Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.02 kedd, 18:42:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 294 295 296 297 298 299 300 [301] 302 303 304 305 306 307 308 ... 742   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 10560571 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
mondi 77
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92



E-mail
« Új hozzászólás #15000 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 09:16:18 »

Megint Kérdések
1, Tempómattot szeretnék a kocsiba és ha minden igaz meg lesz a kapcsoló+relék csatikal együtt, kel-e óracsoport is vagy nem ( fordulat mérő órára gondolok jobban )

2 a Vezetékelés tartalmazza a tempomathoz szükséges kábeleket ? 2001 10 hó trend kombi
Mert szombatom megyek bontóba és akkor beszerzem mindent a mi kell hogy ne legyen gond amikor beépítés következik,
köszi az infót worship worship 
Naplózva

Ford mondeo 2001-11 kombi 115Le TDDI  440 000km Trend EGR off XENON temp(örök köszönet Vik,) kieg.fűtés 6seb.navi
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #15001 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 09:40:58 »

Megint Kérdések
1, Tempómattot szeretnék a kocsiba és ha minden igaz meg lesz a kapcsoló+relék csatikal együtt, kel-e óracsoport is vagy nem ( fordulat mérő órára gondolok jobban )

2 a Vezetékelés tartalmazza a tempomathoz szükséges kábeleket ? 2001 10 hó trend kombi
Mert szombatom megyek bontóba és akkor beszerzem mindent a mi kell hogy ne legyen gond amikor beépítés következik,
köszi az infót worship worship  

Ha jól tudom, akkor, ha nem fedkompos az órád (van info funkciója: pill fogyasztás, hátralevő km stb kijelzése), akkor az is kell. Plusz meg kell nézni, hogy be van-e vezetékelve. Itt tudsz róla bővebben olvasni.
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #15002 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 14:20:58 »

Megint Kérdések
1, Tempómattot szeretnék a kocsiba és ha minden igaz meg lesz a kapcsoló+relék csatikal együtt, kel-e óracsoport is vagy nem ( fordulat mérő órára gondolok jobban )

2 a Vezetékelés tartalmazza a tempomathoz szükséges kábeleket ? 2001 10 hó trend kombi
Mert szombatom megyek bontóba és akkor beszerzem mindent a mi kell hogy ne legyen gond amikor beépítés következik,
köszi az infót worship worship 
HA ráadod a gyújtást akkor a tempomat jel felvillan,akkor csak bele kell rakni a dolgokat és felkell programozni.Ha veszed minden meglegyen hozzá figyelj oda
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15003 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 14:48:32 »

Megint Kérdések
1, Tempómattot szeretnék a kocsiba és ha minden igaz meg lesz a kapcsoló+relék csatikal együtt, kel-e óracsoport is vagy nem ( fordulat mérő órára gondolok jobban )

2 a Vezetékelés tartalmazza a tempomathoz szükséges kábeleket ? 2001 10 hó trend kombi
Mert szombatom megyek bontóba és akkor beszerzem mindent a mi kell hogy ne legyen gond amikor beépítés következik,
köszi az infót worship worship 
Tempó Mattot?  hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
mondi 77
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 92



E-mail
« Új hozzászólás #15004 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 18:34:05 »

Köszi az infót a leírtak alapján kel az óracsoport is mert nem jelzi a pillanat fogyasztást se a hátra lévő utat nem baj  kiszedek mindent ami kell hozzá az a biztos.
 worship worship worship worship 
Naplózva

Ford mondeo 2001-11 kombi 115Le TDDI  440 000km Trend EGR off XENON temp(örök köszönet Vik,) kieg.fűtés 6seb.navi
pluhm
Vendég
« Új hozzászólás #15005 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 19:43:52 »

Üdv!

A 2001-es Mondeo MKIII-mal az a problémám, hogy a csomagtartót nem tudom sehogyan sem kinyitni. Egy ideje csak a kulcson lévő gombbal tudtam nyitni, tehát a műszerfalon lévő kapcsoló sem működött, illetve maga a csomagtartó ajtón lévő sem. Egyébként a kocsi 4 ajtós kivitel. Tehát a mai napon azt tapasztaltam, hogy amikor elindultam, világított a műszerfalon a nyitott ajtó lámpa. Természetesen a vezető felöli ajtót nyitottam csak ki, és azt többször visszacsuktam, de a lámpa nem aludt el. Hazaértem a kocsival, és amikor kiszálltam, gondoltam megnézem a csomagtartó ajtót, hátha nyitva van (bár több napja nem nyitottam ki, és naponta mentem a kocsival, csak a mai nap jelezte a lámpa a nyitott ajtót...) Természetesen a csomagtartó zárva volt. Gondoltam kinyitom és újra becsukom... Ekkor azt tapasztaltam, hogy az ezidáig egyetlen biztos csomagtartó kinyitási lehetőségem (mármint hogy a kulcson lévő gombbal nyílt csak) sem működik, hanem a leállított autónak ekkor el kezdett világítania a rendszámtábla világítása. Amikor lezárom a kocsit, akkor is égve marad a rendszámtábla világítás mindamellett, hogy a csomagtartót nem tudom nyitni. Ezután ha megpróbálom ismét kinyitni a csomagtartót, akkor erőteljesebben világít a rendszámtábla világítás, mindaddig, amíg nyomom a kulcson a csomagtartó nyitó gombot, majd ha elengedem, kevésbé világít. Leszedtem az akkumulátorról a sarukat, majd visszatettem, de a hiba nem szűnt meg. Az lenne a kérdésem, hogy ennek a csomagtartónak nincsen valahol egy rejtett kulcsluka, hogy rendesen ki tudjam nyitni kulccsal, mert biztos vagyok benne, hogy az a probléma, hogy nem rendesen van becsukva a csomagtartó..... Illetve ha valaki találkozott hasonló problémával, és tudja a megoldást, megírhatná nekem... Előre is köszi!
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15006 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 19:47:39 »

Üdv!

A 2001-es Mondeo MKIII-mal az a problémám, hogy a csomagtartót nem tudom sehogyan sem kinyitni. Egy ideje csak a kulcson lévő gombbal tudtam nyitni, tehát a műszerfalon lévő kapcsoló sem működött, illetve maga a csomagtartó ajtón lévő sem. Egyébként a kocsi 4 ajtós kivitel. Tehát a mai napon azt tapasztaltam, hogy amikor elindultam, világított a műszerfalon a nyitott ajtó lámpa. Természetesen a vezető felöli ajtót nyitottam csak ki, és azt többször visszacsuktam, de a lámpa nem aludt el. Hazaértem a kocsival, és amikor kiszálltam, gondoltam megnézem a csomagtartó ajtót, hátha nyitva van (bár több napja nem nyitottam ki, és naponta mentem a kocsival, csak a mai nap jelezte a lámpa a nyitott ajtót...) Természetesen a csomagtartó zárva volt. Gondoltam kinyitom és újra becsukom... Ekkor azt tapasztaltam, hogy az ezidáig egyetlen biztos csomagtartó kinyitási lehetőségem (mármint hogy a kulcson lévő gombbal nyílt csak) sem működik, hanem a leállított autónak ekkor el kezdett világítania a rendszámtábla világítása. Amikor lezárom a kocsit, akkor is égve marad a rendszámtábla világítás mindamellett, hogy a csomagtartót nem tudom nyitni. Ezután ha megpróbálom ismét kinyitni a csomagtartót, akkor erőteljesebben világít a rendszámtábla világítás, mindaddig, amíg nyomom a kulcson a csomagtartó nyitó gombot, majd ha elengedem, kevésbé világít. Leszedtem az akkumulátorról a sarukat, majd visszatettem, de a hiba nem szűnt meg. Az lenne a kérdésem, hogy ennek a csomagtartónak nincsen valahol egy rejtett kulcsluka, hogy rendesen ki tudjam nyitni kulccsal, mert biztos vagyok benne, hogy az a probléma, hogy nem rendesen van becsukva a csomagtartó..... Illetve ha valaki találkozott hasonló problémával, és tudja a megoldást, megírhatná nekem... Előre is köszi!
Ha van,akkor a rendszám mögött.Ha nincs,akkor ne is keresd.A mikrokapcsolója is rossz lehet,meg a nyitott zárt állapot kapcsolója,ami viszont már a zárban van asszem.így valszeg zárcsere lesz mikrokapcsoló javítással.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
pluhm
Vendég
« Új hozzászólás #15007 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 19:49:08 »

Ha van,akkor a rendszám mögött.Ha nincs,akkor ne is keresd.A mikrokapcsolója is rossz lehet,meg a nyitott zárt állapot kapcsolója,ami viszont már a zárban van asszem.így valszeg zárcsere lesz mikrokapcsoló javítással.

Hát köszi, megnézem majd a rendszámtábla mögött!
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15008 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 19:53:39 »

Ha van,akkor a rendszám mögött.Ha nincs,akkor ne is keresd.A mikrokapcsolója is rossz lehet,meg a nyitott zárt állapot kapcsolója,ami viszont már a zárban van asszem.így valszeg zárcsere lesz mikrokapcsoló javítással.

A 4 ajtósnak a rendszámtábla világítások között a nyitógombnál van a kulcslyuk.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
pluhm
Vendég
« Új hozzászólás #15009 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 19:54:18 »

A 4 ajtósnak a rendszámtábla világítások között a nyitógombnál van a kulcslyuk.

A gumi alatt?
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #15010 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:05:48 »

A 4 ajtósnak a rendszámtábla világítások között a nyitógombnál van a kulcslyuk.
az összesnek facelift 2-ig asszem
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Conor
Vendég
« Új hozzászólás #15011 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:06:49 »

Ha van,akkor a rendszám mögött.Ha nincs,akkor ne is keresd.A mikrokapcsolója is rossz lehet,meg a nyitott zárt állapot kapcsolója,ami viszont már a zárban van asszem.így valszeg zárcsere lesz mikrokapcsoló javítással.
Az nem lehetséges, hogy az ajtóba átmenő vezetékköteg elnyíródott és a zárhoz nem jut áram, hanem a rendszámvilágítás vezetékével érintkezik? (Csak egy gondolat)
Naplózva
pluhm
Vendég
« Új hozzászólás #15012 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:07:24 »

az összesnek facelift 2-ig asszem

Az o.k., hogy írjátok, hogy ott van, de én nem találom, a gumi borítás alatt van?
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #15013 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:08:01 »

Az o.k., hogy írjátok, hogy ott van, de én nem találom, a gumi borítás alatt van?

nem, a nyitó mögött. ha nem látsz ott kulcslyukat, akkor neked nincs
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
pluhm
Vendég
« Új hozzászólás #15014 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:10:05 »

Az nem lehetséges, hogy az ajtóba átmenő vezetékköteg elnyíródott és a zárhoz nem jut áram, hanem a rendszámvilágítás vezetékével érintkezik? (Csak egy gondolat)

Hát ez is lehetséges, mert amikor voltak ezek a nagy havak, akkor oda folyt az összes megolvadt lé, később meg megfagyott, és a csomagtartót csak úgy lehetett nyitni, hogy közben ropogott a töredező jégtől ami az ajtó és a hátsó szélvédő alja között halmozódott fel....
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #15015 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:27:50 »

nem, a nyitó mögött. ha nem látsz ott kulcslyukat, akkor neked nincs
Nem volt oyan.hogy x idő után elhagyták a kulcslyukat hátulról ahogy belülről is a nyitót???
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #15016 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:30:30 »

nem, a nyitó mögött. ha nem látsz ott kulcslyukat, akkor neked nincs

Az enyémen sincs kulcsos nyitó, de a lyuk ott van, sőt belső nyitógomb sincs. Egyébként valóban a rendszám fölött van a kulcslyuk. Le kell hozzá guggolni, hogy lásd.
Naplózva
pluhm
Vendég
« Új hozzászólás #15017 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:32:31 »

Na köszi a segítségeket! Lementem a kocsihoz a parkolóba, valóban ott van a kulcslyuk, ahol írtátok. A csomagtartót kinyitottam, de a visszazárást követően továbbra is égett a rendszámtábla világítás, az ajtót pedig semmilyen kapcsolóval nem lehetett nyitni, csak kulccsal. Viszont megmozgattam az ajtóba vezető gumicsövet, amiben a kábelek vannak és a szélvédő aljánál megy be az ajtóba, és valóban egy érintkezési hiba van, mert sikerült úgy mozgatnom, hogy minden működik. Most olyan állapotba "mozgattam", hogy minden működik, és a rendszámtábla világítás sem ég, de gondolom ezt a rész újra kell vezetékezni.....
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15018 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:33:39 »

Nem volt oyan.hogy x idő után elhagyták a kulcslyukat hátulról ahogy belülről is a nyitót???

Belül csak a 4 ajtósnak van nyitója.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15019 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:34:53 »

Na köszi a segítségeket! Lementem a kocsihoz a parkolóba, valóban ott van a kulcslyuk, ahol írtátok. A csomagtartót kinyitottam, de a visszazárást követően továbbra is égett a rendszámtábla világítás, az ajtót pedig semmilyen kapcsolóval nem lehetett nyitni, csak kulccsal. Viszont megmozgattam az ajtóba vezető gumicsövet, amiben a kábelek vannak és a szélvédő aljánál megy be az ajtóba, és valóban egy érintkezési hiba van, mert sikerült úgy mozgatnom, hogy minden működik. Most olyan állapotba "mozgattam", hogy minden működik, és a rendszámtábla világítás sem ég, de gondolom ezt a rész újra kell vezetékezni.....

Méghozzá minél hamarabb, mert egy zárlat komoly bajokat is okozhat.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #15020 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 20:46:45 »

Méghozzá minél hamarabb, mert egy zárlat komoly bajokat is okozhat.
Tudnék mesélni......A haverom kedden megsiratta a Passatját. A garázsával együtt elégett az autó. Rágcsáló okozta zárlat következtében.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15021 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:01:44 »

Tudnék mesélni......A haverom kedden megsiratta a Passatját. A garázsával együtt elégett az autó. Rágcsáló okozta zárlat következtében.

 szomoru1
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15022 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:02:54 »

Tudnék mesélni......A haverom kedden megsiratta a Passatját. A garázsával együtt elégett az autó. Rágcsáló okozta zárlat következtében.

Ausztriában elég sok ilyesmi van.
Mivel én onnan hoztam a kocsit az előző tulaj telerakta a motorteret ilyen kis hálókba valami kutyaszőrrel vagy mi...... hát én sem vettem ki.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15023 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:13:59 »

Ausztriában elég sok ilyesmi van.
Mivel én onnan hoztam a kocsit az előző tulaj telerakta a motorteret ilyen kis hálókba valami kutyaszőrrel vagy mi...... hát én sem vettem ki.
az nyest ellen van.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15024 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:21:45 »

az nyest ellen van.

A nyest nem rágcsáló? Ugyanúgy rág....elrág....
Tudom, én éltem 5 évet Bécsben.... minden kocsiba volt vagy raktunk. Még a belvárosban is.  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #15025 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:50:09 »

A nyest nem rágcsáló? Ugyanúgy rág....elrág....
Tudom, én éltem 5 évet Bécsben.... minden kocsiba volt vagy raktunk. Még a belvárosban is.  Cool

Akkor most borotváljam meg a kutyát a szőréért?  Undecided
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15026 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:52:20 »

Akkor most borotváljam meg a kutyát a szőréért?  Undecided

Elég ha összegyűjtöd amit elhullat.  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #15027 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 21:57:21 »

Akkor most borotváljam meg a kutyát a szőréért?  Undecided
Nem hallottál még a Kopaszkutyáról?  Már a Hobo is megénekelte.  eplus2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #15028 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 22:02:47 »

Belül csak a 4 ajtósnak van nyitója.
Lehet,hogy megint elbeszélünk egymás mellett,de nekem is van belülről hátsó ajtó nyitóm,mivel az első szériás kocsikban tuti,hogy van!!!
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #15029 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 22:05:52 »

Lehet,hogy megint elbeszélünk egymás mellett,de nekem is van belülről hátsó ajtó nyitóm,mivel az első szériás kocsikban tuti,hogy van!!!
Csomagtérajtón belülről vagy a középkonzolon lévőről van szó?
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #15030 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 22:11:56 »

Nem hallottál még a Kopaszkutyáról?  Már a Hobo is megénekelte.  eplus2
Há, de.... Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #15031 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 22:48:15 »

Csomagtérajtón belülről vagy a középkonzolon lévőről van szó?
Közép konzol részemről!!!Mert az tünt el meg a kinti kulcs luk a hátsó ajtóról x idővel.Ezért írtam nekem mind a kettő van!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Conor
Vendég
« Új hozzászólás #15032 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 23:00:26 »

Közép konzol részemről!!!Mert az tünt el meg a kinti kulcs luk a hátsó ajtóról x idővel.Ezért írtam nekem mind a kettő van!!!!!!!!!!!!!!
Nekem is van mind2 integet2
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #15033 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 23:13:32 »

Közép konzol részemről!!!Mert az tünt el meg a kinti kulcs luk a hátsó ajtóról x idővel.Ezért írtam nekem mind a kettő van!!!!!!!!!!!!!!
Nekem is van mind a kettőből!  eljen
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #15034 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 23:14:46 »

Közép konzol részemről!!!Mert az tünt el meg a kinti kulcs luk a hátsó ajtóról x idővel.Ezért írtam nekem mind a kettő van!!!!!!!!!!!!!!
Nekem is van mindkettő, kulcsluk a rendszámtábla fölött, és bent a középkonzolon is  hehe hehe
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
rnagy8
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 457


E-mail
« Új hozzászólás #15035 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 16:25:01 »

Sziasztok!
Tolatóradarom kezdi megadni magát, hátha tudtok segíteni. Azzal kezdte, hogy 5 fok körüli hőmérsékleten tehát nem befagyva, hátramenetbe kapcsolva az ellenőrző sípolás után átváltott folyamatos sipolásba vagy 10 mp-ig. Utána visszaállt rendes tadar módba tehát csak közelítéskor sípolt. Gondoltam, hogy valamelyik szenzor rossz, így jelzi. A hiba mostanra annyit romlott, hogy a folyamatos sípolás nincs de hátramanetbe téve random sipol, miközben semmit nem kéne jeleznie. Mintha morzézna. Emellett a tárgyakat is érzi.

1. Van-e ötlete valakinek?
2. Hogy tudnám a szenzorokat kiszedni egy kontaktjavításra? Le kell a lököst venni vagy a diszléc kiszedhető anélkül is?

Köszi előre is.
Naplózva

Ford Mondeo Ghia 1.8 SCI, MKIII, fekete, 5 ajtós.
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #15036 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 19:11:17 »

Sziasztok!
Tolatóradarom kezdi megadni magát, hátha tudtok segíteni. Azzal kezdte, hogy 5 fok körüli hőmérsékleten tehát nem befagyva, hátramenetbe kapcsolva az ellenőrző sípolás után átváltott folyamatos sipolásba vagy 10 mp-ig. Utána visszaállt rendes tadar módba tehát csak közelítéskor sípolt. Gondoltam, hogy valamelyik szenzor rossz, így jelzi. A hiba mostanra annyit romlott, hogy a folyamatos sípolás nincs de hátramanetbe téve random sipol, miközben semmit nem kéne jeleznie. Mintha morzézna. Emellett a tárgyakat is érzi.

1. Van-e ötlete valakinek?
2. Hogy tudnám a szenzorokat kiszedni egy kontaktjavításra? Le kell a lököst venni vagy a diszléc kiszedhető anélkül is?

Köszi előre is.

Gyári a PDC?
Akkor diagnosztizálható műszerrel, lehetséges tárolt hiba és lehet ellenőrizni a szenzorok működését is.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #15037 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 20:25:13 »

http://www.ebay.com/itm/160932791464?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

ilyent használ valaki?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15038 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:00:51 »

ha rendelsz,1re én is benevezek!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #15039 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:09:02 »

Jól látom hogy viszi a TDDI-t?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15040 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:09:57 »

Jól látom hogy viszi a TDDI-t?
igen jól 1996tol......:-)
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #15041 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:15:23 »

igen jól 1996tol......:-)

Az a bajom hogy van a garázsba már amire úgyanugy azt mondták hogy viszi... szomoru1
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15042 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:16:59 »

Az a bajom hogy van a garázsba már amire úgyanugy azt mondták hogy viszi... szomoru1

én ennyit meg szánok rá.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #15043 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:27:22 »

én ennyit meg szánok rá.

akkor majd próbáld ki és ha viszi veszek énis ... eplus2
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48473



« Új hozzászólás #15044 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:28:45 »

akkor majd próbáld ki és ha viszi veszek énis ... eplus2
ja,csak nekem a CAN miatt kell...:-))))
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #15045 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 21:33:20 »

ja,csak nekem a CAN miatt kell...:-))))

ááááá..értem...franszié!!!!  parler français?  eplus2
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #15046 Dátum: 2013.02.18 hétfő, 23:37:42 »

ha rendelsz,1re én is benevezek!

hát az a baj, hogy nem tudom, hogy tényleg tudja is ami le van írva....
jó volna a pats kulcstanítgatáshoz, mert ami kulcsom van pl,kb ennyiért tanítanák fel a kocsihoz a szervizben.
De mit is tudhat még (persze elvileg) pill fogymérő aktiválás, bontott óra tényleges km-re állítása.

Az Elm ugyan hibakódot olvasni tud, meg törölni is, de ezen kívül semmit.
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #15047 Dátum: 2013.02.19 kedd, 01:28:49 »

hát az a baj, hogy nem tudom, hogy tényleg tudja is ami le van írva....
jó volna a pats kulcstanítgatáshoz, mert ami kulcsom van pl,kb ennyiért tanítanák fel a kocsihoz a szervizben.
De mit is tudhat még (persze elvileg) pill fogymérő aktiválás, bontott óra tényleges km-re állítása.

Az Elm ugyan hibakódot olvasni tud, meg törölni is, de ezen kívül semmit.
nem volt a kezemben ilyen kütyü, de ennyi pénzért biztos nem tud ilyeneket. Ahhoz képest, hogy mennyi helyen árulják a neten, egyetlen pozitív referenciát sem találtam róla. A cucc a FoCom klónja, azért van mellette a képeken a focom program screenshot-ja.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
breakbeat
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161



E-mail
« Új hozzászólás #15048 Dátum: 2013.02.19 kedd, 14:20:59 »

Üdv mindenkinek! Tegnap cseréltem ki a főköri termosztátot. Csere után vettem észre, hogy ha jár a motor, tűzforró a pozitív akkusaru, sőt a negatív is meleg. A pozitív annyira, hogyha ráteszek egy műanyagot, megolvad. Ha nincs beindítva, csak gyújtáson van, akkor még 10 perc után is hideg. Nem tudom mióta lehet ez így, de mitől lehet? Semmi plusz vacak nincs beszerelve (riasztó, kieg. fűtés, előmelegítő stb.) Félek nehogy nagy gáz legyen.. Valaki tapasztalt már ilyent?  Ja még1: a termosztátház tetején lévő vékony csőelágazás csonkja levehető amint látom. DE hogyan? Kihúztam a fémrögzítőt (vagy mi az?) húztam felfelé de nem mozdul. Hogyan jön le? Köszi a segítséget előre is.
« Utoljára szerkesztve: 2013.02.19 kedd, 14:25:42 írta breakbeat » Naplózva

2002/04 Mondeo  Tournier Trend TDDI/85KW
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #15049 Dátum: 2013.02.19 kedd, 14:26:14 »

Üdv mindenkinek! Tegnap cseréltem ki a főköri termosztátot. Csere után vettem észre, hogy ha jár a motor, tűzforró a pozitív akkusaru, sőt a negatív is meleg. A pozitív annyira, hogyha ráteszek egy műanyagot, megolvad. Ha nincs beindítva, csak gyújtáson van, akkor még 10 perc után is hideg. Nem tudom mióta lehet ez így, de mitől lehet? Semmi plusz vacak nincs beszerelve (riasztó, kieg. fűtés, előmelegítő stb.) Félek nehogy nagy gáz legyen.. Valaki tapasztalt már ilyent?  Ja még1: a termosztátház tetején lévő vékony csőelágazás csonkja levehető amint látom. DE hogyan? Kihúztam a fémrögzítőt (vagy mi az?) húztam felfelé de nem mozdul. Hogyan jön le? Köszi a segítséget előre is.

Valahol zárlatos lehet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 294 295 296 297 298 299 300 [301] 302 303 304 305 306 307 308 ... 742   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.138 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.