Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 10:08:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 24   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 486214 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Dátum: 2009.09.01 kedd, 19:42:31 »

Karosszéria
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.09.14 hétfő, 13:07:50 »

Csomagtér ajtó zárjának felújítása
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.09.14 hétfő, 21:31:05 »

wow1 én meg azt hittem, hogy gyárilag csak kulccsal nyitható.
Azt hiszem meg lesz a hétvégi időtöltésem . nyes
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #3 Dátum: 2009.09.14 hétfő, 21:35:20 »

wow1 én meg azt hittem, hogy gyárilag csak kulccsal nyitható.
Azt hiszem meg lesz a hétvégi időtöltésem . nyes
az enyém meg kulccsal nem működik csak a kallanyúval szomoru1
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2009.09.14 hétfő, 21:35:50 »

wow1 én meg azt hittem, hogy gyárilag csak kulccsal nyitható.
Azt hiszem meg lesz a hétvégi időtöltésem . nyes
Jó szórakozást!
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2009.09.14 hétfő, 21:57:20 »

Jó szórakozást!
Meglesz   taps
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2009.09.17 csütörtök, 10:50:59 »

Gratula a cikkhez!
Amikor nekem összetörték júniusban a hátulját, és ajtót kellet cserélnem, akkor lefutottam ezt a kört. Gondoltam kellet volna vmi írást csinálni belőle, mert korábban én is sokat szívtam ezzel, sőt Apám 89-es Sierrájában is gond volt ez 2-3 év után. De az írás elmaradt, mert fotók nem készültek, és utána még1x szét nem akartam szedi, de hála nektek már van cikk. Esteleg annyi adalék, hogy nyogodtan lehet csiszolni, én 220-as papírral csiszoltam, és zsírozni meg egy Szilor nevű szilikon zsírt használtam, mégse gépzsír, ha kijön a zár mellett az se nagy gáz. Valamint elég sűrű ahhoz, hogy távol tartsa a vizet. És a zárbetét szétszedéséhez tényleg nagy erő vagy kiskalapács szükséges.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2009.10.11 vasárnap, 16:15:31 »

Hali!
 Már megint kicsit hülyének érzem magam, de ha kérdésem van, felteszem, így tanulhatok. Írtatok itt a csomagtér nyitó kallantyúról. Nekem 5 ajtósom van, de még nem találkoztam ilyen kallantyúval. A "zárgomb" megnyomására nyílik a csomagtartóm, legalábbis eddig így használtam. Az egyik gyári kulcsomon van centrál és csomagtér nyitó is. Kallantyú viszont nincs az első ülésnél (szerintem). Ez így jó?
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2009.10.11 vasárnap, 16:59:52 »

Hali!
 Már megint kicsit hülyének érzem magam, de ha kérdésem van, felteszem, így tanulhatok. Írtatok itt a csomagtér nyitó kallantyúról. Nekem 5 ajtósom van, de még nem találkoztam ilyen kallantyúval. A "zárgomb" megnyomására nyílik a csomagtartóm, legalábbis eddig így használtam. Az egyik gyári kulcsomon van centrál és csomagtér nyitó is. Kallantyú viszont nincs az első ülésnél (szerintem). Ez így jó?
Igen, ez ilyen. a .orgon van leírás nyomógomb bekábelezéséről a műszerfalra.
Naplózva
Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2009.10.11 vasárnap, 17:18:42 »

Igen, ez ilyen. a .orgon van leírás nyomógomb bekábelezéséről a műszerfalra.

Nekem jó így, csak azt hittem, esetleg rossz helyen kerestem a kallantyút. Kösz! integet2
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2009.10.11 vasárnap, 20:27:31 »

Hali!
 Már megint kicsit hülyének érzem magam, de ha kérdésem van, felteszem, így tanulhatok. Írtatok itt a csomagtér nyitó kallantyúról. Nekem 5 ajtósom van, de még nem találkoztam ilyen kallantyúval. A "zárgomb" megnyomására nyílik a csomagtartóm, legalábbis eddig így használtam. Az egyik gyári kulcsomon van centrál és csomagtér nyitó is. Kallantyú viszont nincs az első ülésnél (szerintem). Ez így jó?

MKI nél a benzintanknyitó a küszöb mellett, felhúzva nyitotta a csomit lenyomva a tankajtót.
Naplózva
Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2009.10.11 vasárnap, 20:42:19 »

MKI nél a benzintanknyitó a küszöb mellett, felhúzva nyitotta a csomit lenyomva a tankajtót.


Nekem felhúzva nyitná a tankajtót, csak valami gebasz van a rugójával, és nem nyitja. falbav Mindig ki kell támasztanom valamivel, aztán kipiszkálni a tankajtót. Persze ez már egy másik probléma. Még messze nem tökéletes a gép. szomoru1
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2009.10.11 vasárnap, 20:45:59 »


Nekem felhúzva nyitná a tankajtót, csak valami geb@sz van a rugójával, és nem nyitja. falbav Mindig ki kell támasztanom valamivel, aztán kipiszkálni a tankajtót. Persze ez már egy másik probléma. Még messze nem tökéletes a gép. szomoru1

WD 40 a tankajtózsanérra csodát tesz  pias
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2009.10.12 hétfő, 20:06:16 »

Inkább belső, de még talán itt van a legjobb helyen.

Van már pár éve, hogy sikerült szert tennem egy - a kalaptartó alá helyezhető - polcra, "dobozra", amire rögzíthető egy esernyő és max 5 kg a teherbírása. Elsősegély dobozt, háromszöget elbírja.... vagy egyéb apróságokat. Az, állítólag, utolsó darab volt az országban, az elválasztó lapok már nem is voltak meg. Ráadásul nem is illett pontosan a helyére, kellett némi váll szélesítés. (most kiderül, az inkább az MKI-be való lehetett.)

Pár hete az Ivanics szervízében jártam és várakozás közben kezembe került egy alkatrész - vagy inkább kiegészítő - katalógus. Itt találkoztam, megint ezzel a polccal, de már az MKIII-é volt. A beszerző srác segítőkész volt. Lemértük az enyémben a helyét és kerítve egy 5 ajtós MKIII-at, abban is. Centire egyezett, így megrendeltem. Ma vettem át és tökéletesen illik a helyére. Aki tehát ilyet szeretne, most vásárolhat. (A kalaptartót egészen kicsit megemeli)

Képek: Első, Második, Harmadik, Negyedik, Ötödik
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2009.10.12 hétfő, 20:35:34 »

...
Aki tehát ilyet szeretne, most vásárolhat. (A kalaptartót egészen kicsit megemeli)
...
Nagyon komoly, drakula! Áráról lehet tudni valamit?  vigyor3
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2009.10.12 hétfő, 20:49:52 »

Nagyon komoly, drakula! Áráról lehet tudni valamit?  vigyor3

Köszönöm,
Áfával valahol 24 körül van... ez a szépséghibája

Skorpio kolléga érdeklődött nagyon iránta és megbeszéltük, hogy bevállalom. Max ha nagyon nem jó, akkor az övé és "farag" rajta  nyes
De most megúszta.  vigyor3
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Novy
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2009.10.13 kedd, 20:36:40 »

Inkább belső, de még talán itt van a legjobb helyen.

Van már pár éve, hogy sikerült szert tennem egy - a kalaptartó alá helyezhető - polcra, "dobozra", amire rögzíthető egy esernyő és max 5 kg a teherbírása. Elsősegély dobozt, háromszöget elbírja.... vagy egyéb apróságokat. Az, állítólag, utolsó darab volt az országban, az elválasztó lapok már nem is voltak meg. Ráadásul nem is illett pontosan a helyére, kellett némi váll szélesítés. (most kiderül, az inkább az MKI-be való lehetett.)


Ez nagyon jól néz ki, csak kicsit húzósnak tűnik az ára....
Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2009.10.13 kedd, 21:47:51 »


Nekem felhúzva nyitná a tankajtót, csak valami gebasz van a rugójával, és nem nyitja. falbav Mindig ki kell támasztanom valamivel, aztán kipiszkálni a tankajtót. Persze ez már egy másik probléma. Még messze nem tökéletes a gép. szomoru1


Reszelgess le a tanksapka nyelvének az éléből, és akkor már ki tudja nyitni a kallantyú.
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2009.10.14 szerda, 11:36:36 »


Reszelgess le a tanksapka nyelvének az éléből, és akkor már ki tudja nyitni a kallantyú.


Tegnap nézegettem, és én is arra jutottam, hogy mivel a rugója jó, és a zsanér sem szorul, talán túl hosszú a "nyelv", hiába húzom tövig fel a kart. Hétvégén ráérek, megcsinálom a finomhangolást. vigyor3 Kösz a tanácsot! wave
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2009.10.14 szerda, 11:55:15 »


Tegnap nézegettem, és én is arra jutottam, hogy mivel a rugója jó, és a zsanér sem szorul, talán túl hosszú a "nyelv", hiába húzom tövig fel a kart. Hétvégén ráérek, megcsinálom a finomhangolást. vigyor3 Kösz a tanácsot! wave
Hátul a kárpit mögött kell lenni vésznyitónak. Nézd meg azzal, mennyire nyílik könnyen, ha azzal könnyű nagyon, akkor lehet a bowdennel lesz a hiba.
Naplózva
Fekusz
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2009.10.14 szerda, 13:39:37 »

Hátul a kárpit mögött kell lenni vésznyitónak. Nézd meg azzal, mennyire nyílik könnyen, ha azzal könnyű nagyon, akkor lehet a bowdennel lesz a hiba.


Megnézem, kösz! wave
Gondolom a csomagtérben a kárpit mögött...
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2009.10.14 szerda, 14:18:57 »


Megnézem, kösz! wave
Gondolom a csomagtérben a kárpit mögött...
Úgyúgyúgy.
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 14:09:13 »

Sziasztok! Légyszi, írja meg nekem, aki tudja, hogy MKII-es Mondeohoz milyen vontatószem való! Úgy értem: menetemelkedés, anyagvastagság, egyebek. Nemrég lettem Mondi-tulaj, sajna nincs a kocsiban vontatószem, szeretnék készíttetni párat. Azért remélem, nem lesz rá szükségem, de legyen. Köszi! 
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 14:52:07 »

Sziasztok! Légyszi, írja meg nekem, aki tudja, hogy MKII-es Mondeohoz milyen vontatószem való! Úgy értem: menetemelkedés, anyagvastagság, egyebek. Nemrég lettem Mondi-tulaj, sajna nincs a kocsiban vontatószem, szeretnék készíttetni párat. Azért remélem, nem lesz rá szükségem, de legyen. Köszi! 

Bontóba lehet ilyet kapni, jobban jársz vele. Keresd mk2 néven regisztrált bontóst.
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 15:38:52 »

Köszi Fusim! Tudod, a családban van esztergályos, ingyen csinálna nekem, csak méret kell neki. Nagykanizsai vagyok, erre felé nehéz jó bontóst találni. Ismerős emlegetett valami "menetfésűt", amit a szem helyére dugnak és megmérik a lyukat meg a menetet is. Eddig még nem találtam itt olyat, akinek lenne. rinya
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #25 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 15:43:00 »

Köszi Fusim! Tudod, a családban van esztergályos, ingyen csinálna nekem, csak méret kell neki. Nagykanizsai vagyok, erre felé nehéz jó bontóst találni. Ismerős emlegetett valami "menetfésűt", amit a szem helyére dugnak és megmérik a lyukat meg a menetet is. Eddig még nem találtam itt olyat, akinek lenne. rinya
Hát ne xarozz annyit vele,mert bal menetes és hegesztett szeme van.Ilyet egyszerűbb venni a bontóban,mint bárkivel csináltatni.És biztonságosan húzni sem érdemes mással az autót.Akit Fusim javasolt,szerintem nem sokkal a postaköltség felett feldob neked egy gyárit........ Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 15:54:38 »

Rendben, köszi az infót! Ha nem találok Zalában normális bontóst, élek a lehetőséggel! Ha netán sikerül szereznem, megírom, és kiderül mennyire csórtak át. Tapasztalat-szerzésnek jó lesz. integet2
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 15:56:06 »

Rendben, köszi az infót! Ha nem találok Zalában normális bontóst, élek a lehetőséggel! Ha netán sikerül szereznem, megírom, és kiderül mennyire csórtak át. Tapasztalat-szerzésnek jó lesz. integet2

Hegyhátsál vagy ilyesmi helyen van Zalaegerszeg meg Vasvár között egy bontó a tv/rádióadó környékén - osztrák fordokat bontanak.
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 16:09:26 »

Igen, van ilyen település, tőlünk úgy 100 km-re. Azt hiszem, jövő hónapban meglátogatom őket...... integet2    Köszi a segítséget!
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 16:11:29 »

Igen, van ilyen település, tőlünk úgy 100 km-re. Azt hiszem, jövő hónapban meglátogatom őket...... integet2    Köszi a segítséget!

Olcsóbb ha mk2 nél rendelsz 1et előreutalással postával mint 100km benzin
Naplózva
h.begyo
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2009.10.26 hétfő, 16:19:17 »

Na igen, az biztos. Azért gondoltam elmenni, mert jövő hónapban dolgom lesz Zalaegerszegen, onnan meg nincs messze. Meg aztán felmérem a terepet, ha netán szükségem lenne valamire, fordulhatok-e hozzájuk. Shocked
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2009.10.27 kedd, 13:42:11 »

Igen, ez ilyen. a .orgon van leírás nyomógomb bekábelezéséről a műszerfalra.

Szia!
Ez a cikk érdekelne, de nem találom, meg tudod adni a pontos linket?
Köszi!
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2009.10.27 kedd, 13:46:54 »

Szia!
Ez a cikk érdekelne, de nem találom, meg tudod adni a pontos linket?
Köszi!
http://fordwiki.co.uk/index.php/Boot_Release_-_Internal_Switch_-_Mk2
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2009.10.27 kedd, 13:54:51 »


Ökör hálám! Smiley

Még kérdések:

1. Azon gondolkozom, hogy lefesteném / krómoztatnám az egész hűtőrácsot a kocsin (kivétel persze a Ford emblémát).
Csinált már ilyet valaki a Klubból? Van róla esetleg képe?
Az ötlet tetszik, de nem tudom hogyan nézne ki a valóságban. Szerintetek?

2. Műszerfali csomagtartó nyitó bekábelezéssel kapcsolatban: a műszerfali elemet nem szívesen bántanám, de mivel megvan az ASR illetve ülésfűtés gombsor (és egyik sincs az autóban), gondoltam az egyik kapcsolóra rá lehetne kötni. Mi a véleményetek? Jó egyáltalán erre a célra az a kapcsoló?

Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2009.10.31 szombat, 13:14:19 írta Kovermadar » Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2009.11.03 kedd, 14:47:08 »

Tükörlapot vette már ki valaki a külső visszapillantóból??
Cromax kép alapján csak ki kellene pattintani. Vagy nem?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2009.11.03 kedd, 18:05:19 »

Tükörlapot vette már ki valaki a külső visszapillantóból??
Cromax kép alapján csak ki kellene pattintani. Vagy nem?
hahaha....nekem úgy van összedolgozva a tükröm...a lényeg,hogy v. alul v. felül döntsd be teljesen és látnod kell a tükörlap füleit.Ha festett a tükörház ragaszd le a szélét és végy egy vékony csavarhúzót.Kezdd el óvatosan feszíteni és kipattan a helyéről.Ezt végezd el 4*.Azért írom ide,mert az egyes kettes tükre ugyanaz,nálam a jobb oldali kettes mondié (szétrohadt a fűtőszál és csak ez volt szundinak,de mind1)
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2009.11.03 kedd, 18:06:53 »

Tükörlapot vette már ki valaki a külső visszapillantóból??
Cromax kép alapján csak ki kellene pattintani. Vagy nem?

Leveszed a tükröt kompletten - 3 csavar. Legyen kéznél egy aksitöltő vagy 12V táp. A 3 érintkezős sor középső a közös a másik 2 a két motor. Kapcsold rá a 12V-ot és tekerd le a csavarokat - kijönnek a motorból. Utána csak a középső keresztet kell kipattintani és kezedben a lap. Szobába célszerű szerelni melegbe.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2009.11.03 kedd, 18:09:21 »

Leveszed a tükröt kompletten - 3 csavar. Legyen kéznél egy aksitöltő vagy 12V táp. A 3 érintkezős sor középső a közös a másik 2 a két motor. Kapcsold rá a 12V-ot és tekerd le a csavarokat - kijönnek a motorból. Utána csak a középső keresztet kell kipattintani és kezedben a lap. Szobába célszerű szerelni melegbe.
na,itt a másik lehetőség.Bár így leírás alapján nem tudom misi mit is ír  szomoru1...én nem vettem le a tükröt...
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2009.11.03 kedd, 18:15:35 »

 worship
Vmelyik 7végén ha mennem kell túlórázni, beállhatok a fűtött csarnokba oszt megnézem.
 worship
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2009.11.04 szerda, 14:35:53 »

Sajnos csak most volt időm felújítani a csomagtérajtó zárját.
De lényeg, hogy sikerült. smile Köszönet a témához kapcsolódó cikkért.  integet2
Még egy apró észrevétel; ha rá adom a gyújtást akkor nem tudom kinyitni hátulját. Egyéb esetben müxik rendesen.
Ez normális így Huh?
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2009.11.04 szerda, 14:45:27 »

Sajnos csak most volt időm felújítani a csomagtérajtó zárját.
De lényeg, hogy sikerült. smile Köszönet a témához kapcsolódó cikkért.  integet2
Még egy apró észrevétel; ha rá adom a gyújtást akkor nem tudom kinyitni hátulját. Egyéb esetben müxik rendesen.
Ez normális így Huh?
Ha állsz a dugóban pesten és nem tudják kirámolni, hálás leszel érte...  wave
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2009.11.04 szerda, 18:15:09 »

Ha állsz a dugóban pesten és nem tudják kirámolni, hálás leszel érte...  wave
De elvileg le lehet zárni a kocsit bentről is. Most akkó mivan ? 
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2009.11.04 szerda, 19:04:21 »

De elvileg le lehet zárni a kocsit bentről is. Most akkó mivan ? 
Nem értem a kérdést.
Autómatikusan lezárja a csomit gyújtáson.
Melyik része zavaros?  vigyor3
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2009.11.04 szerda, 19:31:15 »

A csomagtartóm üres, a táska az anyósülésen, csak a vezetőoldali ajtó van nyitva és ott figyel a GRP a könyöktámaszban középen...  angel
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2009.11.04 szerda, 19:39:45 »

A csomagtartóm üres, a táska az anyósülésen, csak a vezetőoldali ajtó van nyitva és ott figyel a GRP a könyöktámaszban középen...  angel
Hmmm.
Menet közben ha csak a vezetőajtó van nyitva, és bárki benyúl a GPS-ért, max levágom a kezét, esetleg mellbeszúrom.
Mert gondolom, semki nem hagyja gyújtáson a parkolóban az autót. Ha igen, semmiféle kényelmi extra sem védi meg...  vigyor3
Arról beszélünk, hogy gyújtáson nem lehet csomit nyitni. Ha leparkoltam és valamiért hátra kell menjek, normális ember úgysem hagyja a kulcsot a gyújtáskapcsolóban...  nyes
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2009.11.04 szerda, 19:40:08 »

Nem értem a kérdést.
Autómatikusan lezárja a csomit gyújtáson.
Melyik része zavaros?  vigyor3
Csak azt gondoltam, hogy járó motornál is tudok csomit nyitni. wilting
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2009.11.04 szerda, 19:51:01 »

Egyébként aki csak most kezdene neki, csak óvatosan a zárbetéttel!!
Nekem sikeresen szétugrott az egész  a vízpapírral való csiszolás közben.  falbav
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2009.11.04 szerda, 19:51:53 »

Egyéb ként aki csak most kezdene neki, csak óvatosan a zárbetéttel!!
Nekem sikeresen szétugrott az egész  a vízpapírral való csiszolás közben.  falbav
Melyik része? Kihullottak a lamellák?
Naplózva
swatch
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2009.11.04 szerda, 20:44:28 »

Melyik része? Kihullottak a lamellák?
Ahogy mondod a lamellák.
3e pénzért pakolták össze a kulcs alapján.(tanuló pénz vigyor3)
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2009.11.04 szerda, 20:45:29 »

Ahogy mondod a lamellák.
3e pénzért pakolták össze a kulcs alapján.(tanuló pénz vigyor3)
Uh.  falbav
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 24   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.104 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.