás magatartásáért. Sikerült überelnie a múlt évi rendezvényt, az élőben kiállított T-Modell és általában az egész nap felejthetetlen élményt nyújtott. A kajáról nem beszélek külön, aki ott volt úgyis tudja milyen volt  taps  worship
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #1059 Dátum: 2012.07.30 hétfő, 21:55:47 »

Köszönet Lacinak a fügelaci-buli szervezése és lebonyolítása kapcsán tanúsított példás magatartásáért. Sikerült überelnie a múlt évi rendezvényt, az élőben kiállított T-Modell és általában az egész nap felejthetetlen élményt nyújtott. A kajáról nem beszélek külön, aki ott volt úgyis tudja milyen volt  taps  worship
A csoport kép mikor lessz elérhetö?
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1060 Dátum: 2012.07.30 hétfő, 22:20:32 »

A csoport kép mikor lessz elérhetö?
Amikor felhozom a gépet az autóból  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1061 Dátum: 2012.07.31 kedd, 00:12:55 »

Amikor felhozom a gépet az autóból  Wink
Szurkolunk neked! nyes
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1062 Dátum: 2012.07.31 kedd, 05:04:46 »

Most jutok úgy géphez, hogy tudok értelmesen (?) írni pár sort a buli óta. Nagyjából minden elpakolva, elmosogatva, ami megmaradt, karbantartva.

Mindenkinek köszönöm, aki jelentkezett, és eljött, megtisztelt jelenlétével. Amikor elkezdtem, voltak elképzeléseim, mikor befejeztem, vannak gondolataim. Annyit osztok meg belőle: köszönöm, hogy részese lehettem ennek a felejthetetlen napnak, aki eljött, remélem nem felejti el ezt a napot gyorsan.
Sajnálom, hogy többen nem jöttek el, ezt bizonyára Ők is csak sajnálhatják. Kisebb nagyobb szervezetlenségi hiányosságok akadtak, félreértések, de végül minden jóra fordult, még a hamburger is megérkezett. A reakciókból ítélve komoly feladat volt elpusztítása, de Hyperborg kiállta a próbát!

A jövőről még nem nyilatkozom, át kell értékelni az eseményeket, helyre kell raknom magamban a dolgokat. Egyenlőre még nagy bennem az elkeseredés, hogy csak ennyien jöttetek el, pedig sokkal többen jelentkeztek. Nyilván közbe jöhet valami mindenkinek, de itt több volt a felelőtlen feliratkozás, jelentkezgetés, mint az akarat. Mind egy, ez az én dolgom, egy idő után eldöntöm a továbbiakat.

Mindezek ellenére Nekem emlékezetes marad ez a nap, sok új arc került a "galériámba", sok emlék az agyamba.

Most a regenerálódás időszaka következik, a dolgos hétköznapok alatt.
Mindenkinek köszönöm!

 worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1063 Dátum: 2012.07.31 kedd, 05:35:53 »


Ezt nem értem.
Ha veszteséges lett a vállalkozás azt írd meg.

Ha meg nem, akkor mi a probléma? Ha mindenki jól érezte magát, te is, akkor miért?
Mindenáron te akarsz lenni a nagy Mondeo találkozó szervezője?

Ha 10-el több autó lett volna akkor nem lett volna ilyen jó, családias. És a hely is kicsi lett volna.
A nagy találkozón soha nincs ilyen légkör és az nem csak azért van mert nem te szervezed.
Ez ilyennek volt jó és kész.
Szerintem eleve sokan féltek, hogy elveszik a Fügelaci buli hangulat ha sok autó lesz.
Szerencsére nem veszett el. (És nem is lett 35 auto)
Most jutok úgy géphez, hogy tudok értelmesen (?) írni pár sort a buli óta. Nagyjából minden elpakolva, elmosogatva, ami megmaradt, karbantartva.

Mindenkinek köszönöm, aki jelentkezett, és eljött, megtisztelt jelenlétével. Amikor elkezdtem, voltak elképzeléseim, mikor befejeztem, vannak gondolataim. Annyit osztok meg belőle: köszönöm, hogy részese lehettem ennek a felejthetetlen napnak, aki eljött, remélem nem felejti el ezt a napot gyorsan.
Sajnálom, hogy többen nem jöttek el, ezt bizonyára Ők is csak sajnálhatják. Kisebb nagyobb szervezetlenségi hiányosságok akadtak, félreértések, de végül minden jóra fordult, még a hamburger is megérkezett. A reakciókból ítélve komoly feladat volt elpusztítása, de Hyperborg kiállta a próbát!

A jövőről még nem nyilatkozom, át kell értékelni az eseményeket, helyre kell raknom magamban a dolgokat. Egyenlőre még nagy bennem az elkeseredés, hogy csak ennyien jöttetek el, pedig sokkal többen jelentkeztek. Nyilván közbe jöhet valami mindenkinek, de itt több volt a felelőtlen feliratkozás, jelentkezgetés, mint az akarat. Mind egy, ez az én dolgom, egy idő után eldöntöm a továbbiakat.

Mindezek ellenére Nekem emlékezetes marad ez a nap, sok új arc került a "galériámba", sok emlék az agyamba.

Most a regenerálódás időszaka következik, a dolgos hétköznapok alatt.
Mindenkinek köszönöm!

 worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1064 Dátum: 2012.07.31 kedd, 19:02:29 »

Ezt nem értem.
Ha veszteséges lett a vállalkozás azt írd meg.

Ha meg nem, akkor mi a probléma? Ha mindenki jól érezte magát, te is, akkor miért?
Mindenáron te akarsz lenni a nagy Mondeo találkozó szervezője?

Ha 10-el több autó lett volna akkor nem lett volna ilyen jó, családias. És a hely is kicsi lett volna.
A nagy találkozón soha nincs ilyen légkör és az nem csak azért van mert nem te szervezed.
Ez ilyennek volt jó és kész.
Szerintem eleve sokan féltek, hogy elveszik a Fügelaci buli hangulat ha sok autó lesz.
Szerencsére nem veszett el. (És nem is lett 35 auto)
Csatlakozom!

Több önbizalmat az esemény után kedves házigazda, mert van miért! Minden jó volt!
Mikor indul a jelentkezés a következőre?  nyes
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1065 Dátum: 2012.08.01 szerda, 14:38:42 »

Amikor felhozom a gépet az autóból  Wink

Azt kb. mikorra lehet várni? 
Legalább az évet pontosítsd. Smiley   eljen
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1066 Dátum: 2012.08.01 szerda, 16:03:33 »

Azt kb. mikorra lehet várni?  
Legalább az évet pontosítsd. Smiley   eljen
Még idén  lol002
Töltöm föl a képeket, a vonulósakat nem én készítettem mert épp vezettem
Ízelítő:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.01 szerda, 19:55:36 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1067 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 18:13:15 »

Így, egy hét után jut egy kis idő az események értékelésére, kitárgyalására.
Az azért érdekes, hogy ilyen gyorsan lecsengett az esemény értékelése. Egy nagytali után hetekig megy a társalkodás az eseményről, itt most ez elég rövidre sikeredett. Persze a buli ettől még lehetett jó. Az eddigi hozzászólásokból az jött le, hogy jól sikerültek a kaják, nagyjából zökkenőmentesen lementek a programok. Voltak lapos percek, amikor mindenki ücsörgött, beszélgetett, de ez kellett, kellett az ismerkedés, barátkozás is.

Az idő velünk volt, a fogyasztáson látszódott is. Az egyedüli dolog, amivel én magam nagyon elégedetlen vagyok, az a dinnye volt. Nem voltak jók, éretlenek voltak. Tavaly sokkal jobbak voltak.

A felvonulás jó volt, megnéztük a várost, a főteret, néhány érdekes, szép épületet. Elmentünk a fürdő mellett, ahol jó sokan fürödtek a hűs habokban, míg mi főttünk a melegben a kocsiban.
A kukorica útvesztő jó volt, sok eltévedés után azért mindenki kitalált. A játékok is jók volta, meg a kocsikázás, Na az ütős volt. Aki felült, az nem felejti el! Csak úgy száguldott a két gebe. De jó volt, sokat nevettünk.


Magáról az eseményről még mindig nem tudok objektívan írni, sok csalódás ért, meg sok minden nem úgy sikerült, mint szerettem volna. Túl sok minden jött össze egyszerre. A másik rendezvény is a verseny, meg egyebek. Ez így együtt sok volt, ezért volt, amit elfelejtettem. De mindegy.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1068 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 18:48:17 »

EEEhhh, király nap volt. Nem volt verseny, nem volt autószerelés, tuning stb., viszont volt jó sok beszélgetés, kacagás, kaja, pia... A jót általában könnyű megszokni és elfogadni is, ezért - mivel a múlt évi színvonal maradt - szerintem a résztvevők nagy többsége nem igazán tud mit írni, a másik részük meg nem tagja (már) ennek a fórumnak vmi okból  hehe  Egyszerűen jó volt így ahogy volt, ezért nincs min pörögni. Nyugodtan, békésen, eseménydúsan telt el pont úgy ahogy vártuk és gondolom ezt mindenki meg is erősítette.
A sátor alatt gyilkos meleg volt kétségtelen, de künn padon viszont annál kellemesebb. Kár hogy nehány emberrel nem beszélgettem, no de majd jövőre (ha lesz ilyen esemény és persze kapok meghívást) bepótolom.
A mi dinnyénk finom volt, a süti is stb.  party0038
Akik nem tudtak jönni jó dologról maradtak le, de jövőre majd bepótolják, ha lesz fügelaci-buli  integet2

u.i. jó hogy ott volt nálam a gps... tó körbegyaloglás mikor lesz?
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1069 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 19:04:34 »

EEEhhh, király nap volt. Nem volt verseny, nem volt autószerelés, tuning stb., viszont volt jó sok beszélgetés, kacagás, kaja, pia... A jót általában könnyű megszokni és elfogadni is, ezért - mivel a múlt évi színvonal maradt - szerintem a résztvevők nagy többsége nem igazán tud mit írni, a másik részük meg nem tagja (már) ennek a fórumnak vmi okból  hehe  Egyszerűen jó volt így ahogy volt, ezért nincs min pörögni. Nyugodtan, békésen, eseménydúsan telt el pont úgy ahogy vártuk és gondolom ezt mindenki meg is erősítette.
A sátor alatt gyilkos meleg volt kétségtelen, de künn padon viszont annál kellemesebb. Kár hogy nehány emberrel nem beszélgettem, no de majd jövőre (ha lesz ilyen esemény és persze kapok meghívást) bepótolom.
A mi dinnyénk finom volt, a süti is stb.  party0038
Akik nem tudtak jönni jó dologról maradtak le, de jövőre majd bepótolják, ha lesz fügelaci-buli  integet2

u.i. jó hogy ott volt nálam a gps... tó körbegyaloglás mikor lesz?

Azt a tó körbe gyaloglást egy masszírozás előtt-után be kellene ütemezni. Ne haragudj, de az a nap valóban nem volt alkalmas egy akkora sétára, nekem voltak dolgaim, ezt nem kalkuláltuk be, mikor erről beszéltünk. De remélem, Te úgy is jössz egy masszázsra, és akkor megejtjük!
Naplózva
Hori104
Vendég
« Új hozzászólás #1070 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 19:17:45 »

Még idén  lol002
Töltöm föl a képeket, a vonulósakat nem én készítettem mert épp vezettem
Ízelítő:

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


Másik csoportkép nincs? Ezen pontnemvagyok rajta :DD
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1071 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 19:26:52 »

Nagyon szeretek fotózni, sajnos a buliban nem volt rá módom, nem akartam a figyelmemet megosztani még arra is. Remélem, sok kép készült mások által, amit fel is raktok. Még nem sokat láttam, pedig többen fotóztak.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1072 Dátum: 2012.08.05 vasárnap, 21:03:10 »

Itt egy pár kép az előkészületek közül a pacal főzésről:
https://picasaweb.google.com/109787669372738436502/FozocskeAFugelaciBulira#
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1073 Dátum: 2012.08.07 kedd, 18:11:56 »

Ha már más nem is, de én dicsérem a pacalt. Ma ettem belőle, és mondhatom, elfogultság nélkül, isteni volt.
Lehet, jövőre csak magamnak főzök.

Meg úgy egyáltalán, senkitől egy élménybeszámoló? Mi tetszett, mi nem? Min kellene javítani, vagy egyáltalán hogy is volt? Ennyire kevés hozzászólás csak azt mutatja, mégsem volt ez olyan emlékezetes Nektek, mint nekem. Mindegy, ebből is tanultam.
Képek sem jönnek, pedig legalább azokból láthatnám, mi is volt, mert akkor nem sokat láttam az egészből. De látom, ennyit se ért az egész.  wow1 rinya vigyor3

Az a néhány általánosságokat tartalmazó hozzászólás először jól esett, de hiányzik belőlük az "élmény" értékelése. Az igazi értékelés.  colerique
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1074 Dátum: 2012.08.07 kedd, 19:35:49 »

Ha már más nem is, de én dicsérem a pacalt. Ma ettem belőle, és mondhatom, elfogultság nélkül, isteni volt.
Lehet, jövőre csak magamnak főzök.

Meg úgy egyáltalán, senkitől egy élménybeszámoló? Mi tetszett, mi nem? Min kellene javítani, vagy egyáltalán hogy is volt? Ennyire kevés hozzászólás csak azt mutatja, mégsem volt ez olyan emlékezetes Nektek, mint nekem. Mindegy, ebből is tanultam.
Képek sem jönnek, pedig legalább azokból láthatnám, mi is volt, mert akkor nem sokat láttam az egészből. De látom, ennyit se ért az egész.  wow1 rinya vigyor3

Az a néhány általánosságokat tartalmazó hozzászólás először jól esett, de hiányzik belőlük az "élmény" értékelése. Az igazi értékelés.  colerique
Ne haragudj(atok), de engem most nagyon leköt a sok utazás meg ügyintézés az albérlet-költözés-telephely váltás-szabadság szervezése körben  szomoru1

Az én képeim nem lettek túl jók, az a pár ami jó lett fent van a Facebook oldalamon már azóta  nyes

Én továbbra is csak bátorítalak a szervezésre ! Aki ott volt annak valószínűleg jó is volt...nekünk az volt! Akinek nem az majd nem jelentkezik jövőre. A pacalt nem dicsérhetem, mert soha nem szerettem és most sem kóstoltam...ellenben a pörkölt és a grill húsok (a páromtól kóstoltam) jók voltak! Sajnáltam is utólag, hogy nem neveztem be még 1 adagra legalább  szomoru1

+ Nekem tetszett a felvonulás (nem gondoltam ilyen hosszúra...fájt is a lábam a kuplungozástól), az útvesztőzés, a beszélgetés(ek) azokkal akiket már ismertünk és akiket épp ott ismertünk meg...és a kaja is (amikor már annyit hűlt, hogy éreztem az ízét is  eplus2)
- (Nem vagyok elfogult, nyugi...írok negatívumot is) A meleg nagyon nem tetszett !!! Különösen a budiban  action nem. Sajnos én csak -15 és +25 C között érzem jól magam...
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1075 Dátum: 2012.08.07 kedd, 20:00:03 »

Hát mit mondjak.
Szerintem qrva jó volt a buli.
A kaja isteni volt. A táj gyönyörű.
A nők szépek voltak.
Az autók atom jók.
Óriási szerencsénk volt, hogy ilyen csodálatos időnk volt erre a nem mindennapi bulira.
Igazán szerencse, hogy a magyar emberek közt még akad olyan aki ennyire szívén viseli a közösséget.
Szükség is van ilyen emberekre ezen a klubbon, (és ebben az országban) mert itt más már nem nagyon karolja fel az ilyen témákat.
Gyakorlatilag ezen a klubbon alig 10-15 ember van jelen rendszeresen.
Hihetetlen sok energiát fektettél ebbe a dologba, és vállaltad a vele járó kockázatot. Tisztelettel adózhat neked az egész társaság.
A menü és a programok kitalálása nagy energiákat kíván és köszönjük, hogy rászántad magad.
Mindemellett még kiváló szakács is vagy.
Azontúl nagyon figyelmes is voltál mindenkivel.
Köszönöm még egyszer a megjelentek nevében.


Na akkor most ezen túl vagyunk. Én a magam részéről angol úriemberként szoktam viselkedni és nem akarom zavarba hozni az embereket túlzott dicsérettel.
Ennyi. Más meg nem szeret úgy viselkedni mint egy menstruáló apáca. Ha azt mondjuk jó volt akkor jó volt. Nem kell túlragozni. Apacsok vagyunk, vagy mi!
Ettől még hidd el, hogy nagyon hálásak vagyunk.


Ha már más nem is, de én dicsérem a pacalt. Ma ettem belőle, és mondhatom, elfogultság nélkül, isteni volt.
Lehet, jövőre csak magamnak főzök.

Meg úgy egyáltalán, senkitől egy élménybeszámoló? Mi tetszett, mi nem? Min kellene javítani, vagy egyáltalán hogy is volt? Ennyire kevés hozzászólás csak azt mutatja, mégsem volt ez olyan emlékezetes Nektek, mint nekem. Mindegy, ebből is tanultam.
Képek sem jönnek, pedig legalább azokból láthatnám, mi is volt, mert akkor nem sokat láttam az egészből. De látom, ennyit se ért az egész.  wow1 rinya vigyor3
Az a néhány általánosságokat tartalmazó hozzászólás először jól esett, de hiányzik belőlük az "élmény" értékelése. Az igazi értékelés.  colerique
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.07 kedd, 20:07:41 írta DomeSL » Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1076 Dátum: 2012.08.07 kedd, 20:26:51 »

Hát mit mondjak.
Szerintem qrva jó volt a buli.
A kaja isteni volt. A táj gyönyörű.
A nők szépek voltak.
Az autók atom jók.
Óriási szerencsénk volt, hogy ilyen csodálatos időnk volt erre a nem mindennapi bulira.
Igazán szerencse, hogy a magyar emberek közt még akad olyan aki ennyire szívén viseli a közösséget.
Szükség is van ilyen emberekre ezen a klubbon, (és ebben az országban) mert itt más már nem nagyon karolja fel az ilyen témákat.
Gyakorlatilag ezen a klubbon alig 10-15 ember van jelen rendszeresen.
Hihetetlen sok energiát fektettél ebbe a dologba, és vállaltad a vele járó kockázatot. Tisztelettel adózhat neked az egész társaság.
A menü és a programok kitalálása nagy energiákat kíván és köszönjük, hogy rászántad magad.
Mindemellett még kiváló szakács is vagy.
Azontúl nagyon figyelmes is voltál mindenkivel.
Köszönöm még egyszer a megjelentek nevében.


Na akkor most ezen túl vagyunk. Én a magam részéről angol úriemberként szoktam viselkedni és nem akarom zavarba hozni az embereket túlzott dicsérettel.
Ennyi. Más meg nem szeret úgy viselkedni mint egy menstruáló apáca. Ha azt mondjuk jó volt akkor jó volt. Nem kell túlragozni. Apacsok vagyunk, vagy mi!
Ettől még hidd el, hogy nagyon hálásak vagyunk.


Köszönöm, ez jól esett. De Te már leírtad ezelőtt is a véleményed. Akkor is örültem neki, és értékeltem.
A baj az, hogy nem csak hárman voltatok. És én a többiek véleményére is kíváncsi lettem volna.

Az tény, elfáradtam, lemerültem, mint a perion elem. Három napig az elpakolás után szinte nulla voltam, most kezdek regenerálódni. És persze jó lenne látni a képeket is, mi is történt valójában. Sajnos én nem sok mindenre emlékszem. De ahogy mondtad, qrva jó volt. integet2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1077 Dátum: 2012.08.07 kedd, 20:36:54 »

Ne haragudj(atok), de engem most nagyon leköt a sok utazás meg ügyintézés az albérlet-költözés-telephely váltás-szabadság szervezése körben  szomoru1

Az én képeim nem lettek túl jók, az a pár ami jó lett fent van a Facebook oldalamon már azóta  nyes

Én továbbra is csak bátorítalak a szervezésre ! Aki ott volt annak valószínűleg jó is volt...nekünk az volt! Akinek nem az majd nem jelentkezik jövőre. A pacalt nem dicsérhetem, mert soha nem szerettem és most sem kóstoltam...ellenben a pörkölt és a grill húsok (a páromtól kóstoltam) jók voltak! Sajnáltam is utólag, hogy nem neveztem be még 1 adagra legalább  szomoru1

+ Nekem tetszett a felvonulás (nem gondoltam ilyen hosszúra...fájt is a lábam a kuplungozástól), az útvesztőzés, a beszélgetés(ek) azokkal akiket már ismertünk és akiket épp ott ismertünk meg...és a kaja is (amikor már annyit hűlt, hogy éreztem az ízét is  eplus2)
- (Nem vagyok elfogult, nyugi...írok negatívumot is) A meleg nagyon nem tetszett !!! Különösen a budiban  action nem. Sajnos én csak -15 és +25 C között érzem jól magam...
Melegnek tényleg meleg volt, a budi sajnos nem légkondis, és abban a melegben az illatanyag is megvolt. De legalább volt.

A felvonulás tényleg hosszúra sikeredett, tettem egy kanyart a belvárosban, úgy emlékeztem, látszik még a Galamb József régi házának oldalán a felirat: Galamb József műhelye. Sajnos, lekopott az elmúlt években. Én még emlékeztem rá, bár néhány éve nem jártam arra, illetve nem néztem meg (most akarják felújítani, újra felfesteni, emlékhellyé alakítani). Elnézést a kerülőért, valóban felesleges volt a kitérő. De a barátaim és ismerőseim közül sokan mondták, hogy láttak minket. Meg hogy ilyen autós felvonulás nem igen volt itt Makón, és öröm volt látni. wave
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #1078 Dátum: 2012.08.07 kedd, 22:50:22 »

Melegnek tényleg meleg volt, a budi sajnos nem légkondis, és abban a melegben az illatanyag is megvolt. De legalább volt.

A felvonulás tényleg hosszúra sikeredett, tettem egy kanyart a belvárosban, úgy emlékeztem, látszik még a Galamb József régi házának oldalán a felirat: Galamb József műhelye. Sajnos, lekopott az elmúlt években. Én még emlékeztem rá, bár néhány éve nem jártam arra, illetve nem néztem meg (most akarják felújítani, újra felfesteni, emlékhellyé alakítani). Elnézést a kerülőért, valóban felesleges volt a kitérő. De a barátaim és ismerőseim közül sokan mondták, hogy láttak minket. Meg hogy ilyen autós felvonulás nem igen volt itt Makón, és öröm volt látni. wave
Félreértés ne essék, nem bánom a felvonulás hosszát!!! Csak a lábam érezte meg a kuplungolást (automatás koromban vígan tűrtem volna  nyes) És büszke is voltam, hogy mondisként láthat Makó engem is Wink
Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1079 Dátum: 2012.08.07 kedd, 23:32:04 »

Köszönöm, ez jól esett. De Te már leírtad ezelőtt is a véleményed. Akkor is örültem neki, és értékeltem.
A baj az, hogy nem csak hárman voltatok. És én a többiek véleményére is kíváncsi lettem volna.

Akkor én is beszállok. A hely gyönyörű volt, az idő túlságosan remek (de a forróságról ugye nem tehetsz).
A kaja - hát, hogy is mondjam - sok volt ... Smiley Kicsit túl is ettem magam, jövőre vissza kell egy kicsit fogni magam.

Mi ugye elég gyorsan lepattantunk, mert még messzire kellett onnan mennünk, de ha pár konstruktív kritikát, kívánságot, sóhajt, ha lehet:
- nekem a gyenge pontom a dohányzás. 2 gyereket vittünk oda és nehéz úgy elvegyülni a többiek között, hogy választanom kell, jófej leszek-e vagy egészséges. Ha nem muszáj, akkor én nem teszem ki a gyerekemet sem magamat cigifüstnek. Ha a dolognak családi jellege van, akkor legyen piknikes és ne kocsmai.
- ha már ilyen szép helyre lett ez tervezve, akkor előtt érdemes lenne tisztázni, hogy ez nem az a hely, ahol hangnyomásversenyt kell rendezni. Ha kell túlragozom, de szerintem nem kell. Beszélgetni, ismerkedni voltunk ott. Ráadásul ez ugyanolyan védhetetlen szituáció, mint a cigifüst. Ha nem szól az ember, akkor kényelmetlenül érzi magát, ha meg szól, akkor meg ő az örök ünneprontó.
- minor problem: jövőre valahogy meg kell szerveznem azt, hogy a fiam tudjon csónakázni Smiley
- kaja + 1: jövőre viszek kiflit meg virsliket is, mert azokból gyorsan hotdog készíthető, ami 1-2 gyereknél bejön (meg nálam is Smiley )

De tényleg, nem akarok mimóza lenni, csak tényleg érdemes lenne a legkisebb közös halmaz mentén, egymásra figyelve viselkedni.


Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1080 Dátum: 2012.08.08 szerda, 08:02:59 »

Akkor én is beszállok. A hely gyönyörű volt, az idő túlságosan remek (de a forróságról ugye nem tehetsz).
A kaja - hát, hogy is mondjam - sok volt ... Smiley Kicsit túl is ettem magam, jövőre vissza kell egy kicsit fogni magam.

Mi ugye elég gyorsan lepattantunk, mert még messzire kellett onnan mennünk, de ha pár konstruktív kritikát, kívánságot, sóhajt, ha lehet:
- nekem a gyenge pontom a dohányzás. 2 gyereket vittünk oda és nehéz úgy elvegyülni a többiek között, hogy választanom kell, jófej leszek-e vagy egészséges. Ha nem muszáj, akkor én nem teszem ki a gyerekemet sem magamat cigifüstnek. Ha a dolognak családi jellege van, akkor legyen piknikes és ne kocsmai.
- ha már ilyen szép helyre lett ez tervezve, akkor előtt érdemes lenne tisztázni, hogy ez nem az a hely, ahol hangnyomásversenyt kell rendezni. Ha kell túlragozom, de szerintem nem kell. Beszélgetni, ismerkedni voltunk ott. Ráadásul ez ugyanolyan védhetetlen szituáció, mint a cigifüst. Ha nem szól az ember, akkor kényelmetlenül érzi magát, ha meg szól, akkor meg ő az örök ünneprontó.
- minor problem: jövőre valahogy meg kell szerveznem azt, hogy a fiam tudjon csónakázni Smiley
- kaja + 1: jövőre viszek kiflit meg virsliket is, mert azokból gyorsan hotdog készíthető, ami 1-2 gyereknél bejön (meg nálam is Smiley )

De tényleg, nem akarok mimóza lenni, csak tényleg érdemes lenne a legkisebb közös halmaz mentén, egymásra figyelve viselkedni.
Legközelebb nem zenélünk... és nem zavarjuk meg senki lelki békéjét. De gondolom ez is hozzátartozik egy ilyen naphoz, nem volt kiírva hogy tilos  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1081 Dátum: 2012.08.08 szerda, 09:23:51 »

Legközelebb nem zenélünk... és nem zavarjuk meg senki lelki békéjét. De gondolom ez is hozzátartozik egy ilyen naphoz, nem volt kiírva hogy tilos  Wink

Sok minden nincs kiírva, de általában a felnőtt léthez hozzá kell(ene) tartoznia annak, hogy az ember reálisan fel tudja mérni hogy más emberknek milyen szempontjai vannak, s a saját tevékenysége mennyiben járul hozzá egy esemény színvonalához. Ugyanolyan helytelen a Szigeten a Nagyszínpad előtt ordibálni, hogy túl hangos, nem lehet beszélgetni, mint egy baráti összejövetelen "zenét"* szolgáltatni.

Ha jövőre benne lesz a programban, hogy 12:00-13:00 között hangnyomás versenyt rendeztek, akkor arra az időre elmegyünk az útvesztőbe vagy csinálunk mást. De így egy kicsit megerőszakolás jellege lett a dolognak ...

* - amely zenéből csak a basszus meg a ciriplő rendszámtábla keret hallatszott, de az legalább nagyon Smiley
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1082 Dátum: 2012.08.08 szerda, 11:37:51 »

Sok minden nincs kiírva, de általában a felnőtt léthez hozzá kell(ene) tartoznia annak, hogy az ember reálisan fel tudja mérni hogy más emberknek milyen szempontjai vannak, s a saját tevékenysége mennyiben járul hozzá egy esemény színvonalához. Ugyanolyan helytelen a Szigeten a Nagyszínpad előtt ordibálni, hogy túl hangos, nem lehet beszélgetni, mint egy baráti összejövetelen "zenét"* szolgáltatni.

Ha jövőre benne lesz a programban, hogy 12:00-13:00 között hangnyomás versenyt rendeztek, akkor arra az időre elmegyünk az útvesztőbe vagy csinálunk mást. De így egy kicsit megerőszakolás jellege lett a dolognak ...

* - amely zenéből csak a basszus meg a ciriplő rendszámtábla keret hallatszott, de az legalább nagyon Smiley
"* - amely zenéből csak a basszus meg a ciriplő rendszámtábla keret hallatszott, de az legalább nagyon Smiley" Az nem az én autóm volt, más az SQ (sound quality) és más a DB (SPL - hangnyomás) Az én autóm SQ-ra, Horié hangnyomásra van építve.

Ha zavart akkor bocsánat  worship  jövőre egyszerűen nem megyek és ennyi. Ha engem valaki egy fügelaci-buli - Mondeo találkozón megkér hogy mutassam meg neki hogy szól az autóban a zene nagyon szívesen megteszem, mert sztem a családiasság a csönd meg mindenfélék mellett erről is szól a dolog.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1083 Dátum: 2012.08.08 szerda, 11:56:31 »

Ha zavart akkor bocsánat  worship  jövőre egyszerűen nem megyek és ennyi. Ha engem valaki egy fügelaci-buli - Mondeo találkozón megkér hogy mutassam meg neki hogy szól az autóban a zene nagyon szívesen megteszem, mert sztem a családiasság a csönd meg mindenfélék mellett erről is szól a dolog.

Nem arról van szó, hogy ne gyere. Csak legyen ennek helye és ideje, hogy aki esetleg nem akarja elviselni annak ne kelljen.
Vagy esetleg azt mondod az érdeklődőnek, hogy gyere öcsipók, guruljunk arrébb egy kicsit, amúgy sincs messze a bekötőút, mert ott elengedhetjük a decibeleket. Ezeket vagy a rendezvény előtt kell megkérdezni, megbeszélni, vagy ha már így alakult, akkor a buli után átbeszélni és dűlőre jutni vele, hogy jövőre mindenkinek jobb legyen.

Arról se feledkezzünk meg, hogy a sátor mellett nem messze volt a Panzió, szemben meg lakóházak, így akár részükről is joggal fogalmazódhat meg kifogás.


Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1084 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:07:41 »

Nem arról van szó, hogy ne gyere. Csak legyen ennek helye és ideje, hogy aki esetleg nem akarja elviselni annak ne kelljen.
Vagy esetleg azt mondod az érdeklődőnek, hogy gyere öcsipók, guruljunk arrébb egy kicsit, amúgy sincs messze a bekötőút, mert ott elengedhetjük a decibeleket. Ezeket vagy a rendezvény előtt kell megkérdezni, megbeszélni, vagy ha már így alakult, akkor a buli után átbeszélni és dűlőre jutni vele, hogy jövőre mindenkinek jobb legyen.

Arról se feledkezzünk meg, hogy a sátor mellett nem messze volt a Panzió, szemben meg lakóházak, így akár részükről is joggal fogalmazódhat meg kifogás.
Én egy ilyen renitens állat vagyok aki direkt szeret másokat "zavarni". Eddig sem és ezután sem fogok senkitől engedélyt kérni arra hogy a saját autómban úgy szóljon a zene ahogy másoknak is tetszik, főleg szombat délelőtt.
Nem kommentálnám tovább, ízlések és pofonok különbözőek eddig a zenélés nem okozott senkinek gondot.
Bocs még egyszer hogy nem tudtunk kussolva fegyelmezetten ücsörögni a tóparton az elvárás szerint, igaz senkinek sem volt elvárása aki meg beült az autókba legalább egy nem mindennapi élménnyel gazdagodott  wow1  taps
Amúgy meg nyugodtan odajöhettél volna szólni, hogy gyerekek ez engem qrvára zavar és halkítsátok le vagy húzzatok a csába.
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.08 szerda, 13:09:21 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1085 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:11:28 »

túllihegitek mindketten, elég rossz irányba kezd menni ez a beszélgetés ...
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1086 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:12:08 »

túllihegitek mindketten, elég rossz irányba kezd menni ez a beszélgetés ...
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Te is meghallgathatod ha akarod  taps  wow1  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1087 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:14:06 »

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Te is meghallgathatod ha akarod  taps  wow1  Wink
én majd a sajátomat fogom  hehe
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1088 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:15:22 »

én majd a sajátomat fogom  hehe
Na vazze 100literes bandpass ládával könnyű  nyes az is kiüti az üveget  vigyor3
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1089 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:18:20 »

Na vazze 100literes bandpass ládával könnyű  nyes az is kiüti az üveget  vigyor3
de nálam legalább nem zörög a rendszámtábla kerete  hehe
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1090 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:19:04 »

de nálam legalább nem zörög a rendszámtábla kerete  hehe
Az enyimé se zörög STP-vel le van szigetelve  eplus2
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1091 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:20:19 »

Amúgy meg nyugodtan odajöhettél volna szólni, hogy gyerekek ez engem qrvára zavar és halkítsátok le vagy húzzatok a csába.

Talán ennek evidensnek kellene lennie ....
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1092 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:25:41 »

Talán ennek evidensnek kellene lennie ....
Nekem sajna nem az, mert Mondeo találkozón is voltunk  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1093 Dátum: 2012.08.08 szerda, 13:28:15 »

Nekem sajna nem az, mert Mondeo találkozón is voltunk  nyes

Akkor én kérek elnézést. Ha ez normális, akkor nekünk kell keresni más szabadidős programot a jövőben.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1094 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:05:34 »

Ha már más nem is, de én dicsérem a pacalt. Ma ettem belőle, és mondhatom, elfogultság nélkül, isteni volt.
Lehet, jövőre csak magamnak főzök.

Meg úgy egyáltalán, senkitől egy élménybeszámoló? Mi tetszett, mi nem? Min kellene javítani, vagy egyáltalán hogy is volt? Ennyire kevés hozzászólás csak azt mutatja, mégsem volt ez olyan emlékezetes Nektek, mint nekem. Mindegy, ebből is tanultam.
Képek sem jönnek, pedig legalább azokból láthatnám, mi is volt, mert akkor nem sokat láttam az egészből. De látom, ennyit se ért az egész.  wow1 rinya vigyor3

Az a néhány általánosságokat tartalmazó hozzászólás először jól esett, de hiányzik belőlük az "élmény" értékelése. Az igazi értékelés.  colerique
Elnézést hogy beleszólok (nem voltam ott, semmi jogom belepofázni), csak szerintem te sokat vársz a bulitól. Úgy értem, hogy nagyobb ajnározást, ujjongást, élményeket, vagy nem tudom a jó szót rá. Én anno 2009-ben csináltam egy nagy privát bulit Agárdon. Ott 36 fő volt. Taján még jópáran emlékeznek rá.
A két bulit annyiban nem akarom összehaosnlítani, hogy én nem szerveztem össze ennyi programot. Nem volt T-Modell, nem volt kukorica labirintus, stb. De volt tópart, fürdés, napozás, bogrács, grill, esti tóban fürdés, stb. A társaság jórésze a kertben felvert sátrakban aludt. Szombat d.u. jöttek, este buli, kaja, buli hajnalig, aztán alvás, és vasárnap d.u. mentek el. Ott se nagyon volt utána irományok hada, meg oldalnyi élménybeszámlók, pedig tudom, hogy mindenki eki ottvolt, az nagyon jól érezte magát.
Ebből csak azt akartam kihozni, hogy szerintem nem az a lényeg, hogy a buli után hány oldal dícsérő hsz születik, hanem az, hogy ott a helyszínen a bulin milyen volt a hangulat, és ki hogy érezte magát. Ha ott minden jó volt, akkor mindegy, hogy utána hány hsz érkezik. Most őszintén: neked mi a fontosabb? Egy jó hangulatban lefolytatott buli, vagy az, hogy itt oldalakon keresztül menjen a "jajjdejóköszönjük!"? Én a bulimnál nem hiányoltam a hsz-eket. A helyszínen látottak, és a helyszíni "köszönjük hogy itt lehettünk" mondatok bőven elegek voltak nekem.
És nem hiszem, hogy el kéne keseredned, és hogy azon kéne gondolkodnod, hogy jövőre nem fogsz bele. Fogj bele, csináld meg, ha már a mostani társaság ismét megjelenik, szerintem megérte. Remélem addigra nekem is rendeződnek a dolgaim, és én is el tudok menni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #1095 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:26:39 »

Akkor én kérek elnézést. Ha ez normális, akkor nekünk kell keresni más szabadidős programot a jövőben.

Nem értem a felháborodásod. Ez is autós tali volt, csak jelen esetben nem az autóké volt a főszerep hanem az embereké. De ez nyilvánvaló hogy egy autós klubnak megszervezett bulin az autók sem maradhatnak el. Mikor fetrengtem a földön néha éreztem hogy megmozdul a föld alattam, de én nem találtam annyira zavaró dolognak ezt.  hehe

Túlreagálod a dolgot.  szomoru1
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1096 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:34:50 »

Elnézést hogy beleszólok (nem voltam ott, semmi jogom belepofázni)...

Én sem voltam, nyilván nekem se kéne beleszólni. Nyugaton van olyan szokás, hogy az eseményt követően a meghívott ír egy köszönőlevelet...
Amikor mi voltunk a vendéglátók, egymás után kaptam a leveleket, és fura volt. Amikor mi mentünk, utána igyekeztem én is írni, de biztosan volt olyan,
amikor nem írtam... szóval valahol jogos a dolog.
A te bulid is jó volt, akkor így utólag  vigyor3 maxiköszi meg minden. Küldtem én levelet  Wink csak valahol elakadt  wow1.

Esetleg hadd írjam le a véleményem cigi és zene ügyben. Régen cigiztem, 12 éve már nem. Engem nem zavar a cigifüst, főleg nyílt téren.
Sok mindenben változott a világ az elmúlt x évben, 15 éve még teljesen elfogadott volt a szobában a cigizés.
Azért a dohányosoknak sem könnyű, egyre távolabbra szorulnak, szerintem érdemes lenne egy pici türelmet gyakorolni irányukban.
Esetleg megkérni, hogy menjenek arrébb, mert gyerekek, meg ilyen.
Nálunk benn nem szabad, de én ki szoktam menni a vendégekkel (persze nem gyújtok rá), a régi idők emlékére.

Hangos zene. Persze, az sem feltétlenül kell. Egyszer a balatonon egy igazi német csapat volt, monjduk opellel, és bömböltették a zenét.
Mi aludtunk volna... szóltunk nekik, lejjebb vették, majd fél óra múlva újra fel. Ismét szóltunk... és így ment egy darabig.
Viszont ismerem annyira kokaikokót, neki csak egyszer kellett volna szólni, és ő tutira lehalkítja.

Szerintem tényleg jó lehetett a buli, ne árnyékoljátok be utólag...

Fügelaci komám! A reakciókból ítélve a buli, a kaja, a rendezés kitűnő volt, tetszett a jónépnek!
Ha meghívsz, jövőre én is elmegyek! Bár én horgászni nem tudok, de a tavakat, vizet szeretem.
Meg a kukoricalabirintust!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1097 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:46:10 »

Túlreagálod a dolgot.  szomoru1

Ok, értem. Levontam a konzekvenciákat.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1098 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:46:48 »

Hangos zene. Persze, az sem feltétlenül kell. Egyszer a balatonon egy igazi német csapat volt, monjduk opellel, és bömböltették a zenét.
Mi aludtunk volna... szóltunk nekik, lejjebb vették, majd fél óra múlva újra fel. Ismét szóltunk... és így ment egy darabig.
Viszont ismerem annyira kokaikokót, neki csak egyszer kellett volna szólni, és ő tutira lehalkítja.
Köszi a jó szót, tényleg így van.
Hozzáteszem kizárólag csukott ajtó-ablakkal szólt az autómban a zene (járó motor + klima) mert csak úgy tudja az igazi minőséget produkálni (aki ült már benne az tudja)  Wink

Domi buliba én is szívesen mentem volna de akkor még sztem Citroennel róttam az utakat, pedig szeretem a Velencei-tavat én is  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1099 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:48:08 »

Látod Laci mindjárt lett egy raklap komment a bulival kapcsolatban  Wink  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.