Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.05 péntek, 20:41:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 376 377 378 379 380 381 382 [383] 384 385 386 387 388 389 390 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11311869 alkalommal)
0 Felhasználó és 77 vendég van a témában
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #19100 Dátum: 2014.01.04 szombat, 02:50:05 »

Na.
Akkor kezdjük megint.
Xenonos lámpa van.
Kanyarkövetős lámpa van.
Xenonos-kanyarkövetős nincs.
Xenonos-kanyarbavilágítós van.
(tessék visszaolvasni a fórumot olyan 2009ig. Wink )

Xenonos kanyarkovetos ugy van, hogy a h7-esbe teszel xenont. Nekem igy van Smiley
X
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19101 Dátum: 2014.01.04 szombat, 09:51:58 »

Xenonos kanyarkovetos ugy van, hogy a h7-esbe teszel xenont. Nekem igy van Smiley
X

xenon-mit?
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19102 Dátum: 2014.01.04 szombat, 09:57:32 »



Most kaptam pár ötletet, amikből aztán lehet cseresznyézni!  vigyor3 ezzel az  NYPD-sel meg pláne, nagyon baba, jól mutat rajta a "toló vas". No, meg persze a fényhíd is! Wink De legalább már lehet tenni!
A fényszóró nál, a kék meg úgy jött, hogy messziről..., és van egy kékes beütése neki! De, például a szemöldökön nem gondolkodtam még , de eléggé dizájnos! Wink
A fekete fényszóró-nál egyfajta enyhe feketére gondoltam...,én. Nem full fekete! Azért márt megbüntették egy barátomat, mert full fekete volt a lámpája. De az első lámpának a hátterének a sötétítése nagyon bejön, van is egy oldal ahol ilyen fekete lámpát kínálnak! Persze nem "occóé" kb 87 körül van a két lámpa. Balos-jobbos.
Minnyá linkelem' Wink Csak még nem ért le a kávé  nyes
Naplózva
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19103 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:00:01 »

Na' például:. ez a fekete sem rossz! És a Devil-tunning-on lehet kapni!
Alul menet közben fehér led csík, index-nél átvált sárgára, szerintem hangulatos. És pofás darab Wink
http://aprod.hu/hirdetes/ford-mondeo-mk4-tuning-nappalifenyes-led-es-fenyszoro-ID1cwLz.html
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19104 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:02:39 »


Most kaptam pár ötletet, amikből aztán lehet cseresznyézni!  vigyor3 ezzel az  NYPD-sel meg pláne, nagyon baba, jól mutat rajta a "toló vas". No, meg persze a fényhíd is! Wink De legalább már lehet tenni!
A fényszóró nál, a kék meg úgy jött, hogy messziről..., és van egy kékes beütése neki! De, például a szemöldökön nem gondolkodtam még , de eléggé dizájnos! Wink
A fekete fényszóró-nál egyfajta enyhe feketére gondoltam...,én. Nem full fekete! Azért márt megbüntették egy barátomat, mert full fekete volt a lámpája. De az első lámpának a hátterének a sötétítése nagyon bejön, van is egy oldal ahol ilyen fekete lámpát kínálnak! Persze nem "occóé" kb 87 körül van a két lámpa. Balos-jobbos.
Minnyá linkelem' Wink Csak még nem ért le a kávé  nyes

Gondoltam, hogy a NYPD csillivillijei bejönnek majd Neked. Smiley Persze MO-n tolóvasat ettől még nem rakhat fel. Wink

Fekete fényszóró alatt gondolom a hátsó lámpát érted. A barátod meg nem volt elég talpraesett, mert ha visszakérdezett volna a rendőrnél, hogy mutassa már meg, hogy melyik jogszabály szabályozza ezt a kérdést, akkor mindjárt barátok lettek volna.
BTomi: Te tudsz ide vonatkozó előírást?

Első FÉNYSZÓRÓ hátterének sötétítése otthoni munka. Azt hiszem itt is megcsinálta már valaki. S nem 87E...
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19105 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:04:44 »

Na' például:. ez a fekete sem rossz! És a Devil-tunning-on lehet kapni!
Alul menet közben fehér led csík, index-nél átvált sárgára, szerintem hangulatos. És pofás darab Wink
http://aprod.hu/hirdetes/ford-mondeo-mk4-tuning-nappalifenyes-led-es-fenyszoro-ID1cwLz.html
majd mutatók neked smax 18" 5y felnit! Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19106 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:05:06 »

Na' például:. ez a fekete sem rossz! És a Devil-tunning-on lehet kapni!
Alul menet közben fehér led csík, index-nél átvált sárgára, szerintem hangulatos. És pofás darab Wink
http://aprod.hu/hirdetes/ford-mondeo-mk4-tuning-nappalifenyes-led-es-fenyszoro-ID1cwLz.html

Szubjektív véleményem következik: felejtsd el. Láttam ilyet beszerelve, s az illesztések nem kis kívánnivalót hagynak maguk után (kiállt a kasztniból konkrétan). Arról már nem is beszélek, hogy mennyire jól világíthatnak ezek a kínában gyártott fényszórók. Valamint E betű témája stb, ilyennel már műszakin is bukhat a kocsi...

(bocs az autó gazdájától...)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19107 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:06:52 »

majd mutatók neked smax 18" 5y felnit! Wink

majd-majd...
most mutass neki!  vigyor3

https://www.google.hu/search?q=ford+s-max&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5c7HUvK5GpCjhgeonIC4Bw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1405&bih=734

vagy írd, hogy élőben.  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19108 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:09:46 »

Gondoltam, hogy a NYPD csillivillijei bejönnek majd Neked. Smiley Persze MO-n tolóvasat ettől még nem rakhat fel. Wink

Fekete fényszóró alatt gondolom a hátsó lámpát érted. A barátod meg nem volt elég talpraesett, mert ha visszakérdezett volna a rendőrnél, hogy mutassa már meg, hogy melyik jogszabály szabályozza ezt a kérdést, akkor mindjárt barátok lettek volna.
BTomi: Te tudsz ide vonatkozó előírást?

Első FÉNYSZÓRÓ hátterének sötétítése otthoni munka. Azt hiszem itt is megcsinálta már valaki. S nem 87E...


Igen, Jani! Igazad van,nem volt elég talpra esett! De tudod az a baj, hogy vannak "puttók" is, akikkel bármit csinálhatsz ugyan olyan "puttó"marad, és szigorú! Na mind1. Ő dolga. Ezt a házilag sötétítést meg ha Te mondom biztos szépen meglehet csinálni. Csak én nem merek hozzányúlni, még ötletem sincs hogyan lehetne! De ha a hátsó is így működik akkor ott is ezt tudom mondani. (majdnem mondeó-t irtam  nyes ) De nagyon ott van a szeren ez a lámpa sötétítés! Wink

Naplózva
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19109 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:13:34 »


Akár élőben, akár itt nem számít! Wink Lássuk az a lényeg! Cheesy

Nos, Jani! Igen, ezek a kínai "sz..ok" fényük nem igen van! És természetesen a certifikáció hiánya....Nálam az "E" betű tabu téma a villogóknál.Nekem mindegyiken van természetesen "E" Jelzés. Ami kötelező vizsgára! Smiley

Az S-max felnit meg eccer' úgy is felpattintom a a talicskára Wink
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19110 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:14:52 »

Igen, Jani! Igazad van,nem volt elég talpra esett! De tudod az a baj, hogy vannak "puttók" is, akikkel bármit csinálhatsz ugyan olyan "puttó"marad, és szigorú! Na mind1. Ő dolga. Ezt a házilag sötétítést meg ha Te mondom biztos szépen meglehet csinálni. Csak én nem merek hozzányúlni, még ötletem sincs hogyan lehetne! De ha a hátsó is így működik akkor ott is ezt tudom mondani. (majdnem mondeó-t irtam  nyes ) De nagyon ott van a szeren ez a lámpa sötétítés! Wink



Leszharnám, hogy puttó. Akkor jelentsen fel. Valamint adja meg a jelvényszámát és a főnökének az elérhetőségét. Legutóbb is így tettem, aztán 1 elbeszélgetés lett csak a dologból... (pedig már üldöztek, s nem értek utól egy ideig, mert nem vettem észre őket, hátra nem figyeltem...  eplus2)
Házilag sötétítés:
Első fényszóró: szétszed (hőlégfúvó, de vannak komplett leírások), belseje lefest, összerak.
Hátsó: elmész egy fóliáshoz, rak rá fóliát. 5-10E, attól függ menynire vagy ügyes. De kapsz a neten is lámpafóliát, amit magad fel tudsz rakni.
https://www.google.hu/#q=l%C3%A1mpaf%C3%B3lia
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19111 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:15:47 »

Akár élőben, akár itt nem számít! Wink Lássuk az a lényeg! Cheesy

Nos, Jani! Igen, ezek a kínai "sz..ok" fényük nem igen van! És természetesen a certifikáció hiánya....Nálam az "E" betű tabu téma a villogóknál.Nekem mindegyiken van természetesen "E" Jelzés. Ami kötelező vizsgára! Smiley

Az S-max felnit meg eccer' úgy is felpattintom a a talicskára Wink

OFF
Szirénákat gyűjtesz? Érdekelne EU meg USA is.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19112 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:23:38 »

Leszharnám, hogy puttó. Akkor jelentsen fel. Valamint adja meg a jelvényszámát és a főnökének az elérhetőségét. Legutóbb is így tettem, aztán 1 elbeszélgetés lett csak a dologból... (pedig már üldöztek, s nem értek utól egy ideig, mert nem vettem észre őket, hátra nem figyeltem...  eplus2)
Házilag sötétítés:
Első fényszóró: szétszed (hőlégfúvó, de vannak komplett leírások), belseje lefest, összerak.
Hátsó: elmész egy fóliáshoz, rak rá fóliát. 5-10E, attól függ menynire vagy ügyes. De kapsz a neten is lámpafóliát, amit magad fel tudsz rakni.
https://www.google.hu/#q=l%C3%A1mpaf%C3%B3lia


Nahát, kigondoltam volna, hogy menekültél is már  eplus2 Néha néha nem árt, ha az ember ügyes. Tudod,talán velem az a baj, hogy így az új dolgokba nem tudok belevágni, mint pl a festésébe! De egy hátsó lámpa fóliába gond nélkül! Wink Talán jövőhéten, vagy azután viszem sötétíteni a kocsit, dumálok a sráccal pattintson fel valamit hátra' Cheesy

Nekem tavaly nyáron volt egy "majdnem menekülésem".M7-irány balaton...Hawaii,Dizsi,napszecsi. Akkori szőke maca a jobb 1-ben. klíma ment ezerrel...
És ment előttem a középső sávban egy "RENDŐRSÉG" feliratú "Ódi" TT. kb 140-es tempónál. Én meg szépen a "gyorsító sávban" toltam le mindenkit refivel! És halál nyugodtan elmentem mellette kb 170-180-as tempóval. De, úgy, hogy hatalmas előnyre tettem szert,fél perc múlva nem láttam a hátam mögött. toltam is végig lefele a ford-nak rendesen. Le értünk kb (nem akarok hazudni) 1:10-15 perc alatt! Jó buli volt, igaz mire leértünk az eleje full bogártetemes volt. Visszafele már nem rohantunk annyira, és lehúzott ablaknál jöttünk visszafele! Naplementében! Király volt! Wink
Naplózva
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19113 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:25:42 »

OFF
Szirénákat gyűjtesz? Érdekelne EU meg USA is.

Igen! Nekem ez a hobbim! Wink Nézd, ittvan a tavalyi gyüjtim! Persze, azóta már gazdagodott rendesen! 4 "nagy" fényhíddal rendelkezem! És két minifényhíddal! Wink

Van szirána,lámpa, ledes villogó minden! Smiley  nyes
http://kepfeltoltes.hu/view/140103/villog__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19114 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:28:54 »

OFF
Szirénákat gyűjtesz? Érdekelne EU meg USA is.


Nos...ez baromira nagyon jó kis járgány! Wink Csak kicsit sokat kérnek érte, pedig jópofa nagyon Wink

Akár Tied is lehetne az "exkúrzsön" mellett  nyes
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/blazer/chevrolet_blazer_silveradok5sheriff911-6341196
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19115 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:29:26 »

Nahát, kigondoltam volna, hogy menekültél is már  eplus2 Néha néha nem árt, ha az ember ügyes. Tudod,talán velem az a baj, hogy így az új dolgokba nem tudok belevágni, mint pl a festésébe! De egy hátsó lámpa fóliába gond nélkül! Wink Talán jövőhéten, vagy azután viszem sötétíteni a kocsit, dumálok a sráccal pattintson fel valamit hátra' Cheesy

Nekem tavaly nyáron volt egy "majdnem menekülésem".M7-irány balaton...Hawaii,Dizsi,napszecsi. Akkori szőke maca a jobb 1-ben. klíma ment ezerrel...
És ment előttem a középső sávban egy "RENDŐRSÉG" feliratú "Ódi" TT. kb 140-es tempónál. Én meg szépen a "gyorsító sávban" toltam le mindenkit refivel! És halál nyugodtan elmentem mellette kb 170-180-as tempóval. De, úgy, hogy hatalmas előnyre tettem szert,fél perc múlva nem láttam a hátam mögött. toltam is végig lefele a ford-nak rendesen. Le értünk kb (nem akarok hazudni) 1:10-15 perc alatt! Jó buli volt, igaz mire leértünk az eleje full bogártetemes volt. Visszafele már nem rohantunk annyira, és lehúzott ablaknál jöttünk visszafele! Naplementében! Király volt! Wink

Azt nem írtam, hogy menekültem...
Azt írtam, hogy üldöztek.
Fél órás késében voltam. Emelkedőnek felfelé előztem egy nem mindennapit, s ez nem tetszett a zsarunak. Meg akart állítani, jött utánam, s csak azt látta, hogy nő a távolság köztünk folyamatosan. Azért ért utól, mert egy teherautó miatt lassítanom kellett.  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19116 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:31:14 »

Azt nem írtam, hogy menekültem...
Azt írtam, hogy üldöztek.
Fél órás késében voltam. Emelkedőnek felfelé előztem egy nem mindennapit, s ez nem tetszett a zsarunak. Meg akart állítani, jött utánam, s csak azt látta, hogy nő a távolság köztünk folyamatosan. Azért ért utól, mert egy teherautó miatt lassítanom kellett.  eplus2

Értem én mit mondasz!  eplus2 De ezeket a sima járőrautókat nem nehéz lepattintani magad mögül Wink
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19117 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:31:28 »


Nos...ez baromira nagyon jó kis járgány! Wink Csak kicsit sokat kérnek érte, pedig jópofa nagyon Wink

Akár Tied is lehetne az "exkúrzsön" mellett  nyes
http://www.hasznaltauto.hu/auto/chevrolet/blazer/chevrolet_blazer_silveradok5sheriff911-6341196

Kicsi, nem fér el benne kényelmesen 8 ember...  eplus2
Amúgy Expedition, de ne offoljuk szét ezzel a topikot.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
P0L1C3
Vendég
« Új hozzászólás #19118 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:33:26 »

Kicsi, nem fér el benne kényelmesen 8 ember...  eplus2
Amúgy Expedition, de ne offoljuk szét ezzel a topikot.


8 embör?? Az szép teljesítmény... Hát igen, az amerikai az amerikai marad! Wink
Bocsi, akkor véletlen átneveztem, annyira egyformák! Vagy nekem van még túl korán! Wink  eplus2
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19119 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:33:33 »

Értem én mit mondasz!  eplus2 De ezeket a sima járőrautókat nem nehéz lepattintani magad mögül Wink

Ja, sima 1.6 Focus volt. Szegény kapott rendesen. Egyébként mikor mögém ért, azt hittem ő is siet, először el akartam engedni, aztán mutatta, hogy jó lenne ha megállnék...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19120 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:34:24 »

majd a gépről.telorol nem mögy....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19121 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:37:12 »

majd a gépről.telorol nem mögy....

Mid van? 1610, 2110?
 Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19122 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:38:42 »

Mid van? 1610, 2110?
 Wink
a link nincs meg ezen te! duhos2 Grin
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19123 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:39:02 »

8 embör?? Az szép teljesítmény... Hát igen, az amerikai az amerikai marad! Wink
Bocsi, akkor véletlen átneveztem, annyira egyformák! Vagy nekem van még túl korán! Wink  eplus2

20cm-rel szélesebb belül!, mint Mondi. Kislányaim imádják, bújócskázni szoktak benne.  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19124 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:42:22 »

a link nincs meg ezen te! duhos2 Grin

Csináltam a tavalyi nagytalin a kocsidról képett, de a másik telefonomon van.
Így amit találtam helyette...



Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19125 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:43:59 »

Csináltam a tavalyi nagytalin a kocsidról képett, de a másik telefonomon van.
Így amit találtam helyette...




az nokia mi? eplus2

akkor ne a sajatodat linkeld..... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19126 Dátum: 2014.01.04 szombat, 10:46:16 »

az nokia mi? eplus2

akkor ne a sajatodat linkeld..... vigyor3

kereslek vazzeg mindenhol, de 2 telefont, meg 2 laptopot túrok...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #19127 Dátum: 2014.01.04 szombat, 11:29:57 »

kereslek vazzeg mindenhol, de 2 telefont, meg 2 laptopot túrok...  vigyor3

De az autójáról keress képet! eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19128 Dátum: 2014.01.04 szombat, 11:32:40 »

De az autójáról keress képet! eplus2

 vigyor3
Benne van a kedvenc képem is: Te állsz a kifutó végén, s nézed, hogy ahol gyorsulni fogunk, ott éppen szemből száll fel egy JET...
 wow1  eplus2
Ez egyébként a legkedvesebb emlékem: amikor gyorsultunk, s a jobb oldali srác lemaradt, nekem fülig ért a szám, majd előre néztem, s akkor láttam, hogy száll fel megint velem szemben a jet. Ekkor már értettem a jobb oldali miért maradt le...  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #19129 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:02:21 »

vigyor3
Benne van a kedvenc képem is: Te állsz a kifutó végén, s nézed, hogy ahol gyorsulni fogunk, ott éppen szemből száll fel egy JET...
 wow1  eplus2
Ez egyébként a legkedvesebb emlékem: amikor gyorsultunk, s a jobb oldali srác lemaradt, nekem fülig ért a szám, majd előre néztem, s akkor láttam, hogy száll fel megint velem szemben a jet. Ekkor már értettem a jobb oldali miért maradt le...  eplus2
Mondtam, hogy nézz előre!  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19130 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:08:14 »

Mondtam, hogy nézz előre!  Cheesy

Te mentél akkor ott a jobbomon?
(már nem emlékszem)
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19131 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:40:45 »

kereslek vazzeg mindenhol, de 2 telefont, meg 2 laptopot túrok...  vigyor3

https://plus.google.com/photos/110672587546422050267/albums/5837113253901109521/5845529196572388946?banner=pwa&gpsrc=pwrd1&pid=5845529196572388946&oid=110672587546422050267

https://plus.google.com/photos/110672587546422050267/albums/5837113253901109521/5845529364029530754?banner=pwa&gpsrc=pwrd1&pid=5845529364029530754&oid=110672587546422050267

https://plus.google.com/photos/110672587546422050267/albums/5837113253901109521/5845529530942624882?banner=pwa&gpsrc=pwrd1&pid=5845529530942624882&oid=110672587546422050267
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #19132 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:42:47 »


Error...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19133 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:44:04 »

Error...

windows és android alatt megy...  Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #19134 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:44:48 »

windows és android alatt megy...  Wink

Azok mik?  eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19135 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:45:19 »


Tomi!

Hogy a zistenbe' tudsz Te is úgy fotózni egy kocsit, hogy nincs meg az eleje...
Ülj le, írj be magadnak egy q nagy egyest!   vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19136 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:45:40 »

Error...
a hiba az ön készülékében van! nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19137 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:46:28 »

Tomi!

Hogy a zistenbe' tudsz Te is úgy fotózni egy kocsit, hogy nincs meg az eleje...
Ülj le, írj be magadnak egy q nagy egyest!   vigyor3
úgy,hogy nem az autó,hanem a felni volt a kérdés,a többit levágtam... hehe


http://www.youtube.com/watch?v=ZXyU6CkW9e4
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19138 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:51:24 »

Tomi!

Hogy a zistenbe' tudsz Te is úgy fotózni egy kocsit, hogy nincs meg az eleje...
Ülj le, írj be magadnak egy q nagy egyest!   vigyor3
vigyor3

http://mondeo.hu/index.php?topic=11691.msg785191#msg785191
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19139 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:53:31 »


ezt most minek linkelted?
Emlékszem, hogy ezt írtam.
Most is mindjárt megdicsérlek majd, csak még töltődnek fel a képek.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19140 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:56:26 »

Na.

Megtaláltam.
Feltöltöttem a fotóalbumomba.
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/

Itt az alf féle sleeper-SMaxxx
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/22387161
olyan a kocsi, mint a 15 évvel ezelőtti kuvaszunk: a környéken nagyjából mindenkit elver...

Itt meg BTomi nézi a felszálló jetet...
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/22387111
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19141 Dátum: 2014.01.04 szombat, 13:59:26 »

ezt most minek linkelted?
Emlékszem, hogy ezt írtam.
Most is mindjárt megdicsérlek majd, csak még töltődnek fel a képek.

minek-minek.hogy el ne felejtsd,meg a Balogh se.... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19142 Dátum: 2014.01.04 szombat, 14:00:18 »

Na.

Megtaláltam.
Feltöltöttem a fotóalbumomba.
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/

Itt az alf féle sleeper-SMaxxx
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/22387161
olyan a kocsi, mint a 15 évvel ezelőtti kuvaszunk: a környéken nagyjából mindenkit elver...

Itt meg BTomi nézi a felszálló jetet...
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/22387111

eljen worship eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19143 Dátum: 2014.01.04 szombat, 14:00:48 »

minek-minek.hogy el ne felejtsd,meg a Balogh se.... eplus2

Majd 2 év múlva... Kösd fel a gatyád...  eplus2
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19144 Dátum: 2014.01.04 szombat, 14:01:52 »

Majd 2 év múlva... Kösd fel a gatyád...  eplus2
a csúcson kell abbahagyni.2év múlva győzhetsz is akár... Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #19145 Dátum: 2014.01.04 szombat, 14:16:09 »

Na.

Megtaláltam.
Itt meg BTomi nézi a felszálló jetet...
http://20130525.szjani.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/22387111


Melyik vagyok én?  fejvakaras    vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19146 Dátum: 2014.01.04 szombat, 14:20:37 »

Melyik vagyok én?  fejvakaras    vigyor3

ehh, tényleg. Most látom, összekavartalak vkivel.
Te csíkos felsőben voltál, nem?
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #19147 Dátum: 2014.01.04 szombat, 14:22:17 »

Melyik vagyok én?  fejvakaras    vigyor3
középen a legnagyobb broki.Nem? hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #19148 Dátum: 2014.01.04 szombat, 17:56:58 »


vazzeg. a 7. képen ott a szkennerem. Tényleg mi van most ezzel?
A januári talira sajna nem tudok menni. Szóval marad a február.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #19149 Dátum: 2014.01.04 szombat, 20:01:57 »

Te mentél akkor ott a jobbomon?
(már nem emlékszem)

Akkor engedtelek nyerni!  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Oldalak: 1 ... 376 377 378 379 380 381 382 [383] 384 385 386 387 388 389 390 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.12 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.