Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2026.06.23 kedd, 01:07:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10
 1 
 Dátum: 2026.06.15 hétfő, 21:45:36 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Titanium22
Sziasztok!

Mondeohoz keresek műszerfal középső szellőzőrácsot. Pontos cikkszáma: DS73-18C491-ECW

Van Valakinek esetleg?

 2 
 Dátum: 2026.06.01 hétfő, 16:19:21 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta AndyA
A május 04. ei hozzászólásomra tudnál válaszolni? Főtengely szílytárcsa ügyben!

Nem. Én IT-s vagyok, nem autóreszelő. Csak tapasztalat alapján tudok ilyesmit mondani, ha egyáltalán.

Én Gates-et vettem, egyelőre működik. Hogy meddig? Ki tudja.

AndyA

 3 
 Dátum: 2026.06.01 hétfő, 16:17:22 
Indította - Utolsó üzenet: írta AndyA
Sziasztok! Mondeo mk3 2005 2.0 TDCI minden éven klíma bajom van! Tavaly volt nyomás probán több órán keresztül azt mondták zárt a rendszer de csak 1 nyarat bír mindig a klíma.. valahol elszökik tavaly tettem bele uv festéket! Mi a típusra jellemző hiba? Mikor feltöltik 2-3 hónapig jó utána nem..

Meg kell keresni a festék alapján, hogy hol szivárog, és ott megjavítani a tömítést.

AndyA

 4 
 Dátum: 2026.06.01 hétfő, 14:49:59 
Indította - Utolsó üzenet: írta Ferike20
Sziasztok! Mondeo mk3 2005 2.0 TDCI minden éven klíma bajom van! Tavaly volt nyomás probán több órán keresztül azt mondták zárt a rendszer de csak 1 nyarat bír mindig a klíma.. valahol elszökik tavaly tettem bele uv festéket! Mi a típusra jellemző hiba? Mikor feltöltik 2-3 hónapig jó utána nem..

 5 
 Dátum: 2026.06.01 hétfő, 09:09:12 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta gyurci
Üdv a hozzáértőknek!
Szerencsére régen jártam erre, nem volt gond a géppel!
14 év alatt a 4. főtengely szílytárcsát kellett feltegyem. De az utolsó átlag alatti minőséget képviselt (corteco) 1 hónap és nem csak meglazult a két része, hanem a belső fele amin a szíj fut, a kilazult szegecsek miatt bemászott a dekniig és jól bemarta!
A kérdésem az lenne a kipróbált hozzáértők felé, hogy milyen szílytárcsát ajánlanátok felszerelni, ami hosszabb ideig képes lenne gond nélkül üzemelni?
Legutóbb contitech márkájút akartam venni (mégiscsak gumi gyártás a profiljuk, gondoltam értenek hozzá, mert eddig mindig a gumi ment ki a két fél közül, dehogy az az átok fémtárcsák szétmásszanak ilyen még nem volt) de a boltban rábeszéltek a cortecora hogy az milyen jó, és nincs rá panasz!
Valaki ajánljon valamit ami bevált!

Szia!

Régebben a Dayco szíjtárcsát ajánlották. Nekem annó bevált, de ma már ki tudja mennyire jó.

 6 
 Dátum: 2026.05.24 vasárnap, 20:39:27 
Indította Angel - Utolsó üzenet: írta cini

 NEM BE SE INDUL.
3 éve cserélték dpf,turbo,generátor[450000],akkumulátor vezérlő modult,motorvezérlőt.

 7 
 Dátum: 2026.05.18 hétfő, 13:23:32 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Zolibácsi
Én a 2.2-es hármasba vettem valami - mint utóbb kiderült - észt felújított turbót. Eddig megy, azt meg nem tudom megmondani, hogy meddig fogja bírni. :-)

Szerintem a budaörsiek elég jók ebben. Valami angol gyártmányú nemkicikínaióccó holmival dolgoznak, még ha nem is gyári eredeti turbinákkal.

AndyA

Kik azok a budaörsiek?

 8 
 Dátum: 2026.05.18 hétfő, 11:24:31 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta AndyA
Sziasztok,

van normális utángyártott turbó márka ami nyugodt szívvel használható, vagy csak a gyárit érdemes megvenni?

Vagy esetleg felújítás? Ha igen, van ajánlott szervíz?

üdv,
Zoli

Én a 2.2-es hármasba vettem valami - mint utóbb kiderült - észt felújított turbót. Eddig megy, azt meg nem tudom megmondani, hogy meddig fogja bírni. :-)

Szerintem a budaörsiek elég jók ebben. Valami angol gyártmányú nemkicikínaióccó holmival dolgoznak, még ha nem is gyári eredeti turbinákkal.

AndyA

 9 
 Dátum: 2026.05.18 hétfő, 09:24:42 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Zolibácsi
Sziasztok,

van normális utángyártott turbó márka ami nyugodt szívvel használható, vagy csak a gyárit érdemes megvenni?

Vagy esetleg felújítás? Ha igen, van ajánlott szervíz?

üdv,
Zoli

 10 
 Dátum: 2026.05.12 kedd, 10:25:54 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Cimbi
Sajnos a fórum lassan becsuk, elsősorban az érdeklődés hiánya miatt. Annyi FB és hasonló csoport van, hogy ide már alig jár valaki.

Ráadásul a kedvezményes server hosting is véget ér lassan, és túl sokba kerülne új helyre átköltöztetni.

AndyA
A május 04. ei hozzászólásomra tudnál válaszolni? Főtengely szílytárcsa ügyben!

Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 10
Az oldal 0.313 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.