Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.26 szerda, 06:47:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 [1169] 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20531519 alkalommal)
0 Felhasználó és 96 vendég van a témában
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58400 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 22:54:11 »

Nem kene ilyen megjegyzéseket tenni a másikra ! Szerintem hibáztal mar te is !
Ő? Ja, papucsként papucsban jelent meg minitalin!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58401 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 22:54:25 »

Nem kene ilyen megjegyzéseket tenni a másikra ! Szerintem hibáztal mar te is !
Nem kéne 5 helyre beírni ugyanazt  Wink
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58402 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 22:56:47 »

Ő? Ja, papucsként papucsban jelent meg minitalin!  eplus2
ezt te nem tudhatod, mert mire te odataláltál, már nem is abban voltam
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58403 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:00:15 »

Sikerült bele botlanom a szokásosnál egy picit nagyobb problémába.
Az első autóm is láncos volt még annó 17 évesen. Volt a váltásoknál egy csattanás a motortér felől. Egy hónapig használtam az autót mikor elszakadt a lánc és összekócolt 6 hengert....
Most is van egy ilyen furcsa csattanás a mondeonál is, de idáig ezt betudtam annak hogy lassan haldoklik a lendkerék vagy a kettőstömegű.
Ma viszont valahonnan beugrottak ezek a régi emlékek Smiley
sajnos nem tudom beazonosítani milyen hangja van pontosan a láncnak mikor gond van vele. Szeretnék kérni valami segítséget hogyan tudom kideríteni!  Undecided
Normál váltások után semmi, csak sietős tempónál van csattanás ha a váltás után nagy gázt is adok....
Nem szakadós a Mondeo lánc.
A csattanást pontosítani kellene, de inkább lendkerék lesz az.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
gegi3
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #58404 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:07:19 »

Nem kéne 5 helyre beírni ugyanazt  Wink

Oké Smiley Értettem .

Ha már itt járunk , akkor a kérdésemre tud valaki választ adni. Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.13 hétfő, 23:08:54 írta gegi3 » Naplózva

Mondeo MK3 2001 1.8 (Sedan) Benzin-Gáz (CGBA)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58405 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:36:27 »

Sziasztok ! 1.8 benzines 2001 évjáratú sedan hoz keresek katalizátort elérhető áron Smiley
Kerdesem az lenne h ehez az evjarathoz milyen évjáratú mehet a helyére és nagyobb teljesítményű benzinesből is jo e hozza . Koszonom a válaszokat !
Szerintem a 2.0-é is jó hozzá. Legalább is az Unix oldala ugyanolyan cikkszámon árulja az 1.8 és 2.0 -hoz is.
Keres-kínálban érdeklődj és bontókban!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
gegi3
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #58406 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:38:52 »

Szerintem a 2.0-é is jó hozzá. Legalább is az Unix oldala ugyanolyan cikkszámon árulja az 1.8 és 2.0 -hoz is.
Keres-kínálban érdeklődj és bontókban!


Köszönöm válaszod ! Meg annyit h univerzális katalizátor szerinted létezik hozzá?
Naplózva

Mondeo MK3 2001 1.8 (Sedan) Benzin-Gáz (CGBA)
Lacilondon
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #58407 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:43:32 »

Juuuu,,eppen kimaradtam mindenbol. nyes
Amugy meg nem talalom a hatso spriccelo hibajat,ugyhogy ugymarad.a tolatordar kiraly,a szivosort meg mjd megbuzerlom,ha nem esik ez a redvas eso egesz nap.egyebkent meg hal istennek a verda zokeletesen mukodik. Smiley
Naplózva

Ford mondeo 2.0 TDCI. Titanium. 2010. silver
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58408 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:47:00 »

Juuuu,,eppen kimaradtam mindenbol. nyes
Amugy meg nem talalom a hatso spriccelo hibajat,ugyhogy ugymarad.a tolatordar kiraly,a szivosort meg mjd megbuzerlom,ha nem esik ez a redvas eso egesz nap.egyebkent meg hal istennek a verda zokeletesen mukodik. Smiley
Zúg a motor miközben a kart húzod úgy, hogy a hátsóra spricceljen?
És akkor zúg-e, ha az első szélvédőre nyomod, illetve spriccel-e az első szélvédőre?
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.13 hétfő, 23:52:32 írta Styleair » Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58409 Dátum: 2014.10.13 hétfő, 23:51:02 »


Köszönöm válaszod ! Meg annyit h univerzális katalizátor szerinted létezik hozzá?
Alternatív megoldás biztos van. Szerintem kérdezd meg ezeket a cégeket:
http://www.karkuskipufogo.hu/katalizatorok
http://karosszeriajavitas.d250.hu/karosszeriajavitas/kipufogo-katalizator-javitas-es-csere/
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Lacilondon
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #58410 Dátum: 2014.10.14 kedd, 06:30:00 »

Zúg a motor miközben a kart húzod úgy, hogy a hátsóra spricceljen?
És akkor zúg-e, ha az első szélvédőre nyomod, illetve spriccel-e az első szélvédőre?


Szia.zug igen.valoszinuleg. cso rosszalkodik.az elsore spriccel..
Naplózva

Ford mondeo 2.0 TDCI. Titanium. 2010. silver
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58411 Dátum: 2014.10.14 kedd, 09:34:29 »

Szia.zug igen.valoszinuleg. cso rosszalkodik.az elsore spriccel..
Akkor cső lehet hogy lecsúszott s szivattyúról, vagy a spricni fejről.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58412 Dátum: 2014.10.14 kedd, 10:17:04 »

Akkor cső lehet hogy lecsúszott s szivattyúról, vagy a spricni fejről.

Te csövön keresztül szívsz és a fejére is csövet húzol!  Shocked
Perverz!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Petike86
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 446


E-mail
« Új hozzászólás #58413 Dátum: 2014.10.14 kedd, 13:56:29 »

stylar vagy kicsoda...

Te mindig mindenkit "oktatsz" ezen a fórumon...

Lehet, hogy te vagy itt az atyaúristen...ha igen, akkor is ez legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy itt oltogatod a fórumozókat!

Erre élvezel otthon???!!!

Egy ideje itt vagyok, olvasgatok, kérdezek sajnos elég sokat...de tőled értelmes, használható választ még nem láttam!

Csak a szájkarate megy...és ismétlem! Lehet te vagy itt a valaki, a szervező, de nem érdekel!

Nem tudom mire ez az "oltogatás"!

Aztán ki is tilthatsz innen, vagy bárki megteheti...akkor is!

Nem jó pofiból ír szerencsétlen több topikba, biztos aggódik, és minél hamarabb szeretne választ kapni.

És ekkor mindig megjelensz te...
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58414 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:01:04 »

stylar vagy kicsoda...

Te mindig mindenkit "oktatsz" ezen a fórumon...

Lehet, hogy te vagy itt az atyaúristen...ha igen, akkor is ez legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy itt oltogatod a fórumozókat!

Erre élvezel otthon???!!!

Egy ideje itt vagyok, olvasgatok, kérdezek sajnos elég sokat...de tőled értelmes, használható választ még nem láttam!

Csak a szájkarate megy...és ismétlem! Lehet te vagy itt a valaki, a szervező, de nem érdekel!

Nem tudom mire ez az "oltogatás"!

Aztán ki is tilthatsz innen, vagy bárki megteheti...akkor is!

Nem jó pofiból ír szerencsétlen több topikba, biztos aggódik, és minél hamarabb szeretne választ kapni.

És ekkor mindig megjelensz te...
Hát neked aztán erre *** nagy szükséged volt, mi? egyel több hsz, értelme semmi.
1
 attól, hogy több topicba beírja ugyanazt, nem kap hamarabb választ, mert ugyanazok az emberek olvassák azt is. Legfeljebb beleunnak, és annyi választ sem kap, mintha egybe(ahová való) írja be
2
Nem véletlen van kitalálva, hogy egy kérdés egy témában legyen.
3
a a stifflerfélék nem lennének te is b@szhatnád a kérdéseid, mert nem lenne aki válaszol
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #58415 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:03:36 »


Köszönöm válaszod ! Meg annyit h univerzális katalizátor szerinted létezik hozzá?
Az univerzális nevében is benn van,hogy mindenhez jó falbav vagy mégsem?Ha lehet maradj a Fordos cuccoknál(új,vagy bontott) wave
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #58416 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:04:22 »

stylar vagy kicsoda...

Te mindig mindenkit "oktatsz" ezen a fórumon...

Lehet, hogy te vagy itt az atyaúristen...ha igen, akkor is ez legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy itt oltogatod a fórumozókat!

Erre élvezel otthon???!!!

Egy ideje itt vagyok, olvasgatok, kérdezek sajnos elég sokat...de tőled értelmes, használható választ még nem láttam!

Csak a szájkarate megy...és ismétlem! Lehet te vagy itt a valaki, a szervező, de nem érdekel!

Nem tudom mire ez az "oltogatás"!

Aztán ki is tilthatsz innen, vagy bárki megteheti...akkor is!

Nem jó pofiból ír szerencsétlen több topikba, biztos aggódik, és minél hamarabb szeretne választ kapni.

És ekkor mindig megjelensz te...

A kitiltás Scratch, Joe meg az én asztalom, azzal Stiller kollégát ne gyanúsítsd.

Ellenben nézd meg, oda van írva a neve alá: "Fórumfüggő". Kell ennél tovább magyarázni? Smiley

Aki meg írkálni akar ide, az előbb olvasson. A szabályzatot, amire rákattintott, hogy elolvasta, elfogadja, és magára nézve kötelező érvényűnek ismeri el. Amiben többek között az is benne van, hogy egy kérdést egy helyre. Vagyunk páran, akik gyakrabban járkálunk ide és több mindent is figyelemmel kísérünk. Nekünk mérsékelten jó poén ugyanazt a kérdést harmadszor is látni a harmadik különböző fórumtémában. Azután majd kap rá egy választ itt, kap rá egy másik választ ott, az egyikre válaszol, a másikra nem, a irreleváns választ elolvasta, de nem vált be neki, a valódi válasz fölött a másik helyen elsiklott stb., és a végén ő maga sem fogja tudni, hányadán áll a bajával.

Szóval hidd el, nem játékból van ez így, hogy egyrészt mindig a megfelelő témájú fórumba, másrészt egy, és csak egy fórumba írjon valaki.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Petike86
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 446


E-mail
« Új hozzászólás #58417 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:26:11 »

A kitiltás Scratch, Joe meg az én asztalom, azzal Stiller kollégát ne gyanúsítsd.

Ellenben nézd meg, oda van írva a neve alá: "Fórumfüggő". Kell ennél tovább magyarázni? Smiley

Aki meg írkálni akar ide, az előbb olvasson. A szabályzatot, amire rákattintott, hogy elolvasta, elfogadja, és magára nézve kötelező érvényűnek ismeri el. Amiben többek között az is benne van, hogy egy kérdést egy helyre. Vagyunk páran, akik gyakrabban járkálunk ide és több mindent is figyelemmel kísérünk. Nekünk mérsékelten jó poén ugyanazt a kérdést harmadszor is látni a harmadik különböző fórumtémában. Azután majd kap rá egy választ itt, kap rá egy másik választ ott, az egyikre válaszol, a másikra nem, a irreleváns választ elolvasta, de nem vált be neki, a valódi válasz fölött a másik helyen elsiklott stb., és a végén ő maga sem fogja tudni, hányadán áll a bajával.

Szóval hidd el, nem játékból van ez így, hogy egyrészt mindig a megfelelő témájú fórumba, másrészt egy, és csak egy fórumba írjon valaki.

AndyA


Én értem amit te mondasz!!!

De sajnos nem mindenki ért annyit az autókhoz mint te/ti!!

Hidd el, nekem is az lenne a legjobb ha nem is kellene ide járnom, nem is kellene írnom!!

Mert akkor vagy marha hibátlan az autóm, vagy marhára értek hozzá, és megcsinálom magamtól!!


Azonban mi hozzá nem értők idejövünk, írunk, aggódunk...egy kis nyamvadt bíztatás reményében, hogy te marha, ne aggódj, mert lehet nem kell 3 havi fizetésed elcseszned az autóra...nekünk ez is segítség!!

De erre idejön egy az oltogatós okoskodós, szájkaratés senki, és elkezd magyarázni...és MINDIG ezt csinálja...rendszeresen!!!

Pedig nem jókedvünkből írunk ide, csak aggódunk, várjuk a talán megnyugtató szavakat!


Ennyi a történet...
Naplózva
gegi3
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202


E-mail
« Új hozzászólás #58418 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:34:50 »

Az univerzális nevében is benn van,hogy mindenhez jó falbav vagy mégsem?Ha lehet maradj a Fordos cuccoknál(új,vagy bontott) wave

Persze én értem azt h univerzális csak h létezik e hozza ? Megfogadom tanácsod . Koszonom .
Naplózva

Mondeo MK3 2001 1.8 (Sedan) Benzin-Gáz (CGBA)
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #58419 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:36:29 »

Én értem amit te mondasz!!!

De sajnos nem mindenki ért annyit az autókhoz mint te/ti!!

Hidd el, nekem is az lenne a legjobb ha nem is kellene ide járnom, nem is kellene írnom!!

Mert akkor vagy marha hibátlan az autóm, vagy marhára értek hozzá, és megcsinálom magamtól!!


Azonban mi hozzá nem értők idejövünk, írunk, aggódunk...egy kis nyamvadt bíztatás reményében, hogy te marha, ne aggódj, mert lehet nem kell 3 havi fizetésed elcseszned az autóra...nekünk ez is segítség!!

De erre idejön egy az oltogatós okoskodós, szájkaratés senki, és elkezd magyarázni...és MINDIG ezt csinálja...rendszeresen!!!

Pedig nem jókedvünkből írunk ide, csak aggódunk, várjuk a talán megnyugtató szavakat!


Ennyi a történet...

Ne idgeeskedj, árt az arcbőröd frisseségének. Meg kiabálni sem kell folyton.

Nyugi, írd le, mi a gond, ha létezik rá megoldás, megtaláljuk.

A többivel meg nem kell törődni, Stiller kolléga már csak ilyen. Olvass vissza egy kicsit, hogy ki mindenki, és ki mindenkit osztott már ki barátilag a fórumokban, mégsem lett belőle sértődés sem, nemhogy bunyó meg emberhalál. Nem kell komolyan venni. Vedd úgy, hogy ez az ingyen segítség ára, hogy köszörülik rajtad egy kicsit a nyelvüket, ha valamivel mellényúlsz. Azután pár hónap múlva már csak nevetni fogsz rajta, amikor az akkor éppen újonnan érkezett kapja ugyanígy az áldást.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Lacilondon
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 209



E-mail
« Új hozzászólás #58420 Dátum: 2014.10.14 kedd, 14:56:26 »

Akkor cső lehet hogy lecsúszott s szivattyúról, vagy a spricni fejről.

Nakerem... most osszeganyoltam valamit,mar elol sem sproccel  Smiley

Amugy most epp nem baj,mert ebbe a gyonyru meditarran orszagban allandoan esik az eso.   nyes
Majd megcsinalom.valamikor,ha lesz kedvem.  Wink
Ma szereztem magamnak a bontobol egy gombos kormanyt,mar ugy ertem van rajt +-   res,on,off... de a tempomat motort mar valaki kibuzeralta a kocsibol. rinya
Es jut eszembe,,,gondoltam a fed comphoz,viszem a muszeregyseget..voltam akkora balfasz,hogy megcsuszott a kezemben a csavarhuizo,,es egyenesen bele a muszerfalba.  wow1
Na mindegy,majd keresek egy masik bontoban..
Mas tema: Tudjatok az a furcsa,hogy az automata sotetedo tukroket minden autobol kilopkodjak a bontoban  gun gun
Naplózva

Ford mondeo 2.0 TDCI. Titanium. 2010. silver
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48468



« Új hozzászólás #58421 Dátum: 2014.10.14 kedd, 15:10:51 »

Én értem amit te mondasz!!!

De sajnos nem mindenki ért annyit az autókhoz mint te/ti!!

Hidd el, nekem is az lenne a legjobb ha nem is kellene ide járnom, nem is kellene írnom!!

Mert akkor vagy marha hibátlan az autóm, vagy marhára értek hozzá, és megcsinálom magamtól!!


Azonban mi hozzá nem értők idejövünk, írunk, aggódunk...egy kis nyamvadt bíztatás reményében, hogy te marha, ne aggódj, mert lehet nem kell 3 havi fizetésed elcseszned az autóra...nekünk ez is segítség!!

De erre idejön egy az oltogatós okoskodós, szájkaratés senki, és elkezd magyarázni...és MINDIG ezt csinálja...rendszeresen!!!

Pedig nem jókedvünkből írunk ide, csak aggódunk, várjuk a talán megnyugtató szavakat!


Ennyi a történet...
lehet,hogy agódva érkezel,de bizony egy karitatív-INGYENES segítségért nem árt némi alázatosság,és türelem.esetleg tolerancia,megértés,és nem az ellenségeskedés.béke legyen veled. wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58422 Dátum: 2014.10.14 kedd, 15:27:30 »

stylar vagy kicsoda...
Te mindig mindenkit "oktatsz" ezen a fórumon...
Lehet, hogy te vagy itt az atyaúristen...ha igen, akkor is ez legyen a legnagyobb örömöd az életben, hogy itt oltogatod a fórumozókat!
Erre élvezel otthon???!!!
Egy ideje itt vagyok, olvasgatok, kérdezek sajnos elég sokat...de tőled értelmes, használható választ még nem láttam!
Csak a szájkarate megy...és ismétlem! Lehet te vagy itt a valaki, a szervező, de nem érdekel!
Nem tudom mire ez az "oltogatás"!
Aztán ki is tilthatsz innen, vagy bárki megteheti...akkor is!
Nem jó pofiból ír szerencsétlen több topikba, biztos aggódik, és minél hamarabb szeretne választ kapni.
És ekkor mindig megjelensz te...
No akkor kezdjünk neki!  Angry

1.Ma téged még nem oltottalak le?! Ejj de figyelmetlen vagyok! Elnézést a késésért.  Cheesy
Üljél vissza a Jaguárodba a kérdéseiddel együtt, és meg se állj a Jaguár Fórumig!  Cheesy Remélem észre veszed, hogy csak vicceltem.  fejvakaras wilting
2.Összébb húztam a soraidat, remélem nem haragszol meg érte. Nem kell a hozzászólásaidnak fél oldalt elfoglalni! Minden hozzászólásodból felejtsd ki az üres sorközöket a jövőben! Köszi.  worship
3.Ne legyél már lusta visszakeresni, hogyan írom a nevemet (van egy pár hsz-em, ahol megtalálod), ha már lefikázol!  Wink
4.Én nem foglak letiltani, vagy banolni innen, maximum elüldözni.  Smiley De ha mégsem sikerül kiprovokálnod, akkor kóstolgasd GSR-t, tuti siker, magadtól fogsz leregelni.  hehe
5.Nem tűnt fel, hogy Jaguárod van és mégis próbálnak neked segíteni?
Én is válaszoltam már a kérdésedre: http://mondeo.hu/index.php?topic=1591.msg930220#msg930220
6.Itt még értetted a humort: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg933341#msg933341  wave
7.Voltam már a szemedben király is: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919943#msg919943
, hogy csúszhattam le ennyire? Cheesy
8.Próbáltam segíteni is: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919953#msg919953  Shocked
9.Az is az én hibám, hogy Komáromban nem tudok szerelőt ajánlani. http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919959#msg919959  Undecided Bocs.
10.Aztán többen is próbáltak segíteni, amiket úgy tűnt nem fogadod el. Pl lásd Ervin, Alf esete.
11.Sose látom, hogy a kérdezett hibákat, hogyan oldottad meg a jó tanácsok alapján, vagy egyéb segítséggel. Tudod minket is érdekelne, hogy sikerült-e megcsinálni az autódat és mi volt a hiba. Viszont te mindig csak kérdezel, visszajelezés részedről nincs, se köszönet a megoldásért!
Tudod ebből is épül a fórum és a tudásbázis.  Undecided Lips Sealed
12.Ezen beírásod (amire reagálok) előtt kettővel is pont segítő tanácsot adtam.
Biztos az is az én hibám, hogy azt sem olvastad, mint azokat sem, amikor karitatív hibakódolvasást ajánlok fel hibával küzdő klubtársaknak. Milyen egy osztogató szemét vagyok.  levele  Cry         laugh

Szerintem gondold át a dolgokat, végezz önvizsgálatot! vagy kérdezd meg a másik énedet, hogy Ő mit gondol rólam!  eplus2

 wave integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #58423 Dátum: 2014.10.14 kedd, 16:19:42 »

No akkor kezdjünk neki!  Angry

1.Ma téged még nem oltottalak le?! Ejj de figyelmetlen vagyok! Elnézést a késésért.  Cheesy
Üljél vissza a Jaguárodba a kérdéseiddel együtt, és meg se állj a Jaguár Fórumig!  Cheesy Remélem észre veszed, hogy csak vicceltem.  fejvakaras wilting
2.Összébb húztam a soraidat, remélem nem haragszol meg érte. Nem kell a hozzászólásaidnak fél oldalt elfoglalni! Minden hozzászólásodból felejtsd ki az üres sorközöket a jövőben! Köszi.  worship
3.Ne legyél már lusta visszakeresni, hogyan írom a nevemet (van egy pár hsz-em, ahol megtalálod), ha már lefikázol!  Wink
4.Én nem foglak letiltani, vagy banolni innen, maximum elüldözni.  Smiley De ha mégsem sikerül kiprovokálnod, akkor kóstolgasd GSR-t, tuti siker, magadtól fogsz leregelni.  hehe
5.Nem tűnt fel, hogy Jaguárod van és mégis próbálnak neked segíteni?
Én is válaszoltam már a kérdésedre: http://mondeo.hu/index.php?topic=1591.msg930220#msg930220
6.Itt még értetted a humort: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg933341#msg933341  wave
7.Voltam már a szemedben király is: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919943#msg919943
, hogy csúszhattam le ennyire? Cheesy
8.Próbáltam segíteni is: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919953#msg919953  Shocked
9.Az is az én hibám, hogy Komáromban nem tudok szerelőt ajánlani. http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919959#msg919959  Undecided Bocs.
10.Aztán többen is próbáltak segíteni, amiket úgy tűnt nem fogadod el. Pl lásd Ervin, Alf esete.
11.Sose látom, hogy a kérdezett hibákat, hogyan oldottad meg a jó tanácsok alapján, vagy egyéb segítséggel. Tudod minket is érdekelne, hogy sikerült-e megcsinálni az autódat és mi volt a hiba. Viszont te mindig csak kérdezel, visszajelezés részedről nincs, se köszönet a megoldásért!
Tudod ebből is épül a fórum és a tudásbázis.  Undecided Lips Sealed
12.Ezen beírásod (amire reagálok) előtt kettővel is pont segítő tanácsot adtam.
Biztos az is az én hibám, hogy azt sem olvastad, mint azokat sem, amikor karitatív hibakódolvasást ajánlok fel hibával küzdő klubtársaknak. Milyen egy osztogató szemét vagyok.  levele  Cry         laugh

Szerintem gondold át a dolgokat, végezz önvizsgálatot! vagy kérdezd meg a másik énedet, hogy Ő mit gondol rólam!  eplus2

 wave integet2


Tényleg egy osztogató szemét vagy!

De honnan is akarsz még lejjebb csúszni? A bányász béka feljebb van nálad! eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #58424 Dátum: 2014.10.14 kedd, 16:52:20 »

Tényleg egy osztogató szemét vagy!

De honnan is akarsz még lejjebb csúszni? A bányász béka feljebb van nálad! eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
wow1
Tibi feljebb van?
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58425 Dátum: 2014.10.14 kedd, 16:55:59 »

No akkor kezdjünk neki!  Angry

1.Ma téged még nem oltottalak le?! Ejj de figyelmetlen vagyok! Elnézést a késésért.  Cheesy
Üljél vissza a Jaguárodba a kérdéseiddel együtt, és meg se állj a Jaguár Fórumig!  Cheesy Remélem észre veszed, hogy csak vicceltem.  fejvakaras wilting
2.Összébb húztam a soraidat, remélem nem haragszol meg érte. Nem kell a hozzászólásaidnak fél oldalt elfoglalni! Minden hozzászólásodból felejtsd ki az üres sorközöket a jövőben! Köszi.  worship
3.Ne legyél már lusta visszakeresni, hogyan írom a nevemet (van egy pár hsz-em, ahol megtalálod), ha már lefikázol!  Wink
4.Én nem foglak letiltani, vagy banolni innen, maximum elüldözni.  Smiley De ha mégsem sikerül kiprovokálnod, akkor kóstolgasd GSR-t, tuti siker, magadtól fogsz leregelni.  hehe
5.Nem tűnt fel, hogy Jaguárod van és mégis próbálnak neked segíteni?
Én is válaszoltam már a kérdésedre: http://mondeo.hu/index.php?topic=1591.msg930220#msg930220
6.Itt még értetted a humort: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg933341#msg933341  wave
7.Voltam már a szemedben király is: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919943#msg919943
, hogy csúszhattam le ennyire? Cheesy
8.Próbáltam segíteni is: http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919953#msg919953  Shocked
9.Az is az én hibám, hogy Komáromban nem tudok szerelőt ajánlani. http://mondeo.hu/index.php?topic=41.msg919959#msg919959  Undecided Bocs.
10.Aztán többen is próbáltak segíteni, amiket úgy tűnt nem fogadod el. Pl lásd Ervin, Alf esete.
11.Sose látom, hogy a kérdezett hibákat, hogyan oldottad meg a jó tanácsok alapján, vagy egyéb segítséggel. Tudod minket is érdekelne, hogy sikerült-e megcsinálni az autódat és mi volt a hiba. Viszont te mindig csak kérdezel, visszajelezés részedről nincs, se köszönet a megoldásért!
Tudod ebből is épül a fórum és a tudásbázis.  Undecided Lips Sealed
12.Ezen beírásod (amire reagálok) előtt kettővel is pont segítő tanácsot adtam.
Biztos az is az én hibám, hogy azt sem olvastad, mint azokat sem, amikor karitatív hibakódolvasást ajánlok fel hibával küzdő klubtársaknak. Milyen egy osztogató szemét vagyok.  levele  Cry         laugh

Szerintem gondold át a dolgokat, végezz önvizsgálatot! vagy kérdezd meg a másik énedet, hogy Ő mit gondol rólam!  eplus2

 wave integet2

Ezért nem kell ám fél oldalt írni smile
Különben is kit érdekel a karitatív hibaolvasásod, mikor 2500-ért töb tíz milliós géppel diagnosztikázzák a kocsit bárkinek. Ja már 3000, bocs
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.14 kedd, 16:57:45 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58426 Dátum: 2014.10.14 kedd, 18:47:01 »

Ezért nem kell ám fél oldalt írni smile
Különben is kit érdekel a karitatív hibaolvasásod, mikor 2500-ért töb tíz milliós géppel diagnosztikázzák a kocsit bárkinek. Ja már 3000, bocs
Használj smiley-t lustaság! Még végül valaki félreért.  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58427 Dátum: 2014.10.14 kedd, 18:50:04 »

Használj smiley-t lustaság! Még végül valaki félreért.  Cheesy
nem találtam komolyan beszélős szmájlit
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58428 Dátum: 2014.10.14 kedd, 19:06:12 »

wow1
Tibi feljebb van?

 laugh

Benzines Mondeo-val mindig.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58429 Dátum: 2014.10.14 kedd, 19:07:26 »

Ezért nem kell ám fél oldalt írni smile
Különben is kit érdekel a karitatív hibaolvasásod, mikor 2500-ért töb tíz milliós géppel diagnosztikázzák a kocsit bárkinek. Ja már 3000, bocs


 taps  eljen

Jaa...

Úgy van!  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58430 Dátum: 2014.10.14 kedd, 19:08:01 »

nem találtam komolyan beszélős szmájlit


Csodálkozol?
Neked nem ajánl fel olyat....  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48468



« Új hozzászólás #58431 Dátum: 2014.10.14 kedd, 20:10:13 »

Na,akkor beszéljük ki Sztifflert.
Nekem sem tetszik mostanában ahogy viselkedik.Beszólogat,utasítgat,szabályokat erőltet mindenkire,miközben ő maga sem tartja be azokat.
Kényszeredett poénokat gyárt,és érthetetlen keszekuszaságot kelt a hozzászólásai között.
Mondhatni idegesítő.Hát csoda,hogy bosszantja az idelátogató,információéhes,türelmetlen,aggódó mondeótuljdonosokat?
Követelem,hogy Sztifflert büntessük meg.Tibi majd kitalálja,hogy milyen válogatott-perverz tevékenységet fog elszenvedtetni vele.
Továbbá felkérem,hogy adja fel a most folytatott tevékenységét,amivel rombolja a fórum segítőkész morálját!

 nyes nyes nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58432 Dátum: 2014.10.14 kedd, 20:14:16 »

Na,akkor beszéljük ki Sztifflert.
Nekem sem tetszik mostanában ahogy viselkedik.Beszólogat,utasítgat,szabályokat erőltet mindenkire,miközben ő maga sem tartja be azokat.
Kényszeredett poénokat gyárt,és érthetetlen keszekuszaságot kelt a hozzászólásai között.
Mondhatni idegesítő.Hát csoda,hogy bosszantja az idelátogató,információéhes,türelmetlen,aggódó mondeótuljdonosokat?
Követelem,hogy Sztifflert büntessük meg.Tibi majd kitalálja,hogy milyen válogatott-perverz tevékenységet fog elszenvedtetni vele.
Továbbá felkérem,hogy adja fel a most folytatott tevékenységét,amivel rombolja a fórum segítőkész morálját!

 nyes nyes nyes

....és nem csak mondeo tulajok  eplus2

Például mutatok rólad egy -ruhás- fényképet!  Ez elég durva és perverz bünti neki!   (a nem ruhást megszokta már, attól nem ijedne meg!  laugh  hehe )

Naplózva

Imádom a dízeleket!    
GKovacs
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


« Új hozzászólás #58433 Dátum: 2014.10.14 kedd, 21:08:40 »

Baleset miatt (nem én voltam a hibás) cserélték a bal első lámpámat, egy vadonatújra. Én eddig azt hittem, hogy - a korukhoz képest - jó állapotban vannak az első lámpáim. De most ránézve szembetűnő a különbség. Ahol csinálták (GSR-éknél), azt mondta az ember, hogy 5000 Ft-ért csinálnak egy polirozást és egy UV védő lakkréteget ráraknak. Bár akkor se lesz új, de nagyságrendekkel jobb lesz. Nektek mi a véleményetek róla?

A szomszéd C-max-án is cseréltek jobb első lámpát és most megnézve azon is feltűnő a kettő közötti különbség. Az valamivel fiatalabb, mint az én autóm. (Facelift előtti úgyhogy min 7 éves az is.)
Naplózva

MK4 2.2 TDCI Titanium S
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58434 Dátum: 2014.10.14 kedd, 21:27:30 »

Nektek mi a véleményetek róla?

Kár volt Tipcsiékhez vinni!  eplus2

(Bontottra kellett volna cserélni, s akkor nem lenne nagy különbség. Cseréltesd ki a másikat is, és írják a Berlingós számlájához, vagy a Tipcsiéhez!   Cheesy )
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58435 Dátum: 2014.10.14 kedd, 21:31:38 »

Na,akkor beszéljük ki Sztifflert.
Nekem sem tetszik mostanában ahogy viselkedik.Beszólogat,utasítgat,szabályokat erőltet mindenkire,miközben ő maga sem tartja be azokat.
Kényszeredett poénokat gyárt,és érthetetlen keszekuszaságot kelt a hozzászólásai között.
Mondhatni idegesítő.Hát csoda,hogy bosszantja az idelátogató,információéhes,türelmetlen,aggódó mondeótuljdonosokat?
Követelem,hogy Sztifflert büntessük meg.Tibi majd kitalálja,hogy milyen válogatott-perverz tevékenységet fog elszenvedtetni vele.
Továbbá felkérem,hogy adja fel a most folytatott tevékenységét,amivel rombolja a fórum segítőkész morálját!

 nyes nyes nyes
Te játsszál büntetőset Antival, ő úgy is közel lakik hozzád! Vagy a Tipcsivel is már olyan jól kijöttök, hogy más már nem kell a játékaitokhoz.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48468



« Új hozzászólás #58436 Dátum: 2014.10.14 kedd, 21:34:05 »

Te játsszál büntetőset Antival, ő úgy is közel lakik hozzád! Vagy a Tipcsivel is már olyan jól kijöttök, hogy más már nem kell a játékaitokhoz.  Wink
nem értem.hol van ebben neked a büntetés? Az hogy kimaradnál belőle? eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58437 Dátum: 2014.10.14 kedd, 21:35:18 »

nem értem.hol van ebben neked a büntetés? Az hogy kimaradnál belőle? eplus2
Az én büntetésem csak ürügy a te szórakozásodra, te beteg állat!  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48468



« Új hozzászólás #58438 Dátum: 2014.10.14 kedd, 21:44:14 »

Az én büntetésem csak ürügy a te szórakozásodra, te beteg állat!  Cheesy
jól van bogaram, nyugika..... laugh
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #58439 Dátum: 2014.10.14 kedd, 22:00:28 »

jól van bogaram, nyugika..... laugh
nyes
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #58440 Dátum: 2014.10.15 szerda, 07:29:13 »

Szóval így szoktatok békülni.....
De ki ül kinek az ölében közben?  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48468



« Új hozzászólás #58441 Dátum: 2014.10.15 szerda, 08:34:54 »

Szóval így szoktatok békülni.....
De ki ül kinek az ölében közben?  eplus2
Tipcsi AndyA ölében,illetve fordítva,és AndyA tanít olvasni-hátulról betűz.... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #58442 Dátum: 2014.10.15 szerda, 08:43:22 »

Tipcsi AndyA ölében,illetve fordítva,és AndyA tanít olvasni-hátulról betűz.... eplus2

Láthatóan összekeversz valakivel vagy túl sokat ittál.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48468



« Új hozzászólás #58443 Dátum: 2014.10.15 szerda, 08:44:32 »

Láthatóan összekeversz valakivel vagy túl sokat ittál.

AndyA
Cheesy
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nandi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


E-mail
« Új hozzászólás #58444 Dátum: 2014.10.15 szerda, 09:14:55 »

Sziasztok,

motor tér alsó védőburkolat rögzítéséhez melyik "csavar" kell?

1:

2:

3: Más?

Köszönöm!
Naplózva

MKIII facelift 2004 Ghia érintőképernyős navi TDCi 130 LE M6
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #58445 Dátum: 2014.10.15 szerda, 09:15:41 »

Sziasztok,

motor tér alsó védőburkolat rögzítéséhez melyik "csavar" kell?

1: [img]https://cromax.hu/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=P0433920.JPG&newxsize=294&newysize=294&path=prod[/img

2: [img]https://cromax.hu/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=P0385020.JPG&newxsize=294&newysize=294&path=prod[/img

3: Más?

Köszönöm!


3.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
nandi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 123


E-mail
« Új hozzászólás #58446 Dátum: 2014.10.15 szerda, 09:20:13 »

3.

AndyA

köszi
ajaj, és akkor melyik lehet a megfelelő? Smiley
Naplózva

MKIII facelift 2004 Ghia érintőképernyős navi TDCi 130 LE M6
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #58447 Dátum: 2014.10.15 szerda, 09:32:46 »

köszi
ajaj, és akkor melyik lehet a megfelelő? Smiley

Van egy műanyag patent, az kell a karosszériába. Ehhez van egy Torx-20-as lemezcsavar, amire fixen rászerelték az alátétet.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #58448 Dátum: 2014.10.15 szerda, 09:38:36 »

köszi
ajaj, és akkor melyik lehet a megfelelő? Smiley


Ez(ek) kell neked:

https://cromax.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=9262&option=com_virtuemart&Itemid=26&kereso_modell=0&kereso_marka=---&kereso_modell=0&kereso_marka=---

https://cromax.hu/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=9259&option=com_virtuemart&Itemid=26&kereso_modell=0&kereso_marka=---&kereso_modell=0&kereso_marka=---
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #58449 Dátum: 2014.10.15 szerda, 10:27:00 »

és tudja
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Oldalak: 1 ... 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 [1169] 1170 1171 1172 1173 1174 1175 1176 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.136 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.