Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.24 hétfő, 15:32:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11228435 alkalommal)
0 Felhasználó és 62 vendég van a témában
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3650 Dátum: 2009.02.18 szerda, 13:02:10 »

Sztem nem.
www.heko.pl teljesen másak.
Én nem is foglalkoztam eddig vele, hogy milyen gyártó, stb. Ami fent van (ingyen) azzal elégedett vagyok. Wink
Fordék ezt adták, gondolom olcsóbb, mint a gyári.



viszont jól néz ki...

Namármost csak a gyárival kellene összehasonlítani...

Én most egy kicsit pihentetem a kasszát jb-iesítés kissé megterhelte  a büdzsét...

szóval angolember... Tiéd a pálya...
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3651 Dátum: 2009.02.18 szerda, 15:41:38 »

viszont jól néz ki...

Namármost csak a gyárival kellene összehasonlítani...

Én most egy kicsit pihentetem a kasszát jb-iesítés kissé megterhelte  a büdzsét...

szóval angolember... Tiéd a pálya...

Köszönet. worship

Első körben próbálkozom a rénexxel, aztán meglássuk.
A ford/climair az ~12k előre és ~10k hátra. Még eltöprengek rajta az esőűzős tapasztalatok fényében.

Ja, megkérdeztem mibe kerül egy hamutálbélés (darab műanyag, ahhoz akarom fixálni a navit). Lehet tippelni...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3652 Dátum: 2009.02.18 szerda, 15:43:44 »

Köszönet. worship

Első körben próbálkozom a rénexxel, aztán meglássuk.
A ford/climair az ~12k előre és ~10k hátra. Még eltöprengek rajta az esőűzős tapasztalatok fényében.

Ja, megkérdeztem mibe kerül egy hamutálbélés (darab műanyag, ahhoz akarom fixálni a navit). Lehet tippelni...

9e?
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #3653 Dátum: 2009.02.18 szerda, 16:03:52 »

Köszönet. worship

Első körben próbálkozom a rénexxel, aztán meglássuk.
A ford/climair az ~12k előre és ~10k hátra. Még eltöprengek rajta az esőűzős tapasztalatok fényében.

Ja, megkérdeztem mibe kerül egy hamutálbélés (darab műanyag, ahhoz akarom fixálni a navit). Lehet tippelni...

Olyan, mint az enyémen van
csak előre: 6400Ft/2db
mind a 4 ablakra 8700 Ft/4db
csepelen.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3654 Dátum: 2009.02.18 szerda, 20:24:08 »

Nekem működnek rendesen a lapátok a Rain-X-es szélvédőn is. Nem pattog, semmi.
Viszont a szélvédőmosó tényleg oldja egy idő után.
Nekem elöl már most nem annyira van meg a hatása, mint oldalt, vagy hátul.
De sztem jó. 1x érdemes kipróbálni, akinek bejön az használja.

Csak meg kell kérdjem, hol lehet rain-x-et kapni?

Asszonnyal együtt ma vagy 5 helyen néztük de nem volt...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
Atti
Vendég
« Új hozzászólás #3655 Dátum: 2009.02.18 szerda, 21:49:34 »


Én nem is kértem mást, nekem az USB csatlakozás volt a fontosabb. Ha a Tiédben nincs USB, s szeretnél, akkor viszont érdemes tényleg egy angol nénis USB-s VCM-t berakni.

Audio: még a 2008-as Tit-X-ben is csak 1CD Sony hifi van az autóban.


Köszi a válaszokat. Reggel már válaszoltam, de az elölnézet után nem küldtem el.  falbav Most újból..

Az USB-s angol modulról van valami nagyságrendi árad?

Ami a Tit-x audiót illeti valhol mint ha azt láttam volna, hogy ICE 7-tel jön, ezért örültem előre neki - de igazából mindegy. A cucc valóban jól szól gyári létére!

Hadd kérdezzek még 1-2 újat:

- Többen írtátok, hogy regeneráció alkalmával megnő a pillanatnyi fogyasztás. Erre hogy jöttök rá? Rendszeresen resetelgetitek a fogyasztásmérőt, vagy van valami elrejtett pillanatnyi fogy. mérő is?
- Convers+-os az autó, viszont úgy tűnik nem olvasta be a teljes telefonkönyvemet. Az első X adat megvan, aztán valamik hiányzonak, majd a végén megint megvan ez-az. Kicsit fura. (Gondolom) Emiatt nem írja ki hogy ki keres, meg azt sem hogy kit hívok. Lehet, hogy túl sok telefonszámom van és nem tudja átmásolni? Hogy lehet rávenni, hogy törölje ki és próbálja meg újból? Csináltam már detach/re-register phonet, meg ki is töröltem minden másik telcsit, de ez nem segített.
Bárkinek tapasztalata ezzel?

Köszi,

Atti
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #3656 Dátum: 2009.02.18 szerda, 22:05:33 »

Csak meg kell kérdjem, hol lehet rain-x-et kapni?

Asszonnyal együtt ma vagy 5 helyen néztük de nem volt...

Kolléga!   smile
Te nem jársz "a templom"-ba (Homasita)?  nyes  nyes  nyes
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #3657 Dátum: 2009.02.18 szerda, 22:07:14 »

Köszi a válaszokat. Reggel már válaszoltam, de az elölnézet után nem küldtem el.  falbav Most újból..

Az USB-s angol modulról van valami nagyságrendi árad?

Ami a Tit-x audiót illeti valhol mint ha azt láttam volna, hogy ICE 7-tel jön, ezért örültem előre neki - de igazából mindegy. A cucc valóban jól szól gyári létére!

Hadd kérdezzek még 1-2 újat:

- Többen írtátok, hogy regeneráció alkalmával megnő a pillanatnyi fogyasztás. Erre hogy jöttök rá? Rendszeresen resetelgetitek a fogyasztásmérőt, vagy van valami elrejtett pillanatnyi fogy. mérő is?
- Convers+-os az autó, viszont úgy tűnik nem olvasta be a teljes telefonkönyvemet. Az első X adat megvan, aztán valamik hiányzonak, majd a végén megint megvan ez-az. Kicsit fura. (Gondolom) Emiatt nem írja ki hogy ki keres, meg azt sem hogy kit hívok. Lehet, hogy túl sok telefonszámom van és nem tudja átmásolni? Hogy lehet rávenni, hogy törölje ki és próbálja meg újból? Csináltam már detach/re-register phonet, meg ki is töröltem minden másik telcsit, de ez nem segített.
Bárkinek tapasztalata ezzel?

Köszi,

Atti

Árat a VCM-re én nem tudok mondani.


Többletfogyi: én spec a pillanatnyi fogyasztást nézem. A régebbi típusokon nincs ez a funkció ha jól tudom.
Javaslom, hogy kérdezz rá egy Ford szervizre, hogy ha upgradelik a firmware-t a konzerv+en, akkor lesz-e pillanatnyi fogyid?


Telefonkönyv: nekem 300+ számot könnyen kezel. A bluetooth kapcsolódáskor olvassa be a számokat mindig, illetve a contactokat.
Nem valami olyasmi lesz, hogy ékezetes betűs neveket nem kamál? Vagy olyan nevek, amikhez többletinfó (emailcím, stb.) van?
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
agize
Vendég
« Új hozzászólás #3658 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 08:58:36 »


Első körben próbálkozom a rénexxel, aztán meglássuk.
A ford/climair az ~12k előre és ~10k hátra. Még eltöprengek rajta az esőűzős tapasztalatok fényében.



Hali!

Nekem Solymáron a téligumik mellé ingyen felkentek az első szélvédőre Wurth Nanopajzsot. Ami hatásában olyan mint a RainX, csak nekem féléve nem kopott még meg sem, meg le sem. Az ablaktörlőm sem idegenkedik tőle... Nekem nagyon bejött. Sötétben úgy autóztam 80 km-t autópályán, hogy nem vettem észre, hogy esik, csak azt láttam, hogy nedves az út. Amikor lakott területre értem, és a közvilágítás fényárba borította a szélvédőmön lévő apró víz golyócskákat, no akkor kellett a törlőt használnom mert úgy fénylett az egész hogy na. De hát az ablaktörlő megoldotta. Az is igaz, hogy ha sokáig nincs eső, csak porosodik a szélvédő, akkor rövid ideig minden törlés után kissé fátyolos a kilátás, de ez néhány másodperc alatt eltűnik....

Itt lehet róla olvasni:  wave
http://webshop.wuerth.hu/files/pdf/0893_012_405.pdf
Ennek az ára 11 eFt

Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3659 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 09:04:48 »


Hali!

Nekem Solymáron a téligumik mellé ingyen felkentek az első szélvédőre Wurth Nanopajzsot. Ami hatásában olyan mint a RainX, csak nekem féléve nem kopott még meg sem, meg le sem. Az ablaktörlőm sem idegenkedik tőle... Nekem nagyon bejött. Sötétben úgy autóztam 80 km-t autópályán, hogy nem vettem észre, hogy esik, csak azt láttam, hogy nedves az út. Amikor lakott területre értem, és a közvilágítás fényárba borította a szélvédőmön lévő apró víz golyócskákat, no akkor kellett a törlőt használnom mert úgy fénylett az egész hogy na. De hát az ablaktörlő megoldotta. Az is igaz, hogy ha sokáig nincs eső, csak porosodik a szélvédő, akkor rövid ideig minden törlés után kissé fátyolos a kilátás, de ez néhány másodperc alatt eltűnik....

Itt lehet róla olvasni:  wave
http://webshop.wuerth.hu/files/pdf/0893_012_405.pdf
Ennek az ára 11 eFt



Nem olcsó...

Engem pont az a pár másodperc fátyolozás idegesít ablaktörlő használatakor... Na meg ugye a sarat azért ez sem peregteti le...

Szóval még mindig nem győztetek meg, csal elgondolkodtatttatok (tattatatttok)...
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #3660 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 09:22:16 »

Nekem ezt a nano cuccot az érdi tescónál lévő kavicsfelverődésjavító srác ajánlotta, de ha jól emlékszem olcsóbbért.
Ő is kb fél, 3/4 évet mond, hogy addig tartós.
Asszem 1x kipróbálom majd.
A fátyolos dolog törlésnél a réniksznél is van, de engem nem zavar, mert nagyon rövid idejű.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
agize
Vendég
« Új hozzászólás #3661 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 09:33:49 »

Nem olcsó...

Engem pont az a pár másodperc fátyolozás idegesít ablaktörlő használatakor... Na meg ugye a sarat azért ez sem peregteti le...

Szóval még mindig nem győztetek meg, csal elgondolkodtatttatok (tattatatttok)...

A híg vizes sarat 70 km/h felett ez is lepergeti... Ha meg nem ott az ablaktörlő.... az azért továbbra is megmarad ám. Lehet használni...
Esőben mikor gázt adsz és eléred a 70 olyan a látvány mint amikor a MileniumFalcon fénysebre kapcsolt... wow1  utána pedig csak a tiszta ablak....

Előztél már kamion sort autópályán? Láttál közben valamit? Én régen nagy levegőt vettem, bekapcsoltam gyorsfokozatra az ablaktörlőt, és indultam előzni....
Most meg? Szélvédő kezelés után, törlő használat nélkül előzgetek,  eplus2  úgy hogy mindent látok közben.

(a helyzet rosszabb 11+ÁFA (miután megnéztem a lap alját az árlistának))


Naplózva
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #3662 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 09:35:26 »

Nekem még két éve a németeknél kentek fel ilyet. Esőben, autópályán csúcs, de városban ahol nincs légáram és kell a lapátokat használni, gáz. Az automata ablaktörlőt meg megőrjíti, mert homályos marad, az meg azt hiszi törölni kell még és a végén max. fordulaton tekeri.  falbav Nekem egy évet mondtak, ez be is jött, de ahol nem törölt az ablaktörlő lapát ott még mindig ott van. Így aztán elég fura látvány.
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
agize
Vendég
« Új hozzászólás #3663 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 09:38:23 »

Nekem ezt a nano cuccot az érdi tescónál lévő kavicsfelverődésjavító srác ajánlotta, de ha jól emlékszem olcsóbbért.


Nem tudom. Ez a wurth-nél viszonteladói ár. Én (a cégem) ílyen áron tudta venni... 20 ml liter van benne. Egy kezelésnél többször át kell vele kenni a szélvédőt... szerintem el is fogy.
Lehet hogy a srác spórolt egy kicsit, és két szélvédőt is elintézett 20 ml-rel...
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3664 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:41:48 »

Az USB-s angol modulról van valami nagyságrendi árad?

Olyan 50k körüli összegre készülj lelkileg...

- Convers+-os az autó, viszont úgy tűnik nem olvasta be a teljes telefonkönyvemet. Az első X adat megvan, aztán valamik hiányzonak, majd a végén megint megvan ez-az. Kicsit fura. (Gondolom) Emiatt nem írja ki hogy ki keres, meg azt sem hogy kit hívok. Lehet, hogy túl sok telefonszámom van és nem tudja átmásolni? Hogy lehet rávenni, hogy törölje ki és próbálja meg újból? Csináltam már detach/re-register phonet, meg ki is töröltem minden másik telcsit, de ez nem segített.
Bárkinek tapasztalata ezzel?

Nekem ~1000 tétel van a telefonban és jól müxik. Viszont minden csatlakozáskor újratülti, és ehhez kell egy kis idő, amig be nem fejezi, adiig hiányos a lista.
Egyébként nem  a konzerv+ olvassa, hanem a fejegység.

Viszont jó vigyázni a hosszú bejegyzésekkel (pl. telebank számlaszámmal együtt), mert a konzerv+ elhasal tőle. Felettébb idegesítő...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3665 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:43:20 »

Kolléga!   smile
Te nem jársz "a templom"-ba (Homasita)?  nyes  nyes  nyes


Még rákaphatok smile.
Mondjuk nemnagyon esik útba...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3666 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:44:41 »

9e?

16.5k  falbav
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3667 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:48:12 »

Még rákaphatok smile.
Mondjuk nemnagyon esik útba...

Norauto?
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3668 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:50:48 »

Olyan 50k körüli összegre készülj lelkileg...

Nekem ~1000 tétel van a telefonban és jól müxik. Viszont minden csatlakozáskor újratülti, és ehhez kell egy kis idő, amig be nem fejezi, adiig hiányos a lista.
Egyébként nem  a konzerv+ olvassa, hanem a fejegység.

Viszont jó vigyázni a hosszú bejegyzésekkel (pl. telebank számlaszámmal együtt), mert a konzerv+ elhasal tőle. Felettébb idegesítő...

nekem sokszor meghülyül a blúcucc...

kiír olyanokat, hogy redial?

Meg csörög a telefon és egyszerre szól a telefonban is meg a kihangosítón...

sokszor nem olvassa be a telefonkönyvet... van olyan hogy kiír egy olyat, hogy localhost?Huh?

szóval nem tökéletes, de sokkal jobb, mint bármelyik szivargyújtós kihangosító....
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3669 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:51:27 »

Norauto?

Az jobban útban van.. Köszi!
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3670 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 10:54:30 »

16.5k  falbav

 wow1 wow1

Kennyék a hajukra...

Visszatérve a légterelőre:

http://www.autolegterelo.hu/arlista.html       (akciós most)

Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3671 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 13:10:19 »

Visszatérve a légterelőre:

http://www.autolegterelo.hu/arlista.html       (akciós most)

Ja, ezt néztem tegnap is, de pont ami kell az nincs benne az árlistában...
(pontosabban a kód igen, az ár nem)
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3672 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 13:14:38 »

Ja, ezt néztem tegnap is, de pont ami kell az nincs benne az árlistában...
(pontosabban a kód igen, az ár nem)

azt írja, hogy akció: személyautóra 4db-os 8200

akkor annyi, nem?

Én mindjárt megrendelek egyet... oszt majd kiderül...
Naplózva
Atti
Vendég
« Új hozzászólás #3673 Dátum: 2009.02.19 csütörtök, 22:04:37 »


Nekem ~1000 tétel van a telefonban és jól müxik. Viszont minden csatlakozáskor újratülti, és ehhez kell egy kis idő, amig be nem fejezi, adiig hiányos a lista.
Egyébként nem  a konzerv+ olvassa, hanem a fejegység.

Viszont jó vigyázni a hosszú bejegyzésekkel (pl. telebank számlaszámmal együtt), mert a konzerv+ elhasal tőle. Felettébb idegesítő...

Megvan a baj! A cucc összesen 500 telefonszámot (nem contactot) tud beolvasni, nálam kb 1100 van (800 contacthoz). Ráadásul kicsit megcserélgeti a Firstname/Lastname dolgokat, hogy nehezebb legyen kideríteni hol a baj.

Neked tutira beolvasta az utolsókat is (Lastname a X,Z,Z körül)?

Találtam viszont megoldást! Van egy kis progy smartphonera (nekem HTC-m van) www.jetwaremobile.com . Azt csinálja, hogy csak a megfelelő kategóriába jelölt contactokat viszi át az autós szettbe. Magyarán, Outlookban beállítod pl. a NoCARSync kategóriát azokra a kontaktokra, amelyeket nem akarsz átvinni az autóba és beállítod a telcsin, hogy ezeket hagyja ki. Már át is szabtam a kontaktlistámat, holnap reggel kipróbálom sikerült-e.

Üdv.
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3674 Dátum: 2009.02.20 péntek, 09:21:37 »

Megvan a baj! A cucc összesen 500 telefonszámot (nem contactot) tud beolvasni, nálam kb 1100 van (800 contacthoz). Ráadásul kicsit megcserélgeti a Firstname/Lastname dolgokat, hogy nehezebb legyen kideríteni hol a baj.

Neked tutira beolvasta az utolsókat is (Lastname a X,Z,Z körül)?

Találtam viszont megoldást! Van egy kis progy smartphonera (nekem HTC-m van) www.jetwaremobile.com . Azt csinálja, hogy csak a megfelelő kategóriába jelölt contactokat viszi át az autós szettbe. Magyarán, Outlookban beállítod pl. a NoCARSync kategóriát azokra a kontaktokra, amelyeket nem akarsz átvinni az autóba és beállítod a telcsin, hogy ezeket hagyja ki. Már át is szabtam a kontaktlistámat, holnap reggel kipróbálom sikerült-e.

Üdv.

Őszintén... nem ellenőriztem pontosan. Még sose volt kedvem leléptetni a lista aljára... Viszont még nem volt olyan, hogy ne ismert volna fel bejövő hívásnál  a kontaktot.
Most nézem: 499 kontakt, 1-5 telefonszámmal darabonként, tehát kb 1000 telefonszám..
Igaz, nem billy, hanem symbian platform.
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
Atti
Vendég
« Új hozzászólás #3675 Dátum: 2009.02.20 péntek, 10:20:18 »

Őszintén... nem ellenőriztem pontosan. Még sose volt kedvem leléptetni a lista aljára... Viszont még nem volt olyan, hogy ne ismert volna fel bejövő hívásnál  a kontaktot.
Most nézem: 499 kontakt, 1-5 telefonszámmal darabonként, tehát kb 1000 telefonszám..
Igaz, nem billy, hanem symbian platform.

Na én sem léptettem végig, ne gondold Smiley Viszont a phonebook indításakor nem lefelé, hanem felfelé néztem, és láttam hogy kb az "M" betűnél ér véget, és abból számoltam ki, hogy kb 499-nél tartok.
Próbáltam egyébként a kis progit, de nem akar működni egyelőre. Viszont legalább rávettem magam, hogy kitöröljek néhány régi használatlan telefonszámot Smiley

Üdv.
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3676 Dátum: 2009.02.20 péntek, 10:32:43 »

Na én sem léptettem végig, ne gondold Smiley Viszont a phonebook indításakor nem lefelé, hanem felfelé néztem, és láttam hogy kb az "M" betűnél ér véget, és abból számoltam ki, hogy kb 499-nél tartok.

Te tudsz valamit amit én nem... Nekem nem ugrik a lista végére, ha felfele léptetek. Sehol (se rádió, sem mp3, set telefonkönyv).
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #3677 Dátum: 2009.02.20 péntek, 11:19:26 »

Hát, ez engem is zavar, hogy nem lehet a listán gyorsan is lépkedni, csak egyesével. Kár hogy nics vmi gyorsugrató gomb.  szomoru1
A telefonkönyvnél is zavaró, meg az mp3-aknál is.
Meg az sem jó, hogy a listák végén, nem lehet továbbugorni az első elemre ("nem megy körbe").  szomoru1
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3678 Dátum: 2009.02.20 péntek, 11:41:52 »

Hát, ez engem is zavar, hogy nem lehet a listán gyorsan is lépkedni, csak egyesével. Kár hogy nics vmi gyorsugrató gomb.  szomoru1
A telefonkönyvnél is zavaró, meg az mp3-aknál is.
Meg az sem jó, hogy a listák végén, nem lehet továbbugorni az első elemre ("nem megy körbe").  szomoru1


"gyorsugrató" van: ha a gombot nyomva tartod, egy idő után kezdőbetűnként léptet.

RTFM:
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3679 Dátum: 2009.02.20 péntek, 12:11:43 »

"gyorsugrató" van: ha a gombot nyomva tartod, egy idő után kezdőbetűnként léptet.

RTFM:


Na ezt kipróbálom...
Naplózva
Atti
Vendég
« Új hozzászólás #3680 Dátum: 2009.02.20 péntek, 13:08:28 »

Na ezt kipróbálom...


Ez működik, nekem könyv nélkül beugrott hogy minden gomb funkcióját kipróbáltam tartva is. Viszont a kis progi amit használni akartam bugos, és semmire se mentem vele... Vagyis ha az embernek sok telszáma van, le van nyomva  szomoru1

Naplózva
Atti
Vendég
« Új hozzászólás #3681 Dátum: 2009.02.20 péntek, 15:22:51 »

Egy kérdés:

Szeretnék egy folyamatos tápot biztosítani a telcsimnek, de nem tetszik a megoldás, hogy a kormányon keresztül lóg a szivargyújtó töltő kábele. Van valahol használható 12V-os táp a kormánytól balra? Esetleg abban a telefonnak előkészített rekeszben? Bármi tapasztalat, esetleg láttatok erről írást másik témában?
Naplózva
joker
Vendég
« Új hozzászólás #3682 Dátum: 2009.02.21 szombat, 10:06:30 »

Hali!

Rég nem voltam a fórumon. Tudja valaki, hogy lett-e felrakva a IV-hez kezelési utmutató?

Köszi
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3683 Dátum: 2009.02.21 szombat, 11:03:58 »

Hali!

Rég nem voltam a fórumon. Tudja valaki, hogy lett-e felrakva a IV-hez kezelési utmutató?

Köszi

Nem. De ha valaki ad egyet, beszkennelem, és felrakom.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3684 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:09:07 »

Nem. De ha valaki ad egyet, beszkennelem, és felrakom.

Hmmm...  eddig azt hittem ez a warez kategória.

Akkor viszont felajánlom a saját példányom közzététel céljából.

Sőt, belinkelhetem az angol doksit is?
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3685 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:10:22 »

Kolléga!   smile
Te nem jársz "a templom"-ba (Homasita)?  nyes  nyes  nyes


Voltam templomba' a hétvégén, de csak üres polc fogadott  falbav
(Ja, Norautoban sem árulják....)
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3686 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:12:01 »

Voltam templomba' a hétvégén, de csak üres polc fogadott  falbav
(Ja, Norautoban sem árulják....)

Hiánycikk? Vagy csal elfogyott? Vagy a 4-es mondisok felvásárolták?
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3687 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:14:08 »

Voltam templomba' a hétvégén, de csak üres polc fogadott  falbav
(Ja, Norautoban sem árulják....)

http://www.homasita.hu/index.php?modul=3&term_id=371830028&kat=u5
Naplózva
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3688 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:16:48 »


A homanyista az valami koppintott...

itt az eredeti:

http://www.nteam.hu/index.php?t=productoverview&kod=N00004788

15. kerület jó lesz?
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3689 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:20:26 »

Megvan a baj! A cucc összesen 500 telefonszámot (nem contactot) tud beolvasni, nálam kb 1100 van (800 contacthoz). Ráadásul kicsit megcserélgeti a Firstname/Lastname dolgokat, hogy nehezebb legyen kideríteni hol a baj.

Neked tutira beolvasta az utolsókat is (Lastname a X,Z,Z körül)?

Megnéztem a telefonkönyvet. Nekem úgy fest, beolvasta mind az 500 nevet, és mind a 700 telefonszámot. (A Z betűsök összes adata is megvolt)
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3690 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:22:13 »


Na ilyen az volt, de ez a páramentesítő, nem az esőűző. Sárga a jó...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3691 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:25:47 »

A homanyista az valami koppintott...

itt az eredeti:

http://www.nteam.hu/index.php?t=productoverview&kod=N00004788

15. kerület jó lesz?

Aha, ezaz!
Megnézem náluk is... tán holnapután járok arrafele.
Köszi.

(Érdekes, a homasitában volt helye a sárgának, de a weblapon nem találja...)
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3692 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:34:01 »

Aha, ezaz!
Megnézem náluk is... tán holnapután járok arrafele.
Köszi.

(Érdekes, a homasitában volt helye a sárgának, de a weblapon nem találja...)

Dobj egy emilt nekik... Az a tutti...

Én most vettem ablaktörlőt újat, gyárit... listaár: 11e Ft wow1 wow1

Na de most fasza.. alig használok spriccet...
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3693 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:36:30 »

(Érdekes, a homasitában volt helye a sárgának, de a weblapon nem találja...)

Tán ezért...

Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3694 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:37:28 »

Na de most ***a.. alig használok spriccet...

Viszont ezt nemértem...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3695 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:41:19 »

Viszont ezt nemértem...

Szervesen nem kapcsolódik a témához...

Csak úgy írtam, hogy néha jó ablaktörlőt is cserélni...

ez persze az oldalablakra nem megoldás...
Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3696 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:50:29 »

Szervesen nem kapcsolódik a témához...

Csak úgy írtam, hogy néha jó ablaktörlőt is cserélni...

ez persze az oldalablakra nem megoldás...


Azt a részét értettem, csak az utolsó mondatban nemértem mi a *** volt a *** helyén eredetileg...

Na de most ***a.. alig használok spriccet...
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3697 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 10:51:05 »


Azt a részét értettem, csak az utolsó mondatban nemértem mi a *** volt a *** helyén eredetileg...


ja értem:

*****

*** Nem véletlenül ***
« Utoljára szerkesztve: 2009.02.25 szerda, 22:22:21 írta Maffy » Naplózva
englishman
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új hozzászólás #3698 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 16:07:01 »

Dobj egy emilt nekik... Az a tutti...

Én most vettem ablaktörlőt újat, gyárit... listaár: 11e Ft wow1 wow1

Na de most ***a.. alig használok spriccet...

Van "féláron" is... : http://torzsasztal.hu/Article/viewArticle?a=87707029&t=9036555
Naplózva

mk5 2.0 tdci 150le 5a titanium++ 2018 diffused silver
ex: mk4 2.0 tdci 5a titanium-x++ 2008
mégex: mk3 facelift 2.0 tdci ghia ++ 2004, mk3 2.0 tdci ghia 2002
baloght
Vendég
« Új hozzászólás #3699 Dátum: 2009.02.23 hétfő, 16:10:40 »


Félár?  nyes

Vegyél sztem 4-et, vagy Én veszek, aztán szétdobjuk itten...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.091 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.