Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 21:16:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: CAR-DVR - Menetrögzítő kamera  (Megtekintve 362777 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #900 Dátum: 2017.05.23 kedd, 14:03:48 »

Lássuk be, az azért nem mindig előny, ha ott van az ember sebvessége a felvételen...  eplus2 taps taps taps taps taps

Amúgy a GPS pozíciók sorozata is elég ehhez, de a felvétel alapján GPS koordináták nélkül is simán ki lehet számolni +/- 5 km/h pontossággal, hogy mennyivel mentél.

AndyA

Na igen, ez egy ketelu fegyver  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #901 Dátum: 2017.05.23 kedd, 15:41:31 »


Ennel tobbet egyebkent sem akartam raszanni egy DVR-re. Foleg, hogy igazabol nem is akartam DVR-t.
De mivel a ksziáomi gyártja, így megvetted. Bármi is legyen az, de kell  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #902 Dátum: 2017.05.23 kedd, 18:28:01 »

De mivel a ksziáomi gyártja, így megvetted. Bármi is legyen az, de kell  nyes

ooooo hat ja  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #903 Dátum: 2017.05.25 csütörtök, 14:07:51 »

Na atraktam 30fps-re.

https://youtu.be/anRb8akr6bU

Szerintem a pinyoban is jol lathato a kep.
https://youtu.be/nLogXrgXJ4g
Naplózva

blah blah blah
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #904 Dátum: 2017.05.30 kedd, 13:29:54 »

Kicsit változtak a dolgok Ausztriában:

https://www.oeamtc.at/thema/vorschriften-strafen/zulaessigkeit-von-dashcams-im-oesterreichischen-strassenverkehr-16180594

Az első és legfontosabb, hogy a dashcam nem engedélyköteles, mert nem fix telepítésű.

"Tájat" fotózni nem tilos, függetlenül attól, hogy ki és hogyan szerepel a felvételen vagy fotón. Ebbe belefér az is, hogy egy adott útszakaszt végigvesz az ember a kamerával.

A felvételeken felismerhető személyekkel kapcsolatban pedig csak akkor követ el az ember szabálysértést, ha a felvételeket bármilyen formában közzéteszi. Ezeket a felvételeket csak és kizárólag a Rendőrség ill. egyéb hatóságok részére szabad kiszolgáltatni. Minden más közzététel jogsértő, személyiségi jogi per és bírság lehet belőle.

A lényeg: nem kell kikapcsolni a kamerát Ausztriába érve, viszont a felvételt csak a rendőrnek szabad odaadni. Ennyi. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #905 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 12:30:47 »

Kicsit változtak a dolgok Ausztriában:

https://www.oeamtc.at/thema/vorschriften-strafen/zulaessigkeit-von-dashcams-im-oesterreichischen-strassenverkehr-16180594

Az első és legfontosabb, hogy a dashcam nem engedélyköteles, mert nem fix telepítésű.

"Tájat" fotózni nem tilos, függetlenül attól, hogy ki és hogyan szerepel a felvételen vagy fotón. Ebbe belefér az is, hogy egy adott útszakaszt végigvesz az ember a kamerával.

A felvételeken felismerhető személyekkel kapcsolatban pedig csak akkor követ el az ember szabálysértést, ha a felvételeket bármilyen formában közzéteszi. Ezeket a felvételeket csak és kizárólag a Rendőrség ill. egyéb hatóságok részére szabad kiszolgáltatni. Minden más közzététel jogsértő, személyiségi jogi per és bírság lehet belőle.

A lényeg: nem kell kikapcsolni a kamerát Ausztriába érve, viszont a felvételt csak a rendőrnek szabad odaadni. Ennyi. Smiley

AndyA


Az oroszok által a yt-ra feltöltött videók 99%-a dashcam! Ahol elég jól láthatóak a személyek is.....  nyes
Ha ott akarnának ilyen szabályt bevezetni......  taps


Amúgy ha már itt tartunk. Például videózik bárki, bárhol...turista stb.
Akkor azt a videót nem másolhatja le egyik rokonnak sem, hogy nézd itt jártunk..... mert láthatóak lesznek a felvételen (a nem szándékosan) levideózott emberek?  Roll Eyes
Mondjuk pl. mindez Ausztriában zbs. schönbrunni kastélyban.   eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #906 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 12:54:25 »

Az oroszok által a yt-ra feltöltött videók 99%-a dashcam! Ahol elég jól láthatóak a személyek is.....  nyes
Ha ott akarnának ilyen szabályt bevezetni......  taps


Amúgy ha már itt tartunk. Például videózik bárki, bárhol...turista stb.
Akkor azt a videót nem másolhatja le egyik rokonnak sem, hogy nézd itt jártunk..... mert láthatóak lesznek a felvételen (a nem szándékosan) levideózott emberek?  Roll Eyes
Mondjuk pl. mindez Ausztriában zbs. schönbrunni kastélyban.   eplus2
Ha jól értem amit Andy írt, akkor de, levideózhatod, sőt akár autóval is végigmehetsz a schönbrunn-i kastélyban, hogy dash.cam.-el vedd fel az embereket Cheesy És meg is mutathatod ezt a rokonoknak, csak a yt-ra nem töltheted fel.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #907 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 13:01:44 »

Az oroszok által a yt-ra feltöltött videók 99%-a dashcam! Ahol elég jól láthatóak a személyek is.....  nyes
Ha ott akarnának ilyen szabályt bevezetni......  taps


Amúgy ha már itt tartunk. Például videózik bárki, bárhol...turista stb.
Akkor azt a videót nem másolhatja le egyik rokonnak sem, hogy nézd itt jártunk..... mert láthatóak lesznek a felvételen (a nem szándékosan) levideózott emberek?  Roll Eyes
Mondjuk pl. mindez Ausztriában zbs. schönbrunni kastélyban.   eplus2

Tibi, tegyél különbséget tömeg és nem tömeg között, a magyar, új Ptk. is hasonló elven szabályoz:

2:48. § [A képmáshoz és a hangfelvételhez való jog]
(1) Képmás vagy hangfelvétel elkészítéséhez és felhasználásához az érintett személy hozzájárulása szükséges.
(2) Nincs szükség az érintett hozzájárulására a felvétel elkészítéséhez és az elkészített felvétel felhasználásához tömegfelvétel és nyilvános közéleti szereplésről készült felvétel esetén.


Egyébként muteromat most tervezem beperelni, mert a fészbukra feltöltött fotómat képernyőfotóval lementette és nyilvánosan(!) közzétette. Jeleztem neki a jogsérelmet, ennek ellenére nem szedte le, ami tovább rontja a helyzetet, viszont sérelemdíjat akar fizetni. De ezt nem ússza meg...  eplus2 hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #908 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 13:10:15 »

Egyébként muteromat most tervezem beperelni, mert a fészbukra feltöltött fotómat képernyőfotóval lementette és nyilvánosan(!) közzétette. Jeleztem neki a jogsérelmet, ennek ellenére nem szedte le, ami tovább rontja a helyzetet, viszont sérelemdíjat akar fizetni. De ezt nem ússza meg...  eplus2 hehe

ha akar, akkor az nem vesztegetés?  vigyor3
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #909 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 13:11:16 »

Az oroszok által a yt-ra feltöltött videók 99%-a dashcam! Ahol elég jól láthatóak a személyek is.....  nyes
Ha ott akarnának ilyen szabályt bevezetni......  taps


Amúgy ha már itt tartunk. Például videózik bárki, bárhol...turista stb.
Akkor azt a videót nem másolhatja le egyik rokonnak sem, hogy nézd itt jártunk..... mert láthatóak lesznek a felvételen (a nem szándékosan) levideózott emberek?  Roll Eyes
Mondjuk pl. mindez Ausztriában zbs. schönbrunni kastélyban.   eplus2

1. Ausztrián kívül csak erősen korlátosan érvényesek az osztrák törvények, így tökmindegy, mit csinálnak az oroszok, akár egy Ausztriában készült felvétellel is.

2. A magánfelhasználás nem tilos, csak te magyarázod szokás szerint félre a dolgokat. Ráadásul csak a _folyamatos_ felvételkészítés (értsd: megfigyelés) a tiltott, nem a turista célú. Az viszont annyira, hogy még a magáncégek utcai kameráit is úgy kell beállítani, hogy deréktól lefelé legyen rajta bárki látható, amíg be nem lép a cég magánterületére, tehát pl. az utcán az épület előtt elsétáló ember arcát nem rögzítheti a kamera.

3. A nyilvános közzététel a tilos, pl. Youtube és társai. Ezt valamennyire azért el is tudom fogadni.

Az mondjuk kérdés, és ezt a cikk sem válaszolja meg, hogy ha személy nem ismerhető fel, de az autó rendszáma igen, akkor az vajon szabálysértés-e.

Ez az egész az osztrákoknál úgy indult, hogy mivel tudott róla, hogy engedélyköteles nyilvános helyen folyamatos felvételt rögzíteni, egy fickó anno megkérte az engedélyt a dashcamjére. Akkor a hatóságo észbekaptak, és kijelentették, hogy dashcam fujj-fujj-abcúg. Ez volt vagy 4-5-6 éve. Azóta kezd lassan puhulni a dolog. Az osztrákoknál még megvan az a régimódi gondolkodásmód, hogy a józan észnek nem mennek szándékosan szembe. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #910 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 13:11:58 »

Tibi, tegyél különbséget tömeg és nem tömeg között, a magyar, új Ptk. is hasonló elven szabályoz:

2:48. § [A képmáshoz és a hangfelvételhez való jog]
(1) Képmás vagy hangfelvétel elkészítéséhez és felhasználásához az érintett személy hozzájárulása szükséges.
(2) Nincs szükség az érintett hozzájárulására a felvétel elkészítéséhez és az elkészített felvétel felhasználásához tömegfelvétel és nyilvános közéleti szereplésről készült felvétel esetén.


Egyébként muteromat most tervezem beperelni, mert a fészbukra feltöltött fotómat képernyőfotóval lementette és nyilvánosan(!) közzétette. Jeleztem neki a jogsérelmet, ennek ellenére nem szedte le, ami tovább rontja a helyzetet, viszont sérelemdíjat akar fizetni. De ezt nem ússza meg...  eplus2 hehe


Csúnyán intézd el a jogsértőt!  taps


Amúgy meg a (2) az, amit az osztrák esetében mégis szabályozva van. AdminA a ezt írta....
Neki magyarázd.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #911 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 13:14:38 »

1. Ausztrián kívül csak erősen korlátosan érvényesek az osztrák törvények, így tökmindegy, mit csinálnak az oroszok, akár egy Ausztriában készült felvétellel is.

2. A magánfelhasználás nem tilos, csak te magyarázod szokás szerint félre a dolgokat. Ráadásul csak a _folyamatos_ felvételkészítés (értsd: megfigyelés) a tiltott, nem a turista célú. Az viszont annyira, hogy még a magáncégek utcai kameráit is úgy kell beállítani, hogy deréktól lefelé legyen rajta bárki látható, amíg be nem lép a cég magánterületére, tehát pl. az utcán az épület előtt elsétáló ember arcát nem rögzítheti a kamera.

3. A nyilvános közzététel a tilos, pl. Youtube és társai. Ezt valamennyire azért el is tudom fogadni.

Az mondjuk kérdés, és ezt a cikk sem válaszolja meg, hogy ha személy nem ismerhető fel, de az autó rendszáma igen, akkor az vajon szabálysértés-e.

Ez az egész az osztrákoknál úgy indult, hogy mivel tudott róla, hogy engedélyköteles nyilvános helyen folyamatos felvételt rögzíteni, egy fickó anno megkérte az engedélyt a dashcamjére. Akkor a hatóságo észbekaptak, és kijelentették, hogy dashcam fujj-fujj-abcúg. Ez volt vagy 4-5-6 éve. Azóta kezd lassan puhulni a dolog. Az osztrákoknál még megvan az a régimódi gondolkodásmód, hogy a józan észnek nem mennek szándékosan szembe. Smiley

AndyA


Maaaarrrrrgiiiit?!
Ausztrián kívül hogyan videózol a schönbrunni kastélyban?  zavart2
Tehát ha ott levideózod a kis Güntert, ahogy beleeik a tóba, majd átmásolod az OSZTRÁK rokonságnak, akkor bűnöző vagy!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #912 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 13:47:43 »

Maaaarrrrrgiiiit?!
Ausztrián kívül hogyan videózol a schönbrunni kastélyban?  zavart2
Tehát ha ott levideózod a kis Güntert, ahogy beleeik a tóba, majd átmásolod az OSZTRÁK rokonságnak, akkor bűnöző vagy!  eplus2

Egyrészt nem bűncselekmény, hanem szabálysértés.

Másrészt továbbra is magánfelhasználás vs. megfigyelés (alkalmi felvétel vs. folyamatos rögzítés).

De ezt már megírtam az előbb, csak ezekszerint nem olvastad el. Múltkor meg pont te kérted rajtam számon, hogy nem olvasok, csak írok...?  taps taps taps taps taps

Az orosz levideózza a kis Günthert Schönbrunnban, majd otthon kiteszi a tiedtubusra. Szerinted milyen osztrák jogszabály alapján fogják megbírságolni...?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #913 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 14:08:19 »

Egyrészt nem bűncselekmény, hanem szabálysértés.

Másrészt továbbra is magánfelhasználás vs. megfigyelés (alkalmi felvétel vs. folyamatos rögzítés).

De ezt már megírtam az előbb, csak ezekszerint nem olvastad el. Múltkor meg pont te kérted rajtam számon, hogy nem olvasok, csak írok...?  taps taps taps taps taps

Az orosz levideózza a kis Günthert Schönbrunnban, majd otthon kiteszi a tiedtubusra. Szerinted milyen osztrák jogszabály alapján fogják megbírságolni...?

AndyA


Nem kizárt, hogy az általad idézett osztrák jogszabály alapján.  vigyor3

Ez már félig a nemzetközi magánjog területe...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #914 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 14:46:26 »

Egyrészt nem bűncselekmény, hanem szabálysértés.

Másrészt továbbra is magánfelhasználás vs. megfigyelés (alkalmi felvétel vs. folyamatos rögzítés).

De ezt már megírtam az előbb, csak ezekszerint nem olvastad el. Múltkor meg pont te kérted rajtam számon, hogy nem olvasok, csak írok...?  taps taps taps taps taps

Az orosz levideózza a kis Günthert Schönbrunnban, majd otthon kiteszi a tiedtubusra. Szerinted milyen osztrák jogszabály alapján fogják megbírságolni...?

AndyA


Te most tényleg nem érted?
Már csak te beszélsz az oroszokról....

Echte osztrák levideózza Günterkét a schönbrunni tóba eséskor (csakhogy az esemény is A-ban történjen) úgy, hogy van rajta egy rakás ember, aki felismerhető.
Nagy örömmel megossza afaszbúkon, hogy a rokonok is lássák b+ (vagy röhögjenek ők is).

Ezt próbálom magyarázni neked, Maaarrrgit??
Na most ezzel szabályt sért, mert egyrészt nem tudja kik láthatóak még a videón és lehet már hazautaztak a kínaiak is, akik láthatóak rajta.
Tök hülye, nem ért semmilyen videóvágószerkesztő programhoz, hogy kihomályosítsa a zidegeneket.
Akkor most vagy vállalja a büntit vagy a rokonok nem lássák Günterkét és nem röhögjenek?

Értem én na, de qrvára nem életszerű ez így.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #915 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 15:36:29 »

Te most tényleg nem érted?
Már csak te beszélsz az oroszokról....

Echte osztrák levideózza Günterkét a schönbrunni tóba eséskor (csakhogy az esemény is A-ban történjen) úgy, hogy van rajta egy rakás ember, aki felismerhető.
Nagy örömmel megossza afaszbúkon, hogy a rokonok is lássák b+ (vagy röhögjenek ők is).

Ezt próbálom magyarázni neked, Maaarrrgit??
Na most ezzel szabályt sért, mert egyrészt nem tudja kik láthatóak még a videón és lehet már hazautaztak a kínaiak is, akik láthatóak rajta.
Tök hülye, nem ért semmilyen videóvágószerkesztő programhoz, hogy kihomályosítsa a zidegeneket.
Akkor most vagy vállalja a büntit vagy a rokonok nem lássák Günterkét és nem röhögjenek?

Értem én na, de qrvára nem életszerű ez így.

Konkrétan te beszéltél az oroszokról. Smiley

Az, hogy mi életszerű és mi nem, az egy dolog. Az meg egy másik, hogy fordított esetben mit szólnál Güntherke helyében, amikor a fél ország (világ?) rajtad röhög. Szóval van igazsága is a jogszabálynak, hogy akármit és akáhogyan nem enged meg. Ez is eléggé életszerű szerintem...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #916 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 15:52:27 »

Konkrétan te beszéltél az oroszokról. Smiley

Az, hogy mi életszerű és mi nem, az egy dolog. Az meg egy másik, hogy fordított esetben mit szólnál Güntherke helyében, amikor a fél ország (világ?) rajtad röhög. Szóval van igazsága is a jogszabálynak, hogy akármit és akáhogyan nem enged meg. Ez is eléggé életszerű szerintem...

AndyA

1x és csak addig, amíg vicc kedvéért feltételezve, hogy ott miként állná meg a helyét egy ilyet szabály, mint az osztrákoknál.  Roll Eyes
Te pedig innentől kezdve, mindennel kapcsolatba hoztad őket.  taps


Ha durván és kő kövön be lenne tartva/szabályozva és minden esetben ügy lenne belőle...... kiürülne az internet egy része.
Ugyanis akkor a legtöbb bakik videó delete-re lenne ítélve. Tehát a yt be tudná tartani -a saját módszereivel, törli- az ilyen szabályokat, de ez neki aligha lenne biznisz. Mint ahogy a zenék/filmek mind törölve vannak, ha jogsértés áll fenn és jelzik feléjük.
Na most ha felkerül egy videó, ahol perecelek. Majd felhívom a yt-t, hogy ÉN vagyok a videón szedje le.....A yt ezt hogyan ellenőrzi le, hogy ÉN én vagyok-e?
Aligha van módja, ideje...stb.
« Utoljára szerkesztve: 2017.06.01 csütörtök, 15:57:20 írta GSR™ » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #917 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 15:59:22 »

1x és csak addig, amíg vicc kedvéért feltételezve, hogy ott miként állná meg a helyét egy ilyet szabály, mint az osztrákoknál.  Roll Eyes
Te pedig innentől kezdve, mindennel kapcsolatba hoztad őket.  taps


Ha durván és kő kövön be lenne tartva/szabályozva és minden esetben ügy lenne belőle...... kiürülne az internet egy része.
Ugyanis akkor a legtöbb bakik videó delete-re lenne ítélve. Tehát a yt be tudná tartani -a saját módszereivel, törli- az ilyen szabályokat, de ez neki aligha lenne biznisz. Mint ahogy a zenék/filmek mind törölve vannak, ha jogsértés áll fenn és jelzik feléjük.
Ha most ha felkerül egy videó, ahol perecelek. Majd felhívom a yt-t, hogy ÉN vagyok a videón szedje le.....A yt ezt hogyan ellenőrzi le, hogy ÉN én vagyok-e?
Aligha van módja, ideje...stb.

Az idő és egyéb erőforrás nyilván lehet problémás. Ugyanakkor ezt nekik meg kell tudni oldani, különben csúf pereknek nézhetnének elébe.

A módszer pedig rém egyszerű. Küldenek neked egy egyszeri kódot (pl. random 16 karakter összedobálva), hogy nyomtasd ki vagy írd fel egy lapra, és küldj vissza nekik egy képet magadról a kóddal a kezedben. Utána megnézik, hogy tényleg te vagy-e a videón, és ha igen, törli a kérésednek megfelelően.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #918 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 16:06:03 »

Az idő és egyéb erőforrás nyilván lehet problémás. Ugyanakkor ezt nekik meg kell tudni oldani, különben csúf pereknek nézhetnének elébe.

A módszer pedig rém egyszerű. Küldenek neked egy egyszeri kódot (pl. random 16 karakter összedobálva), hogy nyomtasd ki vagy írd fel egy lapra, és küldj vissza nekik egy képet magadról a kóddal a kezedben. Utána megnézik, hogy tényleg te vagy-e a videón, és ha igen, törli a kérésednek megfelelően.

AndyA



Annyi az egész, hogy amikor feltöltesz egy videót, elfogadod, hogy a yt semmilyen felelősséget nem vállal a feltöltött anyagért vagy azzal kapcsolatban.
A labda máris vissza van passzolva.

A rém egyszerű:
Küldenek nekem? Hova? Amit megadok címet (akár e-mail, akár posta) azt honnan tudják, hogy az enyém? (Azé, aki a videón van és töröltetni szeretné azt?)
Megadok egy címet, kapok kódot....szépen ps-rá egy kép -aki szerepel a videón- és máris elhiszik, hogy ÉN vagyok, akivel ügyeznek?  Ennyire nem hülyék ott sem....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #919 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 16:16:17 »


Annyi az egész, hogy amikor feltöltesz egy videót, elfogadod, hogy a yt semmilyen felelősséget nem vállal a feltöltött anyagért vagy azzal kapcsolatban.
A labda máris vissza van passzolva.

A rém egyszerű:
Küldenek nekem? Hova? Amit megadok címet (akár e-mail, akár posta) azt honnan tudják, hogy az enyém? (Azé, aki a videón van és töröltetni szeretné azt?)
Megadok egy címet, kapok kódot....szépen ps-rá egy kép -aki szerepel a videón- és máris elhiszik, hogy ÉN vagyok, akivel ügyeznek?  Ennyire nem hülyék ott sem....

Azt a fotostoppot nem olyan triviális ám úgy megcsinálni, hogy egy kicsit is hozzáértő ki ne szúrja. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #920 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 16:25:14 »

Azt a fotostoppot nem olyan triviális ám úgy megcsinálni, hogy egy kicsit is hozzáértő ki ne szúrja. Smiley

AndyA
Dehogynem...

Photoshop level: God  vigyor3


Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #921 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 16:33:14 »

Azt a fotostoppot nem olyan triviális ám úgy megcsinálni, hogy egy kicsit is hozzáértő ki ne szúrja. Smiley

AndyA

Nem láttál még profi munkát.  Cool
Másrészt meg a yt-nél bizonyára ps szakértők dolgoznak.  nyes
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #922 Dátum: 2017.06.01 csütörtök, 16:34:26 »

Dehogynem...

Photoshop level: God  vigyor3

[img]https://images-cdn.9gag.com/photo/a3YKDp8_700b_v2.jpg[/img


Elsőre majdnem elhittem, de ezt gyakorold még Domi!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
juppe008
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Új hozzászólás #923 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 08:03:39 »

Van esetleg itt valakinek kipróbált Dash Cam ami a gyári esőérzékelő helyére megy :
https://www.aliexpress.com/store/product/Special-DVR-for-Ford-Kuga-Low-Version-2015-Wifi-Connect-Hidden-Installation-Control-by-APP-FinalCam/400869_32702182586.html?spm=2114.12010612.0.0.600bea29VsgiIB

Sajnos Aline és egyéb helyeken sem találni kimondottan MK4 -re  valót. Több eladóval leveleztem, de max a fenti linkelt féléket ajánlgatják, hogy nézzem meg a méretet de szerintük ez lehet a passzoló. Sajnos ahogy méregettem nem ua. a méret. Szeretnék rendelni és beszerelni a kocsiba valamit, de csak ezt találtam ami normálisan nézne ki.
Naplózva

2013 / MK4 fl / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #924 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 08:17:38 »

Van esetleg itt valakinek kipróbált Dash Cam ami a gyári esőérzékelő helyére megy :
https://www.aliexpress.com/store/product/Special-DVR-for-Ford-Kuga-Low-Version-2015-Wifi-Connect-Hidden-Installation-Control-by-APP-FinalCam/400869_32702182586.html?spm=2114.12010612.0.0.600bea29VsgiIB

Sajnos Aline és egyéb helyeken sem találni kimondottan MK4 -re  valót. Több eladóval leveleztem, de max a fenti linkelt féléket ajánlgatják, hogy nézzem meg a méretet de szerintük ez lehet a passzoló. Sajnos ahogy méregettem nem ua. a méret. Szeretnék rendelni és beszerelni a kocsiba valamit, de csak ezt találtam ami normálisan nézne ki.

Nem nagyon szívesen csinálnak ilyen méretre szabottat, mert az csak ahhoz az egy autóhoz jó...

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
juppe008
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Új hozzászólás #925 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 08:23:02 »

nem nagyon szívesen csinálnak ilyen méretre szabottat, mert az csak ahhoz az egy autóhoz jó...

Igen ezt a részét megértem a dolognak, csak amikor nekem kell és nem nagyon passzol akkor az már nem tetszik Smiley
Tulajdonképpen azért szeretnék egy ilyen fajtát, mert eléggé idegenkedem mindentől ami nem gyári kinézetű vagy esetleg csak kilóg a kitalált dizájnból és tényleg lerí, hogy az valami utólagos odaragasztott akármi.
Naplózva

2013 / MK4 fl / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #926 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 08:31:57 »

Igen ezt a részét megértem a dolognak, csak amikor nekem kell és nem nagyon passzol akkor az már nem tetszik Smiley
Tulajdonképpen azért szeretnék egy ilyen fajtát, mert eléggé idegenkedem mindentől ami nem gyári kinézetű vagy esetleg csak kilóg a kitalált dizájnból és tényleg lerí, hogy az valami utólagos odaragasztott akármi.

Pedig sokszor pont ez a dolog hatalmas előnye. Amikor elkezd kötözködni valaki (akár egy rendőr), akkor hamar elmegy tőle a kedve. Látja a cuccot, és tudja, hogy ebből nem jöhet ki jól utólag, mert minden ott van a felvételen. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
juppe008
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Új hozzászólás #927 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 13:40:18 »

Tulajdonképpen az is segítség lenne, ha megtudná valaki azt írni, hogy az MK4 esőszenzor doboza méretben kompatibilis mondjuk egy Focus / S-MAX stb. dobozával.
Neteztem elég sokat de erről sem találtam megbízható Infót.
Naplózva

2013 / MK4 fl / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #928 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 17:29:34 »

Tulajdonképpen az is segítség lenne, ha megtudná valaki azt írni, hogy az MK4 esőszenzor doboza méretben kompatibilis mondjuk egy Focus / S-MAX stb. dobozával.
Neteztem elég sokat de erről sem találtam megbízható Infót.
ha mondasz valami konkrét model-t+évjáratot, akkor megnézem.
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
juppe008
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Új hozzászólás #929 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 18:11:46 »

ha mondasz valami konkrét model-t+évjáratot, akkor megnézem.

2013 / MK4 / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
Előre is köszönöm.
Naplózva

2013 / MK4 fl / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #930 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 19:28:38 »

2013 / MK4 / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
Előre is köszönöm.
ezt látom az aláírásodban, az kéne, hogy mihez nézzem, hogy egyezik-e
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
juppe008
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Új hozzászólás #931 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 19:46:43 »

ezt látom az aláírásodban, az kéne, hogy mihez nézzem, hogy egyezik-e

Mivel én is max csak találgatok kb. azt tudnám javasolni, hogy:
2012 - 2013 év
Edge / C-MAX / S-Max
Naplózva

2013 / MK4 fl / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #932 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 20:04:55 »

Mivel én is max csak találgatok kb. azt tudnám javasolni, hogy:
2012 - 2013 év
Edge / C-MAX / S-Max
mind különbözik
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
juppe008
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Új hozzászólás #933 Dátum: 2017.10.09 hétfő, 20:13:36 »

mind különbözik

Oks, köszi. Akkor azt hiszem elengedem ezt a dolgot.
Naplózva

2013 / MK4 fl / Kombi / Titanium / 2.0 Benzin
edk
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 687


E-mail
« Új hozzászólás #934 Dátum: 2017.10.24 kedd, 18:24:08 »

Kérdésem lenne: szeretnék feltenni fixre egy kamerát a szélvédőre, de úgy, hogy a tápot vagy az automatikusan sötétedő tükörről (ha járható), vagy a lámpából kellene odajuttatni. Ideális esetben a gyújtáskapcsoló "vezérelné" a kamerát. Kivitelezhető a dolog relatív egyszerűen?
Ha valakinek van hasonló megoldása, hogyan lett kivitelezve?
Naplózva

Mondeo 2003 Turnier 2.0 TDCI Ghia (FMBA)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #935 Dátum: 2017.10.24 kedd, 18:38:11 »

Kérdésem lenne: szeretnék feltenni fixre egy kamerát a szélvédőre, de úgy, hogy a tápot vagy az automatikusan sötétedő tükörről (ha járható), vagy a lámpából kellene odajuttatni. Ideális esetben a gyújtáskapcsoló "vezérelné" a kamerát. Kivitelezhető a dolog relatív egyszerűen?
Ha valakinek van hasonló megoldása, hogyan lett kivitelezve?

A CJB-től (bal térdnél, a biztosítéktábla feletti villanyos elosztó izé) egy szál kanócot egy sima behúzószállal fel lehet tolni a bal ajtókeret takarása alatt a kárpit alá (illetve fentről lefelé egyszerűbb a behúzószálat ledugni, de mindegy). A kárpit alá meg teszel egy apró kis tápegységet az Aliexpress-ről, ami 5V/3A, és micro-USB-ben végződik, hogy csak a kábel lóg ki belőle a kárpit alól.

Utána már csak vérmérséklet kérdése, hogy állandó 12V-ot vagy gyújtáskapcsoltat adsz neki.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
edk
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 687


E-mail
« Új hozzászólás #936 Dátum: 2017.10.24 kedd, 18:42:32 »

Köszönöm az infót mindkettőtöknek, meglátjuk, mit sikerül kihozni a tervből  worship.
Naplózva

Mondeo 2003 Turnier 2.0 TDCI Ghia (FMBA)
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #937 Dátum: 2017.10.24 kedd, 19:13:13 »

Kérdésem lenne: szeretnék feltenni fixre egy kamerát a szélvédőre, de úgy, hogy a tápot vagy az automatikusan sötétedő tükörről (ha járható), vagy a lámpából kellene odajuttatni. Ideális esetben a gyújtáskapcsoló "vezérelné" a kamerát. Kivitelezhető a dolog relatív egyszerűen?
Ha valakinek van hasonló megoldása, hogyan lett kivitelezve?
Én simán a belső világítást csapoltam meg. Nyitod az autót indul a kamera, leállítod bezárod, és amig a Battery Saver Relay nem lövi le addig megy, sacc 30 perc. Nem kell húzni semmit sehová. Egyszer visszanéztem, milyen az élet az autó körül,amikor nem vagyok ott. Érdekes volt, igaz nem történt semmi.
És ahogy AndyA írja veszel egy tápot, (itthon kb 2500 ft, elektrobot oldalán) és seperc alatt bekötöd.
Arra figyelj, hogy fent a fix tápra köss, de az ajtónyitás érzékelővel kapcsolt szálra.

http://www.elektrobot.hu/termek.php?filename=DC-DC_konverter_buck_step_down_USB_mini.html&i=995
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
edk
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 687


E-mail
« Új hozzászólás #938 Dátum: 2017.10.25 szerda, 09:50:19 »

Köszönöm az infót neked is  worship.
Naplózva

Mondeo 2003 Turnier 2.0 TDCI Ghia (FMBA)
fitti2
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #939 Dátum: 2017.11.02 csütörtök, 19:59:43 »

Sziasztok!

Beszereltem egy Kínából rendelt DVR-t.Azzal küzdök ,hogy állandóan betelik a 32gb microsd. szomoru1 Ennek nem úgy kellene működni,hogy felül írja a régi fájlt?Vagy rossz a beállításom? wow1
Köszi a segítséget integet2
Naplózva
fitti2
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #940 Dátum: 2017.11.02 csütörtök, 20:51:33 »



A "G" pont beállítás nincs bekapcsolva,sajnos erősséget én nem tudok állítani,megpróbálom resetelni.
Köszi!
« Utoljára szerkesztve: 2018.11.16 péntek, 09:11:04 írta Zsolteey » Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #941 Dátum: 2017.12.04 hétfő, 09:32:16 »

Csak érdekességképpen. Azt nem tudom, hogy a Mondeo tükrére felpattintható-e.

https://mindentolcson.hu/Magyar-Menus-visszapillanto-tukorbe-epitett-Full-H
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #942 Dátum: 2017.12.04 hétfő, 11:13:15 »

Csak érdekességképpen. Azt nem tudom, hogy a Mondeo tükrére felpattintható-e.

https://mindentolcson.hu/Magyar-Menus-visszapillanto-tukorbe-epitett-Full-H

A Garmin Dash Cam 55-ről kinek mi a véleménye? Azon túl persze, hogy nem a legolcsóbb. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #943 Dátum: 2017.12.04 hétfő, 11:24:19 »

A Garmin Dash Cam 55-ről kinek mi a véleménye? Azon túl persze, hogy nem a legolcsóbb. Smiley

AndyA

Ránézésre ugyanolyan idétlen módon belóg, mint a DVR-ek nagyrésze.
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #944 Dátum: 2017.12.19 kedd, 15:20:21 »

A Garmin Dash Cam 55-ről kinek mi a véleménye? Azon túl persze, hogy nem a legolcsóbb. Smiley

AndyA

Én ilyet használok: MIO MiVue 658 WiFi Touch. Ha gondolod elviheted tesztelni, vagy tudok mutatni felvételt. Én elégedett vagyok vele, az árát is visszahozta már sajnos...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #945 Dátum: 2017.12.19 kedd, 15:25:44 »

Én ilyet használok: MIO MiVue 658 WiFi Touch. Ha gondolod elviheted tesztelni, vagy tudok mutatni felvételt. Én elégedett vagyok vele, az árát is visszahozta már sajnos...
akkor már nem lesz sérülés mentes,garázsban tartott nemdohányzó....?  Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #946 Dátum: 2017.12.19 kedd, 15:29:13 »

akkor már nem lesz sérülés mentes,garázsban tartott nemdohányzó....?  Roll Eyes

Sajna kavicsfelverődés miatt cserélve lett a bal első lámpa, a szélvéső és fényezve a lökhárító, illetve fényezés-javítva a motorháztető, mindkét A oszlop és a szélvédő felett a tető.
Márkaszervíz, 670ezer. Dühöngeni fog aki okozta, mert a szándékosság miatt behajtja rajta a biztosító társaság...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #947 Dátum: 2017.12.19 kedd, 15:45:37 »

Sajna kavicsfelverődés miatt cserélve lett a bal első lámpa, a szélvéső és fényezve a lökhárító, illetve fényezés-javítva a motorháztető, mindkét A oszlop és a szélvédő felett a tető.
Márkaszervíz, 670ezer. Dühöngeni fog aki okozta, mert a szándékosság miatt behajtja rajta a biztosító társaság...
teherautó ponyva nélkül?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #948 Dátum: 2017.12.19 kedd, 15:51:27 »

teherautó ponyva nélkül?

Nem, egy kötsög megfásult jómunkásember, egy Fiat szarcsentóval, egy fékezésre kényszerítő, indokolatlan sávváltással, és a lezárt területre szándékos behajtással az m3 kivezetőn hogy jól megbüntessen. Az ott lévő szutykot verte fel a kocsim elejére. Csak akkor roskadt magába, amikor elmentem mellette és mutattam hogy ezt amúgy se kellett volna, de a kamera mindent vett...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #949 Dátum: 2017.12.19 kedd, 15:53:27 »

Nem, egy kötsög megfásult jómunkásember, egy Fiat szarcsentóval, egy fékezésre kényszerítő, indokolatlan sávváltással, és a lezárt területre szándékos behajtással az m3 kivezetőn hogy jól megbüntessen. Az ott lévő szutykot verte fel a kocsim elejére. Csak akkor roskadt magába, amikor elmentem mellette és mutattam hogy ezt amúgy se kellett volna, de a kamera mindent vett...
és cascora csináltattad,és azt hajtja be a biztosító?Használják a felvételt?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.