Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 05:53:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ne vásárolj tőle, ne üzletelj vele... (átvert, becsapott, nem jelentkezett stb.)  (Megtekintve 190836 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2014.06.04 szerda, 07:52:45 »

Szó sincsen sértődésről, jelenleg örülök, aztán meglátjuk, valós-e az öröm. Most a nyugodt várakozás időszaka a következő két nap. Lelki szemeimmel én már látom a csomagokat, sőt, "hallom" a szépen surrogó, jó generátor hangját! taps Wink

ámen eljen vigyor3

« Utoljára szerkesztve: 2014.06.04 szerda, 08:29:19 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2014.06.04 szerda, 15:30:10 »

 eljen Wink laugh Cool


ámen eljen vigyor3


Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2014.06.07 szombat, 21:20:38 »

eljen Wink laugh Cool



na, hogy halad az ügy?
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2014.06.07 szombat, 21:40:40 »

na, hogy halad az ügy?
Ígéret már volt, csomag még nincs. Baleknak tudni kell lenni. Én tudok!  vigyor3

Da a remény hal meg utoljára, kedden biztos megjön a generátor. A többi meg ... ... ...  szomoru1
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 09:19:30 »

Ígéret már volt, csomag még nincs. Baleknak tudni kell lenni. Én tudok!  vigyor3

Da a remény hal meg utoljára, kedden biztos megjön a generátor. A többi meg ... ... ...  szomoru1


 szomoru1

Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 12:51:03 »

Ígéret már volt, csomag még nincs. Baleknak tudni kell lenni. Én tudok!  vigyor3

Da a remény hal meg utoljára, kedden biztos megjön a generátor. A többi meg ... ... ...  szomoru1


csak elő kell venni azt a sz@ros lapátot....
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 13:28:26 »

csak elő kell venni azt a sz@ros lapátot....
Most a hétvégén előkerült, lapátoltam is vele. Jó hosszú nyele van, de remélem lapátoláson kívül másra nem kell használjam.  wave
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 14:33:02 »

Most a hétvégén előkerült, lapátoltam is vele. Jó hosszú nyele van, de remélem lapátoláson kívül másra nem kell használjam.  wave

Reméljük! sajnos sok ember csak abból ért, én nagyon úgy veszem észre mostanában.
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 16:46:56 »

Reméljük! sajnos sok ember csak abból ért, én nagyon úgy veszem észre mostanában.
Én bizakodó vagyok, valamint egy kicsit szégyenlem is magam, hogy ilyen korán (?) írtam az esetemről. Talán várnom kellett volna még néhány napot. Még az is lehet, igaz az állítása, csak a körülmények, meg a "haver", meg hű és hú. Most már kivárom ezt a néhány napot bizalommal.  integet2
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 18:07:36 »

Én bizakodó vagyok, valamint egy kicsit szégyenlem is magam, hogy ilyen korán (?) írtam az esetemről. Talán várnom kellett volna még néhány napot. Még az is lehet, igaz az állítása, csak a körülmények, meg a "haver", meg hű és hú. Most már kivárom ezt a néhány napot bizalommal.  integet2

mióta beírtad is eltelt már annyi idő, ami elfogadhatatlanul sok
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2014.06.08 vasárnap, 18:29:13 »

Én bizakodó vagyok, valamint egy kicsit szégyenlem is magam, hogy ilyen korán (?) írtam az esetemről. Talán várnom kellett volna még néhány napot. Még az is lehet, igaz az állítása, csak a körülmények, meg a "haver", meg hű és hú. Most már kivárom ezt a néhány napot bizalommal.  integet2

Na szégyenld, nem csak te jártál így vele. Én is hónapokig vártam egy alkatrészre anno, amit előre fizettem. Eleinte jöttek a különféle kifogások, aztán nem lehetett elérni. Amikor megelégeltem és egy este 10szer is csörgettem, akkor felvette, és egy nem túl finom hangnem alkalmazásával sikerült rábírni, hogy nagynehezen feladja a csomagot pár napra rá.

(Aztán persze mégegy alkalommal rábasztam, amikor még ST veztengelyeket akartam venni, mert nem tudtam, hogy nincs különbség közte és a sima V6 bütyökprofil között. Mondtam neki h előbb azért kerítek egy simát mintának, de erősködött, hogy ritkán jár Pesten, így tanulva a korábbiakból elhamarkodottan meg is vettem tőle amikor feljött (máskülönben várhattam volna kitudja meddig). Csakhát utána nemsokkal kiderült, hogy nem tér el a simától, így ez pénzkidobás volt, igaz csak 6000Ft. Felvetettem neki, h csináljuk vissza, vagy beszámítja az árat valamibe, de nem volt hajlandó, én meg nem erősködtem, mivel én is hibás voltam ebben.)
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.08 vasárnap, 18:32:17 írta Dávid » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 06:52:37 »

mióta beírtad is eltelt már annyi idő, ami elfogadhatatlanul sok
Való igaz, de mindenkinek megadatik egy bizonyos türelmi idő. Itt már azon túl vagyunk, de mit lehet tenni, messze van, elmenni túl drága. Remélem, most a hét elején sikerül Neki feladni, akkor végre elkezdhetem a javítási műveleteket. Alig várom! Wink
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 09:02:42 »

Való igaz, de mindenkinek megadatik egy bizonyos türelmi idő. Itt már azon túl vagyunk, de mit lehet tenni, messze van, elmenni túl drága. Remélem, most a hét elején sikerül Neki feladni, akkor végre elkezdhetem a javítási műveleteket. Alig várom! Wink

hát remélhetőleg küldi Undecided

ahogy boncolgatjuk ezt a témát, csak kellene valami lista, az ilyen "kiváló" eladókról. mondjuk első hsz-ben a topicban, lehetne egy lista amire folyamatosan felkerülnének a késve küldők a nem küldők és az ócskát küldők. ha pedig valakinek nem tetszik a neve a listán akkor elkezd rendesen üzletelni és lekerül vigyor3

ja és még kifelejtettem a nem válaszolósokat és a képzeletbeli barátokra hivatkozókat, akiknek csak olyan barátaik vannak akik nem tudnak rendesen postázni lama
            kocsog
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.09 hétfő, 09:04:34 írta D » Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2014.06.09 hétfő, 10:45:47 »

hát remélhetőleg küldi Undecided

ahogy boncolgatjuk ezt a témát, csak kellene valami lista, az ilyen "kiváló" eladókról. mondjuk első hsz-ben a topicban, lehetne egy lista amire folyamatosan felkerülnének a késve küldők a nem küldők és az ócskát küldők. ha pedig valakinek nem tetszik a neve a listán akkor elkezd rendesen üzletelni és lekerül vigyor3

ja és még kifelejtettem a nem válaszolósokat és a képzeletbeli barátokra hivatkozókat, akiknek csak olyan barátaik vannak akik nem tudnak rendesen postázni lama
            kocsog
Na igen, ezek a barátok nagyon kellenek, de minek? Csak a kellemetlenséget okozzák (okozzák?) Ha nekem ilyen haverjaim lennének, már nem lennének. Egyszer volt Budán kutyavásár. Tényleg, azóta miért nem?  eplus2 vigyor3

Nálam egyszer lehet elrúgni a pöttyöst. Kivéve, ha közben új néven regisztrál. Mint jelen esetben. Pedig feljárogat olvasgatni, gondolom, ezt is olvassa. Nem baj, én úgy érzem, nem velem van a baj, én utaltam a pénzt előre, időben, becsületesen. Elvárnám a hasonló reakciót. Vagy ez olyan nagy elvárás? A mai viszonylatban lehet, már nem divat becsületesnek lenni, én mégis régimódi öreguras vagyok (bár nem érzem magam öregnek, mindenki annyi idős, amennyinek érzi magát). integet2 Cool
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2014.06.14 szombat, 11:23:22 »

Sajnos, újabb hét után is semmi hír a cuccokról. A hét közepén felvette egyszer, megint azt ígérte, jön a csomag, de nem jött. Azt hiszem, hétfőn megyek a rendőrségre feljelentést tenni. Soha nem kellett még, de egyszer ez is eljön. Nyilván nem hagyom veszni a pénzem. A sok idegeskedés, kellemetlenség az autómmal már csak hab a tortán. rinya vigyor3
Naplózva
Thomas85
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2014.06.14 szombat, 19:40:27 »

Sajnos, újabb hét után is semmi hír a cuccokról. A hét közepén felvette egyszer, megint azt ígérte, jön a csomag, de nem jött. Azt hiszem, hétfőn megyek a rendőrségre feljelentést tenni. Soha nem kellett még, de egyszer ez is eljön. Nyilván nem hagyom veszni a pénzem. A sok idegeskedés, kellemetlenség az autómmal már csak hab a tortán. rinya vigyor3

Jól teszed, az ilyen férgeknek ez jár. Hetek óta igérget, hazudozik miközben ő külföldön nyaral. Mondjuk szerintem a rendőrség nem fog érdemben foglalkozni az üggyel, lehet, hogy jobban járnál ha személyesen keresnéd fel... violent vigyor3
Naplózva

2001 MK3 (B4Y) Ghia 2.0 benzin
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2014.06.14 szombat, 21:51:10 »

Sajnos, újabb hét után is semmi hír a cuccokról. A hét közepén felvette egyszer, megint azt ígérte, jön a csomag, de nem jött. Azt hiszem, hétfőn megyek a rendőrségre feljelentést tenni. Soha nem kellett még, de egyszer ez is eljön. Nyilván nem hagyom veszni a pénzem. A sok idegeskedés, kellemetlenség az autómmal már csak hab a tortán. rinya vigyor3

ideje volt már eljen police
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2014.06.14 szombat, 22:01:56 »

Jól teszed, az ilyen férgeknek ez jár. Hetek óta igérget, hazudozik miközben ő külföldön nyaral. Mondjuk szerintem a rendőrség nem fog érdemben foglalkozni az üggyel, lehet, hogy jobban járnál ha személyesen keresnéd fel... violent vigyor3

ez nem teljesen igaz. egy másik fórumon volt rá példa hogy így bebuktattak egy csalót.(akiről kiderült, hogy 14éves, de összességében 2-300e ft volt az érték)
A lényeg, hogy gyűjtsd be a bizonyítékokat. az ha utaltál neki már jó, ha a közleményben meg van nevezve az adásvétel tárgya még jobb. ha emailben vagy egyéb kinyomtatható úton egyeztetek meg, az is használható akár.
Naplózva
Thomas85
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 276



E-mail
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2014.06.14 szombat, 22:33:06 »

ez nem teljesen igaz. egy másik fórumon volt rá példa hogy így bebuktattak egy csalót.(akiről kiderült, hogy 14éves, de összességében 2-300e ft volt az érték)
A lényeg, hogy gyűjtsd be a bizonyítékokat. az ha utaltál neki már jó, ha a közleményben meg van nevezve az adásvétel tárgya még jobb. ha emailben vagy egyéb kinyomtatható úton egyeztetek meg, az is használható akár.

Igen, ilyen is volt, amikor több károsult összeállt és együtt tettek feljelentést. Ha jól tudom, akkor jelenleg 50 ezer Ft-ig "csak" szabálysértés és nem bűncselekmény.
Naplózva

2001 MK3 (B4Y) Ghia 2.0 benzin
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 10:02:26 »

Igen, ilyen is volt, amikor több károsult összeállt és együtt tettek feljelentést. Ha jól tudom, akkor jelenleg 50 ezer Ft-ig "csak" szabálysértés és nem bűncselekmény.

Az összeghatár nem 50eFt hanem 20eFt volt, de már azt is megszüntették.
Nekem a vaterán volt hasonló esetem (amikor még élt a 20.000-es határ). Nem meglepő módon 19500Ft volt az áru értéke.
Több ember is utalt neki és senki sem kapott semmit. Én is tettem feljelentést, de addig nem is foglalkoztak az üggyel amíg nem ment be még 2-3 ember ugyanazzal az üggyel kapcsolatban. Utána üzletszerűen elkövetett csalás volt a vád. Ez kb 5 éve volt. Mindenkinél meg volt minden. Utalás bizonylat, név, cím, levelezés stb...
Egyszer kaptam egy levelet a rendőrségtől, hogy meg van az ember. Majd rá pár hónapra, hogy felszólították arra, hogy fizesse vissza a pénzt. Rá egy évre megkérdezték, hogy megkaptam-e. Azóta (kb 2 éve) semmi hír.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #120 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 17:10:13 »

Az összeghatár nem 50eFt hanem 20eFt volt, de már azt is megszüntették.
Nekem a vaterán volt hasonló esetem (amikor még élt a 20.000-es határ). Nem meglepő módon 19500Ft volt az áru értéke.
Több ember is utalt neki és senki sem kapott semmit. Én is tettem feljelentést, de addig nem is foglalkoztak az üggyel amíg nem ment be még 2-3 ember ugyanazzal az üggyel kapcsolatban. Utána üzletszerűen elkövetett csalás volt a vád. Ez kb 5 éve volt. Mindenkinél meg volt minden. Utalás bizonylat, név, cím, levelezés stb...
Egyszer kaptam egy levelet a rendőrségtől, hogy meg van az ember. Majd rá pár hónapra, hogy felszólították arra, hogy fizesse vissza a pénzt. Rá egy évre megkérdezték, hogy megkaptam-e. Azóta (kb 2 éve) semmi hír.

és megkaptad?
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:00:43 »

és megkaptad?
Láthatod, azóta semmi hír. Számomra ez azt jelenti, nem kapta meg.

Nálam annyi a hír, hogy ma ismét próbálkoztam, hívtam, fel is vette, a szokásos ígéret, ma feladom. Na, ez az utolsó esély. Ezt kivárom. Én egy béketűrő ember vagyok, hiszek mindenkinek, néha kicsit naivan is, de eddig még ennyire nem tették próbára a türelmemet. Lassan a határára érkezem, de bízom benne, minden jóra fordul, megjön a cucc, láss csodát, még meg is leszek elégedve vele (remélem!).  nyes hehe
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #122 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:06:34 »

Láthatod, azóta semmi hír. Számomra ez azt jelenti, nem kapta meg.

Nálam annyi a hír, hogy ma ismét próbálkoztam, hívtam, fel is vette, a szokásos ígéret, ma feladom. Na, ez az utolsó esély. Ezt kivárom. Én egy béketűrő ember vagyok, hiszek mindenkinek, néha kicsit naivan is, de eddig még ennyire nem tették próbára a türelmemet. Lassan a határára érkezem, de bízom benne, minden jóra fordul, megjön a cucc, láss csodát, még meg is leszek elégedve vele (remélem!).  nyes hehe

Tegyél feljelentést! Max visszavonod.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:11:22 »

Tegyél feljelentést! Max visszavonod.
Köszönöm válaszod, nem is gondoltam volna, hogy írsz. KÖSZÖNÖM!

Most már várok 2 napot, hiszen megígértem ma telefonon. Ő ígérte, küldi, és ígértem, várok. Két nap múlva bizonyosan megyek a rendőrségre, már csak a többi fórumos miatt is, ezt nem kellene engedni.  wave
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #124 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:14:27 »

Köszönöm válaszod, nem is gondoltam volna, hogy írsz. KÖSZÖNÖM!

Most már várok 2 napot, hiszen megígértem ma telefonon. Ő ígérte, küldi, és ígértem, várok. Két nap múlva bizonyosan megyek a rendőrségre, már csak a többi fórumos miatt is, ezt nem kellene engedni.  wave

Miért ne írnék? Azért mert néha lüke vagy, nem kell nekem is annak lennem. eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:14:52 »

 nyes wave
Miért ne írnék? Azért mert néha lüke vagy, nem kell nekem is annak lennem. eplus2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:18:11 »

nyes wave
Hol lakik ez a csávó? Mi a nickje?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #127 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:20:50 »

Hol lakik ez a csávó? Mi a nickje?

Olvass vissza!  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:23:31 »

Hol lakik ez a csávó? Mi a nickje?
Nagykáta, első nickneve syrtis, ma Hansaplast néven van jelen. V Gábor. (kicsit feketehumorosan csak így, V Gábor).
 szomoru1 vigyor3
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:40:21 »

Nagykáta, első nickneve syrtis, ma Hansaplast néven van jelen. V Gábor. (kicsit feketehumorosan csak így, V Gábor).
 szomoru1 vigyor3

Vonnák   hehe
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:45:14 »

Vonnák   hehe
Amíg nincs elítélve, a médiában is így írják csak, a vezetéknév csak a kezdőbetű. Ha már elítélt, újra írják a teljes nevét. Régebben én is írtam, kb 30-40 hozzászólással ezelőtt. De akkor még nem akartam feljelenteni.  vigyor3
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:46:12 »

Nagykáta, első nickneve syrtis, ma Hansaplast néven van jelen. V Gábor. (kicsit feketehumorosan csak így, V Gábor).
 szomoru1 vigyor3
170km oda-170km vissza, az 340. egyen a v6 jó sokat, mondjuk 10l-t, akkor is 34l, 420ft az átlagár most, akkor is 15eft az út, még mindig nem 40. miért nem látogatod meg? ha megvan az alkatrész, akkor adja oda, ha nincs, akkor nincs mese, pénz vissza.
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 19:53:20 »

170km oda-170km vissza, az 340. egyen a v6 jó sokat, mondjuk 10l-t, akkor is 34l, 420ft az átlagár most, akkor is 15eft az út, még mindig nem 40. miért nem látogatod meg? ha megvan az alkatrész, akkor adja oda, ha nincs, akkor nincs mese, pénz vissza.
Nem is a pénz, az idő!

Hála az égnek meló van ezerrel, idő mint a mák, csak a mákot elvitte az árvíz! (ez vicces volt, bár elég rossz!)
Szóval gondoltam már rá, de a Mondival hiába megyek el, abba a cucc nem igazán fér be, nekem pedig arra van szükségem, szeretném rendbe tenni a gépemet. Azzal meg most 3 akkumulátor kell az adott távra. Nincsen ugyanis töltésem, illetve ha mérjük van, ha megyek vele gyakorlatilag nincs, lemerül az akksi. Ezért várom a generátort annyira. A lökhárító meg az ülések, kárpitok csak szépészeti beavatkozás.  vigyor3
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2014.06.16 hétfő, 22:45:20 »

Nem is a pénz, az idő!

Hála az égnek meló van ezerrel, idő mint a mák, csak a mákot elvitte az árvíz! (ez vicces volt, bár elég rossz!)
Szóval gondoltam már rá, de a Mondival hiába megyek el, abba a cucc nem igazán fér be, nekem pedig arra van szükségem, szeretném rendbe tenni a gépemet. Azzal meg most 3 akkumulátor kell az adott távra. Nincsen ugyanis töltésem, illetve ha mérjük van, ha megyek vele gyakorlatilag nincs, lemerül az akksi. Ezért várom a generátort annyira. A lökhárító meg az ülések, kárpitok csak szépészeti beavatkozás.  vigyor3

ha nem jelented fel, én jelentelek fel most már.   hehe közveszélyt okozol azzal, hogy ilyen "hímvesszőket" hagysz szabadon garázdálkodni  ravasz1 eplus2
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2014.06.17 kedd, 05:22:54 »

ha nem jelented fel, én jelentelek fel most már.   hehe közveszélyt okozol azzal, hogy ilyen "hímvesszőket" hagysz szabadon garázdálkodni  ravasz1 eplus2
Bocsi, bocsi, bocsi! Ezt a 2 napot bírd már ki légyszi! Csak ezt a kettőt! Aztán  tickedoff  gun exploserderage taperouleaupatisserie knuppel2
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2014.06.17 kedd, 07:29:58 »

Bocsi, bocsi, bocsi! Ezt a 2 napot bírd már ki légyszi! Csak ezt a kettőt! Aztán  tickedoff  gun exploserderage taperouleaupatisserie knuppel2

de utána ----> police vigyor3
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2014.06.17 kedd, 13:39:15 »

de utána ----> police vigyor3
Most hívtam, hogy sikerült-e feladnia, nem sikerült felvennie.  rinya  Még próbálkozok néhányszor.  Wink Tudom, a kutya is a próbálkozásra b@szott rá vigyor3, de nem adom fel! Aztán jön a  police gun knuppel2 taperouleaupatisserie exploserderage mf3 felkialtas violent
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2014.06.17 kedd, 13:58:37 »

Most hívtam, hogy sikerült-e feladnia, nem sikerült felvennie.  rinya  Még próbálkozok néhányszor.  Wink Tudom, a kutya is a próbálkozásra b@szott rá vigyor3, de nem adom fel! Aztán jön a  police gun knuppel2 taperouleaupatisserie exploserderage mf3 felkialtas violent

A másodiktól kedzve a többivel ne próbálkozz. Azért már neked sem ejnye-bejnye jár.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #138 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:04:27 »

Most hívtam, hogy sikerült-e feladnia, nem sikerült felvennie.  rinya  Még próbálkozok néhányszor.  Wink Tudom, a kutya is a próbálkozásra b@szott rá vigyor3, de nem adom fel! Aztán jön a  police gun knuppel2 taperouleaupatisserie exploserderage mf3 felkialtas violent

Nyomtasd ki, ami megvan írásos formában (levelezés, utalásról igazolás) és szerintem most indulj el...

Annyit mondj, hogy csalás miatt szeretnél feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen! Estleg a feljelentést követően, kezedben a feljelentéssel megpróbálhatod, hogy bemész a bankodba, hogy az utalásodra bűncselekményt követtek el, a célszámlán zárolják az összeget (nem fogják, de hátha).
« Utoljára szerkesztve: 2014.06.17 kedd, 14:09:18 írta BT » Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:06:32 »

Most hívtam, hogy sikerült-e feladnia, nem sikerült felvennie.  rinya  Még próbálkozok néhányszor.  Wink Tudom, a kutya is a próbálkozásra b@szott rá vigyor3, de nem adom fel! Aztán jön a  police gun knuppel2 taperouleaupatisserie exploserderage mf3 felkialtas violent


KEDVES FORUMTÁRSAK!LAKIK VALAKI AZ EMLITETT VONNÁK GÁBOR NAGYKÁTAI LAKOS KÖZELÉBEN?MEGTUDNÁ KÉRDEZNI FELADTA E A KÉRDÉSES ALKATRÉSZEKET VAGY EGYÁLTALÁN VAN NEKI AMIT KIFIZETTETETT FÜGELACI FORUMTÁRSÁVAL??? worship worship worship
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #140 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:07:38 »

Nyomtasd ki, ami megvan írásos formában (levelezés, utalásról igazolás) és szerintem most indulj el...

Annyit mondj, hogy család miatt szeretnél feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen! Estleg a feljelentést követően, kezedben a feljelentéssel megpróbálhatod, hogy bemész a bankodba, hogy az utalásodra bűncselekményt követtek el, a célszámlán zárolják az összeget (nem fogják, de hátha).

Ja, és ne hagyd magad, hogyha azt kérik, hogy írjad meg és küldjed be, mondjad, hogy te jegyzőkönyvbe szeretnéd mondani!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:08:23 »

Nyomtasd ki, ami megvan írásos formában (levelezés, utalásról igazolás) és szerintem most indulj el...

Annyit mondj, hogy család miatt szeretnél feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen! Estleg a feljelentést követően, kezedben a feljelentéssel megpróbálhatod, hogy bemész a bankodba, hogy az utalásodra bűncselekményt követtek el, a célszámlán zárolják az összeget (nem fogják, de hátha).

Ez akkor már CSALÁDJOGI ügy? vigyor3
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #142 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:09:01 »

Ez akkor már CSALÁDJOGI ügy? vigyor3

szóval helyesen csalás.  vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:46:14 »

Minden kedves fórumtársnak köszönöm az aggódó segítőkészséget. Még megvárom a holnapi napot, amennyiben nem jön csomag, délután a megadottak szerint járok el, könyörületet nem ismerve. Amit én átéltem e néhány hét alatt, nem kívánom senkinek, még az ellenségeimnek sem. Ők is többet, jobbat érdemelnek. Nem a pénz összege dühít, hiszen nem nagy pénzről van szó. Itt az elvekről, a becsületről, a segítőkészség elvárásának kihasználásáról van szó, a kiszolgáltatottság érzése rosszabb, a tanácstalanság és a tehetetlenség összegénél. El vagyok keseredve. Ilyen fórumtársaink vannak? Jó, én kötözködő elvetemült barom vagyok, de soha nem okoznék anyagi kárt senkinek, nem hitegetnék, hazudoznék, képtelen lennék rá. Még egy nap, semmi több!!! Azután nincs kegyelem!
 violent
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2014.06.17 kedd, 14:48:34 »


KEDVES FORUMTÁRSAK!LAKIK VALAKI AZ EMLITETT VONNÁK GÁBOR NAGYKÁTAI LAKOS KÖZELÉBEN?MEGTUDNÁ KÉRDEZNI FELADTA E A KÉRDÉSES ALKATRÉSZEKET VAGY EGYÁLTALÁN VAN NEKI AMIT KIFIZETTETETT FÜGELACI FORUMTÁRSÁVAL??? worship worship worship
Köszi, de rendes vagy! Csupa nagybetűvel! Nahát!!! Azért ez jól esik, hogy segíteni akartok!  worship worship worship worship
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2014.06.17 kedd, 23:25:53 »

Köszi, de rendes vagy! Csupa nagybetűvel! Nahát!!! Azért ez jól esik, hogy segíteni akartok!  worship worship worship worship

Én megpróbáltam felhívni délután és felvette. Azt mondta, hogy tegnap feladta.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2014.06.19 csütörtök, 14:39:56 »

oda ért már? Roll Eyes
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #147 Dátum: 2014.06.19 csütörtök, 14:48:41 »

Jaja! Kérünk helyzetjelentést!
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2014.06.19 csütörtök, 18:45:15 »

Jaja! Kérünk helyzetjelentést!
tegnap este felhívott, elmondása szerint feladta a generátort, de az oldalkárpit rossz tárolási körülmények miatt használhatatlan, a lökhárító és az ülések pedig a barátjánál van, akit nem tud elérni 2 hete. Kicsit zavaros a dolog, mert együtt rendeltem (és fizettem ki) az üléseket (Recaró félbőr fekete), az oldal ajtó kárpitokat, valamint az első lökhárítót. Ha odaadta a barátjának a lökhárítót és az üléseket, akkor miért nem adta oda az ajtókárpitokat, amikről most kiderült, rosszul voltak tárolva, karcolódtak, összetörtek, eláztak. Akkor milyenek az ülések?
http://s12.postimg.org/tt1qjtcpp/SAM_0591.jpg
http://s7.postimg.org/s0guc9pqj/SAM_0592.jpg
http://s2.postimg.org/r8ybjyujd/SAM_0593.jpg
http://s1.postimg.org/98p59rizj/SAM_0595.jpg
http://s9.postimg.org/6tinmh5zz/SAM_0596.jpg
http://s10.postimg.org/a8jwelzrt/SAM_0601.jpg

Ezeket a képeket küldte azzal a megjegyzéssel, hogy eső miatt vizesek, azért ilyenek a képek, ha kell, küld holnap szárazat. Írtam, nem kell, küldje őket, majd én kitisztítom, stb.

Ehhez képest ma megjött egy csomag, benne egy db generátor. A többi állítólag még a barátjánál van, ha kell, holnap küldi a pénzt. Én azt mondtam, nekem a cucc kéne, erre az volt a válasz, hogy keresi a komát.
Itt tartunk most.

Most próbáltam hívni, de nem veszi fel.  szomoru1 rinya
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2014.06.19 csütörtök, 20:41:34 »

oda ért már? Roll Eyes

Írd már egybe az igekötőt az igével!

Meg mondat elejére nagy kezdőbetű stb. Tudod, mint az általánosban. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.117 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.