Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 19:24:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 364 365 366 367 368 369 370 [371] 372 373 374 375 376 377 378 ... 799   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11774440 alkalommal)
0 Felhasználó és 152 vendég van a témában
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #18500 Dátum: 2013.12.07 szombat, 19:21:52 »

Ha volt már, csak én nem találtam meg, akkor elnézést.

Gondolkodott már a klub abban, hogy partnerként kiválaszt/pályáztat egy olajszállítót, szűrőkkel foglalkozó céget?
Naplózva
Trekxc
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1674


Trek a bringa és xc=cross country


E-mail
« Új hozzászólás #18501 Dátum: 2013.12.07 szombat, 19:29:14 »

Sziasztok,

Kineztem egy autot itt svedben es az alvazszama alapjan ez benne van:

Kieg.fűtővel/Programozható

Van valakinek ilyen? Tapasztalatok?

Koszonettel es udvozlettel, BB

« Utoljára szerkesztve: 2013.12.07 szombat, 19:37:20 írta Trekxc » Naplózva

2008 Tit-S 2.2TDCi 175PS M6 kombi
2007 S-max 2.5T M6
2008 Volvo C30 T5 M6 Autotech stage 4 382PS/488Nm
2002 BMW E-46 330 cab M5
Ex: MK3 mondi 2.0 és 2.2 TDCi, Galaxy 2.0 TDCi
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #18502 Dátum: 2013.12.07 szombat, 19:46:42 »

Ha volt már, csak én nem találtam meg, akkor elnézést.

Gondolkodott már a klub abban, hogy partnerként kiválaszt/pályáztat egy olajszállítót, szűrőkkel foglalkozó céget?

cromax, 5l 5w30 ford olaj 7500.- nem hiszem, hogy 7499.- -nél lejjebb mennének Smiley
Naplózva
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18503 Dátum: 2013.12.07 szombat, 20:24:29 »

Sziasztok !

Kinéztem egy ilyen navit a Mondeo-ba. Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok ?
http://www.autodvd.hu/ford-mondeo-navigacio/  DE csak ezt a tipust szeretném bele megvenni.
De ha valaki véletlen foglalkozik navikkal vagy beszerzéssel vagy beszereléssel az is érdekel .
Légyszi majd írjatok.
Naplózva
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #18504 Dátum: 2013.12.07 szombat, 20:50:44 »

cromax, 5l 5w30 ford olaj 7500.- nem hiszem, hogy 7499.- -nél lejjebb mennének Smiley

Nem szeretnék senkinek a lábujjára lépni, de pl. castrol?

Szerk.: vagy Mobil1, vagy stb?
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.07 szombat, 20:52:20 írta Candle » Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #18505 Dátum: 2013.12.07 szombat, 20:54:44 »

Nem szeretnék senkinek a lábujjára lépni, de pl. castrol?

Szerk.: vagy Mobil1, vagy stb?

Volt egyszer ilyen nagy közös beszerzés, Domi volt a szőkítő... laugh

Igazából nem érte meg szerintem, fordos olajat kell venni, a castrolban sok a hamisítvány állítólag...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #18506 Dátum: 2013.12.07 szombat, 21:18:52 »

Volt egyszer ilyen nagy közös beszerzés, Domi volt a szőkítő... laugh

Igazából nem érte meg szerintem, fordos olajat kell venni, a castrolban sok a hamisítvány állítólag...

A szervízben nem szeretnék venni olajat. Nem vagyok nyugodt attól, hogy ők mit hoznak ki a hordóból vagy a raktárból.
Cromax szervizében nem vettek észre egy általam húzósnak ítélt problémát. (Ne kérdezzétek mit, elmondani nem tudom, majd ha találkozunk megmutatom a cserélt kormánymű alkatrészt.) Nekem ez az egy tapasztalatom volt velük, nem tudom, mit gondoljak.
Ha egy olajos cég mintaboltjába bemész, akkor ott valszeg nem kicserélt olajat fogsz kapni. (Remélem...) (Bár nem értem egészen, mert a castrol választó a magnatec olajat ajánlja, pedig az tudtommal nem szint, hanem szint technológiával keszült.)
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4945



E-mail
« Új hozzászólás #18507 Dátum: 2013.12.07 szombat, 21:45:05 »

Sziasztok !

Kinéztem egy ilyen navit a Mondeo-ba. Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok ?
http://www.autodvd.hu/ford-mondeo-navigacio/  DE csak ezt a tipust szeretném bele megvenni.
De ha valaki véletlen foglalkozik navikkal vagy beszerzéssel vagy beszereléssel az is érdekel .
Légyszi majd írjatok.

Ez kb. dupla ár, mintha megrendelnéd ugyanezt egyenesen Kínából.
Windows CE operációs rendszer. Ez kb. kőbalta szint. Igo persze nagy valószínűséggel tehető rá,de nem tudjuk mennyi a RAM.
Én inkább 2/3 áron vennék egy androidos verziót az ebay-en.

Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #18508 Dátum: 2013.12.08 vasárnap, 00:57:05 »

Sziasztok !

Kinéztem egy ilyen navit a Mondeo-ba. Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok ?
http://www.autodvd.hu/ford-mondeo-navigacio/  DE csak ezt a tipust szeretném bele megvenni.
De ha valaki véletlen foglalkozik navikkal vagy beszerzéssel vagy beszereléssel az is érdekel .
Légyszi majd írjatok.

Annyira van tapasztalat, hogy a kép az én autómról készült. Sajna náluk vettem és rakattam be a cuccot. A végeredmény a csomagtérfedél belső borításának egyik pöcke le van törve, így egy picit eláll. Van egy apró gond, a mp 3 lejátszásnál SD kártyánál a kormányról a visszaléptetés nem működik.

Az ebay-ről szerzik szerintem a cuccot, vagy már aliról vagy akáhonnan, de kb kétszeres áron adják. A beszerelés rém egyszerű az autóba. Kiveszed a régit, berakod ezt. Amúgy a cucc egy wince 5-ön futó téma és tetszik, hogy tud egyszerre menni a navi és valamelyik média és közben tud hívásokat is fogadni. Szerintem jó a cucc, de ha spórolni akarsz, akkor ne ezeknél vedd meg. A végén én csak nagyon kevés pénzvisszafizetést tudtam náluk kiharcolni.

Itt van egy firssebb: http://www.ebay.com/itm/New-Car-Dash-DVD-GPS-Head-Unit-Radio-System-for-Ford-Focus-Mondeo-S-Max-Galaxy-/171076977753?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item27d4fb8459
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #18509 Dátum: 2013.12.08 vasárnap, 09:58:31 »

A szervízben nem szeretnék venni olajat. Nem vagyok nyugodt attól, hogy ők mit hoznak ki a hordóból vagy a raktárból.
Cromax szervizében nem vettek észre egy általam húzósnak ítélt problémát. (Ne kérdezzétek mit, elmondani nem tudom, majd ha találkozunk megmutatom a cserélt kormánymű alkatrészt.) Nekem ez az egy tapasztalatom volt velük, nem tudom, mit gondoljak.
Ha egy olajos cég mintaboltjába bemész, akkor ott valszeg nem kicserélt olajat fogsz kapni. (Remélem...) (Bár nem értem egészen, mert a castrol választó a magnatec olajat ajánlja, pedig az tudtommal nem szint, hanem szint technológiával keszült.)

nagyautótól rendelj ford olajat, meg gyári szűrőket.  nagyauto.hu   és megbízható helyen cseréltesd ki.   kár bonyolítani.    1 cég sem fog azért brutál kedvezményt adni mert 6-7 ember vesz a mondeo klubról olajat. de 16-ér sem
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.08 vasárnap, 10:00:19 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #18510 Dátum: 2013.12.08 vasárnap, 17:57:59 »

nagyautótól rendelj ford olajat, meg gyári szűrőket.  nagyauto.hu   és megbízható helyen cseréltesd ki.   kár bonyolítani.    1 cég sem fog azért brutál kedvezményt adni mert 6-7 ember vesz a mondeo klubról olajat. de 16-ér sem

Furcsa, de a 2007 utáni, 140lovas, 2literes tdci-t nem találom a választható paripák között. Vagy én vagyok vak.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #18511 Dátum: 2013.12.08 vasárnap, 20:17:03 »

Furcsa, de a 2007 utáni, 140lovas, 2literes tdci-t nem találom a választható paripák között. Vagy én vagyok vak.
van olyan h ajánlatkérés. beírod mi kell, megadod az adatokat, tudsz írni megjegyzést is. aztán írnak h mi mennyi, és válaszolsz h mi kell.  pikk-pakk megvan.  írd be h fórum tag vagy.  legközelebb már nem kell mert nyilvántartásba vesznek és tudni fogják, címet mindent  wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Candle
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2087


E-mail
« Új hozzászólás #18512 Dátum: 2013.12.08 vasárnap, 20:52:55 »

van olyan h ajánlatkérés. beírod mi kell, megadod az adatokat, tudsz írni megjegyzést is. aztán írnak h mi mennyi, és válaszolsz h mi kell.  pikk-pakk megvan.  írd be h fórum tag vagy.  legközelebb már nem kell mert nyilvántartásba vesznek és tudni fogják, címet mindent  wave

Lássuk.  Wink
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #18513 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 09:17:22 »

Sziasztok !

Kinéztem egy ilyen navit a Mondeo-ba. Vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataitok ?
http://www.autodvd.hu/ford-mondeo-navigacio/  DE csak ezt a tipust szeretném bele megvenni.
De ha valaki véletlen foglalkozik navikkal vagy beszerzéssel vagy beszereléssel az is érdekel .
Légyszi majd írjatok.

Hali

Ebayről vedd, paypal-al egyszerű, minta  pofon.
Nekem kínai van, adnak rá 1 év garit, és tényleg cserélik is, a postât visoznt nekem kellett buknom.

Arra figyelj, hogy a hardware legyen jó, mert nagyon meg lehet szívni vele.
Jelenleg az androidos cumókat adják duplamagos procival, és már használható ram-al.
A CE rendszerűek jók, de használhatatlanok, ha mondjuk hátra megy a video, és én közben navit akarok használni és közben kilépnék mert épen valamit baszkurálni szeretnék, vagy csak tolatni szertnék, bejön a tolatókamera képe, de vissza már nem lép, nagy feketeség lesz belőle, mikor kiveszem lükiből.
Nem bírja a technika és ki kell kapcsolni.
Tehát saját tapasztalat, hogy csakis androidos verziót szabad ebből venni a WinCE már őskövület, a rajta futtatott szoftverek elmentek mellette és nem bírja a kis agya ezt lekövetni.
Ha android akkor meg a 2.3-as verziók is felejtősek.
A jelenleg kapható legfrissebbet célszerű megvenni.
Magyarországot felejtsd el, csak lehúznak, és ugyanazt kapod, mert ők is kínából vásárolnak, garanciát kevésbé tudod rajtuk behajtani.

Ebayen 120-150ért kapsz fullosat.

A beszerelés ha nem kell semmi extra akkor viszonylag egyszerű, ha kamera is kell (előra-hátra) és fejtámla, tv antenna, stb,  akkor kell kábelezni.
De nem kell hozzá nagyon szétrombolni az autót.
Így utólag már bánom, hogy "szakira" bíztam a melót,

Amúgy meg egy rendkívül jó, hasznos holmi.
Még annyi, hogy az androidos azért is jobb, mert tudja már a Google maps-ot, és akárki akármit mond ezek az IGO és egyéb gagyiságok nyomába sem érnek annak.
Igaz ehhez internet kell, de a fejegység tudja. Ha nem akarsz külön netet előfizetni az autóba akkor elég egy okos teló amin van wifi hotspot és kész.


Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #18514 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 09:40:38 »

... lükiből.

rüki  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #18515 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 09:55:34 »

rüki  Wink

Már megint a "hátra meneten" jár az eszed?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #18516 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 10:27:19 »

rüki  Wink

Én heteró vagyok, ezértvigyázok ezekkel a szavakkal Smiley
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #18517 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 10:28:38 »

Hali

Ebayről vedd, paypal-al egyszerű, minta  pofon.
Nekem kínai van, adnak rá 1 év garit, és tényleg cserélik is, a postât visoznt nekem kellett buknom.

Arra figyelj, hogy a hardware legyen jó, mert nagyon meg lehet szívni vele.
Jelenleg az androidos cumókat adják duplamagos procival, és már használható ram-al.
A CE rendszerűek jók, de használhatatlanok, ha mondjuk hátra megy a video, és én közben navit akarok használni és közben kilépnék mert épen valamit baszkurálni szeretnék, vagy csak tolatni szertnék, bejön a tolatókamera képe, de vissza már nem lép, nagy feketeség lesz belőle, mikor kiveszem lükiből.
Nem bírja a technika és ki kell kapcsolni.
Tehát saját tapasztalat, hogy csakis androidos verziót szabad ebből venni a WinCE már őskövület, a rajta futtatott szoftverek elmentek mellette és nem bírja a kis agya ezt lekövetni.
Ha android akkor meg a 2.3-as verziók is felejtősek.
A jelenleg kapható legfrissebbet célszerű megvenni.
Magyarországot felejtsd el, csak lehúznak, és ugyanazt kapod, mert ők is kínából vásárolnak, garanciát kevésbé tudod rajtuk behajtani.

Ebayen 120-150ért kapsz fullosat.

A beszerelés ha nem kell semmi extra akkor viszonylag egyszerű, ha kamera is kell (előra-hátra) és fejtámla, tv antenna, stb,  akkor kell kábelezni.
De nem kell hozzá nagyon szétrombolni az autót.
Így utólag már bánom, hogy "szakira" bíztam a melót,

Amúgy meg egy rendkívül jó, hasznos holmi.
Még annyi, hogy az androidos azért is jobb, mert tudja már a Google maps-ot, és akárki akármit mond ezek az IGO és egyéb gagyiságok nyomába sem érnek annak.
Igaz ehhez internet kell, de a fejegység tudja. Ha nem akarsz külön netet előfizetni az autóba akkor elég egy okos teló amin van wifi hotspot és kész.




reszben ertek egyet. az androidos tenyleg jo, de nekem a wine5-os is jol mukodik. megy a navi, kozben a gyerekek nezik a dvd-t e ha tolatasba kapcsolok akkor atvalt, mutatja a kamerakepet. ha kiveszem tolatasbol, akkor azonnal visszakapcsol. leginkabb a cpu-m gyenge, de ez mar lassan harom eve van benn a jarganyban. akkor meg csak igergettek az androidost.
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #18518 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 10:39:45 »

reszben ertek egyet. az androidos tenyleg jo, de nekem a wine5-os is jol mukodik. megy a navi, kozben a gyerekek nezik a dvd-t e ha tolatasba kapcsolok akkor atvalt, mutatja a kamerakepet. ha kiveszem tolatasbol, akkor azonnal visszakapcsol. leginkabb a cpu-m gyenge, de ez mar lassan harom eve van benn a jarganyban. akkor meg csak igergettek az androidost.

Igaz, de nálam ez a nyavaja csak akkor tudja ezt, ha Igo 8 van fent, ha már Primo fut akkor halál lesz.
Ebből vontam le a következtetést, hogy gyengusz a hardware a software-hez.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #18519 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 11:55:44 »

Én heteró vagyok, ezértvigyázok ezekkel a szavakkal Smiley
A lüki az bhuzisabb, azért javítottalak.  Smiley
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #18520 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 21:18:08 »

Urak!
Lámpa megint.
 A távolságim fèlrehord balra. Olyan 10 óra irányba. Azt h tudom orvosolni?  Vkinek tapasztalat?
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #18521 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 21:18:38 »

Urak!
Lámpa megint.
 A távolságim fèlrehord balra. Olyan 10 óra irányba. Azt h tudom orvosolni?  Vkinek tapasztalat?

Helyén van az izzó?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #18522 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 21:29:25 »

Helyén van az izzó?
Holnap megnèzem csak most jöttem haza ès durva  amúgy h előre nem sokat világít a halogèn.de a bi xenon az viszont jól világít.
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #18523 Dátum: 2013.12.09 hétfő, 22:12:09 »

Holnap megnèzem csak most jöttem haza ès durva  amúgy h előre nem sokat világít a halogèn.de a bi xenon az viszont jól világít.

Halogén izzó, xenon izzó, bi-xenon. Nem lesz ez egy kicsit sok (k)Huh?
Most vagy ez vagy az.
Olyan se nagyon van h bixenon de olyan h halogenes bixenon, na arra befizetek  eplus2
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23826


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #18524 Dátum: 2013.12.10 kedd, 00:15:51 »

Urak!
Lámpa megint.
 A távolságim fèlrehord balra. Olyan 10 óra irányba. Azt h tudom orvosolni?  Vkinek tapasztalat?
lámpán állítasz, majd utána a projektoros részen is külön a gumiágyas rögzítésével
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4945



E-mail
« Új hozzászólás #18525 Dátum: 2013.12.10 kedd, 08:03:07 »

Halogén izzó, xenon izzó, bi-xenon. Nem lesz ez egy kicsit sok (k)Huh?
Most vagy ez vagy az.
Olyan se nagyon van h bixenon de olyan h halogenes bixenon, na arra befizetek  eplus2

Nem lesz sok. Van egy bi-xenon + egy halogén távolsági reflektor mellette. Reflektor módban mindkettő világít.
Utóbbira főleg a fénykürt miatt van szükség, ugyanis a xenon lassan gyújt be.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18526 Dátum: 2013.12.10 kedd, 10:44:59 »

Annyira van tapasztalat, hogy a kép az én autómról készült. Sajna náluk vettem és rakattam be a cuccot. A végeredmény a csomagtérfedél belső borításának egyik pöcke le van törve, így egy picit eláll. Van egy apró gond, a mp 3 lejátszásnál SD kártyánál a kormányról a visszaléptetés nem működik.

Az ebay-ről szerzik szerintem a cuccot, vagy már aliról vagy akáhonnan, de kb kétszeres áron adják. A beszerelés rém egyszerű az autóba. Kiveszed a régit, berakod ezt. Amúgy a cucc egy wince 5-ön futó téma és tetszik, hogy tud egyszerre menni a navi és valamelyik média és közben tud hívásokat is fogadni. Szerintem jó a cucc, de ha spórolni akarsz, akkor ne ezeknél vedd meg. A végén én csak nagyon kevés pénzvisszafizetést tudtam náluk kiharcolni.

Itt van egy firssebb: http://www.ebay.com/itm/New-Car-Dash-DVD-GPS-Head-Unit-Radio-System-for-Ford-Focus-Mondeo-S-Max-Galaxy-/171076977753?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item27d4fb8459



Köszönöm szépen a sok választ !  Már értem mire figyeljek oda. Teljesen igazatok van ebayről sokkal olcsóbban meglehet venni , tényleg dupla ár.
Kér hogy még soha nem rendeltem semmit ebay-ről  falbav  , majd akkor most .
Gondolom ezekhez nincs térkép , de  ugyanugy rá lehet varázsolni mint a rendes navikra. Vagyis remélem :\
Ha ebay-ről rendelek, kb mennyi idő alatt ér ide ? Ti biztos már túl vagytok ilyen rendeléseken.
Naplózva
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #18527 Dátum: 2013.12.10 kedd, 11:40:02 »

Halogén izzó, xenon izzó, bi-xenon. Nem lesz ez egy kicsit sok (k)Huh?
Most vagy ez vagy az.
Olyan se nagyon van h bixenon de olyan h halogenes bixenon, na arra befizetek  eplus2


Ahogy olvashattad mindenkié ilyen. Ha nincs felkapcsolva a tompított lámpád akkor nincs is xenon fénykürt csak sima halogén.
lámpán állítasz, majd utána a projektoros részen is külön a gumiágyas rögzítésével
Az oké de nem lesz kicsit macerás h ha kiveszem állítok rajta majd visszarakom megnézem megint kiveszem megint állítok megint vissza ha nem jó megint ki... Érted! Cheesy
A baloldali jó. a jobboldalinak a vetített képe pedig nem a xenon jobb oldalára esik hanem balra. És pont jobbra kellene esnie. De felhozom a lámpát és utána írok hogy mit tapasztalok.
Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
krisztian
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #18528 Dátum: 2013.12.10 kedd, 11:44:10 »


Köszönöm szépen a sok választ !  Már értem mire figyeljek oda. Teljesen igazatok van ebayről sokkal olcsóbban meglehet venni , tényleg dupla ár.
Kér hogy még soha nem rendeltem semmit ebay-ről  falbav  , majd akkor most .
Gondolom ezekhez nincs térkép , de  ugyanugy rá lehet varázsolni mint a rendes navikra. Vagyis remélem :\
Ha ebay-ről rendelek, kb mennyi idő alatt ér ide ? Ti biztos már túl vagytok ilyen rendeléseken.

Sokat rendeltem már az ebay-ről van, hogy naponta. Mindig megérkezett a cucc. Attól függ hogy kéred, sima posta vagy futárszolgálat. De ez függ az eladótól is!
Amúgy ajánlom neked még az http://www.aliexpress.com egyenesen Kínából sokszor olcsóbban mint az ebay! Innen is rendeltem már. Ugyan olyan mint az ebay.  Nézz szét ott is!

Itt is van ! http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-Free-shipping-3G-usb-Multimedia-Video-Radio-Player-systemfor-ford-mondeo-focus-black-with/1118020062.html
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.10 kedd, 11:46:18 írta krisztian » Naplózva

MKIV. 2,2 TDCI TIT-S
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23826


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #18529 Dátum: 2013.12.10 kedd, 12:03:22 »

Ahogy olvashattad mindenkié ilyen. Ha nincs felkapcsolva a tompított lámpád akkor nincs is xenon fénykürt csak sima halogén. Az oké de nem lesz kicsit macerás h ha kiveszem állítok rajta majd visszarakom megnézem megint kiveszem megint állítok megint vissza ha nem jó megint ki... Érted! Cheesy
A baloldali jó. a jobboldalinak a vetített képe pedig nem a xenon jobb oldalára esik hanem balra. És pont jobbra kellene esnie. De felhozom a lámpát és utána írok hogy mit tapasztalok.
márpedig ez csak így megy Sad de legalább ha jól emlékszek, akkor nem arról van letörve a fül a csatinál  Grin
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4945



E-mail
« Új hozzászólás #18530 Dátum: 2013.12.10 kedd, 12:28:07 »


Köszönöm szépen a sok választ !  Már értem mire figyeljek oda. Teljesen igazatok van ebayről sokkal olcsóbban meglehet venni , tényleg dupla ár.
Kér hogy még soha nem rendeltem semmit ebay-ről  falbav  , majd akkor most .
Gondolom ezekhez nincs térkép , de  ugyanugy rá lehet varázsolni mint a rendes navikra. Vagyis remélem :\
Ha ebay-ről rendelek, kb mennyi idő alatt ér ide ? Ti biztos már túl vagytok ilyen rendeléseken.
DHL-lel kb. egy hét, de esetleg az ÁFÁt rávágják.
Sima postával 3-4hét, és nem garantált a megérkezés, de a ha Paypallal fizetsz, akkor nincs kockázat.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18531 Dátum: 2013.12.10 kedd, 12:44:29 »

Sokat rendeltem már az ebay-ről van, hogy naponta. Mindig megérkezett a cucc. Attól függ hogy kéred, sima posta vagy futárszolgálat. De ez függ az eladótól is!
Amúgy ajánlom neked még az http://www.aliexpress.com egyenesen Kínából sokszor olcsóbban mint az ebay! Innen is rendeltem már. Ugyan olyan mint az ebay.  Nézz szét ott is!

Itt is van ! http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-Free-shipping-3G-usb-Multimedia-Video-Radio-Player-systemfor-ford-mondeo-focus-black-with/1118020062.html

Ez jól hangzik, csak nekem még egyenlőre átláthatatlan Smiley  de utána olvasok és megpróbálok regelni. Itt olcsóbb mint az ebay-en.
Amúgy mennyi lehet futárral ide a csomag ?
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23826


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #18532 Dátum: 2013.12.10 kedd, 12:49:19 »

Ez jól hangzik, csak nekem még egyenlőre átláthatatlan Smiley  de utána olvasok és megpróbálok regelni. Itt olcsóbb mint az ebay-en.
Amúgy mennyi lehet futárral ide a csomag ?
ezt ingyen postázzák dhl-lel
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #18533 Dátum: 2013.12.10 kedd, 13:17:35 »

Sokat rendeltem már az ebay-ről van, hogy naponta. Mindig megérkezett a cucc. Attól függ hogy kéred, sima posta vagy futárszolgálat. De ez függ az eladótól is!
Amúgy ajánlom neked még az http://www.aliexpress.com egyenesen Kínából sokszor olcsóbban mint az ebay! Innen is rendeltem már. Ugyan olyan mint az ebay.  Nézz szét ott is!

Itt is van ! http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-Free-shipping-3G-usb-Multimedia-Video-Radio-Player-systemfor-ford-mondeo-focus-black-with/1118020062.html

ez most egy androidos motyó?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18534 Dátum: 2013.12.10 kedd, 13:33:58 »

ez most egy androidos motyó?


http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-Free-shipping-3G-usb-Multimedia-Video-Radio-Player-systemfor-ford-mondeo-focus-black-with/1118020062.html

ez biztos hogy az
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #18535 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:13:17 »


Jól hangzik, árban olyan 70e-re jönne ki. Nem rossz...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #18536 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:17:30 »

Jól hangzik, árban olyan 70e-re jönne ki. Nem rossz...

csak január vége előtt ne rendelj már. most a karácsony miatt extra figyelem van a vámosoknál, januárban meg jön a kínai újév, akkor még a nap sem kel fel náluk Smiley
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #18537 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:19:08 »

csak január vége előtt ne rendelj már. most a karácsony miatt extra figyelem van a vámosoknál, januárban meg jön a kínai újév, akkor még a nap sem kel fel náluk Smiley

Voltam decemberben (is) Pekingben. Na ott kis pénzért bármit megtettek a kínaiak... (Tibi, Sztiller: ne reménykedjetek, nem arra gondoltam... eplus2)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18538 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:28:18 »

http://www.aliexpress.com/item/Hot-selling-Free-shipping-3G-usb-Multimedia-Video-Radio-Player-systemfor-ford-mondeo-focus-black-with/1118020062.html
ez nem tudom hogy androidos -e   Huh? Huh?

http://www.ebay.com/itm/Android-4-1-Dual-Core-A9-CPU-Car-DVD-GPS-Nav-Stereo-Radio-For-Ford-Focus-Mondeo/261347166813?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D261%26meid%3D3298727731760918130%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D3%26rkt%3D5%26sd%3D171076977753%26

ez biztos hogy az  ára is 30 ezer Ft-al több

http://www.ebay.com/itm/New-Car-Dash-DVD-GPS-Head-Unit-Radio-System-for-Ford-Focus-Mondeo-S-Max-Galaxy-/171076977753?pt=US_Video_In_Dash_Units_w_GPS&hash=item27d4fb8459

ezen szintén nem tér ki hogy androidos e.

Elvileg az új navik mind androidosak nem ?
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #18539 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:31:17 »


nem feltétlenül. de a kínaiak azok legtöbbször. Sokszor régi 2.2 van még rajtuk.
Ilyen dolgot mindenképp ebay rendelnék, és csakis paypal fizetéssel. kicsikínai aliexpresszes eladók a garancia és a visszatérítés fogalmát áltaában egy 20-30%os levásárolható kupon formájában ismerik....
Naplózva
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18540 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:45:37 »

nem feltétlenül. de a kínaiak azok legtöbbször. Sokszor régi 2.2 van még rajtuk.
Ilyen dolgot mindenképp ebay rendelnék, és csakis paypal fizetéssel. kicsikínai aliexpresszes eladók a garancia és a visszatérítés fogalmát áltaában egy 20-30%os levásárolható kupon formájában ismerik....


Tehát ez az android 4.1 , ha így hirdetik akkor ez egy újabb verzio lehet.
Én szerintem Ebay mellett maradok, egyik ismerősöm jártas ebben a "rendszerben" és megrendelem az ebay-es 4.1-es verziot.
Ehhez elvileg semmi navi program nincs ,azt nekem kell rátennem.

 Kotta_cs :

"Amúgy meg egy rendkívül jó, hasznos holmi.
Még annyi, hogy az androidos azért is jobb, mert tudja már a Google maps-ot, és akárki akármit mond ezek az IGO és egyéb gagyiságok nyomába sem érnek annak.
Igaz ehhez internet kell, de a fejegység tudja. Ha nem akarsz külön netet előfizetni az autóba akkor elég egy okos teló amin van wifi hotspot és kész."

Tehát ha van okosteló, tudom csatlakoztatni ehhez és akkor google-maps a legjobb ?  Én az Igo-nál leragadtam. a Google mapsot elérem a kocsin kereszül és tudom használni mint navit ?
Ne nevessetek ki eddig nem volt ilyenre szükségem , tényleg láma vagyok ehhez. (is) de szeretem a kocsimat Smiley és nem akarok faszságot csinálni, itt ti pedig guruk vagytok ebben a témában
nem is hallgatok másra csak rátok, mert eddig amit kérdeztem itt mindig igazatok volt.
És még annyit hogy erre tudok külön netet előfizetni ? vagy annak nincs értelme ? vagy azt hogy lehet ? Smiley   már cikik számomra ezek a kérdések Smiley
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #18541 Dátum: 2013.12.10 kedd, 14:54:25 »

ha 4.1 nek hirdetik akkor az is. A garancia miatt szerintem paypal/ebay feltétlen fontos. Amit még tudni kell, hogy a paypal ad olyan bizonylatot, amit a nav elfogad és hajlandó az alapján vámolni-áfázni. Ha kibírod februárig, nagyobb az esélye, hogy átsiklik a kíváncsi navosok kezein és spórolsz 30%ot.

Igo szerintem is elég gagyi androidon, de a sygic aura, navigon, tomtom vérprofi és nem igényel internetet, guglimapszot szerintem ne tekintsd életképes alternatívának.
Naplózva
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18542 Dátum: 2013.12.10 kedd, 15:08:01 »

sygic aura, navigon, tomtom

ezeket ugyanúgy kell rátenni mint a igo-t vagy ez valami speciális telepítés kell neki ?
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #18543 Dátum: 2013.12.10 kedd, 15:11:48 »

sygic aura, navigon, tomtom

ezeket ugyanúgy kell rátenni mint a igo-t vagy ez valami speciális telepítés kell neki ?

Általában egy *.apk a telepítő, sd-re felmásolni, futtatni, ha szükséges crackelni.
Naplózva
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18544 Dátum: 2013.12.10 kedd, 15:12:54 »

tehát akkor nem annyira nehéz, nem kell vinnem sehova szervízbe vagy olyan helyre ahol legombolnak :\
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4945



E-mail
« Új hozzászólás #18545 Dátum: 2013.12.10 kedd, 15:22:10 »

nem feltétlenül. de a kínaiak azok legtöbbször. Sokszor régi 2.2 van még rajtuk.
Ilyen dolgot mindenképp ebay rendelnék, és csakis paypal fizetéssel. kicsikínai aliexpresszes eladók a garancia és a visszatérítés fogalmát áltaában egy 20-30%os levásárolható kupon formájában ismerik....

Aliexpressen is lehet fizetni paypallal, még ha nem is tüntetik fel. Csak beszélni kell az eladóval.
A vám miatt célszerű lehet két részletben utalni. Habár én nemrég rendeltem valamit és a kínai olyan paypal bizonylatot rittyentett a cucc mellé, hogy csak na. Persze amíg egy screenshoot alapján megy a vámolás, senki ne csodálkozzon.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18546 Dátum: 2013.12.10 kedd, 16:19:22 »

http://www.ebay.com/itm/Android-4-1-Dual-Core-A9-CPU-Car-DVD-GPS-Nav-Stereo-Radio-For-Ford-Focus-Mondeo/261347166813?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D261%26meid%3D3298727731760918130%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D3%26rkt%3D5%26sd%3D171076977753%26

kb 120 ezer Ft-ra fog kijönni. Ezt szeretném megrendelni. Jó döntés lesz akkor ez a fajta 4.1 dualcore stb stb. Semmi extrát nem rendelek hozzá, tolatókamera stb. csak ezt az alapot.

Ez van itthon 125 ezer ft-ért .

http://racing-bazar.hu/egyeb/navigacio-multimedia/ford_multimedia_7_mondeo_focus_s_max_galaxi_hd_can_bus_beepitett_gps_53

Most nem az 5 ezer ft-ot nézem , hanem a paramétereit.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #18547 Dátum: 2013.12.10 kedd, 17:29:50 »


Kinti USB dongle-t ne rendelj, mert másak a GSM frekijei, "magyart" rakj majd bele.
Navinak hasznlád a Waze-t. Nekem nagyon bejött.
Ha mégsem, akkor egy minire majd viszek cuccokat. Wink
« Utoljára szerkesztve: 2013.12.10 kedd, 19:08:32 írta SzJani » Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #18548 Dátum: 2013.12.10 kedd, 18:49:00 »

Kinti USB dognle-t ne rendelj, mert másak a GSM frekijei, "magyart" rakj majd bele.
Navinak hasznlád a Waze-t. Nekem nagyon bejött.
Ha mégsem, akkor egy minire majd viszek cuccokat. Wink



USB dognle     ezt nem is terveztem egyenlőre hozzá. de így hogy nem 100% kompatibilis akkor biztos itthon veszem meg majd hozzá ha kell.
de egyvalamin sikerült fennakadnom Smiley  , miért írják hogy focusba is jó ? focusba is belemegy ugyanez a tipus ? vagyis egy a foglalata ?
már csak ezen remegek hogy nem fog belepasszolni.
 Ezt fogom megrendelni :      http://www.ebay.com/itm/Android-4-1-Dual-Core-A9-CPU-Car-DVD-GPS-Nav-Stereo-Radio-For-Ford-Focus-Mondeo/261347166813?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D261%26meid%3D3298727731760918130%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D3%26rkt%3D5%26sd%3D171076977753%26

csak egy kicsit megkavart.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #18549 Dátum: 2013.12.10 kedd, 19:09:11 »


USB dognle     ezt nem is terveztem egyenlőre hozzá. de így hogy nem 100% kompatibilis akkor biztos itthon veszem meg majd hozzá ha kell.
de egyvalamin sikerült fennakadnom Smiley  , miért írják hogy focusba is jó ? focusba is belemegy ugyanez a tipus ? vagyis egy a foglalata ?
már csak ezen remegek hogy nem fog belepasszolni.
 Ezt fogom megrendelni :      http://www.ebay.com/itm/Android-4-1-Dual-Core-A9-CPU-Car-DVD-GPS-Nav-Stereo-Radio-For-Ford-Focus-Mondeo/261347166813?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D261%26meid%3D3298727731760918130%26pid%3D100005%26prg%3D1088%26rk%3D3%26rkt%3D5%26sd%3D171076977753%26

csak egy kicsit megkavart.

Igen, jó fókába is, meg a többibe is, smax, galaxy, stb.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Oldalak: 1 ... 364 365 366 367 368 369 370 [371] 372 373 374 375 376 377 378 ... 799   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.206 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.