Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 11:18:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318551 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #950 Dátum: 2012.07.21 szombat, 15:00:36 »

Az lenne a kérésem, hogy aki tudja, hogy nem ér ide ebéd előtt, az jelezze már, hogy ne készítsünk feleslegesen reggelit a számukra, mert megkent zsíros kenyérrel, vagy vajas kenyérrel nehéz később mihez kezdeni. Feleslegesen nem vennék olyan dolgokat, ami nem muszáj, csökkentve a költségeket.

KNT85 kolléga nem válaszolt még semmilyen megkeresésre. Nem tudja valaki a telefonszámát? Vagy nem tudna Neki szólni, mi a helyzet, jön-e egyáltalán?
Aki hamburgert kért, az komolyan gondolja-e, mert nem válaszoltak a kérdésre, melyik fajta hamburger legyen.
Van még kérdés bőven.
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #951 Dátum: 2012.07.21 szombat, 16:11:31 »

Ez a mostani, legutóbbi állás. Nagyon remélem, innentől már csökken a létszám. Számomra nagy kudarc, de ettől még a jelenlévőknek lehet jó. Azt hittem, ha ennyivel előbb elkezdem szervezni, és tényleg sok jó kaját és programot kínálok, többen leszünk. Nem lettünk. És ez még mehet lejjebb, mivel többen még mindig kérdésesek, hogy tudnak-e jönni. Ez van. Most már ezen kár bánkódni, most jön a finis. Valóra váltani az ígéreteket, megfőzni a kajákat.
Csapjunk bele. Belecsapok!


Nyilvánvaló hogy ez nem a te kudarcod! A listára könnyű felírnia magát valakinek, csak mikor már a finishbe van akkor gondolkodik hogy ő ezt nem engedheti meg magának vagy időben vagy anyagiakban. Hasonló mint a nagytali tavasszal, szavazni könnyű volt 100 embernek de abból ténylegesen (jó esetben) 40 jelent meg pedig lehet hogy teljesen más lett volna a szavazás eredménye ha tényleg csak az szavaz aki ténylegesen el is akar menni.

Lényeg a lényeg sok a felelőtlen ember, pedig te pedig minden megtettél az ügy érdekében pedig nem is keveset reklámoztad, hogy mindenhova eljusson a fügelaci-buli híre.  nyes
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #952 Dátum: 2012.07.21 szombat, 16:14:01 »

Az lenne a kérésem, hogy aki tudja, hogy nem ér ide ebéd előtt, az jelezze már, hogy ne készítsünk feleslegesen reggelit a számukra, mert megkent zsíros kenyérrel, vagy vajas kenyérrel nehéz később mihez kezdeni. Feleslegesen nem vennék olyan dolgokat, ami nem muszáj, csökkentve a költségeket.

KNT85 kolléga nem válaszolt még semmilyen megkeresésre. Nem tudja valaki a telefonszámát? Vagy nem tudna Neki szólni, mi a helyzet, jön-e egyáltalán?
Aki hamburgert kért, az komolyan gondolja-e, mert nem válaszoltak a kérdésre, melyik fajta hamburger legyen.
Van még kérdés bőven.

Mi az eddigi kalkulációk alapján olyan 9:30 és 10:00 között érkeznénk.  Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #953 Dátum: 2012.07.21 szombat, 17:42:23 »

Mi az eddigi kalkulációk alapján olyan 9:30 és 10:00 között érkeznénk.  Wink
Az jó! eljen
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #954 Dátum: 2012.07.21 szombat, 17:57:17 »

Nyilvánvaló hogy ez nem a te kudarcod! A listára könnyű felírnia magát valakinek, csak mikor már a finishbe van akkor gondolkodik hogy ő ezt nem engedheti meg magának vagy időben vagy anyagiakban. Hasonló mint a nagytali tavasszal, szavazni könnyű volt 100 embernek de abból ténylegesen (jó esetben) 40 jelent meg pedig lehet hogy teljesen más lett volna a szavazás eredménye ha tényleg csak az szavaz aki ténylegesen el is akar menni.

Lényeg a lényeg sok a felelőtlen ember, pedig te pedig minden megtettél az ügy érdekében pedig nem is keveset reklámoztad, hogy mindenhova eljusson a fügelaci-buli híre.  nyes
Hogy kinek a kudarca, az egy kérdés. Minden esetre azon nem múlott, hogy időben volt-e elkezdve a hirdetés. Szerintem azon sem, hogy a programok jók-e, elég-e. Azon múlik, hogy többen nem kedvelnek nyers modorom miatt, ami egy dolog. Azt senki nem mondhatja, hogy rosszindulatú vagyok, legfeljebb nyers néha. De ha valakinek segíteni kell, vagy valamit meg tudok oldani, amire másoknak szüksége van, azt megteszem. Hátrány, hogy messze van, de bárhol van, valakinek, valakiknek mindig messze lesz. Pedig ez egy családi kikapcsolódós nap, egy ilyenért én elmennék az ország másik felére is, mint ahogy többen eljönnek onnan is. Van akinek a beton kell, de azért vannak emberi kapcsolatok, szórakozás, kikapcsolódás a másik oldalon. A mai rohanó, küszködős világban ez egy hely, ahol mindent el lehet felejteni egy napra, ha van rá pénz! És a pénz az itt is nagy úr. Meg a kiszolgáltatottság a munkaadók felé, hogy azt tesznek az emberekkel, amit akarnak, rendelkeznek a szabadidővel is, meg kizsigerelik az utolsó leheletükig. Ez van, mindegy. Én nagyot álmodtam, de ahogy felébredek, látom a valóságot. Ez a nagy magyar valóság!
 nemtudom

De aki eljön, annak:  worship taps finom coolsmiley poigneemain welcome afro1 thumbup git
Naplózva
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #955 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 11:22:49 »


Ez a mostani, legutóbbi állás. Nagyon remélem, innentől már csökken a létszám. Számomra nagy kudarc, de ettől még a jelenlévőknek lehet jó. Azt hittem, ha ennyivel előbb elkezdem szervezni, és tényleg sok jó kaját és programot kínálok, többen leszünk. Nem lettünk. És ez még mehet lejjebb, mivel többen még mindig kérdésesek, hogy tudnak-e jönni. Ez van. Most már ezen kár bánkódni, most jön a finis. Valóra váltani az ígéreteket, megfőzni a kajákat.
Csapjunk bele. Belecsapok!


Lacikám, ez nagyon egyszerű dolog. Aki utalt vagy jelzett azzal azzal számolsz. Ha hambit kért valaki és nem utalt vagy jelzett akkor itt kihírezed, hogy azt kap ami marad mert nem fogod megvenni a hambit előre. A vajaskenyér / zsíroskenyér gazdagon mindig bejön úgyhogy attól ne félj, hogy abból kimarad olyan nincs hogy abból sokat csinál az ember ( mert jártában-keltében be-be kap egyet-egyet az ember).

Ráadásul én az asszonynak megmondtam, hogy ne csináljon szendvicseket az útra és mihelyst megérkezünk (kb 4 óra út) rárabolunk a zsíroskenyérre azt elhiheted.
Úgyhogy nyugodtan elkészítehetitek a mi adagunkat is nem fog kárba menni.
Korábban is írtam, hogy mi 6 előtt biztos nem indulunk úgy hogy olyan 10 körülre leszünk várhatóak.

Ui.: több hsz-t is elolvastam és azokra is reagáltam nem feltétlenül az idézetre.



Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #956 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 11:39:15 »

Lacikám, ez nagyon egyszerű dolog. Aki utalt vagy jelzett azzal azzal számolsz. Ha hambit kért valaki és nem utalt vagy jelzett akkor itt kihírezed, hogy azt kap ami marad mert nem fogod megvenni a hambit előre. A vajaskenyér / zsíroskenyér gazdagon mindig bejön úgyhogy attól ne félj, hogy abból kimarad olyan nincs hogy abból sokat csinál az ember ( mert jártában-keltében be-be kap egyet-egyet az ember).

Ráadásul én az asszonynak megmondtam, hogy ne csináljon szendvicseket az útra és mihelyst megérkezünk (kb 4 óra út) rárabolunk a zsíroskenyérre azt elhiheted.
Úgyhogy nyugodtan elkészítehetitek a mi adagunkat is nem fog kárba menni.
Korábban is írtam, hogy mi 6 előtt biztos nem indulunk úgy hogy olyan 10 körülre leszünk várhatóak.

Ui.: több hsz-t is elolvastam és azokra is reagáltam nem feltétlenül az idézetre.





Köszi, rátok mindenképpen extra mennyiségű szendviccsel készülünk.

A baj az, hogy nagyon bánt, több embernek írok privátot napok óta, többször be is léptek azóta, és mégsem válaszolnak. Se igennel, se nemmel. Arra sem méltat, hogy azt írja, bocs, de nem tudom. Nem látom mi lesz, vagy jut, vagy nem, akármi. De semmi. Ennyire nem becsülik a munkám? Nem haragszom én, ha nem jön, nem tud, nem akar, de akkor írja, mondja meg. Sokkal tisztességesebb, mint hogy napok óta csinálnom kéne a végső értékelést, rendelni, vásárolni a mennyiségeket. Senkit nem szeretnék kihagyni, hátha mégis jön. De még csak arra sem méltatnak, hogy vakkantsanak. Na, ez így erős, de sajnos ideges vagyok már. Vészesen közeleg a buli, még sehogy sem állok a várakozás miatt. Mindegy, ma este zárok, aki bújt, aki nem.
Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #957 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 13:59:03 »

Köszi, rátok mindenképpen extra mennyiségű szendviccsel készülünk.

A baj az, hogy nagyon bánt, több embernek írok privátot napok óta, többször be is léptek azóta, és mégsem válaszolnak. Se igennel, se nemmel. Arra sem méltat, hogy azt írja, bocs, de nem tudom. Nem látom mi lesz, vagy jut, vagy nem, akármi. De semmi. Ennyire nem becsülik a munkám? Nem haragszom én, ha nem jön, nem tud, nem akar, de akkor írja, mondja meg. Sokkal tisztességesebb, mint hogy napok óta csinálnom kéne a végső értékelést, rendelni, vásárolni a mennyiségeket. Senkit nem szeretnék kihagyni, hátha mégis jön. De még csak arra sem méltatnak, hogy vakkantsanak. Na, ez így erős, de sajnos ideges vagyok már. Vészesen közeleg a buli, még sehogy sem állok a várakozás miatt. Mindegy, ma este zárok, aki bújt, aki nem.
Csatlakozom az előttem szólóhoz.NYUGI.Te minden tölled telhetőt megtettél  worship
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #958 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 14:05:14 »

Csatlakozom az előttem szólóhoz.NYUGI.Te minden tölled telhetőt megtettél  worship
Köszi. Nagyon készülök, mint ha érettségi vizsga lenne!
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #959 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 14:08:08 »

Köszi. Nagyon készülök, mint ha érettségi vizsga lenne!
Van, aki rossz autóval is nekivágna, ha sikerül. Jobb lenne egy jó autó (Neki mindenképpen), de a lényeg, hogy itt legyen. Nagyon várom már a bulit! worship Wink
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #960 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 15:11:36 »

Van, aki rossz autóval is nekivágna, ha sikerül. Jobb lenne egy jó autó (Neki mindenképpen), de a lényeg, hogy itt legyen. Nagyon várom már a bulit! worship Wink

Hát most nekem is csak gyors-kötöző tartja az első lökösömet, remélem nem hagyom el út közben.  eplus2
Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #961 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 15:53:02 »

Ha hambit kért valaki és nem utalt vagy jelzett akkor itt kihírezed, hogy azt kap ami marad mert nem fogod megvenni a hambit előre.

Kicsit megszólítva érzem magam Smiley A pénz utalva, hétfőn ott kell lennie. (Az első utalást meg a zászlópénzt is sikerült elszerencsétlenkednem, de most már együtt a család, a vakációnak is vége, így jobban tudunk figyelni a részletekre. )

A hamburgerről meg hétfő este nyilatkozom, ha átért a pénz.

Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #962 Dátum: 2012.07.22 vasárnap, 15:57:52 »

Kicsit megszólítva érzem magam Smiley A pénz utalva, hétfőn ott kell lennie. (Az első utalást meg a zászlópénzt is sikerült elszerencsétlenkednem, de most már együtt a család, a vakációnak is vége, így jobban tudunk figyelni a részletekre. )

A hamburgerről meg hétfő este nyilatkozom, ha átért a pénz.


Nem Te voltál megszólítva, Veled közben kommunikálgattunk. Minden esetre nagyon örülök, hogy Ti jöttök! taps taps taps integet2
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #963 Dátum: 2012.07.23 hétfő, 08:41:47 »

Próbáltam megkeresni a régit, de nem találtam  Undecided
Habár annyi minden változott azóta, hogy lehet, hogy jobb is így  wave

Konvoj Budapest - M5 - Szeged - Kiszombor

ÚTVONAL

Találkozó helyszínek és időpontok:

Budapest: Lurdy parkoló 7:00

01 siky

Szeged: ?helyszín? 9:00

Ha valaki útközben csatlakozna, az értelem szerűen írja be magát a két állomás közé!
A szegediek (ha vannak) írjanak be egy találkozási pontot!
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.23 hétfő, 08:47:04 írta siky » Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #964 Dátum: 2012.07.23 hétfő, 16:03:08 »

Próbáltam megkeresni a régit, de nem találtam  Undecided
Habár annyi minden változott azóta, hogy lehet, hogy jobb is így  wave

Konvoj Budapest - M5 - Szeged - Kiszombor

ÚTVONAL

Találkozó helyszínek és időpontok:

Budapest: Lurdy parkoló 7:00

01 siky

Szeged: ?helyszín? 9:00

Ha valaki útközben csatlakozna, az értelem szerűen írja be magát a két állomás közé!
A szegediek (ha vannak) írjanak be egy találkozási pontot!
Köszi a segítséget, legalább ezzel nem nekem kell foglalkoznom. Gondolom Edéék Kecskeméten csatlakoznak, Hori104 meg kókaikoko Szegeden. A többi passz.

Szegedtől nem kell az új M43-as, jó a régi 43-as. Közelebbi, gyorsabb.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #965 Dátum: 2012.07.23 hétfő, 16:10:57 »

Kicsit megszólítva érzem magam Smiley A pénz utalva, hétfőn ott kell lennie. (Az első utalást meg a zászlópénzt is sikerült elszerencsétlenkednem, de most már együtt a család, a vakációnak is vége, így jobban tudunk figyelni a részletekre. )

A hamburgerről meg hétfő este nyilatkozom, ha átért a pénz.


Reggel 9.05-kor megjött.(nem az, hanem a pénz) Nyilatkozhatsz: McDonaldszos, vagy helyi? Saját vélemény szerint a helyi gazdaságosabb, mivel az egyik egy kis gyíkpöcs kaja, a másik meg legalább laktatós. Azzal be lehet lakni.
A hamburgereknél a Kill-Bill, vagy a sajtos bombánál a Lácsó az elég jó kategória. De van vegás, meg kímélő is. Előbb írtam őket. (sokkal előbb).
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #966 Dátum: 2012.07.23 hétfő, 19:17:27 »

Ide, s tova 5 nap! Most kezdődik a hadd el hadd!

  1. fügelaci + 1fő        1 marhapörkölt + 1 grill          poigneemain
  2. kokaikoko              1/3 marhapöri, 1/3 pacal, 1/3 grill      poigneemain
  3. DomeSL + 1 fő        2 extra adag marhapörkölt + sok rétes      poigneemain
  4. KNT85      Huh?Huh?
  5. Flyfish + 2 fő      1 pacalpörkölt + 2 grill   helyszínen
  6. mbdeb    3 marhapörkölt + csipegetnénk a grill cuccokból is egy picit, biztos jut   poigneemain
  7. csehors + 1 fő      1-1 marha és grill husik          poigneemain                
  8. Babci és Hovono  (2 marhapörkölt galuskával) helyszínen fizet, ha jön
  9. Ede és Tibi    2 grillhús salátával                       poigneemain
10. fdgf1 +1 fő  1 grillhús. 1 hambi     talán, a helyszínen fizet
12. Makker + 2 fő  (2 grill, 1 pacal)            poigneemain
13. Mobidik + 4 fő -  nem kér kaját
14. fusim + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús           poigneemain
15. siky +1 fő   1 marhapörkölt, + 1 grillezett húsok, zöldség saláta      poigneemain
16. Szili + 2 (3x grillezett húsok zöldségsalátával)         poigneemain
17. Tádé +1 fő   2 marhapörkölt   helyszínen
18. Skyjezus +1 fő   2 grill hús  később utal
19. kocsisj + 1 fő  1 adag marhapöri + 1adag grillezett husi és zöldség saláta       poigneemain
20. Hyperborg + asszony + 2x0.5 gyerek: sok kaja, grillezett, hamburger      poigneemain
21. popz laci + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús        poigneemain
22. Hori104 -  nem kér kaját

Ismét egyel rövidebb a lista, de ez még nem a végső. Még van kérdéses egyén. Nem tudja valaki KNT85 telefon számát?
 rinya


Naplózva
kocsisj
Vendég
« Új hozzászólás #967 Dátum: 2012.07.23 hétfő, 19:30:04 »

Szia Laci!
Két kérdés:- lehet-e a tóparton szalonnát sütni,tehát tűzgyújtás lehetséges-e?
               - Pénteken meddig lehet horgászni a tavon? 20.00?

Köszi a választ. Üdv Jani

Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #968 Dátum: 2012.07.23 hétfő, 21:39:19 »

Szia Laci!
Két kérdés:- lehet-e a tóparton szalonnát sütni,tehát tűzgyújtás lehetséges-e?
               - Pénteken meddig lehet horgászni a tavon? 20.00?

Köszi a választ. Üdv Jani



A Vályogos horgászrendje, horgászideje: a www.valyogos.hu honlapon, a horgászrend menüpont alatt, a nyitva tartás pedig a "horgászat a tavon" menü pont "a tó nyitva tartása" rész alatt. Egyébként júliusban 0-24-ig.

A tűzgyújtás mehet, ott a füves téren, az út mellett, ahol a padok, asztalok vannak. Ahol nincs tűzveszély. Csendes nyári estén nincs szebb, mint egy szalonna sütés tüzének pattogó parazsánál a kedvesünk szemébe nézni, és azt kérdezni: szeretsz?

Szóval lehet!
Sajnos, a vízpótlás csúszik, vagyis marad a kis víz a bulira, meg a horgászversenyre. Talán néhány nappal később, ha szűnik a nagy meleg, vagy eső lesz. Amire évek óta alig volt példa. A vizet úgy kapjuk, nem mi mondjuk meg, mikor. Sajnos.
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #969 Dátum: 2012.07.24 kedd, 10:41:11 »

Van valakinek (aki jön a bulira) elfekvőben kb 20cm kipufogócsöve? V6-hoz kéne 58mm átmérőjű.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #970 Dátum: 2012.07.24 kedd, 17:07:21 »

Elkezdődött a visszaszámlálás :4!

  1. fügelaci + 1fő        1 marhapörkölt + 1 grill          poigneemain
  2. kokaikoko              1/3 marhapöri, 1/3 pacal, 1/3 grill      poigneemain
  3. DomeSL + 1 fő        2 extra adag marhapörkölt + sok rétes      poigneemain
  4. KNT85      Huh?Huh?
  5. Flyfish + 2 fő      1 pacalpörkölt + 2 grill   helyszínen
  6. mbdeb    3 marhapörkölt + csipegetnénk a grill cuccokból is egy picit, biztos jut   poigneemain
  7. csehors + 1 fő      1-1 marha és grill husik          poigneemain               
  8. Babci és Hovono  (2 marhapörkölt galuskával) helyszínen fizet, ha jön
  9. Ede és Tibi    2 grillhús salátával                       poigneemain
10. fdgf1 +1 fő  1 grillhús. 1 hambi     talán, a helyszínen fizet
12. Makker + 2 fő  (2 grill, 1 pacal)            poigneemain
13. Mobidik + 4 fő -  nem kér kaját
14. fusim + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús          poigneemain
15. siky +1 fő   1 marhapörkölt, + 1 grillezett húsok, zöldség saláta      poigneemain
16. Szili + 2 (3x grillezett húsok zöldségsalátával)         poigneemain
17. Tádé +1 fő   2 marhapörkölt                                   poigneemain
18. Skyjezus +1 fő   2 grill hús  később utal
19. kocsisj + 1 fő  1 adag marhapöri + 1adag grillezett husi és zöldség saláta       :poigneemain.
20. Hyperborg + asszony + 2x0.5 gyerek: sok kaja, grillezett, hamburger      poigneemain
21. popz laci + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús        poigneemain
22. Hori104 -  nem kér kaját

Nem tudja valaki KNT85 telefon számát? Még mindig nem értem el.
 rinya


Esetleg valaki új jelentkező?
Vagy valaki még hoz valakit?
Senki többet, harmadszor?

Akkor valószínű ennyien leszünk. Meg lesz egy csomó nézelődő makói Mondeos, remélem lesz majd, aki regisztrál is a fórumra, és a jövőben számításba jöhet.


Kedves Dél-Alföldiek! Lassan beszélni kell a szalonna sütésről is, mikor legyen, hogy legyen, legyen-e?
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #971 Dátum: 2012.07.24 kedd, 19:46:41 »

Kedves Dél-Alföldiek! Lassan beszélni kell a szalonna sütésről is, mikor legyen, hogy legyen, legyen-e?
Majd a régiós topikban kitárgyaljuk az ügyet, de sztem mindenképpen kellene hozzá misi(aki Pista) is, összeszervezni a többieket  worship
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
siky
Vendég
« Új hozzászólás #972 Dátum: 2012.07.24 kedd, 21:08:21 »

Mély fájdalommal kell bejelentenem, hogy feladta a váltóm a küzdelmet, ezért nem tudunk elmenni a bulira  rinya
Egyúttal kérdezem, hogy ki megy Budapestről, aki el tudja vinni a zászlókat?
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #973 Dátum: 2012.07.24 kedd, 21:39:36 »

Mély fájdalommal kell bejelentenem, hogy feladta a váltóm a küzdelmet, ezért nem tudunk elmenni a bulira  rinya
Egyúttal kérdezem, hogy ki megy Budapestről, aki el tudja vinni a zászlókat?
Vagy esetleg valaki el tudna hozni benneteket?
Hát nem igaz,hogy pont most.  rinya szomoru1 gun
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #974 Dátum: 2012.07.24 kedd, 21:48:42 »

Vagy esetleg valaki el tudna hozni benneteket?
Hát nem igaz,hogy pont most.  rinya szomoru1 gun
Nekem mondod?  falbav falbav falbav falbav falbav falbav falbav Ez most nagyon hiányzott az életembe  rinya
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #975 Dátum: 2012.07.24 kedd, 22:30:31 »

Ha esetleg a történtek hatására Laci szívrohamot kapna, vagy elérné egy stroke, kijelentem hogy én nem tudok főzni  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #976 Dátum: 2012.07.25 szerda, 04:42:31 »

Ha esetleg a történtek hatására Laci szívrohamot kapna, vagy elérné egy stroke, kijelentem hogy én nem tudok főzni  falbav
Kösz, de jelzem, edzett lettem az utóbbi néhány héten.

De ha minden kötél szakad, zsíros, meg vajas kenyér bárki által könnyen elkészíthető. A kenyeret nem túl vastag szeletekre szeljük, megfogjuk a kést, egy diónyi anyagot teszünk rá, és oda vissza mozdulatokkal elkezdjük a kenyér felületére .. .. ..
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #977 Dátum: 2012.07.25 szerda, 06:53:39 »

Kösz, de jelzem, edzett lettem az utóbbi néhány héten.

De ha minden kötél szakad, zsíros, meg vajas kenyér bárki által könnyen elkészíthető. A kenyeret nem túl vastag szeletekre szeljük, megfogjuk a kést, egy diónyi anyagot teszünk rá, és oda vissza mozdulatokkal elkezdjük a kenyér felületére .. .. ..
Írhatnál egy szakácskönyvet is  nyes
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #978 Dátum: 2012.07.25 szerda, 07:36:43 »

Kösz, de jelzem, edzett lettem az utóbbi néhány héten.

De ha minden kötél szakad, zsíros, meg vajas kenyér bárki által könnyen elkészíthető. A kenyeret nem túl vastag szeletekre szeljük, megfogjuk a kést, egy diónyi anyagot teszünk rá, és oda vissza mozdulatokkal elkezdjük a kenyér felületére .. .. ..
Örülök hogy jól vagy  Wink
A kenés még tán menne is...de a többi fogás...no az már inkább problémás  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
siky
Vendég
« Új hozzászólás #979 Dátum: 2012.07.25 szerda, 09:17:03 »

Mivel kevés az idő, nem várok arra, hogy valaki jelentkezzen és elvigye a zászlókat. Laci! Küldj lécci pü-ben egy postacímet és elküldöm neked, hogy időben, biztosan ott legyen  wave
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #980 Dátum: 2012.07.25 szerda, 09:32:56 »

Mivel kevés az idő, nem várok arra, hogy valaki jelentkezzen és elvigye a zászlókat. Laci! Küldj lécci pü-ben egy postacímet és elküldöm neked, hogy időben, biztosan ott legyen  wave

Szia! Megy a pü.
Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #981 Dátum: 2012.07.25 szerda, 11:50:59 »

Mély fájdalommal kell bejelentenem, hogy feladta a váltóm a küzdelmet, ezért nem tudunk elmenni a bulira  rinya
Egyúttal kérdezem, hogy ki megy Budapestről, aki el tudja vinni a zászlókat?
Ha akartok velünk jöhettek,igaz nekem a vizpumpa nyekkent rinya,remélem indulásig helyre hozom Undecided,alkatrész már megvan nyes
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
kocsisj
Vendég
« Új hozzászólás #982 Dátum: 2012.07.25 szerda, 19:23:52 »

Sziasztok!
Ha még esedékes a zászlókat szívesen elviszem. nyes
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #983 Dátum: 2012.07.25 szerda, 20:02:30 »

Remélem összehozzátok, hogy mindenki itt legyen, és a zászlók is megérkezzenek. Kell egy kis összefogás! eljen nyes
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #984 Dátum: 2012.07.25 szerda, 21:27:00 »

No akkor találkahely:
2012. július 28. szombat 9:00 Szeged Temesvári krt. Sportcsarnok parkoló
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #985 Dátum: 2012.07.25 szerda, 22:25:15 »

A 6,5 éves fiam nevében kérdezem, hogy ki jön gyerekekkel még? Lesz-e játszópajtása?
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #986 Dátum: 2012.07.25 szerda, 23:35:36 »

Ha megyünk akkor viszem a 3.5 éves lányomat meg az 5.5 éves fiamat.
Bár nem valami nyitottak gyerekek felé. Inkább a felnőttekkel szemtelenkednek.


A 6,5 éves fiam nevében kérdezem, hogy ki jön gyerekekkel még? Lesz-e játszópajtása?
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #987 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 06:06:20 »

Ha megyünk akkor viszem a 3.5 éves lányomat meg az 5.5 éves fiamat.
Bár nem valami nyitottak gyerekek felé. Inkább a felnőttekkel szemtelenkednek.


Akinek van, hozza bátran, gondoskodunk róla, legyen hol, mivel játszani. Úgy is lesz legalább egy nagyobb gyerek, vagy felnőtt, aki figyel rájuk közbe közbe. Egy két játékot mindenki hozzon, én is gondoskodok némi elfoglaltságot adó dologról. A több gyerek előbb utóbb megtalálja a közös "hangot", és játszanak, beszélgetnek. Reméljük! A szalonna sütésen sem volt baj a gyerekeiddel, most sem lesz!
 Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #988 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 06:12:17 »

No akkor találkahely:
2012. július 28. szombat 9:00 Szeged Temesvári krt. Sportcsarnok parkoló
eljen eljen eljen eljen
Te leszel a vezér evezős. Te már ismered az utat, tudod a járást. A Kiszombor főterén levő körforgalmat valószínűleg ki kell majd kerülni, de úgy, mint tavaly, most is kitáblázom, merre kell kikerülni a rendezvény miatt lezárt részt. A Googlemapson csináltam már egy térképet, merre kell kerülni, meg csináltam egy térképet a felvonulásról is, de nem tudtam elmenteni, illetve amit elmentettem, az nem volt előhívható. Nyilván nem értek hozzá eléggé. Erről beszélünk még! falbav
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #989 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 06:21:48 »

eljen eljen eljen eljen
Te leszel a vezér evezős. Te már ismered az utat, tudod a járást. A Kiszombor főterén levő körforgalmat valószínűleg ki kell majd kerülni, de úgy, mint tavaly, most is kitáblázom, merre kell kikerülni a rendezvény miatt lezárt részt. A Googlemapson csináltam már egy térképet, merre kell kerülni, meg csináltam egy térképet a felvonulásról is, de nem tudtam elmenteni, illetve amit elmentettem, az nem volt előhívható. Nyilván nem értek hozzá eléggé. Erről beszélünk még! falbav
Oda fog találni mindenki. Ha nem akkor van telefonjuk fel tudnak hívni  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #990 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 06:23:49 »

2!

Már csak kettőt alszunk!

Jó hír, hogy esett egy jó mennyiségű eső, és ezért a gabonakutató nem locsol, így kapunk vizet. Szerda reggel óta megy a szivattyúnk, folyik a víz a tóba. Ennek a találkozó szempontjából csak annyi jelentősége van, hogy szebb lesz a tó, nem látszanak ki a nád torzsák a vízből. A jelentősége inkább a vasárnapi horgászversenyen jelentkezik majd, mert sok horgászhelyen az alacsony vízállás miatt lehetetlenné vált a horgászat. Remélem, jelentősen tudunk emelni a víz szintjén.

Még mindig várom olyan személyek jelentkezését, akik eljönnének a fügelaci-buliba. Bár a lényeges bevásárlások már meg voltak, rátartás minden kajában van, tehát ha valaki hoz + személyt, vagy jelentkeznek új autók, családok, örömmel venném. Ezzel sokat segíthetnének azon, hogy eredményes, gazdaságos, örömteli, felejthetetlen napon legyünk túl estére.
 Wink Wink worship worship wave wave git git welcome welcome
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #991 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 06:24:44 »

Oda fog találni mindenki. Ha nem akkor van telefonjuk fel tudnak hívni  Wink
Jó, jó, de Rád akkor is szükség van, és punk tum!
 gun gun gun gun gun gun gun gun gun gun
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #992 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 07:21:57 »

Sziasztok!
Ha még esedékes a zászlókat szívesen elviszem. nyes
Ment pü  integet2
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #993 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 07:22:44 »

Ha akartok velünk jöhettek,igaz nekem a vizpumpa nyekkent rinya,remélem indulásig helyre hozom Undecided,alkatrész már megvan nyes
Köszönjük, rendesek vagytok, de ez most eléggé hazavágta a költségvetést  szomoru1
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #994 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 07:45:01 »

Köszönjük, rendesek vagytok, de ez most eléggé hazavágta a költségvetést  szomoru1
De a kaja már rendezve, legfeljebb osztoztok az útiköltségen. Kell egy nap búfelejtés, nekem is itt az abs hiba, legalább egy napig nem azzal foglalkozom. Wink
Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #995 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 08:07:22 »

De a kaja már rendezve, legfeljebb osztoztok az útiköltségen. Kell egy nap búfelejtés, nekem is itt az abs hiba, legalább egy napig nem azzal foglalkozom. Wink
Ezek ám a szopatások,hogy minél közelebb a cél úgy jönnek a hibák,kinek a váltó,kinek az abs nekem a vizpumpa  Undecided
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #996 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 08:46:41 »

A 6,5 éves fiam nevében kérdezem, hogy ki jön gyerekekkel még? Lesz-e játszópajtása?
Én is viszek egy ugyanolyan korú fiút. A tavalyi bulin is ott volt. Úgyhogy lesz játszótárs. A többi már rajtuk múlik.
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #997 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 09:10:44 »

Én is viszek egy ugyanolyan korú fiút. A tavalyi bulin is ott volt. Úgyhogy lesz játszótárs. A többi már rajtuk múlik.


4.5 fiú, 1.8* lány innen.
Meg én is valami 7 éves szintjén mozgok, úgyhogy biztosítsatok homokozóvödröt nekem is! Smiley

(1.8 ... ismétlem, 1.8 nem tizennyolc ... !!! )
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #998 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 10:00:20 »

INFO:
http://www.delmagyar.hu/mako_hirek/falunapok_hetvegeje/2290522/

És a találkahely:
2012. július 28. szombat 9:00 Szeged Temesvári krt. Sportcsarnok parkoló
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.26 csütörtök, 11:31:57 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #999 Dátum: 2012.07.26 csütörtök, 11:52:05 »

INFO:
http://www.delmagyar.hu/mako_hirek/falunapok_hetvegeje/2290522/

És a találkahely:
2012. július 28. szombat 9:00 Szeged Temesvári krt. Sportcsarnok parkoló

Az autós felvonulás amit írnak, az minket érint ugye? Cheesy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.