Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 12:30:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21494716 alkalommal)
0 Felhasználó és 308 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #8650 Dátum: 2006.08.02 szerda, 20:42:00 »

Mer a pcsúcs 360, mi? A jóindulat megvan benned...
Túlzott egy picit, de azért a 160-200 sem túl vidám...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8651 Dátum: 2006.08.02 szerda, 22:13:00 »

Csak egyet fogadj meg: Te soha senkinek ne ajánld fel, hogy a Te autódról bikázhat. Jöhet egy kósza áram, ami teljesen hazavágja a komputert, és akkor ...
 
És sztem 40km nem egyenlő egy akksitöltéssel. Sztem mindenkéépen tölteni kell, és akkor nagy eséllyel el is felejheted ezt au eseted egy darabig. De ez az akksi soha nem lesz már a régi. Ezek után jön a cellazárlat...
Én a télen Szlovákiában a barátunk off Zafiráját egy héten át a -18 fokban minden reggel bikáztam a saját akkumról, volt olyan nap, hogy kétszer is. Az én autóm ezt megúszta, sőt pöccre indult izzítás után.
Éljen a Mondeo!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8652 Dátum: 2006.08.03 csütörtök, 00:17:00 »

Ez normális hogy igy kapcsol a ventilátorod!Énis voltam vele klimásnál mert azt hittem hogy rossz de megnyugtatott hogy ezek ilyenek azota megnéztem egy csomo mondit azok is ezt csinálják.Ugy hogy ez igy OK!!!
De az is normális hogy 15 másodpercenként kapcsol ki és be a nagyobbik ventillátor, amikor ott van egy kisebb és az is eltudná végezni folyamatosabb üzemben a hütést.Ez a klímás bizton állította hogy előtét ellenállás hiba.Engem ez a sűrű ki-be kapcsolás zavar.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8653 Dátum: 2006.08.03 csütörtök, 13:14:00 »

pedro,
 
ez nálam is ilyen, jó ellenállással is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8654 Dátum: 2006.08.03 csütörtök, 22:44:00 »

pedro,
 
ez nálam is ilyen, jó ellenállással is.
Akkor bele kell törödnöm ?!
A TDCI-knél sem változtattak ezen? Korábbi autómon sokkal csendesebb és egyenletesebb volt a klíma ketyegése.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8655 Dátum: 2006.08.03 csütörtök, 23:13:00 »

Akkor bele kell törödnöm ?!
A TDCI-knél sem változtattak ezen? Korábbi autómon sokkal csendesebb és egyenletesebb volt a klíma ketyegése.
pedro,
 
igen, ez ilyen.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8656 Dátum: 2006.08.04 péntek, 08:41:00 »

Csinalt mar valaki komplett szivosor oldali tisztitast ? Ertem ez alatt, hogy a moci elott levo fekete muanyag bizbaxt levette, a levegojaratokat kipucovalta stb. ? Mennyire gazos melo ? Azt mar latom, hogy akna kene hozza, de sajna nekem olyan nincs
Multkor lekaptam az alapjarati mocit, es hat eleg dzsuvas volt a motor oldali levego jarat.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8657 Dátum: 2006.08.04 péntek, 08:56:00 »

Csinalt mar valaki komplett szivosor oldali tisztitast ? Ertem ez alatt, hogy a moci elott levo fekete muanyag bizbaxt levette, a levegojaratokat kipucovalta stb. ? Mennyire gazos melo ? Azt mar latom, hogy akna kene hozza, de sajna nekem olyan nincs
Multkor lekaptam az alapjarati mocit, es hat eleg dzsuvas volt a motor oldali levego jarat.
Zacci!
Sztem nem kell akna hozzá, mer én is szedtem már le akna nélkül. A legalacsonyabban az EGR van abban a körben, az meg fentről szerelhető.
1ébként max.1 óra a szétszerelés, és ua. a vissza. Dízelnél még nekem az izzítógyertyákat is le kellett elektromosan kötnöm.
Ha már itt vagyunk. Készülök szétszedni és kitakarítani (mert múltkor nem volt időm), és gondoltam akkor már érdemes lenne az izzítógyertyákat is kitekernem. Vlaki tudja hogy mi a jobb neki? Meleg, vagy hideg motor? Mer nem kéne beleszakítani. Épp ezért tekergetném ki őket, hogy ne ragadjanak végleg be. Ez már a szívótorokhoz képest max. 10perc.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8658 Dátum: 2006.08.04 péntek, 09:20:00 »

pedro,
 
ez nálam is ilyen, jó ellenállással is.
Ki-be kapcsolgat? Szerintem az nem OK.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8659 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:11:00 »

agostonb,
 
ahum, tehat akkor elvileg akna nelkul is szetszedheto...Mondjuk felulrol latom a csavarokat is, szal akkor elvileg...Le szeretnem kapni kompletten aztaz egesz fekete muanyag izemicsodat, mert pl. mogotte vannak ilyen szelepek, amiket ki kene tisztitani. A szelepeket meg egy vakuumos izemicsoda vezerli fordulatszamtol fuggoen. Ebbol adodik egy csucs a nyomatekgorben. Valami aramlas kavaro lapoknak hijjak vagymi, es nagyobb fordulatszamon aktivizalodik.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8660 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:14:00 »

mleslie,
 
OMV-nel banya helyett valami trutyit sikerult taknyolnom. Tank mosas bejaccot. Es valceg e-miatt nyiffant ki a katalizatorom. De legalabb nem a porlasztocsucsok 360e helyett kerult kb. 30ba
de te azóta már nem tankolsz az őemvénél, mióta kimosták a tankodat, vagy mégis?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8661 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:16:00 »

agostonb,
 
konkretan errol van szo, csak a kepen a motor felol mutatjak az egesz muanyag izemicsodat.
 
szivosor
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8662 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:19:00 »

Pablo,
 
mivel az OMV is elvileg markas kut, igy arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy ezek utan tok mind1, hogy hol taknyolok. De konkretan annal a kutal mar soha tobbet ! Azota taknyoltam tecsos kutnal, OMV-nel (masiknal, nem annal a bizonyosnal), MOL-nal stb. es nem volt gond. Egyebkent ez szerintem barmellik benyakutnal elofordulhat, hogy trutyit tankolsz, mert felszivja a godor aljabol a salakot.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8663 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:20:00 »

pablo,
 
De az tuti, hogy egy ilyen manover utan, ha TDCI-m lett volna, akkor nemcsak tank pucolas es kati csere, hanem porlaszto csucsok is megnyekkentek volna
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8664 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:22:00 »

pablo,
 
De az tuti, hogy egy ilyen manover utan, ha TDCI-m lett volna, akkor nemcsak tank pucolas es kati csere, hanem porlaszto csucsok is megnyekkentek volna
valószínűleg. ez a kati csere tetszik...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8665 Dátum: 2006.08.04 péntek, 11:39:00 »

agostonb,
 
ahum, tehat akkor elvileg akna nelkul is szetszedheto...Mondjuk felulrol latom a csavarokat is, szal akkor elvileg...Le szeretnem kapni kompletten aztaz egesz fekete muanyag izemicsodat, mert pl. mogotte vannak ilyen szelepek, amiket ki kene tisztitani. A szelepeket meg egy vakuumos izemicsoda vezerli fordulatszamtol fuggoen. Ebbol adodik egy csucs a nyomatekgorben. Valami aramlas kavaro lapoknak hijjak vagymi, es nagyobb fordulatszamon aktivizalodik.
Zacci!
Már akartam kérdezni máskor is miféle TISed van hogy Explorer-es?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #8666 Dátum: 2006.08.04 péntek, 13:40:00 »

Pablo,
 
mivel az OMV is elvileg markas kut, igy arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy ezek utan tok mind1, hogy hol taknyolok. De konkretan annal a kutal mar soha tobbet ! Azota taknyoltam tecsos kutnal, OMV-nel (masiknal, nem annal a bizonyosnal), MOL-nal stb. es nem volt gond. Egyebkent ez szerintem barmellik benyakutnal elofordulhat, hogy trutyit tankolsz, mert felszivja a godor aljabol a salakot.
Szerintem folyamatosan trutyit tankolsz, csak épp akkor annál a kútnál dobta be az autó a törölközőt ....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8667 Dátum: 2006.08.04 péntek, 18:54:00 »

Elég lesz egy helyre eírnod! Mindegyiket olvassuk és ha tudunk természetesen segítünk is.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #8668 Dátum: 2006.08.04 péntek, 19:35:00 »

Rendben.. Csak hirtelen nem tudtam hová is írjam... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8669 Dátum: 2006.08.04 péntek, 20:04:00 »

Nem bízol Magadban???
Egy beíráson belűl 2x írod le ugyanazt???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8670 Dátum: 2006.08.04 péntek, 20:19:00 »

hmmm.. hát igen, most látom... bizonytalan vagyok..vagy mégsem...Huh? Smiley
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8671 Dátum: 2006.08.05 szombat, 17:39:00 »

gyelekek...Ha uresben felig benyomom a kuplung pedalt, akkor ilyen zakatolo hangot hallok. Ezmiez ? Kinyomocsapagy ? Nem veszes a hangja, de azert halkan hallani. Namost, ha teljesen benyomom, akkor nincs zakatolas, es akkor sem, ha nem nyomom be. Csak ugy kb. fel uton.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8672 Dátum: 2006.08.05 szombat, 22:59:00 »

gyelekek...Ha uresben felig benyomom a kuplung pedalt, akkor ilyen zakatolo hangot hallok. Ezmiez ? Kinyomocsapagy ? Nem veszes a hangja, de azert halkan hallani. Namost, ha teljesen benyomom, akkor nincs zakatolas, es akkor sem, ha nem nyomom be. Csak ugy kb. fel uton.
Ne nyomogasd félútig...amúgy tárcs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8673 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 09:05:00 »

Lehetne egy láma kérdésem?
De nem röhögjetek ki!
Még sosem volt klímás autóm és egy kicsit bizonytalan vagyok...
Azt tudom, hogy most tudok külső levegőt simán klíma nélkül fújatni a kocsiba, és akkor csak a ventillátorok mennek a klíma nem.
De télen lehet fűteni a klíma nélkül, vagy csak annak a segítségével? (automata hőm. szab.-os a klímám)
Ja és ha a belső levegő keringetést kiválasztom, akkor sem megy a klíma ugye?
Tudom, hogy gagyikat kérdezek, de ez a dolog még új nekem, és nagyon nem vagyok tisztában a működésével...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8674 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 09:40:00 »

mleslie
hamajd egyszer egy paras hajnalon rafujatod a klimat a szelvedero ra fogs zjonni hogy a klimat nem csak a nagy nyari melegekben lehet hasznalni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8675 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 10:10:00 »

Lehetne egy láma kérdésem?
De nem röhögjetek ki!
Még sosem volt klímás autóm és egy kicsit bizonytalan vagyok...
Azt tudom, hogy most tudok külső levegőt simán klíma nélkül fújatni a kocsiba, és akkor csak a ventillátorok mennek a klíma nem.
De télen lehet fűteni a klíma nélkül, vagy csak annak a segítségével? (automata hőm. szab.-os a klímám)
Ja és ha a belső levegő keringetést kiválasztom, akkor sem megy a klíma ugye?
Tudom, hogy gagyikat kérdezek, de ez a dolog még új nekem, és nagyon nem vagyok tisztában a működésével...
Szia!
Egy mikrotali lehet, segítene Neked!
Holnap délután/este? Viszem a kezelési könyvem.
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8676 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 10:14:00 »

Lehetne egy láma kérdésem?
De nem röhögjetek ki!
Még sosem volt klímás autóm és egy kicsit bizonytalan vagyok...
Azt tudom, hogy most tudok külső levegőt simán klíma nélkül fújatni a kocsiba, és akkor csak a ventillátorok mennek a klíma nem.
De télen lehet fűteni a klíma nélkül, vagy csak annak a segítségével? (automata hőm. szab.-os a klímám)
Ja és ha a belső levegő keringetést kiválasztom, akkor sem megy a klíma ugye?
Tudom, hogy gagyikat kérdezek, de ez a dolog még új nekem, és nagyon nem vagyok tisztában a működésével...
mleslie,
 
A klíma azért automata, mert érzékeli a belső/külső hőmérsékletet, a hűtővíz hőmérsékletét, még a napsütés erősségét is és a beálított hőfokot mindezek alapján biztosítja. Vagyis télen fűteni fog, jó meleget csinál az utastérben.
Te a klíma alatt nyilván a hűtést érted, ami többletfogyasztással jár, nos ez télen természetesen nem megy automata módban, 4 fok alatt a klíma automatikusan egyáltalán nem kapcsol be, még ha LO álásban is állítod. Ha bekapcsolod az AC gombbal a kézi klímát, akkor az elindul, bármekkora a külső hőmérséklet. Ezt kell használni télen is hetente pár percre, hogy a klímarendszer kenése meglegyen ekkor is.
 
A belső levegő keringetés önállóan működik, nincs kapcsolata a klímával, illetve az automata egyes extrém esetekben bekapcsolhatja.
 
A belső párátlanító gomb bekapcsolásakor is elindul a klíma, mert az szárítja  a belső levegőt, így jobban eltünteti a párát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8677 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 10:15:00 »

mleslie,
 
A klíma azért automata, mert érzékeli a belső/külső hőmérsékletet, a hűtővíz hőmérsékletét, még a napsütés erősségét is és a beálított hőfokot mindezek alapján biztosítja. Vagyis télen fűteni fog, jó meleget csinál az utastérben.
Te a klíma alatt nyilván a hűtést érted, ami többletfogyasztással jár, nos ez télen természetesen nem megy automata módban, 4 fok alatt a klíma automatikusan egyáltalán nem kapcsol be, még ha LO álásban is állítod. Ha bekapcsolod az AC gombbal a kézi klímát, akkor az elindul, bármekkora a külső hőmérséklet. Ezt kell használni télen is hetente pár percre, hogy a klímarendszer kenése meglegyen ekkor is.
 
A belső levegő keringetés önállóan működik, nincs kapcsolata a klímával, illetve az automata egyes extrém esetekben bekapcsolhatja.
 
A belső párátlanító gomb bekapcsolásakor is elindul a klíma, mert az szárítja  a belső levegőt, így jobban eltünteti a párát.
bakker! Tomi! ha tudom, ogy ébren vagy, akkor felhívlak, mert minitali volt itt a SPAR alatt... vagy inkább mikortali...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8678 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 10:21:00 »

Kolléga,
 
Én 7-kor kelek. Hétvégén is. Szólj nyogodtan, megyek, mint a szél. Kivel találkoztatok?
Egész pontosan csak hétvégén, mert hétközben 5.45-kor.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8679 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 10:21:00 »

bakker! Tomi! ha tudom, ogy ébren vagy, akkor felhívlak, mert minitali volt itt a SPAR alatt... vagy inkább mikortali...
Kolléga,
 
Én 7-kor kelek. Hétvégén is. Szólj nyogodtan, megyek, mint a szél. Kivel találkoztatok?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8680 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 10:34:00 »

Nekem valtozo mikor kelek, van egy 4 honapos csorgo oram, az kelt amikor felebred:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8681 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 14:38:00 »

Kolléga,
 
Én 7-kor kelek. Hétvégén is. Szólj nyogodtan, megyek, mint a szél. Kivel találkoztatok?
Nem tudsz aludni? Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #8682 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 14:41:00 »

Kolléga,
 
Én 7-kor kelek. Hétvégén is. Szólj nyogodtan, megyek, mint a szél. Kivel találkoztatok?
Bodicsek+család, SGabó mondijának új tulaja, SGabó személyesen, meg a jó öreg gázolajfüstölő... Egész jól hangzott a megnyekkent kipum a viszonylag zárt térben... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8683 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 14:42:00 »

Bodicsek+család, SGabó mondijának új tulaja, SGabó személyesen, meg a jó öreg gázolajfüstölő... Egész jól hangzott a megnyekkent kipum a viszonylag zárt térben... Smiley
nagyon komoly volt a hangja! szerintem hagyd így!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8684 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 14:44:00 »

kemély=kemény... Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8685 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 14:44:00 »

nagyon komoly volt a hangja! szerintem hagyd így!!!
Már kész van. Sad Lehet, megint keresek vmi kemély kocsibejárót, aztán kövérgáz... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8686 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 16:08:00 »

Bodicsek+család, SGabó mondijának új tulaja, SGabó személyesen, meg a jó öreg gázolajfüstölő... Egész jól hangzott a megnyekkent kipum a viszonylag zárt térben... Smiley
És ebből kihagytatatok? Szégyeljétek magatokat!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8687 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 16:24:00 »

És ebből kihagytatatok? Szégyeljétek magatokat!
ensuldigung bite!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8688 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 17:47:00 »

És ebből kihagytatatok? Szégyeljétek magatokat!
én tényleg azt hittem még vasárnap reggel 9-kor alszol. én rettentően utálom magamat, amikor vasárnap telefonálok valahova. bár ha valaki em akarja, hogy felhívják, akkor kapcsolja ki, de mindegy. nekem mindig azt mondták, hogy vasárnap nem illik. bár ez a dolog már kissé elavultnak tűnik...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8689 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 18:36:00 »

Kérem segítsen, aki tud. Balatonfenyvesen ragadt a Mondim (TDCI). Valószínűleg megállt a vízpumpám, mert pillanatok alatt felforr a víz. Van valakinek Balaton környéki szervízben kapcsolata vagy autómentős ismerőse. Előre is kösz.
tecse
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8690 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 18:42:00 »

Balatonfűzfőn van ismerős. Van trélerük is, de ha olyan az eset és a helyzet, akkor a helyszínen is megcsinálja Neked!
monduk ez kb 80 km egymástól...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8691 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 18:42:00 »

Kérem segítsen, aki tud. Balatonfenyvesen ragadt a Mondim (TDCI). Valószínűleg megállt a vízpumpám, mert pillanatok alatt felforr a víz. Van valakinek Balaton környéki szervízben kapcsolata vagy autómentős ismerőse. Előre is kösz.
tecse
Balatonfűzfőn van ismerős. Van trélerük is, de ha olyan az eset és a helyzet, akkor a helyszínen is megcsinálja Neked!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8692 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 18:59:00 »

monduk ez kb 80 km egymástól...
Tudzs adni valami elérhetőséget hozzájuk? Holnap reggel beszélnék velük. Kösz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8693 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 19:07:00 »

én tényleg azt hittem még vasárnap reggel 9-kor alszol. én rettentően utálom magamat, amikor vasárnap telefonálok valahova. bár ha valaki em akarja, hogy felhívják, akkor kapcsolja ki, de mindegy. nekem mindig azt mondták, hogy vasárnap nem illik. bár ez a dolog már kissé elavultnak tűnik...
Engem hívhattok bármikor te is és Árpi is!
 
Amúgy Árpi még "tartozik" egy felnitisztító próbával, az külön tanulságos lesz, mennyire működik a szer. Arra meg majd titeket nem hívlak...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8694 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 20:45:00 »

Tudzs adni valami elérhetőséget hozzájuk? Holnap reggel beszélnék velük. Kösz.
adj valami elérhetőséget és küldöm!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8695 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 20:45:00 »

Engem hívhattok bármikor te is és Árpi is!
 
Amúgy Árpi még "tartozik" egy felnitisztító próbával, az külön tanulságos lesz, mennyire működik a szer. Arra meg majd titeket nem hívlak...
de Árpit se!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8696 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 21:02:00 »

adj valami elérhetőséget és küldöm!
tecse35@gmail.com
Kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8697 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 21:28:00 »

mail ment...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8698 Dátum: 2006.08.06 vasárnap, 21:52:00 »

tecse
siofokon van ford markaszerviz... En egyszer voltam naluk, mikor vettem a kocsit, nem volt panaszom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8699 Dátum: 2006.08.07 hétfő, 00:01:00 »

Engem hívhattok bármikor te is és Árpi is!
 
Amúgy Árpi még "tartozik" egy felnitisztító próbával, az külön tanulságos lesz, mennyire működik a szer. Arra meg majd titeket nem hívlak...
Nincs elfelejtve a dolog, a kegyszerek bekészítve kesztyűtartiba, talival meg gondoltam várni kéne köv 7végéig, 2 okból: Samsara most nincs itthon, meghát a minitalis esőkabátodat hagyni kéne megszáradni...
Jövőhét vége SGabónak is jó, ezt vele már megdumcsiztam...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.14 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.