Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.01 szerda, 07:34:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 517 518 519 520 521 522 523 [524] 525 526 527 528 529 530 531 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 19780073 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #26150 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 20:25:20 »

Sziasztok segítségre volna szükségem

Olyan problémája volna az autómnak hogy nagyon sok idő mire elkezd fűteni tehát az autó megy gyönyörűen de amíg a motor nem melegszik fel teljes üzemi hőmérsékletre addig az utastérbe nem engedi be a fűtést és lássuk be -14 -ben ez nagyon rossz mikor fél órát nem fűt az autó
viszont ha egyszer elkezdett fűteni onnantól nincsen gond ha áll akár egy másfél órát akkor is utána rendesen fűt ahogy az kell csak hosszú állás után akarja nagyon nehezen felmelegíteni a bent ülőket:)
Az ötleteket azért várom hogy nehogy átverjenek a szervizbe mert nem akarok egy 70.000-es fűtés motort kifizetni mikor annak semmi baja
előre is köszönöm
MKIII TDDI
Szia!
1.Kiegyenlítőtartályban tedd max-ra a fagyálló szintet.
2. Vedd le egy 10-20 percre az akku sarukat, majd vissza.
 wave
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
TZS
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



E-mail
« Új hozzászólás #26151 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 20:40:03 »

Üdv.

Az a fajta klímám van amin csak az ON/OFF gomb van és nincs rajta hőfokmutató. Láttam hogy az automata klíma is ugyanígy néz ki egy plusz AUTO-gombbal. Ha én olyat szeretnék akkor elég megvenni azt a műszert? Vagy van még vele más teendő is?
A térdnél jobb elöl van egy hőérzékelő vagy micsoda, meg fent az olvasólámpánál is van egy ugyanolyan kis rácsos dolog. Az milehet, az is klímaalkatrész?
Fent egy mikrofon van.
Naplózva

2016 MK-II facelift Kuga 2.0 TDCI AWD (Mondeo szívvel)
ex: 2011 MK-IV 2.0 TDCi
ex: 2003 MK-III facelift 2.0 TDCI
ex: 1993 MK-I 2.0 ZETEC

"Összejönni - jó kezdés. Együtt maradni - haladás. Együtt is dolgozni - siker." Henry Ford
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #26152 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 22:55:43 »

Üdv.

Az a fajta klímám van amin csak az ON/OFF gomb van és nincs rajta hőfokmutató. Láttam hogy az automata klíma is ugyanígy néz ki egy plusz AUTO-gombbal. Ha én olyat szeretnék akkor elég megvenni azt a műszert? Vagy van még vele más teendő is?
A térdnél jobb elöl van egy hőérzékelő vagy micsoda, meg fent az olvasólámpánál is van egy ugyanolyan kis rácsos dolog. Az milehet, az is klímaalkatrész?
Fent a telefonkihangosító mikrofon van!!!!!!
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Oszi_03
Vendég
« Új hozzászólás #26153 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 22:59:44 »

Sziasztok,
nekem is a fűtés / motorvíz hőmérséklettel van gondom - kérem segítsen, akinek van tapasztalata. Több kérdésem is van, részben a hibáról, másrészt alkatrészről
- Az autó: 2003-as 2.0 benzin Dutatech.
- A probléma: lassan melegszik, majd a bemelegedett motornál is visszaesik a hőmérséklet, ha bekapcsolom a fűtést (a mutató a középállásból visszamegy a bal szélére). A computer menet közben 62-68 fok közötti értéket mutat. Ez a normál üzemi hőfok?
- A hiba oka a termosztát vagy jeladó lehet?
- Az alkatrész kérdés: a magyar oldalakon alig találtam alkatrészt, egyedül itt van egy komplett termosztát / jeladó egység (jó sok pénzért:) http://www.nagyauto.hu/webset32.cgi?NagyAuto@@HU@@28#12
- Lehet csak a termosztátot cserélni, vagy csak így egyben, kompletten lehet? Van valakinek e téren tapasztalata?
- Érdemes ilyet bontottan venni, vagy tud valaki olcsóbb beszerzési forrást?
Előre is köszi,
Oszi
Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #26154 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 23:02:31 »

Fent a telefonkihangosító mikrofon van!!!!!!
vagy csak annak a helye?
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26155 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 23:06:02 »

vagy csak annak a helye?
hát nálam biztos csak a helye akkor, csak nemtudtam hogy miaz, mert octaviankban is van ott egy ilyen cucc de a régiben ami nem volt klimás abban meg nemvolt  nemtudom
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #26156 Dátum: 2010.12.20 hétfő, 23:16:30 »

hát nálam biztos csak a helye akkor, csak nemtudtam hogy miaz, mert octaviankban is van ott egy ilyen cucc de a régiben ami nem volt klimás abban meg nemvolt  nemtudom
Ha van benne kihangosító ott szokott lenni a mikrofon.Lehet,hogy nekem is üres.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26157 Dátum: 2010.12.21 kedd, 09:18:43 »

Ha van benne kihangosító ott szokott lenni a mikrofon.Lehet,hogy nekem is üres.

Üres, hacsak nincs gyári kihangosító benne. A helyén csak egy szivacsdarab van, viszont biztos lehet oda mikrofont tenni, mert a helye megvan.
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
NemTom
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1077



E-mail
« Új hozzászólás #26158 Dátum: 2010.12.21 kedd, 09:24:57 »

Üres, hacsak nincs gyári kihangosító benne. A helyén csak egy szivacsdarab van, viszont biztos lehet oda mikrofont tenni, mert a helye megvan.


Lehet ám, nekem is ott van benne. Gyári (nokiához) kihangosító volt a kocsiban, de mivel nem kaptam adaptert a SE-hez, ezért vettem egy Bluetoothos kihangosítót és azt tettem bele. Peresze a mikrofont nem cseréltem ki, az maradt a gyári.
Naplózva

2.0 TDCI 115le EU4 - MTX75 - Mondeo Ghia Kombi - 2004/05 - EGR & Kat OFF; ZEN; DRL; SAMCO turbócső; Kartergáz leválasztó "bödön"Smiley
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26159 Dátum: 2010.12.21 kedd, 11:11:47 »

Lehet ám, nekem is ott van benne. Gyári (nokiához) kihangosító volt a kocsiban, de mivel nem kaptam adaptert a SE-hez, ezért vettem egy Bluetoothos kihangosítót és azt tettem bele. Peresze a mikrofont nem cseréltem ki, az maradt a gyári.

Ez tök érdekes, mert nekem is van benne Nokia kihangosító, de a mikrofont nem oda rakták, hanem az A oszlopra. Ja, és a mikrofon hosszúkás, nem kerek.
Lehet szerinted mikrofont cserélni úgy, hogy azt be tudjam tenni a gyári helyére?
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
zsolt_z
Vendég
« Új hozzászólás #26160 Dátum: 2010.12.21 kedd, 11:16:04 »

a főköri termot pozícióba kell beépíteni,mert a tetején kell legyen a kis szelepecske vagy a golyócska.ez fogja lelégteleníteni.a levegőt benyomja a tágulásiba-automatikusan megtörténik.
Segíteni 1 helyen lehet-de nem szükséges ilyen esetben-,az pedig a vízszivattyú házán lévő csavar fellazításával történhet.Megnyitod,picit,aztán visszazárod.de mondom ez inkább a komplett folyadékcserekor számít igazán,hogy a pumpa ne forogjon szárazon.
Hello.
Szoval most mar ok a futes. kicsereltem meg egyszer a fokori termosztattot. Es csak utana olvastam hogy ezt pozicioba kell ugy hogy a golyocska felullegyen. Most mar nem tudom hogy all. Jelent ez valamit? ha nem all abba a helyzetbe akkor nem levegozteti magat? Kibonthatom meg egyszer ha nem mindegy a helye.
A masik gond pedig a motor meleg a mutato szepen beallt kozepre de mite beerek a faluba leveszem a sebesseget visszaall a mutato az elso es a masodik csik koze. ott kb 50 fokos ha jol todom. Lehet ez attol hogy van benne levego?
Naplózva
NemTom
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1077



E-mail
« Új hozzászólás #26161 Dátum: 2010.12.21 kedd, 11:35:33 »

Ez tök érdekes, mert nekem is van benne Nokia kihangosító, de a mikrofont nem oda rakták, hanem az A oszlopra. Ja, és a mikrofon hosszúkás, nem kerek.
Lehet szerinted mikrofont cserélni úgy, hogy azt be tudjam tenni a gyári helyére?

Meg kell nézni, hogy minden stimmel-e, bemegy-e a mostani mikrofonod a gyári helyre.
Naplózva

2.0 TDCI 115le EU4 - MTX75 - Mondeo Ghia Kombi - 2004/05 - EGR & Kat OFF; ZEN; DRL; SAMCO turbócső; Kartergáz leválasztó "bödön"Smiley
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26162 Dátum: 2010.12.21 kedd, 11:59:57 »

Meg kell nézni, hogy minden stimmel-e, bemegy-e a mostani mikrofonod a gyári helyre.

Nem...
 szomoru1
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26163 Dátum: 2010.12.21 kedd, 12:02:11 »

Nem...
 szomoru1
ezek a mikrofonok általában egy 3,5-es jack dugóval vannak csatlakoztatva. ha a tied is ilyen, keresni kell egy mikrofont ami bemegy a gyári helyre és ki kell cserélni
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
fomi
Vendég
« Új hozzászólás #26164 Dátum: 2010.12.21 kedd, 13:31:19 »

Üdvözlet Mindenkinek!

3 hete vettem a Mondit és jópár dolog lenne, amiben segítséget kérnék!

1.) Néhány nálam töltött nap után a belső (késleltetett) világítás már nem volt hajlandó kikapcsolni. Így kb. 2 perc várakozás után a kapcsolókat hívtam segítségül, az utasülésnél meg kivettem az ízzót.

2.) A vízhőfok mutatóm igencsak "fekszik". Főként az első kettő jel között van, de tartós 140-nél is csak a 2. 3. jel közé tud kimozdulni, a függőleges állást meg sem közelíti. A műszertesztes lépéseknél 57 - 63 hűtővíz hőfokot olvastam a digit kijelzőn, ráadásul a kézzel elérhető motorköri csövek is nagyjából erre a hőfokra engedtek következtetni.
Víz termosztátot cseréltettem csak, mert ugyan olvastam az olajköri termosztátról is, de miután két "autószerelő"-nél (!?) és egy autóalkatráész boltban is érdeklődtem utána, de nagyon bolondnak néztek, hát ez volt az első lépés.
Sajnos nem változott semmi.

3.) A ülés elektromos magassság állítása nem működik. Motorzúgást nem hallok, igaz, a biztosítéktáblát sem nézetem még. Smiley

Az autó egyébként teljesen pozitív jellemzőket mutat, pedig a hátam közepére sem kívántam régebben a dízelt!!

Nagyon megköszönöm az útmutatást -merre induljak tovább a megoldásban!?

fomi
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26165 Dátum: 2010.12.21 kedd, 13:32:39 »

Üdvözlet Mindenkinek!

3 hete vettem a Mondit és jópár dolog lenne, amiben segítséget kérnék!

1.) Néhány nálam töltött nap után a belső (késleltetett) világítás már nem volt hajlandó kikapcsolni. Így kb. 2 perc várakozás után a kapcsolókat hívtam segítségül, az utasülésnél meg kivettem az ízzót.

2.) A vízhőfok mutatóm igencsak "fekszik". Főként az első kettő jel között van, de tartós 140-nél is csak a 2. 3. jel közé tud kimozdulni, a függőleges állást meg sem közelíti. A műszertesztes lépéseknél 57 - 63 hűtővíz hőfokot olvastam a digit kijelzőn, ráadásul a kézzel elérhető motorköri csövek is nagyjából erre a hőfokra engedtek következtetni.
Víz termosztátot cseréltettem csak, mert ugyan olvastam az olajköri termosztátról is, de miután két "autószerelő"-nél (!?) és egy autóalkatráész boltban is érdeklődtem utána, de nagyon bolondnak néztek, hát ez volt az első lépés.
Sajnos nem változott semmi.

3.) A ülés elektromos magassság állítása nem működik. Motorzúgást nem hallok, igaz, a biztosítéktáblát sem nézetem még. Smiley

Az autó egyébként teljesen pozitív jellemzőket mutat, pedig a hátam közepére sem kívántam régebben a dízelt!!

Nagyon megköszönöm az útmutatást -merre induljak tovább a megoldásban!?

fomi

2 db termoszát van, az olajkörit is cserélted?? cromaxban, nagyautonál érdeklődj ezután

http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/szerviz/termosztat_csere_mk3_dizel.pdf


ülésmagasságállító motornál általában a műanya fogaskerék szokta megadni magát. cserélni kell bronzból vagy fémből készült fogaskerékre. hova valósi vagy?? (ezzelkapcsolatban lehet hogy tudok segíteni)

szerk: most látom, hogy szentesi vagy. ha szoktál járni debrecen felé, akkor tudok benne segíteni
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.21 kedd, 13:36:28 írta HZsolt92 » Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
fomi
Vendég
« Új hozzászólás #26166 Dátum: 2010.12.21 kedd, 15:29:31 »

2 db termoszát van, az olajkörit is cserélted?? cromaxban, nagyautonál érdeklődj ezután

http://www.mondeo.hu/ftp/pdf/szerviz/termosztat_csere_mk3_dizel.pdf


ülésmagasságállító motornál általában a műanya fogaskerék szokta megadni magát. cserélni kell bronzból vagy fémből készült fogaskerékre. hova valósi vagy?? (ezzelkapcsolatban lehet hogy tudok segíteni)

szerk: most látom, hogy szentesi vagy. ha szoktál járni debrecen felé, akkor tudok benne segíteni

Szervusz!

Azt álmomban sem gondoltam volna, hogy az olajköri ennyire vissza tudja húzni a hőfokot!!
Na látom, hogy nincs más megoldás, csere a másik termo is! Sad

Néha előfordulok Debrecen felé , ha nem sikerül itt közelebb rendezni, akkor majd élek a kínált lehetőséggel!

Köszönet!
fomi

Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26167 Dátum: 2010.12.21 kedd, 15:31:28 »

Szervusz!

Azt álmomban sem gondoltam volna, hogy az olajköri ennyire vissza tudja húzni a hőfokot!!
Na látom, hogy nincs más megoldás, csere a másik termo is! Sad

Néha előfordulok Debrecen felé , ha nem sikerül itt közelebb rendezni, akkor majd élek a kínált lehetőséggel!

Köszönet!
fomi



debrecent csak iránynak modntam, a szaki itt van szoboszlón...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #26168 Dátum: 2010.12.21 kedd, 18:44:51 »

Hello.
Szoval most mar ok a futes. kicsereltem meg egyszer a fokori termosztattot. Es csak utana olvastam hogy ezt pozicioba kell ugy hogy a golyocska felullegyen. Most mar nem tudom hogy all. Jelent ez valamit? ha nem all abba a helyzetbe akkor nem levegozteti magat? Kibonthatom meg egyszer ha nem mindegy a helye.
A masik gond pedig a motor meleg a mutato szepen beallt kozepre de mite beerek a faluba leveszem a sebesseget visszaall a mutato az elso es a masodik csik koze. ott kb 50 fokos ha jol todom. Lehet ez attol hogy van benne levego?
nem hiszem,de mindenképp pozícióba kéne tenni a termot......
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26169 Dátum: 2010.12.21 kedd, 19:35:02 »

Váltóolajat milyen időnként kell cserélni? szűrőjét?
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


zsolt_z
Vendég
« Új hozzászólás #26170 Dátum: 2010.12.21 kedd, 19:48:32 »

Váltóolajat milyen időnként kell cserélni? szűrőjét?
A valtoba nem kell olajat cserelni. Van aki lecsereli. En nem cserelem es nem is fogom. 220000el vettem es most van 300000 nem nyultam hozza. Ez is olyan mint a vezermulanc.
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26171 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:04:03 »

A valtoba nem kell olajat cserelni. Van aki lecsereli. En nem cserelem es nem is fogom. 220000el vettem es most van 300000 nem nyultam hozza. Ez is olyan mint a vezermulanc.
Értem köszönöm! Csak azért kérdeztem mert, mindegy melyik fokozatban, de amikor megyek pl 4-ben 60-al és odalépek hirtelen akkor hallok valami furcsa csattanást, mintha valami fogaskerék lenne vagy mozdulna az egész motor én nemtudom. Ha finoman bánok a gázpedállal akkor nincs semmi hang. Mi lehet ez?
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #26172 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:07:55 »

Értem köszönöm! Csak azért kérdeztem mert, mindegy melyik fokozatban, de amikor megyek pl 4-ben 60-al és odalépek hirtelen akkor hallok valami furcsa csattanást, mintha valami fogaskerék lenne vagy mozdulna az egész motor én nemtudom. Ha finoman bánok a gázpedállal akkor nincs semmi hang. Mi lehet ez?

Ilyen jelenség a mi Mondeonkban is van. Az újban akárhogy váltok sebességet,egyszerűen nem tudom olyan "finoman",mint a régiben...És ez a hang is van benne...
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #26173 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:13:55 »

Értem köszönöm! Csak azért kérdeztem mert, mindegy melyik fokozatban, de amikor megyek pl 4-ben 60-al és odalépek hirtelen akkor hallok valami furcsa csattanást, mintha valami fogaskerék lenne vagy mozdulna az egész motor én nemtudom. Ha finoman bánok a gázpedállal akkor nincs semmi hang. Mi lehet ez?

Szia!

Látom írtad az aláírásodban, hogy Fix - gondolom ez a lendkerékre vonatkozik. Csak tippelek, de, ha nincs is kéttömegű lendkereked a kuplungtárcsában azért van rugós csillapítás. Nem lehet, hogy az fekszik ki a hirtelen gázadáskor?
A motortartó bakokat is ellenőriztetném a biztonság kedvéért nehogy kicsit ki legyen verődve valamelyik.
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.21 kedd, 20:15:32 írta V.Tamás » Naplózva
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #26174 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:32:21 »

Hello,itt most nem lesz kerdes de azert leirom: 10 nap alatt ketszer romboltak bele a kis mondeom hatuljaba.Na ennek mi a valoszinusege?

1. mult hetvege Becs, karacsonyi vasar, foutra akartam kanyarodni de elsobbseget kellett adnom igy megalltam. aban pillanatban szinte bXszott nagy csattanas, nezem a tukrot, hosszu a kombi, de a faszi valahgoy tul kozel volt a mogottem levo autoban. Szallok ki tiszta ideg vagyok hogy vajon nemetul mennyire fog menni az uvoltezes, meg majd a jegyzokonyv fogalmazas. latom nem is auto, hanem valami *** francia badoglada, az a rönó tvingo. Latom hogy szarra ment az eleje, a motorhazteto felgyurodott lampak kitortek, lokharitonak nevezett froccsontott muanyag takaro lemez (valszeg ujrahasznositott mobiltelefon hatlapokbol) sznten  furan log. lesoprom az uvegszilankokat meg tormeleket a mondi lokharitojarol hat meg is lepodtem, hogy nem volt alatta semmi. egykis koromnyi teruleten kilatszik az alapozo ez minden. mondjuk utaa itthon felfedeztem egy kb 4 cm-es karcot a lokharito vedo femlemezen de ennyi. persze mit is varhatunk a 700kg-os tvingo es 1.5 tonna mondi talalkozo utan. me gis sajnaltam  a labancot, nem gyozott "entschuldigung-olni, meg kein police-ozni, ugyhogy hagytam a csudaba, gondoltam jo sztori majd a sok balga kollegamnak aki francia talicskakat vettek.

 2. ma delelott. b*szki egy mocsok passat belerombolt hatulrol ma delelott a szegeny kis mondiba. allok a vasuti atjaronal mert piros, elottem is all vagy 4 auto, passatos koma jon, lassit de vegul nem all meg. hat az onnan trelerrel ment csak. szXrra ment az egesz eleje.majd rakok fel kepet a passat vs mondeo-rol, hatha van valaki aki meg nem biztos hogy mit is kene venni. Nem mondom, a mondeo is szxrul nez ki, a kombi csomagtarto ajto behorpadt nem is tudom kinyitni, a lokhariotto meg szanaszet repedt.
De igazabol ugy nez ki  mint ha  passat falnak ment volna. Na mindegy, azert kXrvara ideges vagyok, 1 orat ultunk  a bizotsitonal, utana fel orat a fordban hogy felmerjek mit kell csinalni vele, es messze nem igy terveztem a napot. es meg a karacsonyfat is rakhatom a tetejere, mert nem nyilik  a csomagtarto, b*szott kupet  - vagy sedant vagy mi az a szXr aminek nincs normalis csomagtartoja -  csinalt a draga kombibol.

szoval most batran kozlekedek.  :hehe:statisztikaliag konvergal a nullahoz az eselye  hogy ezutan meg barmi baj erheti szegeny kis mondimat.ovakodjatok a passattol.. gun


Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26175 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:32:59 »

Szia!

Látom írtad az aláírásodban, hogy Fix - gondolom ez a lendkerékre vonatkozik. Csak tippelek, de, ha nincs is kéttömegű lendkereked a kuplungtárcsában azért van rugós csillapítás. Nem lehet, hogy az fekszik ki a hirtelen gázadáskor?
A motortartó bakokat is ellenőriztetném a biztonság kedvéért nehogy kicsit ki legyen verődve valamelyik.
Levettem a "fix" dolgot volt egy nyíl, hogy fix ->90le félreérthető bocs! falbav
Szóval nemtudom honnan jöhet a hang, kicsit tényleg olyan mintha a motor indulna meg és az csattanna, de hát Nika is mondta hogy náluk is tapasztalható... Amúgy a kuplungomat jónak érzem, szépen fog és nem túl fent és nem túl lent. Sajnos nem értek hozzá hogy ezt megállapítsam. A motortartót lehet látni vagy azt csak alulról vagy hogyan tudom megnézni?
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #26176 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:35:33 »

Levettem a "fix" dolgot volt egy nyíl, hogy fix ->90le félreérthető bocs! falbav
Szóval nemtudom honnan jöhet a hang, kicsit tényleg olyan mintha a motor indulna meg és az csattanna, de hát Nika is mondta hogy náluk is tapasztalható... Amúgy a kuplungomat jónak érzem, szépen fog és nem túl fent és nem túl lent. Sajnos nem értek hozzá hogy ezt megállapítsam. A motortartót lehet látni vagy azt csak alulról vagy hogyan tudom megnézni?

Nekem is fura a dolog,mert az enyémben nincs ilyen hang...Pedig abban már van km rendesen...Fateréban meg 170ezer...És ilyen fura hangja van néha. Amikor elveszem a gázról a lábam mondjuk 70nél 4.ben semmi,lelassul 60-ra,akkor nyomok egy óvatos gázt,és csatt...Nálad is hasonló a jelenség?
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26177 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:38:36 »

Levettem a "fix" dolgot volt egy nyíl, hogy fix ->90le félreérthető bocs! falbav
Szóval nemtudom honnan jöhet a hang, kicsit tényleg olyan mintha a motor indulna meg és az csattanna, de hát Nika is mondta hogy náluk is tapasztalható... Amúgy a kuplungomat jónak érzem, szépen fog és nem túl fent és nem túl lent. Sajnos nem értek hozzá hogy ezt megállapítsam. A motortartót lehet látni vagy azt csak alulról vagy hogyan tudom megnézni?
ilyen terhelésre fellépő kicsi csattanás van nálam is. valszeg ahogy hirtelen megkapja a lendkerék a terhelést, az "megy ki végállásig"
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26178 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:38:56 »

Nekem is fura a dolog,mert az enyémben nincs ilyen hang...Pedig abban már van km rendesen...Fateréban meg 170ezer...És ilyen fura hangja van néha. Amikor elveszem a gázról a lábam mondjuk 70nél 4.ben semmi,lelassul 60-ra,akkor nyomok egy óvatos gázt,és csatt...Nálad is hasonló a jelenség?
Ha finom gázt nyomok akkor nincs hang pont ez az hogy olyankor tökéletes, de ha odalépek kicsit erősebben akkor csatt...enyémben most van 144e km. De ez teljesen mindegy milyen sebességnél, talán csak egyben nem csinálja, vagyis ott nem vettem észre...
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26179 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:39:17 »

Nekem is fura a dolog,mert az enyémben nincs ilyen hang...Pedig abban már van km rendesen...Fateréban meg 170ezer...És ilyen fura hangja van néha. Amikor elveszem a gázról a lábam mondjuk 70nél 4.ben semmi,lelassul 60-ra,akkor nyomok egy óvatos gázt,és csatt...Nálad is hasonló a jelenség?
nálam is ilyen
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #26180 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:39:36 »

Hello,itt most nem lesz kerdes de azert leirom: 10 nap alatt ketszer romboltak bele a kis mondeom hatuljaba.Na ennek mi a valoszinusege?

1. mult hetvege Becs, karacsonyi vasar, foutra akartam kanyarodni de elsobbseget kellett adnom igy megalltam. aban pillanatban szinte bXszott nagy csattanas, nezem a tukrot, hosszu a kombi, de a ***i valahgoy tul kozel volt a mogottem levo autoban. Szallok ki tiszta ideg vagyok hogy vajon nemetul mennyire fog menni az uvoltezes, meg majd a jegyzokonyv fogalmazas. latom nem is auto, hanem valami *** francia badoglada, az a rönó tvingo. Latom hogy ***ra ment az eleje, a motorhazteto felgyurodott lampak kitortek, lokharitonak nevezett froccsontott muanyag takaro lemez (valszeg ujrahasznositott mobiltelefon hatlapokbol) sznten  furan log. lesoprom az uvegszilankokat meg tormeleket a mondi lokharitojarol hat meg is lepodtem, hogy nem volt alatta semmi. egykis koromnyi teruleten kilatszik az alapozo ez minden. mondjuk utaa itthon felfedeztem egy kb 4 cm-es karcot a lokharito vedo femlemezen de ennyi. persze mit is varhatunk a 700kg-os tvingo es 1.5 tonna mondi talalkozo utan. me gis sajnaltam  a labancot, nem gyozott "entschuldigung-olni, meg kein police-ozni, ugyhogy hagytam a csudaba, gondoltam jo sztori majd a sok balga kollegamnak aki francia talicskakat vettek.

 2. ma delelott. b*szki egy mocsok passat belerombolt hatulrol ma delelott a szegeny kis mondiba. allok a vasuti atjaronal mert piros, elottem is all vagy 4 auto, passatos koma jon, lassit de vegul nem all meg. hat az onnan trelerrel ment csak. szXrra ment az egesz eleje.majd rakok fel kepet a passat vs mondeo-rol, hatha van valaki aki meg nem biztos hogy mit is kene venni. Nem mondom, a mondeo is szxrul nez ki, a kombi csomagtarto ajto behorpadt nem is tudom kinyitni, a lokhariotto meg szanaszet repedt.
De igazabol ugy nez ki  mint ha  passat falnak ment volna. Na mindegy, azert kXrvara ideges vagyok, 1 orat ultunk  a bizotsitonal, utana fel orat a fordban hogy felmerjek mit kell csinalni vele, es messze nem igy terveztem a napot. es meg a karacsonyfat is rakhatom a tetejere, mert nem nyilik  a csomagtarto, b*szott kupet  - vagy sedant vagy mi az a szXr aminek nincs normalis csomagtartoja -  csinalt a draga kombibol.

szoval most batran kozlekedek.  :hehe:statisztikaliag konvergal a nullahoz az eselye  hogy ezutan meg barmi baj erheti szegeny kis mondimat.ovakodjatok a passattol.. gun




Én azért személy szerint egy képre kíváncsi lennék :/ Amúgy részvétem  rinya
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #26181 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:40:34 »

nálam is ilyen

Akkor meg vagyok nyugodva Smiley Mondjuk azért zavar,de annyit úgyse megyek vele,hogy irritáljon Smiley
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #26182 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:41:57 »

Hello,itt most nem lesz kerdes...


én is sajnálom, de azért én nem kiabálnám így el, jöhet még bármi...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #26183 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:44:19 »

Én azért személy szerint egy képre kíváncsi lennék :/ Amúgy részvétem  rinya

A passat:

http://kepfeltoltes.hu/view/101221/K_p084_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

holnap csinalok nehany kepet a mondeocskarol.ma mar sotet van.
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #26184 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:46:12 »

A passat:

http://kepfeltoltes.hu/view/101221/K_p084_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

holnap csinalok nehany kepet a mondeocskarol.ma mar sotet van.

Ez nem semmi...Mennyivel rongyolt beléd? 50?
Naplózva
sanyikabacsi
Vendég
« Új hozzászólás #26185 Dátum: 2010.12.21 kedd, 20:46:55 »


szoval most batran kozlekedek.  :hehe:statisztikaliag konvergal a nullahoz az eselye  hogy ezutan meg barmi baj erheti szegeny kis mondimat.ovakodjatok a passattol.. gun



[/quote]

jajj de jó lenne nekem 1 betétlap most. tolatok ki hosszasan a meló helyről, persze sűrű tejköd, 1szer csak csattanás, földrengés... Hát nem ott állt 1 fehér Iveco kisbusz? hideg verejték levert, oda a bonusz..., de szerencsére csak a hátsó lépcsőjét kaptam telibe, viszont nekem van kb 1,5méters repedésem a lökösön, francba inkább mostmár nem toltgatok gun falbav falbav
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #26186 Dátum: 2010.12.21 kedd, 21:35:04 »

A passat:

http://kepfeltoltes.hu/view/101221/K_p084_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

holnap csinalok nehany kepet a mondeocskarol.ma mar sotet van.

Mintha nyárigumi lenne a Passaton, lehet azért nem tudott megállni...?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26187 Dátum: 2010.12.21 kedd, 21:51:17 »

Hello,itt most nem lesz kerdes de azert leirom: 10 nap alatt ketszer romboltak bele a kis mondeom hatuljaba.Na ennek mi a valoszinusege?

1. mult hetvege Becs, karacsonyi vasar, foutra akartam kanyarodni de elsobbseget kellett adnom igy megalltam. aban pillanatban szinte bXszott nagy csattanas, nezem a tukrot, hosszu a kombi, de a ***i valahgoy tul kozel volt a mogottem levo autoban. Szallok ki tiszta ideg vagyok hogy vajon nemetul mennyire fog menni az uvoltezes, meg majd a jegyzokonyv fogalmazas. latom nem is auto, hanem valami *** francia badoglada, az a rönó tvingo. Latom hogy ***ra ment az eleje, a motorhazteto felgyurodott lampak kitortek, lokharitonak nevezett froccsontott muanyag takaro lemez (valszeg ujrahasznositott mobiltelefon hatlapokbol) sznten  furan log. lesoprom az uvegszilankokat meg tormeleket a mondi lokharitojarol hat meg is lepodtem, hogy nem volt alatta semmi. egykis koromnyi teruleten kilatszik az alapozo ez minden. mondjuk utaa itthon felfedeztem egy kb 4 cm-es karcot a lokharito vedo femlemezen de ennyi. persze mit is varhatunk a 700kg-os tvingo es 1.5 tonna mondi talalkozo utan. me gis sajnaltam  a labancot, nem gyozott "entschuldigung-olni, meg kein police-ozni, ugyhogy hagytam a csudaba, gondoltam jo sztori majd a sok balga kollegamnak aki francia talicskakat vettek.

 2. ma delelott. b*szki egy mocsok passat belerombolt hatulrol ma delelott a szegeny kis mondiba. allok a vasuti atjaronal mert piros, elottem is all vagy 4 auto, passatos koma jon, lassit de vegul nem all meg. hat az onnan trelerrel ment csak. szXrra ment az egesz eleje.majd rakok fel kepet a passat vs mondeo-rol, hatha van valaki aki meg nem biztos hogy mit is kene venni. Nem mondom, a mondeo is szxrul nez ki, a kombi csomagtarto ajto behorpadt nem is tudom kinyitni, a lokhariotto meg szanaszet repedt.
De igazabol ugy nez ki  mint ha  passat falnak ment volna. Na mindegy, azert kXrvara ideges vagyok, 1 orat ultunk  a bizotsitonal, utana fel orat a fordban hogy felmerjek mit kell csinalni vele, es messze nem igy terveztem a napot. es meg a karacsonyfat is rakhatom a tetejere, mert nem nyilik  a csomagtarto, b*szott kupet  - vagy sedant vagy mi az a szXr aminek nincs normalis csomagtartoja -  csinalt a draga kombibol.

szoval most batran kozlekedek.  :hehe:statisztikaliag konvergal a nullahoz az eselye  hogy ezutan meg barmi baj erheti szegeny kis mondimat.ovakodjatok a passattol.. gun




Részvétem! Tudom, hogy ilyenkor, amikor összetörik a kocsit, a szíve szakad meg az embernek!
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26188 Dátum: 2010.12.21 kedd, 21:57:13 »

Mintha nyárigumi lenne a Passaton, lehet azért nem tudott megállni...?

Barátom, ez bizony nyárigumi! Ezt a marhát! Ha már kibaxott Passatra tellik, nem jut 4 téligumira? Mindig kiakadok az ilyen őrülteken, akik sajnálják a pénzt téligumira! Grrrrr!  duhos2
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26189 Dátum: 2010.12.21 kedd, 21:57:36 »

Mintha nyárigumi lenne a Passaton, lehet azért nem tudott megállni...?
Téli van, jellegzetes az a sok kis fogacska, meg mintha láthatóak lennének azok a kis hullámok benne
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26190 Dátum: 2010.12.21 kedd, 21:58:45 »

Barátom, ez bizony nyárigumi! Ezt a marhát! Ha már kibaxott Passatra tellik, nem jut 4 téligumira? Mindig kiakadok az ilyen őrülteken, akik sajnálják a pénzt téligumira! Grrrrr!  duhos2
miből gondoljátok hogy ez nyári?
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


dieselbee
Vendég
« Új hozzászólás #26191 Dátum: 2010.12.21 kedd, 22:11:48 »

Értem köszönöm! Csak azért kérdeztem mert, mindegy melyik fokozatban, de amikor megyek pl 4-ben 60-al és odalépek hirtelen akkor hallok valami furcsa csattanást, mintha valami fogaskerék lenne vagy mozdulna az egész motor én nemtudom. Ha finoman bánok a gázpedállal akkor nincs semmi hang. Mi lehet ez?
van egy olyan kutyu a motor alatt amit angolul torque rezistor - nak hivnak. ez amolyan nyomatek - kiegyenlito feleseg. A funkcioja hogy a hirtelen gazadaskor vagy gazelvetelkol a motor billeneset megakadalyozza. Pont a motor alatt van es 8-as formaju. amennyiben meg van erosen kopva, akkor adhat csattano hangot.
Feltengely problema is lehet, de ez ritkabb.
Naplózva
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26192 Dátum: 2010.12.21 kedd, 22:15:08 »

van egy olyan kutyu a motor alatt amit angolul torque rezistor - nak hivnak. ez amolyan nyomatek - kiegyenlito feleseg. A funkcioja hogy a hirtelen gazadaskor vagy gazelvetelkol a motor billeneset megakadalyozza. Pont a motor alatt van es 8-as formaju. amennyiben meg van erosen kopva, akkor adhat csattano hangot.
Feltengely problema is lehet, de ez ritkabb.
szóval 8 as alakú, és azt lehet cserélni ha elkopott? Amúgy mondták már az autómra hogy féltengely baja van és amiatt ráz nagyobb sebességnél...
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26193 Dátum: 2010.12.21 kedd, 22:24:59 »

miből gondoljátok hogy ez nyári?

Nem az? Nekem úgy nézett ki, de megnézem még egyszer...

...nem tudom igazán megállapítani a kép alapján.
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.21 kedd, 22:27:48 írta gabe » Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #26194 Dátum: 2010.12.21 kedd, 22:36:41 »

szóval 8 as alakú, és azt lehet cserélni ha elkopott? Amúgy mondták már az autómra hogy féltengely baja van és amiatt ráz nagyobb sebességnél...

Ez a csillapító izé?
http://cromax.weboldal-keszites.net/index.php?katid=42261003&termek_al_id=17078&katnev=MMT6
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.21 kedd, 22:42:21 írta gabe » Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26195 Dátum: 2010.12.22 szerda, 00:02:15 »

hát én nemtudom, de ennyit megérne hogy ne csattogjon, mert sajnálom...
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #26196 Dátum: 2010.12.22 szerda, 03:02:46 »

Hol lehet kapni frankó fordos karórát? vaterán csak ilyen fosokat találtam.
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #26197 Dátum: 2010.12.22 szerda, 03:06:12 »

miből gondoljátok hogy ez nyári?

Én pont azt a jellegzetes kis lamellákat nem látom benne. De ez már Off, és igazából lényegtelen is. vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #26198 Dátum: 2010.12.22 szerda, 07:23:55 »

Hol lehet kapni frankó fordos karórát? vaterán csak ilyen ***okat találtam.
http://www.gregsonline.com/eshop/Html/Products/Watches/Info-Pages/13813.htm
http://www.gregsonline.com/eshop/Html/Products/Watches/Info-Pages/10315.htm
Vagy inkább idehaza:
http://www.fordsandorservice.hu/ford-butik-webaruhaz

« Utoljára szerkesztve: 2010.12.22 szerda, 07:28:17 írta ezsolt » Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #26199 Dátum: 2010.12.22 szerda, 08:33:06 »

Én azért személy szerint egy képre kíváncsi lennék :/ Amúgy részvétem  rinya

A Passat:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A Massziv Mondika:



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva
Oldalak: 1 ... 517 518 519 520 521 522 523 [524] 525 526 527 528 529 530 531 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.144 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.