Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 06:24:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2314280 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2150 Dátum: 2011.11.11 péntek, 16:33:13 »

Lehet hogy  pias vagyok mert a Monde MK3 ban van, az MK2 nem tudom . falbav
semmi gond,csak ha véletlenül más is olvassa és nekiáll megkeresni azt ami nincs,végtelen ciklusra fog váltani... vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2151 Dátum: 2011.11.11 péntek, 17:45:32 »

Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2152 Dátum: 2011.11.11 péntek, 18:47:51 »

Sziasztok.
Szeretném megkérdezni, hogy az ablakmosó spricni fűtése mivel működik együtt? Vagy van valami külön kapcsolója, mert kaptam egyet de nem tudom mire kell kötni.
Köszi
..........tudnál a fűthetős mosóról egy képet fel tenni Huh???
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2153 Dátum: 2011.11.11 péntek, 18:55:03 »

Hali Huh??
Mikor a kulcsot kiveszem. Mitől függ, hogy a kormányzár mikor működik Huh?? Mert hol hallom hogy kattan, hol nem! De inkább hol nem!
A hátsó szélvédő fűtésem megy mint állat, de vp. tükrök nem. Milyen sorrendben keresendő a hiba? Esetleg lenne-e egy szétbontott fűthető vp-ről kép, hogy hogyan is néz ki valójában?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2154 Dátum: 2011.11.11 péntek, 21:26:02 »

Hali Huh??
Mikor a kulcsot kiveszem. Mitől függ, hogy a kormányzár mikor működik Huh?? Mert hol hallom hogy kattan, hol nem! De inkább hol nem!
A hátsó szélvédő fűtésem megy mint állat, de vp. tükrök nem. Milyen sorrendben keresendő a hiba? Esetleg lenne-e egy szétbontott fűthető vp-ről kép, hogy hogyan is néz ki valójában?
Elektromos a tükör egyáltalán?
Egyébként meg leszed a belső 3szög burkolat - egy csavar fogja a kis kerek, nehezen kiszedhető bigyó mögött -, majd megnéz, hogy a tükörbe menő csatin mennyi láb van bekötve. Asszem 5 lábnak kell lennie bekötve, akkor fűthető is. Ha ez megvan, akkor valami kontakt bibi lehet.
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2155 Dátum: 2011.11.12 szombat, 10:14:32 »

Elektromos a tükör egyáltalán?
Egyébként meg leszed a belső 3szög burkolat - egy csavar fogja a kis kerek, nehezen kiszedhető bigyó mögött -, majd megnéz, hogy a tükörbe menő csatin mennyi láb van bekötve. Asszem 5 lábnak kell lennie bekötve, akkor fűthető is. Ha ez megvan, akkor valami kontakt bibi lehet.
....köszi!
Utána járok. Ha esetleg  fűtős verza lenne, nagy munka átalakítani Huh?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2156 Dátum: 2011.11.12 szombat, 10:23:38 »

....köszi!
Utána járok. Ha esetleg  fűtős verza lenne, nagy munka átalakítani Huh?
nem. csak ki kell cserélni a tükröket...kompletten.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #2157 Dátum: 2011.11.12 szombat, 12:50:59 »

Amúgy is a sok műszer csak összezavar...
ezért volt jó a trabant  eplus2
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #2158 Dátum: 2011.11.12 szombat, 12:54:53 »

Akkor megkérdem Flyfisht,gondolom ő lesz a pecás  nyes (az avatarjára azt hittem,hogy karikás ostort pattintgat,de aztán leparasztozott és elárulta,hogy az valójában egy legyezőhorgász). taps
wow1  wow1  wow1 jó tudni más kárán meg föleg  hehe
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2159 Dátum: 2011.11.12 szombat, 13:54:23 »

Hali Huh??
Mikor a kulcsot kiveszem. Mitől függ, hogy a kormányzár mikor működik Huh?? Mert hol hallom hogy kattan, hol nem! De inkább hol nem!
A hátsó szélvédő fűtésem megy mint állat, de vp. tükrök nem. Milyen sorrendben keresendő a hiba? Esetleg lenne-e egy szétbontott fűthető vp-ről kép, hogy hogyan is néz ki valójában?
ne bassz már fel,sose volt autód?ha úgy áll meg a kormány,hogy tengelye körül levő koszorúba nem kattan be a pöcök,egy kicsit tekersz rajta.Kb. az összes kormányzár így működik......a tükörfűtés általános hibája,hogy berohad.de ha van csatid és elektromos a tükröd valamint a tükörállítás működik akkor azokat nézném meg.Elektromos állítású,de gyárilag nem fűtött tükörről még nem hallottam.De az is lehet,hogy egész egyszerűen valaki előtted összetörte és a simára volt a legegyszerűbb és legolcsóbb kicserélni.Egyébként tényleg 5 lába van.
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2160 Dátum: 2011.11.12 szombat, 23:16:28 »

ne bassz már fel,sose volt autód?ha úgy áll meg a kormány,hogy tengelye körül levő koszorúba nem kattan be a pöcök,egy kicsit tekersz rajta.Kb. az összes kormányzár így működik......a tükörfűtés általános hibája,hogy berohad.de ha van csatid és elektromos a tükröd valamint a tükörállítás működik akkor azokat nézném meg.Elektromos állítású,de gyárilag nem fűtött tükörről még nem hallottam.De az is lehet,hogy egész egyszerűen valaki előtted összetörte és a simára volt a legegyszerűbb és legolcsóbb kicserélni.Egyébként tényleg 5 lába van.
Már volt autóm...igaz ha hátra húztad csak akkor ment előre Wink én csak azért gondoltam., hogy valami elektromos kütyü van benne mert mindig akkorát csattant. Hogy ez biztos lezár minden helyzetben.. A tükröt meg nézem, amúgy elektromos.... de megy villany árammal is!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2161 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 06:40:12 »

Már volt autóm...igaz ha hátra húztad csak akkor ment előre Wink én csak azért gondoltam., hogy valami elektromos kütyü van benne mert mindig akkorát csattant. Hogy ez biztos lezár minden helyzetben.. A tükröt meg nézem, amúgy elektromos.... de megy villany árammal is!
okéj,rendben van.azért nézd meg,nem volt-e eltörve.
Naplózva
pilot001
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


Cruiser

pilot001@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2162 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 17:58:04 »


ÜDV!

Motoros bőr ülésnél mennyi csatlakozó van  Huh?

 1 csati be van kötve övfeszítőre.

De van még pár logó alatta.... gondolom fűtés , motornak (vagymotorok) , légzsáknak (3pólusú talán annak van).

Motor... vezető oldalon alatta látok 1 motort ami emeli az ülést. utas oldalon meg nem látok de kapcsoló van .... az háttámla lenne ?

Ülés fűtésnél.. 2 külön csatlakozó van az ülésnek és a háttámlának ? és ha igen sorban vannak kötve vagy párhuzamosan Huh???
Naplózva

2004 10. Mondeo Mk3, Saloon (sedan) , 1.8i 16V.
TEL.. 70 247 65 nyolcvankettő.
Lengyelország (*Székesfehérvár*)
emilszam
Vendég
« Új hozzászólás #2163 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 11:25:40 »

Sziasztok!

Mk2, 1.8 benzines. 1997. ghia
Van egy szuper első ablakfűtés benne... a jobboldalon tök jól működik. A baloldalon nem annyira.
Gondolom szálszakadásos. Lehet ezzel kezdeni valamit? Szélvédőcsere?
Nyugodjak bele és ne leheljek annyira?!
Köszi
Emilszam
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2164 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 12:35:54 »

okéj,rendben van.azért nézd meg,nem volt-e eltörve.
......megnéztem. 5 szál megy a csatlakozóba,tehát az meg van. A tükör lapjára már amennyire betudtam kandikálni /mert feszegetni nem mertem/ egy darab vezeték megy a színe vagy fehér vagy fehér vörös. A csatikat befújtam. A főtáblán a 34sz. bisztit sikerült is kiveretnem. Az ütő állt meg bennem mikor összeraktam és nem mozdult semerre. De most mozgatható. De szerintem most sem fűt.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2165 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 14:06:14 »

... De szerintem most sem fűt.
És ezt miből gondolod?
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2166 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 15:23:50 »

És ezt miből gondolod?
......csak abból, hogy mikor a hátsó ablak fűtött mint állat és a visszapillantó nem, akkor  sem volt és most sincs semmi hőmérséklet növekedés rajta.
-Szóval mint írtam van gondom villamosan ezzel a masinával. Most világítás nélkül 1órát rajta maradt a gyújtás, és kampec. Hogyan tudom meg nagy bizonyossággal, hogy az aksi a végét járja? Vagy a generátor nem tölt tisztességesen?
-És még valami. Az lehet hogy ez alatt az aksi merüléses móka alatt, mert ki kellett venni tölteni. Elfelejtette az övfeszítő hibát....vagy használt a WD40???
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.14 hétfő, 15:36:48 írta derrik » Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2167 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 16:14:26 »

Sziasztok!

Mk2, 1.8 benzines. 1997. ghia
Van egy szuper első ablakfűtés benne... a jobboldalon tök jól működik. A baloldalon nem annyira.
Gondolom szálszakadásos. Lehet ezzel kezdeni valamit? Szélvédőcsere?
Nyugodjak bele és ne leheljek annyira?!
Köszi
Emilszam

Csak a csere. 35e az új.
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2168 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 16:15:14 »

Csak a csere. 35e az új.
biztosíték és kontakt ellenörzés első lépésben olcsóbb nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2169 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 16:22:41 »

biztosíték és kontakt ellenörzés első lépésben olcsóbb nyes

És a szálszakadásnál mit ér? Undecided

Nem azt írta, hogy a balos nem megy, hanem hogy ne annyira jó.  integet2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2170 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 20:31:24 »

biztosíték és kontakt ellenörzés első lépésben olcsóbb nyes
azért az,hogy nem annyira,mit takar?mert nálam például ki van tépve a jobb oldalon a vezeték a szélvédőből.Először nézd meg csatit,multival mérjél rá,hogy van-e fesz,wd-40...ha csak részben fűt,akkor csere...
Naplózva
emilszam
Vendég
« Új hozzászólás #2171 Dátum: 2011.11.15 kedd, 09:26:58 »

azért az,hogy nem annyira,mit takar?mert nálam például ki van tépve a jobb oldalon a vezeték a szélvédőből.Először nézd meg csatit,multival mérjél rá,hogy van-e fesz,wd-40...ha csak részben fűt,akkor csere...
az, hogy nem annyira, azt jelenti, hogy jobb oldalon van egy kb 2cm-es csík, ahol nem fűt, bal oldalon van egy kb 2 cm-es csík, ahol fűt. Tehát statisztikailag a fele rendben van. ;-)
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2172 Dátum: 2011.11.15 kedd, 09:32:40 »

az, hogy nem annyira, azt jelenti, hogy jobb oldalon van egy kb 2cm-es csík, ahol nem fűt, bal oldalon van egy kb 2 cm-es csík, ahol fűt. Tehát statisztikailag a fele rendben van. ;-)

Az enyém ugyanilyen volt, aztán egyre kevesebb szál működött, a végén már csak a jobb oldalon néhány csíkban. Minden a helyén, delejt megkapta. Csere.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #2173 Dátum: 2011.11.15 kedd, 09:36:55 »

az, hogy nem annyira, azt jelenti, hogy jobb oldalon van egy kb 2cm-es csík, ahol nem fűt, bal oldalon van egy kb 2 cm-es csík, ahol fűt. Tehát statisztikailag a fele rendben van. ;-)


Ez már cserélt szélvédő. Anno (kb 2-3 éve)  kavics és szálszakadás miatt cseréltettem.
Előző télen még ok volt az egész. Először a kontakt hibát zárd ki és a biztit nézd meg, a használatiba, megtalálod melyik az.
Ha ez sem hoz megoldásat, akkor sajnos beletörődés vagy csere.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
emilszam
Vendég
« Új hozzászólás #2174 Dátum: 2011.11.16 szerda, 09:12:23 »

Ez már cserélt szélvédő. Anno (kb 2-3 éve)  kavics és szálszakadás miatt cseréltettem.
Előző télen még ok volt az egész. Először a kontakt hibát zárd ki és a biztit nézd meg, a használatiba, megtalálod melyik az.
Ha ez sem hoz megoldásat, akkor sajnos beletörődés vagy csere.

rendben. köszönöm, megnézem. Hasznos dolog, nekem tetszik. illetve tetszene ;-)
Úgyhogy ha cserés, akkor gyűjteni fogok rá :-)
Köszönöm
Emilszam
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #2175 Dátum: 2011.11.16 szerda, 10:15:36 »

rendben. köszönöm, megnézem. Hasznos dolog, nekem tetszik. illetve tetszene ;-)
Úgyhogy ha cserés, akkor gyűjteni fogok rá :-)
Köszönöm
Emilszam

Remélem nem kell cserélned.

(Ha mégis akkor őket ajánlom: http://www.gima.hu/    <--- A jelenlegi autómba is Ők cserélték szemptember elején, amikor vettem. Korrektnek tűntek.)
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2176 Dátum: 2011.11.16 szerda, 10:27:13 »

rendben. köszönöm, megnézem. Hasznos dolog, nekem tetszik. illetve tetszene ;-)
Úgyhogy ha cserés, akkor gyűjteni fogok rá :-)
Köszönöm
Emilszam

A szélvédőfűtés: a bal és a jobb oldala külön megy. Ha a bal oldala úgy ahogy van, nem műxik, ott inkább kontakthiba lesz, rossz a relé vagy kiégett a biztosítés, esetleg leesett/szakadt a drót a szélvédőről (azaz, csati). Ha pár szál/többség műxik, akkor a szélvédőben van szálszakadás, azzal nem tudsz mit kezdeni, azaz csak cserélni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2177 Dátum: 2011.11.16 szerda, 19:24:20 »

Sziasztok !
Ennek a semmibe vezető csatlakozónak az anyós ülés alatt? Mi lehet a feladata ??
http://www.box.net/s/rhzld9lappa3atvn1bif
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2178 Dátum: 2011.11.16 szerda, 19:33:12 »

Sziasztok !
Ennek a semmibe vezető csatlakozónak az anyós ülés alatt? Mi lehet a feladata ??
http://www.box.net/s/rhzld9lappa3atvn1bif
ha za ülés közepéből jön ki,akkor valószínűleg a fűtésé.A padlón van egy műanyag felnyitható doboz,ott keress csatit hozzá.Esetleg egy valamikor állító motor lehetett hozzákötve.
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.16 szerda, 19:35:27 írta misi107 » Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2179 Dátum: 2011.11.16 szerda, 19:39:04 »

ha za ülés közepéből jön ki,akkor valószínűleg a fűtésé.A padlón van egy műanyag felnyitható doboz,ott keress csatit hozzá.Esetleg egy valamikor állító motor lehetett hozzákötve.
....az a baj, hogy a kábel a semmibe vezet a végén nincs csatlakozó. Így nem tudom a fekete dobozban mi az ellen darabja!......ha valakinek lenne olyan ülés fűtés csatlakozója amelynek mindkét végén megvan a csatlakozó vevő lennék rá !!
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2180 Dátum: 2011.11.16 szerda, 19:42:18 »

....az a baj, hogy a kábel a semmibe vezet a végén nincs csatlakozó. Így nem tudom a fekete dobozban mi az ellen darabja!......ha valakinek lenne olyan ülés fűtés csatlakozója amelynek mindkét végén megvan a csatlakozó vevő lennék rá !!
Az a fehér maga a csatlakozó. Húzd szét! Az egyik marad az ülésen, a másikat meg tovább kell kábelezni. (a levegőben lévő végét)
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2181 Dátum: 2011.11.16 szerda, 19:54:24 »

Az a fehér maga a csatlakozó. Húzd szét! Az egyik marad az ülésen, a másikat meg tovább kell kábelezni. (a levegőben lévő végét)
na,már le is írta.Sajnos előfordul,hogy a hátul ülők a lábukkal szétszakítják a vezetéket.Nálam így nézett ki,mielőtt megcsináltam volna (ülésfűtés mind a két oldalon):

Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2182 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:01:43 »

na,már le is írta.Sajnos előfordul,hogy a hátul ülők a lábukkal szétszakítják a vezetéket.Nálam így nézett ki,mielőtt megcsináltam volna (ülésfűtés mind a két oldalon):


.....ez még istenes is ! Az enyémben a vezető oldalit a szivacsból tépték ki. Így azt sem tudom hol menne be az ülésbe, az anyós oldali meg ugyan az ülésből kijön, de a vége az ami a képen is látszik ........
aztán itt ez a két csatlakozó a vezető oldali ülés alatt a padló dobozban
http://www.box.net/s/mx1i3txml66a7pt0qo1s
ezeket sem tudom mi célt szolgálnak ........
Naplózva
pilot001
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


Cruiser

pilot001@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2183 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:05:57 »



Az a tutti ...  SÁRGA az mindig légzsák meg az övfesztőé. Szóval ami nem az övfeszítőre van kötve az légzsáké lenne ami az ülésben van.

Szóval a feketék meg az ülésfűtések /külön ülés és támla része/

ÁKOS
Naplózva

2004 10. Mondeo Mk3, Saloon (sedan) , 1.8i 16V.
TEL.. 70 247 65 nyolcvankettő.
Lengyelország (*Székesfehérvár*)
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2184 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:08:30 »

Sziasztok.
Az ülésről jutott eszembe: a biztonsági övet hogyan lehet meghosszabbítani?  vigyor3
majdnem 190 vagyok, de sajnos nem centi, hanem kiló. (nem röhögni) Egyszerűen nem ér át az öv. Nem szeretnék tákolni, inkább valami végleges megoldás érdekel, ami műszakilag megfelel. Valakinek nincs valami ötlete?
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2185 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:14:12 »


Az a tutti ...  SÁRGA az mindig légzsák meg az övfesztőé. Szóval ami nem az övfeszítőre van kötve az légzsáké lenne ami az ülésben van.

Szóval a feketék meg az ülésfűtések /külön ülés és támla része/

ÁKOS
.....oks a sárga a légzsák....az nincs ebben az ülésben. És a kissé olaj zöld színü?? Az mi Huh?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2186 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:16:23 »

Sziasztok.
Az ülésről jutott eszembe: a biztonsági övet hogyan lehet meghosszabbítani?  vigyor3
majdnem 190 vagyok, de sajnos nem centi, hanem kiló. (nem röhögni) Egyszerűen nem ér át az öv. Nem szeretnék tákolni, inkább valami végleges megoldás érdekel, ami műszakilag megfelel. Valakinek nincs valami ötlete?
meghosszabbítani sehogy. vagy cseréled egy olyanra, ami kellő hosszú és beépíthető, vagy elviseled a biztonságot jelentő szoros ölelését...
a harmadik lehetőséget nem mondanám, mert nem szeretnélek megbántani Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2187 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:17:00 »

Sziasztok.
Az ülésről jutott eszembe: a biztonsági övet hogyan lehet meghosszabbítani?  vigyor3
majdnem 190 vagyok, de sajnos nem centi, hanem kiló. (nem röhögni) Egyszerűen nem ér át az öv. Nem szeretnék tákolni, inkább valami végleges megoldás érdekel, ami műszakilag megfelel. Valakinek nincs valami ötlete?
Uhh baxki! Ilyet még nem is hallottam. Nem  egyszerű eset, szó se róla.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2188 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:18:37 »

meghosszabbítani sehogy. vagy cseréled egy olyanra, ami kellő hosszú és beépíthető, vagy elviseled a biztonságot jelentő szoros ölelését...
a harmadik lehetőséget nem mondanám, mert nem szeretnélek megbántani Wink
Talán valami régi, nem előfeszített övre cserélni? Vagy az nagyon gáz? Szükség törvényt bont.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2189 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:22:07 »

Talán valami régi, nem előfeszített övre cserélni? Vagy az nagyon gáz? Szükség törvényt bont.
nem tudom...igazából én arra gondoltam, hogy pl. a transit öve talán jobb lenne. az hosszabb elvileg, mivel nagyobbak a távolságok a biztonsági pontok között...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
pilot001
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


Cruiser

pilot001@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2190 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:23:55 »

Fellelhető cumók ülésekben :  Grin

Támla motor , magasság állító motor , deréktámaszt pumpáló motor (ezel általában vastag kábelllel vannak)

Vékonyabb kábelek...

Ülésfűtés(EK) , övfeszítő, légzsák, ülés jelző /van e utas ott/ , öv bekapcsoltság jelző.

Kb ennyi Smiley
Naplózva

2004 10. Mondeo Mk3, Saloon (sedan) , 1.8i 16V.
TEL.. 70 247 65 nyolcvankettő.
Lengyelország (*Székesfehérvár*)
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2191 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:30:18 »

meghosszabbítani sehogy. vagy cseréled egy olyanra, ami kellő hosszú és beépíthető, vagy elviseled a biztonságot jelentő szoros ölelését...
a harmadik lehetőséget nem mondanám, mert nem szeretnélek megbántani Wink

Más típusú beépíthető? A Ladáéra gondolok, az baromi hosszú, csak légzsák övfeszítője nem akadály? Amúgy a fogyást mások is mondják, nem szoktam érte megsértődni. Kb 185 magas vagyok és 130-nál nem látszom többnek, de igazi sörhasat hordok, pedig csak évi 3-4 sört fogyasztok.
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2192 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:32:43 »

Talán valami régi, nem előfeszített övre cserélni? Vagy az nagyon gáz? Szükség törvényt bont.

Az előfeszített az milyen?
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2193 Dátum: 2011.11.16 szerda, 20:37:23 »

Az előfeszített az milyen?
Ami most a Tiéd. Amikor kikapcsolod, akkor behúzódik a "B" oszlopba. Zsiguliban még nem az volt. (ha emlékszel rá)
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2194 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:01:07 »

Ami most a Tiéd. Amikor kikapcsolod, akkor behúzódik a "B" oszlopba. Zsiguliban még nem az volt. (ha emlékszel rá)

Van egy Ladám abban elől hátul automata övek vannak. Ez akkor berakható?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2195 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:14:13 »

Van egy Ladám abban elől hátul automata övek vannak. Ez akkor berakható?
próba szerencse.
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2196 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:17:37 »

próba szerencse.

A Fordba valami patronos feszítő izé van annál nem csinál gabajt?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2197 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:23:06 »

A Fordba valami patronos feszítő izé van annál nem csinál gabajt?
Hát ja.bár ki is kötheted.max. villogni fog a légzsák a visszajelző.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2198 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:30:13 »

Hát ja.bár ki is kötheted.max. villogni fog a légzsák a visszajelző.
Amiből szintén kiveheti az izzót. Vagy marad az Astor féle Tranzitos projekt. Az talán kompatibilis a Mindeoval.
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2199 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:31:13 »

Hát ja.bár ki is kötheted.max. villogni fog a légzsák a visszajelző.

Az nem igazán jó. Talán meg kellene próbálni az öv szalagot kicserélni? csak az biztosan elég macerás.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.