Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 12:10:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cromax - www.cromax.hu  (Megtekintve 158348 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Dátum: 2009.07.27 hétfő, 15:00:48 »

Hamarosan kedvezmények...
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.30 vasárnap, 17:42:01 írta Scratch » Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.07.27 hétfő, 16:02:22 »

Hamarosan kedvezmények...

Hamarosan elég nagy kedvezmények!  taps
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.08.01 szombat, 14:46:53 »

mi újság a kedvezménnyel Huh??
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2009.08.01 szombat, 17:02:32 »

mi újság a kedvezménnyel Huh??
......hamarosan....... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2009.08.01 szombat, 18:24:55 »

......hamarosan....... hehe

next year.... eplus2
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2009.08.02 vasárnap, 19:39:27 »

Cromax-on múlik, nem rajtam, várjuk őket a fórumra...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2009.08.04 kedd, 15:36:22 »

Sziasztok!
Először is elnézést a hosszú hallgatásért de szabin voltam aztán meg sikeresen megbetegedtem és annyi erőm sem volt, hogy a monitorig vonszoljam magam nem hogy valamit írni is tudjak a fórumba.
Szóval, szeretnélek benneteket először is arról értesíteni, hogy amennyiben ezentúl a Mondeos klubkártyátokat felmutatjátok és beregisztráltok a Cromax törzsvásárlói közé az alkatrészek árából már az első vásárláskor 10% kedvezményt tudunk adni ami a vásárlások gyakoriságától és nagyságától függően elérheti a 25 %-ot is. A kedvezményt csak az érvényes klubkártya bemutatása ellenében tudjuk adni.
A másik hír, hogy rengeteg bontott Mondeo-s cuccunk van és folyamatosan vesszük az autókat, folyamatosan nő a bontott készlet. Kellett is bérelnünk most egy 600 nm-es raktárcsarnokot hogy elférjenek a bontott alkatrészek. Remélem a bontott alkatrészekből is tudjuk ezentúl nektek biztosítani az óriási választékot és a jó árakat.

üdv : endruford
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2009.08.04 kedd, 16:58:57 »

Sziasztok!
Először is elnézést a hosszú hallgatásért de szabin voltam aztán meg sikeresen megbetegedtem és annyi erőm sem volt, hogy a monitorig vonszoljam magam nem hogy valamit írni is tudjak a fórumba.
Szóval, szeretnélek benneteket először is arról értesíteni, hogy amennyiben ezentúl a Mondeos klubkártyátokat felmutatjátok és beregisztráltok a Cromax törzsvásárlói közé az alkatrészek árából már az első vásárláskor 10% kedvezményt tudunk adni ami a vásárlások gyakoriságától és nagyságától függően elérheti a 25 %-ot is. A kedvezményt csak az érvényes klubkártya bemutatása ellenében tudjuk adni.
A másik hír, hogy rengeteg bontott Mondeo-s cuccunk van és folyamatosan vesszük az autókat, folyamatosan nő a bontott készlet. Kellett is bérelnünk most egy 600 nm-es raktárcsarnokot hogy elférjenek a bontott alkatrészek. Remélem a bontott alkatrészekből is tudjuk ezentúl nektek biztosítani az óriási választékot és a jó árakat.

üdv : endruford

Ezt minden Cromaxban tudják? Elég régi vásárló vagyok (cca 3 év) és már elég sok mindenkinek én hordom a cuccokat, de nekem még mindíg úgy tűnik, kicsit pofára megy a dolog...  vigyor3
Esetleg megírhatnád pontosabban, mit jelent a vásárlások gyakorisága és nagysága százalékban.
Köszönöm.  wave
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2009.08.04 kedd, 17:19:54 »

Ezt minden Cromaxban tudják? Elég régi vásárló vagyok (cca 3 év) és már elég sok mindenkinek én hordom a cuccokat, de nekem még mindíg úgy tűnik, kicsit pofára megy a dolog...  vigyor3
Esetleg megírhatnád pontosabban, mit jelent a vásárlások gyakorisága és nagysága százalékban.
Köszönöm.  wave
...vagy hogy mint Cromax-os törzsvásárlónak alapból megvan a 10%. Ezen felül jön a többi kedvezmény?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #9 Dátum: 2009.08.04 kedd, 17:48:57 »

...vagy hogy mint Cromax-os törzsvásárlónak alapból megvan a 10%. Ezen felül jön a többi kedvezmény?
Nekem van cromax kártyám,az 8-10% kedvezmény(2006-7 óta)
Aztán van klubbkártyám,ami 10% kedvezményt nyújtana,de a két kedvezmény nem vonható össze
Szóval ezek szerint ezt a lehetőséget én már használom 2éve,úgyhogy ez számomra nem nagy újdonság...... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2009.08.04 kedd, 18:58:01 »

Sziasztok!

Nem biztos hogy egyészen ide tartozik de én voltam az utolsó nagytalin mert nekem még csak egy éve van Mondeóm de a mai napig nem kaptam Klubkártyát pedig ígérték hogy aki ott lesz az kapni fog! Tudtok erről is valamilyen infót?
Köszönöm!





UI: A családunkban csak nekem két Fordom van ezért jó lenne a kedvezmény!!!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #11 Dátum: 2009.08.04 kedd, 19:03:26 »

Sziasztok!

Nem biztos hogy egyészen ide tartozik de én voltam az utolsó nagytalin mert nekem még csak egy éve van Mondeóm de a mai napig nem kaptam Klubkártyát pedig ígérték hogy aki ott lesz az kapni fog! Tudtok erről is valamilyen infót?
Köszönöm!
UI: A családunkban csak nekem két Fordom van ezért jó lenne a kedvezmény!!!
Írj Joe-nak,Scratch-nek,és vagy Angel-nak! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2009.08.04 kedd, 19:04:29 »

Írj Joe-nak,Scratch-nek,és vagy Angel-nak! Wink wave
jól tudom, hogy csak az kap, aki kérte a megrendelőlapon?
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2009.08.04 kedd, 20:48:29 »

Nekem van cromax kártyám,az 8-10% kedvezmény(2006-7 óta)
Aztán van klubbkártyám,ami 10% kedvezményt nyújtana,de a két kedvezmény nem vonható össze
Szóval ezek szerint ezt a lehetőséget én már használom 2éve,úgyhogy ez számomra nem nagy újdonság...... Roll Eyes
Pont erre gondoltam én is. Így is megvan a 10-ünk.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2009.08.04 kedd, 21:05:48 »

jól tudom, hogy csak az kap, aki kérte a megrendelőlapon?
Minden bizonnyal így van.De ott volt a talin,befizette a zsetont,ha csak azt az 500ft-ot nem, a kártyára...... Roll Eyes
De gondolom nem azon az 500ft on múlik.A követező nagytalikor úgyis készülnek új kártyák,gondolom nem gond az övét is elkészíteni,ha igényt tart rá.De az illetékesek majd mondják a frankót. vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2009.08.04 kedd, 21:30:02 »

Sziasztok!
Először is elnézést a hosszú hallgatásért de szabin voltam aztán meg sikeresen megbetegedtem és annyi erőm sem volt, hogy a monitorig vonszoljam magam nem hogy valamit írni is tudjak a fórumba.
Szóval, szeretnélek benneteket először is arról értesíteni, hogy amennyiben ezentúl a Mondeos klubkártyátokat felmutatjátok és beregisztráltok a Cromax törzsvásárlói közé az alkatrészek árából már az első vásárláskor 10% kedvezményt tudunk adni ami a vásárlások gyakoriságától és nagyságától függően elérheti a 25 %-ot is. A kedvezményt csak az érvényes klubkártya bemutatása ellenében tudjuk adni.
A másik hír, hogy rengeteg bontott Mondeo-s cuccunk van és folyamatosan vesszük az autókat, folyamatosan nő a bontott készlet. Kellett is bérelnünk most egy 600 nm-es raktárcsarnokot hogy elférjenek a bontott alkatrészek. Remélem a bontott alkatrészekből is tudjuk ezentúl nektek biztosítani az óriási választékot és a jó árakat.

üdv : endruford

Szia!A 25 %-ot mikor lehet elérni?A bontott cuccok meg kicsit borsos árúak,bár a hibás v. nem jó alkatrész visszacserélésével eddig nem volt gond.Egyvalami azért érdekel:rendeltem az egyes mondeo vezetőoldali bal lábnál levő rekeszéhez két műanyag tartó fület-jobb+baloldal.A bal megjött,a jobb helyett meg sokadjára küldenek Pestről egy csavart,az itteni srác meg reklamál de süket fülekre talál.Ilyenkor mi van?
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #16 Dátum: 2009.08.05 szerda, 10:17:07 »

10%-os kedvezményem nekem is van akkor erre rájön pluszba a kártyára?
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2009.08.05 szerda, 19:11:51 »

10%-os kedvezményem nekem is van akkor erre rájön pluszba a kártyára?
Lentebb írták:" a kedvezmények nem összevonhatóak!"
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #18 Dátum: 2009.08.08 szombat, 11:22:02 »

Lentebb írták:" a kedvezmények nem összevonhatóak!"
rinya
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2009.08.08 szombat, 14:57:28 »

Lentebb írták:" a kedvezmények nem összevonhatóak!"

akkor ez nem sok pluszt ad. akárki bemegy a boltba, kitölti a papírt, és már meg is van a törzsvásárlói kártya. kapásból azt hiszem 8 %-ot adnak, és ha többet vásárolsz,akkor nő. amúgy meg elég drágák, szinte a legdrágábbak ford alkatrészben.
Naplózva
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 11:05:09 »

akkor ez nem sok pluszt ad. akárki bemegy a boltba, kitölti a papírt, és már meg is van a törzsvásárlói kártya. kapásból azt hiszem 8 %-ot adnak, és ha többet vásárolsz,akkor nő. amúgy meg elég drágák, szinte a legdrágábbak ford alkatrészben.

Hát nem tudom...  szomoru1
Én már otthagytam pár százezer forintot, de még mindig "csak" 9% kedvezményem van...  rinya
Pedig a sráccal is jóban vagyok...
Legközelebb (mondjuk remélem mostanában nem kell semmit venni a kocsimhoz  falbav ) majd rákérdezek tőle, hogyan mennek ezek a kedvezményes tématémák...meg hogy jó lenne, ha kúszna feljebb Smiley
Naplózva
szbela
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 395

Henry-Ford


E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2009.08.10 hétfő, 12:34:58 »

Hello
A kerdesem a Cromaxal foglakozo szemlyhez,szemleyekehez szol.
Mivel Irtad ,hogy vannak bontott alkatreszek is ezert lenne 1 olyan kerdesem, ami igy szol:-Nekem van 1 mk3 as mondim,normal sotet tapicerias belsovel.De kiszeretnem cserelni krem szinure.Engem az erdekelne,hogy ilyen krem cuccos belso elemket tudtok e bontott aron szerelni,de a leglenyegesebb keredesem az az lenne,hogy az enyemeket belehetne-e szamolni az arba,cserebe?
Szoval van ilyen lehetoseg?
Udv
Naplózva

MK3, 2.0 TDDI 115-ph,4 Ajtos, VP44 Sad
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:38:58 »

Ezt minden Cromaxban tudják? Elég régi vásárló vagyok (cca 3 év) és már elég sok mindenkinek én hordom a cuccokat, de nekem még mindíg úgy tűnik, kicsit pofára megy a dolog...  vigyor3
Esetleg megírhatnád pontosabban, mit jelent a vásárlások gyakorisága és nagysága százalékban.
Köszönöm.  wave

Szia!
Igen ezt minden Cromaxban tudják, de... van egy olyan dolog a kedvezményrendszerben amelynek keretében a kiszolgáló szabadon eldöntheti, hogy ad-e még egy-két-három százalékot vagy mondjuk úgymond megelőlegezi a várható forgalmat és megadja a maximális kedvezményt. Ha így nézzük akkor már érthető ha azt érezted, hogy "pofára" megy a dolog. Nos egyébként úgy tűnik ez a rendszer nem vált be egyes "kollégák" ezzel az eszközzel nem éltek vagy inkább visszaéltek és másra használták. Megint bebizonyosodott, hogy hiába minden jó szándék és ötlet "fenn" a vezetésben ha "lenn" a kivitelezésben valaki mindig a kiskapukat keresi. Ezért úgy gondoltuk hogy átalakítjuk a kedvezményrendszert és minden emberi tényezőt kiiktatunk, azaz a számítógép fogja pontosan kiszámolni kinek mennyi kedvezményt adunk. A vásárlók pontosan fogják tudni mivel azt is közzétesszük, hogy hogyan érhetők el a kedvezményszázalékok éppen hol tart, mennyi vásárlás kell a plusz kedvezményhez stb. Az épp aktuális állapotot rá fogjuk nyomtatni a számlára. Munkatársaim és én is azon vagyunk, hogy ez minél hamarabb elkészüljön. Remélem szeptemberre ez meg lesz de ne cincáljatok szét itt a fórumon ha elsejétől még nem működik mert csúszunk a bevezetéssel.  Wink  
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.12 szerda, 11:42:15 írta endruford » Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:41:38 »

Szia!A 25 %-ot mikor lehet elérni?A bontott cuccok meg kicsit borsos árúak,bár a hibás v. nem jó alkatrész visszacserélésével eddig nem volt gond.Egyvalami azért érdekel:rendeltem az egyes mondeo vezetőoldali bal lábnál levő rekeszéhez két műanyag tartó fület-jobb+baloldal.A bal megjött,a jobb helyett meg sokadjára küldenek Pestről egy csavart,az itteni srác meg reklamál de süket fülekre talál.Ilyenkor mi van?

Szia! Hol rendelted melyik üzletben?
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:44:39 »

akkor ez nem sok pluszt ad. akárki bemegy a boltba, kitölti a papírt, és már meg is van a törzsvásárlói kártya. kapásból azt hiszem 8 %-ot adnak, és ha többet vásárolsz,akkor nő. amúgy meg elég drágák, szinte a legdrágábbak ford alkatrészben.

Szia!
A Cromax érvényben lévő kedvezményrendszere lehetővé teszi ugyan a 25%- os kedvezmény elérését, azonban ehhez jelentős értékű vásárlásra van szükség. A jelenlegi kedvezmények minden raktáron lévő alkatrészünkre érvényesek; a "shop" termékek, illetve egyes egyedi beszerzésű gyári alkatrészek esetén kell alacsonyabb kedvezménnyel számolni (5-11%). Az adott alkatrészre vonatkozó kedvezmény mértékéről eladóink tudnak felvilágosítást adni.
Most azon dolgozunk, hogy egy testre szabott rendszerrel álljunk elő, amellyel a maximális kedvezmény elérésére reális esélye lesz minden klubtagnak.
Természetesen amikor ezzel elkészültünk, azonnal értesítelek benneteket!
« Utoljára szerkesztve: 2009.08.11 kedd, 12:52:46 írta endruford » Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:46:21 »

Hát nem tudom...  szomoru1
Én már otthagytam pár százezer forintot, de még mindig "csak" 9% kedvezményem van...  rinya
Pedig a sráccal is jóban vagyok...
Legközelebb (mondjuk remélem mostanában nem kell semmit venni a kocsimhoz  falbav ) majd rákérdezek tőle, hogyan mennek ezek a kedvezményes tématémák...meg hogy jó lenne, ha kúszna feljebb Smiley

Szia !
Nem akarom magamat ismételgetni kérlek olvasd el a többieknek írt válaszokat.
üdv
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:51:26 »

Hello
A kerdesem a Cromaxal foglakozo szemlyhez,szemleyekehez szol.
Mivel Irtad ,hogy vannak bontott alkatreszek is ezert lenne 1 olyan kerdesem, ami igy szol:-Nekem van 1 mk3 as mondim,normal sotet tapicerias belsovel.De kiszeretnem cserelni krem szinure.Engem az erdekelne,hogy ilyen krem cuccos belso elemket tudtok e bontott aron szerelni,de a leglenyegesebb keredesem az az lenne,hogy az enyemeket belehetne-e szamolni az arba,cserebe?
Szoval van ilyen lehetoseg?
Udv

Szia!
Nézd sajnos beszerezni bontottban szinte lehetetlen, hisz ez nem olyan mint az új alkatrész, hogy megrendeled és kész. Ha szerencséd van találsz de ha nincs... Ki kell ábrándítsalak de nem hinném, hogy találsz bontóst aki úgymond becserélné a kárpitodat. Sajnálom hogy nem tudtam segíteni. üdv
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22907


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:55:06 »

Szia!
Nézd sajnos beszerezni bontottban szinte lehetetlen, hisz ez nem olyan mint az új alkatrész, hogy megrendeled és kész. Ha szerencséd van találsz de ha nincs... Ki kell ábrándítsalak de nem hinném, hogy találsz bontóst aki úgymond becserélné a kárpitodat. Sajnálom hogy nem tudtam segíteni. üdv

Galaxyt nem bontotok véletlenül?
('99-es 2,8 VR6)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2009.08.11 kedd, 12:57:44 »

Szia!
Igen ezt minden Cromaxban tudják, de... van egy olyan dolog a kedvezményrendszerben amelynek keretében a kiszolgáló szabadon eldöntheti, hogy ad-e még egy-két-három százalékot vagy mondjuk úgymond megelőlegezi a várható forgalmat és megadja a maximális kedvezményt. Ha így nézzük akkor már érthető ha azt érezted, hogy "pofára" megy a dolog. Nos egyébként úgy tűnik ez a rendszer nem vált be egyes "kollégák" ezzel az eszközzel nem éltek vagy inkább visszaéltek és másra használták. Megint bebizonyosodott, hogy hiába minden jó szándék és ötlet "fenn" a vezetésben ha "lenn" a kivitelezésben valaki mindig a kiskapukat keresi. Ezért úgy gondoltuk hogy átalakítjuk a kedvezményrendszert és minden emberi tényezőt kiiktatunk, azaz a számítógép fogja pontosan kiszámolni kinek mennyi kedvezményt adunk. A vásárlók pontosan fogják tudni mivel azt is közzétesszük, hogy hogyan érhetők el a kedvezményszázalékok éppen hol tart, mennyi vásárlás kell a plusz kedvezményhez stb. Az épp aktuális állapotot rá fogjuk nyomtatni a számlára. Munkatársaim és én is azon vagyunk, hogy ez minél hamarabb elkészüljön. Remélem szeptemberre ez meg lesz de ne cincájatok szét itt a fórumon ha elsejétől még nem működik mert csúszunk a bevezetéssel.  Wink 

Aham...
Már értem...és az eddig "elvásárolt" forintok rá lesznek vezetve a cromaxkártyára, vagy mindenki tiszta lappal indul...?
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2009.08.11 kedd, 13:23:06 »

Galaxyt nem bontotok véletlenül?
('99-es 2,8 VR6)

Szia!
Egyelőre nem.  szomoru1
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2009.08.11 kedd, 13:26:57 »

Aham...
Már értem...és az eddig "elvásárolt" forintok rá lesznek vezetve a cromaxkártyára, vagy mindenki tiszta lappal indul...?

Azt gondolom nem lenne "fair" a régebbi vásárlókkal ha nyomnánk egy resetet tehát én azt mondom hogy az "elvásárolt" forintok rajta kell legyenek a kártyán. Én ezt az álláspontot képviselem itt és remélem elég nyomatékos lesz, hogy érvényesíteni tudjam.  :-)
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2009.08.11 kedd, 13:40:32 »

Azt gondolom nem lenne "fair" a régebbi vásárlókkal ha nyomnánk egy resetet tehát én azt mondom hogy az "elvásárolt" forintok rajta kell legyenek a kártyán. Én ezt az álláspontot képviselem itt és remélem elég nyomatékos lesz, hogy érvényesíteni tudjam.  :-)

Ezzel én is egyetértek. A korábbi rendszer (bár nekem kedvezett) nem volt fair, mert a jövőbeli hűséget értelmetlen és lehetetlen honorálni. Kedvezményt csak az eddigi vásárlások alapján lehet, kell és szabad adni!
Ehhez viszont figyelembe kell venni az eddigi elköltött forintokat, nem lehet tabula rasa-t csinálni.
Aki eddig sokat vásárolt az jól jár, aki pedig keveset, de közben jópofizott, bentmaradt órákig dumálni a kereskedésben és így kapott extra kedvezményt (pl.: én  vigyor3) az meg vagy jól jár vagy nem. De legalább igazságos lesz a rendszer.

Gratula az ötlethez! eljen
Naplózva
Liszti
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2009.08.11 kedd, 14:14:40 »

Ezzel én is egyetértek. A korábbi rendszer (bár nekem kedvezett) nem volt fair, mert a jövőbeli hűséget értelmetlen és lehetetlen honorálni. Kedvezményt csak az eddigi vásárlások alapján lehet, kell és szabad adni!
Ehhez viszont figyelembe kell venni az eddigi elköltött forintokat, nem lehet tabula rasa-t csinálni.
Aki eddig sokat vásárolt az jól jár, aki pedig keveset, de közben jópofizott, bentmaradt órákig dumálni a kereskedésben és így kapott extra kedvezményt (pl.: én  vigyor3) az meg vagy jól jár vagy nem. De legalább igazságos lesz a rendszer.

Gratula az ötlethez! eljen

Csatlakozom!  eljen
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2009.08.30 vasárnap, 18:59:54 »

Szia! Hol rendelted melyik üzletben?
Kicsit elmaradtam....Szegeden kértem,az eladó-akivel a lehető legjobb ismeretségben vagyunk,nem szeretnék neki galibát-folyamatosan kéri de most már ott tart,hogy mindenki leszarja.Ez lenne az üzletpolitika?Valaki elrontja a raktározást és akkor amit keresnek az nincs és nem gyártják stb...Pedig van...és sajnos nem a legelső ilyen eset.Jó párszor belefutottam abba,hogy nagy nehezen kimazsoláztuk mi is az ami kell és aztán teljesen mást küldtek helyette.Persze,kis alkatrész,de ez is beleesik abba,hogy kopó-törő cucc.
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2009.09.08 kedd, 12:18:32 »

Kicsit elmaradtam....Szegeden kértem,az eladó-akivel a lehető legjobb ismeretségben vagyunk,nem szeretnék neki galibát-folyamatosan kéri de most már ott tart,hogy mindenki le***ja.Ez lenne az üzletpolitika?Valaki elrontja a raktározást és akkor amit keresnek az nincs és nem gyártják stb...Pedig van...és sajnos nem a legelső ilyen eset.Jó párszor belefutottam abba,hogy nagy nehezen kimazsoláztuk mi is az ami kell és aztán teljesen mást küldtek helyette.Persze,kis alkatrész,de ez is beleesik abba,hogy kopó-törő cucc.

Szia!
Utánanéztem a dolognak. Nos nem hibáztunk, mint ahogy az eladó srác téged helyesen tájékoztatott a Ford elektronikus katalógusában volt a hiba.  rinya Sajnos nem az első és nem az utolsó. falbav Ez ellen nem tudunk mit tenni. Mi is megrendeljük az alkatrészt a kikeresett cikkszám alapján, aztán várunk. Az hogy nem a helyes alkatrészt küldték csak a boltban derül ki  szomoru1 amikor is garanciális reklamáló papírral visszaküldjük és újra megrendeljük. Hát ezt veled kétszer kellett eljátszani és az ember azon gondolkodik, hogy az adatrögzítést vajon ott Angliában vagy Németországban vajh kik végzik? Vagy amikor magyarra fordítják akkor miért nevezik az alkatrészek felét "tartó"-nak vagy "lemez"-nek? 
üdv és ne add fel a reményt hogy jó alkatrészt fogsz előbb vagy utóbb kapni  nyes
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2009.09.09 szerda, 19:09:08 »

Szia!
Utánanéztem a dolognak. Nos nem hibáztunk, mint ahogy az eladó srác téged helyesen tájékoztatott a Ford elektronikus katalógusában volt a hiba.  rinya Sajnos nem az első és nem az utolsó. falbav Ez ellen nem tudunk mit tenni. Mi is megrendeljük az alkatrészt a kikeresett cikkszám alapján, aztán várunk. Az hogy nem a helyes alkatrészt küldték csak a boltban derül ki  szomoru1 amikor is garanciális reklamáló papírral visszaküldjük és újra megrendeljük. Hát ezt veled kétszer kellett eljátszani és az ember azon gondolkodik, hogy az adatrögzítést vajon ott Angliában vagy Németországban vajh kik végzik? Vagy amikor magyarra fordítják akkor miért nevezik az alkatrészek felét "tartó"-nak vagy "lemez"-nek? 
üdv és ne add fel a reményt hogy jó alkatrészt fogsz előbb vagy utóbb kapni  nyes
Nem adom!Ha minden igaz,akkor már jónak kellene jönni...egyébként ő a németekre gyanakszik.A másik kérdésem,kellene egy nagy zöld kocka relé.Ablakfűtés címmel fut.Nála már mint gyártása megszűnt címmel nincs.Erről mit tudsz?Írok hozzá számot is...
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2009.09.16 szerda, 12:35:43 »

Nem adom!Ha minden igaz,akkor már jónak kellene jönni...egyébként ő a németekre gyanakszik.A másik kérdésem,kellene egy nagy zöld kocka relé.Ablakfűtés címmel fut.Nála már mint gyártása megszűnt címmel nincs.Erről mit tudsz?Írok hozzá számot is...

Add meg az autód pontos adatait. Ha meg van az alkatrész gyári azonosítója akkor azt is. Megnézem mit tehetek.

Üdv
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2009.09.16 szerda, 12:38:15 »

Sziasztok!

Ford Mondeo 2000-2007. hátsó üléssor (fekete színű)   ingyen elvihető!  taps

Cromax Kft.
1087 Budapest, Asztalos Sándor u. 5-7.

Telefon: 06-1-303-7255
Üzlet mobil: 06-30-950-3530

Nyitva tartás: H-P: 7:30-17:30, Sz: 8-12
« Utoljára szerkesztve: 2009.09.16 szerda, 12:40:25 írta endruford » Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2009.09.16 szerda, 13:07:38 »

Sziasztok!

Ford Mondeo 2000-2007. hátsó üléssor (fekete színű)   ingyen elvihető!  taps

Cromax Kft.
1087 Budapest, Asztalos Sándor u. 5-7.

Telefon: 06-1-303-7255
Üzlet mobil: 06-30-950-3530

Nyitva tartás: H-P: 7:30-17:30, Sz: 8-12

Plüss? Kombi?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2009.09.17 csütörtök, 10:07:03 »

Eredeti Ford első szélvédőt keresek 2004-es Mondeóba, fűtött, sötétedős tükrös verzióba, milyen árba tudnátok hozni nekem?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2009.09.18 péntek, 19:39:05 »

Add meg az autód pontos adatait. Ha meg van az alkatrész gyári azonosítója akkor azt is. Megnézem mit tehetek.

Üdv
Na,ma végre megjött minden,úgyhogy holnap már rakom is be.Nem volt egyszerű,de letudva. wave
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 11:49:22 »

Na,ma végre megjött minden,úgyhogy holnap már rakom is be.Nem volt egyszerű,de letudva. wave

Na, örülök, hogy jó a vége!   vigyor3
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 12:01:04 »

Plüss? Kombi?

Fekete, szövet, nem kombi  smile
Naplózva
endruford
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 12:11:24 »

Eredeti Ford első szélvédőt keresek 2004-es Mondeóba, fűtött, sötétedős tükrös verzióba, milyen árba tudnátok hozni nekem?

esőérzékelő nélküli 95420.-
esőérzéklős változat 112120.-
ez bruttó ár amit csökkents a kedvezményeddel  wave
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 13:39:50 »

esőérzékelő nélküli 95420.-
esőérzéklős változat 112120.-
ez bruttó ár amit csökkents a kedvezményeddel  wave

 worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
takee
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 14:13:35 »

esőérzékelő nélküli 95420.-
esőérzéklős változat 112120.-
ez bruttó ár amit csökkents a kedvezményeddel  wave

MK II-be hogyér van a fűthető első szélvédő? (nem feltétlenül a Ford érdekel, ugy. is jöhet) wave
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #46 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 17:46:11 »

Egy ismerős története:
nem akarok általánosítani, de ha számít a cromax jóhíre akár utána lehetne nézni

Átb.sztak a Cromax fehérvárban!

Csütörtökön felhívtam őket, hogy mennyi a gyári tárcsa és betét. Megmondták az árat, ami a weboldalon van, számolgattunk és megrendeltem. Akkor a tárcsa kb 17e. a betét 10e volt. Levontam belelőle kis cromax kártyás kedvezményt és az jött ki, h 40-ből kijön. Igazából nagyautóban kijött volna 34-ből, de 1 hetet kellett volna várni rá. Mind1, megrendeltük, szombat reggeli átvétellel.
Szombaton meg is jött rendelésre a gyári tárcsa és fékbetét. Elugrottunk érte vettünk mellé 1 üveg fagyállót és 50 felett kértek!  Mondom mivan!???
Csabi (üzletvezető) meg előadja, hogy ennyi. Miért? Mondom, 40 alatt kéne lennie. Mennyi is az annyi?
Elmeséli, hogy a tárcsa 19.xxx Huf!? Felvilágosítottam, hogy 17e alatt volt és levonom a kedvezményemet, akkor sem érheti el a 40k-t a végösszeg.
Azt mondja a Csabi gyerek, hogy szerinte kollegája rossz árat mondott, mert most 19.xxx (majdnem 20k) az ára. Szerinte az akciós árat mondta a kollega.
Hitetlenkedtem és számolt újra egyet, így "csak" 46e lett a vége. Továbbrais sokalltam, de mivel nehéz volt időt szerezni a mutatványra, nagyot nyeltünk és elhoztuk a cuccot.

és a csattanó... ma megnéztem, még mindíg 16.xxx (nincs 17e) a gyári tárcsa ára!!!

A cromax meg mondjon le!   
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
takee
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:16:17 »

Egy ismerős története:
nem akarok általánosítani, de ha számít a cromax jóhíre akár utána lehetne nézni

Átb.sztak a Cromax fehérvárban!

Csütörtökön felhívtam őket, hogy mennyi a gyári tárcsa és betét. Megmondták az árat, ami a weboldalon van, számolgattunk és megrendeltem. Akkor a tárcsa kb 17e. a betét 10e volt. Levontam belelőle kis cromax kártyás kedvezményt és az jött ki, h 40-ből kijön. Igazából nagyautóban kijött volna 34-ből, de 1 hetet kellett volna várni rá. Mind1, megrendeltük, szombat reggeli átvétellel.
Szombaton meg is jött rendelésre a gyári tárcsa és fékbetét. Elugrottunk érte vettünk mellé 1 üveg fagyállót és 50 felett kértek!  Mondom mivan!???
Csabi (üzletvezető) meg előadja, hogy ennyi. Miért? Mondom, 40 alatt kéne lennie. Mennyi is az annyi?
Elmeséli, hogy a tárcsa 19.xxx Huf!? Felvilágosítottam, hogy 17e alatt volt és levonom a kedvezményemet, akkor sem érheti el a 40k-t a végösszeg.
Azt mondja a Csabi gyerek, hogy szerinte kollegája rossz árat mondott, mert most 19.xxx (majdnem 20k) az ára. Szerinte az akciós árat mondta a kollega.
Hitetlenkedtem és számolt újra egyet, így "csak" 46e lett a vége. Továbbrais sokalltam, de mivel nehéz volt időt szerezni a mutatványra, nagyot nyeltünk és elhoztuk a cuccot.

és a csattanó... ma megnéztem, még mindíg 16.xxx (nincs 17e) a gyári tárcsa ára!!!

A cromax meg mondjon le!   


Erre most milyen választ vársz? Nem az a hülye aki drágábban adja, hanem az, aki elviszi annyiért és nem hagyja ott őket a faszba! Velem is mindig próbálkoznak, hogy most éppen nem annyi, meg a neten nézett most pont nincs, de van helyette gyári (drágábban) bla-bla. És érdekes, még soha nem fizettem többet, mint amennyit számoltam és soha nem hoztam el annyiért, amennyiért nem akartam.

Erre csak egy válasz létezik: Mondjon le a lúzer vásárló, aki nem képes megvédeni az érdekeit. Vagy ha már mindenképpen háborogni akar, akkor kérje a vásárlók könyvét és hívja a fogyasztóvédelem non-stop számát. De ne itt panaszkodjon már......pfff.
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #48 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:18:58 »

a helyi cromx-ról tudok nyilatkozni maximálisan megvagyok elégedve mindet olcsobban oda ad igaz van kártyám de ajándékot is kapok mindig nagyon kprrekt taps Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #49 Dátum: 2009.09.21 hétfő, 18:24:10 »

Erre most milyen választ vársz? Nem az a hülye aki drágábban adja, hanem az, aki elviszi annyiért és nem hagyja ott őket a ***ba! Velem is mindig próbálkoznak, hogy most éppen nem annyi, meg a neten nézett most pont nincs, de van helyette gyári (drágábban) bla-bla. És érdekes, még soha nem fizettem többet, mint amennyit számoltam és soha nem hoztam el annyiért, amennyiért nem akartam.

Erre csak egy válasz létezik: Mondjon le a lúzer vásárló, aki nem képes megvédeni az érdekeit. Vagy ha már mindenképpen háborogni akar, akkor kérje a vásárlók könyvét és hívja a fogyasztóvédelem non-stop számát. De ne itt panaszkodjon már......pfff.
Egyrészt talán azért írtam ide, mert itt is egy cromaxos van, és hátha van rálátása a dolgokra. másrészt, ha mindenáron gyárit akarnál, és elmész érte 50 kilómétert, akkor nem biztos, hogy csak ugy azt mondod, hogy nem kell, és otthagyod, aztán elmész másik 100-at másik boltért
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.046 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.