Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 09:49:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2316318 alkalommal)
0 Felhasználó és 61 vendég van a témában
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4100 Dátum: 2012.11.13 kedd, 13:47:36 »

Az nem javítás, az csere. vigyor3
ha motort kicseréled, azzal a lámpa meg van javítva. nem a komplett lámpát cseréled, így a rossz alkatrész cseréjével megjavítod. így hát tisztelt jogász úr....javítás az hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4101 Dátum: 2012.11.13 kedd, 14:06:56 »

ha motort kicseréled, azzal a lámpa meg van javítva. nem a komplett lámpát cseréled, így a rossz alkatrész cseréjével megjavítod. így hát tisztelt jogász úr....javítás az hehe

Majdnem. Csakhogy nem a lámpa romlott el - annak kutya baja - hanem a magasságállító motor. Javítás akkor lenne, ha szétszedné a motorokat is tartalmazó kis fekete dobozokat, megforrasztaná a végállás kapcsolókat és újratekercselné a leégett állító motorokat. Na az lenne a javítás.

Mondtam már neked, hogy ne vitatkozz. eplus2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4102 Dátum: 2012.11.13 kedd, 14:49:15 »

Majdnem. Csakhogy nem a lámpa romlott el - annak kutya baja - hanem a magasságállító motor. Javítás akkor lenne, ha szétszedné a motorokat is tartalmazó kis fekete dobozokat, megforrasztaná a végállás kapcsolókat és újratekercselné a leégett állító motorokat. Na az lenne a javítás.

Mondtam már neked, hogy ne vitatkozz. eplus2
pfff...jogászok wow3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4103 Dátum: 2012.11.13 kedd, 15:03:08 »

pfff...jogászok wow3

Én szóltam. Wink
Naplózva
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4104 Dátum: 2012.11.13 kedd, 19:10:49 »

Heló mindenkinek  eladó fed kompot keresnék ha esetleg valaki tudna valami emberi áron érdekelne! help Grin
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4105 Dátum: 2012.11.13 kedd, 20:23:46 »

Én szóltam. Wink
taps vigyor3
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
partygabesz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


E-mail
« Új hozzászólás #4106 Dátum: 2012.11.14 szerda, 13:38:39 »

Sziasztok !

Segítenétek abban, hogy a csomagtér ajtóm csak kulccsal nyílik, a gomb nyomásra és távirányítóra nem reagál !
Mechanika, mikrokapcsoló jónak tűnik.
Mivel lehet a probléma ?
Naplózva

Ford Mondeo Tunier 99' 1.8 TD Ghia
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #4107 Dátum: 2012.11.14 szerda, 14:43:31 »

Sziasztok !

Segítenétek abban, hogy a csomagtér ajtóm csak kulccsal nyílik, a gomb nyomásra és távirányítóra nem reagál !
Mechanika, mikrokapcsoló jónak tűnik.
Mivel lehet a probléma ?

Esetleg ezt próbáld meg: http://mondeo.hu/wiki/index.php/Kombi_csomagt%C3%A9r_ajt%C3%B3_z%C3%A1rj%C3%A1nak_fel%C3%BAj%C3%ADt%C3%A1sa_-_Mk1/Mk2
Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #4108 Dátum: 2012.11.14 szerda, 15:19:07 »

Sziasztok !

Segítenétek abban, hogy a csomagtér ajtóm csak kulccsal nyílik, a gomb nyomásra és távirányítóra nem reagál !
Mechanika, mikrokapcsoló jónak tűnik.
Mivel lehet a probléma ?
Mondjuk az meg nekünk segítene, ha tudnánk, milyen autód van. A kombi és az 5 ajtós nagyban eltér. Erre való a profilban a beírás, milyen évjárat, típus, felszereltség.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #4109 Dátum: 2012.11.14 szerda, 15:20:59 »

Ha kombi, akkor egy darabig ok, de ha 5 ajtós, akkor teljesen más. Szerintem a zár nyitó motor fogaskerekei törtek el. De majd kiderül, ha megtudjuk, milyen típusú a kérdéses autó, vigyor3
Naplózva
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4110 Dátum: 2012.11.14 szerda, 18:32:42 »

Újabb probléma sajnos a jobb elsö ajtót nem is nyitja és nem is zárja a központi le kell zárnom kézzel és utána tudom központival lezárni az autot valakinek volt már hasonlo problémája??
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4111 Dátum: 2012.11.14 szerda, 20:21:26 »

Sziasztok !

Segítenétek abban, hogy a csomagtér ajtóm csak kulccsal nyílik, a gomb nyomásra és távirányítóra nem reagál !
Mechanika, mikrokapcsoló jónak tűnik.
Mivel lehet a probléma ?

Akkor a központizár modul lesz ott a beteg/megkergült... gondolom én. Smiley Vedd le kicsit az akkusarut, ill. programozd újra a távirányítót, sokszor segít, ha nincs "fizikai" probléma. Jaa, esetlegesen a relé is meghalhatott, ami a hátsó ajtóhoz tartozik. Őket a kesztyűtartó mögött találod.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4112 Dátum: 2012.11.14 szerda, 20:29:15 »

Újabb probléma sajnos a jobb elsö ajtót nem is nyitja és nem is zárja a központi le kell zárnom kézzel és utána tudom központival lezárni az autot valakinek volt már hasonlo problémája??

Konkrétan nekem nem. (nálam nagyobb a gubanc Sad) Ha kézi zárás után engedi a többit, akkor valószínű, hogy nem relé és nem is a motor halt be, hanem a zárhelyzet érzékelő. Ahogy én tudom, ezt MK2-es zárszerkezetnél nem nagyon lehet cserélni...
Esetleg még próbálj meg annyit, hogy párszor kintről kulccsal nyitod-zárod a jobbos ajtót, így kicsit megmozgatod azt a kart, amire tippelek... hátha csak kontakt hiba... Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #4113 Dátum: 2012.11.14 szerda, 20:32:16 »

Ha kombi, akkor egy darabig ok, de ha 5 ajtós, akkor teljesen más. Szerintem a zár nyitó motor fogaskerekei törtek el. De majd kiderül, ha megtudjuk, milyen típusú a kérdéses autó, vigyor3

Igazad van, el is felejtettem, hogy ennyiféle ajtóval készült a Mondeo Smiley (pontosabban, hogy a csomi ajtó zárja ott más.)
Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4114 Dátum: 2012.11.14 szerda, 20:36:22 »

Konkrétan nekem nem. (nálam nagyobb a gubanc Sad) Ha kézi zárás után engedi a többit, akkor valószínű, hogy nem relé és nem is a motor halt be, hanem a zárhelyzet érzékelő. Ahogy én tudom, ezt MK2-es zárszerkezetnél nem nagyon lehet cserélni...
Esetleg még próbálj meg annyit, hogy párszor kintről kulccsal nyitod-zárod a jobbos ajtót, így kicsit megmozgatod azt a kart, amire tippelek... hátha csak kontakt hiba... Smiley

 Uhh worship istenkirály vagy  Grin  Holnap ki is probálom ezt a verziót és tájékoztatlak a fejleményekröl! smile
Neked mi a baja a gépnek??
Naplózva
Freeman
Vendég
« Új hozzászólás #4115 Dátum: 2012.11.15 csütörtök, 13:07:11 »

Sziasztok!
Ma lemerült az akku, úgy hogy az indító motort már meg sem forgatta viszont az első ablaktörlő meg elindult igaz nagyon lassan. Utána bebikáztuk a gépet és simán elindult, az lenne a kérdésem, hogy ez így természetes vagy van valami vezeték hiba a gépben? (ja és akksi csere?)  Huh?
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4116 Dátum: 2012.11.15 csütörtök, 13:29:13 »

Sziasztok!
Ma lemerült az akku, úgy hogy az indító motort már meg sem forgatta viszont az első ablaktörlő meg elindult igaz nagyon lassan. Utána bebikáztuk a gépet és simán elindult, az lenne a kérdésem, hogy ez így természetes vagy van valami vezeték hiba a gépben? (ja és akksi csere?)  Huh?

Kérdés miért merült le?
Cellazárlat vagy valamit rajta felejtettél vagy valami leszívja stb...
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Freeman
Vendég
« Új hozzászólás #4117 Dátum: 2012.11.15 csütörtök, 13:49:24 »

Kérdés miért merült le?
Cellazárlat vagy valamit rajta felejtettél vagy valami leszívja stb...

Az akksi gyenge már. Én meg a trip comp-ot próbálgattam mert nem méri a külső hőmérsékletet, közben szólt a zene, csináltam párszor klíma tesztet, hát szóval meg volt terhelve. Azt hiszem az akku 2004-es, szóval megérett a cserére.
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4118 Dátum: 2012.11.15 csütörtök, 15:01:33 »

Az akksi gyenge már. Én meg a trip comp-ot próbálgattam mert nem méri a külső hőmérsékletet, közben szólt a zene, csináltam párszor klíma tesztet, hát szóval meg volt terhelve. Azt hiszem az akku 2004-es, szóval megérett a cserére.

Akkor már meg.   vigyor3
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4119 Dátum: 2012.11.15 csütörtök, 17:28:49 »

Sziasztok!
Ma lemerült az akku, úgy hogy az indító motort már meg sem forgatta viszont az első ablaktörlő meg elindult igaz nagyon lassan. Utána bebikáztuk a gépet és simán elindult, az lenne a kérdésem, hogy ez így természetes vagy van valami vezeték hiba a gépben? (ja és akksi csere?)  Huh?

Természetes. És akkucsere. Smiley (minőségi, ha nem akarsz többször is venni Cheesy)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4120 Dátum: 2012.11.15 csütörtök, 21:18:27 »

Konkrétan nekem nem. (nálam nagyobb a gubanc Sad) Ha kézi zárás után engedi a többit, akkor valószínű, hogy nem relé és nem is a motor halt be, hanem a zárhelyzet érzékelő. Ahogy én tudom, ezt MK2-es zárszerkezetnél nem nagyon lehet cserélni...
Esetleg még próbálj meg annyit, hogy párszor kintről kulccsal nyitod-zárod a jobbos ajtót, így kicsit megmozgatod azt a kart, amire tippelek... hátha csak kontakt hiba... Smiley

Kipróbáltam a kulcsal való nyitást zárást de sajnos nem segített rajta esetleg kis féktisztítóval vagy valamivel befujni hátha beleragadt a kosz a zárszerkezetbe vagy nemtudom! Undecided
Naplózva
Freeman
Vendég
« Új hozzászólás #4121 Dátum: 2012.11.16 péntek, 11:15:22 »

Természetes. És akkucsere. Smiley (minőségi, ha nem akarsz többször is venni Cheesy)

Ok! Köszi!   wave  És azt véletlenül nem tudod, hogy a  trip-computer miért nem jelzi a hőmérsékletet?  help  Digitklímás a szerkezet, a külső hőmérője elvileg jó, mert amikor széthúztam akkor hibát írt ki a tesztnél. Feltéve, hogy a trip-comp ugyan azt a hőmérőt használja mint a klíma. A computert azt már én raktam bele, de be volt kábelezve gyárilag az autó. A megtehető kilométert és a hőmérsékletet nem mutatja, egyébként minden mást igen.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4122 Dátum: 2012.11.16 péntek, 11:16:58 »

Ok! Köszi!   wave  És azt véletlenül nem tudod, hogy a  trip-computer miért nem jelzi a hőmérsékletet?  help  Digitklímás a szerkezet, a külső hőmérője elvileg jó, mert amikor széthúztam akkor hibát írt ki a tesztnél. Feltéve, hogy a trip-comp ugyan azt a hőmérőt használja mint a klíma. A computert azt már én raktam bele, de be volt kábelezve gyárilag az autó. A megtehető kilométert és a hőmérsékletet nem mutatja, egyébként minden mást igen.

Elvileg 2 hőmérő van. Egyik jobb, másik bal oldalt. Egyik a klímáé, másik a trip-é.
Naplózva
Freeman
Vendég
« Új hozzászólás #4123 Dátum: 2012.11.16 péntek, 11:54:34 »

Elvileg 2 hőmérő van. Egyik jobb, másik bal oldalt. Egyik a klímáé, másik a trip-é.

Igen a másik is meg van, bal oldalon a hűtő alatt, ez a szám van rajta: 91 AG 10374 BA. Az nem lehet, hogy valahol nincs összekötve a trip-el? Vagy csak egyszerűen rossz ez az érzékelő?
Naplózva
partygabesz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


E-mail
« Új hozzászólás #4124 Dátum: 2012.11.16 péntek, 13:16:29 »

Ha kombi, akkor egy darabig ok, de ha 5 ajtós, akkor teljesen más. Szerintem a zár nyitó motor fogaskerekei törtek el. De majd kiderül, ha megtudjuk, milyen típusú a kérdéses autó, vigyor3
Párdon.. 99' Ford Mondeo kombi Ghia 18TD
Naplózva

Ford Mondeo Tunier 99' 1.8 TD Ghia
partygabesz
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


E-mail
« Új hozzászólás #4125 Dátum: 2012.11.16 péntek, 13:21:07 »

Ezt már végrehajtottam és szép volt a belseje !
Naplózva

Ford Mondeo Tunier 99' 1.8 TD Ghia
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4126 Dátum: 2012.11.16 péntek, 16:01:46 »

Elvileg 2 hőmérő van. Egyik jobb, másik bal oldalt. Egyik a klímáé, másik a trip-é.

A tripé és az AWS-é egyben. Gondolom, mivel TD volt a donor, fedkomp nélkül ugye, AWS-sel és digitklímával, de 2 hőmérője volt annak is. Ezért a fedkompot betéve rögtön mutatta is a hőfokot. Gondolom ezek már egy kábelköteget kaphattak...
Azt mondjuk nem túlzottan értem, hogy a fedkompnál pl. kidobja, hogy kint 12 fok van, de ha szervíz módba lépek akkor már csak 10-et mutat. Szerinted ez miért van? (esetleg a két szenzor különbözően mér és a trip cserélve mutatja?)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
drof
Vendég
« Új hozzászólás #4127 Dátum: 2012.11.16 péntek, 17:53:56 »

A tripé és az AWS-é egyben. Gondolom, mivel TD volt a donor, fedkomp nélkül ugye, AWS-sel és digitklímával, de 2 hőmérője volt annak is. Ezért a fedkompot betéve rögtön mutatta is a hőfokot. Gondolom ezek már egy kábelköteget kaphattak...
Azt mondjuk nem túlzottan értem, hogy a fedkompnál pl. kidobja, hogy kint 12 fok van, de ha szervíz módba lépek akkor már csak 10-et mutat. Szerinted ez miért van? (esetleg a két szenzor különbözően mér és a trip cserélve mutatja?)

Nekem is ilyen, de nem tudom miért. integet2
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #4128 Dátum: 2012.11.16 péntek, 18:37:52 »

Sziasztok!
Kell vennem egy új akkut, aránylag jó áron periont találtam. Milyen vélemények vannak róla?
Köszi worship integet2
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #4129 Dátum: 2012.11.16 péntek, 19:52:10 »

hello. Először is köszönöm válaszaitokat, sokat segítettek nekem. Most azt szeretném kérdezni, hogy nekem ford emblémás köszpontim van riasztóval, két gombos távirányítóval, de valószínű utolag beépített a riasztó része.  hogyan lehet megcsinálni hogy távval tudjam nyitni a csomagteret? Van egy 3gombos távirányítóm, nem tudom milyen, azt be lehet programozni hozzá valahogy?
Naplózva
Tomo7
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 151


E-mail
« Új hozzászólás #4130 Dátum: 2012.11.16 péntek, 20:29:20 »

hello. Először is köszönöm válaszaitokat, sokat segítettek nekem. Most azt szeretném kérdezni, hogy nekem ford emblémás köszpontim van riasztóval, két gombos távirányítóval, de valószínű utolag beépített a riasztó része.  hogyan lehet megcsinálni hogy távval tudjam nyitni a csomagteret? Van egy 3gombos távirányítóm, nem tudom milyen, azt be lehet programozni hozzá valahogy?

Ha a kétgombos is rádiós akkor feltanítható a 3 gombos is.
Naplózva

ex 1997.03. MKII. Mondeo Turnier 1.6
ex 2000.05. MKII. Mondeo Turnier 1.8TD

2008 S-max 1,8TDCI
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #4131 Dátum: 2012.11.16 péntek, 20:50:50 »

Ha a kétgombos is rádiós akkor feltanítható a 3 gombos is.
az jó.. Tudsz valami leírásra mutató linket hogy hogyan kell?  vigyor3 Undecided
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #4132 Dátum: 2012.11.16 péntek, 22:46:07 »

Sziasztok!
Kell vennem egy új akkut, aránylag jó áron periont találtam. Milyen vélemények vannak róla?
Köszi worship integet2

Egyébként a probléma, hogy a mostani akkuval 1-2 nap állás után nem indul. (Próbálkozik, de a visszajelző fények is elhalványulnak, ablaktörlő néha bekapcsol.. tipikus akkucsere jelző jelenségek)
Nyugalmi állapotban 12.4 Volt körül van a fesz, indításnál leesik 10V körülre, majd járó motornál felmegy 14V fölé ahogy kell.. valami mégsem jó.
Álló helyzetben 100mA körül eszik az autó, de ennyivel szerintem nem kellene lemerülnie egy nap alatt.
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #4133 Dátum: 2012.11.16 péntek, 23:15:14 »

Egyébként a probléma, hogy a mostani akkuval 1-2 nap állás után nem indul. (Próbálkozik, de a visszajelző fények is elhalványulnak, ablaktörlő néha bekapcsol.. tipikus akkucsere jelző jelenségek)
Nyugalmi állapotban 12.4 Volt körül van a fesz, indításnál leesik 10V körülre, majd járó motornál felmegy 14V fölé ahogy kell.. valami mégsem jó.
Álló helyzetben 100mA körül eszik az autó, de ennyivel szerintem nem kellene lemerülnie egy nap alatt.
helo. Az ennyémmel pont ez volt a baj. Mentem vele, este leáll. Regelre lemerül nem indít. Megbikáz, megyek vele, és volt hogy napközben is megadta magát. Cellazárlatos, és erre úgy jöttem rá, töltőre fel, kupakok ki, pár óra után ráles, lámpával bevilágít, normál esetben a sav pezseg benne , kettő cellában meg sem moccant. Akku kuka. Nézd meg így, hátha.
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #4134 Dátum: 2012.11.16 péntek, 23:20:11 »

helo. Az ennyémmel pont ez volt a baj. Mentem vele, este leáll. Regelre lemerül nem indít. Megbikáz, megyek vele, és volt hogy napközben is megadta magát. Cellazárlatos, és erre úgy jöttem rá, töltőre fel, kupakok ki, pár óra után ráles, lámpával bevilágít, normál esetben a sav pezseg benne , kettő cellában meg sem moccant. Akku kuka. Nézd meg így, hátha.

Sajnos kupakot nem tudok levenni, mert gondozásmentes (~4 éves Bosch) akku.
Egyébként cellazárlat hogyan alakul ki? Valami trutyi keletkezik és lerakódik?
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4135 Dátum: 2012.11.16 péntek, 23:58:54 »

Sziasztok!
Kell vennem egy új akkut, aránylag jó áron periont találtam. Milyen vélemények vannak róla?
Köszi worship integet2

Jááááj, cimborák a Légrádiék, de piszoknagyonajjaj drágák. Ha vásárolsz, akkor inkább a Kis és Társánál kellene (ha Kecsón veszel), ott igen jó kedvezményt kapunk. (mármint faterom, de általa én is, ill. Te is Wink) Továbbá nem bántom a Periont, de inkább Varta-t, Bosch-t, esetleg Banner-t szereznék. Vagy Exide-ot. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4136 Dátum: 2012.11.17 szombat, 01:14:44 »

Jááááj, cimborák a Légrádiék, de piszoknagyonajjaj drágák. Ha vásárolsz, akkor inkább a Kis és Társánál kellene (ha Kecsón veszel), ott igen jó kedvezményt kapunk. (mármint faterom, de általa én is, ill. Te is Wink) Továbbá nem bántom a Periont, de inkább Varta-t, Bosch-t, esetleg Banner-t szereznék. Vagy Exide-ot. Smiley
szerintem, ha ezen az áron meg tudod neki szerezni bármelyiket, nem fog ellenkezni nyes Wink
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #4137 Dátum: 2012.11.17 szombat, 07:46:20 »

Jááááj, cimborák a Légrádiék, de piszoknagyonajjaj drágák. Ha vásárolsz, akkor inkább a Kis és Társánál kellene (ha Kecsón veszel), ott igen jó kedvezményt kapunk. (mármint faterom, de általa én is, ill. Te is Wink) Továbbá nem bántom a Periont, de inkább Varta-t, Bosch-t, esetleg Banner-t szereznék. Vagy Exide-ot. Smiley

Kecskeméten szándékozom megvenni. A kedvezményért nagyon hálás lennék.  worship
« Utoljára szerkesztve: 2012.11.19 hétfő, 01:43:04 írta Pumukli23 » Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #4138 Dátum: 2012.11.17 szombat, 11:48:56 »

Sziasztok!
Kell vennem egy új akkut, aránylag jó áron periont találtam. Milyen vélemények vannak róla?
Köszi worship integet2

Szia!
Nekem ugyan ilyen volt. 7évet bírt gyártási évtől számítva, hogy ebből hány évet volt használat alatt, azt nem tudom. Ugyan ott gyártják mint a boscht....
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
joppi
Vendég
« Új hozzászólás #4139 Dátum: 2012.11.17 szombat, 12:33:11 »

Üdv.
MKII Mondeo 3gombos távirányítós kulcsát hogy lehet szétszedni? Elemet kellene benne cserélnem. help
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4140 Dátum: 2012.11.17 szombat, 16:19:02 »

Üdv.
MKII Mondeo 3gombos távirányítós kulcsát hogy lehet szétszedni? Elemet kellene benne cserélnem. help
beteszed a kulcsot, 1-es fokozatra kapcsolod, majd az 1-es, és gyújtás közt 4-szer, ekkor a lednek az órán el kell kezdeni világítani, és ilyenkor megnyomod a nyitás gombot az új távirányítón. fél percig világít, ha elalszik, akkor kész
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #4141 Dátum: 2012.11.17 szombat, 18:20:04 »

beteszed a kulcsot, 1-es fokozatra kapcsolod, majd az 1-es, és gyújtás közt 4-szer, ekkor a lednek az órán el kell kezdeni világítani, és ilyenkor megnyomod a nyitás gombot az új távirányítón. fél percig világít, ha elalszik, akkor kész
helo. Ha ez a távirányító tanításának a leírása akkor nálam nem működik. Nem kezd el világítani a led...
Naplózva
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4142 Dátum: 2012.11.17 szombat, 20:27:25 »

Valaki tud nekem segíteni hogy miért nem nyitja zárja a jobb ajtómat a központi zár már kulcsal is nyitottam zártam ugy müködik de  központival nem! rinya
Naplózva
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4143 Dátum: 2012.11.17 szombat, 21:05:50 »

http://www.amazon.de/Adapter-Wechsler-Ford-4050-4500/dp/B0060OOD7Q/ref=sr_1_167?ie=UTF8&qid=1353182628&sr=8-167

Ilyet magyarhonban lehet vajon kapni?? vigyor3
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4144 Dátum: 2012.11.18 vasárnap, 10:42:53 »

Valaki tud nekem segíteni hogy miért nem nyitja zárja a jobb ajtómat a központi zár már kulcsal is nyitottam zártam ugy müködik de  központival nem! rinya
Nem ázik/ázott be anyóslábnál az autód?
Naplózva
david01
Vendég
« Új hozzászólás #4145 Dátum: 2012.11.18 vasárnap, 14:49:54 »

Nem ázik/ázott be anyóslábnál az autód?

Hát előfordulhat hogy befolyt egy kis víz mert nem zár  rendesen az ablak és az ajtó közti gumi lehet az a baja??
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4146 Dátum: 2012.11.18 vasárnap, 16:47:56 »

helo. Ha ez a távirányító tanításának a leírása akkor nálam nem működik. Nem kezd el világítani a led...

Pedig ez a módja. A lényeg, hogy 0-áról add rá a gyújtást négyszer, de 6mp-n ! Tehát klatty-klatty klatty-klatty klatty-klatty klatty-klatty (az utolsó teljesen 0-ára, ki is veheted a kulcsot, de ilyenkor már ég a led, tehát el nem tévesztheted) Grin Ekkor ki kell világítani a lednek. Sok sikert ! Wink
« Utoljára szerkesztve: 2012.11.18 vasárnap, 16:52:38 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4147 Dátum: 2012.11.18 vasárnap, 17:10:24 »

Üdv.
MKII Mondeo 3gombos távirányítós kulcsát hogy lehet szétszedni? Elemet kellene benne cserélnem. help

Nem bonyolult. Elsőre húzd le kulcsszárat a távirányítóról, az alján van egy kis lyuk oda, pici, lapos fejű csavarhúzót bedugva és a szárral ellentétes irányba mozgatásával leugrik a végén. Cheesy
Majd egyszerűen szétpattintod a házat, adja magát, hogy hogyan. Végül az egyik kis fémérintkezőt eltolva, kijön az elem is. CR 2032-es gombelem való bele, 1db. Smiley

(a lényeg, hogy lehetőleg műszerész méretű eszközökkel dolgozzál, mint az olcsó több darabos "órás" csavarhúzókészlet is, ami mindenhol kapható)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4148 Dátum: 2012.11.18 vasárnap, 17:29:13 »


Lehet, persze. Pl. itt http://carhifis.5mp.eu/web.php?a=carhifis&o=Eg48iWPlYj
De guglizol egy olyat, hogy "cd-tár emulátor", kidob mást is Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
layzi
Vendég
« Új hozzászólás #4149 Dátum: 2012.11.18 vasárnap, 18:16:59 »

Pedig ez a módja. A lényeg, hogy 0-áról add rá a gyújtást négyszer, de 6mp-n ! Tehát klatty-klatty klatty-klatty klatty-klatty klatty-klatty (az utolsó teljesen 0-ára, ki is veheted a kulcsot, de ilyenkor már ég a led, tehát el nem tévesztheted) Grin Ekkor ki kell világítani a lednek. Sok sikert ! Wink
hát nem tudom, nálam nem világít. Esetleg elképzelhető hogy mivel gondolom én, a riasztó utólag beépített, hogy az vezérli a központit, és az én távom tulajdonképp a riasztóé és nem a központié? Látszólag a központi vezérlő gyári, és a riasztó arra is rá van kötözgetve. Elképzelhető hogy gyárilag sima kp zár volt benne és nem távos, és azért nem megy?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 76 77 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 89 90 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.