Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 00:56:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ne vásárolj tőle, ne üzletelj vele... (átvert, becsapott, nem jelentkezett stb.)  (Megtekintve 190824 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 19:38:03 »


Azt azért ne felejtsuk el, hogy bankszámlája mindenkinek van és fizetést/pénzt tart rajta vagy éppen az utalások miatt van neki.A postás ha kiviszi a csomagot akkor nála nem lehet kártyázni.Utánvétnél a jóstól kell megkérdezni mennyi lesz a postadíj és úgy nehéz kikalkulálnia a vevőnek,hogy elmegy e érte vagy UV legyen....Ma forumtársnak eladtam egy alkatrészt és eljött érte,megnézte és kifizette.Tiszta sor! eljen
Ja, tiszta sor. Eladok Neked egy autórádió antennát 1500 ft-ért. Gyere el érte. Makón élek. Várlak.  Cheesy vigyor3
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #201 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 19:43:41 »


Azt azért ne felejtsuk el, hogy bankszámlája mindenkinek van és fizetést/pénzt tart rajta vagy éppen az utalások miatt van neki.A postás ha kiviszi a csomagot akkor nála nem lehet kártyázni.Utánvétnél a jóstól kell megkérdezni mennyi lesz a postadíj és úgy nehéz kikalkulálnia a vevőnek,hogy elmegy e érte vagy UV legyen....Ma forumtársnak eladtam egy alkatrészt és eljött érte,megnézte és kifizette.Tiszta sor! eljen
mi az,  hogy a jóstól kell megtudni mennyi a posta? ez marhaság. megegyeztek, hogy ennyi az áru, ennyi a posta, és kész. én többször is vettem, és eladtam utánvéttel, sosem volt semmilyen probléma a fizetéssel. miért is lett volna?
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 19:51:54 »

Ja, tiszta sor. Eladok Neked egy autórádió antennát 1500 ft-ért. Gyere el érte. Makón élek. Várlak.  Cheesy vigyor3


Ha járok arrafelé akkor megveszem tőled,de van antennám így nem kell. vigyor3
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:00:28 »

Az utánvét a küldő szempontjából nem biztonságos! Ha időközben a vevő meggondolja magát és nem veszi át a portékát, akkor a feladó mindjárt bukta az utánvét összegét, ami akár 4-5 ezer forint is lehet, az értéktől függően. Vaterán volt ennek nagy hagyománya (mármint az utánvétes vásárlásnak) de mióta bebuktam két-három csomagot, azóta nem vagyok hajlandó senkinek sem küldeni utánvéttel. Az a baj, hogy átverés, gerinctelenség és egyéb efféle dolgok ellen nincs orvosság. A fórumon is érdemes lenne csinálni a profilhoz egy értékelős részt ahol egymást tudná értékelni az eladó és a vevő. Egy idő után lennének megbízható eladók és korrekt vevők.
[/b]

zsír lenne ha lenne ilyen. vagy legalább gyakrabban leírná mindenki a tapasztalatait. azt is ha tahó az eladó vagy épp a vevő, vagy lassan küldi a cuccot...stb...
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:04:00 »

mi az,  hogy a jóstól kell megtudni mennyi a posta? ez marhaság. megegyeztek, hogy ennyi az áru, ennyi a posta, és kész. én többször is vettem, és eladtam utánvéttel, sosem volt semmilyen probléma a fizetéssel. miért is lett volna?


Abban, hogy mennyi a postaköltség abban hogy lehet megegyezni?Azt a posta mondja meg amikor feladod. szomoru1
Egy UV sztori:Samu okostévéhez okostávirányítót kerestem.Találtam egy megfelelőt azt hiszem a  jófogáson.A hírdető közölte,hogy csak utánvétesen lehet megvenni és ez biztonságosabb mint az előre utalás ahol becsaphatnak.Mondom elmegyek érte egyeztessünk.Se telefonszám,se lakcím(még város vagy megye se).De csak utánvétesen lehet megvenni..Írom jó lenne valami telefonszám meg lehet egy városban lakunk...Erre ő levélben:Az nem jó, mert az utánvét az jobb.Hagytam a P.-be.Szerinted nóórmális az ilyen? gun gun gun Jah és valami Érték Elek néven mindez vigyor3
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:08:32 »

[/b]

zsír lenne ha lenne ilyen. vagy legalább gyakrabban leírná mindenki a tapasztalatait. azt is ha tahó az eladó vagy épp a vevő, vagy lassan küldi a cuccot...stb...


Az ilyen értékelős dolog az jó lenne.És jó, hogy inditotta Vzoli ezt a topicot!Ez is értékelés és lehet beirogatni milyen az eladó/vevő híre mielőtt valami gond-mint a te esetedben is- lenne.
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #206 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:10:41 »


Abban, hogy mennyi a postaköltség abban hogy lehet megegyezni?Azt a posta mondja meg amikor feladod. szomoru1
Miért ne lehetne? Megkérdezed a postán, vagy megnézed a neten, hogy x kilós csomag mennyi. Egy általános csomag ezer-párszáz ft. az utánvét díja 5-600. az árud 5000. megbeszéled, hogy 7000 ft, és kész. mi a bonyolult? feladod, kifizeted az 1879ft--ot(pl), és az utánvétes papírra ráírod, hogy 7000-et fog adni a postásnak az átvételnél, amit sárga csekken visszakapsz. hol itt a bonyodalom?

Egy UV sztori:Samu okostévéhez okostávirányítót kerestem.Találtam egy megfelelőt azt hiszem a  jófogáson.A hírdető közölte,hogy csak utánvétesen lehet megvenni és ez biztonságosabb mint az előre utalás ahol becsaphatnak.Mondom elmegyek érte egyeztessünk.Se telefonszám,se lakcím(még város vagy megye se).De csak utánvétesen lehet megvenni..Írom jó lenne valami telefonszám meg lehet egy városban lakunk...Erre ő levélben:Az nem jó, mert az utánvét az jobb.Hagytam a P.-be.Szerinted nóórmális az ilyen? gun gun gun Jah és valami Érték Elek néven mindez vigyor3
Ennek nincs köze az utánvéthez, csak egy gyökér csalóhoz
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #207 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:11:21 »


Az ilyen értékelős dolog az jó lenne.És jó, hogy inditotta Vzoli ezt a topicot!Ez is értékelés és lehet beirogatni milyen az eladó/vevő híre mielőtt valami gond-mint a te esetedben is- lenne.
igaz
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:16:43 »


Az ilyen értékelős dolog az jó lenne.És jó, hogy inditotta Vzoli ezt a topicot!Ez is értékelés és lehet beirogatni milyen az eladó/vevő híre mielőtt valami gond-mint a te esetedben is- lenne.

Sajna mégsem írogatnak be túl gyakran. Persze az jó lenne ha nem lenne mit, de sok esetben szerintem inkább konfliktus kerülés az ok. Vagy mint pl. nálam, az, hogy még éppen nem lépi át az ingerküszöböt a másik fél.
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 20:18:24 »


Ennek nincs köze az utánvéthez, csak egy gyökér csalóhoz

Ha kell valami akkor neked elküldöm utánvétesen.Átlátod a dolgot. eljen


És vajon mit küldött volna nekem Érték Elek úr? falbav
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 22:54:19 »

Az utánvét a küldő szempontjából nem biztonságos! Ha időközben a vevő meggondolja magát és nem veszi át a portékát, akkor a feladó mindjárt bukta az utánvét összegét, ami akár 4-5 ezer forint is lehet, az értéktől függően. Vaterán volt ennek nagy hagyománya (mármint az utánvétes vásárlásnak) de mióta bebuktam két-három csomagot, azóta nem vagyok hajlandó senkinek sem küldeni utánvéttel. Az a baj, hogy átverés, gerinctelenség és egyéb efféle dolgok ellen nincs orvosság. A fórumon is érdemes lenne csinálni a profilhoz egy értékelős részt ahol egymást tudná értékelni az eladó és a vevő. Egy idő után lennének megbízható eladók és korrekt vevők.

Erre van ez a topic. nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 23:00:28 »

Erre van ez a topic. nyes

 wow1

akkor esetleg írjunk listát +/- jelekkel a nevek mellé, és majd beteszem az első post-ba (a kulcsokkal ez elég jól működött)
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2014.06.22 vasárnap, 23:16:18 »

wow1

akkor esetleg írjunk listát +/- jelekkel a nevek mellé, és majd beteszem az első post-ba (a kulcsokkal ez elég jól működött)
Ezt meg az isten se fogja átnézni. Ennek akkor van értelme, ha a profil alatt megjelenik két szám. Pl. +26/-3 formátumban. És akkor lehet tudni, hogy volt 26 eélgedett, meg 3 elégedetlen üzlettárs. És akkor nem kell topikokban keresgélni, stb. Vannak itt új tagok, ritkán járók, stb. is, azok jórésze azt se tudja hogy épül fel a fórum, csak random megnyitnak egy topikot és kérdeznek.

Elviekben tervben (sőt, hírek szerint már szinte készen) van az új fórum. Abban többmindenre lesz lehetőség. Szerintem ezzel most várjunk, hátha az új fórumba beilleszthető lesz ez a feature.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 04:23:25 »

Erre van ez a topic. nyes
Igen? Tessék már megmutatni, hogy hová írtak be az elégedett ügyfelek? Honnan tudom újoncként, hogy te megbízható vagy, netán esetleg egy lehúzós-átverős ember vagy?
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #214 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 06:24:35 »

Igen? Tessék már megmutatni, hogy hová írtak be az elégedett ügyfelek? Honnan tudom újoncként, hogy te megbízható vagy, netán esetleg egy lehúzós-átverős ember vagy?

kérdezz meg engem! eplus2
Joe val vigyázni kell,mert a neve sem Józsi..... hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 08:14:50 »

Ezt meg az isten se fogja átnézni. Ennek akkor van értelme, ha a profil alatt megjelenik két szám. Pl. +26/-3 formátumban. És akkor lehet tudni, hogy volt 26 eélgedett, meg 3 elégedetlen üzlettárs. És akkor nem kell topikokban keresgélni, stb. Vannak itt új tagok, ritkán járók, stb. is, azok jórésze azt se tudja hogy épül fel a fórum, csak random megnyitnak egy topikot és kérdeznek.

Elviekben tervben (sőt, hírek szerint már szinte készen) van az új fórum. Abban többmindenre lesz lehetőség. Szerintem ezzel most várjunk, hátha az új fórumba beilleszthető lesz ez a feature.

az már az ő bajuk eplus2 érdekes én újoncként megtaláltam mindent. annyit kellett rajtam "nevelni" hogy írjam aláírásba, hogy mim van
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 08:41:06 »

Ezt meg az isten se fogja átnézni. Ennek akkor van értelme, ha a profil alatt megjelenik két szám. Pl. +26/-3 formátumban. És akkor lehet tudni, hogy volt 26 eélgedett, meg 3 elégedetlen üzlettárs. És akkor nem kell topikokban keresgélni, stb. Vannak itt új tagok, ritkán járók, stb. is, azok jórésze azt se tudja hogy épül fel a fórum, csak random megnyitnak egy topikot és kérdeznek.

Elviekben tervben (sőt, hírek szerint már szinte készen) van az új fórum. Abban többmindenre lesz lehetőség. Szerintem ezzel most várjunk, hátha az új fórumba beilleszthető lesz ez a feature.
ez nem a vatera, ebay, stb... nem kell ez ide. ez egy fórum, nem adásvétellel foglalkozó oldal. aki meg akar egyezni valakival az megteszi, aki benyalja a saját hülyesége miatt meg úgy járt.
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 09:16:20 »

ez nem a vatera, ebay, stb... nem kell ez ide. ez egy fórum, nem adásvétellel foglalkozó oldal. aki meg akar egyezni valakival az megteszi, aki benyalja a saját hülyesége miatt meg úgy járt.

félsz hogy leértékelnek? nezze eplus2
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #218 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 09:18:15 »

ez nem a vatera, ebay, stb... nem kell ez ide. ez egy fórum, nem adásvétellel foglalkozó oldal.

Pont ezért kellene jobban szűrni a dolgot!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 10:33:39 »

Igen? Tessék már megmutatni, hogy hová írtak be az elégedett ügyfelek? Honnan tudom újoncként, hogy te megbízható vagy, netán esetleg egy lehúzós-átverős ember vagy?


Szted be fognak írni?
Nade pont ezért nem kéne nyávogni azért, hogy van archív, illetve, hogy a régi, lejárt adásvételek is láthatóak. Csak rákeresek, hogy az adott ember mikor mit adott el, vagy adott e el esetleg vmit, illetve ide benézek, hogy van e vmi ellene, és már le is tudom szűrni, hogy mi merre hány méter...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 10:33:57 »

kérdezz meg engem! eplus2
Joe val vigyázni kell,mert a neve sem Józsi..... hehe

Ennyi! eplus2
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 10:34:48 »

Ezt meg az isten se fogja átnézni. Ennek akkor van értelme, ha a profil alatt megjelenik két szám. Pl. +26/-3 formátumban. És akkor lehet tudni, hogy volt 26 eélgedett, meg 3 elégedetlen üzlettárs. És akkor nem kell topikokban keresgélni, stb. Vannak itt új tagok, ritkán járók, stb. is, azok jórésze azt se tudja hogy épül fel a fórum, csak random megnyitnak egy topikot és kérdeznek.

Elviekben tervben (sőt, hírek szerint már szinte készen) van az új fórum. Abban többmindenre lesz lehetőség. Szerintem ezzel most várjunk, hátha az új fórumba beilleszthető lesz ez a feature.

Van ilyen funció ide is. De sosem lehet tudni, hogy ki miért nyomta meg azt a +-t, vagy a éppen azt a negatív értékelő gombot...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #222 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 10:35:21 »

Van ilyen funció ide is. De sosem lehet tudni, hogy ki miért nyomta meg azt a +-t, vagy a éppen azt a negatív értékelő gombot...
és az már 1x volt,és nagy xar lett. hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 18:46:27 »

Fügelaci!Van valami heppiend vagy hivatalos papír?Kérünk helyzetjelentést! police
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 20:41:08 »

Szted be fognak írni?
Nade pont ezért nem kéne nyávogni azért, hogy van archív, illetve, hogy a régi, lejárt adásvételek is láthatóak. Csak rákeresek, hogy az adott ember mikor mit adott el, vagy adott e el esetleg vmit, illetve ide benézek, hogy van e vmi ellene, és már le is tudom szűrni, hogy mi merre hány méter...
Nyilván mindenki tudja, hogy senki nem pörgeti vissza évekre az adásvétel topikokat azért, hogy kiderüljön, megbízható embertől vesz-e.
A +- gomb jó lehetne, de ismerve az ilyen BT, meg Tibcsi féléket  eplus2 lenne itt nemulass Smiley
Szerintem az egyetlen mutató, ahol egy fórumon a "megbízhatóságot" mérni lehet, az a hozzászólások száma. Ha valakinek nagyon sok van, akkor régóta aktív, talán sokan ismerik, nem "lökte ki" magából a fórum közössége, valószínű ért is az adott fórum témájához, stb. Én legalábbis ez alapján szűrök.

Anno mikor az iPhone-al akartam okoskodni, akkor is felmentem az iPhone fórumra, hozzászólás szerint rendeztettem a tagokat, és a legtöbb hsz-el rendelkező Bp-i embert kerestem meg pü-ben. Segítőkész volt, elmentem a melóhelyére, megmutatta mit hogy kell, stb. És úgy, hogy ott nullás user voltam.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 21:13:24 »

Szted be fognak írni?
Nade pont ezért nem kéne nyávogni azért, hogy van archív, illetve, hogy a régi, lejárt adásvételek is láthatóak.
Szerintem valamelyik barátoddal összekeversz! Nem szokásom nyávogni.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #226 Dátum: 2014.06.23 hétfő, 21:35:49 »

Nyilván mindenki tudja, hogy senki nem pörgeti vissza évekre az adásvétel topikokat azért, hogy kiderüljön, megbízható embertől vesz-e.
A +- gomb jó lehetne, de ismerve az ilyen BT, meg Tibcsi féléket  eplus2 lenne itt nemulass Smiley
Szerintem az egyetlen mutató, ahol egy fórumon a "megbízhatóságot" mérni lehet, az a hozzászólások száma. Ha valakinek nagyon sok van, akkor régóta aktív, talán sokan ismerik, nem "lökte ki" magából a fórum közössége, valószínű ért is az adott fórum témájához, stb. Én legalábbis ez alapján szűrök.

Anno mikor az iPhone-al akartam okoskodni, akkor is felmentem az iPhone fórumra, hozzászólás szerint rendeztettem a tagokat, és a legtöbb hsz-el rendelkező Bp-i embert kerestem meg pü-ben. Segítőkész volt, elmentem a melóhelyére, megmutatta mit hogy kell, stb. És úgy, hogy ott nullás user voltam.

Minél több hsze van valakinel an(n)ál nagyobb bhuzi! hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2014.06.24 kedd, 04:13:31 »

Nyilván mindenki tudja, hogy senki nem pörgeti vissza évekre az adásvétel topikokat azért, hogy kiderüljön, megbízható embertől vesz-e.
A +- gomb jó lehetne, de ismerve az ilyen BT, meg Tibcsi féléket  eplus2 lenne itt nemulass Smiley
Szerintem az egyetlen mutató, ahol egy fórumon a "megbízhatóságot" mérni lehet, az a hozzászólások száma. Ha valakinek nagyon sok van, akkor régóta aktív, talán sokan ismerik, nem "lökte ki" magából a fórum közössége, valószínű ért is az adott fórum témájához, stb. Én legalábbis ez alapján szűrök.

Anno mikor az iPhone-al akartam okoskodni, akkor is felmentem az iPhone fórumra, hozzászólás szerint rendeztettem a tagokat, és a legtöbb hsz-el rendelkező Bp-i embert kerestem meg pü-ben. Segítőkész volt, elmentem a melóhelyére, megmutatta mit hogy kell, stb. És úgy, hogy ott nullás user voltam.
Össze vissza nyomkodnák, nincs értelme.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2014.06.24 kedd, 04:13:43 »

Minél több hsze van valakinel an(n)ál nagyobb bhuzi! hehe
Uhhh...Angel  eplus2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #229 Dátum: 2014.06.24 kedd, 08:28:16 »

Minél több hsze van valakinel an(n)ál nagyobb bhuzi! hehe
akkor te még csak kis kötsög vagy. eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2014.06.26 csütörtök, 17:50:35 »

Ja, tiszta sor. Eladok Neked egy autórádió antennát 1500 ft-ért. Gyere el érte. Makón élek. Várlak.  Cheesy vigyor3

van valami fejlemény? Roll Eyes
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Kincso70
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



« Új hozzászólás #231 Dátum: 2014.06.26 csütörtök, 19:17:37 »

Mi van már azzal a k...a generátorral meg ülésekkel.Nem bírják az idegeim!
Naplózva

Ford Sierra kombi 2.3 D 1985 DPN-954
Ford Mondeo Kombi 1.8 GLX 1995 HMY-760
Ford Escort 1.6i 1986 EOL-491
Ford Galaxy 1.9 TDI Si 1999 ILF-165
Ford Mondeo Kombi 1.6 CLX 1994 IOS-480
Ford Mondeo Kombi 1.8TD Ghia 1997 JAK-629
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #232 Dátum: 2014.06.26 csütörtök, 19:21:12 »

Mi van már azzal a k...a generátorral meg ülésekkel.Nem bírják az idegeim!
ha minden igaz, a generátor megvan
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2014.06.27 péntek, 09:24:13 »

Mi van már azzal a k...a generátorral meg ülésekkel.Nem bírják az idegeim!
Tájékoztatom a publikumot, a drukkolókat, (köszi mindenkinek!), hogy kezd jó irányt venni a dolog.
A generátor megérkezett, használhatónak tűnik. A hétvégén ér rá a szerelő.
A többi cuccról annyit, hogy egész héten hiába hívtam, nem vette fel. Aztán egyszer csak felhívott, és azt mondta, késő estig dolgozott, ezért nem tudta felvenni. Viszont jó híre van, megtalálta a barátját, megvannak a cuccok. Csütörtökön feladja a lökhárítót meg az oldalkárpitokat, a többit meg hétfőn, most nincs autója, ezért nem tudja egyszerre elvinni a postára.

Nincs mit tenni, bízom benne, most hátha tényleg úgy lesz, ahogy mondta. Végigcsinálom, kellenek az alkatrészek, két hét múlva indul a felújítási projekt, nincs idő másik után nézni. Csak remélni tudom, most végre minden egyenesbe jön.  vigyor3 Cheesy
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2014.06.27 péntek, 09:26:08 »

Nincs mit tenni, bízom benne, most hátha tényleg úgy lesz, ahogy mondta. Végigcsinálom, kellenek az alkatrészek, két hét múlva indul a felújítási projekt, nincs idő másik után nézni. Csak remélni tudom, most végre minden egyenesbe jön.  vigyor3 Cheesy

Navégre! eljen
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2014.07.01 kedd, 13:21:37 »

Sajnos, minden várakozásom hiábavaló, a generátor megérkezése óta ismét teljes hallgatózásba burkolódzik Hansaplast, alias Vonnák Gábor "Úr"!
Azóta folyamatosan napi 10-15 hívás, de semmi reakció, fel sem veszi, vissza sem hív. SMS-re sem reagál. Privát üzenet esélytelen, a múlt hónap közepén járt itt utoljára. Mit mondjak, el vagyok keseredve. Nagyot csalódtam megint, mégsem érdemes megbízni az emberekben (tisztelet a kivételnek, ami ugye mindig van).
Most már tényleg csak az következik, hogy összeszedem az eddig az esetről szóló írásokat, kinyomtatom, aztán irány a  police
 rinya meg kell hozzam ezt a döntést, még ha nem is akartam. Nem is az én pénzem miatt, hanem hogy mások ne kerüljenek hasonló helyzetbe. Nem tudom, a "végrehajtó hatalom" mennyit tesz az ügy érdekében, de szerintem még meg sem kérdezik, miért nem teljesítette a vállaltakat. Nem hogy még megbüntessék.
A legszívesebben  gun taperouleaupatisserie knuppel2 tickedoff violent , de nem hiszem, hogy sokat ér!

Ismétlem magamat. Az előzmények tudatában, mit vártál? (Nem kell válaszolni.)
Netcore, mintha ajánlotta volna, hogy meglátogatja neked, vagy nem? Kérd meg, hátha!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2014.07.01 kedd, 14:46:05 »

Ismétlem magamat. Az előzmények tudatában, mit vártál? (Nem kell válaszolni.)
Netcore, mintha ajánlotta volna, hogy meglátogatja neked, vagy nem? Kérd meg, hátha!
Igen, értem az írás lényegét, én vagyok a marha, hogy eddig is bíztam benne. De én alapbeállításként ilyen hül.e vagyok, abból indulok ki, hogy én, ha megígérek valakinek valamit, akkor az szent és halálbiztos. Nem mindenkinél működik ez az opció. Ezt meg kéne tanuljam. szomoru1 hehe
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2014.07.01 kedd, 15:12:36 »

szia,

Én lassan félig nagykátai leszek lassan, párom meg teljesen, ennek minden előnyével. a föld alól is előszedjük az ilyen khöcsögöket. adj egy címet, vagy hogy mit tudsz róla. telefonszámot is. ide is lehet meg privátban is. a cím lenne a legfontosabb mert holnap délután megyünk haza (ügyvédhez, stb. őt is megkérdeznénk, hátha ismeri) szivesen bekopogok hozzá.

 Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2014.07.02 szerda, 08:09:00 »

Mondjuk lehet, a hansaplast néven már nem jár fel ide, de lehet, azóta más néven olvasgatja, jót röhögve a szenvedésemen. De addig jár a korsó a kútra, míg bele nem esik! gun
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2014.07.02 szerda, 09:22:34 »

Mondjuk lehet, a hansaplast néven már nem jár fel ide, de lehet, azóta más néven olvasgatja, jót röhögve a szenvedésemen. De addig jár a korsó a kútra, míg bele nem esik! gun
írj valamelyik piros betűs tagnak, ők elvileg össze tudják nézni ip alapján, hogy van-e fent másik felhasználónév arról az ip-ről Wink
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2014.07.02 szerda, 09:37:01 »

írj valamelyik piros betűs tagnak, ők elvileg össze tudják nézni ip alapján, hogy van-e fent másik felhasználónév arról az ip-ről Wink

Nem nagyon segít.

Syrtis néven Monornetes IP-je volt, Hansaplast néven már Telekomos.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2014.07.02 szerda, 09:44:42 »

írj valamelyik piros betűs tagnak, ők elvileg össze tudják nézni ip alapján, hogy van-e fent másik felhasználónév arról az ip-ről Wink

Simán fel kéne nyomni névtelenül a navnál, mint illegális autóbontót  eplus2
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2014.07.02 szerda, 09:46:25 »

Simán fel kéne nyomni névtelenül a navnál, mint illegális autóbontót  eplus2

Melyik az a nagymacskanevű csapat, amelyik az ilyenekkel foglalkozik? Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2014.07.02 szerda, 09:48:16 »

Melyik az a nagymacskanevű csapat, amelyik az ilyenekkel foglalkozik? Smiley

AndyA

öööö, a dekóderem nem tudja értelmezni a mondatod. Facebookon van egy tolvajkergetők nevű csoport, azok is pörögnek ilyen kis piti csalókon
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2014.07.02 szerda, 09:54:19 »

 integet2

Indexen találtam ezt a cikket, elvileg egy elromlott használt bringa kapcsán íródott, de amit írnak minden használt cuccra igaz:

http://index.hu/kerekagy/2014/07/01/hogyan_ne_vegyunk_rossz_hasznalt_bringat_es_mit_tehetunk_ha_megis_sikerult/
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2014.07.02 szerda, 10:02:19 »

öööö, a dekóderem nem tudja értelmezni a mondatod. Facebookon van egy tolvajkergetők nevű csoport, azok is pörögnek ilyen kis piti csalókon

Rendőröknek van, valami Gepárd vagy hasonló.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2014.07.02 szerda, 12:00:04 »

Rendőröknek van, valami Gepárd vagy hasonló.

AndyA
Gepárd van, de úgy tudom, azok lopott autókat kutatnak a forgalomban, és nem ilyen csalókra utaznak.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2014.07.02 szerda, 12:37:04 »

Gepárd van, de úgy tudom, azok lopott autókat kutatnak a forgalomban, és nem ilyen csalókra utaznak.
Ha arra a gepárdra gondolsz amit doszpot péter vezetett, az kb 6-8 éve megszűnt.

Ma megyünk haza nagykátára, majd becsöngetek.
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2014.07.02 szerda, 12:44:12 »

A telefonszáma: 70 292 9403

A címe: 2760 Nagykáta, Rákóczi körút 20
Vonnák Gábor, alias Hansaplast, régebben Syrtis

Ma reggelig semmi infóm róla, hiába hívom, nem veszi fel.
Elképzelni nem tudom, hogyan tud rendesen, nyugodtan aludni az ilyen fajta. Mert ez már egy külön fajta! Fujjjjjj! vigyor3 falbav

Ha tudsz segíteni azt nagyon  worship worship worship worship worship
kiadtuk a vadászati engedélyt   Wink
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2014.07.02 szerda, 12:46:04 »

kiadtuk a vadászati engedélyt   Wink
Lehet a pénzt kéne visszakérni és Lacinak elutalni. Akkor vége lenne az ügynek.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.08 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.