Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 04:32:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: CAR-DVR - Menetrögzítő kamera  (Megtekintve 363241 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2012.12.22 szombat, 17:24:17 »

Bebarkácsoltam ma a tápkábelét kamerának, már a végére bele voltam fagyva a kocsiba. Smiley
Végülis a tükörtől a tetőkárpit alatt vittem az A oszlopig, majd mögötte a műszerfalig, ott be a kesztyűtartó mögé, majd a középkonzol mögé, és az anyós bizonsági öv csatinál jön ki a szivargyújtóba egyenlőre, amit átbiztosítékoztam olyanra, hogy most csak gyújtáson működik, így szépen kapcsolja ki-be a kamerát is.
Ha kicsit melegebb lesz majd bekerül neki egy külön szivargyújtó aljzat a váltó alatti üres helyre, a műanyag mögé, és akkor teljesen el fog tünni.
Cserébe ezt a műanyagot sikerült eltörni. Sad



Kiderült az is, hogy a kesztyűtartó teleszkópot az elöző tulaj eltörhette, az se volt a helyén, és talpa törött.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2012.12.22 szombat, 18:26:48 »

Bebarkácsoltam ma a tápkábelét kamerának, már a végére bele voltam fagyva a kocsiba. Smiley
Végülis a tükörtől a tetőkárpit alatt vittem az A oszlopig, majd mögötte a műszerfalig, ott be a kesztyűtartó mögé, majd a középkonzol mögé, és az anyós bizonsági öv csatinál jön ki a szivargyújtóba egyenlőre, amit átbiztosítékoztam olyanra, hogy most csak gyújtáson működik, így szépen kapcsolja ki-be a kamerát is.
Ha kicsit melegebb lesz majd bekerül neki egy külön szivargyújtó aljzat a váltó alatti üres helyre, a műanyag mögé, és akkor teljesen el fog tünni.
Cserébe ezt a műanyagot sikerült eltörni. Sad
Kiderült az is, hogy a kesztyűtartó teleszkópot az elöző tulaj eltörhette, az se volt a helyén, és talpa törött.
Van ilyen műanyagom!! Tegnap dobtam ki a kukába, mert rendet raktam a műhelybe. még ki tudom guberálni ha kell.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2012.12.22 szombat, 21:54:05 »

Van ilyen műanyagom!! Tegnap dobtam ki a kukába, mert rendet raktam a műhelybe. még ki tudom guberálni ha kell.

Hálás lennék érte!  worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2012.12.22 szombat, 22:04:07 »

Hálás lennék érte!  worship
hétfőn előtúrom!
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2012.12.22 szombat, 22:08:45 »

hétfőn előtúrom!

Köszönöm!  worship
(Tök feleslegesen feszegettem le, nem ott jött ki a kábel, ebbe a hidegbe meg olyan volt a mint a ropi. Sad )
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2012.12.23 vasárnap, 20:59:50 »

Bebarkácsoltam ma a tápkábelét kamerának, már a végére bele voltam fagyva a kocsiba. Smiley
Végülis a tükörtől a tetőkárpit alatt vittem az A oszlopig, majd mögötte a műszerfalig, ott be a kesztyűtartó mögé, majd a középkonzol mögé, és az anyós bizonsági öv csatinál jön ki a szivargyújtóba egyenlőre, amit átbiztosítékoztam olyanra, hogy most csak gyújtáson működik, így szépen kapcsolja ki-be a kamerát is.
Ha kicsit melegebb lesz majd bekerül neki egy külön szivargyújtó aljzat a váltó alatti üres helyre, a műanyag mögé, és akkor teljesen el fog tünni.
Cserébe ezt a műanyagot sikerült eltörni. Sad
Kiderült az is, hogy a kesztyűtartó teleszkópot az elöző tulaj eltörhette, az se volt a helyén, és talpa törött.
Neked jobbkormányos kocsid van?  vigyor3
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2012.12.23 vasárnap, 22:42:23 »

Neked jobbkormányos kocsid van?  vigyor3

Mindig ezt a képet dobja a Google MK3 belsőre. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #257 Dátum: 2012.12.24 hétfő, 09:26:19 »

Köszönöm!  worship
(Tök feleslegesen feszegettem le, nem ott jött ki a kábel, ebbe a hidegbe meg olyan volt a mint a ropi. Sad )
nem is szabad ilyen időben kinn szerelgetni.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2012.12.24 hétfő, 18:05:12 »

nem is szabad ilyen időben kinn szerelgetni.

Tudod a lelkesedés, addig nem tudtam nyugodtan aludni, még be nem volt szerelve. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2012.12.25 kedd, 16:25:06 »

Köszönöm!  worship
(Tök feleslegesen feszegettem le, nem ott jött ki a kábel, ebbe a hidegbe meg olyan volt a mint a ropi. Sad )
megtaláltam.  hogy legyen?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2012.12.25 kedd, 19:46:34 »

ezt irhatnám az élmény topikba is de ide irom tanulság képpen,hogy miért jó ha van hisz soha nem lehet tudni mikor lehet rá szükség.

az eset a következö

röviden a helyszin

országút-lakott terület jelzö tábla-tábla után kb 10-15 méterre forgalom lassitó sziget.

haladok az úton 90 km/óra tartva mellettem a család,elötten egy másik autó halad tisztességes követési tákvolságot tartok (kb.20 méter).
a lakott terület jelzö táblánál állt egy fekete autó kivág körénk azt hittem neki megy az elöttem haladónak.
a feleségem rögtön jellemezte ,hogy ki ez és mit csinál.én fékeztem  közben volt duda fénykürt,majd ugy itéltem meg inkább kikerülöm a forgalom lassitó szigettel eggyütt mivel szemböl nem jött senki és beálltam elé.
a lakott területen tartva az 50km/órát mikor nem jött senki szemböl mellém hajtott és mutogatott egy zöld mellényes az anyós ülésröl,hogy áljak félre.faluvédönek néztem az is volt.megáltam,hogy mi baja lehet segitségre szorul.
a megállás után kiderült,hogy a sofför egy körzeti megbizott rendör.kissé ideges volt ezt meg is jegyezte a feleségem is.

most leirom a párbeszédet
-jó estét!száljon ki a kocsiból.a papirokat kérném ellenörzésre
-jó estét egy pillanat máris adom
-elhiszem,hogy nehezen tolerálja ha valaki igy ki penderedik maga elé
-igy igen,ezért csináltam azt az elkerülö manövert
-gondolom picit gyorsan is jött és nem akart akkorát fékezni sem
-igy van nem akartam akkorát fékezni igy jobbnak láttam elkerülni egy esetleges balesetet.a sebességet pedig száraz úton az országutnak megfelelöen és a bizalmi elv alapján választottam meg ami elöirja,hogy hirtelen fékezésre,irányváltoztatásra nem kényszeritjük autós tásunkat
-a kocsi a magáé?
-igen
-hol dolgozik?
-nem ide tartozik,had kérdezzem meg mégis mi volt a szándéka,hogy igy ki hajtott az útra úgy,hogy mögöttem senki nem jött.az nem lett volna jó?én oda adtam az igazolványom most én is szeretném elkérni az önét,fel irnám az azonosittó jelét.
-minek az magának?
-csak szeretném a menetrögzitö kamera felvétele mellé tüzni és ha lesz idöm megmutatnám az örsön a felettesének.(félrenézett gondolom az idegtöl nem vette észre,hogy ott figyel az ablakban)
-a kisgyermek a magáé?
-igen
-tudja mit vegyen neki egy szép ajándékot a 10000 forintos helyszini birság helyett.
-köszönöm
-viszát további jó utat
-viszlát,jó estét.


beültek az autóba és elmentek.
nekem az sem tetszett,ahogy megállitott ha rendör kapcsoljon már valami fényjelzést föleg ha civil autóval van.honnan tudjam ki az és mit akar.


hát ennyi röviden.  wave
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2012.12.25 kedd, 19:58:30 »

ezt irhatnám az élmény topikba is de ide irom tanulság képpen,hogy miért jó ha van hisz soha nem lehet tudni mikor lehet rá szükség.

az eset a következö

röviden a helyszin

országút-lakott terület jelzö tábla-tábla után kb 10-15 méterre forgalom lassitó sziget.

haladok az úton 90 km/óra tartva mellettem a család,elötten egy másik autó halad tisztességes követési tákvolságot tartok (kb.20 méter).
a lakott terület jelzö táblánál állt egy fekete autó kivág körénk azt hittem neki megy az elöttem haladónak.
a feleségem rögtön jellemezte ,hogy ki ez és mit csinál.én fékeztem  közben volt duda fénykürt,majd ugy itéltem meg inkább kikerülöm a forgalom lassitó szigettel eggyütt mivel szemböl nem jött senki és beálltam elé.
a lakott területen tartva az 50km/órát mikor nem jött senki szemböl mellém hajtott és mutogatott egy zöld mellényes az anyós ülésröl,hogy áljak félre.faluvédönek néztem az is volt.megáltam,hogy mi baja lehet segitségre szorul.
a megállás után kiderült,hogy a sofför egy körzeti megbizott rendör.kissé ideges volt ezt meg is jegyezte a feleségem is.

most leirom a párbeszédet
-jó estét!száljon ki a kocsiból.a papirokat kérném ellenörzésre
-jó estét egy pillanat máris adom
-elhiszem,hogy nehezen tolerálja ha valaki igy ki penderedik maga elé
-igy igen,ezért csináltam azt az elkerülö manövert
-gondolom picit gyorsan is jött és nem akart akkorát fékezni sem
-igy van nem akartam akkorát fékezni igy jobbnak láttam elkerülni egy esetleges balesetet.a sebességet pedig száraz úton az országutnak megfelelöen és a bizalmi elv alapján választottam meg ami elöirja,hogy hirtelen fékezésre,irányváltoztatásra nem kényszeritjük autós tásunkat
-a kocsi a magáé?
-igen
-hol dolgozik?
-nem ide tartozik,had kérdezzem meg mégis mi volt a szándéka,hogy igy ki hajtott az útra úgy,hogy mögöttem senki nem jött.az nem lett volna jó?én oda adtam az igazolványom most én is szeretném elkérni az önét,fel irnám az azonosittó jelét.
-minek az magának?
-csak szeretném a menetrögzitö kamera felvétele mellé tüzni és ha lesz idöm megmutatnám az örsön a felettesének.(félrenézett gondolom az idegtöl nem vette észre,hogy ott figyel az ablakban)
-a kisgyermek a magáé?
-igen
-tudja mit vegyen neki egy szép ajándékot a 10000 forintos helyszini birság helyett.
-köszönöm
-viszát további jó utat
-viszlát,jó estét.


beültek az autóba és elmentek.
nekem az sem tetszett,ahogy megállitott ha rendör kapcsoljon már valami fényjelzést föleg ha civil autóval van.honnan tudjam ki az és mit akar.


hát ennyi röviden.  wave
Bicskanyitogató. Ahonnan én jövök az ilyen önjelölt igazságosztónak tíz percet nem adnék egy kiadós verés nélkül.
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2012.12.26 szerda, 13:11:52 »


Nincs miért megállni az ilyen "felszólításra"  wave
Ha rendőr, kapcsoljon megkülönböztető jelzést, vagy rakja ki a "palacsintasütőjét" (gumibot nem alkalmas ilyenre), hogy mi a szándéka.
Tisztában kéne lenni, milyen jelzésre vagy köteles megállni.
Ha én egy láthatósági mellénnyel a hasamon átintegetek neked, hogy állj meg, akkor szó nélkül megteszed, és átadod az irataidat?
Ne legyél már ennyire naívka  smile
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2012.12.26 szerda, 19:59:04 »

Nincs miért megállni az ilyen "felszólításra"  wave
Ha rendőr, kapcsoljon megkülönböztető jelzést, vagy rakja ki a "palacsintasütőjét" (gumibot nem alkalmas ilyenre), hogy mi a szándéka.
Tisztában kéne lenni, milyen jelzésre vagy köteles megállni.
Ha én egy láthatósági mellénnyel a hasamon átintegetek neked, hogy állj meg, akkor szó nélkül megteszed, és átadod az irataidat?
Ne legyél már ennyire naívka  smile
jól beszélsz  eljen a munka közben nem szoktak megállitani még kék lámpával sem. gondolom ez betudható a kék rendszámnak.most nem melóztam  vigyor3 de én csak azért áltam meg mert kiváncsi voltam mi a gond.na persze vagány voltam mert az oldalamon volt a kis okos.
az,hogy rendör volt az menetközben derült ki.gondolom ö is tisztában volt vele,hogy ez nem igy müködik csak gondolta ö a helyi b.szájba és majd megmutatja.
de azért jót dumáltunk.
« Utoljára szerkesztve: 2012.12.26 szerda, 20:05:56 írta coboy » Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2012.12.27 csütörtök, 08:42:40 »

jól beszélsz  eljen a munka közben nem szoktak megállitani még kék lámpával sem. gondolom ez betudható a kék rendszámnak.most nem melóztam  vigyor3 de én csak azért áltam meg mert kiváncsi voltam mi a gond.na persze vagány voltam mert az oldalamon volt a kis okos.
az,hogy rendör volt az menetközben derült ki.gondolom ö is tisztában volt vele,hogy ez nem igy müködik csak gondolta ö a helyi b.szájba és majd megmutatja.
de azért jót dumáltunk.

A tisztánlátás végett:

(2)14 Ha a rendőr a forgalmat nem útkereszteződésben irányítja,

a) a járművek megállítására

aa) karjának vagy fehér szegélyű piros tárcsának függőleges feltartásával, piros vagy fehér fény körbeforgatásával, illetőleg síppal ad jelzést,

ab) menet közben a megkülönböztető fényjelzést használó gépkocsiból, illetve motorkerékpárról ad jelzést, karjának, fehér szegélyű piros tárcsának, piros vagy fehér fényű lámpának fel-le mozgatásával, illetőleg hangszórón vagy a megállásra felhívó szövegű felirattal;

b) a megkülönböztető fényjelzést használó gépkocsiból vagy motorkerékpárról, illetőleg rendőrségi helikopterről hangszórón keresztül adott, a követendő közlekedési magatartásra vonatkozó utasításának megfelelő módon kell az úton közlekedő jármű vezetőjének eljárnia.

(3) A rendeletben meghatározott egyéb közúti jelzések és a forgalmi szabályok csak annyiban irányadók, amennyiben a rendőr jelzésével nem ellentétesek.

(4)15 Az (1), (2) és a (3) bekezdésben foglalt rendelkezések értelemszerűen irányadók a szolgálatban lévő katonai forgalomszabályozó, a katasztrófavédelmi hatóság közúti ellenőre, a vám- és pénzügyőr, a tűzoltó, valamint a forgalmat ellenőrző közlekedési hatóság közúti ellenőre által adott jelzésekre is.

(5)16 A közterület-felügyelő a jármű megállítására a (2) bekezdés a) pont aa) alpontjában foglalt jelzést adja. Az ilyen jelzés észlelése esetén a járművel meg kell állni.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2012.12.27 csütörtök, 22:02:36 »

megtaláltam.  hogy legyen?

Ha nincs útban, és ha jössz a tavaszi nagy Mondeo talin nekem bőven elég. Ha útban van, vagy nem jössz a nagy talira, akkor fizetem a postát, meg természetesen amit gondolsz érte!  worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2012.12.27 csütörtök, 22:56:24 »

Ha nincs útban, és ha jössz a tavaszi nagy Mondeo talin nekem bőven elég. Ha útban van, vagy nem jössz a nagy talira, akkor fizetem a postát, meg természetesen amit gondolsz érte!  worship
pénzt nem kérek érte, a kukából szedtem ki  smile elviszem tavasszal. mikor és hol lesz?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2012.12.27 csütörtök, 23:13:32 »

pénzt nem kérek érte, a kukából szedtem ki  smile elviszem tavasszal. mikor és hol lesz?

Május vége, június eleje, szóval se fix dátum, se fix hely.
Bp-en vagy? Alkalom adtán járok arra is, esetleg össze tudunk futni, bár én télen újra szét nem fogom bontani, az biztos! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2012.12.29 szombat, 11:10:14 »

Május vége, június eleje, szóval se fix dátum, se fix hely.
Bp-en vagy? Alkalom adtán járok arra is, esetleg össze tudunk futni, bár én télen újra szét nem fogom bontani, az biztos! Smiley
Nem, van olyan része is az országnak ami nem büdipest  vigyor3  Szólj ha kell, és feladom postán  wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2012.12.29 szombat, 11:52:30 »

Nem, van olyan része is az országnak ami nem büdipest  vigyor3  Szólj ha kell, és feladom postán  wave

Írok pü-t! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2013.01.17 csütörtök, 16:12:27 »

Ez pedig szürkületkor, főúton:

http://youtu.be/A01NJjtWIMg

Holnap készítek teljesen sötétben is.

Szia,

a napokban rendelnék magamnak is egy ilyet.
Vannak új tapasztalatok? Pozitív/negatív?
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2013.01.18 péntek, 08:08:43 »

Szia,

a napokban rendelnék magamnak is egy ilyet.
Vannak új tapasztalatok? Pozitív/negatív?


Tökéletesen megy, nappal, esőben, sötétben mindig!  eljen Én ajánlom!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2013.01.18 péntek, 10:27:00 »

Tökéletesen megy, nappal, esőben, sötétben mindig!  eljen Én ajánlom!

felbontás valós 720p? vagy inkább interpolált?
ma vagy a hétvégén rendelek
a tápod már megcsináltam, csak majd be kell kötni a beltér világításra valamikor ha már itt lesz a kamera is
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2013.01.18 péntek, 11:04:37 »

felbontás valós 720p? vagy inkább interpolált?
ma vagy a hétvégén rendelek
a tápod már megcsináltam, csak majd be kell kötni a beltér világításra valamikor ha már itt lesz a kamera is

Passz, gyanítom, hogy interponált.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2013.01.21 hétfő, 14:49:23 »

Passz, gyanítom, hogy interponált.

A múlt héten megjött nekem is. Olybá tűnik, hogy 720p és nem interpolált, bár a rendszámok bizonyos megvilágításánál gyanus a dolog. Ettől függetlenül meg vagyok elégedve, a gsenzor jól működik és minden jól megy.

Üdv
Csaba
Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2013.01.21 hétfő, 14:56:22 »

A múlt héten megjött nekem is. Olybá tűnik, hogy 720p és nem interpolált, bár a rendszámok bizonyos megvilágításánál gyanus a dolog. Ettől függetlenül meg vagyok elégedve, a gsenzor jól működik és minden jól megy.

Üdv
Csaba

az enyém ma indult útnak HK-ból
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2013.01.21 hétfő, 15:10:08 »

felbontás valós 720p? vagy inkább interpolált?
ma vagy a hétvégén rendelek
a tápod már megcsináltam, csak majd be kell kötni a beltér világításra valamikor ha már itt lesz a kamera is
a 720p az 720p  vigyor3
ha interpolált akkor 720i  smile
Egyébként az ritka, vagy 720p szok lenni vagy akkor 1080i. 720i ritka vagy tán sosevolt Smiley
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2013.01.21 hétfő, 15:26:33 »

a 720p az 720p  vigyor3
ha interpolált akkor 720i  smile
Egyébként az ritka, vagy 720p szok lenni vagy akkor 1080i. 720i ritka vagy tán sosevolt Smiley

Nem.

A 720i az interlaced, azaz váltott soros. Az TV-nél van, ilyet kamerában nem szokás manapság használni.

Az interpolált azt jelenti, hogy ugyan 720p képet ad ki, de azt nem egy 1280*720 képpont felbontású képérzékelővel hozza létre, hanem mondjuk csak egy 400-600 k pixelessel, és abból számolja ki a magasabb felbontású képet.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2013.01.21 hétfő, 15:32:52 »

Nem.

A 720i az interlaced, azaz váltott soros. Az TV-nél van, ilyet kamerában nem szokás manapság használni.

Az interpolált azt jelenti, hogy ugyan 720p képet ad ki, de azt nem egy 1280*720 képpont felbontású képérzékelővel hozza létre, hanem mondjuk csak egy 400-600 k pixelessel, és abból számolja ki a magasabb felbontású képet.

AndyA


Ezen a területen nem vagyok jártas, de e emlékeim szerint az i a rögzítésnél az interpollációt, a vetítésnél az interlaced-et jelenti. Ami kettő összefügg abban, hogy az interpolláltnál is két képből ptóbál még számolni, ezért is van az, hogy a 720p tud 1080i-t, mert amiből számol, abból el kell készítenie a megfelelő mennyiségű képpontot.

Ez a terület egy picit még homályos nekem, bocs ha valamit rosszul írtam
Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2013.01.21 hétfő, 15:38:18 »

Nem.

A 720i az interlaced, azaz váltott soros. Az TV-nél van, ilyet kamerában nem szokás manapság használni.

Az interpolált azt jelenti, hogy ugyan 720p képet ad ki, de azt nem egy 1280*720 képpont felbontású képérzékelővel hozza létre, hanem mondjuk csak egy 400-600 k pixelessel, és abból számolja ki a magasabb felbontású képet.

AndyA


ez pont így van
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2013.01.22 kedd, 06:14:11 »

Két érdekes alternatív megoldás. 5-és 7 inch méretű navigációs készülékek beépített menetrögzítővel.

http://www.ebay.com/itm/5-Inch-16-9-Car-DVR-GPS-Navigator-4GB-720P-Dual-Camera-Supports-Night-Vision-/251212593519?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D5046953603462172253%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D251212593519%26

http://www.ebay.com/itm/7-Touch-Screen-GPS-Navigation-Car-Recorder-F2-0-Lens-avin-Rearview-Mirror-G7-/261158861811?pt=US_Car_Alarms_Security_Systems&hash=item3cce47fbf3

A másodikban tolatókamera is van, plusz PIP-es.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:01:33 »

Ilyet vettünk szg-vel, ma adtam oda neki:
http://viewitem.eim.ebay.hu/HD-720P-Dashboard-Car-vehicle-Camera-Video-Recorder-DVR-Cam-Gsensor-Black-box/150944544770/item

Megvolt az első teszt, töltöm YouTube-ra! Smiley
Ez pl. egy 32GB microSD kártyára milyen hosszú felvételt tud rögzíteni? Nemsokára én is szeretnék rendelni egyet, de nem csak esetleges balesetek és vitás helyzetek rögzítésére, hanem pl. egy utazásnál a táj megörökítésére is, ahol épp járok. Vagy egy vidámparkban a hullámvasúton (mint a GoPro kamerák), stb. Elsődleges cél persze a menetrögzítés lenne.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:05:10 »

Ez pl. egy 32GB microSD kártyára milyen hosszú felvételt tud rögzíteni? Nemsokára én is szeretnék rendelni egyet, de nem csak esetleges balesetek és vitás helyzetek rögzítésére, hanem pl. egy utazásnál a táj megörökítésére is, ahol épp járok. Vagy egy vidámparkban a hullámvasúton (mint a GoPro kamerák), stb. Elsődleges cél persze a menetrögzítés lenne.

A minősége nem gopro. Menetrögzítésre alkalmas, de családi filmet nem csinálsz belőle. De nem is 70eHUF-ba kerül. A cucc egy cél hardver a menetrögzítésre. nekem 8GB-os kártya van benne és kb egy órás utat tud rögzíteni, ha a hangot leveszed és esetleg mást is, akkor talán 2h.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:11:50 »

A minősége nem gopro. Menetrögzítésre alkalmas, de családi filmet nem csinálsz belőle. De nem is 70eHUF-ba kerül. A cucc egy cél hardver a menetrögzítésre. nekem 8GB-os kártya van benne és kb egy órás utat tud rögzíteni, ha a hangot leveszed és esetleg mást is, akkor talán 2h.
Én sem egy HD videókamera minőségét várom tőle, hanem ha pl. szép hegyek között megyek Ausztriában, akkor össze tudjak vágni a 4-5 órás menetidőből egy 10 perces videót, hogy "itt jártunk".
A hullámvasútnál is ha hozza egy telefon kamerájának a minőségét, már jó.

De akkor a lényeg, hogy kb. 1 óra = 8GB hely. Azaz egy 32GB kártyára kb. 4 órányi utazás fér rá. Természetesen a minőség 720p-ben lenne, akkor van értelme.

Amúgy néztem eBay-en 1080p kamerákat is, és azok is ilyen árban vannak, max. pár dollárral többek. Csak azokról nincs megbízható forrásból (ti) vélemény, az eladói videók meg nyilván kamu mind, mert eladni akarnak vele.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:12:47 »

Ez pl. egy 32GB microSD kártyára milyen hosszú felvételt tud rögzíteni? Nemsokára én is szeretnék rendelni egyet, de nem csak esetleges balesetek és vitás helyzetek rögzítésére, hanem pl. egy utazásnál a táj megörökítésére is, ahol épp járok. Vagy egy vidámparkban a hullámvasúton (mint a GoPro kamerák), stb. Elsődleges cél persze a menetrögzítés lenne.

32GB-ra valamivel több mint 3 órát, HD-be, hanggal együtt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:15:38 »

Én sem egy HD videókamera minőségét várom tőle, hanem ha pl. szép hegyek között megyek Ausztriában, akkor össze tudjak vágni a 4-5 órás menetidőből egy 10 perces videót, hogy "itt jártunk".
A hullámvasútnál is ha hozza egy telefon kamerájának a minőségét, már jó.

De akkor a lényeg, hogy kb. 1 óra = 8GB hely. Azaz egy 32GB kártyára kb. 4 órányi utazás fér rá. Természetesen a minőség 720p-ben lenne, akkor van értelme.

Amúgy néztem eBay-en 1080p kamerákat is, és azok is ilyen árban vannak, max. pár dollárral többek. Csak azokról nincs megbízható forrásból (ti) vélemény, az eladói videók meg nyilván kamu mind, mert eladni akarnak vele.

Én elösször egy 2GB-os kártyával próbálam, arra 13 perc fért.
Most a 16GB-osra 1:40 perc körül, de nagyon függ a fényviszonyoktól, este jóval több rámegy.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:22:20 »

Én elösször egy 2GB-os kártyával próbálam, arra 13 perc fért.
Most a 16GB-osra 1:40 perc körül, de nagyon függ a fényviszonyoktól, este jóval több rámegy.
13 perc Cheesy
Mondjuk ha úgy nézzük, az is elég. Általában max. 30mp elég, ha balesethez kell.

De pl. egy Mondeo Nagytalira menet is jópofa lenne a sort végigfilmezni a pályán, és akkor nem kell az ablakon kilógva telefonos kamerákkal vezetés közben bohóckodni.

Amúgy van még valaki, aki ilyen 1-2 hónap múlva rendelne? Mert akkor lehetne egyszerre, hátha akkor kapnánk valami kedvezményt. Eddig vagyok én, és talán Big_Qba.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:38:15 »

13 perc Cheesy
Mondjuk ha úgy nézzük, az is elég. Általában max. 30mp elég, ha balesethez kell.

De pl. egy Mondeo Nagytalira menet is jópofa lenne a sort végigfilmezni a pályán, és akkor nem kell az ablakon kilógva telefonos kamerákkal vezetés közben bohóckodni.

Amúgy van még valaki, aki ilyen 1-2 hónap múlva rendelne? Mert akkor lehetne egyszerre, hátha akkor kapnánk valami kedvezményt. Eddig vagyok én, és talán Big_Qba.


Engem is érdekelne, de attól függ, hogy mikor rendelnél és milyet rendelnél, és mennyi az annyi?
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2013.01.22 kedd, 13:41:20 »

Engem is érdekelne, de attól függ, hogy mikor rendelnél és milyet rendelnél, és mennyi az annyi?
http://viewitem.eim.ebay.hu/HD-720P-Dashboard-Car-vehicle-Camera-Video-Recorder-DVR-Cam-Gsensor-Black-box/150944544770/item

Ezt rendelték innen páran. Szerintem kb. 1,5 hónap múlva rendelném, valamikor márc. elején. Nekem nem sürgős.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Ifju Balázs
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2013.01.22 kedd, 14:02:41 »

http://viewitem.eim.ebay.hu/HD-720P-Dashboard-Car-vehicle-Camera-Video-Recorder-DVR-Cam-Gsensor-Black-box/150944544770/item

Ezt rendelték innen páran. Szerintem kb. 1,5 hónap múlva rendelném, valamikor márc. elején. Nekem nem sürgős.

Ok.

Mindenképpen beszéljünk róla, mielőtt rendelsz!
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2013.01.22 kedd, 14:03:14 »

Én sem egy HD videókamera minőségét várom tőle, hanem ha pl. szép hegyek között megyek Ausztriában, akkor össze tudjak vágni a 4-5 órás menetidőből egy 10 perces videót, hogy "itt jártunk".
A hullámvasútnál is ha hozza egy telefon kamerájának a minőségét, már jó.

De akkor a lényeg, hogy kb. 1 óra = 8GB hely. Azaz egy 32GB kártyára kb. 4 órányi utazás fér rá. Természetesen a minőség 720p-ben lenne, akkor van értelme.

Amúgy néztem eBay-en 1080p kamerákat is, és azok is ilyen árban vannak, max. pár dollárral többek. Csak azokról nincs megbízható forrásból (ti) vélemény, az eladói videók meg nyilván kamu mind, mert eladni akarnak vele.

A látószög miatt a minőség sokszor rosszabb, mint az optika és a felbontás indokolná. De ez egy ilyen sport.

Akármilyen cuccról meg keress a youtube-on felhasználói videokat, van egy csomó. Na azt nem reklámilag csinálták, optimális körülmányek között. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2013.01.22 kedd, 14:40:42 »

Ok.

Mindenképpen beszéljünk róla, mielőtt rendelsz!
eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2013.01.22 kedd, 16:00:45 »

13 perc Cheesy
Mondjuk ha úgy nézzük, az is elég. Általában max. 30mp elég, ha balesethez kell.

De pl. egy Mondeo Nagytalira menet is jópofa lenne a sort végigfilmezni a pályán, és akkor nem kell az ablakon kilógva telefonos kamerákkal vezetés közben bohóckodni.

Amúgy van még valaki, aki ilyen 1-2 hónap múlva rendelne? Mert akkor lehetne egyszerre, hátha akkor kapnánk valami kedvezményt. Eddig vagyok én, és talán Big_Qba.

Igen! eljen  De én még gondolkozom, h nem e a dupla kamerás változatát vegyem: http://viewitem.eim.ebay.hu/New-Dual-Lens-Dashboard-Car-Camera-DVR-Vehicle-Video-Recorder-Cam-Gsensor-Black/321009584343/item
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2013.01.22 kedd, 16:04:37 »

Én elösször egy 2GB-os kártyával próbálam, arra 13 perc fért.
Most a 16GB-osra 1:40 perc körül, de nagyon függ a fényviszonyoktól, este jóval több rámegy.
Amúgy ez úgy működik, h pl a 2gb-os kártyánál 13 percet vesz és leáll, vagy folyamatosan vesz és az utsó 13 percet tudod megnézni, miután leállítottad a felvételt? Mert, ha igen, akkor számomra a 13 perc valszeg bőven elég, főleg a kétértelmű helyzetek miatt venném....
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2013.01.22 kedd, 16:07:18 »

Amúgy ez úgy működik, h pl a 2gb-os kártyánál 13 percet vesz és leáll, vagy folyamatosan vesz és az utsó 13 percet tudod megnézni, miután leállítottad a felvételt? Mert, ha igen, akkor számomra a 13 perc valszeg bőven elég, főleg a kétértelmű helyzetek miatt venném....
nem áll le, felülírja a legrégebbit
elvileg be lehet állítani hány percenként kezdjen el új felvételt...
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2013.01.22 kedd, 16:12:43 »

nem áll le, felülírja a legrégebbit
elvileg be lehet állítani hány percenként kezdjen el új felvételt...
eljen  worship
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2013.01.22 kedd, 16:18:57 »

Megéri a dupla kamera a pénzt?
Azért is érdemes meggondolni, mert egy barátomnak is kéne egy ilyen, és ha te is rendelsz, akkor már 4-et veszünk egyszerre. Így akár kedvezményt is kaphatunk.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2013.01.22 kedd, 17:23:03 »

Megéri a dupla kamera a pénzt?
Azért is érdemes meggondolni, mert egy barátomnak is kéne egy ilyen, és ha te is rendelsz, akkor már 4-et veszünk egyszerre. Így akár kedvezményt is kaphatunk.
jelen pillanatban + ~4e Ft nálam megér, így hátul is "védve" vagyok... de ez még nem 100%-os döntés...
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2013.01.22 kedd, 17:27:20 »

jelen pillanatban + ~4e Ft nálam megér, így hátul is "védve" vagyok... de ez még nem 100%-os döntés...
Van benne valami. Mondjuk lesz egy nap, mire behúzzuk a kocsiba a kábeleket. Nekem az a tervem, hogy a tetőkárpit alá behúzni a tápot, és a tükörnél csak 4-5 cm lógna ki. Így ha a készülék a töltőn van, akkor sem lóg kábel az utastérben.

Szerk: közben már 2 ismerősömnek is kell  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2013.01.22 kedd, 17:29:09 írta Domi » Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2013.01.22 kedd, 17:28:55 »

Van benne valami. Mondjuk lesz egy nap, mire behúzzuk a kocsiba a kábeleket. Nekem az a tervem, hogy a tetőkárpit alá behúzni a tápot, és a tükörnél csak 4-5 cm lógna ki. Így ha a készülék a töltőn van, akkor sem lóg kábel az utastérben.
hasonlóan gondoltam én is  taps
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.