Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2026.06.23 kedd, 03:44:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
 81 
 Dátum: 2026.01.18 vasárnap, 20:12:42 
Indította - Utolsó üzenet: írta uzoli70
Tapsztalat alapján:
- Bal első ajtó két átvezetését tekerd ki, kontakt spray és vissza. Nem tudom, miért és hogyan, de nekem egyszer ez oldotta meg ezt a hibát.
- Nézd meg a féklámpáidat, mert ha kiégett egy vagy több, akkor is csinál ilyet.
- Plusz az összes érintett biztosíték, elsősorban a féklámpa és ABS.
Érdekes amit írsz!!Remélem nem nagyobb a baj!!Köszi a választ!!

 82 
 Dátum: 2026.01.18 vasárnap, 20:01:41 
Indította - Utolsó üzenet: írta uzoli70
ellenőrizd a fék és kuplung pedál kapcsolókat,vezetékeit,kormány kapcsolókat és működésüket.Az átvezető kábele megszokott szakadni a kormány tekergetése miatt.
Megnézem,köszi

 83 
 Dátum: 2026.01.18 vasárnap, 19:58:56 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta AndyA
Predi (fórumon power_ford: 06702150354): http://mondeo.hu/index.php?action=profile;u=7488
Ő csinál tuningot, manuális váltósnál 205 lóerő környékére be tudja neked állítani. Valószínűleg előre megírt fájl, de nem szoktak rá panaszkodni.

MK3-at tuningol még valaki?

AndyA

 84 
 Dátum: 2026.01.18 vasárnap, 19:58:10 
Indította - Utolsó üzenet: írta AndyA
Sziasztok.Kis segítséget kérnék.Tegnap még működött a tempomat,ma meg már nem.Hol kéne keresnem a hibát??Van biztosítékja,ha igen hol melyik??

Tapsztalat alapján:
- Bal első ajtó két átvezetését tekerd ki, kontakt spray és vissza. Nem tudom, miért és hogyan, de nekem egyszer ez oldotta meg ezt a hibát.
- Nézd meg a féklámpáidat, mert ha kiégett egy vagy több, akkor is csinál ilyet.
- Plusz az összes érintett biztosíték, elsősorban a féklámpa és ABS.

 85 
 Dátum: 2026.01.18 vasárnap, 18:34:01 
Indította - Utolsó üzenet: írta alf®
Sziasztok.Kis segítséget kérnék.Tegnap még működött a tempomat,ma meg már nem.Hol kéne keresnem a hibát??Van biztosítékja,ha igen hol melyik??
ellenőrizd a fék és kuplung pedál kapcsolókat,vezetékeit,kormány kapcsolókat és működésüket.Az átvezető kábele megszokott szakadni a kormány tekergetése miatt.

 86 
 Dátum: 2026.01.18 vasárnap, 17:24:00 
Indította - Utolsó üzenet: írta uzoli70
Sziasztok.Kis segítséget kérnék.Tegnap még működött a tempomat,ma meg már nem.Hol kéne keresnem a hibát??Van biztosítékja,ha igen hol melyik??

 87 
 Dátum: 2026.01.15 csütörtök, 13:01:52 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta xrobe
jó-jó érthető és jogos.. Cheesy
viszont nekem ez a mondeo ez kinézetre is meg belsőre is etalon.. és fordon kívül nem is keresek mást..
ecoblue-t meg főleg nem, az st modellek meg nem mindig olyan felszereltek.. pl focusban..


ezért ezt a modellt választottam egy mk 4 után.

és kissé lomhának tűnik még ha papíron erősebb is..

ezért volt az említett kérdés, hogy lehet-e és kinél és mennyi a biztonságos max Cheesy



Predi (fórumon power_ford: 06702150354): http://mondeo.hu/index.php?action=profile;u=7488
Ő csinál tuningot, manuális váltósnál 205 lóerő környékére be tudja neked állítani. Valószínűleg előre megírt fájl, de nem szoktak rá panaszkodni.

 88 
 Dátum: 2026.01.11 vasárnap, 23:29:20 
Indította - Utolsó üzenet: írta Botesz
Sziasztok!

Sajnos sikerült olyan helyen megállnom a kocsival ahol magasabb volt a padka és amikor áltam ki  beakadt és eltört az első lökhárító.Szeretném meghegesztetni,mekkora meló leszedni?Neki lehet állni otthon?
Köszönöm!

 89 
 Dátum: 2026.01.11 vasárnap, 14:13:33 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Atta20
Sziasztok! Nekem egy 2017-es mondeom van most és a kérdés, hogy lehet ezt úgymond "házilag" magyarosítani az ipc-t és a sync3-at?

 90 
 Dátum: 2026.01.08 csütörtök, 10:45:58 
Indította Scratch - Utolsó üzenet: írta Mikorka Kálmán
jó-jó érthető és jogos.. Cheesy
viszont nekem ez a mondeo ez kinézetre is meg belsőre is etalon.. és fordon kívül nem is keresek mást..
ecoblue-t meg főleg nem, az st modellek meg nem mindig olyan felszereltek.. pl focusban..


ezért ezt a modellt választottam egy mk 4 után.

és kissé lomhának tűnik még ha papíron erősebb is..

ezért volt az említett kérdés, hogy lehet-e és kinél és mennyi a biztonságos max Cheesy



Ha nem autómata, akkor még valamennyit lehet rajta optimalizálni. A blokk elbírja, ha a nagynyomású körül és így a vezérlésnél is minden rendben van.

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10
Az oldal 0.255 másodperc alatt készült el 21 lekéréssel.