Ebben cserélt már valaki szilenteket?
https://drive.google.com/file/d/1Ku99JLF48VwsjkydxixR-8V_d80q7jH4/view?usp=drivesdk
Lehet ezt házilag valamilyen kézi kinyomóval?
Köszi
Koniman
https://drive.google.com/file/d/1Ku99JLF48VwsjkydxixR-8V_d80q7jH4/view?usp=drivesdk
Lehet ezt házilag valamilyen kézi kinyomóval?
Köszi
Koniman
Én anno esztergáltattam hozzá egy ismerőssel (szintén fórumtag volt) kinyomó szerszámot. Egyedül a lengőkar szilentje kérdéses, ami középen van, mert ott olyan a lemezprofil, hogy nagyon könnyű elgörbíteni. Minden mást kicseréltem PU szilentre - de sajnos nem mindenhol jó, ha olyan van.
Amit kérdezel, azt pont elég egyszerű. A nagy pogácsa elöl viszonylag simán kiüthető, kicsit esetleg kívülről melegíteni érdemes, az segít. A hátsó kisebb is kijött valahogyan, de már nem nagyon emlékszem, 6 éve volt.
AndyA


