Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 04:42:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2313251 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2300 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 16:23:32 »

Na,nézelődtem a képek között és SPANNER tegnapi felkérésére itt van egy.Aki kitalálja mi ez,kap egy kávékupont,amit Szegeden,a Mars téri Kávészöm kávézóban lekávézhat...b variációban kap egy nyalókát a lányom kedvenc nyalókatermő fájáról,az ízesítése legyen meglepetés.És aki kitalálja mi a hiba a képen szereplő alkatrészen,annak felajánlok pár daarab csavart,ami nekem nem kell:

Szerintem ez egy kukás gumibak!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2301 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 16:25:16 »

Lenne egy kérdésem csillár ügyben!
Az ötéves tervben benne van egy hátsó csillár beépítés is és az a kérdésem hogy beszerelés, tartósság, működés, stb.. melyiket ajánljátok és melyik milyen Verdában van beszerelve gyárilag és akinek van az melyikkel és hogyan oldotta meg?

A második képen középen van a lámpa amiről szó lenne:

http://kepfeltoltes.hu/view/111124/P6180121_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/111124/P6180122_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

nekem gyárilag az első van benne,akinek a nevét nem mondjuk ki,ott a cikkben a szürke keretes van (ami alapból elöl van) Én szerettem volna hátra is gülüszeműt,de nem lehet,mert a napfénytető miatt másmilyen a tető.Van benne valami extra merevítő vagy sín vagy mi a búbánat és a hely gyárilag akkora,hogy csak az előbbi fér el.Esetleg kell neked lámpa hátra?nincs neked bontott?PONT NEKED?Huh?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2302 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 16:25:41 »

Szerintem ez egy kukás gumibak!
bővebben?
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2303 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 16:27:01 »

bővebben?

Gu   mi   bak. eplus2
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2304 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 16:29:07 »

Gu   mi   bak. eplus2
a kép előtt feltett kérdésre válaszolj...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2305 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 17:30:34 »

a kép előtt feltett kérdésre válaszolj...

Az a hiba az alkatrészen, hogy a kezedben van és nem a motortérben! beka3
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2306 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 17:44:21 »

Az a hiba az alkatrészen, hogy a kezedben van és nem a motortérben! beka3
nemigaz!ennek már nem kellett ott lennie... action
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #2307 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 20:21:11 »

Ma voltam autóvillamosságisnál. Kimérte, hogy az akku kb fele kapacitással bír. Így vettem egy másikat.
Kicsit furcsa, de inkább elszomorító, hogy a gyári Ford akku csak 4 évet bírt.
Ezek után nem az került bele, minek, úgyis bexarik hamar, bármilyen név is legyen.
Ez meg legalább magyar termék, 2 év garival. Meglátjuk.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #2308 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 20:23:17 »

Ma voltam autóvillamosságisnál. Kimérte, hogy az akku kb fele kapacitással bír. Így vettem egy másikat.
Kicsit furcsa, de inkább elszomorító, hogy a gyári Ford akku csak 4 évet bírt.
Ezek után nem az került bele, minek, úgyis bexarik hamar, bármilyen név is legyen.
Ez meg legalább magyar termék, 2 év garival. Meglátjuk.

Nekem tacskós varta bírt 4 évet.
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #2309 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 20:41:35 »

Ma voltam autóvillamosságisnál. Kimérte, hogy az akku kb fele kapacitással bír. Így vettem egy másikat.
Kicsit furcsa, de inkább elszomorító, hogy a gyári Ford akku csak 4 évet bírt.
Ezek után nem az került bele, minek, úgyis bexarik hamar, bármilyen név is legyen.
Ez meg legalább magyar termék, 2 év garival. Meglátjuk.


Oszt nehogy a magyar termékbe még nagyobbat csalódjál majd.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #2310 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 20:45:08 »

Oszt nehogy a magyar termékbe még nagyobbat csalódjál majd.  Wink
Hát nehogy. De bízom abban,hogy a global power és hasonszőrű vackoknál csak jobb.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2311 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 20:59:31 »

Ma voltam autóvillamosságisnál. Kimérte, hogy az akku kb fele kapacitással bír. Így vettem egy másikat.
Kicsit furcsa, de inkább elszomorító, hogy a gyári Ford akku csak 4 évet bírt.
Ezek után nem az került bele, minek, úgyis bexarik hamar, bármilyen név is legyen.
Ez meg legalább magyar termék, 2 év garival. Meglátjuk.


Én tavaly vettem az enyémbe Exide-ot és asszem arra is két év gari van igaz kétszer annyiba is kerül mint egy mezei akksi de úgy döntöttem én is kipróbálom! Eddgi hibátlanul muzérol a többire meg majd visszatérhetünk 4-5 év múlva!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2312 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 21:03:38 »

nekem gyárilag az első van benne,akinek a nevét nem mondjuk ki,ott a cikkben a szürke keretes van (ami alapból elöl van) Én szerettem volna hátra is gülüszeműt,de nem lehet,mert a napfénytető miatt másmilyen a tető.Van benne valami extra merevítő vagy sín vagy mi a búbánat és a hely gyárilag akkora,hogy csak az előbbi fér el.Esetleg kell neked lámpa hátra?nincs neked bontott?PONT NEKED?Huh?

Köszi az infókat bár ettől nem lettem okosabb! Gondolkodtam azon is hogy a másikból átrakom a gülüszeműt hátra de egyenlőre feleslegesnek tartom! Azért akarok hátsó csillárt mert a hátsó ülésre szoktunk pakolni és ilyenkor hamar sötét van és ott már nem lehet látni semmit mert az első nem világítja meg azt a részt! Csak azt nem tudom és erre vonatkozott volna a kérdésem hogy milyet a legjobb odatenni de nem nagyon ugrottak rá hogy válaszoljanak ezért gondolom elég kevés kollégának lehet hátsó csilláros verdája!  szomoru1
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2313 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 21:10:07 »

Köszi az infókat bár ettől nem lettem okosabb! Gondolkodtam azon is hogy a másikból átrakom a gülüszeműt hátra de egyenlőre feleslegesnek tartom! Azért akarok hátsó csillárt mert a hátsó ülésre szoktunk pakolni és ilyenkor hamar sötét van és ott már nem lehet látni semmit mert az első nem világítja meg azt a részt! Csak azt nem tudom és erre vonatkozott volna a kérdésem hogy milyet a legjobb odatenni de nem nagyon ugrottak rá hogy válaszoljanak ezért gondolom elég kevés kollégának lehet hátsó csilláros verdája!  szomoru1
pedig van...szóval csak rajtad múlik...egy biztos,a szimpla,keret nélkülit szerintem felesleges.a kispilácsos meg simán jobban néz ki,egyedül csak a keretet kell kicsit megfaragni.A szimpla lámpa meg ugyanúgy belemegy,csak rajtad múlik.Nekem nem volt eddig egyikben sem,hiányzott,főleg amiatt,hogy a gyereket xar volt sötétben bekötni.Ebben van és nagyon tudjuk értékelni.Amikor bele akartam rakni a gülüszeműt szembesültem azzal,hogy nem lehet.Szerintem jó dolog,hogy van.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2314 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 21:24:20 »

Köszi az infókat bár ettől nem lettem okosabb! Gondolkodtam azon is hogy a másikból átrakom a gülüszeműt hátra de egyenlőre feleslegesnek tartom! Azért akarok hátsó csillárt mert a hátsó ülésre szoktunk pakolni és ilyenkor hamar sötét van és ott már nem lehet látni semmit mert az első nem világítja meg azt a részt! Csak azt nem tudom és erre vonatkozott volna a kérdésem hogy milyet a legjobb odatenni de nem nagyon ugrottak rá hogy válaszoljanak ezért gondolom elég kevés kollégának lehet hátsó csilláros verdája!  szomoru1
a kicsiket raktam be a fogantyú mögé. mindkét oldalra. ha a hsz-eim között nézelődsz, képet is találsz róla...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2315 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 21:37:10 »

pedig van...szóval csak rajtad múlik...egy biztos,a szimpla,keret nélkülit szerintem felesleges.a kispilácsos meg simán jobban néz ki,egyedül csak a keretet kell kicsit megfaragni.A szimpla lámpa meg ugyanúgy belemegy,csak rajtad múlik.Nekem nem volt eddig egyikben sem,hiányzott,főleg amiatt,hogy a gyereket xar volt sötétben bekötni.Ebben van és nagyon tudjuk értékelni.Amikor bele akartam rakni a gülüszeműt szembesültem azzal,hogy nem lehet.Szerintem jó dolog,hogy van.

Nekem is hiányzik ezért akarok bele tenni! A másik meg a csomivilágítás mert az is gyárilag csak egyoldalas! Azért egy képet dobhatnál hogy neked milyen van és hogy néz ki meg hová tetted! Köszike!  worship
A sima amúgy a kombi hátsó pilácsa gyárilag és azt fogom betenni amelyik alakítás nélkül elfér és szépen belemegy a tetőkárpitba de mivel még nem láttam az összes fajtát kiszedve ezért egyenlőre nem tudom hogy milyen legyen! Tehetnék bele másik Fordost is vagy akár egy idegenb márkából valamit de ez már az én hüleségem hogy csakis gyári Mondi cuccokkal fullosítom a verdát!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2316 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 21:42:38 »

a kicsiket raktam be a fogantyú mögé. mindkét oldalra. ha a hsz-eim között nézelődsz, képet is találsz róla...

Na látod ez is egy jó ötlet köszönöm az infót! Én is gondoltam már rá de azzal meg az a baj hogy ha behajolsz az ajtón keresni valamit akkor magad elé árnyékolsz a szembe lévő meg messze lesz! Én azon filóztam hogy kettőt teszek a tetőkárpitba a két szélső emberke fölé hogy ha egyszer ott ülnek akkor mindenkinek legyen külön pilács de ekkora erővel betehetném a gülüset is középre mert akkor mindhárom hátsónak lesz külön lámpája és ha ajtóra rákötöm még a kicsiket is akkor azok oda világítanak ahová állítom őket! Eddig itt tartottam az elméletben aztán majd még ki tudja mi lesz belőle tavaszig! Ezér lett volna jó látni néhány megoldást és olvasni néhány véleményt mert biztos vannak már egész jó megoldások erre is!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2317 Dátum: 2011.11.24 csütörtök, 22:01:47 »

Köszi az infókat bár ettől nem lettem okosabb! Gondolkodtam azon is hogy a másikból átrakom a gülüszeműt hátra de egyenlőre feleslegesnek tartom! Azért akarok hátsó csillárt mert a hátsó ülésre szoktunk pakolni és ilyenkor hamar sötét van és ott már nem lehet látni semmit mert az első nem világítja meg azt a részt! Csak azt nem tudom és erre vonatkozott volna a kérdésem hogy milyet a legjobb odatenni de nem nagyon ugrottak rá hogy válaszoljanak ezért gondolom elég kevés kollégának lehet hátsó csilláros verdája!  szomoru1
én az ötajtós oldalsó csomagtérlámpáját raktam be hátra, azt a kristályt
mindkét oldalra egyet
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2318 Dátum: 2011.11.25 péntek, 09:00:20 »

Na,nézelődtem a képek között és SPANNER tegnapi felkérésére itt van egy.Aki kitalálja mi ez,...
Törött gumibak. És a csavarja is beletört. Azt, hogy milyen gumibak nem tudom, nem ismerem a V6 bakjait.


Ma voltam autóvillamosságisnál. Kimérte, hogy az akku kb fele kapacitással bír. Így vettem egy másikat.
Kicsit furcsa, de inkább elszomorító, hogy a gyári Ford akku csak 4 évet bírt.
Ezek után nem az került bele, minek, úgyis bexarik hamar, bármilyen név is legyen.
Ez meg legalább magyar termék, 2 év garival. Meglátjuk.
Én pont 3 éve cseréltem akkut a Norauto segítségével. A régit bevették/beszámították, és mivel ők cserélték így 3 év garanciát adtak a saját márkás akkujukra.


pedig van...szóval csak rajtad múlik...egy biztos,a szimpla,keret nélkülit szerintem felesleges.a kispilácsos meg simán jobban néz ki,egyedül csak a keretet kell kicsit megfaragni.A szimpla lámpa meg ugyanúgy belemegy,csak rajtad múlik.Nekem nem volt eddig egyikben sem,hiányzott,főleg amiatt,hogy a gyereket xar volt sötétben bekötni.Ebben van és nagyon tudjuk értékelni.Amikor bele akartam rakni a gülüszeműt szembesültem azzal,hogy nem lehet.Szerintem jó dolog,hogy van.
Tudtommal gyárilag a hátsó ülés fölött a Spanner által linkelt képek közül az elsőn szereplő pilács van. Legalábbis a kombiban, mert mikor SzGabesztől vettem a tetőkárpitot, akkor annak a helye volt ott kivágva. Ráadásul van benne egy fém keretecske is, hogy a műanyag tartófülek nem nyomják szét a kárpitot, amitől idővel kieshet onnan a lámpa.
A nagyobb lámpák betevése meg keretestől működhet, ahogy le is van írva a zöld oldalon.
Szerintem bőven elég a kisebb lámpa fénye.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2319 Dátum: 2011.11.25 péntek, 09:06:54 »

Törött gumibak. És a csavarja is beletört. Azt, hogy milyen gumibak nem tudom, nem ismerem a V6 bakjait.

Én pont 3 éve cseréltem akkut a Norauto segítségével. A régit bevették/beszámították, és mivel ők cserélték így 3 év garanciát adtak a saját márkás akkujukra.

Tudtommal gyárilag a hátsó ülés fölött a Spanner által linkelt képek közül az elsőn szereplő pilács van. Legalábbis a kombiban, mert mikor SzGabesztől vettem a tetőkárpitot, akkor annak a helye volt ott kivágva. Ráadásul van benne egy fém keretecske is, hogy a műanyag tartófülek nem nyomják szét a kárpitot, amitől idővel kieshet onnan a lámpa.
A nagyobb lámpák betevése meg keretestől működhet, ahogy le is van írva a zöld oldalon.
Szerintem bőven elég a kisebb lámpa fénye.
A gumi nem törött (ez került bele újra) a többi igaz...felső váltótartó gumibak törött csavarral.Add meg a címed és kapod a nyereményed.
Köszönöm mindenkinek az aktív résztvételt,jövő héten új kihívás.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2320 Dátum: 2011.11.25 péntek, 11:23:16 »

A gumi nem törött (ez került bele újra) a többi igaz...felső váltótartó gumibak törött csavarral.Add meg a címed és kapod a nyereményed.
Köszönöm mindenkinek az aktív résztvételt,jövő héten új kihívás.
A nyalókát választom. Cím: Parlament, törvényhozók bármelyike. Jókivánság cetli mellékelve: Most már szopjatok ti is egy picit.
 eplus2
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2321 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:06:39 »

Nem jól gondolod. Ha fűtőmotor olyan, mint az Mk1-en, és miért is ne lenne ugyanolyan, nem változtattak meg mindent, akkor az alábbi a teendő. A motorközepét alulról megfogod, kissé megemeled (alulról tolod felfelé Smiley ), és elforgatod - sajna hirtelen nem tudom, hogy melyik irányba. Végütközés után engedd le a motort, a ventilátorával egyetemben ki fog jönni a házából. Nem kell semmit patentolni.
.....nekem ez nem megy a motort nem tudom megemelni! Némi holtjátéka van a függőleges tengelye körül, de nem tudom felfelé mozgatni.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2322 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:18:04 »

.....nekem ez nem megy a motort nem tudom megemelni! Némi holtjátéka van a függőleges tengelye körül, de nem tudom felfelé mozgatni.
elég ha csak simán eltekered
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2323 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:20:59 »

.....nekem ez nem megy a motort nem tudom megemelni! Némi holtjátéka van a függőleges tengelye körül, de nem tudom felfelé mozgatni.
Pedig nagyon nem is kell megemelni, csak egy picikét. Már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan, de itt is biztos valami éppen nem engedi kiesni a fület a helyéből és csak egy kis ráhatás kell erőileg, hogy kiugorjon és ki lehessen venni.
Spanner által linkelt vaterás képen látszik is, hogy emelni nem kell sokat, nehogy fel akard nyomni a szélvédőig. Lehet, hogy a másik irányba kell elfordítani.

Szerk.: Na, megeleőztek. Lehet, neki van igaza Smiley.
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2324 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:24:49 »

Pedig nagyon nem is kell megemelni, csak egy picikét. Már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan, de itt is biztos valami éppen nem engedi kiesni a fület a helyéből és csak egy kis ráhatás kell erőileg, hogy kiugorjon és ki lehessen venni.
Spanner által linkelt vaterás képen látszik is, hogy emelni nem kell sokat, nehogy fel akard nyomni a szélvédőig. Lehet, hogy a másik irányba kell elfordítani.

Szerk.: Na, megeleőztek. Lehet, neki van igaza Smiley.

Az úr nevét a szádra hiába ne vedd!  gun
(és ez már a második volt ezért a következőnél már anyázni fogok!!!)
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2325 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:30:49 »

Az úr nevét a szádra hiába ne vedd!  gun
(és ez már a második volt ezért a következőnél már anyázni fogok!!!)
a Spanner-t SPANNER-nak vagy örök életre és még azon túl is kísérteni fog...az egész winchester család nem lesz elég az elűzéséhez...
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2326 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:52:36 »

Az úr nevét a szádra hiába ne vedd!  gun
(és ez már a második volt ezért a következőnél már anyázni fogok!!!)

Jajj istenem, te is 68-as vagy? IQ-ilag? Egy ideig vicces volt ez a spanner-Spanner-SPANNER dolog, de látom te ezt komolyan gondolod.  banplz banplz idiota wilting zavart1 zavart2

Még jó, hogy senki se ferizett vagy bélázott le csak úgy simán. A józsizóktól meg mentsen meg minket a spannerek hatalmas istene. falbav
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2327 Dátum: 2011.11.25 péntek, 16:56:21 »

Jajj istenem, te is 68-as vagy? IQ-ilag? Egy ideig vicces volt ez a spanner-Spanner-SPANNER dolog, de látom te ezt komolyan gondolod.  banplz banplz idiota wilting zavart1 zavart2

Még jó, hogy senki se ferizett vagy bélázott le csak úgy simán. A józsizóktól meg mentsen meg minket a spannerek hatalmas istene. falbav

Tudd már hány kilós vagy kis barátom!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #2328 Dátum: 2011.11.25 péntek, 17:00:47 »

Apa,apaaa...apaaaa kezdőőődik.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2329 Dátum: 2011.11.25 péntek, 17:01:20 »

Hátrébb az agarakkal fiatalság!!!! Nehogy már egymás nyakának ugorjatok ezért a kis csacskaságért!  idiot2
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2330 Dátum: 2011.11.25 péntek, 17:01:44 »

Apa,apaaa...apaaaa kezdőőődik.
Na Te meg aztán pláne tudjad!!! Wink
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2331 Dátum: 2011.11.25 péntek, 17:04:38 »

Hátrébb az agarakkal fiatalság!!!! Nehogy már egymás nyakának ugorjatok ezért a kis csacskaságért!  idiot2

Nem igazán vagyok már fiatal és nem is vagyok ideges ezért megnyugodhatsz nem megyek bele a támába bármennyire is nem szeretem ha bekóstolnak! Az egymás nyakának ugrást meg majd személyesen megejtjük a kedves kollégával nem untatunk ilyesmivel benneteket!  vigyor3
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2332 Dátum: 2011.11.25 péntek, 17:17:28 »

Nem igazán vagyok már fiatal és nem is vagyok ideges ezért megnyugodhatsz nem megyek bele a támába bármennyire is nem szeretem ha bekóstolnak! Az egymás nyakának ugrást meg majd személyesen megejtjük a kedves kollégával nem untatunk ilyesmivel benneteket!  vigyor3
Ahogy én látom, két lehetőség van:
1. Nem ugrasz rögtön, ha valaki nem úgy írja a neved, ahogy szeretnéd (főleg nem testi fenyítést beajánlva) hanem benyeled
2. Átírod kisbetűsre
 De tedd amit jónak látsz! Ez csak egy kis segítség a gördülékenység érdekében. wave
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2333 Dátum: 2011.11.25 péntek, 17:29:59 »

Ahogy én látom, két lehetőség van:
1. Nem ugrasz rögtön, ha valaki nem úgy írja a neved, ahogy szeretnéd (főleg nem testi fenyítést beajánlva) hanem benyeled
2. Átírod kisbetűsre
 De tedd amit jónak látsz! Ez csak egy kis segítség a gördülékenység érdekében. wave

Na nehogymár én írjam át kisbetűsre a nevem a sok tudatlan amatőr miatt!!! Ezt ugye csak viccenk szántad?
Nem volt itt semmiféle testi fenyítés beajánlva mert fenyegetni csak az amatőrök szoktak!
Amúgy nem annak az illetőnek írtam vissza és nem én kezdtem ezt a műsort ezt is úgy valahogy mindíg elfelejtitek!
És itteni jó szokás szerint megint egy harmadik fél aki miatt nektek nem tetszik a műsor ezt se felejtsétek el!


UI: Látom törölve lett HSZ ezért akár az enyémeket is nyugodtan törölhetik az illetékesek mert emiatt én sosem balhéztam és nem is fogok ez is egy különbség az itteni emberek között!  wave
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.25 péntek, 17:33:55 írta SPANNER » Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2334 Dátum: 2011.11.25 péntek, 19:01:21 »

Tudd már hány kilós vagy kis barátom!

ROFLMAO

idiota zavart1 zavart2 wilting ravasz1
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2335 Dátum: 2011.11.25 péntek, 19:33:15 »

Az úr nevét a szádra hiába ne vedd!  gun
(és ez már a második volt ezért a következőnél már anyázni fogok!!!)
Mivel ekkora hirig lett belőle - és mégnem is láttam minden hsz-t mert olvastam hogy törölve is lettek - nem tudom túl poénosra venni a hsz-edet, de nem is hinném ezek után, hogy úgy írtad. Megkövetlek és hamut szórok a kopaszra borotvált fejemre amiért nem néztem utána a SPANNER nick-ed előéletének és keletkezési okainak.
Azért írtam úgy ahogy, mert nem akartam KIABÁLNI! Azt sem szeretem, ha valaki csak kisbetűvel írja a nevét/nick-ét, mert nem vagyunk nemecsek-ek. De én pl. azt nem bánom, ha valaki "gabibácsi"-nak hív/ír, pedig nekem sem ez a nick-em.
De bocsánatodértesedezem, és a többiektől is elnézést kérek, hogy miattam robbant ki megint egy olyan dolog, aminek nem kellett volna.
Remélem nem fogom elfelejteni, hogyan kell írni, sőt, az lesz a legjobb, ha mostantól mindenkit úgy említek, ahogy ő maga hívja magát itt a fórumon, és úgy talán nem lesz belőle bajom.

De miért is kell téged kiabálva hívni? Már ha megtudhatom. Köszi.

Üdv, HegeGabi.

Bocsi az off-ért.
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2336 Dátum: 2011.11.25 péntek, 19:52:32 »

Mivel ekkora hirig lett belőle - és mégnem is láttam minden hsz-t mert olvastam hogy törölve is lettek - nem tudom túl poénosra venni a hsz-edet, de nem is hinném ezek után, hogy úgy írtad. Megkövetlek és hamut szórok a kopaszra borotvált fejemre amiért nem néztem utána a SPANNER nick-ed előéletének és keletkezési okainak.
Azért írtam úgy ahogy, mert nem akartam KIABÁLNI! Azt sem szeretem, ha valaki csak kisbetűvel írja a nevét/nick-ét, mert nem vagyunk nemecsek-ek. De én pl. azt nem bánom, ha valaki "gabibácsi"-nak hív/ír, pedig nekem sem ez a nick-em.
De bocsánatodértesedezem, és a többiektől is elnézést kérek, hogy miattam robbant ki megint egy olyan dolog, aminek nem kellett volna.
Remélem nem fogom elfelejteni, hogyan kell írni, sőt, az lesz a legjobb, ha mostantól mindenkit úgy említek, ahogy ő maga hívja magát itt a fórumon, és úgy talán nem lesz belőle bajom.

De miért is kell téged kiabálva hívni? Már ha megtudhatom. Köszi.

Üdv, HegeGabi.

Bocsi az off-ért.

Semmi baj meg van bocsátva!  worship
A pontos névleírásnak nincs különösebb egetverő oka csak a kölcsönös udvariasság és tisztelet amit én is igyekszem megadni mindenkinek főleg olyanoknak akikkel nem vagyunk puszipajtások vagy nem ismerjük eléggé egymást! Pl egy József nevű idegen illetőt nem fogok én sem le Jocizni vagy Józskázni legalábbis amíg nem ismerjük meg egymást vagy nem alakul ki valamilyen baráti vagy üzleti viszony ami esetlegesen feljogosíthatna rá de valószínű hogy még utána sem! Szerintem ezzel a hozzáállással nagytöbbség egyetért a többiek miatt meg ez is állandó vita/balhé téma lesz mint pl a helyesírás meg a többi ilyen apróság amiket most inkább nem akarok felsorolni! A Gabibácsi miatt viszont nekem kell elnézést kérnem tőled mert néha én is nagy paraszt vagyok de aki ismer engem az tudja hogy nálam a "bácsizás" az az elismerés vagy tisztelet egyik jele de az is igaz hogy ez nem mentség a "becézésre" és ilyen dolgokat itt nem kell tudni hiszen ez nem egy olyan közeg!
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2337 Dátum: 2011.11.25 péntek, 20:47:45 »



„ …a nap ne menjen le a ti haragotokkal!.....”  Pál levele az Efezusiakhoz 4,26.


Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #2338 Dátum: 2011.11.26 szombat, 20:29:42 »

Még egy kis közjáték akku témában. Apám Transitjában bexart mindkét Varta (nem tudom, hány évesk), és a Nővérem Corsa-ja sem indult be reggel.Mindez 1-2 napon belül, úgy látszik vmi Vírusos Akku Vész van a hegyen, jó lesz vigyázni..:-)
A Corsa akksija 9 éves volt, vajon miért is nem szerette a hideget? Próba képpen beraktuk az én levedlett 4 évesemet, hátha ők megússzák/eltolják a cserét.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2339 Dátum: 2011.11.26 szombat, 20:30:42 »

Még egy kis közjáték akku témában. Apám Transitjában bexart mindkét Varta (nem tudom, hány évesk), és a Nővérem Corsa-ja sem indult be reggel.Mindez 1-2 napon belül, úgy látszik vmi Vírusos Akku Vész van a hegyen, jó lesz vigyázni..:-)
A Corsa akksija 9 éves volt, vajon miért is nem szerette a hideget? Próba képpen beraktuk az én levedlett 4 évesemet, hátha ők megússzák/eltolják a cserét.
Üdv
nálunk is fertőzés van... nyes
exide...két óra alatt behalt...
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #2340 Dátum: 2011.11.26 szombat, 20:49:19 »

nálunk is fertőzés van... nyes
exide...két óra alatt behalt...
És az hogyan sikerült?
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2341 Dátum: 2011.11.26 szombat, 20:56:53 »

És az hogyan sikerült?
szereltem,szólt a rádió.utána már nem sikerült beindítani...töltöttem délután,de egy nagy büdös semmi...semmi töltést nem vett fel...szóval,hullább a hullánál...
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #2342 Dátum: 2011.11.26 szombat, 21:13:40 »

szereltem,szólt a rádió.utána már nem sikerült beindítani...töltöttem délután,de egy nagy büdös semmi...semmi töltést nem vett fel...szóval,hullább a hullánál...
hát az csecs...
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2343 Dátum: 2011.11.26 szombat, 21:58:33 »

hát az csecs...
az....de qrvára nem hiányzott...
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #2344 Dátum: 2011.11.26 szombat, 23:04:27 »

az....de qrvára nem hiányzott...
garanciás még??
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2345 Dátum: 2011.11.27 vasárnap, 08:17:08 »

garanciás még??
egy frászt.papírja sincs meg,nem én vettem.Mindegy reggel ebindult az autó,a zöldkispislancsvilág megint vidáman pislákol.Majd kiderül meddig bírja.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2346 Dátum: 2011.11.27 vasárnap, 08:31:33 »

egy frászt.papírja sincs meg,nem én vettem.Mindegy reggel ebindult az autó,a zöldkispislancsvilág megint vidáman pislákol.Majd kiderül meddig bírja.
milyen akksid van?én hasonlóan jártam 2 hete az exide-al. egyszerűen nyitva maradt a csomiajtó pár órát, aztán kakukk. a pötty zöld volt. leszedtem a tetejét(persze a matrica alatt kinyitható volt, ennyit a gondozásmentes akksiról) 3 cellában kevés volt a víz. nosza feltöltöttem a jelig, persze azonnal semmi változás, de 2 óra töltés után(nekem is alig vett fel áramot a műszer szerint) tekert mint az állat. mivel hajnal 3 kor járok melózni, azért egy éjszakát töltőn volt még, azóta semmi baja nincs
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2347 Dátum: 2011.11.27 vasárnap, 08:47:35 »

milyen akksid van?én hasonlóan jártam 2 hete az exide-al. egyszerűen nyitva maradt a csomiajtó pár órát, aztán kakukk. a pötty zöld volt. leszedtem a tetejét(persze a matrica alatt kinyitható volt, ennyit a gondozásmentes akksiról) 3 cellában kevés volt a víz. nosza feltöltöttem a jelig, persze azonnal semmi változás, de 2 óra töltés után(nekem is alig vett fel áramot a műszer szerint) tekert mint az állat. mivel hajnal 3 kor járok melózni, azért egy éjszakát töltőn volt még, azóta semmi baja nincs
exxide,de én nem bírtam levenni a műanyag fedelet.hogy a frászban nyílik?feszegetni sem akarom,a törés végett.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2348 Dátum: 2011.11.27 vasárnap, 08:56:38 »

exxide,de én nem bírtam levenni a műanyag fedelet.hogy a frászban nyílik?feszegetni sem akarom,a törés végett.
én letéptem a matricát, és az oldalán, ahol elvileg kipárologhatna a fölöstleg, egy pici csavrhúzót bedugtam, és elkezdtem húzni felfelé, aztán szépen nyílt is. ez az exide excell volt. haver varta akksijánál sem működött
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2349 Dátum: 2011.11.27 vasárnap, 09:16:54 »

én letéptem a matricát, és az oldalán, ahol elvileg kipárologhatna a fölöstleg, egy pici csavrhúzót bedugtam, és elkezdtem húzni felfelé, aztán szépen nyílt is. ez az exide excell volt. haver varta akksijánál sem működött
akkor ennél is működnie kell,mert ez is az.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.