Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.26 péntek, 11:07:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 [55]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nagytalis kérdőív!!! Olvasd el, és töltsd ki!! Megbeszélések  (Megtekintve 773057 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2700 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 14:51:18 »

Zsoel ismerőse. Az egy nagyobb terület, ott sokan elférnek, de van egy épület, amit jó lenne megkapni. Illemhely, rendes konyha mikróval, meg ilyenek.
A madarast nem próbáljuk meg? vagy majd tavaszra? Bevallom, ahogy saccolgatom, nekem kb ott van a határon, hogy leszünk-e annyian, hogy megérje.
Én kb 25 autót saccolok a tavaszi alapján. Plusz-mínusz 5... a 20 nagyon nem jó. A 30 meg igen.

Akkor maradjunk az eredeti felállásnál, tavasz beton, ősz fű. Írok Zsoel-nek.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2701 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 15:22:44 »

Zsoel ismerőse. Az egy nagyobb terület, ott sokan elférnek, de van egy épület, amit jó lenne megkapni. Illemhely, rendes konyha mikróval, meg ilyenek.
A madarast nem próbáljuk meg? vagy majd tavaszra? Bevallom, ahogy saccolgatom, nekem kb ott van a határon, hogy leszünk-e annyian, hogy megérje.
Én kb 25 autót saccolok a tavaszi alapján. Plusz-mínusz 5... a 20 nagyon nem jó. A 30 meg igen.
Max a Cofidis vagy mi a nyavaja kisegít. Ha meg 1 kicsi hiányzik akkor a provident  eplus2

Viccet félretéve igy lesz a legjobb, tényleg nem sok idő van. Bár nemtom mennyit kell fizetni a helyért, gondolom jóval olcsóbb mint 1 pálya.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2702 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 16:25:30 »

Max a Cofidis vagy mi a nyavaja kisegít. Ha meg 1 kicsi hiányzik akkor a provident  eplus2

Viccet félretéve igy lesz a legjobb, tényleg nem sok idő van. Bár nemtom mennyit kell fizetni a helyért, gondolom jóval olcsóbb mint 1 pálya.

Anyagiak: asszem 1e/autó (majd a Zsoel megmondja, én nem emlékszem) v ilyesmi. Majdnem mind1, hogy hányan leszünk, az ár ugyanannyi.
Vannak padok, le lehet ülni, kezet mosni, lehet grillezni (viszünk szenet, húst meg ki-ki hoz saját maga, de nem nagy ügy, sok helyen árulnak pácolt cuccost).
Kicsit könnyebb is az egész, le lehet ülni, beszélgetni, van tető, és így tovább. Lehet horgászni is (bár gondolom, nem azért megyünk).
Én jól éreztem magam ott is... de a falunapos is tetszett...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
siky
Vendég
« Új hozzászólás #2703 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 16:30:56 »

Hozni akarjátok MirmÚr-at is?? Cheesy amúgy ez Nekem is jobban teccik, szép a táj Cheesy  taps
harmadik sebességfokozatra gondoltam   hehe
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2704 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 16:32:07 »

Akkor maradjunk az eredeti felállásnál, tavasz beton, ősz fű. Írok Zsoel-nek.
eljen
Amúgy ez a topik lassan törölhető lenne. Vagy legalábbis az archívban a helye. Olyan megbeszélések, meg kérdőívek vannak benne, amiknek már nics látjogosultságuk.
Szerintem kellene egy új, ami a most őszi megbeszélése.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2705 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 16:40:06 »

Zsoel ismerőse. Az egy nagyobb terület, ott sokan elférnek, de van egy épület, amit jó lenne megkapni. Illemhely, rendes konyha mikróval, meg ilyenek.
A madarast nem próbáljuk meg? vagy majd tavaszra? Bevallom, ahogy saccolgatom, nekem kb ott van a határon, hogy leszünk-e annyian, hogy megérje.
Én kb 25 autót saccolok a tavaszi alapján. Plusz-mínusz 5... a 20 nagyon nem jó. A 30 meg igen.
Tudom, hogy nem most kerül szóba először, de miért lehet az, hogy ilyen kicsi az érdeklődés a nagytalik (és az utóbbi időkben a minitalik) iránt (is)? Ellenpéldának lehet hozni a Focus klubbot, a BMW-seket, az Opeleseket, stb. Sőt, nyáron volt Mini találkozó valahol a Balatonon, ahonnan egész Európából jöttek. Ez utóbbi igaz kicsit sarkos példa, mert a Mini az tipikusan ilyen szerelemautó.
Most ne azt nézzük, hogy mi volt régebben, meg hogy elkoptak a régi tagok, stb. Ez nem lényeg. Elment jópár régi (autóváltás, külföld, gyerek miatt, vagy csak megunta a fórumot), de jött egy rakás új tag is. Tehát a taglétszám megvan, és aktív tagok is vannak. A Bp-i régióból is sokan vannak, egy-egy minitalin meg mostanában örülünk, ha van 7-8 autó. 3 évvel ezelőtt még 25-30 is volt. Most a nagytalira vizionálunk 25-30 autót, jóesetben. NAGYtali. Mondeoból "annyi van mint a szemét", egy utcán ha végigmész, vagy 10-et látsz belőle. Egy talira meg alig lehet összevadászni annyi tagot, hogy egyáltalán talinak lehessen hívni. Tényleg nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka. Az elmúlt 2 évben lett ez nagyon látványos.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #2706 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 16:50:20 »

Tudom, hogy nem most kerül szóba először, de miért lehet az, hogy ilyen kicsi az érdeklődés a nagytalik (és az utóbbi időkben a minitalik) iránt (is)? Ellenpéldának lehet hozni a Focus klubbot, a BMW-seket, az Opeleseket, stb. Sőt, nyáron volt Mini találkozó valahol a Balatonon, ahonnan egész Európából jöttek. Ez utóbbi igaz kicsit sarkos példa, mert a Mini az tipikusan ilyen szerelemautó.
Most ne azt nézzük, hogy mi volt régebben, meg hogy elkoptak a régi tagok, stb. Ez nem lényeg. Elment jópár régi (autóváltás, külföld, gyerek miatt, vagy csak megunta a fórumot), de jött egy rakás új tag is. Tehát a taglétszám megvan, és aktív tagok is vannak. A Bp-i régióból is sokan vannak, egy-egy minitalin meg mostanában örülünk, ha van 7-8 autó. 3 évvel ezelőtt még 25-30 is volt. Most a nagytalira vizionálunk 25-30 autót, jóesetben. NAGYtali. Mondeoból "annyi van mint a szemét", egy utcán ha végigmész, vagy 10-et látsz belőle. Egy talira meg alig lehet összevadászni annyi tagot, hogy egyáltalán talinak lehessen hívni. Tényleg nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka. Az elmúlt 2 évben lett ez nagyon látványos.
....csak beleolvastak néhány agymenesbe,és mindjárt tovább is álltak. :-)))
továbbá ha valakinek megvan a baráti társasága,annak csak segítség kell,és nem új barátok.abszolút megértem azt is,akinek az auto csak egy eszköz.aki nem fanatikus,az nincs is köztünk!kb ennyi.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2707 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 17:54:31 »

....csak beleolvastak néhány agymenesbe,és mindjárt tovább is álltak. :-)))
továbbá ha valakinek megvan a baráti társasága,annak csak segítség kell,és nem új barátok.abszolút megértem azt is,akinek az auto csak egy eszköz.aki nem fanatikus,az nincs is köztünk!kb ennyi.
Hát ja, ilyesmi

Tudom, hogy nem most kerül szóba először, de miért lehet az, hogy ilyen kicsi az érdeklődés a nagytalik (és az utóbbi időkben a minitalik) iránt (is)? Ellenpéldának lehet hozni a Focus klubbot, a BMW-seket, az Opeleseket, stb. Sőt, nyáron volt Mini találkozó valahol a Balatonon, ahonnan egész Európából jöttek. Ez utóbbi igaz kicsit sarkos példa, mert a Mini az tipikusan ilyen szerelemautó.
Most ne azt nézzük, hogy mi volt régebben, meg hogy elkoptak a régi tagok, stb. Ez nem lényeg. Elment jópár régi (autóváltás, külföld, gyerek miatt, vagy csak megunta a fórumot), de jött egy rakás új tag is. Tehát a taglétszám megvan, és aktív tagok is vannak. A Bp-i régióból is sokan vannak, egy-egy minitalin meg mostanában örülünk, ha van 7-8 autó. 3 évvel ezelőtt még 25-30 is volt. Most a nagytalira vizionálunk 25-30 autót, jóesetben. NAGYtali. Mondeoból "annyi van mint a szemét", egy utcán ha végigmész, vagy 10-et látsz belőle. Egy talira meg alig lehet összevadászni annyi tagot, hogy egyáltalán talinak lehessen hívni. Tényleg nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka. Az elmúlt 2 évben lett ez nagyon látványos.

Mindenkinek más a fontos, másra szakít időt, és másra szán pénzt...  Ahogy írtad lecserélődött a brigád, és a mostaniak másképp látják. Én (meg azért van még jó pár) nem csak azért lógok itt, h segítséget kapjak, sokan igen és nem mennek találkozódni.  Ez van. Kíváncsi leszek a mostanira mert itt nem lehet arra hivatkozni, h sok a pálya!  Én megyek.   Ha nem kell dolgoznom, lesz rá pénzem, lesz elég gázolaj a kocsiba, és elengedem magamat szombatra  eplus2     
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #2708 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 20:11:07 »

Pörgessük, ki ajánlotta ezt a helyet? Zsoel?

Szia Scratch!

Nem Zseol volt! Én írtam, mert Joe kérdezte lejebb:
http://mondeo.hu/index.php?topic=5994.msg687792#msg687792
Ezért bátorkodtam felvetni a lehetőséget, (ezt le sem merem írni: mert én már jártam ott két mondis talin) és a helyszín szerintem nagyon ideális egy füves talira - tényleg nagyon kultúrált környezet, igazán jó sütögetésre, barátkozásra, kicsi szerelgetésre és a kis játszótér miatt a kicsiny gyerekeseknek is egy kellemes kikapcsolódás lehet.
De ez csak egy ötlet, egy lehetőség, sőt még Zsoel-t sem kérdeztem meg, hogy egyáltalán működhetne-e a dolog.  worship integet2
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.13 hétfő, 20:13:01 írta V.Tamás » Naplózva
PaLa
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Új hozzászólás #2709 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 21:10:45 »

Én még új vagyok itt, de komolyan szervezett talira esélyem se volt elmenni, mert 4 hete vettem a kocsit Smiley

Viszont az én meglátásom az, hogy inkább a kertipartis vonal felé megy el szívsebben a csapat, mint az autószerelős repülőteres - meglátásom szerint sportosabb - irányba. A másik, hogy egy 50-60 oldalnyi támában elvesznek az adatok, tehát nyissatok témát az új találkozóknak, hogy az újak (mint pl én) is eligazodhassunk a fórumban. Mi még nem tudjuk, mit kell figyelni...

Abszolút vevő lennék pl. egy találkozóra, az se baj, ha szétszeditek és összerakjátok a kocsimat közben, csak sör legyen meg jó társaság Smiley
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2710 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 21:32:57 »

Én még új vagyok itt, de komolyan szervezett talira esélyem se volt elmenni, mert 4 hete vettem a kocsit Smiley

Viszont az én meglátásom az, hogy inkább a kertipartis vonal felé megy el szívsebben a csapat, mint az autószerelős repülőteres - meglátásom szerint sportosabb - irányba. A másik, hogy egy 50-60 oldalnyi támában elvesznek az adatok, tehát nyissatok témát az új találkozóknak, hogy az újak (mint pl én) is eligazodhassunk a fórumban. Mi még nem tudjuk, mit kell figyelni...

Abszolút vevő lennék pl. egy találkozóra, az se baj, ha szétszeditek és összerakjátok a kocsimat közben, csak sör legyen meg jó társaság Smiley
A sör biztos ugrott - hacsak nem alkoholmentes. Autós talin az alkoholt nem rossz ötlet mellőzni. Mivel nem ottalvós, hanem d.u./este hazajövős a buli. A jó társaság viszont adott Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #2711 Dátum: 2012.08.13 hétfő, 22:36:43 »

Akkor maradjunk az eredeti felállásnál, tavasz beton, ősz fű. Írok Zsoel-nek.

Válaszoltam neked, de itt is közzéteszem.
Ha időben kiderül, hogy ez a hely megfelelő lesz-e, akkor szervezésben tudok segíteni.
Szerintem a korábbi tarifa tartható, most nem emlékszem pontosan, hogy 1000 ft/fő /nagykorú, gyermek nem fizetett/ vagy 1000 ft/autó.
Korrekt kis hely, de nézzétek meg magatok is:

http://videa.hu/videok/jarmuvek/mondeo-tali-mix-2010.05.15.-auto-lajosmizse-szaszpa-horgaszto-PnXx8XK1hHjRfD1P
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2712 Dátum: 2012.08.14 kedd, 08:42:00 »

Szia Scratch!

Nem Zseol volt! Én írtam, mert Joe kérdezte lejebb:
http://mondeo.hu/index.php?topic=5994.msg687792#msg687792
Ezért bátorkodtam felvetni a lehetőséget, (ezt le sem merem írni: mert én már jártam ott két mondis talin) és a helyszín szerintem nagyon ideális egy füves talira - tényleg nagyon kultúrált környezet, igazán jó sütögetésre, barátkozásra, kicsi szerelgetésre és a kis játszótér miatt a kicsiny gyerekeseknek is egy kellemes kikapcsolódás lehet.
De ez csak egy ötlet, egy lehetőség, sőt még Zsoel-t sem kérdeztem meg, hogy egyáltalán működhetne-e a dolog.  worship integet2

Szia,

szuper! Viszont ez nekünk távolabb van, mindenkép kellene a segítség a lebonyolításban! Ebben számíthatunk Rád? Írok Zsoel-nek is!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #2713 Dátum: 2012.08.14 kedd, 09:18:26 »

Ha meglesz a végső időpont, akkor én leszervezem!
De minnél hamarabb kellene dönteni, mert horgásztóról lévén szó, többször szerveznek itt horgászversenyeket is.
És akkor nem lesz szabad férőhelyünk!!!
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2714 Dátum: 2012.08.14 kedd, 10:08:57 »

Ha meglesz a végső időpont, akkor én leszervezem!
De minnél hamarabb kellene dönteni, mert horgásztóról lévén szó, többször szerveznek itt horgászversenyeket is.
És akkor nem lesz szabad férőhelyünk!!!

Nézzük meg szept. végét okt. elejét, hogy mi szabad még, és mennyiért.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zsoel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10594



« Új hozzászólás #2715 Dátum: 2012.08.14 kedd, 10:26:38 »

Nézzük meg szept. végét okt. elejét, hogy mi szabad még, és mennyiért.

Most beszéltem a tulajjal.
Szeptember 29 és október 06 még szabad.
Árak: 1000 ft/fő (14 év alatt nem kell fizetni)
Gépkocsi parkolás füves helyen, teljes területhasználat, WC, zuhanyzó, konyha, étkező.
Ez az ár és ezek a feltételek a találkozóra vonatkoznak.

Ha valaki horgászni szeretne azt külön beszéljük meg!
Naplózva

MKIV, 2.0 TDCi, Ghia mánia! Smiley
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #2716 Dátum: 2012.08.14 kedd, 10:28:52 »

Most beszéltem a tulajjal.
Szeptember 29 és október 06 még szabad.
Árak: 1000 ft/fő (14 év alatt nem kell fizetni)
Gépkocsi parkolás füves helyen, teljes területhasználat, WC, zuhanyzó, konyha, étkező.
Ez az ár és ezek a feltételek a találkozóra vonatkoznak.

Ha valaki horgászni szeretne azt külön beszéljük meg!
Sport peca, mennyi lenne?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2717 Dátum: 2012.08.14 kedd, 10:32:58 »

Most beszéltem a tulajjal.
Szeptember 29 és október 06 még szabad.
Árak: 1000 ft/fő (14 év alatt nem kell fizetni)
Gépkocsi parkolás füves helyen, teljes területhasználat, WC, zuhanyzó, konyha, étkező.
Ez az ár és ezek a feltételek a találkozóra vonatkoznak.

Ha valaki horgászni szeretne azt külön beszéljük meg!
Lehet fel kellene hívnod Scrath-et vagy Joe-t, h melyik dátum legyen. Vagy privát. Nem mindig vannak itt.  wave 
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #2718 Dátum: 2012.08.14 kedd, 10:53:33 »

Most beszéltem a tulajjal.
Szeptember 29 és október 06 még szabad.
Árak: 1000 ft/fő (14 év alatt nem kell fizetni)
Gépkocsi parkolás füves helyen, teljes területhasználat, WC, zuhanyzó, konyha, étkező.
Ez az ár és ezek a feltételek a találkozóra vonatkoznak.

Ha valaki horgászni szeretne azt külön beszéljük meg!

 eljen
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 [55]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.