Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.16 kedd, 15:57:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 [25]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 496224 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
royal9795
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #1200 Dátum: 2015.11.19 csütörtök, 23:20:50 »

Sziasztok!
Én szeretnék a kis ferdehatumra egy dupla rendszert. És kérnék tőletek infót ötletet tapasztalatokat stb. Előre is köszönöm Smiley
Naplózva
csaszy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


O

Charlesrop Charlesrop
WWW
« Új hozzászólás #1201 Dátum: 2015.12.06 vasárnap, 18:14:11 »

ÜDV nektek.Érdeklődnék hogy frissen vásárolt Mondeom Mk1 1993 lépcsőshátú elektromos,és benzinvisszajelző problémákhoz értő szakit tudtok-e?
Esetleg olyat akit érdekel is az auto nem csak a pénz.Lassan szeretném rendbeszedni,2 napja van meg de megszerettem nagyon (szuzuki sx4 után amit elloptak a multhéten :-( )
Budapesti vagyok !
Köszönöm előre is

Észrevettem nem ide kellett volna irnom :-)Sebaj lökháritót keresek,elsőt  worship
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.06 vasárnap, 18:17:20 írta csaszy » Naplózva

Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1202 Dátum: 2016.02.01 hétfő, 08:41:46 »

Sziasztok,
szeretném berakni az Mk3-as hátsó ülést a kocsiba, de ahhoz arrébb kell rakni a középső tartót. Ezt én dod anyával oldanám meg.
De ha jól tudom, vhol a hátsó ülés alatt van az üzemanyag tank is.
Ha arrébb fúrom az ülés középső tartóját, akkor belefúrhatok az üzemanyagtankba? Vagy az arrébb van?
Köszi,
PZs
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1203 Dátum: 2016.02.02 kedd, 21:30:13 »

Sziasztok,
szeretném berakni az Mk3-as hátsó ülést a kocsiba, de ahhoz arrébb kell rakni a középső tartót. Ezt én dod anyával oldanám meg.
De ha jól tudom, vhol a hátsó ülés alatt van az üzemanyag tank is.
Ha arrébb fúrom az ülés középső tartóját, akkor belefúrhatok az üzemanyagtankba? Vagy az arrébb van?
Köszi,
PZs
Hi!
Mi az a "dod anya"?
Igen, belefúrhatsz. Csak óvatosan csináld, mintha lóval b@..nál, és akkor nem lesz gond. Smiley
Én egy másik autóból kiműtött ellendarabbal oldottam meg a felfogatást.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1204 Dátum: 2016.02.03 szerda, 14:09:15 »

Dod anya=poszegecs anya. Peremes anya, amit beleteszela lyukba, majd egy speciális eszközzel megroppantod -hasonlóan, mint a poszegecset- a roppantástól megszorul az anya és utána tudsz bele csavart tenni.
http://www.nonoxvilag.hu/Muszaki/kotoelemek/dodanya.aspx
Lóval még nem b@..tam, így nem tudom, hogy óvatosan, vagy mehet odafigyelés nélkül.   Wink
 worship
Pzs
Hi!
Mi az a "dod anya"?
Igen, belefúrhatsz. Csak óvatosan csináld, mintha lóval b@..nál, és akkor nem lesz gond. Smiley
Én egy másik autóból kiműtött ellendarabbal oldottam meg a felfogatást.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1205 Dátum: 2016.02.03 szerda, 15:33:03 »

Dod anya=poszegecs anya. Peremes anya, amit beleteszela lyukba, majd egy speciális eszközzel megroppantod -hasonlóan, mint a poszegecset- a roppantástól megszorul az anya és utána tudsz bele csavart tenni.
http://www.nonoxvilag.hu/Muszaki/kotoelemek/dodanya.aspx
Lóval még nem b@..tam, így nem tudom, hogy óvatosan, vagy mehet odafigyelés nélkül.   Wink
 worship
Pzs
Nem tudom, ez az anya milyen hosszú, és nem emlékszem, mennyi hely van a lemez és a tartály között. Azaz, hogy férne oda roppantás és szerszám szempontjából.
Naplózva
csaszy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


O

Charlesrop Charlesrop
WWW
« Új hozzászólás #1206 Dátum: 2016.03.14 hétfő, 21:08:48 »

Sziasztok
.Kérdésem az lenne hogy karoszéria csere még müködik-e(behozott auto,motor átrak és kész is :-))-erre gondoltam
Naplózva

Lucky79
Vendég
« Új hozzászólás #1207 Dátum: 2016.04.17 vasárnap, 09:47:44 »

Sziasztok,valaki tud elado mk1 zàrgarnituràt eladot,jobb bal első ajto.....csomi.Köszi
Naplózva
csaszy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


O

Charlesrop Charlesrop
WWW
« Új hozzászólás #1208 Dátum: 2016.04.17 vasárnap, 16:24:16 »

Sziasztok,valaki tud elado mk1 zàrgarnituràt eladot,jobb bal első ajto.....csomi.Köszi
Keresd Fordos Gábort tőle vettem a mult héten köszönöm ezúton is neki ,azota nincs nyitva autom :-)
Naplózva

HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1209 Dátum: 2016.04.18 hétfő, 13:28:44 »

Sziasztok
.Kérdésem az lenne hogy karoszéria csere még müködik-e(behozott auto,motor átrak és kész is :-))-erre gondoltam
Vizsgánál a nem stimmelő alvázszámra rá fognak ugrani.
Ha pedig hivatalosan akarod megcsinálni, akkor szerintem a hivatalt kérdezd, biztos, hogy naprakészebbek az infóik, mint itt a márkatársaknak.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1210 Dátum: 2016.06.14 kedd, 11:27:57 »

Sziasztok,
tetőkárpiton elkezdett lógni a szövet. Hogyan lehet leszedni az egész kárpitot? (nem a lógó szövetet)
Ha már leszedem a tetőkárpitot, akkor lehet a kárpit és a fém közé berakni vmi extra hőszigetelő anyagot? Van utólagos szigetelésről bármilyen tapasztalatotok, infótok?
Köszi,
PZs
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1211 Dátum: 2016.06.15 szerda, 14:59:59 »

tetőkárpiton elkezdett lógni a szövet. Hogyan lehet leszedni az egész kárpitot? (nem a lógó szövetet)
Ha már leszedem a tetőkárpitot, akkor lehet a kárpit és a fém közé berakni vmi extra hőszigetelő anyagot? Van utólagos szigetelésről bármilyen tapasztalatotok, infótok?
Hali!
Napellenző, kapaszkodók, világítások fogják. Meg kell lazítani az oszlopok takaróinak felső részét is. Aztán csomiajtón hátrafelé kivesz.

Nincs. De lehet, hogy a hangszigetelésre (zene) használt ragacsok jók hőszigetelésre is.
Naplózva
Lucky79
Vendég
« Új hozzászólás #1212 Dátum: 2016.07.02 szombat, 10:46:46 »

Sziasztok,kèrdèsem lenne:mondeo kombi mk1 hàtsò bal ajtò kellene nekem,van külömbsèg a sedam ès a kombi bal hátsò ajtò között?vagy jo hozzá a sedam is?Köszönöm
Naplózva
Lucky79
Vendég
« Új hozzászólás #1213 Dátum: 2016.07.13 szerda, 16:32:08 »

Sziasztok,valaki nem tud elado mk1 zàrgarnituràt,köszönöm
Naplózva
csaszy
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


O

Charlesrop Charlesrop
WWW
« Új hozzászólás #1214 Dátum: 2016.07.13 szerda, 18:41:11 »

Sziasztok,valaki nem tud elado mk1 zàrgarnituràt,köszönöm
irj Fordos Gábornak ő segített nekem is
Naplózva

HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1215 Dátum: 2016.07.14 csütörtök, 13:08:59 »

Sziasztok,kèrdèsem lenne:mondeo kombi mk1 hàtsò bal ajtò kellene nekem,van külömbsèg a sedam ès a kombi bal hátsò ajtò között?vagy jo hozzá a sedam is?Köszönöm
Van különbség.
Nem jó kombihoz a többi forma hátsó ajtaja.
Naplózva
kneip85
Vendég
« Új hozzászólás #1216 Dátum: 2016.07.22 péntek, 10:02:57 »

Üdv.Valakinek esetleg Mk1 kombihoz első lökhárítója eladó:
Naplózva
NACSA13
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


Hogy mik vannak,az agyam elhagyom!


« Új hozzászólás #1217 Dátum: 2016.07.31 vasárnap, 19:35:01 »

Sziasztok! Segítséget kérnék!A napokban ütköztem egy őzzel,ami miatt ki kell cserélnem az autó elejét.Van néhány elem aminek nem tudom se a nevét se azt,hogy- hogy kell cserélni.Lökhárító ezzel semmi gondom ez tiszta sor.Szerencsére a lámpák nem sérültek az irányjelzők sem,viszont az a hosszú múanyag tartó amibe a lámpák és az irányjelző van az darabokra tört.Nem tudom ennek a nevét.Próbáltam kiszerelni belőle a lámpákat,de nem tudtam,egyszerúen nem tudok rájönni hogy kell.Eggyáltalán lehetséges ez,vagy ez maga a lámpatartó és lámpával együt lehet kapni?A lökhárító alatt van egy műanyag elem egy koptatóhoz hasonló valami ennek sem tudom a nevét.Ha ezekre a dolgokra tudnátok választ adni,nagy segítség lenne nekem.
Naplózva

Nacsa13
 Mondeo1/1995/1,6/ZETEC/combi
A NAGY KÉK BÁLNA
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1218 Dátum: 2016.08.02 kedd, 16:27:38 »

Szia,
első lökhárító díszrács van a lökhárító alatt, amit Te koptatónak hívtál.
Lámpa egyben van a műanyaggal, keress rá alkatrész boltokban a lámpa képére, lehet akkor könnyebben kitalálod a szerelését.
http://mondeo.hu/wiki/index.php/F%C3%A9nysz%C3%B3r%C3%B3_sz%C3%A9tszed%C3%A9s,_%C3%B6sszerak%C3%A1s_-_Mk1



Sziasztok! Segítséget kérnék!A napokban ütköztem egy őzzel,ami miatt ki kell cserélnem az autó elejét.Van néhány elem aminek nem tudom se a nevét se azt,hogy- hogy kell cserélni.Lökhárító ezzel semmi gondom ez tiszta sor.Szerencsére a lámpák nem sérültek az irányjelzők sem,viszont az a hosszú múanyag tartó amibe a lámpák és az irányjelző van az darabokra tört.Nem tudom ennek a nevét.Próbáltam kiszerelni belőle a lámpákat,de nem tudtam,egyszerúen nem tudok rájönni hogy kell.Eggyáltalán lehetséges ez,vagy ez maga a lámpatartó és lámpával együt lehet kapni?A lökhárító alatt van egy műanyag elem egy koptatóhoz hasonló valami ennek sem tudom a nevét.Ha ezekre a dolgokra tudnátok választ adni,nagy segítség lenne nekem.

Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1219 Dátum: 2016.08.16 kedd, 08:35:04 »

Szia,
első lökhárító díszrács van a lökhárító alatt, amit Te koptatónak hívtál.

Lámpa egyben van a műanyaggal, keress rá alkatrész boltokban a lámpa képére, lehet akkor könnyebben kitalálod a szerelését.
http://mondeo.hu/wiki/index.php/F%C3%A9nysz%C3%B3r%C3%B3_sz%C3%A9tszed%C3%A9s,_%C3%B6sszerak%C3%A1s_-_Mk1
Van a lökhárító alatt koptató(szerű) gumi izé is - eredetileg.
Itt látszik:

Fehér a lökös, benne alul a díszrács (ködlámpa nélküli), majd legalul az a gumi koptatószerűség is.

Amúgy jó a linkelt cikk.  Smiley Grin Wink
Naplózva
Dawe2
Vendég
« Új hozzászólás #1220 Dátum: 2016.09.10 szombat, 19:02:11 »

Hali

Mennyire oldható meg hogy egy MKI-es Mondira rálehessen rakni egy ST220 cuccait?? Főleg a frontnál érdekelne mert ugye sok a különbség az MKI és MKII között (ugye a cserénél rögtön kellene olyan hogy géptető, 2 lámpa, 2 sárvédő, lökhárító és zárhíd)
Kösz előre is a helpet srácok
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1221 Dátum: 2016.09.12 hétfő, 10:59:58 »

Hali

Mennyire oldható meg hogy egy MKI-es Mondira rálehessen rakni egy ST220 cuccait?? Főleg a frontnál érdekelne mert ugye sok a különbség az MKI és MKII között (ugye a cserénél rögtön kellene olyan hogy géptető, 2 lámpa, 2 sárvédő, lökhárító és zárhíd)
Kösz előre is a helpet srácok
Szerintem semennyire.
Maximum, ha az ST200-ra gondolsz. Smiley Ebben az esetben talán könnyebb megoldani a dolgokat. Cheesy
Amúgy passzolom a dolgot, de szerintem hegeszteni is kell.

Sok sikert!
Naplózva
Dawe2
Vendég
« Új hozzászólás #1222 Dátum: 2016.09.12 hétfő, 11:34:18 »

Szerintem semennyire.
Maximum, ha az ST200-ra gondolsz. Smiley Ebben az esetben talán könnyebb megoldani a dolgokat. Cheesy
Amúgy passzolom a dolgot, de szerintem hegeszteni is kell.

Sok sikert!

Sejtettem Smiley
Hegesztés alatt mit is értesz??
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1223 Dátum: 2016.09.16 péntek, 14:08:12 »

Sejtettem Smiley
Hegesztés alatt mit is értesz??
A fém részek (tűzfal) hegesztését.
Tudtommal nem egyezik az Mk1 és Mk2 tűzfala sem a lökhárító mögött.

El kéne majd menned egy találkozóra, vagy egy bontóba, ahova beengednek, és megfigyelni/összehasonlítani a két változatot, hogy tudd, mely fém részeket is kell kicserélni.
Naplózva
Dawe2
Vendég
« Új hozzászólás #1224 Dátum: 2016.09.16 péntek, 19:00:59 »

A fém részek (tűzfal) hegesztését.
Tudtommal nem egyezik az Mk1 és Mk2 tűzfala sem a lökhárító mögött.

El kéne majd menned egy találkozóra, vagy egy bontóba, ahova beengednek, és megfigyelni/összehasonlítani a két változatot, hogy tudd, mely fém részeket is kell kicserélni.

Tűzfalat szerintem nem kell hegeszteni hozzá, hiszen annak sok köze nincs a front részhez, de lehet rosszul tudom
Kivéve ha nem a homlokfalra gondolsz, de azt nem kell hegeszteni, csak csavarozni Smiley
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1225 Dátum: 2016.09.18 vasárnap, 17:04:51 »

Tűzfalat szerintem nem kell hegeszteni hozzá, hiszen annak sok köze nincs a front részhez, de lehet rosszul tudom
Kivéve ha nem a homlokfalra gondolsz, de azt nem kell hegeszteni, csak csavarozni Smiley
OK. Smiley Akkor azt a részt, amire a lámpák és a lökös van rögzítve.
És szerintem az hegesztős, nem csavarozós. Legalábbis Mk1-emnél úgy volt.
Naplózva
Dawe2
Vendég
« Új hozzászólás #1226 Dátum: 2016.09.19 hétfő, 09:53:24 »

OK. Smiley Akkor azt a részt, amire a lámpák és a lökös van rögzítve.
És szerintem az hegesztős, nem csavarozós. Legalábbis Mk1-emnél úgy volt.

Köszi ezt mondjuk nem tudtam
De ez még a jövő zenéje egyenlőre :-)
Naplózva
Lucky79
Vendég
« Új hozzászólás #1227 Dátum: 2016.10.22 szombat, 13:21:16 »

sziasztok.mk1 hez keresnék zárbetéteket akár egy kulcsal is.köszi
Naplózva
Lucky79
Vendég
« Új hozzászólás #1228 Dátum: 2016.10.22 szombat, 13:30:21 »

sziasztok.mk1 hez keresnék zárbetéteket akár egy kulcsal is.köszi
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1229 Dátum: 2016.10.22 szombat, 13:33:50 »

sziasztok.mk1 hez keresnék zárbetéteket akár egy kulcsal is.köszi
http://www.fordautobonto.hu/index.php?ugras=alap
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1230 Dátum: 2016.11.15 kedd, 09:41:22 »

Sziasztok,
a jobb oldali első ajtó ablakára az ajtón keresztül -tükör alatt - van egy fűtéscső. Most ez vmi párát fúj az ablakra.  falbav Ha betömöm megszűnik a jelenség.  wow1 A többi ablakra nem párásodik. Csak meleg levegő fújástól jön elő ez a jelenség és csak ezen a befúvón keresztül.
Hol "párásodhat" fel ez a cső? Van ötletetek?  Huh?
Köszi,
PZs
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1231 Dátum: 2016.11.16 szerda, 11:03:30 »

Sziasztok,
a benzintank és az üzemanyagszintjelző ugyanaz mk1és mk2 között és mk1-en belül azonos kombinál szedánnál és csapott hátunál?
Köszi,  integet2
Pzs
Mk1kombimba melyiket tudom beletenni?
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1232 Dátum: 2016.11.17 csütörtök, 10:33:28 »

Sziasztok,
a benzintank és az üzemanyagszintjelző ugyanaz mk1és mk2 között és mk1-en belül azonos kombinál szedánnál és csapott hátunál?
Köszi,  integet2
Pzs
Mk1kombimba melyiket tudom beletenni?
Hi!

Tudtommal az Mk2 valamelyik évjáratában már volt különbség a fedkomp variálás miatt.
Amúgy az Mk1-en belül a különböző karosszéria változatokban nem különböznek a szintjelzők - kivéve fedkompos autók.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1233 Dátum: 2016.11.17 csütörtök, 10:46:45 »

Köszi Gabi!
És a tank az azonos mk1-en belül?
A jelenség az, hogy kanyarban kileng a mutató 3/4-ről a teli irányába és csak fele tank felett csinálja. Gondolom vmi lamella tört el benne és kicserélném.
Szerinted?
PZs
Hi!

Tudtommal az Mk2 valamelyik évjáratában már volt különbség a fedkomp variálás miatt.
Amúgy az Mk1-en belül a különböző karosszéria változatokban nem különböznek a szintjelzők - kivéve fedkompos autók.
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1234 Dátum: 2016.11.17 csütörtök, 10:49:03 »

Köszi Gabi!
És a tank az azonos mk1-en belül?
A jelenség az, hogy kanyarban kileng a mutató 3/4-ről a teli irányába és csak fele tank felett csinálja. Gondolom vmi lamella tört el benne és kicserélném.
Szerinted?
PZs
Passz.
 Smiley
Naplózva
bigacsiga01
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


E-mail
« Új hozzászólás #1235 Dátum: 2016.11.21 hétfő, 12:03:58 »

Helló! Érdeklődnék hogy Kecskeméten vagy környékén tud-e valaki jó,normális szerelőt aki Mk.I-es (1.8-as) mondival tudna foglalkozni?!
         Ja, és bal első ajtó zárszerkezetet hol tudnék találni leghamarabb..? (egy rugó tört el)  szomoru1  Előre is köszi...
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1236 Dátum: 2016.12.01 csütörtök, 11:04:04 »

Sziasztok,
le kell szednem a külső tükrök borítását (újrafényeztetem).
Mi a legegyszerűbb megoldás erre?
Ha nincs rajta a tükörlap, akkor látszódnak a csavarok, amikkel rögzítve van, de én roncsolás nélkül nem tudom a tükörlapot leszedni.
Köszi,
PZs
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1237 Dátum: 2016.12.02 péntek, 15:06:21 »

Sziasztok,
le kell szednem a külső tükrök borítását (újrafényeztetem).
Mi a legegyszerűbb megoldás erre?
Ha nincs rajta a tükörlap, akkor látszódnak a csavarok, amikkel rögzítve van, de én roncsolás nélkül nem tudom a tükörlapot leszedni.
Köszi,
PZs
Akkor szerintem valamit nem jól csinálsz, ugyanis tudtommal csak patent fogja a tükörlapot.
Tény, hogy óvatosan kell, mert sérülékeny a fűtőszál. Lapos csavarhúzóval próbáld meg, mikor teljesen ki van mozgatva az egyik irányba.
Naplózva
Dodika78
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


E-mail
« Új hozzászólás #1238 Dátum: 2017.05.11 csütörtök, 09:55:46 »

Sziasztok.
Mk1 kombihoz 2.0 16 V keresnék jó állapotú jó árban lévő bontott középső és hátsó kipufogó dobot. Tud nekem vki segíteni ebben?
Előre is köszönöm!
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1239 Dátum: 2017.05.11 csütörtök, 16:34:11 »

Szia,
itt hirdetnek egy bontódó V6 kombit. Kérdezz rá nála, hátha ez is van nála.
http://mondeo.hu/index.php?topic=25570.new#new
PZs
Sziasztok.
Mk1 kombihoz 2.0 16 V keresnék jó állapotú jó árban lévő bontott középső és hátsó kipufogó dobot. Tud nekem vki segíteni ebben?
Előre is köszönöm!
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
vajoczki1
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



E-mail
« Új hozzászólás #1240 Dátum: 2018.01.29 hétfő, 21:36:06 »

Sziasztok, nekem is van pár karosszéria gondom, a motorral semmi baj de rozsdál a  hátsó sárvédő meg a lökhárítókat is cserélni kell. Szerintetek érdemes költenem rá? Nagyon szeretem a kora ellenére. A válaszokat előre is köszönöm
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1241 Dátum: 2018.01.30 kedd, 12:21:33 »

Szia,
ha szereted az autódat és sokáig akarod használni, akkor költs rá.
Én anno cseréltettem az íveket és már attól is szebben mosolygott rám az autó!  nyes
Lökhárító: ezzel mindig bajom van. Karcosan vettem az autóval. Megtörték.  falbav Kicserélték. Majd újra meghúzták.  falbav Majd megtörték.  falbav Sokba került volna még egy csere, így fogtam és popszegecs és alulemez kombinációval összetákoltam.  nyes De a csajoknak nagyon tetszett, mert olyan rockeres lett.  nyes  nyes  nyes
De te döntesz, hogy mennyit költesz rá a pénztárcádból.
Meg hát jobb volt úgy elvinni műszakira, hogy egyből átmegy  eljen és nem kellett kenőpénzt fizetnem, hogy lécci toljátok már át.....  levele
Üdv,
PZs
Sziasztok, nekem is van pár karosszéria gondom, a motorral semmi baj de rozsdál a  hátsó sárvédő meg a lökhárítókat is cserélni kell. Szerintetek érdemes költenem rá? Nagyon szeretem a kora ellenére. A válaszokat előre is köszönöm
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
vajoczki1
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10



E-mail
« Új hozzászólás #1242 Dátum: 2018.01.31 szerda, 07:43:29 »

Hátsó sárvédő rozsdásodásra tudtok valami tippet adni hogy szüntessem meg vagy mit lehet csinálni vele hogy ne kelljen még cserélni.
Köszönöm
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1243 Dátum: 2018.01.31 szerda, 10:18:24 »

Ha jól tudom, akkor az konstrukciós hiba:
két lemez van egymásra hajtva és azok közé szivárog be a nedvesség és minden dzsuva. Ez kezdi el enni a fémet. Cserénél kivágják a dupla részt és ami már rozsdás és szimpla lemezzel pótolják.
Ennek ismeretében próbálj meg odakenni vmit és közben a már bent levő vaszabáló cuccokat semlegesíteni.
PZs
Hátsó sárvédő rozsdásodásra tudtok valami tippet adni hogy szüntessem meg vagy mit lehet csinálni vele hogy ne kelljen még cserélni.
Köszönöm
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
Mezei Lajos
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


E-mail
« Új hozzászólás #1244 Dátum: 2019.02.07 csütörtök, 13:36:59 »

Sziasztok!
Mondeo MkI 1.6 16v keresek motorház tetőt, sötétszürke. Esetleg van valakinek?
Naplózva
Hege80
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


E-mail
« Új hozzászólás #1245 Dátum: 2024.03.20 szerda, 10:49:01 »

Üdv mindenkinek
Segítséget szeretnék kérni
Mk1 96-os kombim van hátsó lökhárítót cserélek ami van az egy üres lökhárító két oldalt van csak a műanyag sín ahol fel lehet forgatni segítséget szeretnék kérni hogy lehet rögzíteni a csomagtérnél ha nincs rajta semmi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 [25]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.051 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.