Üdv a hozzáértőknek!
Szerencsére régen jártam erre, nem volt gond a géppel!
14 év alatt a 4. főtengely szílytárcsát kellett feltegyem. De az utolsó átlag alatti minőséget képviselt (corteco) 1 hónap és nem csak meglazult a két része, hanem a belső fele amin a szíj fut, a kilazult szegecsek miatt bemászott a dekniig és jól bemarta!
A kérdésem az lenne a kipróbált hozzáértők felé, hogy milyen szílytárcsát ajánlanátok felszerelni, ami hosszabb ideig képes lenne gond nélkül üzemelni?
Legutóbb contitech márkájút akartam venni (mégiscsak gumi gyártás a profiljuk, gondoltam értenek hozzá, mert eddig mindig a gumi ment ki a két fél közül, dehogy az az átok fémtárcsák szétmásszanak ilyen még nem volt) de a boltban rábeszéltek a cortecora hogy az milyen jó, és nincs rá panasz!
Valaki ajánljon valamit ami bevált!
Szia!
Régebben a Dayco szíjtárcsát ajánlották. Nekem annó bevált, de ma már ki tudja mennyire jó.