Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 00:30:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 487394 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2011.06.18 szombat, 11:17:37 »

Mert akkor az övét veszem meg,azért.Ezt gyakorlatilag a meghirdetése után egy héttel vettem meg(4-én?talán...).Ő meg most árulja az övét...

oké mostmár képben vagyok Smiley
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2011.06.18 szombat, 22:14:45 »

Urak,

carbon matricával van valakinek tapasztalata?Huh??

gondolkozom, hogy rendelek egy "kisebb" adagot, a belső műanyagoknak, meg talán kívülre is....
Naplózva
MaxFecky
Vendég
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2011.07.17 vasárnap, 19:53:30 »

Jó Estét!

Keresnék első lökhárítót (nem st), ha lehet kék színben. Volt egy kis gondom a parkolással és letörött a fele. Balf*sz voltam alászedtem de elkaptam egy másik autót! Aki tudna segíteni kérem írjon! Előre is köszönöm. Majd tolok fel képet a törésről később!

Üdv. Max!

« Utoljára szerkesztve: 2011.07.17 vasárnap, 20:22:57 írta MaxFecky » Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #303 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 00:45:01 »

Jó Estét!

Keresnék első lökhárítót (nem st), ha lehet kék színben. Volt egy kis gondom a parkolással és letörött a fele. Balf*sz voltam alászedtem de elkaptam egy másik autót! Aki tudna segíteni kérem írjon! Előre is köszönöm. Majd tolok fel képet a törésről később!

Üdv. Max!




kisebb gond? Cheesy

ezt azért meséld el hogy sikerült!
Naplózva
MaxFecky
Vendég
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 05:08:26 »


kisebb gond? Cheesy

ezt azért meséld el hogy sikerült!

Tehát a szitu: jobb padka mellett parkoltam le míg kipakolok a nyaralásból (itt nem szabad parkolni csak a rakodás idejére). Mögöttem volt egy autó, kb 5-6 m-re. Pakolás után megláttam egy helyet mögöttem a szemközti oldalon. Gondoltam visszatolatok és befordítom a fenekét. Elkezdtem tolatni, picit alászedtem, kifordult a feneke és már csak azt néztem, hogy beférjek a két autó közé, mikor reccs... Az jobb elejét nem figyeltem és elkaptam vele az előtte mögöttem parkoló autó bal elejét. Figyelmetlen voltam, nem fordult még velem elő ilyesmi. 12 éve van jogsim, rutinos vezetőnek tartottam magam. Eddig. Lehet megsütött a nap és fáradt is voltam. A sráccal lerendeztük a papírokat (meghallotta a törést és lejött). Nem kaptam pofont (bár vártam), épp éjjel indultak Bulgeszbe, kicsit ideges volt. Ő "szerencsésebben" úszta meg: lámpatest megkarcolódott, lökös meghúzva és ködlámpa kitörött. Majd a biztosító rendezi, engem meg visszavágnak egy két kategóriát a bónusszal (most 9-esben vagyok).
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 08:19:12 »

Tehát a szitu: jobb padka mellett parkoltam le míg kipakolok a nyaralásból (itt nem szabad parkolni csak a rakodás idejére). Mögöttem volt egy autó, kb 5-6 m-re. Pakolás után megláttam egy helyet mögöttem a szemközti oldalon. Gondoltam visszatolatok és befordítom a fenekét. Elkezdtem tolatni, picit alászedtem, kifordult a feneke és már csak azt néztem, hogy beférjek a két autó közé, mikor reccs... Az jobb elejét nem figyeltem és elkaptam vele az előtte mögöttem parkoló autó bal elejét. Figyelmetlen voltam, nem fordult még velem elő ilyesmi. 12 éve van jogsim, rutinos vezetőnek tartottam magam. Eddig. Lehet megsütött a nap és fáradt is voltam. A sráccal lerendeztük a papírokat (meghallotta a törést és lejött). Nem kaptam pofont (bár vártam), épp éjjel indultak Bulgeszbe, kicsit ideges volt. Ő "szerencsésebben" úszta meg: lámpatest megkarcolódott, lökös meghúzva és ködlámpa kitörött. Majd a biztosító rendezi, engem meg visszavágnak egy két kategóriát a bónusszal (most 9-esben vagyok).

értem.

tényleg figyelmetlenség Sad

Sajnálom. de legalább a delikvensel normálisan intéztétek
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #306 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 08:29:00 »

Tehát a szitu: jobb padka mellett parkoltam le míg kipakolok a nyaralásból (itt nem szabad parkolni csak a rakodás idejére). Mögöttem volt egy autó, kb 5-6 m-re. Pakolás után megláttam egy helyet mögöttem a szemközti oldalon. Gondoltam visszatolatok és befordítom a fenekét. Elkezdtem tolatni, picit alászedtem, kifordult a feneke és már csak azt néztem, hogy beférjek a két autó közé, mikor reccs... Az jobb elejét nem figyeltem és elkaptam vele az előtte mögöttem parkoló autó bal elejét. Figyelmetlen voltam, nem fordult még velem elő ilyesmi. 12 éve van jogsim, rutinos vezetőnek tartottam magam. Eddig. Lehet megsütött a nap és fáradt is voltam. A sráccal lerendeztük a papírokat (meghallotta a törést és lejött). Nem kaptam pofont (bár vártam), épp éjjel indultak Bulgeszbe, kicsit ideges volt. Ő "szerencsésebben" úszta meg: lámpatest megkarcolódott, lökös meghúzva és ködlámpa kitörött. Majd a biztosító rendezi, engem meg visszavágnak egy két kategóriát a bónusszal (most 9-esben vagyok).

Most legalább könnyen cserélhetsz izzót a ködlámpában. Bocsi, nem tudtam kihagyni.

Mk2 Krisznél mintha lenne egy ilyen színű autó, csak most nem tudom, hogy ST, vagy sima. Csörögj rá és megmondja.

Ha nála nincs, akkor Viló jöhet még szóba (Vaterán Vilobácsi néven fut, meg a másik mondeos fórumon van fent, itt nem láttam).

Ha nincs színazonos, akkor vegyél egy alapozottat, a fényezésig jó lesz az is.
Itt találsz óccón, gyakorlatilag a hülyének is megéri, ha nincs gyári fényezett.
http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?sid=555317beabf7cf35a82df584a2e38013&gkgyar=FOR&gkkod=FORMon___2&ugyfelid=-1&fertek=utal&tkisz=:
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 09:38:08 »


Ha nála nincs, akkor Viló jöhet még szóba (Vaterán Vilobácsi néven fut, meg a másik mondeos fórumon van fent, itt nem láttam).

itt dexter néven van wave
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 10:08:47 »

itt dexter néven van wave

Jó tudni. vigyor3
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 17:03:46 »

de mostanság inkább a balcsiból emel ki fuldoklókat, mint mondikat bont...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 17:35:52 »

de mostanság inkább a balcsiból emel ki fuldoklókat, mint mondikat bont...
most is vett egy 2-es td-t nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 18:35:54 »

most is vett egy 2-es td-t nyes

Méghozzá szürkét, aminek a mociteteje már az enyém! vigyor3
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:43:03 »

Méghozzá szürkét, aminek a mociteteje már az enyém! vigyor3
már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan fog hozzád eljutni  hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:45:42 »

Méghozzá szürkét, aminek a mociteteje már az enyém! vigyor3
tegyél már fel valami képet,hogy akkor most miben más.Tudományos kíváncsiság...persze azzal tisztában vagyok,hogy a múltkori "fiaskó" óta dízelmotor ketyeg az autódban...
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:49:33 »

Méghozzá szürkét, aminek a mociteteje már az enyém! vigyor3

ez amiatt van, amit a levegő áramlás miatt mondtál?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:52:19 »

ez amiatt van, amit a levegő áramlás miatt mondtál?
sokkal inkább amiatt, hogy behorpasztotta meg szarul festette le  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:55:14 »

már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan fog hozzád eljutni  hehe

Természetesen autó csomagtartójában. integet2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:56:23 »

ez amiatt van, amit a levegő áramlás miatt mondtál?

Amiatt nem kellene az egészet cserélni, csak a bélését. Amiatt van, hogy felgyűrte tavaly a kiflihuszár és csálén áll, n em javítható.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:57:15 »

sokkal inkább amiatt, hogy behorpasztotta meg ***ul festette le  hehe

Ne beszéljél már sületlenségeket! Ha csak ennyi lenne a baja, akkor gitt és festés. Nem ez a baja, tudod jól. beka3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:58:23 »

tegyél már fel valami képet,hogy akkor most miben más.Tudományos kíváncsiság...persze azzal tisztában vagyok,hogy a múltkori "fiaskó" óta dízelmotor ketyeg az autódban...

Persze, dízelmotor. Muhaha. hehe


Ne kíváncsiskodjál, majd megtudod időben. integet2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 19:59:00 »

Ne beszéljél már sületlenségeket! Ha csak ennyi lenne a baja, akkor gitt és festés. Nem ez a baja, tudod jól. beka3
jah, mert neked el is hiszem Cheesy
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 20:01:54 »

Persze, dízelmotor. Muhaha. hehe


Ne kíváncsiskodjál, majd megtudod időben. integet2
nem a fenét.gyűjtök minden infót...pénz van?szombaton készülök a nagy szétszedésre...minden fillér számít...valamiből vennem kell sört...
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 20:04:44 »

Amiatt nem kellene az egészet cserélni, csak a bélését. Amiatt van, hogy felgyűrte tavaly a kiflihuszár és csálén áll, n em javítható.

i see...

mi a f..szom az a kiflihuszár? Cheesy
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 20:10:52 »

nem a fenét.gyűjtök minden infót...pénz van?szombaton készülök a nagy szétszedésre...minden fillér számít...valamiből vennem kell sört...

Milyen pénz? Tőlem ma kaptál már pízt, nem vót' elég?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 20:13:08 »

i see...

mi a f..szom az a kiflihuszár? Cheesy

Az a 3-as mondeos tata, aki előremenet helyett rámtolatott 1 éve. Azóta akkora a hézag (mit hézag, lik!) a sárvédő és a mocitető között, hogy rossz nézni. És még a festés is szhar lett. Ami igazán baj, az a mocitető felgyűrődése. Nem lehet se kihúzni, se visszaegyengetni, össze-vissza áll és a zárnyelv sem tökéletes. De már nem sokáig.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 20:14:16 »

jah, mert neked el is hiszem Cheesy

Család, gyerek? Mindenki jól van? action
Naplózva
Gr3g
Vendég
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 20:23:32 »

Az a 3-as mondeos tata, aki előremenet helyett rámtolatott 1 éve. Azóta akkora a hézag (mit hézag, lik!) a sárvédő és a mocitető között, hogy rossz nézni. És még a festés is szhar lett. Ami igazán baj, az a mocitető felgyűrődése. Nem lehet se kihúzni, se visszaegyengetni, össze-vissza áll és a zárnyelv sem tökéletes. De már nem sokáig.

ah so
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 21:06:01 »

Család, gyerek? Mindenki jól van? action
köszi, jól  taps
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 21:19:09 »

Milyen pénz? Tőlem ma kaptál már pízt, nem vót' elég?
tényleg?azért gondoltam bepróbálkozom... nyes
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #329 Dátum: 2011.07.18 hétfő, 21:46:55 »

tényleg?azért gondoltam bepróbálkozom... nyes

Kis sunyi! vigyor3
Naplózva
Poison The Well
Vendég
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2011.07.19 kedd, 07:53:03 »

Jó nyomon vagyok hogy rájöjjek, mért pattogzott fel a festék az antennánál. Este megvolt az első közös nagy esőnk, reggel megnéztem az antenna alatti kupakot és volt benne 1-2 csepp víz. Vagy kilyukadt valahol a tető, vagy ami jobb eset és talán esélyesebb is, az antennarögzítő csavarnál átfolyik a víz Smiley
Valaki találkozott már ilyen vagy hasonló problémával?
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2011.07.19 kedd, 08:19:51 »

Jó nyomon vagyok hogy rájöjjek, mért pattogzott fel a festék az antennánál. Este megvolt az első közös nagy esőnk, reggel megnéztem az antenna alatti kupakot és volt benne 1-2 csepp víz. Vagy kilyukadt valahol a tető, vagy ami jobb eset és talán esélyesebb is, az antennarögzítő csavarnál átfolyik a víz Smiley
Valaki találkozott már ilyen vagy hasonló problémával?

Szerintem vagy csere bontóból, vagy valami utólagos, univerzálisra. Esetleg kenhetsz rá egy kis FBS-t, bár utána ne nagyon mosd automata mosóban Smiley
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
Poison The Well
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2011.07.19 kedd, 08:41:41 »

Szerintem vagy csere bontóból, vagy valami utólagos, univerzálisra. Esetleg kenhetsz rá egy kis FBS-t, bár utána ne nagyon mosd automata mosóban Smiley

Mármint antenna csere? Smiley És a tetőm? Felpattogzott a festék + itt-ott már látszik alatta a rozsda.
A tető alsó, "utastéri oldalán" van egy kevés felületi rozsda foltokban, de az még nem látszik vészesnek.
Inkább attól tartok hogy ebből csak nagyobb baj lesz idővel, illetve hogy nem lesz könnyen javítható, tető cserét pedig azért nem akarok Smiley
Vagy, hogy lehet javítani rozsdás, esetleg átrozsdásodott tetőt?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2011.07.19 kedd, 08:52:35 »

Szerintem vagy csere bontóból, vagy valami utólagos, univerzálisra. Esetleg kenhetsz rá egy kis FBS-t, bár utána ne nagyon mosd automata mosóban Smiley
univerzális felejtős.Nem jók a mondeokhoz.Az én megoldásom az volt,hogy bekentem a gumitalpat gumiánnal,a lyukaknál is,felraktam,rögzítettem a csavarral,a kinyomódó maradékot meg letöröltem.Soha többet nem ázott be.Raktam fel gyárit is,de azzal is beázott.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2011.07.19 kedd, 10:18:21 »

Mármint antenna csere? Smiley És a tetőm? Felpattogzott a festék + itt-ott már látszik alatta a rozsda.
A tető alsó, "utastéri oldalán" van egy kevés felületi rozsda foltokban, de az még nem látszik vészesnek.
Inkább attól tartok hogy ebből csak nagyobb baj lesz idővel, illetve hogy nem lesz könnyen javítható, tető cserét pedig azért nem akarok Smiley
Vagy, hogy lehet javítani rozsdás, esetleg átrozsdásodott tetőt?

Az a baj, hogy bármit raksz fel be fog ázni, mert egyszer megsérült ott a festék és elkezdett rozsdásodni. A rozsda miatt nem egyenletes a felfekvése a talpnak és beengedi a vizet. Ha kiszilózod, akkor nem fog ereszteni egy darabig, de a rozsda dolgozni fog és az nem lesz jó hosszútávon.

Megoldás van több is, a rozsda méretétől függően. Ha kicsi, kevés és a talp alatt van csak, akkor antenna kiszed, rozsda lecsiszol fémig, aztán rozsdapassziváló és egy kis hammarite, majd összeszerelés szilóval.

Ha nagyobb a rozsdás rész, akkor fényezni kell a tetőt. Az pedig nem éri meg. Annak az árából a tetőszerelő triumvirátus (astor72, Yooccoo és nyomokban én is) egy komplett, színazonos, tetőablakos tetőt rakna föl neked új szélvédővel egybekötve, ha vállalna ingyen ilyen munkát. De mivel nem vállal, ezért ezt ne is vedd számításba. vigyor3

Menj el fényezőhöz, nézze meg, hogy mit tud tenni. De cimbihez menj és ne az egész tetőt akard fényeztetni, csak a sérült rész spot technikával.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2011.07.19 kedd, 10:26:50 »

Ha nagyobb a rozsdás rész, akkor fényezni kell a tetőt. Az pedig nem éri meg. Annak az árából a tetőszerelő triumvirátus (astor72, Yooccoo és nyomokban én is) egy komplett, színazonos, tetőablakos tetőt rakna föl neked új szélvédővel egybekötve, ha vállalna ingyen ilyen munkát. De mivel nem vállal, ezért ezt ne is vedd számításba. vigyor3
akkor számoljon úgy, hogy pénzért csináljuk?  hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:02:23 »

Az a baj, hogy bármit raksz fel be fog ázni, mert egyszer megsérült ott a festék és elkezdett rozsdásodni. A rozsda miatt nem egyenletes a felfekvése a talpnak és beengedi a vizet. Ha kiszilózod, akkor nem fog ereszteni egy darabig, de a rozsda dolgozni fog és az nem lesz jó hosszútávon.

Megoldás van több is, a rozsda méretétől függően. Ha kicsi, kevés és a talp alatt van csak, akkor antenna kiszed, rozsda lecsiszol fémig, aztán rozsdapassziváló és egy kis hammarite, majd összeszerelés szilóval.

Ha nagyobb a rozsdás rész, akkor fényezni kell a tetőt. Az pedig nem éri meg. Annak az árából a tetőszerelő triumvirátus (astor72, Yooccoo és nyomokban én is) egy komplett, színazonos, tetőablakos tetőt rakna föl neked új szélvédővel egybekötve, ha vállalna ingyen ilyen munkát. De mivel nem vállal, ezért ezt ne is vedd számításba. vigyor3

Menj el fényezőhöz, nézze meg, hogy mit tud tenni. De cimbihez menj és ne az egész tetőt akard fényeztetni, csak a sérült rész spot technikával.
és ha mondjuk ÉN jelenek meg,hogy mától egyes piros kombival járok,mert a kettes véhatot,ami nem is kombi meguntam?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:14:41 »

és ha mondjuk ÉN jelenek meg,hogy mától egyes piros kombival járok,mert a kettes véhatot,ami nem is kombi meguntam?
szerintem a kettes véhat fejében megcsináljuk neked  taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:15:05 »

és ha mondjuk ÉN jelenek meg,hogy mától egyes piros kombival járok,mert a kettes véhatot,ami nem is kombi meguntam?

Mi bajod van? Megsütött a nap? Azt sem értem mit kérdezel. eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:15:55 »

akkor számoljon úgy, hogy pénzért csináljuk?  hehe

Pénzért? Azért megcsináljuk szívesen. taps
Naplózva
Poison The Well
Vendég
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:20:28 »

Az a baj, hogy bármit raksz fel be fog ázni, mert egyszer megsérült ott a festék és elkezdett rozsdásodni. A rozsda miatt nem egyenletes a felfekvése a talpnak és beengedi a vizet. Ha kiszilózod, akkor nem fog ereszteni egy darabig, de a rozsda dolgozni fog és az nem lesz jó hosszútávon.

Megoldás van több is, a rozsda méretétől függően. Ha kicsi, kevés és a talp alatt van csak, akkor antenna kiszed, rozsda lecsiszol fémig, aztán rozsdapassziváló és egy kis hammarite, majd összeszerelés szilóval.

Ha nagyobb a rozsdás rész, akkor fényezni kell a tetőt. Az pedig nem éri meg. Annak az árából a tetőszerelő triumvirátus (astor72, Yooccoo és nyomokban én is) egy komplett, színazonos, tetőablakos tetőt rakna föl neked új szélvédővel egybekötve, ha vállalna ingyen ilyen munkát. De mivel nem vállal, ezért ezt ne is vedd számításba. vigyor3

Menj el fényezőhöz, nézze meg, hogy mit tud tenni. De cimbihez menj és ne az egész tetőt akard fényeztetni, csak a sérült rész spot technikával.

Ok, köszi Smiley
És mennyiért csinálnátok meg azt amit leírtál?
Sajnos nem csak az antenna talp alatt rozsdásodik, hanem egy kicsit a talp körül illetve hátrafelé egy jó 5 centit. Van róla fotóm majd felrakom délután!
A gatyámat nem szeretném ráfizetni egy komplett tető fényezésnél, de persze meg akarom állítani a rozsdásodást és rendbe hozni a helyét.

Nekem tetszik a mostani szélvédőm is Cheesy
Fűtött féle Smiley
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #341 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:25:48 »

Mi bajod van? Megsütött a nap? Azt sem értem mit kérdezel. eplus2
nem kérdezek...ha beállítok astorhoz egy ilyennel,hogy cseréljetek tetőt...
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #342 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:32:22 »

szerintem a kettes véhat fejében megcsináljuk neked  taps
Azt már ugyan soha!Fusimtól lesz ködlámpa,le van zsírozva.Az angol seggfejek meg menjenek a qrva anyjukba,korlátolt,a múltban élő seggfejek.MÉg mindig azt hiszik,övék a fél világ.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2011.07.19 kedd, 11:57:27 »

Azt már ugyan soha!Fusimtól lesz ködlámpa,le van zsírozva.Az angol ***fejek meg menjenek a qrva anyjukba,korlátolt,a múltban élő ***fejek.MÉg mindig azt hiszik,övék a fél világ.

Hozzánk képest az övék is.

Már értem mit szeretnél. Egy tetőcsere 50e huf. De mivel te jóbarát vagy, neked 80e. A kombi feláras a sok ponthegesztés miatt. A 4 ajtós is feláras a hátsó szélvédő kiszerelése miatt.  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2011.07.19 kedd, 12:04:15 »

Hozzánk képest az övék is.

Már értem mit szeretnél. Egy tetőcsere 50e huf. De mivel te jóbarát vagy, neked 80e. A kombi feláras a sok ponthegesztés miatt. A 4 ajtós is feláras a hátsó szélvédő kiszerelése miatt.  eplus2
ha ott van, még drágább Cheesy
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2011.07.19 kedd, 12:06:34 »

ha ott van, még drágább Cheesy

Ha segít is, akkor meg 100e. hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2011.07.19 kedd, 12:19:30 »

Hozzánk képest az övék is.

Már értem mit szeretnél. Egy tetőcsere 50e huf. De mivel te jóbarát vagy, neked 80e. A kombi feláras a sok ponthegesztés miatt. A 4 ajtós is feláras a hátsó szélvédő kiszerelése miatt.  eplus2
értem...szóval,khmmm...ha ilyen a barát akkor ellenség se kell... gun
Naplózva
Poison The Well
Vendég
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2011.07.19 kedd, 15:23:11 »

Ha segít is, akkor meg 100e. hehe

Áfával?  nyes
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2011.07.19 kedd, 15:34:30 »

Áfával?  nyes
természetesen eplus2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2011.07.19 kedd, 15:37:39 »

természetesen eplus2

Sőt az EVA is benne van. taps
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.113 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.