Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 05:25:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2313694 alkalommal)
0 Felhasználó és 56 vendég van a témában
svega
Vendég
« Új hozzászólás #2700 Dátum: 2012.02.09 csütörtök, 15:26:47 »

Smiley De az is lehet, hogy itthoni autót vittél ki magaddal, erre gondoltam.

Küldtem.

Mindjárt megnézem.
Nem, angol a kocsi, egy bontóban állt szegény, de megsajnáltam. Szerintem egy 10 éves GHIA X motoros-fűtött-bőrős, majdnem fullos dízel gépet nem lehet kidobni csak úgy.

Megjött. Este majd jobban átvizsgálom.

Addig kellene nekem egy műszarfal bekötés, mert kell belőle a VSS. Szerintem fehér/kék. Már a hőmérőm is működik.

Mennem kell. Este leszek.

Extra kérdés: hogy a rákban jön fel az üléspad hátul? (2000-es kombi) Azért az elektromosban kérdezem, mert az alatta levő csatlakozók miatt szedem fel.
Rángattam, de nem akarja.
« Utoljára szerkesztve: 2012.02.09 csütörtök, 17:08:58 írta svega » Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2701 Dátum: 2012.02.09 csütörtök, 22:12:14 »

...Extra kérdés: hogy a rákban jön fel az üléspad hátul? (2000-es kombi) Azért az elektromosban kérdezem, mert az alatta levő csatlakozók miatt szedem fel.
Rángattam, de nem akarja.
A hátsó részét kell emelni és előrefele dönteni. Az eleje van rögzítve.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2702 Dátum: 2012.02.10 péntek, 13:12:59 »

A hátsó részét kell emelni és előrefele dönteni. Az eleje van rögzítve.

Az MK2-nél már így van? Az MK1-esemnél az ülőlap elejét kell felpattintani (két oldalon megy bele két U vas egy-egy műanyag rögzítőbe), majd kifelé-fölfelé húzni.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2703 Dátum: 2012.02.10 péntek, 13:39:47 »

Az MK2-nél már így van? Az MK1-esemnél az ülőlap elejét kell felpattintani (két oldalon megy bele két U vas egy-egy műanyag rögzítőbe), majd kifelé-fölfelé húzni.
Mk1-esnél is így van Cheesy. Csak te a nehezebb utat választottad. nyes
Naplózva
svega
Vendég
« Új hozzászólás #2704 Dátum: 2012.02.10 péntek, 16:27:02 »

Mk1-esnél is így van Cheesy. Csak te a nehezebb utat választottad. nyes
Akkó most mi az igaz? Hol nyissam fel a hátsó ülést?
Ha hátul húzom, az beleakad az üléstámla aljába, meg az övcsatokba. ? (MK2 bőr)
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2705 Dátum: 2012.02.10 péntek, 16:37:32 »

Akkó most mi az igaz? Hol nyissam fel a hátsó ülést?
Ha hátul húzom, az beleakad az üléstámla aljába, meg az övcsatokba. ? (MK2 bőr)

Az elejét húzd a két szélén alul!   Wink
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2706 Dátum: 2012.02.10 péntek, 16:40:22 »

Ha hátul húzom, az beleakad az üléstámla aljába, meg az övcsatokba. ? (MK2 bőr)
Huh? Beleakad? És? Az üléstámla alja miből van, vasból? Nem. Az is bőrből, tehát egy icipici nyomorgatással biztos, hogy el fog "csúszni" egymáson a két bőrfelület. Az övcsatok körül pedig tudomásom szerint van luk is, hogy át tudjanak férni az ülőlapon, ráadásul ha jól tudom, picit nagyobb is a luk, mint 1 csat. Tehát valószínűleg simán fel fog nyílni, csak a csatokat is kell igazgatni, hogy azok ne tépjék szét a kárpitot.
Szerintem. De ha kétségeid vannak, rád bízom a dolgot, és azt csinálsz, amit jónak látsz vigyor3.

Szerk.: Na, ha hazamentem, esküszöm, kipróbálom, hogy mi van.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2707 Dátum: 2012.02.10 péntek, 17:58:23 »

Akkó most mi az igaz? Hol nyissam fel a hátsó ülést?
Ha hátul húzom, az beleakad az üléstámla aljába, meg az övcsatokba. ? (MK2 bőr)

Az ülőlap elejét rántsd föl, hogy kipattanjon jobb oldalon is, meg ugyenezt bal oldalon is... utána már mozog, bárhogy kiveheted. De lefotózom Neked, már benne vagyok... Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2708 Dátum: 2012.02.10 péntek, 18:12:13 »



Jobb és bal oldalon van olyan pöcök, rajta a fehér bölcsővel. Fölfelé megrántod itt is ott is, majd kicsúszik előre, picit fölfelé. A műanyagot le kell szedni, vissza a kocsiba, majd utána tisztességes erővel visszaütni bele a vaspántokat. (lehet, hogy eltörik a műanyag, bár nekem eddig 1 pár tört el csak, pedig volt kiszedve az ülőlap.
Egyébként faterom autókárpitos, én vagyok a jobbkeze, szinte az összes (főleg kombi) autónál így van megoldva. Felnyitni csak azokat lehet, amiknél elől zsanér van.
Sok sikert !  wave
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
svega
Vendég
« Új hozzászólás #2709 Dátum: 2012.02.10 péntek, 19:33:43 »

Oké. Kivárom a hátsó ülés vita kimenetét, addig nem feszegetem sehol, mert lehet hogy rossz végén akarom.
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #2710 Dátum: 2012.02.10 péntek, 20:00:41 »

Sziasztok!

Ma hazafele egy kis megállás után, mikor visszaszálltam a kocsiba, beindítottam, felkapcsoltam a tompítottat és pákk, egyből ki is aludt mind a kettő.
Mondom fasza, biztos kiment a biztosíték (a maradék pár utcányi távot helyzetjelző+ködlámpa kombóval tettem meg), közben meg eszembe jutott, hogy minden normális autóban két biztosíték van a két oldalhoz, mi a francért ment volna ki egyszerre mind a kettő?
A reflektor jó, tudtam villogtatni, így kizártam, hogy mindkét izzó kiégett volna.
Tudom hülye kérdés így látatlanban, de ha valaki találkozott már hasonlóval, vagy van tippje mitől adta meg magát, kérem írjon.
Holnap ha világos lesz megnézem a biztosítékokat (most láttam pdfben, hogy külön van a tompított és a távolsági biztosítéka, hátha csak ennyi a gond..).

Köszi szépen! üdv  worship integet2
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2711 Dátum: 2012.02.10 péntek, 20:25:37 »

Sziasztok!

Ma hazafele egy kis megállás után, mikor visszaszálltam a kocsiba, beindítottam, felkapcsoltam a tompítottat és pákk, egyből ki is aludt mind a kettő.
Mondom fasza, biztos kiment a biztosíték (a maradék pár utcányi távot helyzetjelző+ködlámpa kombóval tettem meg), közben meg eszembe jutott, hogy minden normális autóban két biztosíték van a két oldalhoz, mi a francért ment volna ki egyszerre mind a kettő?
A reflektor jó, tudtam villogtatni, így kizártam, hogy mindkét izzó kiégett volna.
Tudom hülye kérdés így látatlanban, de ha valaki találkozott már hasonlóval, vagy van tippje mitől adta meg magát, kérem írjon.
Holnap ha világos lesz megnézem a biztosítékokat (most láttam pdfben, hogy külön van a tompított és a távolsági biztosítéka, hátha csak ennyi a gond..).

Köszi szépen! üdv  worship integet2
kapcsoló.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #2712 Dátum: 2012.02.10 péntek, 20:36:25 »

kapcsoló.

Hmm...   Undecided
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2713 Dátum: 2012.02.10 péntek, 20:38:02 »

Hmm...   Undecided

szedd ki. ha szerencséd van, akkor csak a csatiban gyengültek el a szigetelések, mint hegegabinál. ha nincs, akkor a kapcsoló adta be a kulcsot..
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #2714 Dátum: 2012.02.10 péntek, 20:45:24 »

szedd ki. ha szerencséd van, akkor csak a csatiban gyengültek el a szigetelések, mint hegegabinál. ha nincs, akkor a kapcsoló adta be a kulcsot..

Rendben, köszi!
Holnap délelőtt megnézem.
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2715 Dátum: 2012.02.10 péntek, 21:19:36 »

Oké. Kivárom a hátsó ülés vita kimenetét, addig nem feszegetem sehol, mert lehet hogy rossz végén akarom.

Nincs itt semmi vita... HegeGabi rosszul emlékezett szerintem. Ennyi. Írtam, hogy az autók 90%-nál vagy ilyen a hátsó ülőlap vagy felnyitható, de nincsen semmilyen zsanér a Mondeokban, mint pl. pár Volvonál, vagy némelyik VW-nél. Párszáz autót javítottunk már faterral. Plusz most csináltam a fotót az enyémről, csak neked. Kétlem, hogy az MK2-esnél változtattak volna rajta. Az MK2-s 5 ajtósnál van zsanér...
« Utoljára szerkesztve: 2012.02.10 péntek, 23:15:44 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2716 Dátum: 2012.02.10 péntek, 21:21:28 »

Huh? Beleakad? És? Az üléstámla alja miből van, vasból? Nem. Az is bőrből, tehát egy icipici nyomorgatással biztos, hogy el fog "csúszni" egymáson a két bőrfelület. Az övcsatok körül pedig tudomásom szerint van luk is, hogy át tudjanak férni az ülőlapon, ráadásul ha jól tudom, picit nagyobb is a luk, mint 1 csat. Tehát valószínűleg simán fel fog nyílni, csak a csatokat is kell igazgatni, hogy azok ne tépjék szét a kárpitot.
Szerintem. De ha kétségeid vannak, rád bízom a dolgot, és azt csinálsz, amit jónak látsz vigyor3.

Szerk.: Na, ha hazamentem, esküszöm, kipróbálom, hogy mi van.

Kérlek mondj már egy "ámen"-t, legyen már kint az ülése Cheesy
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2717 Dátum: 2012.02.10 péntek, 21:27:48 »

Oké. Kivárom a hátsó ülés vita kimenetét, addig nem feszegetem sehol, mert lehet hogy rossz végén akarom.

Tessék : http://www.youtube.com/watch?v=KgR7sC8_WMs Ez egy Seat, de ugyanez a Mondeo is. (2:00-től nézd)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2718 Dátum: 2012.02.10 péntek, 21:33:53 »

Tessék : http://www.youtube.com/watch?v=KgR7sC8_WMs Ez egy Seat, de ugyanez a Mondeo is. (2:00-től nézd)

menny és vedd ki neki inkább. Az a biztos vigyor3
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2719 Dátum: 2012.02.10 péntek, 22:21:44 »

menny és vedd ki neki inkább. Az a biztos vigyor3
ja nyes
de vigyél kapásból két műanyag baszt is, mert tuti ilyen időben eltörik... Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2720 Dátum: 2012.02.10 péntek, 22:24:42 »

 hehe
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
svega
Vendég
« Új hozzászólás #2721 Dátum: 2012.02.10 péntek, 22:43:45 »

Érdekes ez a fórum. Már másodszor járok úgy, hogy kérdezek valamit, mert nem akarom elbarmolni. Érkezik pár válasz, köztük olyanok, amelyek egymással ellentétesek. Erre békésen megjegyzem, hogy bizonytalan vagyok, erre mindig beír valaki, aki tanács, konkrét tudás vagy ismeret helyett csak beszól egy olyat, ami majdnem lenézése a másiknak. Így jártam az adagolón levő második karral is, arra 4 féle választ kaptam, hogy gázadásnál vagy gázelvételnél vagy hidegindításnál, vagy fordulatszámesésnél kell mozognia. Mikor is? Amikor továbbra sem tudtam a megoldást, valaki azt írta rám, hogy hagyd rá, reménytelen, hogy megértse. Akkor kicsit magamba fordultam. Most megint kaptam két tök ellentétes választ, hogy elöl vagy hátul feszítsem az ülést, erre egy kedves fórumtárs megint lealázott, hogy inkább kiszedi személyesen nekem. Miért? Én csupán abban a tudásban bízok, amelyik felhalmozódott bennetek, s ami a kezdő, de lelkes Mondeósokból egyenlőre hiányzik. Mint autós nem vagyok kezdő, 28 éve vezetek és szerelek házilag, főleg elektronikát. A jótanácsokat köszönöm, megjegyzem, s remélem, egy idő után és is tudok segíteni majd a márkatársaknak.
Az üléseket erővel persze hogy ki tudnám tépni, de nem akarok eltörni vagy elgörbíteni semmit, mert kár lenne a jó kocsit fokról fokra tönkrevágni.

« Utoljára szerkesztve: 2012.02.10 péntek, 23:49:27 írta svega » Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2722 Dátum: 2012.02.10 péntek, 22:47:58 »

Érdekes ez a fórum. Már másodszor járok úgy, hogy kérdezek valamit, mert nem akarom elbarmolni. Érkezik pár válasz, köztük olyanok, amelyek egymással ellentétesek. Erre békésen megjegyzem, hogy bizonytalan vagyok, erre mindig beír valaki, aki tanács, konkrét tudás vagy ismeret helyet csak beszól egy olyat, ami majdnem lenézése a másiknak. Így jártam az adagolón levő második karral is, arra 4 féle választ kaptam, hogy gázadásnál vagy gázelvételnél vagy hidegindításnál, vagy fordulatszámesésnél kell mozognia. Mikor is? Amikor továbbra sem tudtam a megoldást, valaki azt írta rám, hogy hagyd rá, reménytelen, hogy megértse. Akkor kicsit magamba fordultam. Most megint kaptam két tök ellentétes választ, hogy elöl vagy hátul feszítsem az ülést, erre egy kedves fórumtárs megint lealázott, hogy inkább kiszedi személyesen nekem. Miért? Én csupán abban a tudásban bízok, amelyik felhalmozódott bennetek, s ami a kezdő, de lelkes Mondeósokból egyenlőre hiányzik. Mint autós nem vagyok kezdő, 28 éve vezetek és szerelek házilag, főleg elektronikát. A jótanácsokat köszönöm, megjegyzem, s remélem, egy idő után és is tudok segíteni majd a márkatársaknak.
Az üléseket erővel persze hogy ki tudnám tépni, de nem akarok eltörni vagy elgörbíteni semmit, mert kár lenne a jó kocsit fokról fokra tönkrevágni.


mert itt tulajok és nem szerelők vannak. mindenki a saját tapasztalatát mondja el a saját autójáról. és vannak különbségek a kocsik között. ilyen pl. ez az ülőlap kérdés is. mindeni a saját kiviteléhez mondta el a megoldást. de hidd el, hogy mindenkinek igaza van, mert a sajátján úgy működik. meg azt is hidd el, hogy a kombit elől kell kifeszíteni.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2723 Dátum: 2012.02.10 péntek, 22:51:40 »

ja nyes
de vigyél kapásból két műanyag baszt is, mert tuti ilyen időben eltörik... Wink

Az biztos! ne is mond  rinya
mind a kétajtóban eltörtem tegnap  szomoru1 nincs valakinak elfekvőbe 2db jobbos,  balos  Huh?
<a href="http://imagerz.com/QEBCCUtvAwMHVA4ZFwVR">http://imagerz.com/QEBCCUtvAwMHVA4ZFwVR</a>

Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2724 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:01:34 »

Az biztos! ne is mond  rinya
mind a kétajtóban eltörtem tegnap  szomoru1 nincs valakinak elfekvőbe 2db jobbos,  balos  Huh?
<a href="http://imagerz.com/QEBCCUtvAwMHVA4ZFwVR">http://imagerz.com/QEBCCUtvAwMHVA4ZFwVR</a>


van szürke, ha kell.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2725 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:09:49 »

Érdekes ez a fórum. Már másodszor járok úgy, hogy kérdezek valamit, mert nem akarom elbarmolni. Érkezik pár válasz, köztük olyanok, amelyek egymással ellentétesek. Erre békésen megjegyzem, hogy bizonytalan vagyok, erre mindig beír valaki, aki tanács, konkrét tudás vagy ismeret helyet csak beszól egy olyat, ami majdnem lenézése a másiknak. Így jártam az adagolón levő második karral is, arra 4 féle választ kaptam, hogy gázadásnál vagy gázelvételnél vagy hidegindításnál, vagy fordulatszámesésnél kell mozognia. Mikor is? Amikor továbbra sem tudtam a megoldást, valaki azt írta rám, hogy hagyd rá, reménytelen, hogy megértse. Akkor kicsit magamba fordultam. Most megint kaptam két tök ellentétes választ, hogy elöl vagy hátul feszítsem az ülést, erre egy kedves fórumtárs megint lealázott, hogy inkább kiszedi személyesen nekem. Miért? Én csupán abban a tudásban bízok, amelyik felhalmozódott bennetek, s ami a kezdő, de lelkes Mondeósokból egyenlőre hiányzik. Mint autós nem vagyok kezdő, 28 éve vezetek és szerelek házilag, főleg elektronikát. A jótanácsokat köszönöm, megjegyzem, s remélem, egy idő után és is tudok segíteni majd a márkatársaknak.
Az üléseket erővel persze hogy ki tudnám tépni, de nem akarok eltörni vagy elgörbíteni semmit, mert kár lenne a jó kocsit fokról fokra tönkrevágni.



Most őszintén: szerinted náthásan kimentem volna a sajátomhoz -12 fokban lefotózni csak Neked, hogy mi tartja azt az istenverte ülést, rosszindulatból?!
Videót is azért linkeltem, hogy leoltsalak? Ezeket mind segítő szándékkal csináltam. 4-szer leírtam, hogy hogyan. Azt is írtam, hogy mire vigyázz, hogy még a legapróbb hibát se ejtsd az autódban. Ezek után már többet én sem tudok segíteni. Azt is leírtam, hogy HegeGabi nyílván az 5 ajtós Mondeo-ra gondolt, azt kell felhajtani, a kombiknál felhúzni kell elöl. Ha egy pici rosszindulat is lett volna bennem és nem a segítőkézség vezérel, az első hozzászólásodon is nevethettem volna, lévén, hogy pofon egyszerű művelet. De nem tettem, mert ha nem tudod, nyílván nem csináltad és ezért semmi okom sincsen arra, hogy "lenézzelek", sőt pozitív döntésnek találtam, hogy először inkább megkérdezed, mintsem, hogy eltörj valamit, ahogy Te is írtad. (amit én sem tudok, megkérdezem, ha hülyének néznek, ha nem)
Amennyiben rossz érzést keltettem benned elnézésedet kérem, meg sem fordult a fejemben ilyesmi, 100%-ig a sikeres művelet elvégzéséhez való szellemi instrukciókkal akartalak gazdagítani, bátorítani...
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
svega
Vendég
« Új hozzászólás #2726 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:21:08 »

bátorítani...
Teljesen felbátorodtam. Holnap lesz a napja, amikor megharcolok azzal a gonosz hátsó üléssel. Köszönöm a tanácsokat. A lenéző beszóló meg tudja, hogy miről van szó. Hm.
« Utoljára szerkesztve: 2012.02.10 péntek, 23:23:16 írta svega » Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2727 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:21:52 »

van szürke, ha kell.

Mk2 hez?  Kell kell!
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2728 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:23:54 »

Most őszintén: szerinted náthásan kimentem volna a sajátomhoz -12 fokban lefotózni csak Neked, hogy mi tartja azt az istenverte ülést, rosszindulatból?!
Videót is azért linkeltem, hogy leoltsalak? Ezeket mind segítő szándékkal csináltam. 4-szer leírtam, hogy hogyan. Azt is írtam, hogy mire vigyázz, hogy még a legapróbb hibát se ejtsd az autódban. Ezek után már többet én sem tudok segíteni. Azt is leírtam, hogy HegeGabi nyílván az 5 ajtós Mondeo-ra gondolt, azt kell felhajtani, a kombiknál felhúzni kell elöl. Ha egy pici rosszindulat is lett volna bennem és nem a segítőkézség vezérel, az első hozzászólásodon is nevethettem volna, lévén, hogy pofon egyszerű művelet. De nem tettem, mert ha nem tudod, nyílván nem csináltad és ezért semmi okom sincsen arra, hogy "lenézzelek", sőt pozitív döntésnek találtam, hogy először inkább megkérdezed, mintsem, hogy eltörj valamit, ahogy Te is írtad. (amit én sem tudok, megkérdezem, ha hülyének néznek, ha nem)
Amennyiben rossz érzést keltettem benned elnézésedet kérem, meg sem fordult a fejemben ilyesmi, 100%-ig a sikeres művelet elvégzéséhez való szellemi instrukciókkal akartalak gazdagítani, bátorítani...
afro1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2729 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:24:49 »

Teljesen felbátorodtam. Holnap lesz a napja, amikor megharcolok azzal a gonosz hátsó üléssel. Köszönöm a tanácsokat. A lenéző beszóló meg tudja, hogy miről van szó. Hm.
azkiaz? remélem, nem én, mert ha igen, akkor nem tudom, miről van szó... wow1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2730 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:25:43 »

Teljesen felbátorodtam. Holnap lesz a napja, amikor megharcolok azzal a gonosz hátsó üléssel. Köszönöm a tanácsokat. A lenéző beszóló meg tudja, hogy miről van szó. Hm.
Szívesen, sok sikert hozzá !  wave
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2731 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:29:40 »

Mk2 hez?  Kell kell!
na ebben nincs tapasztalatom, hogy megegyeznek-e. ha igen akkor viheted. ha nem, akkor is vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2732 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:30:56 »

Kalap úr ! Büntibe vagy, állj a sarokba... Cheesy

Egyébként a műanyagok amiket keresel, megegyeznek MK1-nél és MK2-nél.
Gondolom Astornak MK1-ese van. ÉS a szürke, ami nem famintás (esetleg feketére festve  eplus2 ), ami sokkal rugalmasabb. (nem törik, max horzsolódik)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2733 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:32:27 »

Kalap úr ! Büntibe vagy, állj a sarokba... Cheesy

Egyébként a műanyagok amiket keresel, megegyeznek MK1-nél és MK2-nél.
Gondolom Astornak MK1-ese van. ÉS a szürke, ami nem famintás (esetleg feketére festve  eplus2 ), ami sokkal rugalmasabb. (nem törik, max horzsolódik)
jaaaa wow1
ha megegyezik, akkor sokkal nagyobb a potenciális vásárlók köre...így drágább lesz taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2734 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:35:50 »

jaaaa wow1
ha megegyezik, akkor sokkal nagyobb a potenciális vásárlók köre...így drágább lesz taps

 2funny

ment pü
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2735 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:37:37 »

jaaaa wow1
ha megegyezik, akkor sokkal nagyobb a potenciális vásárlók köre...így drágább lesz taps

Legjobb tudomásom szerint. Bele szerettem volna pakolni az enyémbe a famintásat a donorból, ezüstösre festve, de a kedves szerelő 32 darabban adta őket vissza, - Ilyenek voltak !! címszó alatt... hogy a fagyjon be a kocsifeljárója... (milyen finom vagyok... A ROHADT ****** ANYJÁT A PARSZTNAK !!!! )  vigyor3
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2736 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:39:17 »

Legjobb tudomásom szerint. Bele szerettem volna pakolni az enyémbe a famintásat a donorból, ezüstösre festve, de a kedves szerelő 32 darabban adta őket vissza, - Ilyenek voltak !! címszó alatt... hogy a fagyjon be a kocsifeljárója... (milyen finom vagyok... A ROHADT ****** ANYJÁT A PARSZTNAK !!!! )  vigyor3
így jár az, aki nem maga szerel.
mert ha te szerelted volna, akkor csak 3 db-ba tört volna taps
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2737 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:43:22 »

így jár az, aki nem maga szerel.
mert ha te szerelted volna, akkor csak 3 db-ba tört volna taps

valszeg... Cheesy de mi egyébként MK1-esekkel mi a fenét csinálunk itt?  idiota
(ez olyan, mint misi107 az MK1 TD topicban...  eplus2 )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2738 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:44:40 »

valszeg... Cheesy de mi egyébként MK1-esekkel mi a fenét csinálunk itt?  idiota
(ez olyan, mint misi107 az MK1 TD topicban...  eplus2 )
okoskodni simán lehet Wink vigyor3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2739 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:45:23 »

okoskodni simán lehet Wink vigyor3

ott a pont Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2740 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:51:43 »

Kalap úr ! Büntibe vagy, állj a sarokba... Cheesy



 Huh?

én nem akartam (akarok megbántani itt senkit nem azért regisztráltam ide)

Nekem is szóltak be itt jó párszor sokkal keményebben , de én nem veszem fel........
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2741 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:54:21 »

így jár az, aki nem maga szerel.
mert ha te szerelted volna, akkor csak 3 db-ba tört volna taps

én kb 56 szedtem már ki meg tettem vissza úgy hogy nem tört el...  De tegnap kuva hideg volt vigyor3
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2742 Dátum: 2012.02.10 péntek, 23:56:29 »

asszem itt az ideje, hogy elhúzzunk a sok hülyeséggel egy helyre.
mondjuk off, vagy chat...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
svega
Vendég
« Új hozzászólás #2743 Dátum: 2012.02.11 szombat, 01:09:24 »


 Huh?

én nem akartam (akarok megbántani itt senkit nem azért regisztráltam ide)

Nekem is szóltak be itt jó párszor sokkal keményebben , de én nem veszem fel........


De én igen. És az ez utáni beírásomat kb. 10-szer töröltem vissza, hogy ne legyen bántó, mert itt ne legyen vita. Arra ott a család. De ezután nem veszlek majd komolyan, s akkor megmarad a márkatársi barátság. OK?
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2744 Dátum: 2012.02.11 szombat, 02:00:09 »

De én igen. És az ez utáni beírásomat kb. 10-szer töröltem vissza, hogy ne legyen bántó, mert itt ne legyen vita. Arra ott a család. De ezután nem veszlek majd komolyan, s akkor megmarad a márkatársi barátság. OK?

Rendben  eljen
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2745 Dátum: 2012.02.11 szombat, 08:22:27 »

mert itt tulajok és nem szerelők vannak. mindenki a saját tapasztalatát mondja el a saját autójáról. és vannak különbségek a kocsik között. ilyen pl. ez az ülőlap kérdés is. mindeni a saját kiviteléhez mondta el a megoldást. de hidd el, hogy mindenkinek igaza van, mert a sajátján úgy működik. meg azt is hidd el, hogy a kombit elől kell kifeszíteni.
taps
Erről van szó.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2746 Dátum: 2012.02.11 szombat, 08:24:57 »

valszeg... Cheesy de mi egyébként MK1-esekkel mi a fenét csinálunk itt?  idiota
(ez olyan, mint misi107 az MK1 TD topicban...  eplus2 )
elmosódnak a határok...td topikba meg nagyon ritkán nézek be.Kárörvendeni nem akarok most,hogy nálam 90%-ban minden müxik,mert eljönnek a gonosz kismanók... vigyor3
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2747 Dátum: 2012.02.11 szombat, 11:02:23 »

kárörvendhetsz, az öreg vas is 90%-on teljesít... Wink az a 10% meg jelenleg a központizár... ("hozzáértő" megcsinálta... Sad )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2748 Dátum: 2012.02.11 szombat, 11:04:14 »

kárörvendhetsz, az öreg vas is 90%-on teljesít... Wink az a 10% meg jelenleg a központizár... ("hozzáértő" megcsinálta... Sad )
naja,de most nem rólad van szó...miért kell mindjárt magadra venni? integet2
Nekem a 10%:
-kasztni
-ülésfűtés
-jobbelső szélvédőfűtés
-kormánybőr (nemsokára....bár te csak tudod  Smiley )
« Utoljára szerkesztve: 2012.02.11 szombat, 11:06:19 írta misi107 » Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2749 Dátum: 2012.02.11 szombat, 11:08:36 »

naja,de most nem rólad van szó...miért kell mindjárt magadra venni? integet2

jah neeem, nem vettem magamra (nem nekem szólt - ezt gondoltam), csak "jóindulatúlag" offolgatok, offolgatok... Cheesy  wave
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.