Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.30 kedd, 03:13:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2312343 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2200 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:33:16 »

Az nem igazán jó. Talán meg kellene próbálni az öv szalagot kicserélni? csak az biztosan elég macerás.
Én próbáltam már szétszedni egy ilyen övet. Nem sikerült, csak tönkretettem. Soha többé nem akadt meg. Kidobtam.
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2201 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:34:38 »

Amiből szintén kiveheti az izzót. Vagy marad az Astor féle Tranzitos projekt. Az talán kompatibilis a Mindeoval.

Van egy tranzitos barátom, majd megmérem neki milyen hosszú az öve. Lehet hogy ez bejön.  
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2202 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:39:58 »

Én próbáltam már szétszedni egy ilyen övet. Nem sikerült, csak tönkretettem. Soha többé nem akadt meg. Kidobtam.


Ne dobd ki a rossz övet, én spanifer kötélnek használok ilyet bírja a gyűrődést. Vontató kötélnek is kitűnő. Összehajtva nagyon pici helyen elfér.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2203 Dátum: 2011.11.16 szerda, 21:46:11 »


Ne dobd ki a rossz övet, én spanifer kötélnek használok ilyet bírja a gyűrődést. Vontató kötélnek is kitűnő. Összehajtva nagyon pici helyen elfér.
Vontatni rövid, egyébként van kötelem bitang erős, spaniferjeim is vannak, talán kétszer használtam eddíg őket az évek során. Még egy kacatot már nem akarnék hordozni a kocsiban. Amikor Trabantoztam, akkor egy kisebb műhelyt hordtam magammal, most élvezem az ellenkezőjét.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #2204 Dátum: 2011.11.16 szerda, 22:07:50 »

Vontatni rövid, egyébként van kötelem bitang erős, spaniferjeim is vannak, talán kétszer használtam eddíg őket az évek során. Még egy kacatot már nem akarnék hordozni a kocsiban. Amikor Trabantoztam, akkor egy kisebb műhelyt hordtam magammal, most élvezem az ellenkezőjét.
Millen otód van? Nem azasszonyét!
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2205 Dátum: 2011.11.16 szerda, 22:22:55 »

Millen otód van? Nem azasszonyét!

Lábbusz. laugh
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #2206 Dátum: 2011.11.16 szerda, 22:29:10 »

Vontatni rövid, egyébként van kötelem bitang erős, spaniferjeim is vannak, talán kétszer használtam eddíg őket az évek során. Még egy kacatot már nem akarnék hordozni a kocsiban. Amikor Trabantoztam, akkor egy kisebb műhelyt hordtam magammal, most élvezem az ellenkezőjét.

Vontatókötelem nekem most nincs. Utoljára a Ladában hordtam,(sokat elszaggatunk) csak ott alig fért a sok alkatrésztől meg a szerszámoktól. Kerékkulcs, emelő, hólánc tartozékok, már csak ennyit hordok én is. Végül is a Ladát egyszer kellett hazahúzni vez. szij szakadás miatt a többi hiba nagyrészt útközben javítható volt. Húzgálás elakadások miatt volt inkább.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2207 Dátum: 2011.11.16 szerda, 23:32:03 »

A Fordba valami patronos feszítő izé van annál nem csinál gabajt?
az van, de ez az övet nem érinti. csere esetén két dologra ügyelj. elég hosszú legyen és stimmeljen az "övcsat" thököm tudja hogy hívják azt a fémdarabot, ami fel van fűzve az övre...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2208 Dátum: 2011.11.16 szerda, 23:33:52 »

az van, de ez az övet nem érinti. csere esetén két dologra ügyelj. elég hosszú legyen és stimmeljen az "övcsat" thököm tudja hogy hívják azt a fémdarabot, ami fel van fűzve az övre...

Valami nagyon dúrva bonyolult neve van. Várjál csak, eszembe jutott: övcsat. eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2209 Dátum: 2011.11.16 szerda, 23:41:02 »

Valami nagyon dúrva bonyolult neve van. Várjál csak, eszembe jutott: övcsat. eplus2 eplus2 eplus2 eplus2
nyasgem duhos2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2210 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 07:03:55 »

Sziasztok !
Valahol itt talán már olvastam. Mit kell tenni ha az utastér világítás a lámpa kapcsolójával működik, de ajtó nyitásra nem Huh?
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2211 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 07:39:07 »

Sziasztok !
Valahol itt talán már olvastam. Mit kell tenni ha az utastér világítás a lámpa kapcsolójával működik, de ajtó nyitásra nem Huh?
Egyik ajtó nyitására sem reagál?
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2212 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 14:08:53 »

Egyik ajtó nyitására sem reagál?

...egyikre sem....gondolom a lámpa kapcsolónak közép állásban kell lenni, és akkor kapcsolódik az ajtó nyitásra. A lámpa kapcsoló Le és Fel állásában pedig az utastérből kapcsolható. Vagy nem Huh?
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2213 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 14:12:12 »

...egyikre sem....gondolom a lámpa kapcsolónak közép állásban kell lenni, és akkor kapcsolódik az ajtó nyitásra. A lámpa kapcsoló Le és Fel állásában pedig az utastérből kapcsolható. Vagy nem Huh?

Vagy nem. A középső állás az a teljesen kikapcsolt. Az egyik szélső az ajtó a másik szélső a kapcsoló állás.
Naplózva
Kalap ur
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2403



E-mail
« Új hozzászólás #2214 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 14:27:26 »

Vagy nem. A középső állás az a teljesen kikapcsolt. Az egyik szélső az ajtó a másik szélső a kapcsoló állás.
anyos ules fele kapcsolva vilagit ha kinyitod az ajtot es 12masodperc utan leoltja magat ha bezarod.illetve ha elforditod akulcsot azzonal lekapcsolodik. Ha pedig magadfele kapcsolod akkor fix fenyed van.
udv
Naplózva

Mondeo Mk2 2.0 16v Zetec Ghia
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2215 Dátum: 2011.11.17 csütörtök, 18:54:14 »

anyos ules fele kapcsolva vilagit ha kinyitod az ajtot es 12masodperc utan leoltja magat ha bezarod.illetve ha elforditod akulcsot azzonal lekapcsolodik. Ha pedig magadfele kapcsolod akkor fix fenyed van.
udv
Köszi .)
...de nekem az ablak ill. a vége felé lehet kapcsolni !!!
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2216 Dátum: 2011.11.18 péntek, 12:13:19 »

...de nekem az ablak ill. a vége felé lehet kapcsolni !!!
wow1 wow2 fejvakaras
Ez egy elég érdekes dolog. Nem tudsz róla véletlenül valahogy képet keríteni/csinálni? Megnézném, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet ez a kapcsolásféleség.
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #2217 Dátum: 2011.11.18 péntek, 14:27:37 »

Köszi .)
...de nekem az ablak ill. a vége felé lehet kapcsolni !!!
Ha felfelé tolod,akkor van a 12 másodperces késleltetett elalvás,ha lefelé tolod,akkor világít folyamatosan,Ha felfelé tolt állapotban sem alszik el 12 másodperc után,akkor valamelyik ajtó nyitásérzékelőjén el van kopva a műanyag és nem érzékeli,ha bezárod az ajtót.
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2218 Dátum: 2011.11.18 péntek, 20:38:49 »

Ha felfelé tolod,akkor van a 12 másodperces késleltetett elalvás,ha lefelé tolod,akkor világít folyamatosan,Ha felfelé tolt állapotban sem alszik el 12 másodperc után,akkor valamelyik ajtó nyitásérzékelőjén el van kopva a műanyag és nem érzékeli,ha bezárod az ajtót.
.....nos jó lett:) Csak én vagyok láma még ehhez a verdához.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2219 Dátum: 2011.11.18 péntek, 22:12:25 »

wow1 wow2 fejvakaras
Ez egy elég érdekes dolog. Nem tudsz róla véletlenül valahogy képet keríteni/csinálni? Megnézném, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet ez a kapcsolásféleség.
pedig van ilyen, holnap kapsz róla képet, előre-hátra állítható
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2220 Dátum: 2011.11.18 péntek, 22:17:39 »

wow1 wow2 fejvakaras
Ez egy elég érdekes dolog. Nem tudsz róla véletlenül valahogy képet keríteni/csinálni? Megnézném, el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet ez a kapcsolásféleség.

Érdekes? Ez volt az alap a basic Mondeokban. Kicsit több van belőle, mint a gülüszeműből. wave

Naplózva
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2221 Dátum: 2011.11.19 szombat, 21:39:26 »

Ha van egy Mondeo, amiben nincs gyári riasztó, és valaki bele akarja tenni, akkor hogyan tovább? Bekábelezve sincs? Gondolom kell az a bizonyos kis fekete doboz (vezérlő modul) ami valahol az anyóslábtér felett található. Aztán hogyan tovább?

Konkrétan van egy ilyen modulom, ami elvileg a 2gombos infrás rendszerhez való, és valaki érdeklődik érte aki a fennt vázolt helyzetben van, aztán kéne bővebb infó.
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.19 szombat, 21:41:30 írta Rocco » Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2222 Dátum: 2011.11.19 szombat, 21:44:28 »

Ha van egy Mondeo, amiben nincs gyári riasztó, és valaki bele akarja tenni, akkor hogyan tovább? Bekábelezve sincs? Gondolom kell az a bizonyos kis fekete doboz (vezérlő modul) ami valahol az anyóslábtér felett található. Aztán hogyan tovább?

Konkrétan van egy ilyen modulom, ami elvileg a 2gombos infrás rendszerhez való, és valaki érdeklődik érte aki a fennt vázolt helyzetben van, aztán kéne bővebb infó.
hmm...
kellenek az érzéklelők(infra) stb.
nem egyszerű történet, de megoldható.
nekem riasztóm(gyári) egyikben sem volt, ezért igazán nem is tudok mit mondani.
bekötési rajzot tudok prezentálni, ha az segít...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2223 Dátum: 2011.11.19 szombat, 22:08:48 »

hmm...
kellenek az érzéklelők(infra) stb.
nem egyszerű történet, de megoldható.
nekem riasztóm(gyári) egyikben sem volt, ezért igazán nem is tudok mit mondani.
bekötési rajzot tudok prezentálni, ha az segít...

Rajz jöhet köszi.



Szóval ez a narancssárga címkés kis fekete vezérlődoboz a riasztó és a kpzár vezérlője egyben? Gondolom más az infrásé és a rádiósé mi? Mennyiért reális egy ilyet eladni?
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2224 Dátum: 2011.11.19 szombat, 22:23:58 »

Rajz jöhet köszi.



Szóval ez a narancssárga címkés kis fekete vezérlődoboz a riasztó és a kpzár vezérlője egyben? Gondolom más az infrásé és a rádiósé mi? Mennyiért reális egy ilyet eladni?
mikori kocsiba lenne beszerelve?
azt mint mondtam nem tudom, hogy hogy néz ki...
infrás központi zár vezérlő fekete. és a nem infrás is fekete.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Dávid
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2660



E-mail
« Új hozzászólás #2225 Dátum: 2011.11.19 szombat, 23:43:11 »

mikori kocsiba lenne beszerelve?
azt mint mondtam nem tudom, hogy hogy néz ki...
infrás központi zár vezérlő fekete. és a nem infrás is fekete.

'97-esbe

Nem a színét kérdeztem, hogy más-e, hanem a tartalmát  Smiley
Naplózva

ex: 2.5 V6 ST200 conversion + other modifications
Volvo S60 R (2.5T, AWD, 300 HP)

HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2226 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 11:21:11 »

Érdekes? Ez volt az alap a basic Mondeokban. Kicsit több van belőle, mint a gülüszeműből. wave

Oké-oké, nem kell egyből leharapni a fejem  vigyor3.

De ez alapján nem értem a delikvens kérdését, mert ott van a kapcsoló mellett minden szimbólum, és csak 3 lehetőséget kell kipróbálni. De mindegy, lehet, én vagyok a hunyó.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2227 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 12:21:48 »

Oké-oké, nem kell egyből leharapni a fejem  vigyor3.

De ez alapján nem értem a delikvens kérdését, mert ott van a kapcsoló mellett minden szimbólum, és csak 3 lehetőséget kell kipróbálni. De mindegy, lehet, én vagyok a hunyó.
vagy nincs ott a szimbólum ...  Wink
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2228 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 12:28:14 »

vagy nincs ott a szimbólum ...  Wink
én is erre gondoltam...nekem sincsenek a hátsón (a kombiban is olyan van) volt már,hogy felkapcsolva maradt.
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #2229 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 15:28:03 »

Az alap kérdésem nem éppen elektromos jellegű, ugyanis nincs hátul villamosszékem, se elektromos kisülésem  vigyor3, viszont szeretném felszedni az ülőlapot, hogy hozzáférjek az üzemanyag jeladóhoz.
Pár napja nézegettem, tapintás alapján a két szélénél vannak fém fülek, amik gondolom bepattintósak. A szétszedésnek van valami trükkje?
A mérő milyen elven működik, sima csúszóellenállásos?
Köszi! üdv integet2
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2230 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 15:29:10 »

Az alap kérdésem nem éppen elektromos jellegű, ugyanis nincs hátul villamosszékem, se elektromos kisülésem  vigyor3, viszont szeretném felszedni az ülőlapot, hogy hozzáférjek az üzemanyag jeladóhoz.
Pár napja nézegettem, tapintás alapján a két szélénél vannak fém fülek, amik gondolom bepattintósak. A szétszedésnek van valami trükkje?
A mérő milyen elven működik, sima csúszóellenállásos?
Köszi! üdv integet2
hátrafelé kell tolnod a lapot és kiakad
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2231 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 15:34:44 »

hátrafelé kell tolnod a lapot és kiakad
Ennél szerintem egyszerűbb, ha az ülőlap és hátlap találkozásánál az ülőlap alá nyúl és megemeli, előredönti. Egyből lehet látni azt a 2 kis fület, hogy hogyan is működik.

Visszahajtásnál figyelj a biztiöv csatikra.
Naplózva
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #2232 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 15:35:59 »

hátrafelé kell tolnod a lapot és kiakad

Ennél szerintem egyszerűbb, ha az ülőlap és hátlap találkozásánál az ülőlap alá nyúl és megemeli, előredönti. Egyből lehet látni azt a 2 kis fület, hogy hogyan is működik.

Visszahajtásnál figyelj a biztiöv csatikra.

Köszi szépen! worship
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2233 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 17:03:07 »

Ennél szerintem egyszerűbb, ha az ülőlap és hátlap találkozásánál az ülőlap alá nyúl és megemeli, előredönti. Egyből lehet látni azt a 2 kis fület, hogy hogyan is működik.

Visszahajtásnál figyelj a biztiöv csatikra.
a hátsó így biztos nem fog kiakadni ...
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #2234 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 19:58:07 »

Az alap kérdésem nem éppen elektromos jellegű, ugyanis nincs hátul villamosszékem, se elektromos kisülésem  vigyor3, viszont szeretném felszedni az ülőlapot, hogy hozzáférjek az üzemanyag jeladóhoz.
Pár napja nézegettem, tapintás alapján a két szélénél vannak fém fülek, amik gondolom bepattintósak. A szétszedésnek van valami trükkje?
A mérő milyen elven működik, sima csúszóellenállásos?
Köszi! üdv integet2
Benyúlsz elől a lap alá, és feltéped erőből és kész. Majd rendelsz hozzá 2db műanyag betétet, ami a helyén tartja a fém fület, mert letöredeznek a rögzítő fülecskék róla. Persze nem szükségszerű a csere, csak nekem zörgött utána, a fülek hiánya miatt.
A többiek vélhetőleg 4-5 ajtósra írták amir írtak, kombinál viszont úgy működik, ahogy leírtam.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2235 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 20:17:21 »

Benyúlsz elől a lap alá, és feltéped erőből és kész. Majd rendelsz hozzá 2db műanyag betétet, ami a helyén tartja a fém fület, mert letöredeznek a rögzítő fülecskék róla. Persze nem szükségszerű a csere, csak nekem zörgött utána, a fülek hiánya miatt.
A többiek vélhetőleg 4-5 ajtósra írták amir írtak, kombinál viszont úgy működik, ahogy leírtam.
Üdv

Így van!!!!
Cómaxban kb 500Ft-volt darabja ha jól emléxem.....
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
Pumukli23
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1689



E-mail
« Új hozzászólás #2236 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 20:30:18 »

Benyúlsz elől a lap alá, és feltéped erőből és kész. Majd rendelsz hozzá 2db műanyag betétet, ami a helyén tartja a fém fület, mert letöredeznek a rögzítő fülecskék róla. Persze nem szükségszerű a csere, csak nekem zörgött utána, a fülek hiánya miatt.
A többiek vélhetőleg 4-5 ajtósra írták amir írtak, kombinál viszont úgy működik, ahogy leírtam.
Üdv

Múltkor rángattam én, de nem akartam semmit se eltörni vigyor3 Ezek szerint akkor nincs más, csak a brute force..
Naplózva

MkII '99 2.0 Zetec kombi
Ex: MkII '97 1.6 Zetec kombi
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2237 Dátum: 2011.11.20 vasárnap, 20:32:17 »

Múltkor rángattam én, de nem akartam semmit se eltörni vigyor3 Ezek szerint akkor nincs más, csak a brute force..
[/qu hehe eljen :nyes:ote]
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2238 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 20:50:48 »

Sziasztok!

Vasárnap reggel mikor jöttem haza buliból a légzsákvisszajelzőm 4-eket villogott! Ha jól tudom ez a bal egy alatti gubanc lesz de azért jónéven vennék egy kollégát aki megírná hogy neki is csinált már ilyet a verdája és mi volt a hiba és hogyan oldotta meg gyorsban mert ilyen hidegben nem akarom kiszedni az egész ülést! Ja azóta nem csinálja csak akkor az egy úton hazafelé szóval így most még a hibát sem tudom megtalálni!  rinya
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2239 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 20:54:11 »

Sziasztok!

Vasárnap reggel mikor jöttem haza buliból a légzsákvisszajelzőm 4-eket villogott! Ha jól tudom ez a bal egy alatti gubanc lesz de azért jónéven vennék egy kollégát aki megírná hogy neki is csinált már ilyet a verdája és mi volt a hiba és hogyan oldotta meg gyorsban mert ilyen hidegben nem akarom kiszedni az egész ülést! Ja azóta nem csinálja csak akkor az egy úton hazafelé szóval így most még a hibát sem tudom megtalálni!  rinya
Van olyan, hogy hol csinálja, hol nem. Az enyém teljesen szabálytalan időközönként és teljesen szabálytalan ideig csinálta. (volt hogy napokig, volt hogy hetekig, de volt, hogy egy nap kétszer is abbahagyta)  Bal1 alatti sárga csatit széthúzod, WD40 és összedugod. Általában ez a gyógymód, bár nekem nem segített. Egyszercsak magától abbahagyta és többé nem jött elő.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2240 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 20:55:10 »

Sziasztok!

Vasárnap reggel mikor jöttem haza buliból a légzsákvisszajelzőm 4-eket villogott! Ha jól tudom ez a bal egy alatti gubanc lesz de azért jónéven vennék egy kollégát aki megírná hogy neki is csinált már ilyet a verdája és mi volt a hiba és hogyan oldotta meg gyorsban mert ilyen hidegben nem akarom kiszedni az egész ülést! Ja azóta nem csinálja csak akkor az egy úton hazafelé szóval így most még a hibát sem tudom megtalálni!  rinya
haha,nekem itt van az övfeszítő de holnaptól nem lesz autóm egy hétig...de ha nekilátok fényképekkel illusztrálom.Kábeleket cseréltem,de semmi változás...ezért vettem övfeszítőt...egyébként nálam is tök véletlenszerűen csinálja...tán ez is valami típushiba lesz???
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.21 hétfő, 20:59:24 írta misi107 » Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2241 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 20:59:54 »

Sziasztok!

Vasárnap reggel mikor jöttem haza buliból a légzsákvisszajelzőm 4-eket villogott! Ha jól tudom ez a bal egy alatti gubanc lesz de azért jónéven vennék egy kollégát aki megírná hogy neki is csinált már ilyet a verdája és mi volt a hiba és hogyan oldotta meg gyorsban mert ilyen hidegben nem akarom kiszedni az egész ülést! Ja azóta nem csinálja csak akkor az egy úton hazafelé szóval így most még a hibát sem tudom megtalálni!  rinya
.....ezt én is itt tanultam ! Ha a hátsó ülések felől benézel akkor kell látnod sárga csatlakozópárt. Azt széthúzod, WD40 befúj. Nekem nem tudom ez segített-e vagy az hogy hosszabb aksi levétel után törlődött a hiba. De meggyógyult. Tanultabb fórumtársak remélem szakszerűbben kioktatnak!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2242 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:01:18 »

.....ezt én is itt tanultam ! Ha a hátsó ülések felől benézel akkor kell látnod sárga csatlakozópárt. Azt széthúzod, WD40 befúj. Nekem nem tudom ez segített-e vagy az hogy hosszabb aksi levétel után törlődött a hiba. De meggyógyult. Tanultabb fórumtársak remélem szakszerűbben kioktatnak!
pont SPANNER-t oktatni...vannak csodák...de nekem semmi nem segített...marad a csere...egy csavar...
Naplózva
derrik
Vendég
« Új hozzászólás #2243 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:05:10 »

pont SPANNER-t oktatni...vannak csodák...de nekem semmi nem segített...marad a csere...egy csavar...

....bocs
....kérek engedélyt ponttá zsugorodni !
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2244 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:11:36 »

....bocs
....kérek engedélyt ponttá zsugorodni !
Kezdjen hozzá katona!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2245 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:12:24 »

....bocs
....kérek engedélyt ponttá zsugorodni !
semmi baj,nem így gondoltam... wave
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2246 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:16:44 »

pont SPANNER-t oktatni...vannak csodák...de nekem semmi nem segített...marad a csere...egy csavar...


Köszi ez jó volt!  worship
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2247 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:17:27 »

.....ezt én is itt tanultam ! Ha a hátsó ülések felől benézel akkor kell látnod sárga csatlakozópárt. Azt széthúzod, WD40 befúj. Nekem nem tudom ez segített-e vagy az hogy hosszabb aksi levétel után törlődött a hiba. De meggyógyult. Tanultabb fórumtársak remélem szakszerűbben kioktatnak!

Melyik csatira gondoltál?

http://kepfeltoltes.hu/111121/P6120004_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 vigyor3 vigyor3 vigyor3
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2248 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:21:21 »

Amelyik pont nem látszik. Ott van az ülés alatti felpattintható tetejű dobozban. Sárga. (a keresztbe menő kábel köteg mögött 3 centivel)
Naplózva
SPANNER
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2579


spannerattila@freemail.hu
« Új hozzászólás #2249 Dátum: 2011.11.21 hétfő, 21:21:23 »

pont SPANNER-t oktatni...vannak csodák...de nekem semmi nem segített...marad a csere...egy csavar...


Jó hogy csinálsz képeket de nem biztos hogy megvárom mert elég zavaró ahogy ott villog a képembe meg nem szeretem ha autón valami nem jól muzérol! De látod hogy hiába volt kosárban az egész verda és flottul összerakva mégsem lehet úgy összerakni hogy télen valami ne adja meg magát!  rinya
Naplózva

MK4 2.0L 16V 146LE 2008-as AOBA Duratec HE Titanium-X Sedan Manual Stardust Silver
EX: MK3 2.0L 16V 146LE 2004-es CJBA Duratec HE Ghia Sedan Manual Octane Blue
EX: MK2 2.0L 16V 131LE 1998-as Zetec Ghia Limusine Manual Petrol Blue
EX: MK2 1.8L 16V 115LE 1997-es Zetec Ghia Kombi Manual Black
Oldalak: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.12 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.