Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 15:55:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ne vásárolj tőle, ne üzletelj vele... (átvert, becsapott, nem jelentkezett stb.)  (Megtekintve 190526 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
drof
Vendég
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2013.10.18 péntek, 12:23:38 »

Ha itt vetettem fel, lássa is mindenki a végét Wink

Láttuk. Te panaszt tettél, ő felajánlotta a megoldást. A többi szerintem csak rátok tartozik.  wave
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2013.10.18 péntek, 16:01:25 »

Láttuk. Te panaszt tettél, ő felajánlotta a megoldást. A többi szerintem csak rátok tartozik.  wave
Nem kell ennyire elzárkózni a Happy End-től!  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2013.10.19 szombat, 21:15:21 »

Szia,
Mivel annyira régen volt már, hogy ezt a "veszteséget" már benyelte a kassza és látom hogy rosszul ítéltelek meg és rendzni is akarod a dolgot, én azt mondom hogy egy hosszan tartó jó viszonyt megalapozásaként, egy elnézéskéréssel rendezettnek is tekintem a problémámat.

Megfelel?

Természetesen megfelel.   thumbup
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2013.10.19 szombat, 21:35:40 »

Természetesen megfelel.   thumbup

 eljen
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #54 Dátum: 2013.12.25 szerda, 23:56:42 »

Figyeljetek oda, mert az említett üzletember bont egy mk3-at
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 11:06:58 »

Figyeljetek oda, mert az említett üzletember bont egy mk3-at

melyik?
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 11:09:24 »

http://mondeo.hu/index.php?topic=15719.msg846523#msg846523

erre gondolsz?
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #57 Dátum: 2013.12.26 csütörtök, 11:24:23 »

igen
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
szabi_zoli82
Vendég
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2014.05.23 péntek, 11:15:44 »

Kedves Clubtársak! Egy sajnálatos dologról kell hogy írjak. Vilinovszky Ferenc-től vásároltam magam és egy kedves jó barátom részére 1-1 szett motortér burkolatot. Megbeszéltük az árat, utaltam, küldte. A csomagolás kimerült abban hogy folpack-kal körbetekerte a műanyagokat, és kész. Az hogy oldalt kilógtak nem volt lényeges. De ez egy dolog. Én kérdeztem az állapotukat, de a válaszadás 'elkerülte a figyelmét', és később sajnos az enyémet is. A burkolatok jelenlegi állapota látható a mellékelt képeken. Az én szerény véleményem szerint ezek nem nagyon férnek bele abba az állapotba hogy ne kellett volna szólnia róla. Nem tette. Írtam neki 19.-én este, de választ azóta sem írt, pedig az üzenetet látta. Tisztában vagyok vele hogy a képek kérését elmulasztottam, de az állapot leírása nem az én dolgom lett volna. Sajnos arra sem vette a fáradtságot hogy annyit írjon hogy bocsi b+. Ezt nem gondolom másnak mint átverésnek! Az már csak plusz szösszenetként írom hogy a burkolatokon kb 1cm-es kosz és olajsár volt. Én megértem hogy nem lehet tökéletesen tisztán küldeni valamit (nem is kell, lévén bontott alkatrészekről van szó), de azért az állapotuk több mint durva volt. Az akkori állapotot sajnos nem fényképeztem le, de megérte volna. De sejthetitek hogy milyenek voltak. Nem számoltam azzal hogy kellemes órákat kell eltöltenem azzal hogy felszerelhetővé teszem a burkolatokat. A 4db burkolat elemből 1db sértetlen. Ez elég rossz arány. Tehát ha vásárolni kívántok tőle valamit, akkor azt vagy személyesen, vagy nagyon körültekintően tegyétek! Én őt ezentúl messzire elkerülöm...
Képek:
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08060_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08061_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08063_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08066_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08067_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #59 Dátum: 2014.05.23 péntek, 11:22:45 »

Ki az a Vilinovszky? Itt van a fórumon? Mi a nickneve?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
szabi_zoli82
Vendég
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2014.05.23 péntek, 11:43:33 »

Ki az a Vilinovszky? Itt van a fórumon? Mi a nickneve?


A nickneve Viló. Első körben itt ismertem meg, de a facebookon a Mondeos csoportunkban történt a tényleges üzletkötés. De úgy éreztem hogy ide is be kell írnom, mert nem feltétlen van fent mindenki párhuzamosan a kettő helyen.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2014.05.23 péntek, 12:29:23 »



A nickneve Viló. Első körben itt ismertem meg, de a facebookon a Mondeos csoportunkban történt a tényleges üzletkötés. De úgy éreztem hogy ide is be kell írnom, mert nem feltétlen van fent mindenki párhuzamosan a kettő helyen.
Mintha már nem az első eset lenne.  Huh?
Az hogy koszos a bontott alkatrész az nem számít, ha csak a kosz nem takarja a problémát, de az hogy törött hiányos valami, az minimum említésre méltó, vagy inkább kuka.  szomoru1
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
szabi_zoli82
Vendég
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2014.05.23 péntek, 13:27:06 »

Mintha már nem az első eset lenne.  Huh?
Az hogy koszos a bontott alkatrész az nem számít, ha csak a kosz nem takarja a problémát, de az hogy törött hiányos valami, az minimum említésre méltó, vagy inkább kuka.  szomoru1


Véleményem szerint a jelenlegi állapotukban az alkatrészek a kukába valók. Kosz és kosz között is van különbség. Az hogy valami poros mert olyan helyen van, kicsit olajos mert olajcserénél ráfolyik az olaj egy dolog. De az hogy valamin 10-15 év olajsara és kosza van rajta és van pofája úgy elküldeni az megint egy más dolog. Szó nem volt arról hogy teljesen megtakarítva küldje el, azt senki nem is kérte volna. De ez túlmegy a jó ízlés határán.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #63 Dátum: 2014.05.23 péntek, 13:39:08 »



Véleményem szerint a jelenlegi állapotukban az alkatrészek a kukába valók. Kosz és kosz között is van különbség. Az hogy valami poros mert olyan helyen van, kicsit olajos mert olajcserénél ráfolyik az olaj egy dolog. De az hogy valamin 10-15 év olajsara és kosza van rajta és van pofája úgy elküldeni az megint egy más dolog. Szó nem volt arról hogy teljesen megtakarítva küldje el, azt senki nem is kérte volna. De ez túlmegy a jó ízlés határán.

teljesen igazad van szerintem. Amiket megvettél, azokért inkább fizetni kellene, hogy valaki kidobja...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2014.05.25 vasárnap, 21:41:51 »

Kedves Clubtársak! Egy sajnálatos dologról kell hogy írjak. Vilinovszky Ferenc-től vásároltam magam és egy kedves jó barátom részére 1-1 szett motortér burkolatot. Megbeszéltük az árat, utaltam, küldte. A csomagolás kimerült abban hogy folpack-kal körbetekerte a műanyagokat, és kész. Az hogy oldalt kilógtak nem volt lényeges. De ez egy dolog. Én kérdeztem az állapotukat, de a válaszadás 'elkerülte a figyelmét', és később sajnos az enyémet is. A burkolatok jelenlegi állapota látható a mellékelt képeken. Az én szerény véleményem szerint ezek nem nagyon férnek bele abba az állapotba hogy ne kellett volna szólnia róla. Nem tette. Írtam neki 19.-én este, de választ azóta sem írt, pedig az üzenetet látta. Tisztában vagyok vele hogy a képek kérését elmulasztottam, de az állapot leírása nem az én dolgom lett volna. Sajnos arra sem vette a fáradtságot hogy annyit írjon hogy bocsi b+. Ezt nem gondolom másnak mint átverésnek! Az már csak plusz szösszenetként írom hogy a burkolatokon kb 1cm-es kosz és olajsár volt. Én megértem hogy nem lehet tökéletesen tisztán küldeni valamit (nem is kell, lévén bontott alkatrészekről van szó), de azért az állapotuk több mint durva volt. Az akkori állapotot sajnos nem fényképeztem le, de megérte volna. De sejthetitek hogy milyenek voltak. Nem számoltam azzal hogy kellemes órákat kell eltöltenem azzal hogy felszerelhetővé teszem a burkolatokat. A 4db burkolat elemből 1db sértetlen. Ez elég rossz arány. Tehát ha vásárolni kívántok tőle valamit, akkor azt vagy személyesen, vagy nagyon körültekintően tegyétek! Én őt ezentúl messzire elkerülöm...
Képek:
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08060_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08061_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08062_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08063_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08064_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08065_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08066_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/140523/DSC08067_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Helló mindenkinek! Kedves Zoltán Szabó és Vilmos Brenner. Először is szeretnék bocsánatot kérni a kellemetlenségért. Másodszor. Mielőtt elkezdetek pocskondiázni nyílt és zárt fórumokon talán felhívhattatok volna és meg tudtuk volna beszélni a dolgot. Mivel nem kerestetek nem is tudtam a dologról egészen addig amíg nem láttam itt, hogy miről is van szó. Harmadszor nem szoktam senkit átverni és használhatatlan alkatrészeket küldeni. Mivel a munkám során elég sokat utazok belföldön és külföldön egyaránt így nem mindig én adom fel az alkatrészeket postán vagy nem én adom át személyesen. Jelen esetben is egy haveromat kértem meg rá. Úgy néz ki, ő nem törődött a dologgal. Sem a csomagolás nem volt megfelelő ilyen alkatrészek esetében sem a minőségük. Természetesen a vételárat + a postaköltséget azonnal visszautalom, hogy ne érjen titeket veszteség. Remélem igyekeztem korrekt magyarázatot adni és korrekt módon intézni az ügyet. Még egyszer elnézést a történtekért.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2014.05.25 vasárnap, 22:32:30 »

Helló mindenkinek! Kedves Zoltán Szabó és Vilmos Brenner. Először is szeretnék bocsánatot kérni a kellemetlenségért. Másodszor. Mielőtt elkezdetek pocskondiázni nyílt és zárt fórumokon talán felhívhattatok volna és meg tudtuk volna beszélni a dolgot. Mivel nem kerestetek nem is tudtam a dologról egészen addig amíg nem láttam itt, hogy miről is van szó. Harmadszor nem szoktam senkit átverni és használhatatlan alkatrészeket küldeni. Mivel a munkám során elég sokat utazok belföldön és külföldön egyaránt így nem mindig én adom fel az alkatrészeket postán vagy nem én adom át személyesen. Jelen esetben is egy haveromat kértem meg rá. Úgy néz ki, ő nem törődött a dologgal. Sem a csomagolás nem volt megfelelő ilyen alkatrészek esetében sem a minőségük. Természetesen a vételárat + a postaköltséget azonnal visszautalom, hogy ne érjen titeket veszteség. Remélem igyekeztem korrekt magyarázatot adni és korrekt módon intézni az ügyet. Még egyszer elnézést a történtekért.
Nem akarok genyózni, de jófej haverod lehet. Amúgy meg azt írja, hogy írt neked, s te nem válaszoltál. Te meg felrovod neki hogy miért nem hívott.
Szerintem ebből már nehéz jól kijönni.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2014.05.26 hétfő, 09:18:09 »

Nem akarok genyózni, de jófej haverod lehet. Amúgy meg azt írja, hogy írt neked, s te nem válaszoltál. Te meg felrovod neki hogy miért nem hívott.
Szerintem ebből már nehéz jól kijönni.

Pontosan...
A leírtak meg... Sztem nem mentség...
De a visszautalás az korrekt, igaz ez a minimum! eljen
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #67 Dátum: 2014.05.26 hétfő, 09:34:18 »

Nem akarok genyózni, de jófej haverod lehet. Amúgy meg azt írja, hogy írt neked, s te nem válaszoltál. Te meg felrovod neki hogy miért nem hívott.
Szerintem ebből már nehéz jól kijönni.

Főleg, hogy ez nem az első eset...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2014.05.26 hétfő, 13:12:35 »

Nem akarok genyózni, de jófej haverod lehet. Amúgy meg azt írja, hogy írt neked, s te nem válaszoltál. Te meg felrovod neki hogy miért nem hívott.
Szerintem ebből már nehéz jól kijönni.

A haveromnak nem feltétlen kell érteni az alkatrészekhez.
Igyekeztem minél előbb megoldani a feladást és csak így tudtam.
Az meg, hogy nem tudok azonnal válaszolni nem azt jelenti, hogy nem is akartam.
Azóta elrendeztük a dolgot.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2014.05.26 hétfő, 13:13:45 »

Főleg, hogy ez nem az első eset...

Előfordul, hogy hibázik az ember.
Az, hogy 100 másik esetre jut egy ilyen is, benne van a pakliban.
Mindegyiket igyekszem korrekten rendezni.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2014.05.27 kedd, 13:10:55 »

Nem akarok genyózni, de jófej haverod lehet. Amúgy meg azt írja, hogy írt neked, s te nem válaszoltál. Te meg felrovod neki hogy miért nem hívott.
Szerintem ebből már nehéz jól kijönni.

amúgy sok ilyen van erre felé, írja a rendszer hogy online és  nem válaszol levele kár, hogy nincs olyan mint a vaterán  szomoru1
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2014.05.27 kedd, 13:15:01 »

amúgy sok ilyen van erre felé, írja a rendszer hogy online és  nem válaszol levele kár, hogy nincs olyan mint a vaterán  szomoru1

Azért az lehet megtévesztő is!

Eleve kb távozás után negyed órát még online-nak mutat, és ha csak vki marad a gép előtt, az is mutathat ilyet...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2014.05.27 kedd, 15:12:12 »

A haveromnak nem feltétlen kell érteni az alkatrészekhez.
Igyekeztem minél előbb megoldani a feladást és csak így tudtam.
Az meg, hogy nem tudok azonnal válaszolni nem azt jelenti, hogy nem is akartam.
Azóta elrendeztük a dolgot.

Ha a haverod tényleg ennyire nem ért hozzá, akkor sajnos neked kell ránézni minden egyes alkatrészre eladás előtt.

@D:
Nem tudom, hogy az oldal hogyan checkolja ezt az online nem online dolgot, de az én gépem pl 0-24 órában megy és a gyakran látogatott oldalakat nem szoktam bezárni. Szóval lehet, hogy engem 0-24 órában online mutat, pedig annyit azért nem ülök a gép előtt Cheesy
« Utoljára szerkesztve: 2014.05.27 kedd, 15:14:27 írta Zsolteey » Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2014.05.27 kedd, 15:51:41 »

Azért az lehet megtévesztő is!

Eleve kb távozás után negyed órát még online-nak mutat, és ha csak vki marad a gép előtt, az is mutathat ilyet...

Ha a haverod tényleg ennyire nem ért hozzá, akkor sajnos neked kell ránézni minden egyes alkatrészre eladás előtt.

@D:
Nem tudom, hogy az oldal hogyan checkolja ezt az online nem online dolgot, de az én gépem pl 0-24 órában megy és a gyakran látogatott oldalakat nem szoktam bezárni. Szóval lehet, hogy engem 0-24 órában online mutat, pedig annyit azért nem ülök a gép előtt Cheesy

várjatok, én nem arról beszélek, hogy online, hanem arról, hogy látom, hogy bejelentkezett reggel, délben és este meg éjfélkor, és nem válaszol a 2 nappal korábban küldött üzenetre felkialtas
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2014.05.31 szombat, 11:21:04 »

várjatok, én nem arról beszélek, hogy online, hanem arról, hogy látom, hogy bejelentkezett reggel, délben és este meg éjfélkor, és nem válaszol a 2 nappal korábban küldött üzenetre felkialtas

Jahogyja, értem.
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2014.05.31 szombat, 17:38:19 »

Most nekem is elfogyott a türelmem. Egykori (?) Syrtis kollégánk vert át úgy látszik. 40 000 ft átutalása után több, mint egy hete nem veszi fel a telefont, nem válaszol az sms-re, stb. Ilyenkor azon kívül, hogy semmit nem tehetek elvileg, van valami megoldás? Ő hívott fel alkatrész ügyben, én balga belementem, utaltam, most meg várom a cuccot vagy a hírt. Sajnos egyik se. Ismeri valaki személyesen Vonnák Gábort Nagykátán?  vigyor3
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:02:25 »

Most nekem is elfogyott a türelmem. Egykori (?) Syrtis kollégánk vert át úgy látszik. 40 000 ft átutalása után több, mint egy hete nem veszi fel a telefont, nem válaszol az sms-re, stb. Ilyenkor azon kívül, hogy semmit nem tehetek elvileg, van valami megoldás? Ő hívott fel alkatrész ügyben, én balga belementem, utaltam, most meg várom a cuccot vagy a hírt. Sajnos egyik se. Ismeri valaki személyesen Vonnák Gábort Nagykátán?  vigyor3

ott is lehet minitalit tartani Wink
Naplózva
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:12:59 »

ott is lehet minitalit tartani Wink

heti szinten járok arra , dobj telefonszámot , előkaparom az igazolványom és ellátogatok hozzá Smiley
Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:20:58 »

heti szinten járok arra , dobj telefonszámot , előkaparom az igazolványom és ellátogatok hozzá Smiley

a navosra gondolsz? olyanom nekem is van, csak jó helyre kell tenni az ujjamat Smiley
Naplózva
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:29:39 »

a navosra gondolsz? olyanom nekem is van, csak jó helyre kell tenni az ujjamat Smiley

arra is;)
amúgy sokszor működik,és még elnézést is szoktak kérni Cheesy
Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:31:21 »

arra is;)
amúgy sokszor működik,és még elnézést is szoktak kérni Cheesy


egyszer már igazoltatáskor is bejött. "véletlen" bent maradt a forgalmimban. Meglátta, papírok vissza, elnézést kolega, jó utat.  taps
Naplózva
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:31:58 »

egyszer már igazoltatáskor is bejött. "véletlen" bent maradt a forgalmimban. Meglátta, papírok vissza, elnézést kolega, jó utat.  taps

így van Smiley
Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2014.05.31 szombat, 22:51:55 »

így van Smiley

másra úgyse jó Cheesy
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2014.06.02 hétfő, 20:19:39 »

Tudja valaki, milyen lehetőségem van visszaszerezni az elutalt 34 000 meg 4000 forintot? Vonnák Gábor úr válaszra sem méltat, fel sem veszi a telefont már jó ideje. Mostanság hansaplast néven fut, régebben Syrtis volt. Valami jótanács?
 smile integet2
Naplózva
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2014.06.02 hétfő, 20:59:57 »

Tudja valaki, milyen lehetőségem van visszaszerezni az elutalt 34 000 meg 4000 forintot? Vonnák Gábor úr válaszra sem méltat, fel sem veszi a telefont már jó ideje. Mostanság hansaplast néven fut, régebben Syrtis volt. Valami jótanács?
 smile integet2

elvileg Balogh Tomi szakterülete Cheesy a te esetedben nem tudom, talán még az tudna segíteni, ha itt a fórumon írásban állapodtatok volna meg. amúgy biztos ami biztos feljelenteném csalás vagy valami ilyesmi címen
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2014.06.02 hétfő, 21:24:54 »

Most nekem is elfogyott a türelmem. Egykori (?) Syrtis kollégánk vert át úgy látszik. 40 000 ft átutalása után több, mint egy hete nem veszi fel a telefont, nem válaszol az sms-re, stb. Ilyenkor azon kívül, hogy semmit nem tehetek elvileg, van valami megoldás? Ő hívott fel alkatrész ügyben, én balga belementem, utaltam, most meg várom a cuccot vagy a hírt. Sajnos egyik se. Ismeri valaki személyesen Vonnák Gábort Nagykátán?  vigyor3

Én ismerem. Nekem is tartozott párszor de mindig megadta. Volt, amikor én vettem tőle valamit és napokig vagy hetekig vártam rá, de mindig megjött a cucc. Telefonon elég ritkán lehet elérni.
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2014.06.02 hétfő, 21:32:43 »

Én ismerem. Nekem is tartozott párszor de mindig megadta. Volt, amikor én vettem tőle valamit és napokig vagy hetekig vártam rá, de mindig megjött a cucc. Telefonon elég ritkán lehet elérni.

szintén zenész. Csak érteni kell a nyelvén, annyi baja van az embernek h lusta mint a dög  taps én voltam nála személyesen is anno, jókat röhögtünk...
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2014.06.03 kedd, 05:35:57 »

Naponta kétszer töltöm az akksimat, tartalék akkumulátor hegyek a csomagtartóban, másképpen nem merek elindulni. Világítás kell, meleg van, ventilátor kell, klíma kéne stb. Töltésem meg nincs, generátor nincs.
Én is jókat nevetgélnék. Ha mind ez nem lenne!
Meg különben is, ha 150X hívom, legalább egyszer azt mondaná, bocsi, majd küldöm, mert lusta dög vagyok! De fel sem veszi! Még idegen számról híváskor se! Milyen ember az ilyen? falbav gun
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #88 Dátum: 2014.06.03 kedd, 09:21:54 »

Naponta kétszer töltöm az akksimat, tartalék akkumulátor hegyek a csomagtartóban, másképpen nem merek elindulni. Világítás kell, meleg van, ventilátor kell, klíma kéne stb. Töltésem meg nincs, generátor nincs.
Én is jókat nevetgélnék. Ha mind ez nem lenne!
Meg különben is, ha 150X hívom, legalább egyszer azt mondaná, bocsi, majd küldöm, mert lusta dög vagyok! De fel sem veszi! Még idegen számról híváskor se! Milyen ember az ilyen? falbav gun

Azt én értem, és megértem, természetesen neked van igazad! Én is hátba vágnám egy szaros lapáttal ha velem tenni ezt...Csak leírtam h milyen tapasztalatom van vele....
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #89 Dátum: 2014.06.03 kedd, 09:31:38 »

Azt én értem, és megértem, természetesen neked van igazad! Én is hátba vágnám egy szaros lapáttal ha velem tenni ezt...Csak leírtam h milyen tapasztalatom van vele....

Szívlapáttal, szigorúan a felebaráti szeretet jegyében.  hehe

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #90 Dátum: 2014.06.03 kedd, 12:00:21 »

Új fejlemény, ma hívott, Horvátországban volt, akit megbízott a csomagok feladásával, lelépett. Értem, várom a csomagot. Ha megjön, nincs megbocsátva, de legalább valami helyreáll. Remélem!
 vigyor3
Naplózva
netcore
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1107


netcoore@gmai.com
E-mail
« Új hozzászólás #91 Dátum: 2014.06.03 kedd, 17:17:03 »

Új fejlemény, ma hívott, Horvátországban volt, akit megbízott a csomagok feladásával, lelépett. Értem, várom a csomagot. Ha megjön, nincs megbocsátva, de legalább valami helyreáll. Remélem!
 vigyor3

hívtam én is ma voltam ott de nem vette fel majd lehet visszahív ,de akkor megoldódik az ügy Smiley
Naplózva

0670-5882782


A nőknek 70 házimunkához kell érteniük:a főzés és a 69!
Mk4 2008 2,0Tdci 143Le? Titanium-x
Ex:Focus mk2 1,6tdci kombi 18"
R.I.P. Mondeo mk3(2002)2.0 tddi(tdci vgt turbo 1,5bar boost+csipsz)kombi -8cm
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #92 Dátum: 2014.06.03 kedd, 18:58:18 »

Új fejlemény, ma hívott, Horvátországban volt, akit megbízott a csomagok feladásával, lelépett. Értem, várom a csomagot. Ha megjön, nincs megbocsátva, de legalább valami helyreáll. Remélem!
 vigyor3

tehát a pénzed már biztos nem kapod vissza vigyor3
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #93 Dátum: 2014.06.03 kedd, 19:37:19 »

tehát a pénzed már biztos nem kapod vissza vigyor3
Szerintem ez most nem vicces!
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #94 Dátum: 2014.06.03 kedd, 19:38:55 »

tehát a pénzed már biztos nem kapod vissza vigyor3
Igazából nem is a pénz kellene, hanem a cucc, elvégre azért fogtam bele. Remélem meg is lesz! Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #95 Dátum: 2014.06.03 kedd, 19:40:28 »

Szerintem ez most nem vicces!
Nem baj, nem veszem komolyan. Most bizakodom, remélem nem csak újabb porhintés. két nap és kiderül. Ezt már kivárom!
 smile
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #96 Dátum: 2014.06.03 kedd, 20:17:16 »

Nem baj, nem veszem komolyan. Most bizakodom, remélem nem csak újabb porhintés. két nap és kiderül. Ezt már kivárom!
 smile
Ha esetleg érdekel a múltamból akadnak olyan "ismerőseim", akik némi ellenszolgáltatásért jártasak problémamegoldásban, utána nem hiszem hogy bárkivel is lenne kedve baxakodni  hehe
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
D
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1484



E-mail
« Új hozzászólás #97 Dátum: 2014.06.03 kedd, 20:31:57 »

Szerintem ez most nem vicces!

 várjunk egy pillanatot ejnye1 megoldódott a dolog, jelentkezett az ember, ilyenkor már nem szemétség poénkodni vigyor3

de ha megsértettelek fügelaci, akkor elnézést poigneemain
Naplózva

Mk3-2002-2,5-V6 ---A4-es lapomat, hasonló paraméterekkel rendelkező Audira cserélném! Grin
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #98 Dátum: 2014.06.04 szerda, 06:04:14 »

várjunk egy pillanatot ejnye1 megoldódott a dolog, jelentkezett az ember, ilyenkor már nem szemétség poénkodni vigyor3

de ha megsértettelek fügelaci, akkor elnézést poigneemain
Szó sincsen sértődésről, jelenleg örülök, aztán meglátjuk, valós-e az öröm. Most a nyugodt várakozás időszaka a következő két nap. Lelki szemeimmel én már látom a csomagokat, sőt, "hallom" a szépen surrogó, jó generátor hangját! taps Wink
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #99 Dátum: 2014.06.04 szerda, 06:05:48 »

Ha esetleg érdekel a múltamból akadnak olyan "ismerőseim", akik némi ellenszolgáltatásért jártasak problémamegoldásban, utána nem hiszem hogy bárkivel is lenne kedve baxakodni  hehe
Az ilyet jó tudni, de remélem, nem lesz szükség semmilyen tranzakcióra a pénz átutaláson kívül! hehe gun
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.