Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 16:59:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318630 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1100 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:52:18 »

Akkor én kérek elnézést. Ha ez normális, akkor nekünk kell keresni más szabadidős programot a jövőben.
Ezt senki sem kérte/mondta de úgy gondolom ennyinek bele kellene férni a békés együttélésbe egy autós találkozón. Sajnálom hogy ezzel egyedül csak neked jelentettünk problémát.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1101 Dátum: 2012.08.08 szerda, 14:54:24 »

Ezt senki sem kérte/mondta de úgy gondolom ennyinek bele kellene férni a békés együttélésbe egy autós találkozón. Sajnálom hogy ezzel egyedül csak neked jelentettünk problémát.

Nem csak nekem, de a jelek szerint csak én tettem szóvá.
De fogtam az adást. Ha nem illek a közösségbe, akkor nem erőltetem.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1102 Dátum: 2012.08.08 szerda, 15:04:39 »

Nem csak nekem, de a jelek szerint csak én tettem szóvá.
De fogtam az adást. Ha nem illek a közösségbe, akkor nem erőltetem.

Ne legyél már ilyen... máskor szólsz neki, lehalkíjja, oszt jóság. Főleg, ha mást is zavart...
Szóból ért az ember, jó szóból... kb mindenkit ismerek ebből a csapatból. Rendes, önzetlen, korrekt emberek.
Hallgatnak a jó szóra...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1103 Dátum: 2012.08.08 szerda, 15:24:00 »

Ne legyél már ilyen... máskor szólsz neki, lehalkíjja, oszt jóság. Főleg, ha mást is zavart...
Szóból ért az ember, jó szóból... kb mindenkit ismerek ebből a csapatból. Rendes, önzetlen, korrekt emberek.
Hallgatnak a jó szóra...

Elég idős vagyok már ahhoz, hogy érezzem, ha valahol nem nagyon akarnak látni.
Amikor Caibráztam (régi szép idők) ott is voltak épített zenék, a megfelelő helyen és időben.
Amióta van gyerekem, azóta ebből kinőttem és kimondottan a családi jellegű bulikra megyünk el.
Ez nem kunmadarasi gyorsulós, aszfaltcsíkosnak volt meghirdetve, hanem halastó melletti, lazítós, beszélgetősnek.
500 km vezetés után  és további 300 km előtt jól esett volna egy kis beszélgetés, összeröffenés, egy kis pihenés. Főleg ha már idillikus a környezet meg hűvös a kóla. A Balaton partján sem bömböltet az ember zenét. Igen, ez autós találkozó volt, de normális, európai kultúrával rendelkező ember egy pillantás alatt felméri, hogy hány ember van ott és a résztvevők száma, életkora és a helyszín alapján meg tudja határozni, hogy belefér-e a dologba vagy sem amit tenni akar. Ha mindenki huszonéves lett volna ott és agyonpimpelt kocsikkal érkezik, akkor egy ilyen dolog talán belefért volna. Azért talán, mert egy horgásztó partja a nyugalomról szól - szerintem - nem pedig az ilyenről.

S hadd ne én menjek már oda. Aki nem tudja felmérni a helyzetet sem akkor, sem most, annak hiába is magyarázom. Annyit tettem, hogy megemlítettem, hogy ha ez nem egyszeri eset volt, akkor a jövőben valamilyen módon be kell suvasztani a programba, hogy lehessen rá készülni, ne az legyen, hogy az ember megérkezik, elkezd beszélgetni, megszólal a tucc-tucc és aztán lehet találgatni, hogy 10 percig, 2 óráig vagy hajnalig fog menni. Mert akkor esetleg az ember úgy készül, hogy 1-2 között elmegy a városba vagy az útvesztőbe. De ez így erőszakolásos volt. Én emberekkel találkozni mentem oda, kicsit pihenni, kicsit feltöltődni, nem tucc-tucc-ot hallgatni. Főleg nem úgy, hogy a sátortól 15 méterre megy.

Veszekedni nem fogok, mert ha tényleg arról szól ez az egész találkozó, hogy zárt kocsiban, klíma és felhúzott ablakok mellett dübörgünk, akkor inkább máshol fordulok le legközelebb az autópályán. A horvát tengerpart amúgy is közelebb van.


Naplózva
Hori104
Vendég
« Új hozzászólás #1104 Dátum: 2012.08.08 szerda, 15:59:49 »

Úgyérzem ebben a témában én is érintett vagyok nyes nyes .
Elsőként aztszeretném leírni, hogy hyperborg kommentjeit olvasva az jön le hogy egész nap ment a tuctuc. Ez nem így van! Amikor megérkeztünk egyből jött néhány ember hogy mutassam már meg mit szól, üldögéltek be ez max volt 20-30 perc(de még így is sokat írok!), ezekután lelett kapcsolva az egész a csomagtartó kivolt nyitva hogy ne pusztuljunk el ha beülünk a kocsiba az 50 fokon, aztán megint csak ha jól emlékszem fél 4 kor mentünk "felvonulni" akkor előtte a kocsiba ültünk mert ti akkor ebédeltetek, (maximum itt szólhatott a zene de levolt véve akkor is a mély belőlle!!!) majd felvonuláson odalett neki tekerve, de ott folyamatosan mentünk, na de mind1 a lényeg hogyha zavar akkor gyere oda kopogtass be hogy hé te gyerek ez nemide való , akármilyen meglepő mindenki aki ottvolt emberből van és mint tudott az ember szóból ért!!!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1105 Dátum: 2012.08.08 szerda, 17:04:24 »

Úgyérzem ebben a témában én is érintett vagyok nyes nyes .
Elsőként aztszeretném leírni, hogy hyperborg kommentjeit olvasva az jön le hogy egész nap ment a tuctuc. Ez nem így van! Amikor megérkeztünk egyből jött néhány ember hogy mutassam már meg mit szól, üldögéltek be ez max volt 20-30 perc(de még így is sokat írok!), ezekután lelett kapcsolva az egész a csomagtartó kivolt nyitva hogy ne pusztuljunk el ha beülünk a kocsiba az 50 fokon, aztán megint csak ha jól emlékszem fél 4 kor mentünk "felvonulni" akkor előtte a kocsiba ültünk mert ti akkor ebédeltetek, (maximum itt szólhatott a zene de levolt véve akkor is a mély belőlle!!!) majd felvonuláson odalett neki tekerve, de ott folyamatosan mentünk, na de mind1 a lényeg hogyha zavar akkor gyere oda kopogtass be hogy hé te gyerek ez nemide való , akármilyen meglepő mindenki aki ottvolt emberből van és mint tudott az ember szóból ért!!!
eljen
Elég idős vagyok már ahhoz, hogy érezzem, ha valahol nem nagyon akarnak látni.
Amikor Caibráztam (régi szép idők) ott is voltak épített zenék, a megfelelő helyen és időben.
Amióta van gyerekem, azóta ebből kinőttem és kimondottan a családi jellegű bulikra megyünk el.
Ez nem kunmadarasi gyorsulós, aszfaltcsíkosnak volt meghirdetve, hanem halastó melletti, lazítós, beszélgetősnek.
500 km vezetés után  és további 300 km előtt jól esett volna egy kis beszélgetés, összeröffenés, egy kis pihenés. Főleg ha már idillikus a környezet meg hűvös a kóla. A Balaton partján sem bömböltet az ember zenét. Igen, ez autós találkozó volt, de normális, európai kultúrával rendelkező ember egy pillantás alatt felméri, hogy hány ember van ott és a résztvevők száma, életkora és a helyszín alapján meg tudja határozni, hogy belefér-e a dologba vagy sem amit tenni akar. Ha mindenki huszonéves lett volna ott és agyonpimpelt kocsikkal érkezik, akkor egy ilyen dolog talán belefért volna. Azért talán, mert egy horgásztó partja a nyugalomról szól - szerintem - nem pedig az ilyenről.

S hadd ne én menjek már oda. Aki nem tudja felmérni a helyzetet sem akkor, sem most, annak hiába is magyarázom. Annyit tettem, hogy megemlítettem, hogy ha ez nem egyszeri eset volt, akkor a jövőben valamilyen módon be kell suvasztani a programba, hogy lehessen rá készülni, ne az legyen, hogy az ember megérkezik, elkezd beszélgetni, megszólal a tucc-tucc és aztán lehet találgatni, hogy 10 percig, 2 óráig vagy hajnalig fog menni. Mert akkor esetleg az ember úgy készül, hogy 1-2 között elmegy a városba vagy az útvesztőbe. De ez így erőszakolásos volt. Én emberekkel találkozni mentem oda, kicsit pihenni, kicsit feltöltődni, nem tucc-tucc-ot hallgatni. Főleg nem úgy, hogy a sátortól 15 méterre megy.

Veszekedni nem fogok, mert ha tényleg arról szól ez az egész találkozó, hogy zárt kocsiban, klíma és felhúzott ablakok mellett dübörgünk, akkor inkább máshol fordulok le legközelebb az autópályán. A horvát tengerpart amúgy is közelebb van.
Mi lettünk megszólítva, úgy gondolom szó nem volt arról hogy nem akar bárki is látni...
Mint már írtam nem vagyunk hülék szóból értünk, értenénk. Utólag betámadni ezzel kicsit gusztustalan, fölösleges túlozni nem volt egész nap buli az autókban, ha tudtuk volna hogy ezzel bárkit is sértünk vagy zavarunk nem tesszük. Csak kellett volna némi gerinc odajönni és azt mondani: engem zavar... Remélem nem az a 1/2 óra zavart meg a relaxációban amíg mi zenéltünk, mert ha igen akkor tényleg nem egyszerű a helyzet. Kicsit furcsa ez az ÉN stílus, voltunk ott többen is, persze ezek szerint ez nem nagyon számít. Volt szó róla hogy vigyek hangosítást, direkt én mondtam a Lacinak hogy ne legyen mert tópart, csönd stb. pedig 1-2kW-ot nem lett volna gond odavarázsolni. Én 45 vagyok és nem nőttem még föl, szeretem a sok jó zenét q jó minőségben. Ez beteges?
BOCSÁNAT még egyszer hogy beletapostunk a lelki békédbe és ott mertünk lenni!
Részemről ennyi volt, elég visszajelzést kapott a Laci.
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1106 Dátum: 2012.08.08 szerda, 17:09:46 »

BOCSÁNAT még egyszer hogy beletapostunk a lelki békédbe és ott mertünk lenni!

Még most sem tudod felfogni Sad
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1107 Dátum: 2012.08.08 szerda, 17:21:58 »

Na gyerekek, hát ezért hiányoltam a hozzászólásokat. Minden hozzászólónak köszönöm, hogy véleményt mondott a dologról. Mellékesen nekem az jött le, mintha én ajnározni akarnám magamat, és ömlengő dicsérő szavakra vágynék. Nem erről van szó, hanem arról, tanulni szerettem volna az eseményekből. Tanultam is, nem keveset.

Először is az a tapasztalatom, hogy nem jól választottam meg a programokat. A hangnyomás próbát én találtam ki, én hívtam meg Hori104-et, és nagyon köszönöm, hogy eljött. Ezzel emelni kívántam a rendezvény "értékét", hogy ilyet is lássunk-halljunk. Meg sem fordult a fejemben, hogy ez valakiket zavarhat, hiszen ez közel hangos, de távolabbról már nem annyira zavaró. Én például szinte nem is hallottam, vagy csak nem értem rá odafigyelni. Szembe akartam állítani kokaikokó szuper hangzású autóját egy szuper hangos autóval. Azt gondoltam, ez többeket érdekel. Szerintem érdekelt is, aki odament, azt biztosan. Akit nem érdekelt, gondoltam, nem megy oda. De azt nem gondoltam, hogy olyan távolból is zavar valakit.

Hyperborg! Én nagyon örülök, hogy ilyen messziről eljöttél, azt csak sajnálni tudom, hogy innen még olyan messzire mentél. Nyilván, Neked pihenésre lett volna szükséged, ehelyett kaptál dum dummot. Ne haragudj, ez nem szándékos izgatás, idegesítés volt, csak egy program féleség, ami Neked nem jött be. Ez ne tántorítson el, jövőre figyelemmel leszek a programok helyének koordinálására is (ha lesz jövőre). És ha jövőre jön valaki, ne akarjon tovább menni rövidesen, mert itt nem lehet pihenni.
Nekem minden vendég fontos, egyformán, megkülönböztetés nélkül. Látjátok, ezért erőltettem a hozzászólásokat. Ha nincs, nincs gond. Most van, tehát van mit javítani.

Ez egy fügelaci-buli volt, és nem Domi-buli. Az ott volt, akkor, és azokkal a vendégekkel. Ez itt, ezekkel az emberekkel, ezekkel a körülményekkel. Teljesen más. Én a jó levegőn, együnk-igyunk ne bánkódjunk elvet hirdettem programokkal. Itt nem aludt senki kint a parton sátorban (pedig lehetett volna). Aki itt aludt, az panzióban tette, meg vendégségben. Nyilván más egy két napos rendezvény, ahol együtt ott alszik egy csomó ember. Ez nem úgy indult, nem is olyan lett. Az olyan evős-ivós, beszélgetős buli. Itt az ivás nem annyira volt cél, azért a 3-4 rekesz sör elment. És az ráadásul nem volt betervezve.

Na mindegy, egy szónak is száz a vége, én a tapasztalat miatt kérem, hogy írjatok. És így hátha kijönnek a gondok, amire oda kell figyelni, ha lesz folytatás.

Hely lett volna sok mindenre, és még több autónak, személynek is. Tudom, itt már sokan írták, hogy így elveszíti a családiasságát. Miért is? Ha többen vagyunk, akkor is csak azzal beszélget az ember, akivel akar, nem kötelező mindenkivel bratyizni. De ha többen vagyunk, több ismeretség alakulhat ki, mellesleg olcsóbban is lehet kihozni a ennivalót, innivalót. Minden fontos szempont, és meg kell találni az egészséges összhangot. Én azért kezdtem el ezt a fügelaci-bulit, mert láttam, nem mindenki szereti a betonos találkozót. Sokan hiányolták a programokat, a közös képet, a jó kajákat. Én ezt próbáltam egybe sűrítve prezentálni. Sok minden sikerült, sok minden nem. Sok öröm ért, és sok csalódás. Most a tájékozódás szakában vagyok, el kell döntenem, érdemes-e ezt csinálni, van-e létjogosultsága, értelme.

Hát ennyi. Tudom, háttal nem kezdünk mondatot, de ez így jött ki. Ennyi!!
Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1108 Dátum: 2012.08.08 szerda, 17:31:09 »

Hyperborg! Én nagyon örülök, hogy ilyen messziről eljöttél, azt csak sajnálni tudom, hogy innen még olyan messzire mentél. Nyilván, Neked pihenésre lett volna szükséged, ehelyett kaptál dum dummot. Ne haragudj, ez nem szándékos izgatás, idegesítés volt, csak egy program féleség, ami Neked nem jött be. Ez ne tántorítson el, jövőre figyelemmel leszek a programok helyének koordinálására is (ha lesz jövőre). És ha jövőre jön valaki, ne akarjon tovább menni rövidesen, mert itt nem lehet pihenni.

Szia!

Ezt ne vedd magadra, ez nem a Te hibád. Olyan alapvető kulturális különbségekbe futottam bele, amit régen láttam. Holott egy 60-70 Calibrát felvonultató Calibra-talin, vagy a nagy blitz találkozó több száz Opelt felvonultató eseményén sem volt ilyen, pedig azok sokkal pimpeltebbek, mint a Mondeo. Ott valahogy sohasem kellett elmondani az embereknek, hogyan kellene viselkedni.

A magam részéről elmondtam, hogy hogyan szervezhetsz jobb találkozót, de a jövőben én és a családom nem kívánunk részt venni több ilyen eseményen.

További sok sikert az elkövetkezőkhöz ...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1109 Dátum: 2012.08.08 szerda, 17:48:39 »

Szia!

Ezt ne vedd magadra, ez nem a Te hibád. Olyan alapvető kulturális különbségekbe futottam bele, amit régen láttam. Holott egy 60-70 Calibrát felvonultató Calibra-talin, vagy a nagy blitz találkozó több száz Opelt felvonultató eseményén sem volt ilyen, pedig azok sokkal pimpeltebbek, mint a Mondeo. Ott valahogy sohasem kellett elmondani az embereknek, hogyan kellene viselkedni.

A magam részéről elmondtam, hogy hogyan szervezhetsz jobb találkozót, de a jövőben én és a családom nem kívánunk részt venni több ilyen eseményen.

További sok sikert az elkövetkezőkhöz ...

Ezt csak sajnálni tudom. De ne haragudj senkire, csak rám, én kértem, hogy legyen ilyen, az én hibám.

És inkább ne írjunk többet erről, ne hogy itt komoly sértődések alakuljanak ki, mert az tényleg nem lenne méltó az eseményhez, annak céljához. Mindenki levonja a konzekvenciákat, és jóság van. Én nem szeretném, ha a fügelaci-buli kapcsán sértődöttség, veszekedés ütné fel a fejét. Legyen ez a téma végszava!
Naplózva
kocsisj
Vendég
« Új hozzászólás #1110 Dátum: 2012.08.08 szerda, 18:11:26 »

Sziasztok!

Még egy utolsó hozzászólást.Én, mi is ott voltunk a párommal.Jó volt, szép volt, elég volt.
Jó volt: a társaság, a hely,kaja.
Szép volt: a környék, a szállás
Elég volt: a program, a kaja.

Kicsit sajnálom,hogy este már gyakorlatilag mindenki haza ment, lett volna még kedvem beszélgetni.Nem, baj a Karthagó koncert sem volt kutya!

Ennyi.Üdv.Jani



Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1111 Dátum: 2012.08.08 szerda, 19:45:42 »

Sziasztok!

Még egy utolsó hozzászólást.Én, mi is ott voltunk a párommal.Jó volt, szép volt, elég volt.
Jó volt: a társaság, a hely,kaja.
Szép volt: a környék, a szállás
Elég volt: a program, a kaja.

Kicsit sajnálom,hogy este már gyakorlatilag mindenki haza ment, lett volna még kedvem beszélgetni.Nem, baj a Karthagó koncert sem volt kutya!



Ennyi.Üdv.Jani

Köszi, ez jól esett. Te legalább jól érezted magad.




« Utoljára szerkesztve: 2012.08.08 szerda, 19:56:44 írta fügelaci » Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1112 Dátum: 2012.08.08 szerda, 19:53:07 »

Sziasztok!
Köszi, ez jól esett. Te legalább jól érezted magad.

Mi is. Csak vannak olyan dolgok, amiken még csiszolni kell.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1113 Dátum: 2012.08.08 szerda, 19:55:06 »

Mi is. Csak vannak olyan dolgok, amiken még csiszolni kell.
Ha elhiszed, rajta vagyok.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1114 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:06:54 »

Ha elhiszed, rajta vagyok.

Építesz egy hangszigtekt szobát? falbav
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1115 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:08:53 »

Építesz egy hangszigtekt szobát? falbav

Miattam nem kell. Mi már nem megyünk arra többet.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1116 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:09:31 »

Miattam nem kell. Mi már nem megyünk arra többet.
Ilyen hozzállással...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1117 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:25:16 »

Ilyen hozzállással...
ezzel nem segítesz...
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #1118 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:30:58 »

ezzel nem segítesz...
Hát nem. De ezen talán nem is lehet.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #1119 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:36:28 »

Miattam nem kell. Mi már nem megyünk arra többet.

Helyes viselkedésről beszélsz és akkor ilyeneket írsz? Ezt meglehet fogalmazni finomabban is vagy még jobb ha inkább magadba tartod. A nem tetszésedet már kifejezted, de ez csúnya volt. Ha én lennék a szervező egy ilyen mondat olvasása igen csak szíven ütne.  szomoru1
Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1120 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:39:09 »

Helyes viselkedésről beszélsz és akkor ilyeneket írsz? Ezt meglehet fogalmazni finomabban is vagy még jobb ha inkább magadba tartod. A nem tetszésedet már kifejezted, de ez csúnya volt. Ha én lennék a szervező egy ilyen mondat olvasása igen csak szíven ütne.  szomoru1

Mivel gerinctelennek lettem nevezve ....
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1121 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:39:34 »

Bármennyire is sajnálom, egy program, ami többeknek tetszett, ha igény lesz rá, akár jövőre is lesz. Legfeljebb messzebb a sátortól, kizárólag érdeklődőknek. A tópart szép, nagy, van túloldal is, gyalog is 2 perc, autóval jelentéktelen. Talán majd ott! És remélem nem egy jól szóló és egy hangosan szóló autóval. ha már 2-2 lesz, akár verseny is lehet!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1122 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:40:57 »

Hát nem. De ezen talán nem is lehet.
ez így van.
ha én is beleugathatok picit kívülállóként, én szeretem a jól szóló zenéz, és bizonyos fokig a hangos zenét is, a cigit nagyon nem. egy picit úgy érzem túlreagálta a dolgot Hyperborg itt a végén, de megértem mit mond, és az alap felvetéssel egyet is értek
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1123 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:43:42 »

Mivel gerinctelennek lettem nevezve ....
Senki nem nevezett gerinctelennek, csak gerincesebb lettél volna, ha a helyszínen szólsz, és nem most később. Ezt írták. Nem mindegy.

Mindegy, ha mint rendező, kérhetném, hogy tényleg zárjuk le az ügyet? Kérem! Ez mindenkinek szól.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1124 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:51:35 »

Kérek mindenkit, a találkozóra, a szervezőre való tekintettel, ezt a témát felejtsük el. Értékelés, képek, képek és képek. Ezek jöhetnek!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1125 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:52:20 »

 eljen
Kérek mindenkit, a találkozóra, a szervezőre való tekintettel, ezt a témát felejtsük el. Értékelés, képek, képek és képek. Ezek jöhetnek!
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1126 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:56:21 »

Senki nem nevezett gerinctelennek, csak gerincesebb lettél volna, ha a helyszínen szólsz, és nem most később. Ezt írták. Nem mindegy.

Ott eltűrtem, hogy ne vegyem el más szórakozását. Itt csak szóltam, hogy legközelebb ennek kellene külön napirendi pont, hogy lehessen megfelelő keretek között megrendezni, akit meg zavar(hat) az fel tudjon készülni rá vagy alternatív programot tudjon akkora szervezni. Erre én vagyok a gerinctelen, szemét alak.

Egyszerűen arról van szó, hogy az embernek nem akkor kell felvennie a papírzsepit a földről, amikor rászólnak, hanem el kellene jutnia oda, hogy tudja, hogy nem szemetel. De ezt nem tudom megmagyarázni senkinek, mert ugye nincs gerincem, meg relaxálok, meg zen.

Akkor leszek tökös. Legközelebb terepjáróval megyek és megnézem, milyen jól szól a hangtechnika a víz alatt. Úgy már gerinces leszek?







Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1127 Dátum: 2012.08.08 szerda, 20:57:31 »

Kérek mindenkit, a találkozóra, a szervezőre való tekintettel, ezt a témát felejtsük el. Értékelés, képek, képek és képek. Ezek jöhetnek!
Azért hadd válaszoljak ha már támadnak és kuturális analfabétának vagyok kikiáltva

Szia!

Ezt ne vedd magadra, ez nem a Te hibád. Olyan alapvető kulturális különbségekbe futottam bele, amit régen láttam. Holott egy 60-70 Calibrát felvonultató Calibra-talin, vagy a nagy blitz találkozó több száz Opelt felvonultató eseményén sem volt ilyen, pedig azok sokkal pimpeltebbek, mint a Mondeo. Ott valahogy sohasem kellett elmondani az embereknek, hogyan kellene viselkedni.

A magam részéről elmondtam, hogy hogyan szervezhetsz jobb találkozót, de a jövőben én és a családom nem kívánunk részt venni több ilyen eseményen.

További sok sikert az elkövetkezőkhöz ...
Igen, a Te nagy kultúrád mellett mi gyökér szegedi parasztok kétségtelenül eltörpülünk. Nem voltam eddig Opel talin (nem is érdekel) de ha idén is lesz itt Sziksóson Szeged mellett azzal a szokásos pár száz autóval esküszöm kimegyek és megnézem őket magamnak  eplus2 ( ami az autómba van építve az nagyjából 2 Calibra ára  nyes ) Xarom le a viselkedési normáidat nem érzem magam kötsögebbnek senkinél csak azért mert a Te kifinomult ízlésednek nem felel meg az, hogy van olyan akit érdekel az autóba szerelt technika egy autós találkozón (nem egész nap!!). És ehhez nem kell betonra menni, én ott is voltam idén is meg tavaly is... Úgy gondolom a kettőnek - fű-csönd, beton-zaj - köze nincs egymáshoz.
Az hogy kizárod azokat akik ezt szeretik emlékeztet T. kormányunkra Ők pont ilyenek, hátrányos helyzetbe fogok kerülni mert 110kg vagyok és nem csináltam x gyereket.
Most hogy kellően kimorogtam magam és a bulin résztvett kb. 50 emberből ez egyedül a Te problémád volt én is befejeztem.
Sajnálom azonban hogy a hatalmas kulturális szakadék miatt - igaz egy szót sem beszélgettünk egymással - a jövő évi résztvevők száma miattam eggyel csökken  szomoru1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1128 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:02:18 »

Sajnálom azonban hogy a hatalmas kulturális szakadék miatt - igaz egy szót sem beszélgettünk egymással - a jövő évi résztvevők száma miattam eggyel csökken  szomoru1

Ha csak nekem van problémám, akkor én nem illek oda. Ha mindent jól csináltál, akkor nincs okod, hogy ne menj ...
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1129 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:05:46 »

Ha csak nekem van problémám, akkor én nem illek oda. Ha mindent jól csináltál, akkor nincs okod, hogy ne menj ...
Gondoltam elférünk egymás mellett elég nagy az a placc, kár hogy ismeretlenül is tévedtem  rinya
Csodálkozom hogy a fényképezőgépem csattogása nem zavart, amikor a fügelaci által külön a számodra Makóról hozott hamburgered etted  Wink

u.i. Terepjáróval én is tudok menni van a cégemnél egy pár...
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.08 szerda, 21:11:54 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1130 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:18:14 »

Utoljára kérem, legyen ennek vége!
Ennyit nem érdemlek meg, hogy ne legyen tele a "topikom" (bár nem az enyém, csak én kértem, és miattam van)?

Ennél több megértést. Ha gondotok van, akkor ezt innentől privátban !

Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1131 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:24:12 »

Utoljára kérem, legyen ennek vége!
Ennyit nem érdemlek meg, hogy ne legyen tele a "topikom" (bár nem az enyém, csak én kértem, és miattam van)?

Ennél több megértést. Ha gondotok van, akkor ezt innentől privátban !


Bocsánat Laci én csak válaszoltam a megszólításra  worship . Legközelebb moderálom magam és nem teszek ilyet, csöndben hagyom hogy megmondják nekem a frankót - utólag.  falbav

Ha ezek után még szóba állsz velem, szombat vagy vasárnap gyűlnénk egy kis fagyizásra, beszélgetésre -> Dél-Alföld topik
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1132 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:27:56 »

Bocsánat Laci én csak válaszoltam a megszólításra  worship . Legközelebb moderálom magam és nem teszek ilyet, csöndben hagyom hogy megmondják nekem a frankót - utólag.  falbav

Ha ezek után még szóba állsz velem, szombat vagy vasárnap gyűlnénk egy kis fagyizásra, beszélgetésre -> Dél-Alföld topik
Olvastam, kalkulálok. Mármint az időt. De köszi!
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1133 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:29:04 »

Ha csak nekem van problémám, akkor én nem illek oda. Ha mindent jól csináltál, akkor nincs okod, hogy ne menj ...
Ez a jó végszó!
Naplózva
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #1134 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:38:27 »

Bocsánat Laci én csak válaszoltam a megszólításra  worship . Legközelebb moderálom magam és nem teszek ilyet, csöndben hagyom hogy megmondják nekem a frankót - utólag.  falbav

Itt volt a rugózás, hogy legyen már visszajelzés. Mondtam őszintén 4 pontot, hogy mi az, amin gondolkodni kellene, megoldást találni. Ezek közül egy volt az, hogy a zenét annak megfelelő keretek között kellene kezelni. Nem személyesen Neked ment anno.  Ha tényleg senkit sem zavart rajtam kívül, akkor abból azt kell leszűrnöm, hogy tényleg velem van a baj. Az, hogy ott vagy után szól az ember, meg teljesen mindegy.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1135 Dátum: 2012.08.08 szerda, 21:49:28 »

Itt volt a rugózás, hogy legyen már visszajelzés. Mondtam őszintén 4 pontot, hogy mi az, amin gondolkodni kellene, megoldást találni. Ezek közül egy volt az, hogy a zenét annak megfelelő keretek között kellene kezelni. Nem személyesen Neked ment anno.  Ha tényleg senkit sem zavart rajtam kívül, akkor abból azt kell leszűrnöm, hogy tényleg velem van a baj. Az, hogy ott vagy után szól az ember, meg teljesen mindegy.
Nyomatékosan kértem, hogy itt legyen vége.

Ha olvassa egy admin, vagy aki tud lépni, kérem egy napra zárolja a topikot, és törölje a hozzászólásokat a vita kezdetétől. Ez méltatlan a rendezvény szelleméhez. Köszönöm!
Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #1136 Dátum: 2012.08.08 szerda, 22:18:04 »

Csatlakozok a jóval előttem szolokhoz, egyszóval nekem minden jó volt  taps
Utólag egy pár kép.
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0272_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0273_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0277_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0285_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0287_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0292_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0293_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/120808/DSCF0294_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.08 szerda, 23:22:16 írta Szili » Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1137 Dátum: 2012.08.08 szerda, 22:45:50 »



Nekem csak 3 kép jön be. Vagy csak annyi volt?
Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #1138 Dátum: 2012.08.08 szerda, 23:26:35 »

Nekem csak 3 kép jön be. Vagy csak annyi volt?
Nem.Ha jól számolóm 8db,csak még  falbav nem nagyon megy nekem a feltöltés. nyes
Remélem mások is raknak fel képeket?
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
Hori104
Vendég
« Új hozzászólás #1139 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 01:45:29 »

megjegyzés a bulival kapcsolatban: faxa volt hogy vízmellett voltunk és füves placcon, betondzsungelbe megmurdéltunk volna, nekem a kocsi 52fokot mutatott Cheesy, sajna kajálni nem kajáltam bár ahogy visszahallottam jó volt, de majd jövőre szabadságot veszek ki és akkor egész nap ott tudok lenni és zenélni jó hangosan hogy mindenkit felkeltsek a környéken, legalább az ottlakók is kijönnek így mégtöbben lesznek a helyszínen, amúgy ami jó lett volna hogyha ilyen többnapos sátorozós fürdős buli Smiley sok kajával és hasonló jóidővel Smiley
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1140 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 05:44:01 »

Nem.Ha jól számolóm 8db,csak még  falbav nem nagyon megy nekem a feltöltés. nyes
Remélem mások is raknak fel képeket?
Köszi, most már látható mind. Jók! worship
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1141 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 05:45:41 »

megjegyzés a bulival kapcsolatban: faxa volt hogy vízmellett voltunk és füves placcon, betondzsungelbe megmurdéltunk volna, nekem a kocsi 52fokot mutatott Cheesy, sajna kajálni nem kajáltam bár ahogy visszahallottam jó volt, de majd jövőre szabadságot veszek ki és akkor egész nap ott tudok lenni és zenélni jó hangosan hogy mindenkit felkeltsek a környéken, legalább az ottlakók is kijönnek így mégtöbben lesznek a helyszínen, amúgy ami jó lett volna hogyha ilyen többnapos sátorozós fürdős buli Smiley sok kajával és hasonló jóidővel Smiley
Neked is köszi a jó tanácsokat, amit lehet, megpróbálunk belőle megoldani. worship
Naplózva
kocsisj
Vendég
« Új hozzászólás #1142 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 19:07:05 »

Sziasztok.
Kb. 2 hét és én is töltöm a képeket.Jelenleg külföldön vagyunk a családdal.Ha hazaértünk nekilátok.Addig nézegetem a feltöltött képeket.Remélem lesz még!

Üdv.Jani
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1143 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 19:23:44 »

További képek esetleg?

Lenne valaki, aki összeszedné innen-onnan a feltöltött képeket, és mondjuk egy picassa albumban mindenki számára elérhetővé tenné? Nagy segítség lenne, és örülnék neki. Láttam Facebookon, erre arra. De jó lenne egy albumban látni mindet. Most már bánom, hogy nem fotóztam, ahogy szoktam. Azóta jó sok képet láthatnánk. Nem volt hozzá elég energiám, nem akartam megosztani egyébként is lankadó figyelmemet.  worship
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1144 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 19:34:41 »

Képek vágatlanul:
https://skydrive.live.com/#cid=58E6E4ED7D393B08&id=58E6E4ED7D393B08!121
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.10 péntek, 21:10:01 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1145 Dátum: 2012.08.09 csütörtök, 19:35:54 »

További képek esetleg?

Lenne valaki, aki összeszedné innen-onnan a feltöltött képeket, és mondjuk egy picassa albumban mindenki számára elérhetővé tenné? Nagy segítség lenne, és örülnék neki. Láttam Facebookon, erre arra. De jó lenne egy albumban látni mindet. Most már bánom, hogy nem fotóztam, ahogy szoktam. Azóta jó sok képet láthatnánk. Nem volt hozzá elég energiám, nem akartam megosztani egyébként is lankadó figyelmemet.  worship
A picasa-val az a baj, hogy nézegetni jó, de egyben az összes képet letölteni nem lehet. A májusi nagytali után is az volt a bajom (és még most is az), hogy hiába született 20 embertől fejenként 50-90 kép, nem tudom összeszedni őket. Örülnék, ha eljutna hozzám az összes kép, és aztán kiválogatnám ami nekem kell.
Az lenne a legjobb, hogy aki csinált képeket, az az összes képét válogatás nélkül összetömöríti egy .rar fájlba, és azt feltölti valahova (uploded.to, data.hu, stb). És akkor mindenki le tudja tölteni az összes képet, tud válogatni, stb. Indafotó, picasa, facebook, egyik helyről se lehet az összes képet egyben letölteni, csak egyessével. Ez meg bőven 200 feletti képmennyiségnél kicsit unalmas... És senki se fog nekiállni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kocsisj
Vendég
« Új hozzászólás #1146 Dátum: 2012.08.10 péntek, 20:16:22 »

Sajnos nekem hibát ir ki.Nem tudom megnézni.

Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1147 Dátum: 2012.08.10 péntek, 20:33:58 »

Sajnos nekem hibát ir ki.Nem tudom megnézni.

skydrive.com-on regelni kell és már jó is lesz a link  Wink
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1148 Dátum: 2012.08.10 péntek, 21:05:36 »

skydrive.com-on regelni kell és már jó is lesz a link  Wink
vagy a linkbe bele kellene rakni az utolsó 4 karaktert is ..  Wink
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1149 Dátum: 2012.08.10 péntek, 21:11:01 »

vagy a linkbe bele kellene rakni az utolsó 4 karaktert is ..  Wink
worship
Módosítottam a linket... most már nem link, hanem tuti jó  nyes
https://skydrive.live.com/#cid=58E6E4ED7D393B08&id=58E6E4ED7D393B08!121
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Oldalak: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.