Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 08:34:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 175 176 177 178 179 180 181 [182] 183 184 185 186 187 188 189 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21492385 alkalommal)
0 Felhasználó és 370 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9050 Dátum: 2006.09.02 szombat, 12:30:00 »

Angel,
 
Az szerinted megoldas ? Egy kozel 7millas verdat 0.5-1 evente hordjam fenyezobe ? Ennel azert jobb megoldast szeretnek... Arra gondoltam, hogy felkeresem azta fenyezot szigetszentmikloson, es elpanaszolom neki a dolgot, hatha o meg tudja csinazni rendesen. De elotte leszongoraxzom a dolgot a ford-al, hogy nem bizok az o rendszerukben, igy kerem fizessek ki a szigetzentmiklosi ajtojavitas arat, es akkor nem uvoltom le a hajukat.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9051 Dátum: 2006.09.02 szombat, 12:37:00 »

Angel,
 
Az szerinted megoldas ? Egy kozel 7millas verdat 0.5-1 evente hordjam fenyezobe ? Ennel azert jobb megoldast szeretnek... Arra gondoltam, hogy felkeresem azta fenyezot szigetszentmikloson, es elpanaszolom neki a dolgot, hatha o meg tudja csinazni rendesen. De elotte leszongoraxzom a dolgot a ford-al, hogy nem bizok az o rendszerukben, igy kerem fizessek ki a szigetzentmiklosi ajtojavitas arat, es akkor nem uvoltom le a hajukat.
Szerintem a tiéd közel nem 7 milliós. Csak volt...
 
Egyébként pont ezt tenném, amit írtál.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9052 Dátum: 2006.09.02 szombat, 12:43:00 »

Angel,
 
Csak volt..igen, csak volt. De ettol meg a garancia az garancia. Es ha pl. ajandekba kaptam volna a verdat ? Akkor nem jar a gari, vagy kussoljak ? Meg egy olcso kiskategorias autonal sem megengedheto ma egy ilyen rozsdasodas. Foleg akkro nem, ha 1x ev garit adnak a kasztnira.
Egyebkent ujjonan kb. 7millaert lehetne megkapni, persze tempomattal
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9053 Dátum: 2006.09.02 szombat, 12:51:00 »

Angel,
 
Csak volt..igen, csak volt. De ettol meg a garancia az garancia. Es ha pl. ajandekba kaptam volna a verdat ? Akkor nem jar a gari, vagy kussoljak ? Meg egy olcso kiskategorias autonal sem megengedheto ma egy ilyen rozsdasodas. Foleg akkro nem, ha 1x ev garit adnak a kasztnira.
Egyebkent ujjonan kb. 7millaert lehetne megkapni, persze tempomattal
Nem, teljesen egyetértek, ennek persze nem sok köze van az értékéhez. Tényleg nem jó dolog, hogy ilyesmivel kell foglalkozni. Harcolj.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #9054 Dátum: 2006.09.02 szombat, 14:14:00 »

Angel,
 
Csak volt..igen, csak volt. De ettol meg a garancia az garancia. Es ha pl. ajandekba kaptam volna a verdat ? Akkor nem jar a gari, vagy kussoljak ? Meg egy olcso kiskategorias autonal sem megengedheto ma egy ilyen rozsdasodas. Foleg akkro nem, ha 1x ev garit adnak a kasztnira.
Egyebkent ujjonan kb. 7millaert lehetne megkapni, persze tempomattal
Cseréltesd ki velük egy újra - minimum Cheesy elfogadható még ha szétszedik az egészet a kaszniról lemarják a festéket, rozsdát kicsiszolják és utána galvanizálják az egészet, majd fényezik és összerakják Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9055 Dátum: 2006.09.02 szombat, 19:42:00 »

Beszéltem a kisujszállási ford szervízvezetőjével.Feldobtam neki ezt a festési garanciális problémát.
Elmondta,hogy csak úgy van garancia,ha évente 1x beviszed átvizsgálásra.Ezt átlag a tulajok nem tudják.De ő úgy szokta csinálni,hogy 1-1 szervíz során felirja,hogy karosszéria átvizsgálás /20 perc./ és akkor ez is megvan.
Mindent az ügyfelekért!-:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9056 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 12:04:00 »

És mi volt a baj? Miért folyt a gázolaj?
Mert nem volt kicserélve a gázolajszűrő, és eldugult.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9057 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 12:09:00 »

Angel,
 
Az szerinted megoldas ? Egy kozel 7millas verdat 0.5-1 evente hordjam fenyezobe ? Ennel azert jobb megoldast szeretnek... Arra gondoltam, hogy felkeresem azta fenyezot szigetszentmikloson, es elpanaszolom neki a dolgot, hatha o meg tudja csinazni rendesen. De elotte leszongoraxzom a dolgot a ford-al, hogy nem bizok az o rendszerukben, igy kerem fizessek ki a szigetzentmiklosi ajtojavitas arat, es akkor nem uvoltom le a hajukat.
Valószinűleg aki fényezte nem rendesen csinálta meg, ez nem az autó hibája.
Ha rövid időn belül újra előjön, akkor fel kell vásárolni az MK2 készleteket, nekem úgyis az tetszik a legjobban. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #9058 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 12:12:00 »

Mik károsodtak?
- Generátor
- Üzemanyagvezetékek
- Üzemanyagszűrő
- Idegrendszerem
hát ez komoly! nagyon sajnálom és örülök, hogy jobban vagytok!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9059 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 15:45:00 »

Zsoel,
 
Azert azt jo ha tudja a kedves szervizvezeto, hogy vannak bizonyos kotelezetsegei a szerviznek minden 20-es szerviz alkalmaval, bele ertve a karosszeria atvizsgalast. Tehat ez nem egy plussz dolog, amit jopofin eload, mint kulon atvizsgalas, aztan dongeti a mellet, hogy o milyen uberkafa, hogy meg ezta karosszeria atvizsgalast is megejti, csak eppen ez kotelezo minden szervizlatogatas alkalmaval, mint ahogy sok minden mas kotelezo jellegu egyeb atvizsgalast is meg kellene ejteniuk a szervizeknek, csakhat ugye az atlagos szerviz sajnos kimerul annyiban, hogy olajcsere oszt jovan. Pedig pl. kene 1-2 helyen zsirozni 1-2 dolgot stb.
Ajanlom figyelmebe a Mondeokhoz jaro szerviztajekoztatot, amiben reszletesen le van irva, hogy mit mikor, miert kell ellenorizni egy idoszakos szervizeles alkalmaval. En pl. onnan tom, hogy 160e-nel szelephezagot kell allitani. Errol persze a szervizek tobbsege nem tud es igy nem is tajekoztatja a kedves verda tulajt. Meg kulonbenis, miert kene tudnia a tulajnak, hogy mikor mit kell ellenorizni ? Arra van az idoszakos szerviz, hogy az olyanok, hogy ajto rohadas kideruljon, vagy szelep allitasi szukseglet kideruljon.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #9060 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 16:56:00 »

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! III-as mondeomba azt hiszem a termosztát megadta magát, mert 30 km után kezd melegedni. Cserénél,milyen helyen van, mi mindent kell lebontani, és kb mennyi időt vesz igénybe? Mielött még a szakik hasba akasztanának!!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9061 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 20:47:00 »

hát ez komoly! nagyon sajnálom és örülök, hogy jobban vagytok!
Köszi! Smiley Én is örülök! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #9062 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:25:00 »

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! III-as mondeomba azt hiszem a termosztát megadta magát, mert 30 km után kezd melegedni. Cserénél,milyen helyen van, mi mindent kell lebontani, és kb mennyi időt vesz igénybe? Mielött még a szakik hasba akasztanának!!
jozso,
 
Termosztát ha jól emlékszem 5-6000 a nagyautónál (www.nagyauto.hu), a munka legfeljebb 30 perc a márkaszervizben.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9063 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:27:00 »

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! III-as mondeomba azt hiszem a termosztát megadta magát, mert 30 km után kezd melegedni. Cserénél,milyen helyen van, mi mindent kell lebontani, és kb mennyi időt vesz igénybe? Mielött még a szakik hasba akasztanának!!
az MKII-nél semmit nem kellett hozzá bontani...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9064 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:28:00 »

jozso,
 
Termosztát ha jól emlékszem 5-6000 a nagyautónál (www.nagyauto.hu), a munka legfeljebb 30 perc a márkaszervizben.
És ha van szerelési tehetséged, akkor magad is meg tudod csinálni - egyesek úgy cserélnek itt termosztátot, hogy csak annyi hűtővizet engednek le, hogy a termosztátházban ne legyen víz. Pár csavar ki, a termosztáthoz adnak tömítőgyűrűt, azt betenni, visszatölteni a leengedett vizet.
Ja, és 92 fokos csak gyári Motorcraftot vegyél.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9065 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:29:00 »

És ha van szerelési tehetséged, akkor magad is meg tudod csinálni - egyesek úgy cserélnek itt termosztátot, hogy csak annyi hűtővizet engednek le, hogy a termosztátházban ne legyen víz. Pár csavar ki, a termosztáthoz adnak tömítőgyűrűt, azt betenni, visszatölteni a leengedett vizet.
Ja, és 92 fokos csak gyári Motorcraftot vegyél.
azt hittem azt akarod mondani, hogy 92 fokosan cserélje a vizet...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9066 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:29:00 »

És ha van szerelési tehetséged, akkor magad is meg tudod csinálni - egyesek úgy cserélnek itt termosztátot, hogy csak annyi hűtővizet engednek le, hogy a termosztátházban ne legyen víz. Pár csavar ki, a termosztáthoz adnak tömítőgyűrűt, azt betenni, visszatölteni a leengedett vizet.
Ja, és 92 fokos csak gyári Motorcraftot vegyél.
azt betenni= a termosztátot és a tömítőgyűrűt is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9067 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:36:00 »

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! III-as mondeomba azt hiszem a termosztát megadta magát, mert 30 km után kezd melegedni. Cserénél,milyen helyen van, mi mindent kell lebontani, és kb mennyi időt vesz igénybe? Mielött még a szakik hasba akasztanának!!
És fontos, hogy a termosztátot úgy kell belerakni a házába, hogy az a kis golyó ami a termosztátban van, a házban erre kialakított helyre kerüljön.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9068 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:40:00 »

azt hittem azt akarod mondani, hogy 92 fokosan cserélje a vizet...
Ááááá nem, úgy csak a profik csinálják, hogy nem várják meg, hogy a víz lehűljön... Szerintem Tádénak is menne...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9069 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:46:00 »

Bocsi fiúk, de ha kezd melegedni, akkor inkább a ventillátor nem működik. A termosztát, ha rossz, általában nyitva marad, nem zárva, és nem tud felmelegedni a motor.
 
Szerintem nem a termosztát, hanem hőgomba a hűtőn. Vagy nincs elég víz benne, koszos a hűtő.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #9070 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:53:00 »

Bocsi fiúk, de ha kezd melegedni, akkor inkább a ventillátor nem működik. A termosztát, ha rossz, általában nyitva marad, nem zárva, és nem tud felmelegedni a motor.
 
Szerintem nem a termosztát, hanem hőgomba a hűtőn. Vagy nincs elég víz benne, koszos a hűtő.
Oké, oké, de ha mégis a termosztát, akkor legalább már ezt nem kell leírni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9071 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 21:55:00 »

Bocsi fiúk, de ha kezd melegedni, akkor inkább a ventillátor nem működik. A termosztát, ha rossz, általában nyitva marad, nem zárva, és nem tud felmelegedni a motor.
 
Szerintem nem a termosztát, hanem hőgomba a hűtőn. Vagy nincs elég víz benne, koszos a hűtő.
Szerintem Jozsó úgy gondolja, hogy 30km-t kell megtennie mire megmozdul  a hőfokmérő mutatója.
De ezt Ő tudná pontosan megmondani.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9072 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 22:06:00 »

Szerintem Jozsó úgy gondolja, hogy 30km-t kell megtennie mire megmozdul  a hőfokmérő mutatója.
De ezt Ő tudná pontosan megmondani.
Az lehet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #9073 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 22:07:00 »

Ááááá nem, úgy csak a profik csinálják, hogy nem várják meg, hogy a víz lehűljön... Szerintem Tádénak is menne...
szerintem lassan TáDé menet közben cseréli az ilyen kis apróságokat a vezetőülésből...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9074 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 22:08:00 »

szerintem lassan TáDé menet közben cseréli az ilyen kis apróságokat a vezetőülésből...
Ja, vagy a kipufogón át...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9075 Dátum: 2006.09.03 vasárnap, 22:09:00 »

Bocsi fiúk, de ha kezd melegedni, akkor inkább a ventillátor nem működik. A termosztát, ha rossz, általában nyitva marad, nem zárva, és nem tud felmelegedni a motor.
 
Szerintem nem a termosztát, hanem hőgomba a hűtőn. Vagy nincs elég víz benne, koszos a hűtő.
nekem ugyanez volt a gondom. elkezdett melegedni a víz mint állat!aztán olyan 80-90-es tempóval lehetett vele közlekedni. és miután lepucoltuk a hűtőt, meg átmostuk a rendszert és megállapítottuk, hogy ez csak hengerfej lehet, kicseréltük a termosztátot és megjavult egycsapásra minden. szóval szerintem simán lehet a termosztát.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9076 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 03:55:00 »

Ja, vagy a kipufogón át...
Bekötött szemmel, félkézzel, féllábon ugrálva, pizzát majszolva...
Necsináljátok már, mert elpirulok...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9077 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 08:04:00 »

nekem ugyanez volt a gondom. elkezdett melegedni a víz mint állat!aztán olyan 80-90-es tempóval lehetett vele közlekedni. és miután lepucoltuk a hűtőt, meg átmostuk a rendszert és megállapítottuk, hogy ez csak hengerfej lehet, kicseréltük a termosztátot és megjavult egycsapásra minden. szóval szerintem simán lehet a termosztát.
Persze hogy simán lehet termosztát, hisz ha beragadt, és nem nyit, akkor nem megy ki a víz a NAGY körbe, és melegszik a motor.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9078 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 08:10:00 »

Persze hogy simán lehet termosztát, hisz ha beragadt, és nem nyit, akkor nem megy ki a víz a NAGY körbe, és melegszik a motor.
nálam az volt a vicc, hogy frankón mozgott, nem volt beragadva. emiatt is gondoltunk rögtön másra. aztán a végén kiderült, hogy csak ezzel van a bibi.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9079 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 09:05:00 »

heeee, postiek !
 
Megy valaki mostansag cromax fele ? Egesz jau arban van ezaz olaj csomag vagymi. En sajna nem igen jutok el a botba, igy halas lennek, ha valaki beszerezne nekem egy ilyen csomagocskat
Oszt valahol osszefutnank, pl. nepliget, Lurdy haz, vagy pestimre.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #9080 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 09:56:00 »

Persze hogy simán lehet termosztát, hisz ha beragadt, és nem nyit, akkor nem megy ki a víz a NAGY körbe, és melegszik a motor.
Ha beragadt, és nem megy ki a víz, akkor az felforr!!! Persze, ha teljesen zárva van.
Általában a termosztát úgy szokott tönkremenni, hogy nyitva marad. Persze ez nem zárja ki a lehetőséget...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9081 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 10:58:00 »

heeee, postiek !
 
Megy valaki mostansag cromax fele ? Egesz jau arban van ezaz olaj csomag vagymi. En sajna nem igen jutok el a botba, igy halas lennek, ha valaki beszerezne nekem egy ilyen csomagocskat
Oszt valahol osszefutnank, pl. nepliget, Lurdy haz, vagy pestimre.
Ezeknél az áraknál még lejön a Clubbos 10%? Vagy ez már nyomott ár amiből nem engednek? E héten beugrok venni egy adagot, ha gondolod veszek neked is (bár pösti nem vagyok). Csak az átadás hogy működik majd? Én inkább az északi részen FORDulok leledzem.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #9082 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 11:19:00 »

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! III-as mondeomba azt hiszem a termosztát megadta magát, mert 30 km után kezd melegedni. Cserénél,milyen helyen van, mi mindent kell lebontani, és kb mennyi időt vesz igénybe? Mielött még a szakik hasba akasztanának!!
kedves jozsó nekem ugyanez a problémám volt és nekem vízpumpa volt a hibás ezt úgy tudod ellenőrizni hogy tényleg az e hogy ha felmelegedett a víz megnézed van e fűtés ha van akkor termosztát ha nincs akkor vízpumpa egyébként a termosztát 6k a vízpumpa 20k a gyári remélem tudtam segíteni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9083 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 19:36:00 »

30 km után áll be a mutato középre.Ha bekapcsolom a fűtést, semmi perc alatt leesik a vízhőmérséklet.
Köszi a segítségeket !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9084 Dátum: 2006.09.04 hétfő, 21:30:00 »

30 km után áll be a mutato középre.Ha bekapcsolom a fűtést, semmi perc alatt leesik a vízhőmérséklet.
Köszi a segítségeket !
Összegezve az előzőeket, meg ezt az infót, egyértelműnek  tűnik a termosztáthiba. Állandóan nyitva van...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9085 Dátum: 2006.09.05 kedd, 21:31:00 »

Ticu,
 
Koszonom az olaj csomag beszerzesi ajanlatodat, de ugy tunik nem tudnek veled most osszefutni... Azert koszi meg1x
Valceg mas megoldas utan kell neznem...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #9086 Dátum: 2006.09.06 szerda, 00:38:00 »

Igen, minden garancia csak akkor érvényes ha szakszervízbe van hordva.
Hanyas évjárat volt?
Ma már nem!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9087 Dátum: 2006.09.06 szerda, 09:02:00 »

Ticu,
 
Koszonom az olaj csomag beszerzesi ajanlatodat, de ugy tunik nem tudnek veled most osszefutni... Azert koszi meg1x
Valceg mas megoldas utan kell neznem...
Én tudok neked segíteni, mert hazafelé útba esik, én is terveztem, hogy veszek. De nem baj, hogy az oaljszűrő nem gyári? Oszt úgy néz ki, vasárnap megyek a gyerekért Imrére, meg a féklámpát is lebótolhatnánk.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9088 Dátum: 2006.09.06 szerda, 09:43:00 »

Ezeknél az áraknál még lejön a Clubbos 10%? Vagy ez már nyomott ár amiből nem engednek? E héten beugrok venni egy adagot, ha gondolod veszek neked is (bár pösti nem vagyok). Csak az átadás hogy működik majd? Én inkább az északi részen FORDulok leledzem.
Ne felejtsd, ahogy már korábban is beszéltük, hogy az olajszűrő nem gyári! Én nem tenném bele már az autómba az utángyártottat...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9089 Dátum: 2006.09.06 szerda, 20:03:00 »

Mondeo kombici,
 
Thx a segitseget ! De mijaz, hogy az olaj szuro nem gyari ? Es meg mi nem gyari ? Olja csomagot adnak nem gyari cuccokbol osszerakva Huh? Mar kezdem erteni, miert ennyire occso Cool Az olaj sem gyari ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #9090 Dátum: 2006.09.06 szerda, 20:06:00 »

Mondeo kombici,
 
Thx a segitseget ! De mijaz, hogy az olaj szuro nem gyari ? Es meg mi nem gyari ? Olja csomagot adnak nem gyari cuccokbol osszerakva Huh? Mar kezdem erteni, miert ennyire occso Cool Az olaj sem gyari ?
Az olaj az, egyedül.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #9091 Dátum: 2006.09.06 szerda, 20:24:00 »

ms02,
 
aham, akkor inkabb storno...Mar vilagos, hogy miert ilyen occso. Marad a jol bevallt nagyauto...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #9092 Dátum: 2006.09.06 szerda, 20:26:00 »

ms02,
 
aham, akkor inkabb storno...Mar vilagos, hogy miert ilyen occso. Marad a jol bevallt nagyauto...
Személy szerint a többi annyira nem érdekel, mert levegőszűrő lehet utángyártott, a pollen kevésbé, de olajszűrőnek muszáj. Az kemény balhét tud rendezni:))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9093 Dátum: 2006.09.06 szerda, 20:31:00 »

Az olajgyári.
Ha a szűrőket(légsz;olajsz;pollen;) a legolcsóbbat adják akkor ezeknek az ára 4160.-, ha a gyári fordosat akkor meg 10084.-!
Az én számolásom szerint és ebben az olaj nincs benne.
Az olajnál is van 3 különböző ár az 5literes 5w-30 ford olajra.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #9094 Dátum: 2006.09.06 szerda, 22:02:00 »

Biztos, hogy nem gyári? Valaki megkérdezte, vagy csak a kép alapján tippeltek?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #9095 Dátum: 2006.09.06 szerda, 22:14:00 »

Az olajgyári.
Ha a szűrőket(légsz;olajsz;pollen;) a legolcsóbbat adják akkor ezeknek az ára 4160.-, ha a gyári fordosat akkor meg 10084.-!
Az én számolásom szerint és ebben az olaj nincs benne.
Az olajnál is van 3 különböző ár az 5literes 5w-30 ford olajra.
Az olajjal óvatosan...múltkor világosítottak fel, hogy állítólag az 5 literes 5W40 az félszinti, az egy literes meg fullsynt. Ráadásul ugye néha egyszerre tőttik a motorba...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9096 Dátum: 2006.09.07 csütörtök, 02:43:00 »

Az olajjal óvatosan...múltkor világosítottak fel, hogy állítólag az 5 literes 5W40 az félszinti, az egy literes meg fullsynt. Ráadásul ugye néha egyszerre tőttik a motorba...
De mit keres a gépedben az 5W-40 Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9097 Dátum: 2006.09.07 csütörtök, 09:18:00 »

De mit keres a gépedben az 5W-40 Huh?
Ezt szereti a V6...vagy még az 5W30. 15e-ként kellene cserélni, de ezt én redukáltam 10e-re...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9098 Dátum: 2006.09.07 csütörtök, 09:20:00 »

Ezt szereti a V6...vagy még az 5W30. 15e-ként kellene cserélni, de ezt én redukáltam 10e-re...
A Cromaxnál 5W40-et néztek ki a füzetből, a Borsodinál 5W30-at...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #9099 Dátum: 2006.09.08 péntek, 11:41:00 »

Helló,Mondeós testvérek!!!
 
Segítséget kérnék!Egy hete tulajdonosa vagyok egy 2001-es 1.8-as mondeónak(kombi).Tökéletes a gép,kevés km-el,azonban tegnap új akkut raktam bele és azóta nincs alapjáratom,pöccre indul álló helyben frankón ketyeg,de menet közben,ha dobok egy üreset azonnal leáll!Gondolom az akku cserének ehhez nincs köze,de azóta nem jó,előtte viszont nem csinálta,ha van valami jó ötlet azt megköszönöm!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 175 176 177 178 179 180 181 [182] 183 184 185 186 187 188 189 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.229 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.