Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2026.06.23 kedd, 02:17:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
 21 
 Dátum: 2026.04.22 szerda, 15:19:05 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta AndyA
Ebben cserélt már valaki szilenteket?

https://drive.google.com/file/d/1Ku99JLF48VwsjkydxixR-8V_d80q7jH4/view?usp=drivesdk

Lehet ezt házilag valamilyen kézi kinyomóval?

Köszi

Koniman

Én anno esztergáltattam hozzá egy ismerőssel (szintén fórumtag volt) kinyomó szerszámot. Egyedül a lengőkar szilentje kérdéses, ami középen van, mert ott olyan a lemezprofil, hogy nagyon könnyű elgörbíteni. Minden mást kicseréltem PU szilentre - de sajnos nem mindenhol jó, ha olyan van.

Amit kérdezel, azt pont elég egyszerű. A nagy pogácsa elöl viszonylag simán kiüthető, kicsit esetleg kívülről melegíteni érdemes, az segít. A hátsó kisebb is kijött valahogyan, de már nem nagyon emlékszem, 6 éve volt.

AndyA

 22 
 Dátum: 2026.04.21 kedd, 15:34:20 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Koniman
Ebben cserélt már valaki szilenteket?

https://drive.google.com/file/d/1Ku99JLF48VwsjkydxixR-8V_d80q7jH4/view?usp=drivesdk

Lehet ezt házilag valamilyen kézi kinyomóval?

Köszi

Koniman

 23 
 Dátum: 2026.04.19 vasárnap, 19:44:29 
Indította - Utolsó üzenet: írta uzoli70
Amelyik fele mágneses, az megy az érzékelő felé.

AndyA
Rendben.Köszi!!

 24 
 Dátum: 2026.04.18 szombat, 13:18:51 
Indította - Utolsó üzenet: írta AndyA
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy első kerékcsapágynál a műagyag porvédős része amin van egy jel,pötty az van az abs jeladó felől??A másik fele fém porvédős.Csak,hogy ne rosszul rakjam össze!!Köszi

Amelyik fele mágneses, az megy az érzékelő felé.

AndyA

 25 
 Dátum: 2026.04.16 csütörtök, 18:02:40 
Indította - Utolsó üzenet: írta uzoli70
Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy első kerékcsapágynál a műagyag porvédős része amin van egy jel,pötty az van az abs jeladó felől??A másik fele fém porvédős.Csak,hogy ne rosszul rakjam össze!!Köszi

 26 
 Dátum: 2026.04.12 vasárnap, 20:05:47 
Indította bari012 - Utolsó üzenet: írta bari012
Ingyen vihető egyben az egész!

 27 
 Dátum: 2026.04.12 vasárnap, 20:01:43 
Indította bari012 - Utolsó üzenet: írta bari012
UP
Ingyen vihető!

 28 
 Dátum: 2026.04.12 vasárnap, 15:30:10 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta cini
Pestmegyeben keresek autovillamossagist aki ért a mondeohoz

 29 
 Dátum: 2026.04.11 szombat, 13:55:34 
Indította Angel - Utolsó üzenet: írta cini
Több eszközzel próbáltuk,több programmal.

 30 
 Dátum: 2026.04.06 hétfő, 13:29:16 
Indította Angel - Utolsó üzenet: írta alf®
Sziasztok mk 2.0 tdci 2014 nem komunikal az obd keresztül.műszerfalra motor hibát ír .
Minden előjel nélkül. Mi lehet a hiba?
eszköz,driver hiba hamarabb, mint az autóval bármi....

....kivéve, ha elégett a kábelkötegben valami vezeték az akku alatt...  Roll Eyes

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10
Az oldal 0.012 másodperc alatt készült el 18 lekéréssel.