Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 15:06:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 318619 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #850 Dátum: 2012.07.10 kedd, 22:31:20 »

Ja, ez az első dolog az elmúlt 2 évben, ami örömmel tölt el, ami előrelépés. falbav rinya
Erről azért tudnék szépeket mondani...nem kis nehézséget okoz bankos körökben és az ügyfeleknek is pl. az, hogy elutaltad a pénzt, de nem tűnik el rögtön sem az összeg sem a költsége (eddig rögtön eltűnt akkor is ha csak másnap reggel ment el, bankok között). Mai eset: utaljunk 5-6 felé, majd a maradékot kössük le. KÖSZI! Számold ki a költségét mindnek, majd adj össze mindent...Az elektronikussal egyetértek maximálisan! Ott az ügyfél ír be mindent, nincs vele tennivaló és hibázási lehetőség.
Én inkább 10 másik dolgot emelnék ki az elmúlt évekből Wink
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #851 Dátum: 2012.07.11 szerda, 09:10:58 »

Erről azért tudnék szépeket mondani...nem kis nehézséget okoz bankos körökben és az ügyfeleknek is pl. az, hogy elutaltad a pénzt, de nem tűnik el rögtön sem az összeg sem a költsége (eddig rögtön eltűnt akkor is ha csak másnap reggel ment el, bankok között). Mai eset: utaljunk 5-6 felé, majd a maradékot kössük le. KÖSZI! Számold ki a költségét mindnek, majd adj össze mindent...Az elektronikussal egyetértek maximálisan! Ott az ügyfél ír be mindent, nincs vele tennivaló és hibázási lehetőség.
Én inkább 10 másik dolgot emelnék ki az elmúlt évekből Wink
Ebben nincs igazad, tegnap utaltam kettőt kétfelé CIB-ből, és rögtön eltűnt a pénz. Szerintem az, hogy nem zárolják azonnal az csak kezdeti nehézség volt  wave
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #852 Dátum: 2012.07.11 szerda, 09:11:58 »

Kaphatnék arról infót, ki mikor szándékozik ideérni? A reggeli mennyisége, valamint elkészítésének ideje miatt. Én úgy 9 órától gondoltam a gyülekezőt, és szépen folyamatosan reggeliznénk.
Délben meg úgy fél kettő körül ebédelnénk.
Vélemény, kérdés?
Mi ugyebár konvojban megyünk, szerintem 9 és 10 között fogunk megérkezni.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #853 Dátum: 2012.07.11 szerda, 09:46:05 »

A bank a megbízást megkapta de mivel itthonról, munkaidőn kívül, utaltam ezért 2012.07.11. a terhelés napja azaz holnap már biztosan megérkezik az összeg.  nyes
8 óra 18-kor megjött! poigneemain
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #854 Dátum: 2012.07.11 szerda, 10:11:49 »

8 óra 18-kor megjött! poigneemain
Akkor tegyél be egy tampont  eplus2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #855 Dátum: 2012.07.11 szerda, 11:09:56 »

 levele beka3 gun duhos2 mf3 violent 2funny

Akkor tegyél be egy tampont  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #856 Dátum: 2012.07.11 szerda, 11:10:33 »

Akkor tegyél be egy tampont  eplus2
ha odaérsz, akkor majd be lesz téve .. neked  hehe
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #857 Dátum: 2012.07.11 szerda, 11:11:23 »

 eljen taps
ha odaérsz, akkor majd be lesz téve .. neked  hehe
Naplózva
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #858 Dátum: 2012.07.11 szerda, 15:42:36 »

8 óra 18-kor megjött! poigneemain

 eljen
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #859 Dátum: 2012.07.11 szerda, 20:04:25 »

Ebben nincs igazad, tegnap utaltam kettőt kétfelé CIB-ből, és rögtön eltűnt a pénz. Szerintem az, hogy nem zárolják azonnal az csak kezdeti nehézség volt  wave
Írtam pü-t, mert ez nagyon érdekes.
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #860 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 10:46:51 »

Mi van emberek? Eddig 11 klubtárs jelezte, hogy szeretne zászlót. A többiek szégyenszemre zászló nélkül fognak vonulni?  szomoru1
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #861 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 12:44:22 »

Mi van emberek? Eddig 11 klubtárs jelezte, hogy szeretne zászlót. A többiek szégyenszemre zászló nélkül fognak vonulni?  szomoru1
Látod, a fügelaci-buli témában is nagy a csend, hiába itt minden kérdés, egy-két vélemény érkezik, aztán síri csend. Nagy a közöny, meg kevés a lóvé! Remélem, 18.-ig meggondolja mindenki, és kialakul a létszám.
Minden esetre ha már motoros felvonulás nem lesz velünk, legalább egységesen zászlóval vonulhatnánk. Értem én, hogy kölcsön lehet adni az egyik zászlót (általában párba kéri mindenki), de milyen szép lenne, ha egyformán, mondjuk a vezető oldalon lenne mindenkinek a zászló. Aki még nem kért, nem gondolná meg? siky kolléga szeretettel várja a jelentkezéseket! Én meg az utalásokat. Eddig 3 autó, meg egy befizetési értesítés.

Pörögjünk fel, már csak 16 nap!!
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #862 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:09:12 »

Látod, a fügelaci-buli témában is nagy a csend, hiába itt minden kérdés, egy-két vélemény érkezik, aztán síri csend. Nagy a közöny, meg kevés a lóvé! Remélem, 18.-ig meggondolja mindenki, és kialakul a létszám.
Minden esetre ha már motoros felvonulás nem lesz velünk, legalább egységesen zászlóval vonulhatnánk. Értem én, hogy kölcsön lehet adni az egyik zászlót (általában párba kéri mindenki), de milyen szép lenne, ha egyformán, mondjuk a vezető oldalon lenne mindenkinek a zászló. Aki még nem kért, nem gondolná meg? siky kolléga szeretettel várja a jelentkezéseket! Én meg az utalásokat. Eddig 3 autó, meg egy befizetési értesítés.

Pörögjünk fel, már csak 16 nap!!
Nyár van, 40fok (lakásban csak 34, klímával 27 amíg a klíma megy), xarul alszom napok óta, fáradt vagyok mint a dög, a kolléganőm munkáját is nekem kell csinálni már 3 hónapja mert a szívroham mellé magas cukra és koleszterinje is van és valszeg nem is jön még dolgozni vagy 3 hónapig...folytassam még? Anyukám 3 hete jött ki a klinikáról minden nap nála töltök 2-3 órát munka után...örülök ha este 9-10 között hazaérek és ez a hét hét napján megy...akkor bocs de ne csodálkozzatok hogy csöndben vagyok meg közömbös, lassan már élni sincs nagyon kedvem úgy ki vagyok nyúlva. Na  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #863 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:14:08 »

Mi van emberek? Eddig 11 klubtárs jelezte, hogy szeretne zászlót. A többiek szégyenszemre zászló nélkül fognak vonulni?  szomoru1
szégyenszemre?Huh?
és ha bogaras a lökösöm, akkor ki leszek közösítve vagy mi?
nem kellene ezt ennyire komolyan venni ...
ha valakinek tetszik, akkor kér ...
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #864 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:14:46 »

Nyár van, 40fok (lakásban csak 34, klímával 27 amíg a klíma megy), xarul alszom napok óta, fáradt vagyok mint a dög, a kolléganőm munkáját is nekem kell csinálni már 3 hónapja mert a szívroham mellé magas cukra és koleszterinje is van és valszeg nem is jön még dolgozni vagy 3 hónapig...folytassam még? Anyukám 3 hete jött ki a klinikáról minden nap nála töltök 2-3 órát munka után...örülök ha este 9-10 között hazaérek és ez a hét hét napján megy...akkor bocs de ne csodálkozzatok hogy csöndben vagyok meg közömbös, lassan már élni sincs nagyon kedvem úgy ki vagyok nyúlva. Na  falbav
Jólvan na, nem kell mindjárt felkapni a vizet, szerintem ez nem csak neked szólt  integet2
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #865 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:17:01 »

szégyenszemre?Huh?
és ha bogaras a lökösöm, akkor ki leszek közösítve vagy mi?
nem kellene ezt ennyire komolyan venni ...
ha valakinek tetszik, akkor kér ...
Mivanmár, mindenkinek elgurult a gyógyszere? Ha nem kérsz, nem kérsz, nincs semmi baj, csak nem akarom, hogy azért maradjanak le róla az emberek, mert elfelejtik a határidőt  wave
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #866 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:17:49 »

Jólvan na, nem kell mindjárt felkapni a vizet, szerintem ez nem csak neked szólt  integet2
Nem csak neki, neki meg különösen nem. Eddig Ő elég aktív volt.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #867 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:18:16 »

Mivanmár, mindenkinek elgurult a gyógyszere? Ha nem kérsz, nem kérsz, nincs semmi baj, csak nem akarom, hogy azért maradjanak le róla az emberek, mert elfelejtik a határidőt  wave
akkor írd azt, hogy jelentkezzetek emberek, mert lejár a határidő ...
mert amit te írtál, az valami egészen más ...
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #868 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:20:10 »

szégyenszemre?Huh?
és ha bogaras a lökösöm, akkor ki leszek közösítve vagy mi?
nem kellene ezt ennyire komolyan venni ...
ha valakinek tetszik, akkor kér ...
yooccoo, tényleg ne vedd ezt ennyire komolyra, mert ennyire nem komoly ám. Mi csak azt szeretnénk, hogy minél több autón ott legyen a zászló. Aki nem akar, nem tud, az nem vesz. És tudom, csak viccelsz. Vagy nem? Olyan tanácstalan vagyok!
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #869 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:22:29 »

Tehát akkor tisztázzuk. Senki nem várja el, hogy mindenki vegyen. Csak jó lett volna. Ennyi. Inkább várjuk együtt a nagy esemény bekövetkeztét. Én már nagyon várom! Wink
Naplózva
siky
Vendég
« Új hozzászólás #870 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:22:52 »

Megjött az infó a nagy zászlóról:

"90x45 cm-es zászló gyártási ára:  1.350 Ft/db + Áfa"
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #871 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:28:36 »

Jólvan na, nem kell mindjárt felkapni a vizet, szerintem ez nem csak neked szólt  integet2
Tényleg készen vagyok, természetesen nem vettem baxogatásnak a dolgot  Wink Várom már hogy legyen kicsit hidegebb és nyugodjon le az életem, de sajna erre most még reményt sem látok  falbav
Gond egy szál se, utalni is fogok ha kapok egy kis lélegzetvételnyi szünetet. De most is arra várok hogy megjöjjenek a kollégáim terepről és aztán mehessek ki a maszek munkámat csinálni (kb.4 órás meló), utána természetesen még vár anyukám és csak aztán mehetek végre haza  falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #872 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:41:01 »

yooccoo, tényleg ne vedd ezt ennyire komolyra, mert ennyire nem komoly ám. Mi csak azt szeretnénk, hogy minél több autón ott legyen a zászló. Aki nem akar, nem tud, az nem vesz. És tudom, csak viccelsz. Vagy nem? Olyan tanácstalan vagyok!
szerintem igyunk egy sört és filozofáljuk meg utána Cheesy
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #873 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 15:52:52 »

szerintem igyunk egy sört és filozofáljuk meg utána Cheesy
Vagy Jager-t  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #874 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 16:15:51 »

szerintem igyunk egy sört és filozofáljuk meg utána Cheesy
Szerintem lesz rá mód! Pénteken este mikor érsz? Lesz már ott egy kis csipet csapat. Nem mondom, hogy józan életűek, nem akarom Őket égetni!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #875 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 16:47:43 »

Szerintem lesz rá mód! Pénteken este mikor érsz? Lesz már ott egy kis csipet csapat. Nem mondom, hogy józan életűek, nem akarom Őket égetni!
nem tudom
még azt se tudom, megyek-e, mert azon a héten a gyerekkel nyaralok, nem tudom még, hogy mikor érünk haza
ezért is nem utaltam még neked
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #876 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 17:46:46 »

nem tudom
még azt se tudom, megyek-e, mert azon a héten a gyerekkel nyaralok, nem tudom még, hogy mikor érünk haza
ezért is nem utaltam még neked
Ezt nem hagyhatod ki! Ott a helyed!
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #877 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 18:24:31 »

Már csak 14 nap!

  1. fügelaci + 1fő        1 marhapörkölt + 1 grill
  2. kokaikoko              1/3 marhapöri, 1/3 pacal, 1/3 grill  
  3. DomeSL + 1 fő        2 extra adag marhapörkölt + sok rétes
  4. KNT85
  5. Flyfish + 2 fő      1 pacalpörkölt + 2 grill
  6. mbdeb    3 marhapörkölt + csipegetnénk szerintem a grill cuccokból is egy picit biztos jut
  7. csehors + 1 fő      1-1 marha és grill husik                        poigneemain
  8. Babci és Hovono  ( 2 marhapörkölt galuskával   )
  9. Ede és Tibi    2 grillhús salátával                       poigneemain
10. fdgf1 +1 fő  1 grillhús. 1 hambi
12. Makker + 2 fő  (2 grill, 1 pacal)            poigneemain
13. Mobidik + 4 fő -
14. fusim + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
15. siky +1 fő   1 marhapörkölt, + 1 grillezett húsok, zöldség saláta       poigneemain
16. yooccoo    marha vagy pacal (ahová több szavazat érkezik)
17. horvathkrisz +1 fő        2 grillhúsok zöldség salátával
18. Szili + 2 (1 marhapörkölt galuskával+2 grillezett húsok zöldségsalátával)
19. Tádé +1 fő   2 marhapörkölt
20. Skyjezus +1 fő   2 grill hús
21. kocsisj + 1 fő  1 adag marhapöri + 1adag grillezett husi és zöldség saláta       poigneemain
22. Hyperborg + asszony + 2x0.5 gyerek: sok kaja, gondolom grillezett, hamburger
23. popz laci + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
24. Hori104 -

Hát így kezd necces lenni a rentabilitás. Remélem, már nem jön közbe senkinek semmi, és ennyien itt lesztek! Vagy még nőhetne is a létszám. Úgy a 30 autó már egész szép eredmény lenne.
Persze addig még összejöhet!

És megvan az ötödik utalásos személy! Gratula!

Aki utalt, az kap egy ilyen jelet:    poigneemain
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.14 szombat, 10:40:51 írta fügelaci » Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #878 Dátum: 2012.07.13 péntek, 15:39:28 »

Már csak 14 nap!

A kukorica útvesztő új infói:
https://www.facebook.com/utveszto
http://www.youtube.com/watch?v=vZdtTTEICUQ

Nézzétek, olvassátok, próbáljátok ki!!
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.14 szombat, 10:41:07 írta fügelaci » Naplózva
Szili
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 450


+36309729832


E-mail
« Új hozzászólás #879 Dátum: 2012.07.14 szombat, 13:45:05 »

Már csak 14 nap!

  1. fügelaci + 1fő        1 marhapörkölt + 1 grill
  2. kokaikoko              1/3 marhapöri, 1/3 pacal, 1/3 grill  
  3. DomeSL + 1 fő        2 extra adag marhapörkölt + sok rétes
  4. KNT85
  5. Flyfish + 2 fő      1 pacalpörkölt + 2 grill
  6. mbdeb    3 marhapörkölt + csipegetnénk szerintem a grill cuccokból is egy picit biztos jut
  7. csehors + 1 fő      1-1 marha és grill husik                        poigneemain
  8. Babci és Hovono  ( 2 marhapörkölt galuskával   )
  9. Ede és Tibi    2 grillhús salátával                       poigneemain
10. fdgf1 +1 fő  1 grillhús. 1 hambi
12. Makker + 2 fő  (2 grill, 1 pacal)            poigneemain
13. Mobidik + 4 fő -
14. fusim + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
15. siky +1 fő   1 marhapörkölt, + 1 grillezett húsok, zöldség saláta       poigneemain
16. yooccoo    marha vagy pacal (ahová több szavazat érkezik)
17. horvathkrisz +1 fő        2 grillhúsok zöldség salátával
18. Szili + 2 (3x grillezett húsok zöldségsalátával)
19. Tádé +1 fő   2 marhapörkölt
20. Skyjezus +1 fő   2 grill hús
21. kocsisj + 1 fő  1 adag marhapöri + 1adag grillezett husi és zöldség saláta       poigneemain
22. Hyperborg + asszony + 2x0.5 gyerek: sok kaja, gondolom grillezett, hamburger
23. popz laci + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
24. Hori104 -

Hát így kezd necces lenni a rentabilitás. Remélem, már nem jön közbe senkinek semmi, és ennyien itt lesztek! Vagy még nőhetne is a létszám. Úgy a 30 autó már egész szép eredmény lenne.
Persze addig még összejöhet!

És megvan az ötödik utalásos személy! Gratula!

Aki utalt, az kap egy ilyen jelet:    poigneemain
Csak változtattam a tápon. eplus2
Naplózva

2004.08... Ford Mondeo 2.0 TDCi GHIA  5 ajtó,EGR OFF,Visteon szabadonfutó, 1 db kormány,4 alukerék+1 pot stb.
R 1 3 5  
 └-┼┼┤   
   2 4 6
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #880 Dátum: 2012.07.14 szombat, 14:15:42 »

 eljen


Csak változtattam a tápon. eplus2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #881 Dátum: 2012.07.14 szombat, 21:03:26 »

Már csak 13 nap! Két hét!
Lassan összeáll minden, csak a létszám és a pénz hibádzik még. Aki jelentkezett, gondolom utal is hamarosan. Persze vannak, akik jelezték, hogy esetleges a dolog, mert munkától, egyéb külső tényezőtől függ a dolog. Természetes, érthető.
De aki tudja, hogy jön, és megteheti, az utaljon, hogy elkezdhessem a beszerzést, ne mindent az utolsó napon kelljen megcsinálnom, mert akkor besxarok. De tényleg. Másnap meg horgászverseny, annak is vannak dolgai, amiket én szervezek. Mondjuk minden. Tehát ne csesszetek ki velem nagyon. Köszi! integet2
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #882 Dátum: 2012.07.14 szombat, 21:20:04 »

Már csak 13 nap! Két hét!
Lassan összeáll minden, csak a létszám és a pénz hibádzik még. Aki jelentkezett, gondolom utal is hamarosan. Persze vannak, akik jelezték, hogy esetleges a dolog, mert munkától, egyéb külső tényezőtől függ a dolog. Természetes, érthető.
De aki tudja, hogy jön, és megteheti, az utaljon, hogy elkezdhessem a beszerzést, ne mindent az utolsó napon kelljen megcsinálnom, mert akkor besxarok. De tényleg. Másnap meg horgászverseny, annak is vannak dolgai, amiket én szervezek. Mondjuk minden. Tehát ne csesszetek ki velem nagyon. Köszi! integet2

Szia!

Nem tudom M.o.-n leszek-e de a napokban utalok. Ha nem tudunk menni akkor Kokó elhozza a kaja részünket egy tescos zacskóan.  eplus2
Dobj ide egy linket légyszi ami a számla információkra mutat.
Ne kelljen keresgélnem.
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #883 Dátum: 2012.07.14 szombat, 22:04:45 »

Szia!

Nem tudom M.o.-n leszek-e de a napokban utalok. Ha nem tudunk menni akkor Kokó elhozza a kaja részünket egy tescos zacskóan.  eplus2
Dobj ide egy linket légyszi ami a számla információkra mutat.
Ne kelljen keresgélnem.

http://mondeo.hu/index.php?topic=9399.msg668958#msg668958

"A végén csattan az ostor"

De úgy is itt leszel, mert itt kell legyél. Ezt még a jó isten is észben tartja!
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #884 Dátum: 2012.07.14 szombat, 22:17:41 »

Már csak 13 nap! Két hét!
Lassan összeáll minden, csak a létszám és a pénz hibádzik még. Aki jelentkezett, gondolom utal is hamarosan. Persze vannak, akik jelezték, hogy esetleges a dolog, mert munkától, egyéb külső tényezőtől függ a dolog. Természetes, érthető.
De aki tudja, hogy jön, és megteheti, az utaljon, hogy elkezdhessem a beszerzést, ne mindent az utolsó napon kelljen megcsinálnom, mert akkor besxarok. De tényleg. Másnap meg horgászverseny, annak is vannak dolgai, amiket én szervezek. Mondjuk minden. Tehát ne csesszetek ki velem nagyon. Köszi! integet2
1,5 éves klubos múltam alapján itt is azt várom, hogy az utolsó percig alakul majd minden...ki jön? ki fizet?...stresszelve egymást...Mondis szokás szerint Wink
Tudom, hogy nem mindenki tudja előre a szabiját, meg a munkanapjait, de azért 2 hétre előre illik tervezni. (én is költözésben és annak a szervezésében vagyok, csak hétvégéken tudok utazni Dunaújváros és Sopron között, DE akkor is ott leszek ezen a találkozón  worship)
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #885 Dátum: 2012.07.14 szombat, 22:20:25 »

http://mondeo.hu/index.php?topic=9399.msg668958#msg668958

"A végén csattan az ostor"

De úgy is itt leszel, mert itt kell legyél. Ezt még a jó isten is észben tartja!
Minden tisztelet a házigazdának  worship, de írjuk nagy "I"-vel Istent ha már leírjuk...egyébként szerintem is beírta a naptárába eljen
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #886 Dátum: 2012.07.14 szombat, 22:26:40 »

Minden tisztelet a házigazdának  worship, de írjuk nagy "I"-vel Istent ha már leírjuk...egyébként szerintem is beírta a naptárába eljen
Legyen úgy:
De úgy is itt leszel, mert itt kell legyél. Ezt még a jó Isten is észben tartja!
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #887 Dátum: 2012.07.14 szombat, 23:00:35 »

Legyen úgy:
De úgy is itt leszel, mert itt kell legyél. Ezt még a jó Isten is észben tartja!
eljen
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #888 Dátum: 2012.07.15 vasárnap, 19:21:34 »

Ma elkészült a Mondeos-konvoj utvonal terve, és az engedély kérés, illetve bejelentés a makói Rendőrkapitányság felé. Tehát a felvonulásnak nincs további akadálya. Már csak az kell, hogy sokan legyünk. Ez nem úgy néz ki. Megmondom őszintén, ennél nagyobb érdeklődésre számítottam. Azt hittem, az eddigi találkozók azért nem voltak népszerűek, mert nem volt szervezett program, olyan mindenki megy mindenhová, de nem volt rendszer benne, nem voltak folyamatosan programok, elfoglaltság, látnivaló. Volt gyorsulás, meg gyorsulás, meg gyorsulás. Gondoltam, hátha más is létezik, és belátom, tévedtem. Persze, aki eljön, az biztosan nem fog csalódni, hiszen reményeim szerint a megérkezéstől a távozásig nem lehet unatkozni majd, mindig történik majd valami, lesz meglepetés is, és persze a kaja!
Már látom, nem járok jól, ennyi létszámmal örülök, ha 0-ra kijövök.

reméltem, hogy az utalások is gördülékenyebben mennek majd, mert itt előre, jó előre meg volt az utalás dátuma, és az összeg is. Ráadásul az összeg is nevetséges az ellenszolgáltatásért. De úgy látszik, itt tényleg nagyobb baj van.

A pénztelenség, a NYÁR, az érdektelenség. Ezekkel nem lehet versenyezni.
Minden esetre, én megpróbálom azoknak feledhetetlenné tenni ezt a napot, akik megtiszteltek jelentkezésükkel, sok pénzt, időt áldoznak arra, hogy eljöjjenek a fügelaci-buliba.

Persze, még nincs veszve semmi, még mindig lehet jelentkezni, jönni, kikapcsolódni.

Aki akar horgászni, az hozzon felszerelést, mivel közvetlenül a vízparton leszünk, szinte az autóból lehet horgászni. Hozzon mindenki egy plédet, hogy leheverhessen a fűbe, napozni, vagy hűsölni.

Ha valakinek van kérdése, javaslata, az írjon. Még minden lehetséges, megoldható.
 integet2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #889 Dátum: 2012.07.15 vasárnap, 19:23:48 »

Már csak 12 nap!

  1. fügelaci + 1fő        1 marhapörkölt + 1 grill
  2. kokaikoko              1/3 marhapöri, 1/3 pacal, 1/3 grill 
  3. DomeSL + 1 fő        2 extra adag marhapörkölt + sok rétes
  4. KNT85
  5. Flyfish + 2 fő      1 pacalpörkölt + 2 grill
  6. mbdeb    3 marhapörkölt + csipegetnénk szerintem a grill cuccokból is egy picit biztos jut
  7. csehors + 1 fő      1-1 marha és grill husik                        poigneemain:
  8. Babci és Hovono  ( 2 marhapörkölt galuskával   )
  9. Ede és Tibi    2 grillhús salátával                       poigneemain:
10. fdgf1 +1 fő  1 grillhús. 1 hambi
12. Makker + 2 fő  (2 grill, 1 pacal)            poigneemain:
13. Mobidik + 4 fő -
14. fusim + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
15. siky +1 fő   1 marhapörkölt, + 1 grillezett húsok, zöldség saláta       poigneemain:
16. yooccoo    marha vagy pacal (ahová több szavazat érkezik)
17. horvathkrisz +1 fő        2 grillhúsok zöldség salátával
18. Szili + 2 (3x grillezett húsok zöldségsalátával)
19. Tádé +1 fő   2 marhapörkölt
20. Skyjezus +1 fő   2 grill hús
21. kocsisj + 1 fő  1 adag marhapöri + 1adag grillezett husi és zöldség saláta       poigneemain:
22. Hyperborg + asszony + 2x0.5 gyerek: sok kaja, gondolom grillezett, hamburger
23. popz laci + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
24. Hori104 -

Hát így kezd necces lenni a rentabilitás. Remélem, már nem jön közbe senkinek semmi, és ennyien itt lesztek! Vagy még nőhetne is a létszám. Úgy a 30 autó már egész szép eredmény lenne.
Persze addig még összejöhet!

És megvan az ötödik utalásos személy! Gratula!

Aki utalt, az kap egy ilyen jelet:    poigneemain:
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #890 Dátum: 2012.07.15 vasárnap, 19:51:57 »

Ma elkészült a Mondeos-konvoj utvonal terve, és az engedély kérés, illetve bejelentés a makói Rendőrkapitányság felé. Tehát a felvonulásnak nincs további akadálya. Már csak az kell, hogy sokan legyünk. Ez nem úgy néz ki. Megmondom őszintén, ennél nagyobb érdeklődésre számítottam. Azt hittem, az eddigi találkozók azért nem voltak népszerűek, mert nem volt szervezett program, olyan mindenki megy mindenhová, de nem volt rendszer benne, nem voltak folyamatosan programok, elfoglaltság, látnivaló. Volt gyorsulás, meg gyorsulás, meg gyorsulás. Gondoltam, hátha más is létezik, és belátom, tévedtem. Persze, aki eljön, az biztosan nem fog csalódni, hiszen reményeim szerint a megérkezéstől a távozásig nem lehet unatkozni majd, mindig történik majd valami, lesz meglepetés is, és persze a kaja!
Már látom, nem járok jól, ennyi létszámmal örülök, ha 0-ra kijövök.

reméltem, hogy az utalások is gördülékenyebben mennek majd, mert itt előre, jó előre meg volt az utalás dátuma, és az összeg is. Ráadásul az összeg is nevetséges az ellenszolgáltatásért. De úgy látszik, itt tényleg nagyobb baj van.

A pénztelenség, a NYÁR, az érdektelenség. Ezekkel nem lehet versenyezni.
Minden esetre, én megpróbálom azoknak feledhetetlenné tenni ezt a napot, akik megtiszteltek jelentkezésükkel, sok pénzt, időt áldoznak arra, hogy eljöjjenek a fügelaci-buliba.

Persze, még nincs veszve semmi, még mindig lehet jelentkezni, jönni, kikapcsolódni.

Aki akar horgászni, az hozzon felszerelést, mivel közvetlenül a vízparton leszünk, szinte az autóból lehet horgászni. Hozzon mindenki egy plédet, hogy leheverhessen a fűbe, napozni, vagy hűsölni.

Ha valakinek van kérdése, javaslata, az írjon. Még minden lehetséges, megoldható.
 integet2
Sztem ugyanezt a problémát már a nagytali kapcsán is megvitattuk, sajna ez van... Mondeo-sokk...
Sokkal jobb lesz családias rendezvénynek, az első kettő úgy gondolom hagyományt teremtett és az biztos hogy mi akik ott voltunk nem felejtjük el a hangulatát  worship A nagytalikkal nincs értelme összehasonlítani, mert a két rendezvény teljesen másról szól. Az kimondottan a technikáról és az autókról, a fügelaci-buli pedig inkább az emberi kapcsolatokról, a közösen tartalmasan eltöltött időről és persze a feledhetetlen kajáról. Szükség van sztem mindkettőre, lehet azonban hogy ez az "érdektelenség" a jövőre nézve tanulságul szolgálhat a szervezés know-how-ját illetően.
Mindenesetre akik voltak már velem egyetemben pontosan tudják hogy ez az a "buli" amit nem szabad kihagyni  wow1 és hiányozna ha nem lenne. A családias formára kisebb költségvetéssel még vissza lehet térni, lehet kicsit szűkebbre szabni az igényeket (ennyi pénzért), nem hiszem hogy sértődés lesz abból ha nem lesz 14-féle üdítő meg x-féle ásványvíz stb. A lényeg maradjon meg amiért elkezdted annó... a lényeg. Sztem
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #891 Dátum: 2012.07.15 vasárnap, 20:22:54 »

Sztem ugyanezt a problémát már a nagytali kapcsán is megvitattuk, sajna ez van... Mondeo-sokk...
Sokkal jobb lesz családias rendezvénynek, az első kettő úgy gondolom hagyományt teremtett és az biztos hogy mi akik ott voltunk nem felejtjük el a hangulatát  worship A nagytalikkal nincs értelme összehasonlítani, mert a két rendezvény teljesen másról szól. Az kimondottan a technikáról és az autókról, a fügelaci-buli pedig inkább az emberi kapcsolatokról, a közösen tartalmasan eltöltött időről és persze a feledhetetlen kajáról. Szükség van sztem mindkettőre, lehet azonban hogy ez az "érdektelenség" a jövőre nézve tanulságul szolgálhat a szervezés know-how-ját illetően.
Mindenesetre akik voltak már velem egyetemben pontosan tudják hogy ez az a "buli" amit nem szabad kihagyni  wow1 és hiányozna ha nem lenne. A családias formára kisebb költségvetéssel még vissza lehet térni, lehet kicsit szűkebbre szabni az igényeket (ennyi pénzért), nem hiszem hogy sértődés lesz abból ha nem lesz 14-féle üdítő meg x-féle ásványvíz stb. A lényeg maradjon meg amiért elkezdted annó... a lényeg. Sztem
worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship worship
Naplózva
csehors
Vendég
« Új hozzászólás #892 Dátum: 2012.07.15 vasárnap, 22:52:33 »

Ma elkészült a Mondeos-konvoj utvonal terve, és az engedély kérés, illetve bejelentés a makói Rendőrkapitányság felé. Tehát a felvonulásnak nincs további akadálya. Már csak az kell, hogy sokan legyünk. Ez nem úgy néz ki. Megmondom őszintén, ennél nagyobb érdeklődésre számítottam. Azt hittem, az eddigi találkozók azért nem voltak népszerűek, mert nem volt szervezett program, olyan mindenki megy mindenhová, de nem volt rendszer benne, nem voltak folyamatosan programok, elfoglaltság, látnivaló. Volt gyorsulás, meg gyorsulás, meg gyorsulás. Gondoltam, hátha más is létezik, és belátom, tévedtem. Persze, aki eljön, az biztosan nem fog csalódni, hiszen reményeim szerint a megérkezéstől a távozásig nem lehet unatkozni majd, mindig történik majd valami, lesz meglepetés is, és persze a kaja!
Már látom, nem járok jól, ennyi létszámmal örülök, ha 0-ra kijövök.

reméltem, hogy az utalások is gördülékenyebben mennek majd, mert itt előre, jó előre meg volt az utalás dátuma, és az összeg is. Ráadásul az összeg is nevetséges az ellenszolgáltatásért. De úgy látszik, itt tényleg nagyobb baj van.

A pénztelenség, a NYÁR, az érdektelenség. Ezekkel nem lehet versenyezni.
Minden esetre, én megpróbálom azoknak feledhetetlenné tenni ezt a napot, akik megtiszteltek jelentkezésükkel, sok pénzt, időt áldoznak arra, hogy eljöjjenek a fügelaci-buliba.

Persze, még nincs veszve semmi, még mindig lehet jelentkezni, jönni, kikapcsolódni.

Aki akar horgászni, az hozzon felszerelést, mivel közvetlenül a vízparton leszünk, szinte az autóból lehet horgászni. Hozzon mindenki egy plédet, hogy leheverhessen a fűbe, napozni, vagy hűsölni.

Ha valakinek van kérdése, javaslata, az írjon. Még minden lehetséges, megoldható.
 integet2
Azt hiszem kár volt ennyire kibeszélni korábban a 4 órán belüli átutalást...biztos mindenki utolsó napon délben akar majd utalni  eplus2 egyébként  meg  rinya rinya
Naplózva
szuperhangya
Vendég
« Új hozzászólás #893 Dátum: 2012.07.15 vasárnap, 23:46:26 »

Azt hiszem kár volt ennyire kibeszélni korábban a 4 órán belüli átutalást...biztos mindenki utolsó napon délben akar majd utalni  eplus2 egyébként  meg  rinya rinya
Én,mint akinek semmi köze hozzá azért tennék egy észrevételt.Ez a dolog alapból nem ilyennek indult.Annak idején subával akartunk összehozni egy kimondottan szegedi főzős-dumálos-szabadbanlevős szép napot.Erre sajnos sosem került sor,amit azóta is bánok és sajnos már sosem lesz bepótolva.Amikor lett pár új szegedi tag-köztük laci-ismét szóba került,a jóvoltából lett hely,sütés-főzés,jó hangulat.A konvojozás már akkor sem volt nyerő,nem is tartott rá igényt senki (elég volt szegedről átmenni,így is megnéztek bennünket) A motorokat,t-modellt megnéztük (az a 15 perc séta bőven belefért az időbe) szerintem tök felesleges volt feldobni,hogy legyenek most ők is bepasszírozva oda.A tavalyi létszámhoz képest most megy a sírás,hogy ennyire kevesen lesztek,nem fizet senki,nullszaldó stb.Könyörgöm,laci mi a méltóságos xent xarért kellett ezt az egész talit túlreagálni?Miért kell az,hogy gyertek,legyen minél nagyobb a létszám stb.Ezt én nem értem de ahogy nézem más sem.Ha épp itthon lennénk (de nyaralni megyünk,annak már fix volt az időpontja) szerintem akkor se mennénk el.Ez már nem arról szól,hogy legyünk együtt egy napot,hanem arról legyen minél nagyobb a tömeg aminek szerintem semmi értelme.Teleraknál mindent autóval (a dupla autólétszám miatt szerintem azért már normális hely sem lesz) hová vonuljon el az ember szerinted kicsit kifeküdni a magával vitt pokrócra napozni,ejtőzni?Persze nagy a hely...de nem végtelen.Én mindezektől eltekintve azt kívánom,érezze jól magát mindenki,a kajáért már megéri kimenni.
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #894 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 06:11:45 »

Én,mint akinek semmi köze hozzá azért tennék egy észrevételt.Ez a dolog alapból nem ilyennek indult.Annak idején subával akartunk összehozni egy kimondottan szegedi főzős-dumálos-szabadbanlevős szép napot.Erre sajnos sosem került sor,amit azóta is bánok és sajnos már sosem lesz bepótolva.Amikor lett pár új szegedi tag-köztük laci-ismét szóba került,a jóvoltából lett hely,sütés-főzés,jó hangulat.A konvojozás már akkor sem volt nyerő,nem is tartott rá igényt senki (elég volt szegedről átmenni,így is megnéztek bennünket) A motorokat,t-modellt megnéztük (az a 15 perc séta bőven belefért az időbe) szerintem tök felesleges volt feldobni,hogy legyenek most ők is bepasszírozva oda.A tavalyi létszámhoz képest most megy a sírás,hogy ennyire kevesen lesztek,nem fizet senki,nullszaldó stb.Könyörgöm,laci mi a méltóságos xent xarért kellett ezt az egész talit túlreagálni?Miért kell az,hogy gyertek,legyen minél nagyobb a létszám stb.Ezt én nem értem de ahogy nézem más sem.Ha épp itthon lennénk (de nyaralni megyünk,annak már fix volt az időpontja) szerintem akkor se mennénk el.Ez már nem arról szól,hogy legyünk együtt egy napot,hanem arról legyen minél nagyobb a tömeg aminek szerintem semmi értelme.Teleraknál mindent autóval (a dupla autólétszám miatt szerintem azért már normális hely sem lesz) hová vonuljon el az ember szerinted kicsit kifeküdni a magával vitt pokrócra napozni,ejtőzni?Persze nagy a hely...de nem végtelen.Én mindezektől eltekintve azt kívánom,érezze jól magát mindenki,a kajáért már megéri kimenni.
Fantasztikus hogy ilyen szinten csinálja amit csinál és ez mindig maximálisan a csapat érdekeit szolgálja. Tudom ez elcsépelt szlogen, DE nélküle nem jöhetett volna így létre ez a rendezvény. Előtte amikor még én is kezdő versenyző voltam a Mondeo-s táborban, tényleg esett szó sütős buliról, de a tervezés fázisánál sajna nem jutottunk tovább. Aztán becsöppent közénk egy nálam is újabb és secperc alatt megvalósította a terveket, a regionális sütős-főzős-szalonnázós buli valósággá vált, az hogy milyen minőségben köztudott  worship
De ahogy ismerem a Lacit (maximalista lehetne a beceneve), Ő azt az érzést többekkel akarja megismertetni, úgy gondolta ahogyan mi kb. 10-en jól tudtuk magunkat érezni, mer nagyot álmodni és megvalósítja országos rendezvényként. Ezt maximálisan tiszteletben tartom és biztos is vagyok benne hogy sokkal jobb lesz egy ilyen nap keretében és egy ilyen szuper környezetben megismerni fórumtársakat, mint bármilyen betonplaccos bulin. A közös élmény sokkal jobban összehozza az embereket és erre a tópartnál, a falunappal-kukorica útvesztővel együtt nincs is talán jobb alkalom (esetleg egy csapatépítő tréning). Szerencsére a veteránok nem jönnek közénk és jó lesz ez így. Lesz ideje mindenkinek megismerni a többieket, beszélgetni, eszmét cserélni, zsíroskenyeret enni vélhetően makói hagymával, a gyerekeknek kiélni magukat a tóparton és még sorolhatnám... A konvoj csak egy kör lesz a környéken, hogy lássák mi is létezünk...
A lényeg hogy 10pár nap múlva lesz megint egy olyan napunk (akik messzebbről jönnek azoknak több) amiről egy ideig beszélni fogunk jó sokat  taps

u.i. Azért remélem ősszel lesz egy regionális szalonnázós is...  poigneemain
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.16 hétfő, 06:15:40 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
szuperhangya
Vendég
« Új hozzászólás #895 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 09:54:59 »

Fantasztikus hogy ilyen szinten csinálja amit csinál és ez mindig maximálisan a csapat érdekeit szolgálja. Tudom ez elcsépelt szlogen, DE nélküle nem jöhetett volna így létre ez a rendezvény. Előtte amikor még én is kezdő versenyző voltam a Mondeo-s táborban, tényleg esett szó sütős buliról, de a tervezés fázisánál sajna nem jutottunk tovább. Aztán becsöppent közénk egy nálam is újabb és secperc alatt megvalósította a terveket, a regionális sütős-főzős-szalonnázós buli valósággá vált, az hogy milyen minőségben köztudott  worship
De ahogy ismerem a Lacit (maximalista lehetne a beceneve), Ő azt az érzést többekkel akarja megismertetni, úgy gondolta ahogyan mi kb. 10-en jól tudtuk magunkat érezni, mer nagyot álmodni és megvalósítja országos rendezvényként. Ezt maximálisan tiszteletben tartom és biztos is vagyok benne hogy sokkal jobb lesz egy ilyen nap keretében és egy ilyen szuper környezetben megismerni fórumtársakat, mint bármilyen betonplaccos bulin. A közös élmény sokkal jobban összehozza az embereket és erre a tópartnál, a falunappal-kukorica útvesztővel együtt nincs is talán jobb alkalom (esetleg egy csapatépítő tréning). Szerencsére a veteránok nem jönnek közénk és jó lesz ez így. Lesz ideje mindenkinek megismerni a többieket, beszélgetni, eszmét cserélni, zsíroskenyeret enni vélhetően makói hagymával, a gyerekeknek kiélni magukat a tóparton és még sorolhatnám... A konvoj csak egy kör lesz a környéken, hogy lássák mi is létezünk...
A lényeg hogy 10pár nap múlva lesz megint egy olyan napunk (akik messzebbről jönnek azoknak több) amiről egy ideig beszélni fogunk jó sokat  taps

u.i. Azért remélem ősszel lesz egy regionális szalonnázós is...  poigneemain
Ez teljesen ok,ezért írom,hogy nagyon sokat nyertünk azzal,hogy csatlakozott hozzánk.De az nem fér a fejembe,hogy miért kell abba átmennie egy talinak,hogy tömegnövelő legyen.Azok akik jönni akarnak,miért nem elég?Az utalás,fizetés meg pontosan úgy müxik,ahogy leírták előttem.Ez sem újdonság,nagyon sokan az utolsó utáni pillanatban fizetnek.Ez van,ilyen az emberi természet.Szerintem akik adják-veszik az alkatrészeket azoknak ez ismerős dolog...illetve a nagytali szervezőknek is...
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #896 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 10:14:48 »

Ez teljesen ok,ezért írom,hogy nagyon sokat nyertünk azzal,hogy csatlakozott hozzánk.De az nem fér a fejembe,hogy miért kell abba átmennie egy talinak,hogy tömegnövelő legyen.Azok akik jönni akarnak,miért nem elég?Az utalás,fizetés meg pontosan úgy müxik,ahogy leírták előttem.Ez sem újdonság,nagyon sokan az utolsó utáni pillanatban fizetnek.Ez van,ilyen az emberi természet.Szerintem akik adják-veszik az alkatrészeket azoknak ez ismerős dolog...illetve a nagytali szervezőknek is...
eljen nyes falbav
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #897 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 10:44:01 »

Kedves Dél-Alföldi barátaim (?), bizonyos szempontból igazatok van.
Én egy olyan eseményt akartam összehozni, amiről beszéltek, és az elején ez szépen alakult is. Már volt 27 autó is a listán, és még nem is volt felírva mindenki. A baj ott kezdődik, hogy én akkor összeadtam, ez hány főt takar, és a beígért kajához kb mennyit kellene befizetni, figyelembe véve azt a fontos feltételt, hogy ne legyen drága.
Ez az összeg a 2500 Ft. lett, ami fedezi a költségeket. Azt remélem, nem kell magyaráznom, hogy minél több személy fizet, annál olcsóbban lehet kihozni a megfelelő szintet.
Azóta sajnos a létszám oly módon lecsökkent, és ráadásul önellátók is lesznek, ezért aggódtam én, de ez persze titeket nem kell, hogy érdekeljen. Ti úgyis csak azt látjátok, hogy panaszkodom. Nem fogok.

Ti csak gyertek, és érezzétek magatokat jól, ez a cél. Meg hogy erről beszéljetek hónapokig. Meg hogy jó néhányan megismerjék egymást, és segíteni tudjanak a másikon, ha szükség van rá. Ez szerintem az egész fórum lényege, éltető eleme. Már ha nem tévedek.

A többiért meg elnézést kérek.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #898 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 10:47:14 »

Már csak 12 nap!

  1. fügelaci + 1fő        1 marhapörkölt + 1 grill
  2. kokaikoko              1/3 marhapöri, 1/3 pacal, 1/3 grill      poigneemain
  3. DomeSL + 1 fő        2 extra adag marhapörkölt + sok rétes
  4. KNT85
  5. Flyfish + 2 fő      1 pacalpörkölt + 2 grill
  6. mbdeb    3 marhapörkölt + csipegetnénk szerintem a grill cuccokból is egy picit biztos jut
  7. csehors + 1 fő      1-1 marha és grill husik          poigneemain                
  8. Babci és Hovono  ( 2 marhapörkölt galuskával   )
  9. Ede és Tibi    2 grillhús salátával                       poigneemain
10. fdgf1 +1 fő  1 grillhús. 1 hambi
12. Makker + 2 fő  (2 grill, 1 pacal)            poigneemain
13. Mobidik + 4 fő -
14. fusim + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
15. siky +1 fő   1 marhapörkölt, + 1 grillezett húsok, zöldség saláta      poigneemain
16. yooccoo    marha vagy pacal (ahová több szavazat érkezik)
17. horvathkrisz +1 fő        2 grillhúsok zöldség salátával
18. Szili + 2 (3x grillezett húsok zöldségsalátával)         poigneemain
19. Tádé +1 fő   2 marhapörkölt
20. Skyjezus +1 fő   2 grill hús
21. kocsisj + 1 fő  1 adag marhapöri + 1adag grillezett husi és zöldség saláta       poigneemain
22. Hyperborg + asszony + 2x0.5 gyerek: sok kaja, gondolom grillezett, hamburger
23. popz laci + 1 fő  1 marhapörkölt + 1 grill hús
24. Hori104 -



És megvan a hetedik utalásos személy! Gratula!

Aki utalt, az kap egy ilyen jelet:    poigneemain
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.16 hétfő, 10:51:37 írta fügelaci » Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #899 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 11:35:10 »

Kedves Dél-Alföldi barátaim (?), bizonyos szempontból igazatok van.
Én egy olyan eseményt akartam összehozni, amiről beszéltek, és az elején ez szépen alakult is. Már volt 27 autó is a listán, és még nem is volt felírva mindenki. A baj ott kezdődik, hogy én akkor összeadtam, ez hány főt takar, és a beígért kajához kb mennyit kellene befizetni, figyelembe véve azt a fontos feltételt, hogy ne legyen drága.
Ez az összeg a 2500 Ft. lett, ami fedezi a költségeket. Azt remélem, nem kell magyaráznom, hogy minél több személy fizet, annál olcsóbban lehet kihozni a megfelelő szintet.
Azóta sajnos a létszám oly módon lecsökkent, és ráadásul önellátók is lesznek, ezért aggódtam én, de ez persze titeket nem kell, hogy érdekeljen. Ti úgyis csak azt látjátok, hogy panaszkodom. Nem fogok.

Ti csak gyertek, és érezzétek magatokat jól, ez a cél. Meg hogy erről beszéljetek hónapokig. Meg hogy jó néhányan megismerjék egymást, és segíteni tudjanak a másikon, ha szükség van rá. Ez szerintem az egész fórum lényege, éltető eleme. Már ha nem tévedek.

A többiért meg elnézést kérek.
Semmivel sincs probléma, a részvételi díjjal meg végképp nincs úgy gondolom. A kapott "szolgáltatás" és az élmény ettől többet is megér, úgyhogy hajrá veled vagyunk és legalább akkora lendülettel szervezkedjél mint eddig, mi pedig biztosan élvezni fogjuk a szervezés eredményét  Wink worship Én csak javasoltam ha kurtítasz kicsit a kínálaton senki nem fog belehalni, a költségek meg csökkennek. Azt gondolom senki nem várja el tőled hogy te fizess rá a rendezvényre.
Amúgy meg semmiért nem kell elnézést kérni, mi köszönjük hogy részesei lehetünk az élménynek (ez kicsit nyálas de igaz).
Ja, GPS-t viszem ám a tó körüli sétához  nyes
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.