Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 04:11:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 487434 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zsemb
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92


zsemberi9@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #400 Dátum: 2011.10.28 péntek, 12:55:58 »

Az egyikben az érintkező annyira el volt rohadva hogy szétmállot a kezemben. A másik még működik, próbáltam takarítani, de szét van kormolódva, meg minden, szal azt is szívem szerint kicserélném.
Naplózva

Ford Mondeo MK3 1.8 Sci 130Le Titanium
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #401 Dátum: 2011.10.28 péntek, 13:00:38 »

Az egyikben az érintkező annyira el volt rohadva hogy szétmállot a kezemben. A másik még működik, próbáltam takarítani, de szét van kormolódva, meg minden, szal azt is szívem szerint kicserélném.
küldtem privit.
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #402 Dátum: 2011.11.08 kedd, 20:08:25 »

Sziasztok!

Lehet nem jó helyre írok, de nem is tudom hova írjak.
Mondom is a lényeget!

Esetleg valakinek van vagy tud valahonnan olcsón szerválni 2-es mondeo kombiba rendszámtábla világítást?
Ugye ebbe 2 db van és az egyik teljesen gatya de a másikat is cserélném.
Tehát a teljes szerkezet, 2db kéne nekem.

Tud valaki esetleg?
Én anno 1000 magyar forintért vettem egy ledszalagot és azzal oldottam meg a rsztábla megvilágítását.
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #403 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 15:29:04 »

Sziasztok !
Egy hónapja vettem a verdát. Mostanában elég sokat járkálok alatta. A hátsó lökhárító mögötti és a pótkerék tartó bádogján rozsda foltok láthatóak. Hogyan lehet ezeket megfelelően lekezelni Huh?  
Az utastérben pedig vezető oldali ablakmozgató kapcsolót szeretnék cserélni! Mi a lebontás helyes sorrenje Huh??
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.13 vasárnap, 18:05:20 írta derrik » Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #404 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 19:51:21 »

A hátsó lökhárító mögötti és a pótkerék tartó bádogján rozsda foltok láthatóak. Hogyan lehet ezeket megfelelően lekezelni Huh?  

Az utastérben pedig vezető oldali ablakmozgató kapcsolót szeretnék cserélni! Mi a lebontás helyes sorrenje Huh??
Drótkorong, alapozó, fedőfesték, esetleg rücsi rá. Ha csak felületi a rozsda. Ha mélyebb, akkor karosszériás mesterember. Szerintem, bár nem vagyok lakatos/fényező.

Pici csavarhúzóval - esetleg kettővel - alányúlsz a kapcsoló széle alá, azt kiemeled a helyéből. A két rövidebbik részén van hajlított lemezzel megtartva. Elvileg simán kijön a rajta levő csatival és pici madzaggal. Csati szétbont, másik kapcsoló rá, vissza az egész. Kész is. Smiley
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #405 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 06:31:18 »

Sziasztok !
Az egész műszerfal a vezető oldali részen finoman, de idegesítően remeg! Hol kell megbontani,hogy a fő rögzítési pontokat megtaláljam? Talán nemi állítás vagy után húzás segítene! 
Naplózva
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #406 Dátum: 2011.12.03 szombat, 16:06:18 »

Sziasztok !
Az egész műszerfal a vezető oldali részen finoman, de idegesítően remeg! Hol kell megbontani,hogy a fő rögzítési pontokat megtaláljam? Talán nemi állítás vagy után húzás segítene! 

Ha kinyitod a bal oldali ajtót, akkor a kédert kicsit megbontva találsz egy kb 25-30cm hosszú műanyagot a műszerfal mellett. Alatta van 2db 8-as fejű csavar. (A két torx nem a műszerfalat rögzíti.) A kormányoszlop alatti műanyagot (bal oldalt kis tartója van) is le kell venni - 3db csillagfejű csavar - és lesz egy-egy torx csavar (ha minden igaz 30-as) bal és jobb oldalt. Ez a négy csavar rögzíti a műszerfal bal oldalát.  integet2
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
pilot001
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163


Cruiser

pilot001@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #407 Dátum: 2011.12.12 hétfő, 11:46:43 »

 wave

Üdv !

Közép konzolt hogy lehet vissza rakni ? Kardán boxra gondolok. Kivenni még kijött. de aztán a kéziféket megcsináltuk hát nem lehet úgy felhúzni a kart mint elötte.. szóval most nem tudtam vissza rakni.. hogy kéne ... falbav

Naplózva

2004 10. Mondeo Mk3, Saloon (sedan) , 1.8i 16V.
TEL.. 70 247 65 nyolcvankettő.
Lengyelország (*Székesfehérvár*)
Viló
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1815



WWW E-mail
« Új hozzászólás #408 Dátum: 2011.12.12 hétfő, 12:23:16 »

wave

Üdv !

Közép konzolt hogy lehet vissza rakni ? Kardán boxra gondolok. Kivenni még kijött. de aztán a kéziféket megcsináltuk hát nem lehet úgy felhúzni a kart mint elötte.. szóval most nem tudtam vissza rakni.. hogy kéne ... falbav



Pedig a visszarakásnak az az első lépése, hogy a kézifék kart bele kell bújtatni a szoknyába.
Valahogy próbáld meg visszajátszani. Túl sok variáció nincs.   wave
Naplózva

1997  1.8TD kombi fel-GHIA-sítva.

2004  F1 2.0 TDCi kombi automata.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #409 Dátum: 2011.12.12 hétfő, 12:26:31 »

wave

Üdv !

Közép konzolt hogy lehet vissza rakni ? Kardán boxra gondolok. Kivenni még kijött. de aztán a kéziféket megcsináltuk hát nem lehet úgy felhúzni a kart mint elötte.. szóval most nem tudtam vissza rakni.. hogy kéne ... falbav


az elejét buktatod le, egy kicsit feszítve
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #410 Dátum: 2011.12.12 hétfő, 23:03:20 »

wave

Üdv !

Közép konzolt hogy lehet vissza rakni ? Kardán boxra gondolok. Kivenni még kijött. de aztán a kéziféket megcsináltuk hát nem lehet úgy felhúzni a kart mint elötte.. szóval most nem tudtam vissza rakni.. hogy kéne ... falbav


mielőtt elkezded feszegetni és eltörni, a kézifékkart nyomd le teljesen benyomott gombbal. elvileg így tudod kiakasztani az önfeszítőt. így fel tudod húzni a  normálnál feljebb. aztán az elejét fűzd be a boxnak...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #411 Dátum: 2011.12.13 kedd, 06:57:42 »

mielőtt elkezded feszegetni és eltörni, a kézifékkart nyomd le teljesen benyomott gombbal. elvileg így tudod kiakasztani az önfeszítőt. így fel tudod húzni a  normálnál feljebb. aztán az elejét fűzd be a boxnak...

ASTOR kollega jól mondja!!
Énnekem mondjuk nem jött össze a " kézifékkart nyomd le teljesen benyomott gombbal. elvileg így tudod kiakasztani az önfeszítőt" művelet ezért 1 pici csavarhúzóval kiemeltem az önfeszítő körmét és így már engedett, majdnem függőbe feljött.....
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #412 Dátum: 2011.12.13 kedd, 14:13:54 »

Emberek!!!

Kinek milyen tapasztalata van az ÚJ utánagyártott első lökösökkel??
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
drof
Vendég
« Új hozzászólás #413 Dátum: 2011.12.13 kedd, 14:21:01 »

Emberek!!!

Kinek milyen tapasztalata van az ÚJ utánagyártott első lökösökkel??


Klokkerholm-ot vegyél és akkor neked is jó tapasztalatod lesz vele.

Rugalmasabb, nem törik és jól tartja a festéket, sőt még méretpontos is.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #414 Dátum: 2011.12.13 kedd, 16:58:00 »

Klokkerholm-ot vegyél és akkor neked is jó tapasztalatod lesz vele.

Rugalmasabb, nem törik és jól tartja a festéket, sőt még méretpontos is.
Nálam kibírt kettő balesetet és semmi baja nem lett végül autó híjján eladtam...(igaz,az mk1 volt,de ebből a szempontból mindegy)
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #415 Dátum: 2011.12.13 kedd, 19:10:37 »

Nálam kibírt kettő balesetet és semmi baja nem lett végül autó híjján eladtam...(igaz,az mk1 volt,de ebből a szempontból mindegy)
persze, mert hátsó vót. te meg mindig fejjel mész a falnak(fának, oszlop(ok)nak)  eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #416 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 03:37:08 »

Hali!!
Mivel a múlt 7-en lebontottam a verda elejét egy Cirom C2 -vel jövő 7-en első lököst cserélek...
Itt van hát az alkalom a lámpamosó befaragásának...
A cuccok mind megvannak /már lassan 1 éve csak nem volt kedvem levenni a lököst/.
Na ennyi az előjáték...

A lényeg:

Valaki akinek van ilyen gyári extrája kérem mérje le nekem ,hogy hova is kéne raknom....
Azt-hiszem elég lenne a 2 mosófúvóka közötti távolság illetve a fúvóka távolsága mondjuk a fényszóró burájától.

Előre is köszönöm
Üdv: VoTo
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #417 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 20:48:05 »

MK2 kombi hátsó ajtó zsanérpánt állítható pozíciójú az autó hossztengelyének irányában?Azt tudom,hogy a zsanérpánton maga a hátsó ajtó állítható fel-le irányban,nekem viszont az a problémám,hogy a hátsó ajtó és a tető illesztése között kb. 1-1,5 cm a hézag,ami bántja a szememet.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #418 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 20:54:18 »

MK2 kombi hátsó ajtó zsanérpánt állítható pozíciójú az autó hossztengelyének irányában?Azt tudom,hogy a zsanérpánton maga a hátsó ajtó állítható fel-le irányban,nekem viszont az a problémám,hogy a hátsó ajtó és a tető illesztése között kb. 1-1,5 cm a hézag,ami bántja a szememet.
kalapáccsal szinte minden állítható precíziósan eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #419 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 20:58:16 »

persze, mert hátsó vót. te meg mindig fejjel mész a falnak(fának, oszlop(ok)nak)  eplus2
marha...az első autómról beszélek.A véhatról hiába vettem volna le,kettőbe repedt,hiába volt hátsó...vazze valahol le kellett vezetődnie az energiának...
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #420 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 20:58:53 »

kalapáccsal szinte minden állítható precíziósan eplus2
Ennél azért egy kicsit kevésbé drasztikus beavatkozásra gondoltam. Cheesy
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #421 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:07:43 »

marha...az első autómról beszélek.A véhatról hiába vettem volna le,kettőbe repedt,hiába volt hátsó...vazze valahol le kellett vezetődnie az energiának...
ki emlékszik már arra?
azt sem tudom már, mikor milyen autóid voltak...
nem  is értem, miért nem dömpert tologatsz. eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #422 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:11:49 »

Ennél azért egy kicsit kevésbé drasztikus beavatkozásra gondoltam. Cheesy
szerintem nem
mert ha előrébb rakod, akkor nem fog teljesen felnyílni, mert így végállásban a karosszérián támaszkodik az ajtó éle
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #423 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:14:49 »

szerintem nem
mert ha előrébb rakod, akkor nem fog teljesen felnyílni, mert így végállásban a karosszérián támaszkodik az ajtó éle
Ez nekem is megfordult a fejemben,hogy felnyitáskor a perem egy íven mozog és ha közelebb lenne,akkor nem biztos,hogy elfordulna.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #424 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:21:44 »

Ez nekem is megfordult a fejemben,hogy felnyitáskor a perem egy íven mozog és ha közelebb lenne,akkor nem biztos,hogy elfordulna.
de ha megnézed felnyitva, akkor szerintem nincs is állítási lehetőség
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #425 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:24:44 »

de ha megnézed felnyitva, akkor szerintem nincs is állítási lehetőség
ha a zsanérok nem különböznek 1-es 2-esen, akkor tuti nem állítható...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #426 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:29:50 »

de ha megnézed felnyitva, akkor szerintem nincs is állítási lehetőség
A korábbi autómnak egyszer megbontottam a tetőkárpitját (nem egészen önszántamból,egy számítógép-asztal szállítása során) és úgy rémlik,hogy oldható kötéssel volt rögzítve a zsanér.De azt nem néztem meg,hogy normál furat volt-e a csavarnak,avagy ovál.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #427 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:35:12 »

A korábbi autómnak egyszer megbontottam a tetőkárpitját (nem egészen önszántamból,egy számítógép-asztal szállítása során) és úgy rémlik,hogy oldható kötéssel volt rögzítve a zsanér.De azt nem néztem meg,hogy normál furat volt-e a csavarnak,avagy ovál.
oldhatónak oldható, de amit belülről láttál, az a tetőkerethez hegesztett anya. így furat is csak kerek jár hozzá...szerintem.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #428 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:36:43 »

ki emlékszik már arra?
azt sem tudom már, mikor milyen autóid voltak...
nem  is értem, miért nem dömpert tologatsz. eplus2
összetörtek...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #429 Dátum: 2011.12.18 vasárnap, 21:41:48 »

összetörtek...

ménemlepődökmeg? hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #430 Dátum: 2011.12.19 hétfő, 19:39:04 »

MK2 kombi hátsó ajtó zsanérpánt állítható pozíciójú az autó hossztengelyének irányában?Azt tudom,hogy a zsanérpánton maga a hátsó ajtó állítható fel-le irányban,nekem viszont az a problémám,hogy a hátsó ajtó és a tető illesztése között kb. 1-1,5 cm a hézag,ami bántja a szememet.
Nekem is ekkora.
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #431 Dátum: 2011.12.19 hétfő, 20:25:14 »

Nekem is ekkora.
wave
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #432 Dátum: 2011.12.30 péntek, 19:45:52 »

BUÉK !
Lassan sikerül az utastérben a rezgéseket felszámolnom......még a jobb első ajtó műanyag részének mely a hangszóró borítást is magában foglalja van egy mély duruzsolása! Hogyan kell az ajtókárpitot lebontani, és mit lehetne alápakolni, hogy ne rezonáljon???
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #433 Dátum: 2011.12.30 péntek, 20:05:50 »

BUÉK !
Lassan sikerül az utastérben a rezgéseket felszámolnom......még a jobb első ajtó műanyag részének mely a hangszóró borítást is magában foglalja van egy mély duruzsolása! Hogyan kell az ajtókárpitot lebontani, és mit lehetne alápakolni, hogy ne rezonáljon???

Ha jól emlékszem hasonló módon kell leszedni mint a hátsót, de itt a tükörállító takaró elemét le kell venni, aminek a csavarja egy nehezen kiszedhető műanyag kupak alatt van. Asszem körben lesznek csavarok, alul 2-3 és körben 3-4. A fogantyú műanyagját ki kell kell pattintani középen, alatta lesznek csavarok, a kilincs mögött is ha jól emlékszem van egy csavar egy műanyag kupak alatt. Ha nem elektromos ablakemelőd van, akkor a kurblit is le kell szedned, a tekerőt egy omega alakú cucc fogja oda a tengelyéhez. Ha ezekkel megvagy, lesz még pár patent, azokat érzésre meg lehet találni, majd a kárpitot magad felé húzva és felfele emelve lehet levenni az ajtóról.
Elég rég szedtem szét, szóval nem biztos, hogy jól emlékszem, de remélem segít.

üdv
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #434 Dátum: 2011.12.30 péntek, 20:15:09 »

Ha jól emlékszem hasonló módon kell leszedni mint a hátsót, de itt a tükörállító takaró elemét le kell venni, aminek a csavarja egy nehezen kiszedhető műanyag kupak alatt van. Asszem körben lesznek csavarok, alul 2-3 és körben 3-4. A fogantyú műanyagját ki kell kell pattintani középen, alatta lesznek csavarok, a kilincs mögött is ha jól emlékszem van egy csavar egy műanyag kupak alatt. Ha nem elektromos ablakemelőd van, akkor a kurblit is le kell szedned, a tekerőt egy omega alakú cucc fogja oda a tengelyéhez. Ha ezekkel megvagy, lesz még pár patent, azokat érzésre meg lehet találni, majd a kárpitot magad felé húzva és felfele emelve lehet levenni az ajtóról.
Elég rég szedtem szét, szóval nem biztos, hogy jól emlékszem, de remélem segít.

üdv
.....Köszi! Lesz kis időm neki kezdek.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #435 Dátum: 2012.01.05 csütörtök, 18:10:07 »

tud valaki olcso karosszéria beszerzö helyet esetleg árakat? jobos balos küszöb ill.kombi hátsó sárvédö javitó ivek érdekelnének.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #436 Dátum: 2012.01.05 csütörtök, 18:13:12 »

tud valaki olcso karosszéria beszerzö helyet esetleg árakat? jobos balos küszöb ill.kombi hátsó sárvédö javitó ivek érdekelnének.
Bárdiban klokkerholm a sárvédők olyan 4 körül voltak legutóbb
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #437 Dátum: 2012.01.05 csütörtök, 18:40:57 »

Bárdiban klokkerholm a sárvédők olyan 4 körül voltak legutóbb
az jónak tünik.csere érettek a dolgok és megkaptam a költségvetést a projektre  nyes
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
drof
Vendég
« Új hozzászólás #438 Dátum: 2012.01.05 csütörtök, 21:17:17 »

az jónak tünik.csere érettek a dolgok és megkaptam a költségvetést a projektre  nyes

http://www.alkatresz.eu/shop/arlista.php?sid=a5741158bb874c3dd5ce307c91a2c0b1&gkgyar=FOR&gkkod=FORMon___2&ugyfelid=-1&fertek=utal&tkisz=
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #439 Dátum: 2012.01.06 péntek, 19:42:39 »

integet2   eljen
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #440 Dátum: 2012.01.21 szombat, 09:47:17 »

http://mondeo.hu/index.php?topic=32.msg624117#new
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
norbinet
Vendég
« Új hozzászólás #441 Dátum: 2012.01.25 szerda, 18:31:21 »

Üdv mindenkinek.
Érdekelne, hogy minden mondeo csomagterét lehet e belülről nyitni, mert az enyémen nem nyílik, és csak benzin szimbólum van a karon az ülés mellett.
Hátul viszont van nyitó motor a zár melett és elég sok kábel megy bele. Sajnos csak kulcsal nyílik.
Köszi..
Norbi..
Naplózva
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #442 Dátum: 2012.01.25 szerda, 21:11:25 »

Üdv mindenkinek.
Érdekelne, hogy minden mondeo csomagterét lehet e belülről nyitni, mert az enyémen nem nyílik, és csak benzin szimbólum van a karon az ülés mellett.
Hátul viszont van nyitó motor a zár melett és elég sok kábel megy bele. Sajnos csak kulcsal nyílik.
Köszi..
Norbi..


Tudtommal sajnos nem nyitható belülről, nekem is nagy problémám ez ennél a típusnál. Sad

A motor azért van ott, hogy amikor a "kulcslyukat" megnyomod, akkor nyisson az ajtó (ha nincsenek bezárva az ajtók, és nem jár a motor, akkor megnyomod a kulcs helyét, és már nyílik is. Ha mégsem, akkor van leírás a zár megtisztítására http://mondeo.hu/index.php?topic=5087.0- nekem segített.)
« Utoljára szerkesztve: 2012.01.25 szerda, 21:13:18 írta Janny » Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #443 Dátum: 2012.01.25 szerda, 21:24:33 »

Tudtommal sajnos nem nyitható belülről, nekem is nagy problémám ez ennél a típusnál. Sad

A motor azért van ott, hogy amikor a "kulcslyukat" megnyomod, akkor nyisson az ajtó (ha nincsenek bezárva az ajtók, és nem jár a motor, akkor megnyomod a kulcs helyét, és már nyílik is. Ha mégsem, akkor van leírás a zár megtisztítására http://mondeo.hu/index.php?topic=5087.0- nekem segített.)

Úgy tudom volt, aki már megoldotta a belső nyitást. Talán a fiestákban/escortokban volt erre elektromos kapcsoló, egy olyat szerelt be valahova a vezető környékére. Sajnos nem tudom már ki volt.
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
drof
Vendég
« Új hozzászólás #444 Dátum: 2012.01.25 szerda, 21:47:16 »

Úgy tudom volt, aki már megoldotta a belső nyitást. Talán a fiestákban/escortokban volt erre elektromos kapcsoló, egy olyat szerelt be valahova a vezető környékére. Sajnos nem tudom már ki volt.

 nyes

http://www.fordwiki.co.uk/index.php?title=Boot_Release_-_Internal_Switch_-_Mk2http://www.fordwiki.co.uk/index.php?title=Boot_Release_-_Internal_Switch_-_Mk2
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #445 Dátum: 2012.01.25 szerda, 21:58:51 »

Úgy tudom volt, aki már megoldotta a belső nyitást. Talán a fiestákban/escortokban volt erre elektromos kapcsoló, egy olyat szerelt be valahova a vezető környékére. Sajnos nem tudom már ki volt.
Fekete mk2-es Mondi kombi, kávéfőzővel beépítve egy horgász autójába. vigyor3 nyes
Naplózva
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #446 Dátum: 2012.01.25 szerda, 22:35:00 »

Fekete mk2-es Mondi kombi, kávéfőzővel beépítve egy horgász autójába. vigyor3 nyes

A kávéfőzőről képek?Huh?
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
drof
Vendég
« Új hozzászólás #447 Dátum: 2012.01.25 szerda, 22:38:04 »

A kávéfőzőről képek?Huh?

http://www.google.hu/imgres?q=k%C3%A1v%C3%A9f%C5%91z%C5%91&um=1&hl=hu&sa=N&biw=1440&bih=837&tbm=isch&tbnid=Vr70RCNRsbExGM:&imgrefurl=http://muszakishop.hu/termek/7075/fagor_cr-1000_kavefozo.html&docid=MfMeWDrlGV8NEM&imgurl=http://muszakishop.hu/images/30/3000007075_2.jpg&w=510&h=600&ei=LHYgT_meDMvJsgbM8qGuDA&zoom=1&iact=hc&vpx=406&vpy=169&dur=1583&hovh=244&hovw=207&tx=148&ty=153&sig=117576553141402407939&page=1&tbnh=125&tbnw=106&start=0&ndsp=38&ved=1t:429,r:2,s:0
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #448 Dátum: 2012.01.25 szerda, 22:40:28 »


 eljen
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #449 Dátum: 2012.01.26 csütörtök, 05:13:17 »

A kávéfőzőről képek?Huh?
Nem tudom, készített-e képeket róla, de már más tulajdonában van a gép, és mostanában a volt tulaj sincs itt különböző okok miatt. De jól meg volt csinálva, a kocsiban fekve (alvás célzattjából, és nem egyéb tevékenység miatt) lehetett a kapcsolóval nyitni a hátsó ajtót, és még a kávét is felkészíteni, úgy hogy mire nyílt az ajtó, a kávé is kifolyhatott. Tipikus horgász ész. Én is az vagyok, én sem csinálnám másképp. nyes
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 ... 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.