Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 05:24:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: CAR-DVR - Menetrögzítő kamera  (Megtekintve 363048 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #600 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:12:21 »

Gondolom az idő alatt pedálozott oda, amíg beültél és elindítottad a kocsit.
Ha pedig előtte is ott volt, akkor látnod kell-ett volna mikor mész a kocsi felé......

Asszem mostantól rettegni fogok, mert nincs tolatókamerám, de még tolató radarom sem.....  Szerintetek merjek közlekedni?  hehe


Nekem sincs egyik sem....utólag nem is építek be semmit.   Persze ha gyárilag lenne biztos jó lenne, de elvagyok nélküle is.
Eddig 1db kukát sikerült felborítanom....azt is előre menet és persze direkt (paraszt szomszéd mindig az én kapum elé teszi tette ki a kukát).  eplus2
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #601 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:13:20 »



Nekem sincs egyik sem....utólag nem is építek be semmit.   Persze ha gyárilag lenne biztos jó lenne, de elvagyok nélküle is.
Eddig 1db kukát sikerült felborítanom....azt is előre menet és persze direkt (paraszt szomszéd mindig az én kapum elé teszi tette ki a kukát).  eplus2
Így már értem az új lökhárítót  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #602 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:13:29 »



Nekem sincs egyik sem....utólag nem is építek be semmit.   Persze ha gyárilag lenne biztos jó lenne, de elvagyok nélküle is.
Eddig 1db kukát sikerült felborítanom....azt is előre menet és persze direkt (paraszt szomszéd mindig az én kapum elé teszi tette ki a kukát).  eplus2
jah,duma.amerikai filmes beütésed van.Csupasz pisztoly 33.1/3  hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #603 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:14:49 »

Nem addig gurult oda, hanem már ott volt. Én a kocsit előről közelítettem meg, beültem, és indultam. Semmit nem kellett sem a hátsó ülésre, sem a csomagtartóba tennem, tehát ott nem jártam. De gondolom te bármikor bárhonnan indulsz, előtte mindig körbejárod a kocsit indulás előtt, a kormányt is megrángatod, ellenőrzöd a holtjátékot, a guminyomást, minden izzót, stb.  falbav Tibi, ne legyünk már ilyenek. Mikor mentem a kocsihoz, semmit nem láttam. Ha nincs radar, akkor az a gyerek 4 éve már csak emlék a szülei számára.

Domi!

Valóban nem nézem meg az olajszintet elindulás előtt, csak néhány naponta és a kormány holtjátékot azonnal érzem ahogy megfogom. (a -nem bot-  kormányt)
De!
Én igenis körbejárom a kocsit mielőtt elindulok! Mert ha valaki hagyott rajta nekem valami sérülést, akkor elkezdek utánajárni....és nem otthon csodálkozom rajta. Sőt, sokszor megállás után is körbenézem...... és ilyen hülye vagyok. Sőt, körbenézek és alaposan megfigyelek mindent hátha valakinek fája a foga a nagyszerű és csodaszép benzines Mondeo-mra!  hehe
Ha pedig nem járom körbe, akkor eleve úgy közelítettem meg, hogy látható volt szinte minden oldalról így akceptáltam (Nem semmi....ismerem ezt a szót és jól is írtam  vigyor3) , hogy nem akadályoz semmi a mozgásban.
« Utoljára szerkesztve: 2014.09.29 hétfő, 09:16:43 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #604 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:15:00 »

Nem addig gurult oda, hanem már ott volt. Én a kocsit előről közelítettem meg, beültem, és indultam. Semmit nem kellett sem a hátsó ülésre, sem a csomagtartóba tennem, tehát ott nem jártam. De gondolom te bármikor bárhonnan indulsz, előtte mindig körbejárod a kocsit indulás előtt, a kormányt is megrángatod, ellenőrzöd a holtjátékot, a guminyomást, minden izzót, stb.  falbav Tibi, ne legyünk már ilyenek. Mikor mentem a kocsihoz, semmit nem láttam. Ha nincs radar, akkor az a gyerek 4 éve már csak emlék a szülei számára.


Én mindig körbejárom a kocsit, ha a belvárosba parkolok.....nem a puhatestűek miatt (azt leszarom).
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #605 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:17:30 »

Domi!

Valóban nem nézem meg az olajszintet elindulás előtt, csak néhány naponta és a kormány holtjátékot azonnal érzem ahogy megfogom. (a -nem bot-  kormányt)
De!
Én igenis körbejárom a kocsit mielőtt elindulok! Mert ha valaki hagyott rajta nekem valami sérülést, akkor elkezdek utánajárni....és nem otthon csodálkozom rajta. Sőt, sokszor megállás után is körbenézem...... és ilyen hülye vagyok. Sőt, körbenézek és alaposan megfigyelek mindent hátha valakinek fája a foga a nagyszerű és csodaszép benzines Mondeo-mra!  hehe
Ha pedig nem járom körbe, akkor eleve úgy közelítettem meg, hogy látható volt szinte minden oldalról így akceptáltam (Nem semmi....ismerem ezt a szót és jól is írtam  vigyor3) , hogy nem akadályoz semmi a mozgásban.
maximum a lomis cigóknak.ugyanmár,amikor én kamuzok majd te is elhiszed? eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #606 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:17:50 »

Így már értem az új lökhárítót  vigyor3


Többek között azért is borítottam a "bilit".  A régin már úgysem volt szép a fényezés, de nem is lendületből mentem neki, csak finoman meglöktem.  vigyor3  Szaladt is le a paraszt felháborodva.  eplus2
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #607 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:18:24 »



Többek között azért is borítottam a "bilit".  A régin már úgysem volt szép a fényezés, de nem is lendületből mentem neki, csak finoman meglöktem.  vigyor3  Szaladt is le a paraszt felháborodva.  eplus2
és arcul csapott?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #608 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:19:46 »

jah,duma.amerikai filmes beütésed van.Csupasz pisztoly 33.1/3  hehe

 mf1
Nem ismered az előzményeket....  Wink  
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #609 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:20:30 »

mf1
Nem ismered az előzményeket....  Wink  
Cheesy  és nem is érdekel. eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #610 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:21:05 »

Domi!

Valóban nem nézem meg az olajszintet elindulás előtt, csak néhány naponta és a kormány holtjátékot azonnal érzem ahogy megfogom. (a -nem bot-  kormányt)
De!
Én igenis körbejárom a kocsit mielőtt elindulok! Mert ha valaki hagyott rajta nekem valami sérülést, akkor elkezdek utánajárni....és nem otthon csodálkozom rajta. Sőt, sokszor megállás után is körbenézem...... és ilyen hülye vagyok. Sőt, körbenézek és alaposan megfigyelek mindent hátha valakinek fája a foga a nagyszerű és csodaszép benzines Mondeo-mra!  hehe
Ha pedig nem járom körbe, akkor eleve úgy közelítettem meg, hogy látható volt szinte minden oldalról így akceptáltam (Nem semmi....ismerem ezt a szót és jól is írtam  vigyor3) , hogy nem akadályoz semmi a mozgásban.
Jó, de te vagy a Tipcsi Szentendréről, meglepődtem volna, ha nem ezt írod Smiley
De a benzines ilyen bizonytalan, hogy néhány naponta olajszintet kell ellenőrizni rajta?  vigyor3
De ha nem járod körbe, akkor hogy tudod úgy megközelíteni, hogy minden oldala látható legyen?? Járdával párhuzamosan parkolok. Előről megyek a kocsihoz, beülök. Így láttam az orrát, meg a sofőr oldalát. Így az életben nem látod, hogy mi van a kocsi mögött.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Patek
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 568



E-mail
« Új hozzászólás #611 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:24:21 »

Szóval visszatérve az eredeti témához Smiley
30e körül lehet behozni ugyanezt a típust Németorszgából eBay-ről.
Távolkeleten találtam hasonlót, de az fúrós kamera, azt nem szeretnék.

Valakinek képekkel, vagy valami megnézhető módon van már beépítve egyébként kameramonitor a kocsijába? Olyan helyre, ahol nem feltűnő (gondolok itt a napszeművegtartóra, vagy az aprótartóra baloldalt)? Mert az is alternatíva, ha jól meg lehet csinálni, hogy
a) rendszámtáblatartós, de nem WLAN-os kamera
b) rendszámtábla világításba rakható, de nem WLAN-os kamera
+
monitor

Egyébként nem csak a kisgyerek el nem ütése motivál, hanem az a plusz, hogy a kocsi mögé is látok tolatáskor, és esetlegesen nem kell újrafényezni egy lökhárítót Tipcsiéknél Cheesy
Naplózva

Mk4 2.0/140LE TDCi Titanium kombi (2010/6) - UFBA
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #612 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:24:44 »

és arcul csapott?


Nem....elküldtem a phicsába, hogy mi a faxért rakja a kapum elé a kibaszott kukáját.  
 Az utcán végig betonozva van a kocsibeálló rész a telek teljes szélességén, a két kocsibeálló egymás mellett van.....a kukáját pedig (direkt) vonszolja +10m-t, hogy az én kapum elé tegye....én meg nem tudok tőle balra kifordulni.  
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #613 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:28:11 »

Szóval visszatérve az eredeti témához Smiley
30e körül lehet behozni ugyanezt a típust Németorszgából eBay-ről.
Távolkeleten találtam hasonlót, de az fúrós kamera, azt nem szeretnék.

Valakinek képekkel, vagy valami megnézhető módon van már beépítve egyébként kameramonitor a kocsijába? Olyan helyre, ahol nem feltűnő (gondolok itt a napszeművegtartóra, vagy az aprótartóra baloldalt)? Mert az is alternatíva, ha jól meg lehet csinálni, hogy
a) rendszámtáblatartós, de nem WLAN-os kamera
b) rendszámtábla világításba rakható, de nem WLAN-os kamera
+
monitor

Egyébként nem csak a kisgyerek el nem ütése motivál, hanem az a plusz, hogy a kocsi mögé is látok tolatáskor, és esetlegesen nem kell újrafényezni egy lökhárítót Tipcsiéknél Cheesy
Tipcsinél először fényezik, utána újrafényezik  vigyor3

Amúgy AndyA a te embered, igaz ő MK3-ba épített kis monitort, viszont pont az általad említett két helyre.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #614 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:29:04 »

Jó, de te vagy a Tipcsi Szentendréről, meglepődtem volna, ha nem ezt írod Smiley
De a benzines ilyen bizonytalan, hogy néhány naponta olajszintet kell ellenőrizni rajta?  vigyor3
De ha nem járod körbe, akkor hogy tudod úgy megközelíteni, hogy minden oldala látható legyen?? Járdával párhuzamosan parkolok. Előről megyek a kocsihoz, beülök. Így láttam az orrát, meg a sofőr oldalát. Így az életben nem látod, hogy mi van a kocsi mögött.


Nem bizonytalan a benzines, de megszokásból ellenőrzöm. Baaaaj?  hehe
Mondom, ha nem látom "körbe", akkor körbejárom.......és nem azért, hogy ül-e valaki mögötte, hanem nem sérült-e valahol a parkolás ideje alatt.
Nem olyan bonyolult ez, látod megy Zoleex-nek is.  vigyor3  Könnyen hozzá lehet szokni.....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #615 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:29:39 »

Tipcsinél először fényezik, utána újrafényezik  vigyor3

Amúgy AndyA a te embered, igaz ő MK3-ba épített kis monitort, viszont pont az általad említett két helyre.


Csak az egyik helyre építette be.  eplus2
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #616 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:30:25 »

Tipcsinél először fényezik, utána újrafényezik  vigyor3

Amúgy AndyA a te embered, igaz ő MK3-ba épített kis monitort, viszont pont az általad említett két helyre.

Te meg a fényezett lökhárító mellé pár napra felraksz egy másik sárvédőt.....aztán csodálkozol, hogy nem passzol szín a lökhárítóval!  laugh
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #617 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:33:00 »

Nem mindennapos, nálam 6 év alatt 1x volt ilyen. Nagytalin pont mondtam. Tükörből nem láthatóan ült a kocsi mögött egy kisgyerek egy lábbalhajtós nyuszin. Ha nincs tolatóradar, akkor induláskor (először hátrafele kellett mennem), összepréseltem volna. De sípolt a radar. A tükörből akkor sem láttam semmit. Kivettem R-ből, gondoltam rossz a radar. Vissza R-be, megint sípol. Ekkor kiszálltam, megnéztem miért sípol, és ott ült a gyerek a kocsi mögött úgy, hogy a 3 tükör egyikéből sem láttam.
Szóval lehet iróniázni, meg megkelltanulnivezetnizni, de lehet hogy qrvaritkán, de vannak olyan esetek, amkor igenis jó, hogy ha van némi sofőrtámogató rendszer.

Nekem van tolatóradarom, így is múltkor asszony beállt a garázsba én meg rutinszerűen tolattam be, elkezdett sipolni, de már késő volt...  nyes

Szóval oda kell figyelni és nem szabad a kütyükre hagyatkozni... (Mellesleg nekem a tolatókamera nem tetszik...)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #618 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:33:49 »

Az anyja a cipőboltban vásárolt, a gyereket meg addig kint hagyta... Azért mikor megláttam a gyereket, azért levert a víz.

Most láttad, vagy nem?  laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #619 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:42:47 »

Az anyja a cipőboltban vásárolt, a gyereket meg addig kint hagyta... Azért mikor megláttam a gyereket, azért levert a víz.

Darwinnak igaza volt. Működik a természetes kiválasztódás.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #620 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:44:43 »

Te meg a fényezett lökhárító mellé pár napra felraksz egy másik sárvédőt.....aztán csodálkozol, hogy nem passzol szín a lökhárítóval!  laugh
Most egyébként olyan színű, mint a kocsi. Viszont a hátsó lökhárító, amit 3 vagy 4 éve fényeztek az Ivanicsnál, az nem színazonos  falbav Pedig egy márkaszervíztől azért elvárható lenne, hogy rendesen megcsinálják...  levele
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #621 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:45:31 »



Csak az egyik helyre építette be.  eplus2
Nem igaz. (Angel voltam  vigyor3 )

A két kocsijában más-más helyen van. Az egyikben itt, a másikban ott. Tehát mindkét helyre épített már be.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #622 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:47:51 »

Nekem van tolatóradarom, így is múltkor asszony beállt a garázsba én meg rutinszerűen tolattam be, elkezdett sipolni, de már késő volt...  nyes

Szóval oda kell figyelni és nem szabad a kütyükre hagyatkozni... (Mellesleg nekem a tolatókamera nem tetszik...)
Most akkor belecsúsztál az asszonyba, hiába sípolt?  eplus2
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #623 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:48:36 »

Szóval visszatérve az eredeti témához Smiley
30e körül lehet behozni ugyanezt a típust Németorszgából eBay-ről.
Távolkeleten találtam hasonlót, de az fúrós kamera, azt nem szeretnék.

Valakinek képekkel, vagy valami megnézhető módon van már beépítve egyébként kameramonitor a kocsijába? Olyan helyre, ahol nem feltűnő (gondolok itt a napszeművegtartóra, vagy az aprótartóra baloldalt)? Mert az is alternatíva, ha jól meg lehet csinálni, hogy
a) rendszámtáblatartós, de nem WLAN-os kamera
b) rendszámtábla világításba rakható, de nem WLAN-os kamera
+
monitor

Egyébként nem csak a kisgyerek el nem ütése motivál, hanem az a plusz, hogy a kocsi mögé is látok tolatáskor, és esetlegesen nem kell újrafényezni egy lökhárítót Tipcsiéknél Cheesy

Aztán ha ha egy pillanatra késik az adás vagy megszakad vagy zavarja valami a wlan-t, akkor átgázolsz mindenkin?
Sovány indok lesz a kamera üzemzavar!  vigyor3
Tükör!
Tegyél egyet a csomagtér ajtó tetejére, ami lefelé néz.... máris látod a lökhárítód, ha annyira kíváncsi vagy rá!  eplus2
Amúgy még a gyári rendszereknél, magától parkolósnál is..... mindig kiírja, hogy minden esetben legyél körültekintő..... nem szabad CSAK ezekre támaszkodni.  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #624 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:50:06 »

Most láttad, vagy nem?  laugh


Ennyi!
Máris összezavartad a tanút.....vagy elkövetőt!
Tárgyalást berekesztem! Az elítéltet vigyék el.....  laugh
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #625 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:50:32 »

Aztán ha ha egy pillanatra késik az adás vagy megszakad vagy zavarja valami a wlan-t, akkor átgázolsz mindenkin?
Sovány indok lesz a kamera üzemzavar!  vigyor3
Tükör!
Tegyél egyet a csomagtér ajtó tetejére, ami lefelé néz.... máris látod a lökhárítód, ha annyira kíváncsi vagy rá!  eplus2
Amúgy még a gyári rendszereknél, magától parkolósnál is..... mindig kiírja, hogy minden esetben legyél körültekintő..... nem szabad CSAK ezekre támaszkodni.  Cool
ezt szeretné ő is.körültekintő lenni,és tolatókamerát használni,meg menetrögzítő kamot.csak te dumálod tele süket vakerral az összes topicok. hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Patek
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 568



E-mail
« Új hozzászólás #626 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:51:08 »

Aztán ha ha egy pillanatra késik az adás vagy megszakad vagy zavarja valami a wlan-t, akkor átgázolsz mindenkin?
Sovány indok lesz a kamera üzemzavar!  vigyor3
Tükör!
Tegyél egyet a csomagtér ajtó tetejére, ami lefelé néz.... máris látod a lökhárítód, ha annyira kíváncsi vagy rá!  eplus2
Amúgy még a gyári rendszereknél, magától parkolósnál is..... mindig kiírja, hogy minden esetben legyél körültekintő..... nem szabad CSAK ezekre támaszkodni.  Cool
Nem "CSAK" ezekre szeretnék támaszkodni. De szeretnék ezekre IS támaszkodni Smiley
Naplózva

Mk4 2.0/140LE TDCi Titanium kombi (2010/6) - UFBA
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #627 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:52:01 »

ezt szeretné ő is.körültekintő lenni,és tolatókamerát használni,meg menetrögzítő kamot.csak te dumálod tele süket vakerral az összes topicok. hehe


Csak spórolni szeretnék nekik, hogy ne költsenek feleslegesen......tegyék csak félre turbóra, befecskendezőre.....stb.  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #628 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:53:21 »

Aztán ha ha egy pillanatra késik az adás vagy megszakad vagy zavarja valami a wlan-t, akkor átgázolsz mindenkin?
Sovány indok lesz a kamera üzemzavar!  vigyor3
Tükör!
Tegyél egyet a csomagtér ajtó tetejére, ami lefelé néz.... máris látod a lökhárítód, ha annyira kíváncsi vagy rá!  eplus2
Amúgy még a gyári rendszereknél, magától parkolósnál is..... mindig kiírja, hogy minden esetben legyél körültekintő..... nem szabad CSAK ezekre támaszkodni.  Cool
Tényleg vegyél egy Wartburg-ot a Mondeo helyett, a GPS-t meg cseréld le egy lapozós térképre...  vigyor3
Szóval nem ezekre kell hagyatkozni, meg meg lehet lenni ezek nélkül is, de ha már egyszer adva van a technikai lehetőség, akkor miért ne használjuk? Nagyanyád is felnőtt színes TV nélkül, de gondolom erre hivatkozva nem fogsz venni egy Junoszty TV-t.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #629 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:53:42 »


Csak spórolni szeretnék nekik, hogy ne költsenek feleslegesen......tegyék csak félre turbóra, befecskendezőre.....stb.  eplus2
ezt felfogta,de nem kíváncsi a továbbiakban a véleményedre.egyértelműen leírta mire kíváncsi. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #630 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 09:55:09 »


Ennyi!
Máris összezavartad a tanút.....vagy elkövetőt!
Tárgyalást berekesztem! Az elítéltet vigyék el.....  laugh
Értetlen bagázs... A sípolás után kiszálltam megnézni miért sípol, akkor láttam meg a gyereket, és akkor vert le a víz.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #631 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:02:04 »

Értetlen bagázs... A sípolás után kiszálltam megnézni miért sípol, akkor láttam meg a gyereket, és akkor vert le a víz.

 
Csodálkoztál, hogy miért van "matrica" a hátsó lökösön?   eplus2
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #632 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:14:30 »

Most akkor belecsúsztál az asszonyba, hiába sípolt?  eplus2

És még utána le is baxtam a saját hülyeségem miatt...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #633 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:15:30 »


Csak spórolni szeretnék nekik, hogy ne költsenek feleslegesen......tegyék csak félre turbóra, befecskendezőre.....stb.  eplus2

Mi legalább csak alkatrészre spórolunk, nem a mindennapos üzemanyagra...  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #634 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:16:48 »

Értetlen bagázs... A sípolás után kiszálltam megnézni miért sípol, akkor láttam meg a gyereket, és akkor vert le a víz.

Na látod... Akkor a sipolásra szálltál ki, ha nem lett volna radarod, akkor meg a koppanásra, meg a sírásra. Ennyi...  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #635 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:20:40 »

Tényleg vegyél egy Wartburg-ot a Mondeo helyett, a GPS-t meg cseréld le egy lapozós térképre...  vigyor3
Szóval nem ezekre kell hagyatkozni, meg meg lehet lenni ezek nélkül is, de ha már egyszer adva van a technikai lehetőség, akkor miért ne használjuk? Nagyanyád is felnőtt színes TV nélkül, de gondolom erre hivatkozva nem fogsz venni egy Junoszty TV-t.

Miért?


(durván sarkítasz.....  vigyor3)
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #636 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:21:46 »

Na látod... Akkor a sipolásra szálltál ki, ha nem lett volna radarod, akkor meg a koppanásra, meg a sírásra. Ennyi...  eplus2

 laugh
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #637 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:23:32 »

Mi legalább csak alkatrészre spórolunk, nem a mindennapos üzemanyagra...  hehe

Na nehogy azt mond, hogy a traktor nem fogyaszt.....  vagy már a gázolajat is alkatrésznek tekinted?  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #638 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 10:35:11 »

... hülye vagyok.....
Mennyit rizsáztál mire megmondtad az igazat!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #639 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:08:00 »

Miért?


(durván sarkítasz.....  vigyor3)
Ahogy te is.  wave
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #640 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:09:38 »

Ahogy te is.  wave
Jó, de ő sarkon lakik.  Wink
Egyébként meg: http://mondeo.hu/index.php?topic=6761.msg936080#msg936080   hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #641 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:11:40 »

Mennyit rizsáztál mire megmondtad az igazat!  eplus2
taps
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #642 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:13:31 »

Mennyit rizsáztál mire megmondtad az igazat!  eplus2

Sosem tagadtam.....  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #643 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:14:35 »

Sosem tagadtam.....  hehe
eljen taps integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #644 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:15:56 »

Ahogy te is.  wave

Szerintem nem.

Ne hasonlítsd össze a technika (ff tv vs. színes tv) fejlődését...... a driver hibájával, hogy szükségét érzi a kamerának!  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #645 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:16:18 »

eljen taps integet2


Ez csak neked új.......  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #646 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:22:45 »

Szerintem nem.

Ne hasonlítsd össze a technika (ff tv vs. színes tv) fejlődését...... a driver hibájával, hogy szükségét érzi a kamerának!  vigyor3
De Tibi b+!  vigyor3 Ne legyél már ilyen értetlen. Ha parkolás közben nekitolatsz az Aréna falának, az driver hiba. Ha egy a kocsinál 20cm-el kisebb helyre akarsz beállni, nem sikerül, és lekoccolod a másikat, az driver hiba. Az, ha a kocsiból nem látsz egy gyereket, és a technika segít megmenteni az életét, az nem driver hiba. Ott jön jól a technika fejlődése.

Az olyan baromságokat, mint pl. a RR Ghost első oldalindexébe épített, a kereszteződésbe oldalra benéző kamera, ami belát a kereszteződésbe, hogy a fejedet ne kelljen jobbra-balra forgatni, azt én is hülyeségnek tartom. De egy sima tolatóradar, vagy esetleg kamera az segítség, és nem felesleges marhaság.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #647 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 11:39:40 »

De Tibi b+!  vigyor3 Ne legyél már ilyen értetlen. Ha parkolás közben nekitolatsz az Aréna falának, az driver hiba. Ha egy a kocsinál 20cm-el kisebb helyre akarsz beállni, nem sikerül, és lekoccolod a másikat, az driver hiba. Az, ha a kocsiból nem látsz egy gyereket, és a technika segít megmenteni az életét, az nem driver hiba. Ott jön jól a technika fejlődése.

Az olyan baromságokat, mint pl. a RR Ghost első oldalindexébe épített, a kereszteződésbe oldalra benéző kamera, ami belát a kereszteződésbe, hogy a fejedet ne kelljen jobbra-balra forgatni, azt én is hülyeségnek tartom. De egy sima tolatóradar, vagy esetleg kamera az segítség, és nem felesleges marhaság.

Nem tartanád hülyeségnek ha járnál zugló (most épp ez jutott eszembe) egyes helyein. Útkereszteződés járda mellett futó kerékpársávval. Ugyi elsőbbségadási kötelezettséged van. De kutyára nem látsz semmit, mert az idióták sövényt ültetnek hogy még véletlenül se láss. Na oda jó az autó orrán a kamera. Mire annyira kitolod hogy láss, már régen keresztbe bucskázott rajtad legalább 3 szervdonor. Mert azok nem lassítanak, elsőbbségük van és hiába puhatestűek azt hiszik ez megvédi őket. És mielőtt elkezdenek a cangások fújjogni, én is rendszeresen kerékpározom, sokszor a gyerkőccel is, de tudom az autósok korlátait is és figyelembe is veszem.
A konkrét hely:
https://www.google.hu/maps/@47.5082091,19.1177513,389m/data=!3m1!1e3?hl=hu
Mogyoródi-Báróczy sarok.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #648 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 12:18:01 »

De Tibi b+!  vigyor3 Ne legyél már ilyen értetlen. Ha parkolás közben nekitolatsz az Aréna falának, az driver hiba. Ha egy a kocsinál 20cm-el kisebb helyre akarsz beállni, nem sikerül, és lekoccolod a másikat, az driver hiba. Az, ha a kocsiból nem látsz egy gyereket, és a technika segít megmenteni az életét, az nem driver hiba. Ott jön jól a technika fejlődése.

Az olyan baromságokat, mint pl. a RR Ghost első oldalindexébe épített, a kereszteződésbe oldalra benéző kamera, ami belát a kereszteződésbe, hogy a fejedet ne kelljen jobbra-balra forgatni, azt én is hülyeségnek tartom. De egy sima tolatóradar, vagy esetleg kamera az segítség, és nem felesleges marhaság.

Én vagyok értetlen, mert nem vagyok fogyasztója az sok csiribiri kütyünek?  laugh
Mondtam, hogy a "ha" tartalmú mondatoknak semmi értelme.....
Ha téved, hibás....egyéb ok miatt rosszul mutat/sípol.....akkor ugye rá hagyatkozva simán gázolsz. Honnan tudod, hogy mikor működik megfelelően?  taps

Egyébként már a 2008-as 7-esen van első sárvédő ívben két oldalra látó kamera. Ez mondjuk nem rossz! Mert amikor állsz ki a kapun és az autó mérete miatt nem látsz ki oldalra mivel elég messze ülsz a kapu vonalától.....akkor mutatja neked, hogy jön-e gyalogos a járdán vagy nem.
Mondjuk én enélkül is ki tudnék csorogni a kapun....lenne ideje elugrálni a gyalogosoknak!  vigyor3
Még mielőtt azt mondod, hogy ezelőtt sem volt ott kamera és mégis ki tudtak állni a kapun ilyen nagy autóval is......úgy megjegyezném, hogy nem volt ennyi balfax füldugós zombi gyalogos (tempósan tekerő biciklis) korábban....a járdán!  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Patek
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 568



E-mail
« Új hozzászólás #649 Dátum: 2014.09.29 hétfő, 12:34:43 »

Azért nem semmi, hogy egy egyszerű hozzászólásomból 3 oldalnyi rizsa keletkezett Cheesy
Naplózva

Mk4 2.0/140LE TDCi Titanium kombi (2010/6) - UFBA
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.178 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.