Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.01 hétfő, 14:30:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 [1209] 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20603965 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60400 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 20:16:39 »

tippelni ér? vigyor3
Levan szagadva a kipufogó rendszered.
Kerékcsapágy xar.
Keresztben fut valamelyik hátsókereked.

valami vicces haver felkötött egy pet palackot a kocsi alá  eplus2
Naplózva
nagyzotya
Vendég
« Új hozzászólás #60401 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 20:43:49 »

tippelni ér? vigyor3
Levan szagadva a kipufogó rendszered.
Kerékcsapágy xar.
Keresztben fut valamelyik hátsókereked.

A kipufogót megneztem. Stabil.
Holnap beugrok a szerelőhöz, mert a többit nem tudom ránézésre megállapítani.
Köszönöm szépen a tippeket! Smiley
Naplózva
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #60402 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 21:16:49 »

a  rendszámkeretet már ellenőrizte valyon? Roll Eyes
Pár oldallal visszább már kifejtettem, hogy csontüres a csomagtér, mindennek megvan a lefogatója de kipakoltam a pótkeréktől kezdve az emelőn át miden felszerelést, csomagtértálcát is. Hátsó üléssor lehajtva. Rendszámtábla keret alá, ahol felfekszik a keret a csomagtérajtóra vágtam egy akkora darab szivacsos anyagot. Mindent kipróbáltam már, megnéztem átforgattam, teleszkópok wd40...és még mindig zörög valami rossz úton   falbav
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #60403 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 21:17:49 »

Pár oldallal visszább már kifejtettem, hogy csontüres a csomagtér, mindennek megvan a lefogatója de kipakoltam a pótkeréktől kezdve az emelőn át miden felszerelést, csomagtértálcát is. Hátsó üléssor lehajtva. Rendszámtábla keret alá, ahol felfekszik a keret a csomagtérajtóra vágtam egy akkora darab szivacsos anyagot. Mindent kipróbáltam már, megnéztem átforgattam, teleszkópok wd40...és még mindig zörög valami rossz úton   falbav


Valaki vezet, te meg becsüccs a csomagtérbe hallgatózni.  vigyor3
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #60404 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 21:19:56 »


Valaki vezet, te meg becsüccs a csomagtérbe hallgatózni.  vigyor3
Holnapi program megvan worship nyes
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #60405 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 21:20:34 »

Holnapi program megvan worship nyes

 eljen
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #60406 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 21:33:42 »

Holnapi program megvan worship nyes

AC nem lehet? rugdosd meg párszor lehet az nyekereg...vagy ez 90Le és nincs?
Naplózva
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1435



« Új hozzászólás #60407 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 22:00:13 »

Nekem egyszer egy bevásárlókocsi-érme volt beszorulva az üléscsúsztató sín és a padlószőnyeg mellé, láthatatlan helyre. Szétszedtem a fél kocsit, hogy mi a fene zörög, csörög. Porszívózás napján került elő!

Hátsó keresztmerevítő (stabilizáló) rúd nem lehet, hogy kotyog?
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #60408 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 23:05:16 »

Pár oldallal visszább már kifejtettem, hogy csontüres a csomagtér, mindennek megvan a lefogatója de kipakoltam a pótkeréktől kezdve az emelőn át miden felszerelést, csomagtértálcát is. Hátsó üléssor lehajtva. Rendszámtábla keret alá, ahol felfekszik a keret a csomagtérajtóra vágtam egy akkora darab szivacsos anyagot. Mindent kipróbáltam már, megnéztem átforgattam, teleszkópok wd40...és még mindig zörög valami rossz úton   falbav
Igen olvastuk,de nem említetted,hogy az ajtó burkolatát is levetted,ezért írtam ezt.Tehát ezt is tedd meg
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #60409 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 23:14:44 »

Pár oldallal visszább már kifejtettem, hogy csontüres a csomagtér, mindennek megvan a lefogatója de kipakoltam a pótkeréktől kezdve az emelőn át miden felszerelést, csomagtértálcát is. Hátsó üléssor lehajtva. Rendszámtábla keret alá, ahol felfekszik a keret a csomagtérajtóra vágtam egy akkora darab szivacsos anyagot. Mindent kipróbáltam már, megnéztem átforgattam, teleszkópok wd40...és még mindig zörög valami rossz úton   falbav
vedd ki a wd40es flakont a csomagtartóból.... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60410 Dátum: 2015.01.01 csütörtök, 23:28:36 »

Pár oldallal visszább már kifejtettem, hogy csontüres a csomagtér, mindennek megvan a lefogatója de kipakoltam a pótkeréktől kezdve az emelőn át miden felszerelést, csomagtértálcát is. Hátsó üléssor lehajtva. Rendszámtábla keret alá, ahol felfekszik a keret a csomagtérajtóra vágtam egy akkora darab szivacsos anyagot. Mindent kipróbáltam már, megnéztem átforgattam, teleszkópok wd40...és még mindig zörög valami rossz úton   falbav

kombi, a kombiban mindig zörög valami. Szokd meg, vagy vegyél szedánt.
Naplózva
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #60411 Dátum: 2015.01.02 péntek, 10:52:51 »

kombi, a kombiban mindig zörög valami. Szokd meg, vagy vegyél szedánt.
Mindenkinek köszönöm a tippeket  worship Nem, nem az ac nyekeg. Nem is a kipufogó verődik oda semmihez. A stabpálcák, kutyacsont okés...burkolat alatt semmi nem zörög... Beültem hátra felnyitott csomagtartóval és a jobbos csomagtérajtó teleszkópját ide oda lehet rángatni mozog a becsúszó szár a hüvelybe, így tudom legjobban jellemezni. Belekapaszkodtam feszítettem egyik irányba, hogy ne bírjon zörögni benne tartottam erőből és nem volt zörgés, mindezt úgy, hogy az utcánkba befordulva csomagtartóba ülve utánunk fordult egy rendőrautó.....nagyon rendesek voltak elmagyaráztam, hogy 2 hetes nyomozómunka lehet most ér véget....Cheesy felajánlottam nekik, hogy hallgassák meg ők is mi a véleményük, rendesek voltak nem volt bünti nyes
Naplózva
kowikamil
Vendég
« Új hozzászólás #60412 Dátum: 2015.01.02 péntek, 10:55:49 »


Valaki vezet, te meg becsüccs a csomagtérbe hallgatózni.  vigyor3
Garatulálok!

Látod, hogy sokat tanulhatsz ha olvasol. (természetesen Titokban, hogy ne veszítsd el a forumon elért TUTITIBI címet) Wink
Naplózva
kowikamil
Vendég
« Új hozzászólás #60413 Dátum: 2015.01.02 péntek, 10:59:01 »

Pár oldallal visszább már kifejtettem, hogy csontüres a csomagtér, mindennek megvan a lefogatója de kipakoltam a pótkeréktől kezdve az emelőn át miden felszerelést, csomagtértálcát is. Hátsó üléssor lehajtva. Rendszámtábla keret alá, ahol felfekszik a keret a csomagtérajtóra vágtam egy akkora darab szivacsos anyagot. Mindent kipróbáltam már, megnéztem átforgattam, teleszkópok wd40...és még mindig zörög valami rossz úton   falbav
Téged aztán nem igazán érdekel amit kérdezel.
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60414 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:00:54 »

Téged aztán nem igazán érdekel amit kérdezel.
Garatulálok!

Látod, hogy sokat tanulhatsz ha olvasol. (természetesen Titokban, hogy ne veszítsd el a forumon elért TUTITIBI címet) Wink

Szerintem fejezd be mielőtt kezdődik  wave
Naplózva
kowikamil
Vendég
« Új hozzászólás #60415 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:01:59 »

Szerintem fejezd be mielőtt kezdődik  wave
#60390
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60416 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:04:29 »

#60390

És? sokaknak elmondunk sokmindent sokszor, mégsem érdekli, csak mondja a magáét. Te is ilyen vagy?
Naplózva
kowikamil
Vendég
« Új hozzászólás #60417 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:05:53 »

És? sokaknak elmondunk sokmindent sokszor, mégsem érdekli, csak mondja a magáét. Te is ilyen vagy?
wilting Igen értem és tapasztalom. Sok minden elhangzik mégsem érti. wow......... taps
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #60418 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:10:01 »

Mindenkinek köszönöm a tippeket  worship Nem, nem az ac nyekeg. Nem is a kipufogó verődik oda semmihez. A stabpálcák, kutyacsont okés...burkolat alatt semmi nem zörög... Beültem hátra felnyitott csomagtartóval és a jobbos csomagtérajtó teleszkópját ide oda lehet rángatni mozog a becsúszó szár a hüvelybe, így tudom legjobban jellemezni. Belekapaszkodtam feszítettem egyik irányba, hogy ne bírjon zörögni benne tartottam erőből és nem volt zörgés, mindezt úgy, hogy az utcánkba befordulva csomagtartóba ülve utánunk fordult egy rendőrautó.....nagyon rendesek voltak elmagyaráztam, hogy 2 hetes nyomozómunka lehet most ér véget....Cheesy felajánlottam nekik, hogy hallgassák meg ők is mi a véleményük, rendesek voltak nem volt bünti nyes

Marhanagy mázlid van...megérdemeltél volna egy 10forintos biztonságiövbekapcsoláselmulasztásabirságot   eplus2 nyes  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60419 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:13:57 »

wilting Igen értem és tapasztalom. Sok minden elhangzik mégsem érti. wow......... taps

Akkor legalább mi akik segítenek ne b@sztassuk egymást.
Naplózva
kowikamil
Vendég
« Új hozzászólás #60420 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:23:38 »

Akkor legalább mi akik segítenek ne b@sztassuk egymást.
worship
Naplózva
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #60421 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:27:38 »

Téged aztán nem igazán érdekel amit kérdezel.
Köszi, most olvasgattam vissza, hogy Te is adtad ezt az ötletet, csak telefonról voltam, vagyok átsiklottam felette. Köszönöm neked is a nyerő tippet Smiley
Naplózva
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #60422 Dátum: 2015.01.02 péntek, 11:30:52 »

Marhanagy mázlid van...megérdemeltél volna egy 10forintos biztonságiövbekapcsoláselmulasztásabirságot   eplus2 nyes  eplus2
Szegeden, főleg Újszegeden azért nem olyan kegyetlen a világ Smiley)
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #60423 Dátum: 2015.01.02 péntek, 12:26:58 »

Garatulálok!

Látod, hogy sokat tanulhatsz ha olvasol. (természetesen Titokban, hogy ne veszítsd el a forumon elért TUTITIBI címet) Wink

 laugh

 idiot2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
kowikamil
Vendég
« Új hozzászólás #60424 Dátum: 2015.01.02 péntek, 12:35:32 »

 vigyor2
laugh

 idiot2
Naplózva
Bounty
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 217



E-mail
« Új hozzászólás #60425 Dátum: 2015.01.02 péntek, 18:21:30 »

köszönöm az infót, és a segítséget, ( 1 kaniszter benzint feltoltam neked a netre csak le kel tölteni ) nem írom le a nevét az illető személynek,nevezzük  worship worship őt az autók istenének ISTEN VAGY TIBI worship worship worship eplus2
Naplózva

Mk3 benzin 2002
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #60426 Dátum: 2015.01.02 péntek, 20:12:08 »

köszönöm az infót, és a segítséget, ( 1 kaniszter benzint feltoltam neked a netre csak le kel tölteni ) nem írom le a nevét az illető személynek,nevezzük  worship worship őt az autók istenének ISTEN VAGY TIBI worship worship worship eplus2
Küld a letöltő linket pü-ben.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
McRae
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



E-mail
« Új hozzászólás #60427 Dátum: 2015.01.02 péntek, 20:53:02 »

Sziasztok! Boldog Új Évet Minden fórumozónak! Szeretnék érdeklődni, hogy az alábbi problémával aki találkozott, milyen megoldások voltak! Pár napja a külső hőmérséklet mérőm megbolondult. Jöttem vissza Németországba és a kinti mínuszok ellenére elkezdett ütemesen emelkedni a külső hőmérséklet a kijelzőn. Vízhőfok normális, fűtés rendben, de azért félre álltam megnézni nincs e valami brutál melegedés a motortérben. Semmi problémát nem tapasztaltam, kint kb. -5 fok volt az autó hőmérséklet kijelzőjén +15 fok. Természetesen a kis hópihe sem világít se sárgán, sem pirosan. Ilyenkor csere vagy lehet vele valami okosságot tenni?? A tájékoztatáson kívül a motor működését, computernek adatküldés stb... más problémát nem okozhat ugye?? Ha valakinek van, volt hasonló tapasztalata, ossza meg velem! Köszönet....
Naplózva

2004.10. Mondeo 2.2 Tdci Ghia 155 Le  Phanter Black
2010.12. Mondeo 2.0 Tdci Trend 140 Le
2015.12. Mondeo 2.0 MK5
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #60428 Dátum: 2015.01.02 péntek, 21:37:23 »

Sziasztok! Boldog Új Évet Minden fórumozónak! Szeretnék érdeklődni, hogy az alábbi problémával aki találkozott, milyen megoldások voltak! Pár napja a külső hőmérséklet mérőm megbolondult. Jöttem vissza Németországba és a kinti mínuszok ellenére elkezdett ütemesen emelkedni a külső hőmérséklet a kijelzőn. Vízhőfok normális, fűtés rendben, de azért félre álltam megnézni nincs e valami brutál melegedés a motortérben. Semmi problémát nem tapasztaltam, kint kb. -5 fok volt az autó hőmérséklet kijelzőjén +15 fok. Természetesen a kis hópihe sem világít se sárgán, sem pirosan. Ilyenkor csere vagy lehet vele valami okosságot tenni?? A tájékoztatáson kívül a motor működését, computernek adatküldés stb... más problémát nem okozhat ugye?? Ha valakinek van, volt hasonló tapasztalata, ossza meg velem! Köszönet....
Aprópénzért veszel bontottat és kicseréled. Jobb oladalt elöl van a lökös alatt.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
bmate
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


E-mail
« Új hozzászólás #60429 Dátum: 2015.01.02 péntek, 21:41:39 »

Sziasztok!

A kérdésem az lenne, hogy http://bolthely.hu/obddiag/id/14875_ELM327_BLUETOOTH_diagnosztika_INTERFESZ ezzel a kütyüvel lehet teszem azt porlasztócsúcs csere után átírni a kódokat, vagy olvasásra jó?
Válaszokat köszi!
Naplózva

MK3 Kombi 2004 2.0 TDCI 116LE
sommik
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


E-mail
« Új hozzászólás #60430 Dátum: 2015.01.02 péntek, 22:05:14 »

Sziasztok

Olyan problémám van hogy a hűtővizem nem melegszik kellőképpen. Pályán 130-140 körül felmegy ugyan majdnem középállásig de amint lassítok 100-110-re azonnal lemegy középállásig. 70-80-as tempónál pedig csak az első rublikáig megy fel. Főköri termosztátot már 3-at cseréltem, mindegyikkel ugyanaz. Olyan kérdésem lenne, hogy az olajhűtőnek a termosztátja csinálhat-e ilyen problémát, mert másra nem tudok gondolni.

Köszi
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #60431 Dátum: 2015.01.02 péntek, 22:06:50 »

Sziasztok

Olyan problémám van hogy a hűtővizem nem melegszik kellőképpen. Pályán 130-140 körül felmegy ugyan majdnem középállásig de amint lassítok 100-110-re azonnal lemegy középállásig. 70-80-as tempónál pedig csak az első rublikáig megy fel. Főköri termosztátot már 3-at cseréltem, mindegyikkel ugyanaz. Olyan kérdésem lenne, hogy az olajhűtőnek a termosztátja csinálhat-e ilyen problémát, mert másra nem tudok gondolni.

Köszi
Igen. Csinálhat, cseréld ki azt is!  integet2
A rosszakat meg küld el kowikamilnak, mert ilyenekkel játszik, meg rossz villanykörtékkel!  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #60432 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:28:49 »

Igen. Csinálhat, cseréld ki azt is!  integet2
A rosszakat meg küld el kowikamilnak, mert ilyenekkel játszik, meg rossz villanykörtékkel!  hehe
Végre nyugi van ne hergeld fel.Még nem érti azt amit mi már igen.Tudod mire gondolok.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #60433 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:30:39 »

Sziasztok! Boldog Új Évet Minden fórumozónak! Szeretnék érdeklődni, hogy az alábbi problémával aki találkozott, milyen megoldások voltak! Pár napja a külső hőmérséklet mérőm megbolondult. Jöttem vissza Németországba és a kinti mínuszok ellenére elkezdett ütemesen emelkedni a külső hőmérséklet a kijelzőn. Vízhőfok normális, fűtés rendben, de azért félre álltam megnézni nincs e valami brutál melegedés a motortérben. Semmi problémát nem tapasztaltam, kint kb. -5 fok volt az autó hőmérséklet kijelzőjén +15 fok. Természetesen a kis hópihe sem világít se sárgán, sem pirosan. Ilyenkor csere vagy lehet vele valami okosságot tenni?? A tájékoztatáson kívül a motor működését, computernek adatküldés stb... más problémát nem okozhat ugye?? Ha valakinek van, volt hasonló tapasztalata, ossza meg velem! Köszönet....
Csere megoldja de gyorsan mert a rossz adatok miatt nem úgy müködik egy két dolog.Bajt nem okoz.ne várj vele.A lökös jobb oldalán a ködlámpa mellett találod.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #60434 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:30:47 »

Végre nyugi van ne hergeld fel.Még nem érti azt amit mi már igen.Tudod mire gondolok.
Csak azért van nyugi, mert bezárt a Netkávézó, te is tudod. Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #60435 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:32:34 »

 
Csak azért van nyugi, mert bezárt a Netkávézó, te is tudod. Wink
eljen
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
mokky
Vendég
« Új hozzászólás #60436 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:33:33 »

Sziasztok!

Mondeo MK3 2.0 TDDI 2001-es kocsim van és némi segítséget szeretnék kérni. Találkozott-e már valaki olyan hibával, hogy az elektromos ablakemelő egyik napról a másikra elfelejtette azt a funkciót, hogyha hosszan nyomom a gombot akkor automatikusan felmegy az ablak. Az érdekes az, hogy lefele működik ez a lehetőség, de felfele már nem. Illetve a központi zár is csak lefele viszi az ablakokat, de fel már nem. Ötletem sincs, hogy mi lehet a megoldás. Várom az ötleteket, remélem sikerül megoldanom valahogy.
Előre is köszi a hozzászólásokat!
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60437 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:34:53 »

Sziasztok!

Mondeo MK3 2.0 TDDI 2001-es kocsim van és némi segítséget szeretnék kérni. Találkozott-e már valaki olyan hibával, hogy az elektromos ablakemelő egyik napról a másikra elfelejtette azt a funkciót, hogyha hosszan nyomom a gombot akkor automatikusan felmegy az ablak. Az érdekes az, hogy lefele működik ez a lehetőség, de felfele már nem. Illetve a központi zár is csak lefele viszi az ablakokat, de fel már nem. Ötletem sincs, hogy mi lehet a megoldás. Várom az ötleteket, remélem sikerül megoldanom valahogy.
Előre is köszi a hozzászólásokat!

programozd újra az ablakokat.

kicsit lehúz, vár, majd felhúz és nyomva tart. minden ablak esetében
Naplózva
mokky
Vendég
« Új hozzászólás #60438 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:37:41 »

programozd újra az ablakokat.

kicsit lehúz, vár, majd felhúz és nyomva tart. minden ablak esetében

Köszi a gyors választ, holnap nekiesek. :-)
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #60439 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:40:12 »

Köszi a gyors választ, holnap nekiesek. :-)
Felhúzásnál amíg megy, aztán elengeded és rögtön újra nyomod felfelé. Akkor majd megint egy picit feljebb megy, és kész. Ezt mindegyik ablaknál meg kell csinálni.  wave
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #60440 Dátum: 2015.01.02 péntek, 23:43:35 »

Szegeden, főleg Újszegeden azért nem olyan kegyetlen a világ Smiley)

Nemesettlenekedmireirtam? A csomagtartóban nincs is biztonsági öv!  integet2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
mokky
Vendég
« Új hozzászólás #60441 Dátum: 2015.01.03 szombat, 08:22:14 »

Felhúzásnál amíg megy, aztán elengeded és rögtön újra nyomod felfelé. Akkor majd megint egy picit feljebb megy, és kész. Ezt mindegyik ablaknál meg kell csinálni.  wave

Neked és VZolinak köszönhetően pillanatok alatt sikerült megcsinálnom, köszönöm mindkettőtöknek. Viszont miközben a központi záras fel- lehúzást teszteltem, közben találtam még egy hibát. Mégpedig, hogy a bal hátsó ajtó nem záródik be egy gombnyomásra, csak a kettős zárással. Esetleg van erre is valami programozás?
Naplózva
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #60442 Dátum: 2015.01.03 szombat, 08:24:36 »

Nemesettlenekedmireirtam? A csomagtartóban nincs is biztonsági öv!  integet2
Honnan tudod, hogy mi van, vagy nincs az én kombim hátuljába ?  vigyor3
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60443 Dátum: 2015.01.03 szombat, 08:26:28 »

Neked és VZolinak köszönhetően pillanatok alatt sikerült megcsinálnom, köszönöm mindkettőtöknek. Viszont miközben a központi záras fel- lehúzást teszteltem, közben találtam még egy hibát. Mégpedig, hogy a bal hátsó ajtó nem záródik be egy gombnyomásra, csak a kettős zárással. Esetleg van erre is valami programozás?
Csak a bal hátsó? Nem programozás kell annak hanem wd40
Fujkodd meg a csatlakozókat, meg magát a zárat is.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #60444 Dátum: 2015.01.03 szombat, 09:21:28 »

Honnan tudod, hogy mi van, vagy nincs az én kombim hátuljába ?  vigyor3

Ja,rádnyit a rendőr te meg be vagy kötve a csomagtartóban mint egy bőrönd,úgy hallgatózol mi?   eplus2
Sztem a fakabát még most is kamillázna  vigyor3  nyes
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
nagyzotya
Vendég
« Új hozzászólás #60445 Dátum: 2015.01.03 szombat, 10:22:16 »

Sziasztok!
Esetleg lenne tippetek, hogy mi lehet a gond az autómmal?
Doccenőkor erős súrlódó hang jön hátulról. Egy idő után alig hallani vagy halkan. Újabb Doccenőkor pedig újra felerosodik.

Hétfőn megnézi a szerelő az autót.
Már folyamatossá vált a sorlodo hang. Viszont kanyarodaskor megszunik. Kíváncsi vagyok mi lesz. Remélem meguszom olcsón. Rosszul kezdodik az újév.  Sad
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #60446 Dátum: 2015.01.03 szombat, 10:25:56 »

Hétfőn megnézi a szerelő az autót.
Már folyamatossá vált a sorlodo hang. Viszont kanyarodaskor megszunik. Kíváncsi vagyok mi lesz. Remélem meguszom olcsón. Rosszul kezdodik az újév.  Sad

A hátsó fék be szokott rohadni. Bár az nem érzékeny a kanyarodásra.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #60447 Dátum: 2015.01.03 szombat, 10:31:40 »

A hátsó fék be szokott rohadni. Bár az nem érzékeny a kanyarodásra.

érdekes, de a súrlódó, nyikorgó hang mégis érzékeny. nekem a hátsó fékbetét csere és a nyereg úszócsapjainak a tisztítása és zsírzása megoldotta.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #60448 Dátum: 2015.01.03 szombat, 11:18:37 »

A hátsó fék be szokott rohadni. Bár az nem érzékeny a kanyarodásra.
Cheesy taps
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nagyzotya
Vendég
« Új hozzászólás #60449 Dátum: 2015.01.03 szombat, 16:47:39 »

érdekes, de a súrlódó, nyikorgó hang mégis érzékeny. nekem a hátsó fékbetét csere és a nyereg úszócsapjainak a tisztítása és zsírzása megoldotta.

Szerintem az angol szerelő ilyen esetben mindent cserél majd nekem  és a gatyám is rámegy.  szomoru1
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1202 1203 1204 1205 1206 1207 1208 [1209] 1210 1211 1212 1213 1214 1215 1216 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.112 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.