Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 15:18:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 235 236 237 238 239 240 241 [242] 243 244 245 246 247 248 249 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21471662 alkalommal)
0 Felhasználó és 202 vendég van a témában
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #12050 Dátum: 2007.04.19 csütörtök, 22:54:00 »

Nem akartam beleszólni, de mindketten elmélet síkon vezettétek le a dolgot. :-))
Az Eco mód (gombja nincs) annyit jelent, hogy a klíma ki van kapcsolva. Nem szakaszosan, nem lájtosan, hanem teljesen ki van kapcsolva.
Érdekességképpen mondanám, hogy benne is van a könyvében. De nyugodtan folytassátok elméleti síkon, nem fontos figyelembe venni a tényeket... :-))
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #12051 Dátum: 2007.04.19 csütörtök, 22:58:00 »

Nem akartam beleszólni, de mindketten elmélet síkon vezettétek le a dolgot. :-))
Az Eco mód (gombja nincs) annyit jelent, hogy a klíma ki van kapcsolva. Nem szakaszosan, nem lájtosan, hanem teljesen ki van kapcsolva.
Érdekességképpen mondanám, hogy benne is van a könyvében. De nyugodtan folytassátok elméleti síkon, nem fontos figyelembe venni a tényeket... :-))
Ht tényleg elméleti, mert nekem nincs is ilyen gombom. DE A SUZUKIN VOLT! Mondjuk az autó...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #12052 Dátum: 2007.04.20 péntek, 12:07:00 »

Nem akartam beleszólni, de mindketten elmélet síkon vezettétek le a dolgot. :-))
Az Eco mód (gombja nincs) annyit jelent, hogy a klíma ki van kapcsolva. Nem szakaszosan, nem lájtosan, hanem teljesen ki van kapcsolva.
Érdekességképpen mondanám, hogy benne is van a könyvében. De nyugodtan folytassátok elméleti síkon, nem fontos figyelembe venni a tényeket... :-))
Pedig eddig teljesen igazuk volt, csak nincs faceliftjük. De a téma a facelift elötti klímásól megy.
 
Egyébként a klímát úgy kell használni értelemszerűen, hogy rá kell fűteni, mert a digit is ezt teszi. A klíma csak a +5 fokot elérve kapcsol ki, majd vissza, ha ez az érték fölé melegszik. A ki be kapcsolgatás nem jó megoldás manuális esetén, mert az orcádba önti a párát a klíma.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #12053 Dátum: 2007.04.20 péntek, 12:09:00 »

Pedig eddig teljesen igazuk volt, csak nincs faceliftjük. De a téma a facelift elötti klímásól megy.
 
Egyébként a klímát úgy kell használni értelemszerűen, hogy rá kell fűteni, mert a digit is ezt teszi. A klíma csak a +5 fokot elérve kapcsol ki, majd vissza, ha ez az érték fölé melegszik. A ki be kapcsolgatás nem jó megoldás manuális esetén, mert az orcádba önti a párát a klíma.
Ja a digit, és a manuálsi közt csak annyi a különbség így hirtelen, hogy a digit tud ide oda fújkálni, és gondolkozik, míg a manuálist csak te állítod a megdott variációk szerint. A kijelző ugyan az, csak manuálisnál kékből pirosba megy, míg a digitnél ugye hőfok kell. Én szinte mindig kicsit közép állástól a hideg felé hasznéálom, ha klímázni kell, Ti meg mondjuk 22 fokon...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #12054 Dátum: 2007.04.20 péntek, 14:59:00 »

Zacci!
 
A facelift előtti Mondeoknál kétféle szoftverje volt a klímának: amit először használtak, annál "AUTO" módban nem világított az "A/C" gomb LED-je, mégis ment a klíma, a másik verziónál "AUTO" módban világított az "A/C" gomb LED-je és ment a kompresszor (az enyém ilyen). A második verziónál csak egyszer kell megnyomni az "A/C" gombot ahhoz, hogy a kompresszor kikapcsoljon.
 
Joe!
 
A digitklíma nem meleg levegőt kever be, hanem egy időegység alatt a beállított hőfoknak megfeleően csak bizonyos ideig működteti a kompresszort. Pl. 30 C külső és 22 C-ra állított hőmérséklet esetén 1 percből 40 másodpercet megy a kompresszor, míg 26 C-ra állítás esetén csak 20 másodpercet (az adatok csak a szemléltetést szolgálják). Persze ha kint hidegebb van mint bent, akkor is megy valamennyit a kompresszor, de ilyenkor már meleg levegőt is bekever a rendszer.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #12055 Dátum: 2007.04.20 péntek, 15:17:00 »

Zacci!
 
A facelift előtti Mondeoknál kétféle szoftverje volt a klímának: amit először használtak, annál "AUTO" módban nem világított az "A/C" gomb LED-je, mégis ment a klíma, a másik verziónál "AUTO" módban világított az "A/C" gomb LED-je és ment a kompresszor (az enyém ilyen). A második verziónál csak egyszer kell megnyomni az "A/C" gombot ahhoz, hogy a kompresszor kikapcsoljon.
 
Joe!
 
A digitklíma nem meleg levegőt kever be, hanem egy időegység alatt a beállított hőfoknak megfeleően csak bizonyos ideig működteti a kompresszort. Pl. 30 C külső és 22 C-ra állított hőmérséklet esetén 1 percből 40 másodpercet megy a kompresszor, míg 26 C-ra állítás esetén csak 20 másodpercet (az adatok csak a szemléltetést szolgálják). Persze ha kint hidegebb van mint bent, akkor is megy valamennyit a kompresszor, de ilyenkor már meleg levegőt is bekever a rendszer.
Okos kis szerkezet.
Ezt így nem lehet egyszerű megoldani, ha tényleg így van. Miért is nem így lenne...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #12056 Dátum: 2007.04.21 szombat, 08:46:00 »

Ha nem ide kellett volna bocsi, de nem találtam fogyasztásos topikot.
 
1.8-as, 2003-as benzines, 125 lE-ős Mondeonál milyen fogyasztással lehet számolni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12057 Dátum: 2007.04.21 szombat, 09:10:00 »

Ha nem ide kellett volna bocsi, de nem találtam fogyasztásos topikot.
 
1.8-as, 2003-as benzines, 125 lE-ős Mondeonál milyen fogyasztással lehet számolni
Az enyém 110LE, vegyes használatnál 7,4-7,9 a fogyi. Ha ez segít...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12058 Dátum: 2007.04.21 szombat, 09:15:00 »

Az enyém 110LE, vegyes használatnál 7,4-7,9 a fogyi. Ha ez segít...
Segít.
Köszi.
És városban?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12059 Dátum: 2007.04.21 szombat, 09:19:00 »

Segít.
Köszi.
És városban?
Ritkán járok Pesten, kb. 8-8,5 lehet, de ez inkább következtetés a vegyesből.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #12060 Dátum: 2007.04.21 szombat, 11:24:00 »

Ritkán járok Pesten, kb. 8-8,5 lehet, de ez inkább következtetés a vegyesből.
Csak Pest számít városi fogysztásnak?
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #12061 Dátum: 2007.04.21 szombat, 11:47:00 »

Ha nem ide kellett volna bocsi, de nem találtam fogyasztásos topikot.
 
1.8-as, 2003-as benzines, 125 lE-ős Mondeonál milyen fogyasztással lehet számolni
ultio,
Nekem 1.8-as 125 lovas van, budapesti használat, egy tank kb. 500 km.-re elég (55litert szoktam tankolni).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12062 Dátum: 2007.04.21 szombat, 11:58:00 »

Csak Pest számít városi fogysztásnak?
Nyilván nem, csak Pest a legközelebbi város.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12063 Dátum: 2007.04.22 vasárnap, 15:11:00 »

Segít.
Köszi.
És városban?
nagyon városban 12l/100km volt nekem a csúcs. Persze extrém használat, másfél hónap alatt ment el 1 tank télen, 2 kmnél többet egyszerre nem nagyon mentünk, bent voltunk végig a városban és essos benya. Városban a könyv szerinti 11 litert megeszi.
MOL benzinből városon kívűl 7-8 között eszik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12064 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 07:43:00 »

Sziasztok!
 
Mostanában mikor kiszállok, és megfogm kívülről az ajtót, hogy becsukjam, mindig megráz a kocsi. Én vagyok túltöltve, vagy a Mondeo haragszik rám?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #12065 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 08:19:00 »

Mester,
 
Engem is minap ugy megbaxarintott, hogy csak ugy biluxoltam. Tiszta elektro sokk
Valceg olyan ruhat vettel fel, ami hajlamos feltoltodni...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #12066 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 08:56:00 »

Sziasztok!
 
Mostanában mikor kiszállok, és megfogm kívülről az ajtót, hogy becsukjam, mindig megráz a kocsi. Én vagyok túltöltve, vagy a Mondeo haragszik rám?
Engem szinte monden alkalommal sokkol
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12067 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 09:40:00 »

Mester,
 
Engem is minap ugy megbaxarintott, hogy csak ugy biluxoltam. Tiszta elektro sokk
Valceg olyan ruhat vettel fel, ami hajlamos feltoltodni...
Na igen, akinek nincs leföldelve az autója az bizony így járhat
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #12068 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 10:01:00 »

Szappy,
 
Ok, akkor ha haza megyek, elasom a verdat es akkor le(el) lesz foldelve
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #12069 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 10:38:00 »

Én már lassan megszokom hogy minden autót lábbal zárok, mert lassan túltöltődöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12070 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 11:38:00 »

Van egy MondeoIII-m. Kipróbáltam rajta a műszertesztet (nullázó gomb folyamatosan nyomva közben motor indul stb.) Működött. Aztán kicseréltem a műszerfal háttérvilágítás izzóit, előtte lehúztam a kábelt. Aztán összeszereltem. Azóta a nullázó gomb nem működik. Nem mechanikai problámának tűnik. Tud valaki segíteni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12071 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 11:51:00 »

Van egy MondeoIII-m. Kipróbáltam rajta a műszertesztet (nullázó gomb folyamatosan nyomva közben motor indul stb.) Működött. Aztán kicseréltem a műszerfal háttérvilágítás izzóit, előtte lehúztam a kábelt. Aztán összeszereltem. Azóta a nullázó gomb nem működik. Nem mechanikai problámának tűnik. Tud valaki segíteni?
Esetleg próbálkozz az akku saruk levételével legalább 15 percig. Hátha segít.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #12072 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 11:56:00 »

Sziasztok!
 
Mostanában mikor kiszállok, és megfogm kívülről az ajtót, hogy becsukjam, mindig megráz a kocsi. Én vagyok túltöltve, vagy a Mondeo haragszik rám?
Nekem is kb 2 hete játsza a verda. Én a ruhára nem fogom, mert havonta egyszer cserélek ruhát, és...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #12073 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 12:15:00 »

Sziasztok!
 
Mostanában mikor kiszállok, és megfogm kívülről az ajtót, hogy becsukjam, mindig megráz a kocsi. Én vagyok túltöltve, vagy a Mondeo haragszik rám?
Benzinkutaknál óvatosan!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #12074 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 12:46:00 »

Én már lassan megszokom hogy minden autót lábbal zárok, mert lassan túltöltődöm
Én meg mielőtt kiszállok, kinyitom az ajtót, m,egfogom az ajtó fém részét és úgy szálok ki. Amióta így csinálom nem rázott meg, pedig nekem van egy gumi levezetőm, de az nem sokat ér.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12075 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 13:30:00 »

Nekem is kb 2 hete játsza a verda. Én a ruhára nem fogom, mert havonta egyszer cserélek ruhát, és...
Valami lehet a levegőben, mert pár napja engem is csapkod a kóboráram a kocsiban... Érdekes, hogy előtte sosem csinálta.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12076 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 14:16:00 »

Valami lehet a levegőben, mert pár napja engem is csapkod a kóboráram a kocsiban... Érdekes, hogy előtte sosem csinálta.
Tavasszal mindig ilyen. Ha jól tudom van valami összefüggés a levegő páratartalmával is, de ez nem biztos. Majd a fizikusok megmondják:))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12077 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 14:43:00 »

Tavasszal mindig ilyen. Ha jól tudom van valami összefüggés a levegő páratartalmával is, de ez nem biztos. Majd a fizikusok megmondják:))
Lehet, hogy tavasszal belénkszeret a kocsi, csak nem tudja másképpen kifejezni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12078 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:17:00 »

Nem akartam beleszólni, de mindketten elmélet síkon vezettétek le a dolgot. :-))
Az Eco mód (gombja nincs) annyit jelent, hogy a klíma ki van kapcsolva. Nem szakaszosan, nem lájtosan, hanem teljesen ki van kapcsolva.
Érdekességképpen mondanám, hogy benne is van a könyvében. De nyugodtan folytassátok elméleti síkon, nem fontos figyelembe venni a tényeket... :-))
Visszakanyarodva az Eco módhoz: az off Volswagenekben ez azt jelenti, hogy belsö levegö keringtetésre áll át, amitöl nem kell a kinti forró levegöt lehüteni, hanem a benti folyamatosan egyre hüvösebbet hüti tovább. Persze ennek csak nyáron van értelme, de a hátránya, hogy hamar lábszag lesz a kocsiban.
Egyébként a digit klíma a Mondeoban nagy melegben ugyanezt csinálja: amíg bent le nem hült a levegö, addig belsö keringtetésre kapcsol.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12079 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:19:00 »

Lehet, hogy tavasszal belénkszeret a kocsi, csak nem tudja másképpen kifejezni?
Nekem az a tapasztalatom, hogy a ruhán kívül a cipö sem mindegy (gondolom, a talp számít).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12080 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:33:00 »

Zacci!
 
A facelift előtti Mondeoknál kétféle szoftverje volt a klímának: amit először használtak, annál "AUTO" módban nem világított az "A/C" gomb LED-je, mégis ment a klíma, a másik verziónál "AUTO" módban világított az "A/C" gomb LED-je és ment a kompresszor (az enyém ilyen). A második verziónál csak egyszer kell megnyomni az "A/C" gombot ahhoz, hogy a kompresszor kikapcsoljon.
 
Joe!
 
A digitklíma nem meleg levegőt kever be, hanem egy időegység alatt a beállított hőfoknak megfeleően csak bizonyos ideig működteti a kompresszort. Pl. 30 C külső és 22 C-ra állított hőmérséklet esetén 1 percből 40 másodpercet megy a kompresszor, míg 26 C-ra állítás esetén csak 20 másodpercet (az adatok csak a szemléltetést szolgálják). Persze ha kint hidegebb van mint bent, akkor is megy valamennyit a kompresszor, de ilyenkor már meleg levegőt is bekever a rendszer.
Na végre Petya megmondta a frankót, most már értem, miröl beszél Zacci a rengetek A/C-gomb nyomkodással. Nálam a második, egyértelmü verzió van: ha világit az AC led, akkor megy a kompresszor, ha nem, akkor nem. Ha AUTO felirat van, akkor automata, minden más, amit ezután bekapcsolok (fúvás iránya, erössége), azzal nem foglalkozik tovább az automatika. Egyébként ha a fúvási irányt kikapcsolod, akkor megint automatikusan kezeli a rendszer, csak az erösséget nem lehet direktben automatikusra visszatenni, csak az AUTO megnyomásával, aztán lebutítva. Szerintem tök egyértelmü az egész, elötte nem volt klímám, mégis.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12081 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:34:00 »

Nekem az a tapasztalatom, hogy a ruhán kívül a cipö sem mindegy (gondolom, a talp számít).
Hát igen, ha magassarkúban vagy az gáz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12082 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:35:00 »

Egyébként hütés szabályozásra két mód is van: az egyik a ki-be kapcsolása a kompresszornak (pl. hütöszekrény), a másik a meleg levegö hozzákeverés - így már páratartalmat is szabályozhatsz, de nem hiszem, hogy az autóban van ilyen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12083 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:37:00 »

Hát igen, ha magassarkúban vagy az gáz
Az anyagára gondoltam...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12084 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:38:00 »

Egyébként hütés szabályozásra két mód is van: az egyik a ki-be kapcsolása a kompresszornak (pl. hütöszekrény), a másik a meleg levegö hozzákeverés - így már páratartalmat is szabályozhatsz, de nem hiszem, hogy az autóban van ilyen.
Dehogynem. A manuálnál simán hozzákeverek meleg levegőt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12085 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:41:00 »

Dehogynem. A manuálnál simán hozzákeverek meleg levegőt
Igaz... az automatára gondoltam... de neked nincs is más lehetöséged Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12086 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:45:00 »

Az anyagára gondoltam...
Jaaaa, akkor bocs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12087 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:48:00 »

Más téma: a retteget ajtó alul rohadás megjelent a jobb hátsó alján . Mivel vezetve volt a szervizkönyv, mennék gariba elintéztetni. Hova menjek Budapesten, van tapasztalat? Könyves kálmán krt.?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12088 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 15:50:00 »

Más téma: a retteget ajtó alul rohadás megjelent a jobb hátsó alján . Mivel vezetve volt a szervizkönyv, mennék gariba elintéztetni. Hova menjek Budapesten, van tapasztalat? Könyves kálmán krt.?
Solymáron már csináltatták klubtagok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12089 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 16:30:00 »

Hali!
 
Ha az embernek nincsen szervízkönyve, akkor mennyibe kerül egy ilyen rohadás orvoslása? Érdemes megcsináltatni?
Egyszer láttam, hogy egy BMW szalonban mit csináltak, bárcsak ne láttam volna...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12090 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 17:35:00 »

Hali!
 
Ha az embernek nincsen szervízkönyve, akkor mennyibe kerül egy ilyen rohadás orvoslása? Érdemes megcsináltatni?
Egyszer láttam, hogy egy BMW szalonban mit csináltak, bárcsak ne láttam volna...
Miért, mit csináltak?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12091 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 20:14:00 »

Más téma: a retteget ajtó alul rohadás megjelent a jobb hátsó alján . Mivel vezetve volt a szervizkönyv, mennék gariba elintéztetni. Hova menjek Budapesten, van tapasztalat? Könyves kálmán krt.?
Nekem jól megcsinálták (FORD PIRAMIS szentendrei út)mind a 4 ajtót novemberben! Szintén gariban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12092 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 20:43:00 »

Miért, mit csináltak?
A javítási leírást (6 oldal) megtalálod a munkafelvevőnél! Hali
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12093 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 20:59:00 »

Na akkor úgy látom szinte mindenki Mondija megpróbálja kifejezni az érzelmeit...  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12094 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 21:03:00 »

Más téma: a retteget ajtó alul rohadás megjelent a jobb hátsó alján . Mivel vezetve volt a szervizkönyv, mennék gariba elintéztetni. Hova menjek Budapesten, van tapasztalat? Könyves kálmán krt.?
A szervízkönyv mellett az éves karosszéria átvizsgálás pecsétek is megvannak? Én kb 2 hónapja javíttattam (Esztergomban) először nem akarták megcsinálni, mert csak a szervíz része volt vezetve, de szerencsére Solymáron (ahol szervízelték korábban) megkaptam a hiányzó pecséteket, így már nem volt akadály.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12095 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 21:18:00 »

Miért, mit csináltak?
A javítási leírást (6 oldal) megtalálod a munkafelvevőnél! Hali
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12096 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 21:28:00 »

Éves karosszéria átvizsgálás??? Ilyen nem volt,de nem kérték:2002-ben ilyet még nem kezdtek? Pedig ott a helye !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12097 Dátum: 2007.04.23 hétfő, 23:15:00 »

A javítási leírást (6 oldal) megtalálod a munkafelvevőnél! Hali
Hát... az igazából az ajtó külső oldalán volt a lemezen lent. Lecsiszolták, gitt, festék. Szerintem 1 év és újra rohad.
 
Mennyiért csinálják meg, van valakinek tapasztalata?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12098 Dátum: 2007.04.24 kedd, 09:00:00 »

A javítási leírást (6 oldal) megtalálod a munkafelvevőnél! Hali
Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12099 Dátum: 2007.04.24 kedd, 09:01:00 »

A szervízkönyv mellett az éves karosszéria átvizsgálás pecsétek is megvannak? Én kb 2 hónapja javíttattam (Esztergomban) először nem akarták megcsinálni, mert csak a szervíz része volt vezetve, de szerencsére Solymáron (ahol szervízelték korábban) megkaptam a hiányzó pecséteket, így már nem volt akadály.
Azok nincsenek, de azt mondták az éves szervizkor, hogy nem szokták beletenni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 235 236 237 238 239 240 241 [242] 243 244 245 246 247 248 249 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.238 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.