Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 22:12:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21478626 alkalommal)
0 Felhasználó és 408 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #10800 Dátum: 2007.01.13 szombat, 20:04:00 »

1.8 (125), arany szinu, lepcsos.
Valoszinu majd ma lesz mar idom egy par kepet kesziteni rola.
A felszereltseg hasonlo mint a trend, csak 16'' 7 kullos kerek van rajta, tempomat, parkoloradar.
Eddig nagyon tetszik.
Hali zacci!
Voltam már Nálad, tudod a szívósor klattyogást diagnosztizáltad nálam (fekete ghia). megnézted a lehetőségeket és bíztatónak találtad, hisz megtaláltad a csatlakozókat is...szóval már nagyon vágyom egy kis "lábpihentetésre" Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10801 Dátum: 2007.01.13 szombat, 20:10:00 »

Nem. 2006-tol  már biztos nem. Előtte az volt.
Ne írj ilyet, mert Bazsa a kardjába dől
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10802 Dátum: 2007.01.13 szombat, 20:21:00 »

Ne írj ilyet, mert Bazsa a kardjába dől
Hát bazzeg ha még nem láttam ilyet, akkor csak nem baj ha rákérdezek dolgokra ugye? Vagy nem azért van ez a fórum???
Könnyű úgy ha az van alattad, én meg max a prosit lapozgathatom! De lassan ingább azt teszem mint itt kérdezek...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10803 Dátum: 2007.01.13 szombat, 20:24:00 »

Hát bazzeg ha még nem láttam ilyet, akkor csak nem baj ha rákérdezek dolgokra ugye? Vagy nem azért van ez a fórum???
Könnyű úgy ha az van alattad, én meg max a prosit lapozgathatom! De lassan ingább azt teszem mint itt kérdezek...
Hányadszor is kérdezed?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10804 Dátum: 2007.01.13 szombat, 20:48:00 »

Charile,
 
Nagyon szeeeep !
 
Es ezt TE tudod vezetni ?
 
En reggelente valceg osszevesznek parommal, hogy mar megint lenyulta a kormanyt
Tenyleg, es itt minden forditva kell csinalni ? ha jobbra akarok fordulni, akkor balra tekerem a kormanyt vagymi ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10805 Dátum: 2007.01.13 szombat, 20:53:00 »

LaSlow,
 
jaah, oke
Valceg TE voltal kb. a 20ik akinek megvizslattam a gepet, szal sorry, ha nem emlexem pontosan, de ha azt mondtam, hogy okes, akkor okes. Szerintem elso korben szerezd be az alkatreszeket, a masodik korben meg osszerakjuk a cuccot. Bontokat hivd fel tempomat moci ugyben. Ha nalad van pedalkapcsolokhoz aza +fityego csatlakozo, akkor csak 1kuplung es 1db fekkapcsolo kell. Tovabba kene meg kormany kapcsolo meg a tempomat motor beszerzesetol fuggoen tarto konzol. Keresd vik-et motor ugyben, asszem tud szerezni.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10806 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:00:00 »

ooo de khiraaaaly, a maci melik gyari optikai tuning csomagba tartozik ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #10807 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:18:00 »

Hányadszor is kérdezed?
Statisztikát vezetsz rólam?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10808 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:18:00 »

Hányadszor is kérdezed?
Kaptam már rá értelmes választ? Vagy Tőled ilyet ne kérjek?Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10809 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:37:00 »

Statisztikát vezetsz rólam?
Persze. De inkább hagyjuk, bár a majréid már unalmasak...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10810 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:39:00 »

Persze. De inkább hagyjuk, bár a majréid már unalmasak...
Akkor villanyvasutazz!! Azt biztos nem unod.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10811 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:53:00 »

Akkor villanyvasutazz!! Azt biztos nem unod.
Ha veszel nekem egyet, szívesen!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10812 Dátum: 2007.01.13 szombat, 21:59:00 »

Örülök hogy kötelező olvasmány lettem! Nem majrénak szántam írasaimat, hanem kérdéseknek, amire pont Tőled nem kaptam soha választ, ha őszinte akarok lenni, nem is vártam, azokat megadta más. De ha zavarok, akkor törlöm tagságomat, és helyet adok az értelmesebb kérdéseknek, bár azzokat sem láttam Tőled.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10813 Dátum: 2007.01.13 szombat, 22:28:00 »

Örülök hogy kötelező olvasmány lettem! Nem majrénak szántam írasaimat, hanem kérdéseknek, amire pont Tőled nem kaptam soha választ, ha őszinte akarok lenni, nem is vártam, azokat megadta más. De ha zavarok, akkor törlöm tagságomat, és helyet adok az értelmesebb kérdéseknek, bár azzokat sem láttam Tőled.
Urak, nem veszekszünk! Nem sértődünk meg!
Senki se töröl semmiféle tagságot!
 
Mindenki csak viccel! UGYE?Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10814 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 05:38:00 »

Nem. 2006-tol  már biztos nem. Előtte az volt.
Szia!
Távol áll tőlem, hogy bárkivel vitatkozzak, de az én autómban amit 2007 jan 08. vettem át, burkolt a motor. Trend felszereltség 2,0 TDCI 130 Le. Gyártási év 2006.
Üdv.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #10815 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 09:46:00 »

Hubiapo,
 
Ez fura, mert facelift utani modellekrol lehagytak eme targyat. Gondolom tul sok motorvedo burkolat maradt raktaron es most nyomjak kifele, mert ugye eppen most fut ki a modell.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #10816 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 11:24:00 »

Örülök hogy kötelező olvasmány lettem! Nem majrénak szántam írasaimat, hanem kérdéseknek, amire pont Tőled nem kaptam soha választ, ha őszinte akarok lenni, nem is vártam, azokat megadta más. De ha zavarok, akkor törlöm tagságomat, és helyet adok az értelmesebb kérdéseknek, bár azzokat sem láttam Tőled.
Bazsa!
Ne vedd úgy magadra! És kérdezz nyugodtan, ha kell akár 3x is! Én is anno annyit tudtam a Mondeo-ról, hogy láttam jönni-menni az úton, és naon tetszett!
A többiek tudnák megMONDani rólam, mennyi "amatőr" kérdéssel  fordultam hozzájuk.
Szívesen segítettek. És szerintem ezentúl is így lesz! Jól látod, ezért is van ez a fórum!
Akkor? Nincs harag, sértődés, csak :  
!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10817 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 11:31:00 »

Örülök hogy kötelező olvasmány lettem! Nem majrénak szántam írasaimat, hanem kérdéseknek, amire pont Tőled nem kaptam soha választ, ha őszinte akarok lenni, nem is vártam, azokat megadta más. De ha zavarok, akkor törlöm tagságomat, és helyet adok az értelmesebb kérdéseknek, bár azzokat sem láttam Tőled.
Bazsa!
 
Nyugodtan kérdezgess,ha majd megunják,akkor senki nem válaszol.
 
Ha meg úgy gondolod,hogy túl láma a kérdés,és ezzel esetleg másoknál negatív reakciót válthatsz ki,akkor keresd meg a régebbi tagokat privátban.Általában az aláirásoknál látszik kinek-milyen autója van,és a hozzászólások számából az is kitűnik,ki-milyen aktív és kb. mióta forumozik.
 
Nekem pld.nyugodtan irhatsz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10818 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 11:33:00 »

Bazsa!
Ne vedd úgy magadra! És kérdezz nyugodtan, ha kell akár 3x is! Én is anno annyit tudtam a Mondeo-ról, hogy láttam jönni-menni az úton, és naon tetszett!
A többiek tudnák megMONDani rólam, mennyi "amatőr" kérdéssel  fordultam hozzájuk.
Szívesen segítettek. És szerintem ezentúl is így lesz! Jól látod, ezért is van ez a fórum!
Akkor? Nincs harag, sértődés, csak :  
!!!
A többiek tudnák megMONDani rólam, mennyi "amatőr" kérdéssel fordultam hozzájuk.
 
Ááááááááááááá,dehogy!
 
Különben is,a Miskolciaknak lassan saját szekciójuk lesz itt!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10819 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 11:34:00 »

Bazsa!
Ne vedd úgy magadra! És kérdezz nyugodtan, ha kell akár 3x is! Én is anno annyit tudtam a Mondeo-ról, hogy láttam jönni-menni az úton, és naon tetszett!
A többiek tudnák megMONDani rólam, mennyi "amatőr" kérdéssel  fordultam hozzájuk.
Szívesen segítettek. És szerintem ezentúl is így lesz! Jól látod, ezért is van ez a fórum!
Akkor? Nincs harag, sértődés, csak :  
!!!
Köszi Zsolti!
De látod pl:, Hubiapó szerint nem burkolják a mototr, Te is így tudtad, erre egy kolléga most átveszi az autóját és láss csodát, le van burkolva. A szalon nem tudta megmondani milyen lesz. Tudom nem nagy dolog /bár csúnya lenne ha egy G Astrának fullra burkolt a motorja/
Látod még Ti sem igazán tudjátok, ezért kérdeztem rá talán 2-3-szor. Szerintem írásaim nem majrézások voltak, ahogy Sínbohóc jellemezte azokat, hanem egy tudatlan kérdései. Ezért esett rosszul, hogy őt zavarja hogy írogatok. De vissza fogom magam február végéig.
Ma Stealt kollégával találkozok a Coránál 15 órakor. Remélem Ő nem nyeli le a fejem, ha kérdezgetem, úgy ahogy Te sem tetted.
Nektek köszönöm, majd jelentkezem. Szia
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10820 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 11:57:00 »

Köszi Zsolti!
De látod pl:, Hubiapó szerint nem burkolják a mototr, Te is így tudtad, erre egy kolléga most átveszi az autóját és láss csodát, le van burkolva. A szalon nem tudta megmondani milyen lesz. Tudom nem nagy dolog /bár csúnya lenne ha egy G Astrának fullra burkolt a motorja/
Látod még Ti sem igazán tudjátok, ezért kérdeztem rá talán 2-3-szor. Szerintem írásaim nem majrézások voltak, ahogy Sínbohóc jellemezte azokat, hanem egy tudatlan kérdései. Ezért esett rosszul, hogy őt zavarja hogy írogatok. De vissza fogom magam február végéig.
Ma Stealt kollégával találkozok a Coránál 15 órakor. Remélem Ő nem nyeli le a fejem, ha kérdezgetem, úgy ahogy Te sem tetted.
Nektek köszönöm, majd jelentkezem. Szia
Szia!
Én is sokat elmélkedtem rajt, hogy lehet, hogy az egyik Trend le van burkolva, a másik meg nincs? ( azt most hagyjuk, hogy régebben le volt, meg még más is ) Egy valamire következtettem, az "X" variáns hordozhat meglepetéseket magán, szerintem a tiéd le lesz burkolva. Magánvélemény. ( Ugye, alapeset, hogy Ghia-któl fölfelé )
Az a Cora-s treff lehet engem is érdekel, megyünk délután Nyékre, megpróbálok úgy időzíteni.
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10821 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 12:12:00 »

Szia!
Én is sokat elmélkedtem rajt, hogy lehet, hogy az egyik Trend le van burkolva, a másik meg nincs? ( azt most hagyjuk, hogy régebben le volt, meg még más is ) Egy valamire következtettem, az "X" variáns hordozhat meglepetéseket magán, szerintem a tiéd le lesz burkolva. Magánvélemény. ( Ugye, alapeset, hogy Ghia-któl fölfelé )
Az a Cora-s treff lehet engem is érdekel, megyünk délután Nyékre, megpróbálok úgy időzíteni.
Üdv:)
Örülnék neki!
15 óra Cora, nem a főbejárat, hanem ami /ha azzal szemben állsz/ akkor a jobb oldali a Praktikerhez nézve a legtávolabbi bejárat előtti utcában. de a számom tudod: 70/9454836
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10822 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 12:56:00 »

Köszi Zsolti!
De látod pl:, Hubiapó szerint nem burkolják a mototr, Te is így tudtad, erre egy kolléga most átveszi az autóját és láss csodát, le van burkolva. A szalon nem tudta megmondani milyen lesz. Tudom nem nagy dolog /bár csúnya lenne ha egy G Astrának fullra burkolt a motorja/
Látod még Ti sem igazán tudjátok, ezért kérdeztem rá talán 2-3-szor. Szerintem írásaim nem majrézások voltak, ahogy Sínbohóc jellemezte azokat, hanem egy tudatlan kérdései. Ezért esett rosszul, hogy őt zavarja hogy írogatok. De vissza fogom magam február végéig.
Ma Stealt kollégával találkozok a Coránál 15 órakor. Remélem Ő nem nyeli le a fejem, ha kérdezgetem, úgy ahogy Te sem tetted.
Nektek köszönöm, majd jelentkezem. Szia
Szia Bazsa, no para már:-) Sztem nem olyan fontos az az ezerforintos műanyagdarab. A V6 pl. sosem volt és nem is lesz burkolt (legfeljebb az ST), oszt' mégis működik. Mondjuk szép az alu szívósor, ezért ha lehetett volna, sem kértem volna rá burkolatot. De ez is csak egy vélemény:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10823 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 12:57:00 »

Köszi Zsolti!
De látod pl:, Hubiapó szerint nem burkolják a mototr, Te is így tudtad, erre egy kolléga most átveszi az autóját és láss csodát, le van burkolva. A szalon nem tudta megmondani milyen lesz. Tudom nem nagy dolog /bár csúnya lenne ha egy G Astrának fullra burkolt a motorja/
Látod még Ti sem igazán tudjátok, ezért kérdeztem rá talán 2-3-szor. Szerintem írásaim nem majrézások voltak, ahogy Sínbohóc jellemezte azokat, hanem egy tudatlan kérdései. Ezért esett rosszul, hogy őt zavarja hogy írogatok. De vissza fogom magam február végéig.
Ma Stealt kollégával találkozok a Coránál 15 órakor. Remélem Ő nem nyeli le a fejem, ha kérdezgetem, úgy ahogy Te sem tetted.
Nektek köszönöm, majd jelentkezem. Szia
Szia Bazsa, no para már:-) Sztem nem olyan fontos az az ezerforintos műanyagdarab. A V6 pl. sosem volt és nem is lesz burkolt (legfeljebb az ST), oszt' mégis működik. Mondjuk szép az alu szívósor, ezért ha lehetett volna, sem kértem volna rá burkolatot. De ez is csak egy vélemény:-)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10824 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 12:59:00 »

Bár ez inkább facelift téma, de mind1:
A trendnél tényleg nincs motorburkolat, de pl a trend-xnél már lehet, de az is lehet, hogy a szalon rendel egyet saját magától. Volt, akinek (asszem scratch) utólag tettek rá. Elvileg a gyár is gondolhat egyet, és akkor most ráteszi. Bár inkább csökkentenek, mintsem növelnének (oldalcsík nem igyenes, hanem 5e). De ez sem kizárt. Rengeteg kivételből áll az élet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10825 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 13:00:00 »

Szia Bazsa, no para már:-) Sztem nem olyan fontos az az ezerforintos műanyagdarab. A V6 pl. sosem volt és nem is lesz burkolt (legfeljebb az ST), oszt' mégis működik. Mondjuk szép az alu szívósor, ezért ha lehetett volna, sem kértem volna rá burkolatot. De ez is csak egy vélemény:-)
Ebben egyetértünk.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10826 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 13:07:00 »

Bár ez inkább facelift téma, de mind1:
A trendnél tényleg nincs motorburkolat, de pl a trend-xnél már lehet, de az is lehet, hogy a szalon rendel egyet saját magától. Volt, akinek (asszem scratch) utólag tettek rá. Elvileg a gyár is gondolhat egyet, és akkor most ráteszi. Bár inkább csökkentenek, mintsem növelnének (oldalcsík nem igyenes, hanem 5e). De ez sem kizárt. Rengeteg kivételből áll az élet.
Hát igen. Én pl. sokkal nagyobb mocsokságnak tartom, hogy az enyémben még csiszolt alumínium az összes kilincs, a faceliftben meg ugyi műanyag... Meg van még pár ilyen dolog: nemtom már melyik topicban, de itt olvastam, hogy valakinek a vezetőülés magasságállítója elhalálozott, mert lekoptak a műanyag fogaskerék fogai. Nos, alánéztem az ülésemnek, és az enyémben bizony fém fogaskerekek figyelnek. Éljen az ócsítás :-(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10827 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 13:20:00 »

Bár ez inkább facelift téma, de mind1:
A trendnél tényleg nincs motorburkolat, de pl a trend-xnél már lehet, de az is lehet, hogy a szalon rendel egyet saját magától. Volt, akinek (asszem scratch) utólag tettek rá. Elvileg a gyár is gondolhat egyet, és akkor most ráteszi. Bár inkább csökkentenek, mintsem növelnének (oldalcsík nem igyenes, hanem 5e). De ez sem kizárt. Rengeteg kivételből áll az élet.
Ha az X = Executive csomag akkor nem. De ha nem akkor nem biztos máshogy van...... Jellemző, hogy kb 3 hónap után megváltozott pl az Executive csomag ára és tartalma is. Most pont kevesebb a Trendnél. nyáron még 500eft volt most 300eFt (mondjuk szerintem kedvezöbb volt a nyári nagyobb csomag, abban volt könnűfelni,tolatóradar,Sony,térérzékelős riasztó és egy "sirály" Bluetooth "C" kihangosító) de müa burkolat ami legalább 1000 Ft és nulla a funkciója ráadásul el is csúfitja ezt a szép blokkot az nem volt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10828 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 13:24:00 »

Hát igen. Én pl. sokkal nagyobb mocsokságnak tartom, hogy az enyémben még csiszolt alumínium az összes kilincs, a faceliftben meg ugyi műanyag... Meg van még pár ilyen dolog: nemtom már melyik topicban, de itt olvastam, hogy valakinek a vezetőülés magasságállítója elhalálozott, mert lekoptak a műanyag fogaskerék fogai. Nos, alánéztem az ülésemnek, és az enyémben bizony fém fogaskerekek figyelnek. Éljen az ócsítás :-(
Az igazi trógerság az volt hogy bele volt írva minden katalógusba ha veszel elektromos állítású utas ülést lesz neked deréktámasz. Ja. Kaptam deréktámasz nélküli utasülést elketromos magasság állítással... Az asszony majd megölt. A kilicset megnézem mert nekem nagyon alunak tünik..
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10829 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 13:49:00 »

Bár ez inkább facelift téma, de mind1:
A trendnél tényleg nincs motorburkolat, de pl a trend-xnél már lehet, de az is lehet, hogy a szalon rendel egyet saját magától. Volt, akinek (asszem scratch) utólag tettek rá. Elvileg a gyár is gondolhat egyet, és akkor most ráteszi. Bár inkább csökkentenek, mintsem növelnének (oldalcsík nem igyenes, hanem 5e). De ez sem kizárt. Rengeteg kivételből áll az élet.
Nekünk se volt a facelift-en, bementünk megkérdeni, hogy ez miért maradt le, és azt mondták már nem jár, de ha kell akkor 40K, annyiért meg inkább nem kell. Smiley
Melyik oldalcsík nem ingyenes? Mi soha nem kérünk, és mindig volt rajta, márha arra a kiálló szinrefújt műanyagra gondolunk az ajtók oldalán?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #10830 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 13:55:00 »

Szia Bazsa, no para már:-) Sztem nem olyan fontos az az ezerforintos műanyagdarab. A V6 pl. sosem volt és nem is lesz burkolt (legfeljebb az ST), oszt' mégis működik. Mondjuk szép az alu szívósor, ezért ha lehetett volna, sem kértem volna rá burkolatot. De ez is csak egy vélemény:-)
Balu1st
Teljesen egyet értek.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10831 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 15:26:00 »

Nekünk se volt a facelift-en, bementünk megkérdeni, hogy ez miért maradt le, és azt mondták már nem jár, de ha kell akkor 40K, annyiért meg inkább nem kell. Smiley
Melyik oldalcsík nem ingyenes? Mi soha nem kérünk, és mindig volt rajta, márha arra a kiálló szinrefújt műanyagra gondolunk az ajtók oldalán?
Már nincsen rajta, levették Sad MondESU-nak sincsen.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10832 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 16:43:00 »

Nekünk se volt a facelift-en, bementünk megkérdeni, hogy ez miért maradt le, és azt mondták már nem jár, de ha kell akkor 40K, annyiért meg inkább nem kell. Smiley
Melyik oldalcsík nem ingyenes? Mi soha nem kérünk, és mindig volt rajta, márha arra a kiálló szinrefújt műanyagra gondolunk az ajtók oldalán?
F2-nél már nincs.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10833 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 16:53:00 »

Szeretném megkövetni magam, és elnézést kérni Sínbohóc kollégánktól!
Sorry az itt eddig nem látott hangnemért. Nem tudom megmagyarázni. boccs
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10834 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 16:55:00 »

Szeretném megkövetni magam, és elnézést kérni Sínbohóc kollégánktól!
Sorry az itt eddig nem látott hangnemért. Nem tudom megmagyarázni. boccs
Na inkább arról mesélj, hogy tetszett a 2.2  TDCI
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #10835 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 17:26:00 »

Segítség! Mármint, hogy kéne egy kicsi. Vettem egy 2.0 TDCI facelifteset, még a nyáron. A Szentem az első majd' 3 évét Olaszországban élte, így olasz kezelési útmutatót kaptam hozzá. Én meg olaszul csak annyit, hogy "ciao"... Azóta vadászok egy magyar nyelvűre. Pls, lécci, ha valaki tud, segítsen.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10836 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 17:30:00 »

Segítség! Mármint, hogy kéne egy kicsi. Vettem egy 2.0 TDCI facelifteset, még a nyáron. A Szentem az első majd' 3 évét Olaszországban élte, így olasz kezelési útmutatót kaptam hozzá. Én meg olaszul csak annyit, hogy "ciao"... Azóta vadászok egy magyar nyelvűre. Pls, lécci, ha valaki tud, segítsen.
A főoldalon a hírek címszó alatt megtalálod...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #10837 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 17:40:00 »

Na inkább arról mesélj, hogy tetszett a 2.2  TDCI
EZ EGY AKKORA ÉLMÉNY VOLT! Stealt Kolléga . 200 km/h-nál ötödik, ott húzta a 6-ot és még nyomott az ülésbe, óra szerint 240-ig! Ültem már, vezettem már sok jó kocsit, de ez nagyon ott van. Nem zörög, nem remeg, úgy az úton van mint egy sportkocsi. És!!! Halk!!! Szóval köszönöm Neki! minden kétségem elillant. Qrva jó kocsi!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10838 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 17:44:00 »

EZ EGY AKKORA ÉLMÉNY VOLT! Stealt Kolléga . 200 km/h-nál ötödik, ott húzta a 6-ot és még nyomott az ülésbe, óra szerint 240-ig! Ültem már, vezettem már sok jó kocsit, de ez nagyon ott van. Nem zörög, nem remeg, úgy az úton van mint egy sportkocsi. És!!! Halk!!! Szóval köszönöm Neki! minden kétségem elillant. Qrva jó kocsi!
Ennek örülök
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #10839 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 17:58:00 »

http://www.mondeo.hu/ftp/kepek/talalkozok/2006-10-14_kunmadaras/sgabo/kepek/p1020284.html
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10840 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 18:00:00 »

Az előbbi képen látszik a Trend és a Ghia hátsó lökhárítójának az aló része más, ezt valahogy be lehet szerezni, cserélhető úgy hogy maga a lökhárítót nem kell levenni, megbontani?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10841 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 18:05:00 »

EZ EGY AKKORA ÉLMÉNY VOLT! Stealt Kolléga . 200 km/h-nál ötödik, ott húzta a 6-ot és még nyomott az ülésbe, óra szerint 240-ig! Ültem már, vezettem már sok jó kocsit, de ez nagyon ott van. Nem zörög, nem remeg, úgy az úton van mint egy sportkocsi. És!!! Halk!!! Szóval köszönöm Neki! minden kétségem elillant. Qrva jó kocsi!
Megnyugodtunk, hogy nem hiába vettünk mi is mondeót!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #10842 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 18:09:00 »

Megnyugodtunk, hogy nem hiába vettünk mi is mondeót!
Már Te is szívatsz?!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10843 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 18:53:00 »

Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ez a legmegfelelobb topic, de azert megkerdezem.
 
Szeretnek valami tartot eszkozolni a gps-nek. Az ablakra nem akarom tenni tapadokoronggal, es furni sem szeretnem a muszerfalat. Kezben tartani viszont kenyelmetlen. Van otletetek?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10844 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 19:36:00 »

Akkor megismétlem mégegyszer... Nem katalógust, hanem használati útmutatót (manual) keresek:
" Segítség! Mármint, hogy kéne egy kicsi. Vettem egy 2.0 TDCI facelifteset, még a nyáron. A Szentem az első majd' 3 évét Olaszországban élte, így olasz kezelési útmutatót kaptam hozzá. Én meg olaszul csak annyit, hogy "ciao"... Azóta vadászok egy magyar nyelvűre. Pls, lécci, ha valaki tud, segítsen."
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10845 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 19:37:00 »

Az előbbi képen látszik a Trend és a Ghia hátsó lökhárítójának az aló része más, ezt valahogy be lehet szerezni, cserélhető úgy hogy maga a lökhárítót nem kell levenni, megbontani?
Bazsa,
Örülök hogy elégedett vagy. Egyébként tudod ezért mentünk ki Németországba mert mindenki tudja hogy magyarországon ez nem megengedett. Másrészt nálunk mindenfajta A6-ok amúgy is feltartanának a belső sávban...
Apropo, ugye egyértelmű miért kell V-s téligumi a 2,2-re?
Remélem most már eloszlott minden kétség, és te is nagyon örülsz a választásodnak. Persze ahogy észrevettem rajtad ezek után egy kicsit nehezen fog jönni a február. Szerintem tűkön fogsz ülni.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10846 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 19:38:00 »

Akkor megismétlem mégegyszer... Nem katalógust, hanem használati útmutatót (manual) keresek:
" Segítség! Mármint, hogy kéne egy kicsi. Vettem egy 2.0 TDCI facelifteset, még a nyáron. A Szentem az első majd' 3 évét Olaszországban élte, így olasz kezelési útmutatót kaptam hozzá. Én meg olaszul csak annyit, hogy "ciao"... Azóta vadászok egy magyar nyelvűre. Pls, lécci, ha valaki tud, segítsen."
Akkor én is megismétlem HÍREK között, de tudod mit belinkelem... várj
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10847 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 19:39:00 »

ITT
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #10848 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 19:40:00 »

Akkor megismétlem mégegyszer... Nem katalógust, hanem használati útmutatót (manual) keresek:
" Segítség! Mármint, hogy kéne egy kicsi. Vettem egy 2.0 TDCI facelifteset, még a nyáron. A Szentem az első majd' 3 évét Olaszországban élte, így olasz kezelési útmutatót kaptam hozzá. Én meg olaszul csak annyit, hogy "ciao"... Azóta vadászok egy magyar nyelvűre. Pls, lécci, ha valaki tud, segítsen."
Én kérek elnézést!!! Megtaláltam.... Mea maxima culpa!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10849 Dátum: 2007.01.14 vasárnap, 19:43:00 »

Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy ez a legmegfelelobb topic, de azert megkerdezem.
 
Szeretnek valami tartot eszkozolni a gps-nek. Az ablakra nem akarom tenni tapadokoronggal, es furni sem szeretnem a muszerfalat. Kezben tartani viszont kenyelmetlen. Van otletetek?
A brodit-nak vannak ilyen szellőzőre feszíthető cuccai. Nem kell furkálni a konzolt. Van aki esküszik rá, én speciel nem bíznék benne. Nem tudom hogy az őszi talin Srácnak nem-e ilyen megoldással volt felfogatva a PDA-ja (leesett kijelző eltőrt)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 210 211 212 213 214 215 216 [217] 218 219 220 221 222 223 224 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.241 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.