Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 07:40:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 23   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: CAR-DVR - Menetrögzítő kamera  (Megtekintve 363276 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #350 Dátum: 2013.02.06 szerda, 08:48:31 »

Én csak arra akartam felkészíteni a nagyérdeműt, hogy ha szabályosan mennek a dolgok (nem csúszik át) mire lehet számítani, de már kezdem magam ellenségnek érezni, pedig csak a jó szándék vezérel.
Nem magyarázom tovább, hogy mi mindenhez van joga a vámhivatalnak, olvasgassátok a vámszabályokat, és akkor képbe kerültök.
 wave
Ne mentegesd már magad. Miért lennél ellenség? Ahogy a minin is mondtam, jó hogy leírtad, mert lehet tudni, mire számíthat az ember. Az egy másik kérdés, hogy nekem (és talán még páraknak) eddig szerencsénk volt. De jó tudni, hogy mi más történhet.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #351 Dátum: 2013.02.06 szerda, 19:08:12 »

Vegyétek-vigyétek! Ennyi pénzért ajándék! Még van belőle 9 darab.

http://www.ebay.com/itm/HD-1080P-Dual-Camera-Vehicle-DVR-Cam-Dash-Video-Recorder-Rearview-Mirror-HDMI-/310589269005?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item485090240d&_uhb=1
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #352 Dátum: 2013.02.06 szerda, 21:39:47 »


Már le is vette/vették.
Szerintem valami elírás lehetett és rájött, hogy valamit elszúrt.
Ennyiért legyártani sem lehet, nem pedig eladni, posta...stb.   Túl szép lett volna, hogy igaz legyen.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #353 Dátum: 2013.02.06 szerda, 22:21:58 »

Már le is vette/vették.
Szerintem valami elírás lehetett és rájött, hogy valamit elszúrt.
Ennyiért legyártani sem lehet, nem pedig eladni, posta...stb.   Túl szép lett volna, hogy igaz legyen.
Nem levette, eladta! Smiley Ma vettem ettől az eladótól 3 terrás háttértárat 26 usd- ért (free postával). Meg egy telót is 16 dodóért.  Legrosszabb esetben visszakapom a pénzemet ha nem küldi el. Van az eladónak 1700 adásvétele és ebből 97% positive feedback. Majd meglátjuk! Smiley
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #354 Dátum: 2013.02.06 szerda, 22:24:54 »

Nem levette, eladta! Smiley Ma vettem ettől az eladótól 3 terrás háttértárat 26 usd- ért (free postával). Meg egy telót is 16 dodóért.  Legrosszabb esetben visszakapom a pénzemet ha nem küldi el. Van az eladónak 1700 adásvétele és ebből 97% positive feedback. Majd meglátjuk! Smiley

Szerintem levette. Nincs ilyen lezárult aukció.
Csak 150 $-os
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #355 Dátum: 2013.02.06 szerda, 22:27:52 »

Szerintem levette. Nincs ilyen lezárult aukció.
Csak 150 $-os
Hidd el, hogy volt! Belinkeljem az en aukcióm képernyőmentését? Mert annak sincs már nyoma. Viszont van ebay-es és paypal-es számlám róla. Wink
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #356 Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 08:10:47 »

Hidd el, hogy volt! Belinkeljem az en aukcióm képernyőmentését? Mert annak sincs már nyoma. Viszont van ebay-es és paypal-es számlám róla. Wink

Neked sikerült venned a 20$-osból?
Ha igen, kíváncsi leszek megjön-e  vigyor3
Ha megjön, megveszem 25-ért  Wink
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #357 Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 08:35:27 »

Hidd el, hogy volt! Belinkeljem az en aukcióm képernyőmentését? Mert annak sincs már nyoma. Viszont van ebay-es és paypal-es számlám róla. Wink

Még én is láttam 19,99-ért, amikor beírtad a linket. Lehet, az egész kupacot kellett volna egyben megvenni? Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #358 Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 08:48:11 »

Neked sikerült venned a 20$-osból?
Ha igen, kíváncsi leszek megjön-e  vigyor3
Ha megjön, megveszem 25-ért  Wink
Én kamerát nem vettem, viszont vettem egy ilyen telefont. Smiley

http://kepfeltoltes.hu/130207/16_doll_ros_telefon_www.kepfeltoltes.hu_.png

És itt a számla róla!


....és ha véletlenül megérkezik, nem fogom eladni!  eplus2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #359 Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 08:56:16 »

Én kamerát nem vettem, viszont vettem egy ilyen telefont. Smiley

http://kepfeltoltes.hu/130207/16_doll_ros_telefon_www.kepfeltoltes.hu_.png

És itt a számla róla!
[IMG]http://i800.photobucket.com/albums/yy287/gipsztigris/2013-02-06_161629_zps888b4c07.png

....és ha véletlenül megérkezik, nem fogom eladni!  eplus2

Ez az eladó per pillanat már csak kimonókat árul Cheesy Viszont még szerepel eBay-en.
A napokban rendeltem valamit, leütés után azonnal fizettem, másnap jött az e-mail, hogy a termék elindult, és a rákövetkező napon eBay írta emailt, hogy az eladó törölve lett eBay-ről, és hogy ha nem kapom meg a cuccot, akkor hogy reklamálhatok, stb. Majd meglátjuk mi lesz.

(Ja, de ezeket nem itt kéne megbeszélni, hanem van ennek külön topikja. Egy modi át is mozgathatná ezeket oda, ott jobb helye van.)
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #360 Dátum: 2013.02.07 csütörtök, 19:38:03 »

Én kamerát nem vettem, viszont vettem egy ilyen telefont. Smiley

http://kepfeltoltes.hu/130207/16_doll_ros_telefon_www.kepfeltoltes.hu_.png

És itt a számla róla!


....és ha véletlenül megérkezik, nem fogom eladni!  eplus2


Én azért mindig fenntartásokkal vagyok a klón elektronikai készülékekkel kapcsolatban......  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #361 Dátum: 2013.02.26 kedd, 11:43:18 »

Közös rendelésből végre nekem is megérkezett a kamera. Hétvégén használtam is (igaz még csak az elsőt). Olyan problémám van, h egyelőre 2gb kártyára veszem (40perc fér rá) és utána megáll a felvétel. Azt írja ki h disc full. Olyan láma vagyok, h nem találtam a beállításokban azt a funkciót, h automatice törölje a legrégebbi 2 perces snittet. hol lehet ezt beállítani? Kösziiii  worship worship
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #362 Dátum: 2013.03.01 péntek, 23:13:23 »

Közös rendelésből végre nekem is megérkezett a kamera. Hétvégén használtam is (igaz még csak az elsőt). Olyan problémám van, h egyelőre 2gb kártyára veszem (40perc fér rá) és utána megáll a felvétel. Azt írja ki h disc full. Olyan láma vagyok, h nem találtam a beállításokban azt a funkciót, h automatice törölje a legrégebbi 2 perces snittet. hol lehet ezt beállítani? Kösziiii  worship worship
Ma bekerült az én kocsimba is. Ezért köszönet Big_Qba-nak!  worship

A menete kb. így nézett ki:
Első kameratalp felragaszt. Jobb napellenző leszed, jobb első kapaszkodó leszed, jobb B oszlop takaró leszed, jobb hátsó gumikéder felső része leszed, jobb C oszlop takaró lemez leszed, kombi hátsó féklámpa borítás leszed. Ott az egyik gumi kábelvezetéken hátsó kamera drót áthúz, hátsó kamera a pótfáklámpa mellé felragaszt.
Utána jött az, hogy a hátsó kamera kábelét előre kell vinni a fő kamerához. Úgyhogy (Lacika71 antennáját, mint behúzó pálcát, igénybe véve Cheesy ) a jobb oldalt kicsit lebillentett tetőkárpit alatt végig előrehúztuk a kábelt, majd bedugtuk a kamerába. Szépen vette a jelet. Utána a megmaradt kb. 1m vezetéket a tetőkárpit alá betuszkoltuk, így nem zavar senkit.

Jelenleg itt tartunk. Már csak a táp nem megoldott, de holnap ez is meglesz. A cél az, hogy csak gyújtásnál kapjon tápot (töltést) a kamera, amúgy ne. Mivel nekem a hifinél az erősítő úgy van bekötve, hogy csak gyújtásra indul, így az erősítő remote szálára lesz rákötve egy szivargyújtó csatlakozó, amibe bele lesz dugva a kamera tápkábele. Ezt a csatlakozót majd elrejtjük valahova a kesztyűtartó mögé, vagy egyéb helyre. Utána ezt a tápkábelt valamelyik oldali A oszlop takarő elem alatt felvezetjük a kameráig, és ott szintén csak egy 2cm-es darab fog kilógni a kárpit alól. Így ha kiveszem a kamerát, akkor belső tükör mellett 2db kb. 2cm-es kis drót fog kilógni. Ha meg visszateszem a kamerát, akkor ez a 2cm kábel épp elég ahhoz, hogy bedugjam a kütyübe, és nem fog az utastérben keresztül-kasul mindenféle kábel mászkálni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #363 Dátum: 2013.03.02 szombat, 10:12:14 »

Ma bekerült az én kocsimba is. Ezért köszönet Big_Qba-nak!  worship

A menete kb. így nézett ki:
Első kameratalp felragaszt. Jobb napellenző leszed, jobb első kapaszkodó leszed, jobb B oszlop takaró leszed, jobb hátsó gumikéder felső része leszed, jobb C oszlop takaró lemez leszed, kombi hátsó féklámpa borítás leszed. Ott az egyik gumi kábelvezetéken hátsó kamera drót áthúz, hátsó kamera a pótfáklámpa mellé felragaszt.
Utána jött az, hogy a hátsó kamera kábelét előre kell vinni a fő kamerához. Úgyhogy (Lacika71 antennáját, mint behúzó pálcát, igénybe véve Cheesy ) a jobb oldalt kicsit lebillentett tetőkárpit alatt végig előrehúztuk a kábelt, majd bedugtuk a kamerába. Szépen vette a jelet. Utána a megmaradt kb. 1m vezetéket a tetőkárpit alá betuszkoltuk, így nem zavar senkit.

Jelenleg itt tartunk. Már csak a táp nem megoldott, de holnap ez is meglesz. A cél az, hogy csak gyújtásnál kapjon tápot (töltést) a kamera, amúgy ne. Mivel nekem a hifinél az erősítő úgy van bekötve, hogy csak gyújtásra indul, így az erősítő remote szálára lesz rákötve egy szivargyújtó csatlakozó, amibe bele lesz dugva a kamera tápkábele. Ezt a csatlakozót majd elrejtjük valahova a kesztyűtartó mögé, vagy egyéb helyre. Utána ezt a tápkábelt valamelyik oldali A oszlop takarő elem alatt felvezetjük a kameráig, és ott szintén csak egy 2cm-es darab fog kilógni a kárpit alól. Így ha kiveszem a kamerát, akkor belső tükör mellett 2db kb. 2cm-es kis drót fog kilógni. Ha meg visszateszem a kamerát, akkor ez a 2cm kábel épp elég ahhoz, hogy bedugjam a kütyübe, és nem fog az utastérben keresztül-kasul mindenféle kábel mászkálni.

 eljen
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #364 Dátum: 2013.03.02 szombat, 19:27:17 »

Ma bekerült az én kocsimba is. Ezért köszönet Big_Qba-nak!  worship

A menete kb. így nézett ki:
Első kameratalp felragaszt. Jobb napellenző leszed, jobb első kapaszkodó leszed, jobb B oszlop takaró leszed, jobb hátsó gumikéder felső része leszed, jobb C oszlop takaró lemez leszed, kombi hátsó féklámpa borítás leszed. Ott az egyik gumi kábelvezetéken hátsó kamera drót áthúz, hátsó kamera a pótfáklámpa mellé felragaszt.
Utána jött az, hogy a hátsó kamera kábelét előre kell vinni a fő kamerához. Úgyhogy (Lacika71 antennáját, mint behúzó pálcát, igénybe véve Cheesy ) a jobb oldalt kicsit lebillentett tetőkárpit alatt végig előrehúztuk a kábelt, majd bedugtuk a kamerába. Szépen vette a jelet. Utána a megmaradt kb. 1m vezetéket a tetőkárpit alá betuszkoltuk, így nem zavar senkit.

Jelenleg itt tartunk. Már csak a táp nem megoldott, de holnap ez is meglesz. A cél az, hogy csak gyújtásnál kapjon tápot (töltést) a kamera, amúgy ne. Mivel nekem a hifinél az erősítő úgy van bekötve, hogy csak gyújtásra indul, így az erősítő remote szálára lesz rákötve egy szivargyújtó csatlakozó, amibe bele lesz dugva a kamera tápkábele. Ezt a csatlakozót majd elrejtjük valahova a kesztyűtartó mögé, vagy egyéb helyre. Utána ezt a tápkábelt valamelyik oldali A oszlop takarő elem alatt felvezetjük a kameráig, és ott szintén csak egy 2cm-es darab fog kilógni a kárpit alól. Így ha kiveszem a kamerát, akkor belső tükör mellett 2db kb. 2cm-es kis drót fog kilógni. Ha meg visszateszem a kamerát, akkor ez a 2cm kábel épp elég ahhoz, hogy bedugjam a kütyübe, és nem fog az utastérben keresztül-kasul mindenféle kábel mászkálni.
Igazán nincs mit, közös munka volt! Wink Héten majd ez enyémbe aplikáljuk bele  wow1 Megcsináltátok a tápot?  wave
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #365 Dátum: 2013.03.02 szombat, 22:38:06 »

Ma bekerült az én kocsimba is. Ezért köszönet Big_Qba-nak!  worship

A menete kb. így nézett ki:
Első kameratalp felragaszt. Jobb napellenző leszed, jobb első kapaszkodó leszed, jobb B oszlop takaró leszed, jobb hátsó gumikéder felső része leszed, jobb C oszlop takaró lemez leszed, kombi hátsó féklámpa borítás leszed. Ott az egyik gumi kábelvezetéken hátsó kamera drót áthúz, hátsó kamera a pótfáklámpa mellé felragaszt.
Utána jött az, hogy a hátsó kamera kábelét előre kell vinni a fő kamerához. Úgyhogy (Lacika71 antennáját, mint behúzó pálcát, igénybe véve Cheesy ) a jobb oldalt kicsit lebillentett tetőkárpit alatt végig előrehúztuk a kábelt, majd bedugtuk a kamerába. Szépen vette a jelet. Utána a megmaradt kb. 1m vezetéket a tetőkárpit alá betuszkoltuk, így nem zavar senkit.

Jelenleg itt tartunk. Már csak a táp nem megoldott, de holnap ez is meglesz. A cél az, hogy csak gyújtásnál kapjon tápot (töltést) a kamera, amúgy ne. Mivel nekem a hifinél az erősítő úgy van bekötve, hogy csak gyújtásra indul, így az erősítő remote szálára lesz rákötve egy szivargyújtó csatlakozó, amibe bele lesz dugva a kamera tápkábele. Ezt a csatlakozót majd elrejtjük valahova a kesztyűtartó mögé, vagy egyéb helyre. Utána ezt a tápkábelt valamelyik oldali A oszlop takarő elem alatt felvezetjük a kameráig, és ott szintén csak egy 2cm-es darab fog kilógni a kárpit alól. Így ha kiveszem a kamerát, akkor belső tükör mellett 2db kb. 2cm-es kis drót fog kilógni. Ha meg visszateszem a kamerát, akkor ez a 2cm kábel épp elég ahhoz, hogy bedugjam a kütyübe, és nem fog az utastérben keresztül-kasul mindenféle kábel mászkálni.

Csinálsz majd pár képet?
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #366 Dátum: 2013.03.03 vasárnap, 10:59:02 »

Csinálsz majd pár képet?
Az enyém volt a teszt példány, így kép nem készült, csak kitapasztaltuk mit hogyan kell.
A jövö héten Qba kocsijába tesszük be, ugyanilyen beépítéssel. Ott majd megpróbálok képeket gyártani.
Egyébként a végeredmény nálam nagyon szép lett. A hátsó kamera a fólia miatt kívülről semennyire sem látszik. A kamera viszont szépen kilát. Olyan helyre tettük, ahol az ablaktörlő még pont töröl, így mindig szabad kilátása lesz hátra. A fő egység a belső tükör jobb oldala mögött van, szintén olyan helyen, hogy még épp hogy töröljön előtte a lapát. Ezzel az elhelyezéssel annyi a "gond", hogy így a tükörtől pont nem látom a kütyü kijelzőjét. A tetőkárpit alől 2x 2cm vezeték lóg csak ki, amúgy minden más el van rejtve a tető alá. Szerintem igényes, és szép munka lett. A végeredményről szerintem még ma tudok képet feltenni. A beépítésről meg majd Qba autójába szerelés után.

Az enyémbe tápot amúgy a sofőr bal térdénél levő kibillenthető tálolő mögül vettünk. Ott megy az erősító remote szála, ami - megnéztük - nem csak gyújtásra kap tápot, hanem már 1-es kulcsállásra is. Ez a remote szál valahova a fejegység hátához megy, de hogy pontosan mihez azt nem láttuk. De a lényeg, hogy így csak akkor kap áramot a küytü, ha én akarom. Erre a kábelre tett rá siky egy szivargyújtó aljzatot, amibe beledugtuk a készülék töltőjének csatlakozóját. Ez a féle táp megoldás viszont másnál nem tudom hogy lesz megoldva, mert ez a remote szál csak az én kocsimban van a hifi miatt. De siky mondta, hogy már van ötlete a táp megoldásra.

A táp bekötési segítségért pedig köszönet siky-nek!!  worship

Most már csak magát a kütyüt kéne megtanulni kezelni Smiley Ma teszek bele kártyát, feltöltöm, aztán nekiállok nyomkodni. Egyelőre a kiismerésével sehol se tartok.
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.03 vasárnap, 11:08:01 írta Domi » Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #367 Dátum: 2013.03.03 vasárnap, 17:03:56 »

[...] A végeredményről szerintem még ma tudok képet feltenni. [...]
Csináltam képeket. Ez lett a végeredmény. (Képek alatt a link a nagy méretű képekhez)

#1 Az első kamera, ahogy az utcáról látszik. Abszolút nem feltűnő. A szélvédőn a tükröződések sokkal feltűnőbbek.

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0669_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


#2 A hátsó kamera. Innen nézve a pótféklámpától jobbra van. A fólia miatt akár képen, akár élőben is csak keresve látszik.

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0671_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


#3 A hátsó kamera, ahogy belülről látszik.

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0676_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


#4 Az első kamera, és a kábel elvezetések.

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0680_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


#5 Így néz ki előre az első kamera. Szépen, pont a pöttyözött rész alatt.

http://kepfeltoltes.hu/130303/DSC_0682_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #368 Dátum: 2013.03.03 vasárnap, 22:27:28 »

Köszi a képeket!

Hálisten enyém nem esőérzékelős és igy több lehetőségem van elhelyezni a tükör mögé.....
A hátsó fóliádnál az enyém kb 4X sötétebb...ezért nem kértem a duplát...tied nem vészes szerintem..bár egy viedót megnéznék milyen fóliával a hátsó.
reméljük hamar megjön enyém is... eplus2
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #369 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 08:19:17 »

Jó lett!  eljen
Tegyél fel első, hátsós videót!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #370 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 08:51:33 »

Jó lett!  eljen
Tegyél fel első, hátsós videót!
Egyelőre még tanulom kezelni. Tegnap nyomkodtam a kocsiban egy fél órát, de az idióta gombkiosztás miatt a vége egy Factory Reset lett  eplus2
Most elhoztam a kezelési könyvét, azt tanulmányozom, de aki kitalálta erre a gombokat, az sem az éles logikájáról lehetett híres korábban... Pl. be kéne állítanom az időt, a videók vágási hosszát, stb, de nem találtam olyat, hogy menü. Pedig ez nem egy túl bonyolult történet.
De amint meglesznek a beállítások, megyek a kocsival, és lesz videó, akkor teszek fel. Amúgy mikor behozom a kijelzőre a hátsó kamera képét (mert erre már rájöttem, hogy lehet), akkor simán látszik minden, egyáltalán nem észrevehető, hogy fólia van a kocsin.
Tehát jó lesz ez, csak meg kell tanulni kezelni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #371 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 09:14:33 »

Egyelőre még tanulom kezelni. Tegnap nyomkodtam a kocsiban egy fél órát, de az idióta gombkiosztás miatt a vége egy Factory Reset lett  eplus2
Most elhoztam a kezelési könyvét, azt tanulmányozom, de aki kitalálta erre a gombokat, az sem az éles logikájáról lehetett híres korábban... Pl. be kéne állítanom az időt, a videók vágási hosszát, stb, de nem találtam olyat, hogy menü. Pedig ez nem egy túl bonyolult történet.
De amint meglesznek a beállítások, megyek a kocsival, és lesz videó, akkor teszek fel. Amúgy mikor behozom a kijelzőre a hátsó kamera képét (mert erre már rájöttem, hogy lehet), akkor simán látszik minden, egyáltalán nem észrevehető, hogy fólia van a kocsin.
Tehát jó lesz ez, csak meg kell tanulni kezelni.

Tényleg nem olyan átgondolt a gombok kiosztása, de gyorsan rá lehet jönni, vagy ott a távirányító, az egyértelműbb. Smiley
A loop a video vágási hossz. Ha valami nem megy, írj! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #372 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 09:56:36 »

Tényleg nem olyan átgondolt a gombok kiosztása, de gyorsan rá lehet jönni, vagy ott a távirányító, az egyértelműbb. Smiley
A loop a video vágási hossz. Ha valami nem megy, írj! Smiley
Ok. Mondjuk a számod nincs meg, tehát ha épp a kocsiban ülök, nyomkodom, de nem tudok valamit, nem tudlak felhívni.
A távot meg el is felejtettem. Betettem az aprótartó helyére, és ennyi. Lehet azzal kéne kezdeni. Pénteken már hibátlanul kell működnie.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #373 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 21:07:38 »

No, az órát sikerült beállítani. De azért sz@rjon sünt aki kitalálte ennek a kezelőfelületét.  vigyor3
Amire még mindig nem jöttem rá, hogyhogy lehet a night vision-t beállítani. Megnéztem, tegnap egy Nyugati-Csömör-Nyugati utat végig rögzített, egy fájlban. A hátsó kamera képe normális, de az első nekem sötétnek tűnt (este 9-kor mentem). Ma álló helyzetben a ház előtt nyomkodtam, de nem akart átváltani éjjeli módba. Igaz, a kocsiból kiszállva, szemből nézve a lencsét, 4 ilyen kis piros izé villogott. De a kijelzőn bal alul egy villám jel van áthúzva (ami a fényképezőknél ugye a kikapcsolt vaku jele).
A többi beállítással boldogultam. Megvan a loop beállítás, bár azt még nem tudtam tesztelni, hogy ha betelt a kártya, akkor újrakezdi-e. Amúgy a 32GB-os kártyát elfogadta, és azt írja ki 720p felbontásnál, hanggal együtt, hogy 11ó 42p-t tud felvenni  wow1 Majd kiderül.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #374 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 21:24:22 »

No, az órát sikerült beállítani. De azért sz@rjon sünt aki kitalálte ennek a kezelőfelületét.  vigyor3
Amire még mindig nem jöttem rá, hogyhogy lehet a night vision-t beállítani. Megnéztem, tegnap egy Nyugati-Csömör-Nyugati utat végig rögzített, egy fájlban. A hátsó kamera képe normális, de az első nekem sötétnek tűnt (este 9-kor mentem). Ma álló helyzetben a ház előtt nyomkodtam, de nem akart átváltani éjjeli módba. Igaz, a kocsiból kiszállva, szemből nézve a lencsét, 4 ilyen kis piros izé villogott. De a kijelzőn bal alul egy villám jel van áthúzva (ami a fényképezőknél ugye a kikapcsolt vaku jele).
A többi beállítással boldogultam. Megvan a loop beállítás, bár azt még nem tudtam tesztelni, hogy ha betelt a kártya, akkor újrakezdi-e. Amúgy a 32GB-os kártyát elfogadta, és azt írja ki 720p felbontásnál, hanggal együtt, hogy 11ó 42p-t tud felvenni  wow1 Majd kiderül.

Most szólok, nincs benne night vision. Este nem kapcsol semmilyen infraledeket.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #375 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 21:44:10 »

Most szólok, nincs benne night vision. Este nem kapcsol semmilyen infraledeket.
Akkor nem keresem tovább  vigyor3
Egyébként a többivel elégedett vagyok. De hogy azt a kis vaku kikapcsolva ikont hogy tudom bekapcsolt állapotra tenni, az még érdekel.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #376 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 22:20:20 »

Akkor nem keresem tovább  vigyor3
Egyébként a többivel elégedett vagyok. De hogy azt a kis vaku kikapcsolva ikont hogy tudom bekapcsolt állapotra tenni, az még érdekel.

namost nem tudom melyikre gondolsz?
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #377 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 22:23:39 »

namost nem tudom melyikre gondolsz?
Nekem egy ILYEN jel van a kijelző bal alsó sarkában. Egyelőre csak este néztem, akkor ott van. Nappal még nem tudtam megnézni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #378 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 22:36:26 »

Nekem egy ILYEN jel van a kijelző bal alsó sarkában. Egyelőre csak este néztem, akkor ott van. Nappal még nem tudtam megnézni.

jaja, az mutatja, hogy nudli az IR Smiley
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #379 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 22:37:48 »

jaja, az mutatja, hogy nudli az IR Smiley
Magyarán? Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #380 Dátum: 2013.03.04 hétfő, 22:44:05 »

Magyarán? Smiley

az mindig úgy lesz, hacsak nem találsz valami extra bill kombinációt, amivel a lencsénél lévő 4, feltehetően IR ledet be tudod izzítani. Én másfél óra után leszartam
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #381 Dátum: 2013.03.05 kedd, 08:06:34 »

Akkor nem keresem tovább  vigyor3
Egyébként a többivel elégedett vagyok. De hogy azt a kis vaku kikapcsolva ikont hogy tudom bekapcsolt állapotra tenni, az még érdekel.

A menübe tedd manual-ra az IR-t, majd a bekapcsoló gomb rövid megnyomásával tudod ki-be kapcsolni.
Semmit nem ér, 4 piros LED, nem infra!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #382 Dátum: 2013.03.05 kedd, 08:38:13 »

A menübe tedd manual-ra az IR-t, majd a bekapcsoló gomb rövid megnyomásával tudod ki-be kapcsolni.
Semmit nem ér, 4 piros LED, nem infra!
De legalább világítani fog Smiley Köszi, este szerintem megnézem. A többi beállítással szerintem tegnap végeztem. Egyedül az a gyanús, hogy 32GB kártyára több mint 11ó felvehető időt ír ki, te meg 4ó-ról beszéltél. Pedig első-hátsó kamera, hanggal, így van beállítva. És persze 720p. Így rövid távon a loopot se nagyon tudom kipróbálni, mert azért 11,5 órára nem megyek el körözni a városban, hogy megnézzem, hogy a végén újraindul-e vagy sem  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #383 Dátum: 2013.03.05 kedd, 08:49:51 »

De legalább világítani fog Smiley Köszi, este szerintem megnézem. A többi beállítással szerintem tegnap végeztem. Egyedül az a gyanús, hogy 32GB kártyára több mint 11ó felvehető időt ír ki, te meg 4ó-ról beszéltél. Pedig első-hátsó kamera, hanggal, így van beállítva. És persze 720p. Így rövid távon a loopot se nagyon tudom kipróbálni, mert azért 11,5 órára nem megyek el körözni a városban, hogy megnézzem, hogy a végén újraindul-e vagy sem  vigyor3

3 funkciója van, világít, nem, villog.
Szerintem a legjobb kikapcsolni, mert ha világít, csak visszacsillan a vörös fény az üvegen.
Passz, nekem 16GB-os kártya van benne, arra ennyit ír ki HD-be, hanggal együtt.
Tuti törölni fog, max. 1-2 hét használat után betelik a kártya. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #384 Dátum: 2013.03.05 kedd, 10:20:13 »

De legalább világítani fog Smiley Köszi, este szerintem megnézem. A többi beállítással szerintem tegnap végeztem. Egyedül az a gyanús, hogy 32GB kártyára több mint 11ó felvehető időt ír ki, te meg 4ó-ról beszéltél. Pedig első-hátsó kamera, hanggal, így van beállítva. És persze 720p. Így rövid távon a loopot se nagyon tudom kipróbálni, mert azért 11,5 órára nem megyek el körözni a városban, hogy megnézzem, hogy a végén újraindul-e vagy sem  vigyor3

nem mindegy, hogy tömörítetlen avi-ban vagy h.264-es mov-ban vesz. a tömörített mov-ból sokkal több fér a mem kártyára
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #385 Dátum: 2013.03.05 kedd, 10:25:23 »

nem mindegy, hogy tömörítetlen avi-ban vagy h.264-es mov-ban vesz. a tömörített mov-ból sokkal több fér a mem kártyára
És ezt melyik eldugott, megtalálhatatlan menüpontban tudom állítani? Smiley Egyébként melyik a jobb? Ha a h.264-en kivehető aminek kell (emberek, rendszámok, helyzetek), akkor felőlem legyen az. Majd ha már lesz tesztelésre elegendő mennyiségű felvétel, akkor felteszem a gépre, meg persze linkelek ide is.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #386 Dátum: 2013.03.05 kedd, 11:08:57 »

nem mindegy, hogy tömörítetlen avi-ban vagy h.264-es mov-ban vesz. a tömörített mov-ból sokkal több fér a mem kártyára

Enyémen nem lehet válogatni, csak avi van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #387 Dátum: 2013.03.05 kedd, 11:19:13 »

Enyémen nem lehet válogatni, csak avi van.
A dupla kameráson elviekben lehet.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #388 Dátum: 2013.03.05 kedd, 11:52:19 »

A dupla kameráson elviekben lehet.
nem, vagy avi vagy mov
nincs választási lehetőség
a h.264-es tömörítés arról is ismert, h sokkal kevesebb helyet foglal és jó a kép (videó)...
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #389 Dátum: 2013.03.05 kedd, 11:56:23 »

És ezt melyik eldugott, megtalálhatatlan menüpontban tudom állítani? Smiley Egyébként melyik a jobb? Ha a h.264-en kivehető aminek kell (emberek, rendszámok, helyzetek), akkor felőlem legyen az. Majd ha már lesz tesztelésre elegendő mennyiségű felvétel, akkor felteszem a gépre, meg persze linkelek ide is.

mellesleg a közös beszerzésnél megadott linken a 2 kamerás leírásában ott van:


Specifications

Sensor : Samsung 4AW 1.2million pixels
View of front lens : 120 degree wide angle lens
Front lens video quality : H.264 1280*720 @ 30fps
Back lens video quality : H.264 720*480 @ 30fps

Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #390 Dátum: 2013.03.05 kedd, 13:06:05 »

mellesleg a közös beszerzésnél megadott linken a 2 kamerás leírásában ott van:


Specifications

Sensor : Samsung 4AW 1.2million pixels
View of front lens : 120 degree wide angle lens
Front lens video quality : H.264 1280*720 @ 30fps
Back lens video quality : H.264 720*480 @ 30fps


Emlékeztem erre a h.264 -re, de valamiért úgy rémlett, hogy váltogatni lehet, és nem úgy, hogy alapból így rögzít. De akkor ez így még jobb is.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #391 Dátum: 2013.03.06 szerda, 09:43:01 »

Közös rendelésből végre nekem is megérkezett a kamera. Hétvégén használtam is (igaz még csak az elsőt). Olyan problémám van, h egyelőre 2gb kártyára veszem (40perc fér rá) és utána megáll a felvétel. Azt írja ki h disc full. Olyan láma vagyok, h nem találtam a beállításokban azt a funkciót, h automatice törölje a legrégebbi 2 perces snittet. hol lehet ezt beállítani? Kösziiii  worship worship
pfff...nálam még mindig fennáll ez az eset.  falbav Ti állítottatok valamit a loopon, vagy automatice törölte a legrégebbi felvételt?
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #392 Dátum: 2013.03.06 szerda, 10:04:07 »

pfff...nálam még mindig fennáll ez az eset.  falbav Ti állítottatok valamit a loopon, vagy automatice törölte a legrégebbi felvételt?

Semmit, automatán törölte.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #393 Dátum: 2013.03.06 szerda, 10:39:23 »

Semmit, automatán törölte.
akkor nemtudom mi van az enyémmel  falbav falbav falbav

köszi  worship
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #394 Dátum: 2013.03.06 szerda, 11:04:50 »

akkor nemtudom mi van az enyémmel  falbav falbav falbav

köszi  worship

Tedd vissza gyári beállításra, formázd meg a kártyát, és próba újra.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #395 Dátum: 2013.03.06 szerda, 13:59:29 »

Tedd vissza gyári beállításra, formázd meg a kártyát, és próba újra.
evvel próbálkozom folyamatosan...de nincs semmi előrelépés.  falbav Más tipp?   help
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #396 Dátum: 2013.03.06 szerda, 14:02:00 »

evvel próbálkozom folyamatosan...de nincs semmi előrelépés.  falbav Más tipp?   help

Fw frissítés? Más sd?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #397 Dátum: 2013.03.06 szerda, 15:14:41 »

Fw frissítés? Más sd?
más sd-m egyelőre nincs...erre gondoltam én is, amint lesz kipróbálom  eljen

fw-t hogy tudok frissíteni?   szomoru1
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #398 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 08:07:32 »

más sd-m egyelőre nincs...erre gondoltam én is, amint lesz kipróbálom  eljen

fw-t hogy tudok frissíteni?   szomoru1

Szerintem az eladótól kellene kérni linket hozzá, mert így tipus nélkül megtalálni, lehetetlen lesz. Sad
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #399 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:32:44 »

Szerintem az eladótól kellene kérni linket hozzá, mert így tipus nélkül megtalálni, lehetetlen lesz. Sad
köszi!

Domi, megkérhetlek erre?  worship worship worship
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 ... 23   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.