Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 12:36:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 153 154 155 156 157 158 159 [160] 161 162 163 164 165 166 167 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21495012 alkalommal)
0 Felhasználó és 385 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #7950 Dátum: 2006.06.21 szerda, 22:14:00 »

Hello. Központi zár témában lenne egy kérdésem: III-as mondeo távirányitójánál a gyári beállítás szerint elsőre csak vezetőoldali ajtó zár nyílik ki, majd újabb gombnyomásra a többi. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet átprogramozni, hogy azonnal kinyissa a többi ajtót? Előre is köszi!
Elefant,
 
Mikori a géped? Én ilyen nyitási módról még nem hallottam, szerintem mindegyik ajtót nyitnia kell a nyitógomb első megnyomására.
A főoldalon van kezelési kézikönyv az MKIII-hoz, abban benne van a kulcsok programozása, esetleg azt érdemes kipróbálni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7951 Dátum: 2006.06.21 szerda, 22:15:00 »

Hello. Központi zár témában lenne egy kérdésem: III-as mondeo távirányitójánál a gyári beállítás szerint elsőre csak vezetőoldali ajtó zár nyílik ki, majd újabb gombnyomásra a többi. Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet átprogramozni, hogy azonnal kinyissa a többi ajtót? Előre is köszi!
_elefant
4 masodpercnel tovabb kell nyomni egyszerre a nyito es a zarogombot a taviranyiton. Akkor villan az index, es valt a ket mod kozott.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7952 Dátum: 2006.06.21 szerda, 22:17:00 »

_elefant
4 masodpercnel tovabb kell nyomni egyszerre a nyito es a zarogombot a taviranyiton. Akkor villan az index, es valt a ket mod kozott.
lkiss2
 
Öcsém ez mekkora tudás! Ilyen okosságok hol vannak leírva? Tudsz még ilyen trükköket? Oszd meg velünk, plíííííz.....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7953 Dátum: 2006.06.21 szerda, 22:33:00 »

Elefant,
 
Mikori a géped? Én ilyen nyitási módról még nem hallottam, szerintem mindegyik ajtót nyitnia kell a nyitógomb első megnyomására.
A főoldalon van kezelési kézikönyv az MKIII-hoz, abban benne van a kulcsok programozása, esetleg azt érdemes kipróbálni.
Megnéztem, és működik! Köszi. Az az igazság, hogy párszor megszivatott ez a beállítás.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7954 Dátum: 2006.06.21 szerda, 22:37:00 »

_elefant
4 masodpercnel tovabb kell nyomni egyszerre a nyito es a zarogombot a taviranyiton. Akkor villan az index, es valt a ket mod kozott.
Ikiss2! Bocsi, rossz <Válasz> gombot nyomtam meg. Neked köszi! Remélem, tomi3118 ezért nem haragszik meg!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7955 Dátum: 2006.06.21 szerda, 23:04:00 »

Ikiss2! Bocsi, rossz <Válasz> gombot nyomtam meg. Neked köszi! Remélem, tomi3118 ezért nem haragszik meg!
Éreztem én, hogy az én hozzáadott értékem nem olyan nagy...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7956 Dátum: 2006.06.21 szerda, 23:59:00 »

lkiss2
 
Öcsém ez mekkora tudás! Ilyen okosságok hol vannak leírva? Tudsz még ilyen trükköket? Oszd meg velünk, plíííííz.....
Benne van a kézikönyben.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #7957 Dátum: 2006.06.22 csütörtök, 09:11:00 »

Megnéztem, és működik! Köszi. Az az igazság, hogy párszor megszivatott ez a beállítás.
Pedig sztem jó dolog. Nem ugorgat be senki melléd, ha...
És ha mindegyiket akarod rögtön nyitni, akkor 2x nyomod a gombot, és kész.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #7958 Dátum: 2006.06.23 péntek, 16:45:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7959 Dátum: 2006.06.23 péntek, 16:52:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 

Örülünk, hogy sikeresen hazaértetek! Nagyon szép képek lettek.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7960 Dátum: 2006.06.23 péntek, 17:05:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 

Egyébként a képek alapján tiszta Horvátország ez a Korzika. Yokohamák, hogy bírták a meleget, terhelést, kanyarokat?
A franciákról Én is azt hallottam, hogy a prkolás mesterei. Ütközésig hátra majd ütközésig előre a másik kocsinak, és ez tök természetes mutatvány.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #7961 Dátum: 2006.06.23 péntek, 17:20:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 

A mondi is jól érezte magát!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7962 Dátum: 2006.06.23 péntek, 18:07:00 »

Egyébként a képek alapján tiszta Horvátország ez a Korzika. Yokohamák, hogy bírták a meleget, terhelést, kanyarokat?
A franciákról Én is azt hallottam, hogy a prkolás mesterei. Ütközésig hátra majd ütközésig előre a másik kocsinak, és ez tök természetes mutatvány.
A Yokohamák kiválóan tapadtak, szinte csak úgy ficánkoltak az éles kanyarokban, padlógázas kigyorsításokkor
 
A franciák abszolút nem tudnak közlekedni és ez TÉNY! A parkolási módszereik nevetségesek, érdemes nagyon vigyázni velük. A felniket úgy gyilkolják a padkákon, hogy az valami szörnyű! Ami viszont a legjobban zavart, hogy nem használnak lámpát. Én szikrázó napsütés mellett is favorizálom a lámpahasználatot, ezek viszont este 9 - fél 10 körül is nagyrészt lámpa nélkül közlekednek, esetleg nagy kegyet gyakorolva bekapcsolják a helyzetjelzőjüket.
 
Korzikán olyan fekvőrendőrök voltak, hogy olyanokat még soha életemben nem láttam. Egyrészt idétlen helyre teszik őket, másrészt egymás után egy csomót, harmadrészt pedig olyan magasat, hogy úgy kell áthajtani rajtuk, mintha egy magas padkára hajtanék fel. Gyilkolja a gépezetet!!!
 
No és persze csigaevő barátaink semmilyen idegen nyelvet sem beszélnek, legyen az étterem, vagy bármilyen bolt.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #7963 Dátum: 2006.06.23 péntek, 19:40:00 »

A Yokohamák kiválóan tapadtak, szinte csak úgy ficánkoltak az éles kanyarokban, padlógázas kigyorsításokkor
 
A franciák abszolút nem tudnak közlekedni és ez TÉNY! A parkolási módszereik nevetségesek, érdemes nagyon vigyázni velük. A felniket úgy gyilkolják a padkákon, hogy az valami szörnyű! Ami viszont a legjobban zavart, hogy nem használnak lámpát. Én szikrázó napsütés mellett is favorizálom a lámpahasználatot, ezek viszont este 9 - fél 10 körül is nagyrészt lámpa nélkül közlekednek, esetleg nagy kegyet gyakorolva bekapcsolják a helyzetjelzőjüket.
 
Korzikán olyan fekvőrendőrök voltak, hogy olyanokat még soha életemben nem láttam. Egyrészt idétlen helyre teszik őket, másrészt egymás után egy csomót, harmadrészt pedig olyan magasat, hogy úgy kell áthajtani rajtuk, mintha egy magas padkára hajtanék fel. Gyilkolja a gépezetet!!!
 
No és persze csigaevő barátaink semmilyen idegen nyelvet sem beszélnek, legyen az étterem, vagy bármilyen bolt.
Üdv itthon. A képeket nézve azért becsületből felfestik a két sávot, igaz 1 autó is alig fér el a "két" sávban
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #7964 Dátum: 2006.06.23 péntek, 21:06:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 

Jók a képek!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #7965 Dátum: 2006.06.23 péntek, 22:09:00 »

Üdv itthon. A képeket nézve azért becsületből felfestik a két sávot, igaz 1 autó is alig fér el a "két" sávban
Ugyan már, lehet hogy csak ez a fránya Mondi túl széles, neeem?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7966 Dátum: 2006.06.24 szombat, 09:07:00 »

A Yokohamák kiválóan tapadtak, szinte csak úgy ficánkoltak az éles kanyarokban, padlógázas kigyorsításokkor
 
A franciák abszolút nem tudnak közlekedni és ez TÉNY! A parkolási módszereik nevetségesek, érdemes nagyon vigyázni velük. A felniket úgy gyilkolják a padkákon, hogy az valami szörnyű! Ami viszont a legjobban zavart, hogy nem használnak lámpát. Én szikrázó napsütés mellett is favorizálom a lámpahasználatot, ezek viszont este 9 - fél 10 körül is nagyrészt lámpa nélkül közlekednek, esetleg nagy kegyet gyakorolva bekapcsolják a helyzetjelzőjüket.
 
Korzikán olyan fekvőrendőrök voltak, hogy olyanokat még soha életemben nem láttam. Egyrészt idétlen helyre teszik őket, másrészt egymás után egy csomót, harmadrészt pedig olyan magasat, hogy úgy kell áthajtani rajtuk, mintha egy magas padkára hajtanék fel. Gyilkolja a gépezetet!!!
 
No és persze csigaevő barátaink semmilyen idegen nyelvet sem beszélnek, legyen az étterem, vagy bármilyen bolt.
És milyen volt 3 nővel nyaralni? Elvihettél volna engem is... lemostam volna az ablakod... vagy valami. Sütöttem volna csevapot!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #7967 Dátum: 2006.06.24 szombat, 09:15:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 

Ezeket a képeket nyugodtan be lehetne rakni katalógusfotóként. Egyébként gyönyörű a facelift előtti 4ajtós fekete Mondejó (nekem is olyan van Cheesy )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7968 Dátum: 2006.06.24 szombat, 11:46:00 »

Sziasztok,  
Bedöglött az ablakmosó szivattúm (2001 MkIII. TDDI) Azt hallottam/olvastam korábban,hogy a korai meghibásodás valami típushiba és a gyári motor cseréje helyett létezik olcsóbb megoldás. Házilag kivitelezhető a csere, akna v. emelő kell hozzá?
Javaslatokat előre is köszönöm.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7969 Dátum: 2006.06.24 szombat, 12:56:00 »

Hali akna kell, különben nem tudod leszedni a motorvédő műanyagburkolatot!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7970 Dátum: 2006.06.24 szombat, 13:12:00 »

Jelentem hazaérkeztünk a nyaralásból, Korzika szigetéről. Jól éreztük magunkat, pancsiztunk, barnultunk meg miegyéb Smiley
 
2 hét alatt 4100 km-t tettünk meg a TDCi Mondival. Az átlagfogyasztás tetőcsomagtartóval, illetve tetőbox-szal használva 6,7 literre jött ki. Szerintem ez nem rossz érték, ha hozzáveszem, hogy a kocsi teljes terhelést kapott és a légkondi is végig ment.  
 
Korzika: az utak nagyon keskenyek és kanyargósak. A szerpentineken mindig dudálni kell a kanyarok előtt. A franciák nagyon hülyén vezetnek, 10-ből 9 autó törve van. Vadiúj járgányok is mind töröttek és karcosak. Fájt a szívem értük - mi viszont karc nélkül úsztuk meg a szigetet Smiley
 
Ízelítőül néhány fotó:
 

 

 

 

 

 

Szia!
Nagyon szép helyen jártatok, biztos sok szép élménnyel tértetek haza!
Grat!
Franciák...Nagyon rátarti nép ( biztos van kivétel ), még a németübermenschen is túltesznek.
Szal, üdv itthon körünkben!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7971 Dátum: 2006.06.24 szombat, 13:44:00 »

Sziasztok,  
Bedöglött az ablakmosó szivattúm (2001 MkIII. TDDI) Azt hallottam/olvastam korábban,hogy a korai meghibásodás valami típushiba és a gyári motor cseréje helyett létezik olcsóbb megoldás. Házilag kivitelezhető a csere, akna v. emelő kell hozzá?
Javaslatokat előre is köszönöm.
Akna valóban jó lenne hozzá. A jobb első kerékjárati burkolatot is le kell bontani. A gyári helyett találtam kicsit olcsóbb megoldást a 13 helyett. A ferihegyre vezető úttól nem messze találtam egy Ford bontót. Az emberke adott nekem egy utángyártott de új MKII-es ablakmosótartály motort 5-ért. Ugyen úgy néz ki, csak a két cső kivezetése nem ugyen arra áll mint a III-asén, és ezért kellett egy kis csövet még rátoldani. Ügyelni arra, hogy  ne kerved össze a két csövet!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7972 Dátum: 2006.06.24 szombat, 13:51:00 »

Sziasztok,  
Bedöglött az ablakmosó szivattúm (2001 MkIII. TDDI) Azt hallottam/olvastam korábban,hogy a korai meghibásodás valami típushiba és a gyári motor cseréje helyett létezik olcsóbb megoldás. Házilag kivitelezhető a csere, akna v. emelő kell hozzá?
Javaslatokat előre is köszönöm.
Közben megtaláltam az elérhetőségeit is: 1174. Budapest, Lőrinci u. 31. 1/256-4070
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #7973 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 08:11:00 »

Közben megtaláltam az elérhetőségeit is: 1174. Budapest, Lőrinci u. 31. 1/256-4070
köszönöm az ötleteket, úgy látom apáméknál ki kell pakolnom a lomtárnak használt aknát.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7974 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 11:39:00 »

Szia!
Nagyon szép helyen jártatok, biztos sok szép élménnyel tértetek haza!
Grat!
Franciák...Nagyon rátarti nép ( biztos van kivétel ), még a németübermenschen is túltesznek.
Szal, üdv itthon körünkben!

Képzeld, 3 nővel volt!!! Ilyen csak a mesében van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #7975 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 12:11:00 »

Képzeld, 3 nővel volt!!! Ilyen csak a mesében van.
Szia!
Ne szomorkodj, most Srac-nak így alakult! De, mintha TE is emlegettél volna többes-számban NŐ-t? Mondeo-vásárlás kapcsán. Csak nehogy elkezdődjön egy licitálás, ki tud több Hölgyet magával vinni!  
Mert van még dobogós némbörvan, 4+1. Vagy 5+0. ( ez utóbbi, amikor a férfi kimarad Mondeó-ból, és nézi, amint 5 Hölgy eltép a Mondijával.  
)
Üdv:  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7976 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 13:18:00 »

Meg tudná valaki mondani, hogy III-as Mondeo kombinál a csomagtérajtó két szélénél a távolságot hogyan lehet állítani. Nem a lámpa és az ajtó közötti résről beszélek, hanem amikor az egyik oldal a lökhárítóhoz  közelebb van, mint az ellentétes oldal. / Ez egyébként úgy látom elég sok mondeonál "betegség" csak esetleg másokat nem zavar annyira, mint engem./ Segítségeteket előre is köszönöm!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7977 Dátum: 2006.06.25 vasárnap, 14:51:00 »

Szia!
Ne szomorkodj, most Srac-nak így alakult! De, mintha TE is emlegettél volna többes-számban NŐ-t? Mondeo-vásárlás kapcsán. Csak nehogy elkezdődjön egy licitálás, ki tud több Hölgyet magával vinni!  
Mert van még dobogós némbörvan, 4+1. Vagy 5+0. ( ez utóbbi, amikor a férfi kimarad Mondeó-ból, és nézi, amint 5 Hölgy eltép a Mondijával.  
)
Üdv:  

Igen, nálunk volt 4+1, de abból 3 gyerek.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #7978 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 15:59:00 »

Kopog valami úgy egy hónapja a kombi 2003-as mondim hátuljában, mintha a felfüggesztés környékéről hallanám. Mentem vele mostanában egy -két irdatlanul rossz úton. Mit gondoltok?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7979 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 16:02:00 »

csak kíváncsiságból kérdezem, mennyiért vesztegetnek  130 LE-s TDCi motort mkIII-ba?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7980 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 16:48:00 »

Kopog valami úgy egy hónapja a kombi 2003-as mondim hátuljában, mintha a felfüggesztés környékéről hallanám. Mentem vele mostanában egy -két irdatlanul rossz úton. Mit gondoltok?
Kézifékkötél. Nekem is volt ilyen: kábelszorítóval leszorítják, és annyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #7981 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 19:50:00 »

Kopog valami úgy egy hónapja a kombi 2003-as mondim hátuljában, mintha a felfüggesztés környékéről hallanám. Mentem vele mostanában egy -két irdatlanul rossz úton. Mit gondoltok?
Z kar az. Kb. 5ezer HUF, és 15-ös kulcs kell hozzá, meg talán 5-ös imbusz. Meg egy emelő.
Ellenőrizheted, ha aláfekszel, és megfogod a gömbtámasz részét, és valaki oldalirányba megrángatja az autót.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7982 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 20:59:00 »

srac!
 
Tényleg nagyon jó képek!
Üdv.itthon.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7983 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 21:17:00 »

Kopog valami úgy egy hónapja a kombi 2003-as mondim hátuljában, mintha a felfüggesztés környékéről hallanám. Mentem vele mostanában egy -két irdatlanul rossz úton. Mit gondoltok?
kutyacsont... hátsó stabilizátor kitámasztó...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7984 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 21:20:00 »

agostonb,
 
Z kar ? Az ugye nem a kutyacsont ?
Nekem is zorog valami hatul, tipikusan akkor, ha gorongyos uton haladok. Mar mindent megneztem ami tolem tellett akna hijjan. Idegesit
Nem valoszinu, hogy a kezifekkotel, mert az eleg jol rogzitve van...Ilyen Z mint zorro van az en verdamban is, vagy ez csak kombi kivaltsag ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7985 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 21:21:00 »

nalam most csereltek hatso kutyagumit, ize csontot
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7986 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 21:39:00 »

agostonb,
 
Z kar ? Az ugye nem a kutyacsont ?
Nekem is zorog valami hatul, tipikusan akkor, ha gorongyos uton haladok. Mar mindent megneztem ami tolem tellett akna hijjan. Idegesit
Nem valoszinu, hogy a kezifekkotel, mert az eleg jol rogzitve van...Ilyen Z mint zorro van az en verdamban is, vagy ez csak kombi kivaltsag ?
Nem valószínű? Elég valószínű. Mondom, hogy nálam is volt, és nemcsak nálam, több embernél is volt, és érdekes módon rögtön tudták, ahogy megemlítettem, rögtön ment is a kábelszorítóért. Meg is oldódott azonnal. Szóval...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #7987 Dátum: 2006.06.27 kedd, 08:19:00 »

agostonb,
 
Z kar ? Az ugye nem a kutyacsont ?
Nekem is zorog valami hatul, tipikusan akkor, ha gorongyos uton haladok. Mar mindent megneztem ami tolem tellett akna hijjan. Idegesit
Nem valoszinu, hogy a kezifekkotel, mert az eleg jol rogzitve van...Ilyen Z mint zorro van az en verdamban is, vagy ez csak kombi kivaltsag ?
Nekem sedan van és van. Hát persze hogy mindben van.  segít az autónak, hogy kanyarban ne akarjon felborulni. Elől műanyag a Z kar 2 gömbtámasszal a végén (és ő tényleg "Z" alakú, mert ellenkező irányban állnak a csapjai), hátul viszont fémpálca 2 végén gömbcsuklókkal, de egyirányba álló csapokkal.
Úgy 100ezernél cserélni kell a hátsót szinte biztosan.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7988 Dátum: 2006.06.27 kedd, 08:24:00 »

thx!
 
Majd akkor megnezetem vik kollegaval... A kutyacsont tuti jo, mert most lett cserelve. A kezifekkotel...hat vegulis, occsobb es eccerubb lenne, mint egy ilyen Z izemicsoda
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #7989 Dátum: 2006.06.27 kedd, 08:35:00 »

thx!
 
Majd akkor megnezetem vik kollegaval... A kutyacsont tuti jo, mert most lett cserelve. A kezifekkotel...hat vegulis, occsobb es eccerubb lenne, mint egy ilyen Z izemicsoda
Nem hiszem, hogy a kézifék kütyü ócsóbb lenne, mer a kutyacsont csak 5ezerHUF.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7990 Dátum: 2006.06.27 kedd, 08:41:00 »

agostonb,
 
mee, a gyorskotozo 5k ? jo, ha a szerviz adja, akko biztosan
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7991 Dátum: 2006.06.27 kedd, 08:42:00 »

agostonb,
 
kulonbenis a kutyacsont vadi uj! Most vagy gyari hibas vot, vagy eddig birta ?!
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #7992 Dátum: 2006.06.27 kedd, 09:18:00 »

csak kíváncsiságból kérdezem, mennyiért vesztegetnek  130 LE-s TDCi motort mkIII-ba?
a siófoki bontóban, Siófok - Kilitin van egy 115 lovas TDDi. Ha érdekel, hívd fel őket!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7993 Dátum: 2006.06.27 kedd, 10:10:00 »

agostonb,
 
kulonbenis a kutyacsont vadi uj! Most vagy gyari hibas vot, vagy eddig birta ?!
Jah. Én a kutyacsont 5letet eredetileg taqi kollégának írtam. Nem megy tönkre ha most volt cserélve.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7994 Dátum: 2006.06.27 kedd, 10:39:00 »

Nem hiszem, hogy a kézifék kütyü ócsóbb lenne, mer a kutyacsont csak 5ezerHUF.
Nem hit kérdése, kár hogy nem olvasod el, amit írok. Egy kábelszorítóval meg lehet oldani. Csak annyi, hogy a kötél csapkodja a futóművet. A kölséget vegyük 100 forintnak, de te, ha akarod, cseéld ki az ötezer forintos dolgot.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7995 Dátum: 2006.06.27 kedd, 10:45:00 »

Angel,
 
Akkoris csapkodja, ha a gyari rogzites epp es egeszseges ? Es hova rogzitsem ? A kotel egy merevito menten fut. Ahhoz drotozzam oda oszt jovan ? Mozgattam mar kezzel, es eleg nehezen mozdithato, de azert biztos ami ziher...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #7996 Dátum: 2006.06.27 kedd, 10:51:00 »

Srac kollega,
 
Gyonyoru helyen voltatok. A Mondejo meg szebb ! Remelem jol ereztetek magatokat es egymast
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #7997 Dátum: 2006.06.27 kedd, 11:09:00 »

Angel,
 
Akkoris csapkodja, ha a gyari rogzites epp es egeszseges ? Es hova rogzitsem ? A kotel egy merevito menten fut. Ahhoz drotozzam oda oszt jovan ? Mozgattam mar kezzel, es eleg nehezen mozdithato, de azert biztos ami ziher...
Hidd el, hogy a kézifékkötél Cheesy
Nekem is az volt...
Majd most lecserélem a késiféket (még nem tudom, hogy hogy), és majd megnézem, hogy gyárilag kopog-e Cheesy
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #7998 Dátum: 2006.06.27 kedd, 13:25:00 »

Angel,
 
Akkoris csapkodja, ha a gyari rogzites epp es egeszseges ? Es hova rogzitsem ? A kotel egy merevito menten fut. Ahhoz drotozzam oda oszt jovan ? Mozgattam mar kezzel, es eleg nehezen mozdithato, de azert biztos ami ziher...
Majd lefényképezem, vagy ha találkozunk, megnézem.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #7999 Dátum: 2006.06.27 kedd, 13:27:00 »

Nem hit kérdése, kár hogy nem olvasod el, amit írok. Egy kábelszorítóval meg lehet oldani. Csak annyi, hogy a kötél csapkodja a futóművet. A kölséget vegyük 100 forintnak, de te, ha akarod, cseéld ki az ötezer forintos dolgot.
Mielőtt aknára futnék, a kézifékkötél hol fut pontosan? Én a kopogást bal hátulról hallom de most már egyre idegesítőbb.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 153 154 155 156 157 158 159 [160] 161 162 163 164 165 166 167 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.351 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.