Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 17:20:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 229 230 231 232 233 234 235 [236] 237 238 239 240 241 242 243 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21473134 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #11750 Dátum: 2007.03.17 szombat, 06:28:00 »

Nem tudná valaki megMONDani, hogy a faceliftes hátsó szoknyája (lökhárító alján a prizmás toldás) kompatibilis-e a facelift előttiekkel?
Felszerelhető-e mindenféle átalakítgatás nélkül?
köszi
Szia!  
Ez a kérdés Bazsa-t is érdekli sztem.
De ebből a hátsó f2-es szoknyából 2 fajta van!
Trend-X -ig, és Ghia-tól fölfelé. Mindkettő prizmás. ( és még ezek a prizmák sem egyformák )
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11751 Dátum: 2007.03.17 szombat, 16:35:00 »

Sziasztok!
 
Mi a tapasztalat a Durashift váltóról?
Megbízhatóság, sebesség, fogyasztás!
2004 utánit szeretnék venni (facelift) csak nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a váltók.
 
Segítséget köszönöm
Zsolt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11752 Dátum: 2007.03.17 szombat, 19:45:00 »

Szia!  
Ez a kérdés Bazsa-t is érdekli sztem.
De ebből a hátsó f2-es szoknyából 2 fajta van!
Trend-X -ig, és Ghia-tól fölfelé. Mindkettő prizmás. ( és még ezek a prizmák sem egyformák )
Üdv:)
Pffff...tovább bonyolódik...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11753 Dátum: 2007.03.17 szombat, 22:25:00 »

Sziasztok!
 
Mi a tapasztalat a Durashift váltóról?
Megbízhatóság, sebesség, fogyasztás!
2004 utánit szeretnék venni (facelift) csak nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a váltók.
 
Segítséget köszönöm
Zsolt
hali,
 
nekem 2003 májusi az autóm. 156e km van benne, és ebből 100e km-et én tettem bele.
szerintem jó ez a váltó. nem rángat, nagyon finom.  
gyorsulás: kicsit gyengébb mint a manuálisé
sebesség: így is megy 200-at
fogyasztás: 7.1-től felfelé (attól függ hogy hajtod)
 
összességében én nagyon szeretem, az autó főbb tulajdonságai így is megmaradnak, és mindemellett iszonyatosan kényelmes. főleg városban, de egyébként mindenütt.
ha akarsz, te is váltogathatsz, a fészliftnél már kormányról is.
 
hidd el, megéri az a kis többletfogyasztás.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11754 Dátum: 2007.03.17 szombat, 22:47:00 »

Sziasztok!
 
Mi a tapasztalat a Durashift váltóról?
Megbízhatóság, sebesség, fogyasztás!
2004 utánit szeretnék venni (facelift) csak nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a váltók.
 
Segítséget köszönöm
Zsolt
Macsman szaki is nagyon szereti az autómata váltót!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11755 Dátum: 2007.03.17 szombat, 22:56:00 »

Macsman szaki is nagyon szereti az autómata váltót!-:)
Macsmannak megy úgy a gépe hogy kap tőlem egy tiszteletbeli kéziváltós címet :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11756 Dátum: 2007.03.17 szombat, 23:58:00 »

Azért 6-ban 220-nál 3500-as fordulat az nem egy rossz dolog. Kímélőbb!! Igen lehet mondani mikor mész 220-at, de ez arányaiban alacsonyabb sebességnél is értendő.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11757 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 06:49:00 »

Köszönöm:)))
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11758 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 10:20:00 »

Sziasztok!
 
Mi a tapasztalat a Durashift váltóról?
Megbízhatóság, sebesség, fogyasztás!
2004 utánit szeretnék venni (facelift) csak nem tudom mennyire megbízhatóak ezek a váltók.
 
Segítséget köszönöm
Zsolt
Viszont 2005 január elsejével meg is szűnt a tdci+automata, mert nem teljesítette az EU4-et.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11759 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 10:21:00 »

Macsmannak megy úgy a gépe hogy kap tőlem egy tiszteletbeli kéziváltós címet :-)
Nem megy úgy. Kb egy autóval maradt le tőlünk. Pedig akkor már benne volt a chip.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #11760 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 11:34:00 »

Nem megy úgy. Kb egy autóval maradt le tőlünk. Pedig akkor már benne volt a chip.
De azóta okosított megint!
Tényleg nagyon megy, tegnap ültem benne!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11761 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 12:13:00 »

Azért ugy hiszem, ha nem féltetem volna a váltót, nem lett volna különbség.
Igazából én egy másik automatásra lettem volna kíváncsi akkor.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11762 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 12:22:00 »

Azért ugy hiszem, ha nem féltetem volna a váltót, nem lett volna különbség.
Igazából én egy másik automatásra lettem volna kíváncsi akkor.
Nem lett volna sok különbség, azaz ugyanúgy lemaradtál volna.
Az a baj, hogy az automata az elindulásnál sokat elveszít.
A te chipes autód, és az én manuálisom gyorsulás szempontjából mondjuk egy szinten van. Valószínű, hogy mondjuk 100-ról váltás nélkül a tiéd jobban gyorsul, mint az enyém, sőt, akár az is elképzelhető, hogy jobb a rugalmassága. Ez ok. De sajna az elindulással nem tudsz mit kezdeni, ahhoz a váltót kellene gyilkolni, és átprogramozni.
Szerintem a másik automatást sem nyomnád le nagyon, mert az elindulás ugyanaz maradt.
 
De hogy lásd kivel van dolgod: tőlem nyugodtan mondhatod, hogy legyorsultál engem! Úgysem fogja senki sem leellenőrizni! Én már beleuntam a versenyzésbe.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #11763 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 12:58:00 »

üdv a mondeosoknak!
 
3 hete vettem egy 2002-es TDCI Mondeot. Összességében tetszik az autó, utazni jó vele bár a futómű lehetne keményebb egy kicsit. Viszont ami idegesít, az ABS. Van amikor parkolóba beálláskor vagy út szélére leálláskor recseg a lábam alatt a fék, és szerintem többször mint kéne. Előző autóimon nem volt abs, a Saabon meg nem csinál ilyet a fék csak ha ráállok rendesen. Ez ennek a példánynak a hibája? nagy sebességről lehet vele normálisan fékezni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11764 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 13:05:00 »

üdv a mondeosoknak!
 
3 hete vettem egy 2002-es TDCI Mondeot. Összességében tetszik az autó, utazni jó vele bár a futómű lehetne keményebb egy kicsit. Viszont ami idegesít, az ABS. Van amikor parkolóba beálláskor vagy út szélére leálláskor recseg a lábam alatt a fék, és szerintem többször mint kéne. Előző autóimon nem volt abs, a Saabon meg nem csinál ilyet a fék csak ha ráállok rendesen. Ez ennek a példánynak a hibája? nagy sebességről lehet vele normálisan fékezni
Próbáld kicsit finomabban nyomni a féket.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11765 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 13:58:00 »

üdv a mondeosoknak!
 
3 hete vettem egy 2002-es TDCI Mondeot. Összességében tetszik az autó, utazni jó vele bár a futómű lehetne keményebb egy kicsit. Viszont ami idegesít, az ABS. Van amikor parkolóba beálláskor vagy út szélére leálláskor recseg a lábam alatt a fék, és szerintem többször mint kéne. Előző autóimon nem volt abs, a Saabon meg nem csinál ilyet a fék csak ha ráállok rendesen. Ez ennek a példánynak a hibája? nagy sebességről lehet vele normálisan fékezni
Amikor a mondeo megjelent, azt mondták, hogy egy kicsit hamar avatkozik be az abs. Hát nem tudom.
Aztán az is benne van, hogy a futómű nagyon jól elnyeli az úthibákat, és a sebességérzet téves, sokkal gyorsabban mész, mint gondolnád. Ha a futóműved túl puhának tűnik, vegyél rá 18 colos kereket, az jobban is fog tapadni, meg keményebb is lesz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #11766 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 14:31:00 »

na az helytálló megfogalmazás hogy hamar avatkozik be az abs. vizes úton viszont pöpec
 
sebességérzetemmel nincs gond, mert közbe 250 paripát hajtok
 
viszont csak 17"es felniket tervezek, 18 colosra nincs kedvem gumit venni, de megkérdezem mennyivel drágább. meg magyar utakra nem való túl alacsony gumi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11767 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 14:45:00 »

Macsmannak megy úgy a gépe hogy kap tőlem egy tiszteletbeli kéziváltós címet :-)
De csak 5 sebességes kéziváltósat!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11768 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 15:58:00 »

Nem lett volna sok különbség, azaz ugyanúgy lemaradtál volna.
Az a baj, hogy az automata az elindulásnál sokat elveszít.
A te chipes autód, és az én manuálisom gyorsulás szempontjából mondjuk egy szinten van. Valószínű, hogy mondjuk 100-ról váltás nélkül a tiéd jobban gyorsul, mint az enyém, sőt, akár az is elképzelhető, hogy jobb a rugalmassága. Ez ok. De sajna az elindulással nem tudsz mit kezdeni, ahhoz a váltót kellene gyilkolni, és átprogramozni.
Szerintem a másik automatást sem nyomnád le nagyon, mert az elindulás ugyanaz maradt.
 
De hogy lásd kivel van dolgod: tőlem nyugodtan mondhatod, hogy legyorsultál engem! Úgysem fogja senki sem leellenőrizni! Én már beleuntam a versenyzésbe.
Nekem is hasonlo az érzés de nekem azért mert az egyik hátsó gátló kivan !!!!!!azért is érezheted ezeket a dolgokat szerintem......................lehet hogy neked is.......
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11769 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 17:28:00 »

ez tömény fehér füst még büdös is kb 5 mp-ig tart ha vízpára lenne az hamar szét oszlana meg alig látszana.Hát nem tudom
Ilyet nekem egy Nissan SUNNY diesel csinált. Az oka a túl kicsi előtöltés volt.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11770 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 17:54:00 »

na az helytálló megfogalmazás hogy hamar avatkozik be az abs. vizes úton viszont pöpec
 
sebességérzetemmel nincs gond, mert közbe 250 paripát hajtok
 
viszont csak 17"es felniket tervezek, 18 colosra nincs kedvem gumit venni, de megkérdezem mennyivel drágább. meg magyar utakra nem való túl alacsony gumi.
A sebességérzet nem a paripák számától függ.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #11771 Dátum: 2007.03.18 vasárnap, 20:26:00 »

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 2002 körüli TDCI Mondeot szerenék venni. Félelmeim vannak a porlasztócsúcsokkal kapcsolatban. Elég rosszakat olvastam itt róla... Kérdésem az lenne, hogy mennyire jellemző ez a hiba, s állapotfelmérésnél fel lehet-e mérni a csúcsok állapotát, valmint mit érdemes megnézni egy III-as Mondeon vásárlás előtt
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #11772 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 06:20:00 »

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. 2002 körüli TDCI Mondeot szerenék venni. Félelmeim vannak a porlasztócsúcsokkal kapcsolatban. Elég rosszakat olvastam itt róla... Kérdésem az lenne, hogy mennyire jellemző ez a hiba, s állapotfelmérésnél fel lehet-e mérni a csúcsok állapotát, valmint mit érdemes megnézni egy III-as Mondeon vásárlás előtt
Ha olvastál itt a csúcsokról akkor azt nem ecsetelném... Szerintem TDDi, vagy benyás a jobb választás ebben az évjáratban. Az ajtók alsó élei rohadásra hajlamosak.Viszont ha vezetett szervízkönyve van, akkor azt megcsinálják gariba
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #11773 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 06:30:00 »

Helló mindenki!
Reggel óta  azaz kb 4 órát állt a gép szabályos inditás után gyönyörü pamacs a kipufogóból  olyan hogy szerintem egy két utemü Wartbur megpukkadna  az irigy ségtöl én meg a szényentöl ha valaki meglátja akkor le van a gép írva nullára. kb ez tart max 5 másodpercig aztán eltünik az álcázó rendszer müködésének nyomai.
Mi aretektöl csinálja ezt a drrága kedves mondeóm ha valakinek van ötlete azon kívül hogy 3 millió km-röl vissza lett tekerve az óra 120000 ra akkor az ossza meg velem  nagyon köszönöm.
Szagirodalom szerint ez lehet még izzítási hiba, csekkold le őket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11774 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 11:11:00 »

Helló Mindenkinek!!
 
Új Mondimban(számomra új, amúgy 2001-es Smiley)) a hosszúhétvégén gondoltam kipróbálom a légkondit. Nos hát bekapcsoltam mentem vele és semmi változás a levegő hőmérsékletében.Van egy furcsa dolog vele, mikor benyomom a kapcsolót az autó nem csinál semmit, nem indulnak el visszahűtők és az alapjárat sem nő. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baja? Vagy vigyem szervízbe? Köszi a segítséget előre is!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11775 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 11:20:00 »

Helló Mindenkinek!!
 
Új Mondimban(számomra új, amúgy 2001-es Smiley)) a hosszúhétvégén gondoltam kipróbálom a légkondit. Nos hát bekapcsoltam mentem vele és semmi változás a levegő hőmérsékletében.Van egy furcsa dolog vele, mikor benyomom a kapcsolót az autó nem csinál semmit, nem indulnak el visszahűtők és az alapjárat sem nő. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baja? Vagy vigyem szervízbe? Köszi a segítséget előre is!
Szia! Elsőkörben a biztosítékokat elenőrizd!
Aztán jöhet a szakszervíz!
( és nem Józsi bá' mokólja egy garázsban )
Ha kevés a nyomás, akkor sem emgy a klíma. Valszeg utána kellene töltetni, és vákuumoztatni! Esetleg kompresszor-olaj utántöltés. Ezeket tudják akik erre szakosodtak. De nem hűtőgép-szerelő ismerőshöz vinni, óccsóért! Később többe kerül.
Egyebként is használattól függően 2-3 évenként ajánlott klímáshoz vinni az autót!
Klímatisztításhoz pedig a Fő oldalon a cikkek közt találsz útmutatót!
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11776 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 11:25:00 »

Szia! Elsőkörben a biztosítékokat elenőrizd!
Aztán jöhet a szakszervíz!
( és nem Józsi bá' mokólja egy garázsban )
Ha kevés a nyomás, akkor sem emgy a klíma. Valszeg utána kellene töltetni, és vákuumoztatni! Esetleg kompresszor-olaj utántöltés. Ezeket tudják akik erre szakosodtak. De nem hűtőgép-szerelő ismerőshöz vinni, óccsóért! Később többe kerül.
Egyebként is használattól függően 2-3 évenként ajánlott klímáshoz vinni az autót!
Klímatisztításhoz pedig a Fő oldalon a cikkek közt találsz útmutatót!
Üdv:)
Köszi!
Hát igen hűtőgép-szerelő ismerőssel már volt dolgom, igaz autóbuszba töltött, de ott is nagyot szól ha elszál a kompresszor. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11777 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 13:32:00 »

Szagirodalom szerint ez lehet még izzítási hiba, csekkold le őket.
"Szagirodalom szerint ez lehet még izzítási hiba, csekkold le őket."  
 
Én is izzítógyertya-cserével kezdtem. ~360 ezer volt az autóban, ezért nem is méregettem gyertyákat, úgy gondoltam most már megérdemli :-))  Ettől viszon semmi nem változott, az előtöltés állítás teljesen rendbehozta, sőt nyomatékosabb is lett a motor.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11778 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 16:44:00 »

Nekem ugyanezen alsó szoknyákat a Fordos festő emberem 5e-ért fujta.
agostonb: említettel egy fényezőt, meg tudnád adni az elérhetőségeit? Merrefelé dolgozik? (mini spojlerhez kellene a segítsége)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11779 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 17:17:00 »

agostonb: említettel egy fényezőt, meg tudnád adni az elérhetőségeit? Merrefelé dolgozik? (mini spojlerhez kellene a segítsége)
Kérdezd meg Lakkcipőt is !
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11780 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 18:35:00 »

Helló Mindenkinek!!
 
Új Mondimban(számomra új, amúgy 2001-es Smiley)) a hosszúhétvégén gondoltam kipróbálom a légkondit. Nos hát bekapcsoltam mentem vele és semmi változás a levegő hőmérsékletében.Van egy furcsa dolog vele, mikor benyomom a kapcsolót az autó nem csinál semmit, nem indulnak el visszahűtők és az alapjárat sem nő. Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a baja? Vagy vigyem szervízbe? Köszi a segítséget előre is!
Bocs! Lehet, hogy ostoba feltevés, de ha nem kapcsolod be a ventillátort, akkor sem indul el a légkondi, sőt még a visszajelző led sem világít! (Én sem tudtam...) Ha ezen túl vagy, akkor sorry, valszeg biztosíték lesz...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11781 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 19:36:00 »

Ma elmentem megnézni a használtautón lévő, bontásra eladó jobbkormányos MK3-at. Még csak a vízhűtőt adta el belőle a srác. Fiatal az autó, keveset futott 1.8 benya, ghia kivitelben, fekete bőr belsővel. A hátulja égett ki, de az is ép kivülről kivéve a bal hátsó sárvédő, lámpa stb.
Egy ár tájékoztatásképpen: komplett xenon lámpapár (tarfóval, mindenestől) 150 ezerért kínálja a srác. Ja és nagyon szép 17-es felni van rajta.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11782 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 19:49:00 »

Ma elmentem megnézni a használtautón lévő, bontásra eladó jobbkormányos MK3-at. Még csak a vízhűtőt adta el belőle a srác. Fiatal az autó, keveset futott 1.8 benya, ghia kivitelben, fekete bőr belsővel. A hátulja égett ki, de az is ép kivülről kivéve a bal hátsó sárvédő, lámpa stb.
Egy ár tájékoztatásképpen: komplett xenon lámpapár (tarfóval, mindenestől) 150 ezerért kínálja a srác. Ja és nagyon szép 17-es felni van rajta.
B.Pesten van az autó?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11783 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 20:47:00 »

Igen, Zugló
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11784 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 21:04:00 »

Ma elmentem megnézni a használtautón lévő, bontásra eladó jobbkormányos MK3-at. Még csak a vízhűtőt adta el belőle a srác. Fiatal az autó, keveset futott 1.8 benya, ghia kivitelben, fekete bőr belsővel. A hátulja égett ki, de az is ép kivülről kivéve a bal hátsó sárvédő, lámpa stb.
Egy ár tájékoztatásképpen: komplett xenon lámpapár (tarfóval, mindenestől) 150 ezerért kínálja a srác. Ja és nagyon szép 17-es felni van rajta.
És el van tévedve a kedves skac a bontott árakat tekintve. Én a fél elejét megvettem volna. ha szép még akkor is csak bontott...egy gépháztetőért 50-et kérni.
Máshol 30-35 a bontott. Állítólag körbenézett bontókban az árak miatt....szerintem meg nem eléggé...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11785 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 21:09:00 »

És el van tévedve a kedves skac a bontott árakat tekintve. Én a fél elejét megvettem volna. ha szép még akkor is csak bontott...egy gépháztetőért 50-et kérni.
Máshol 30-35 a bontott. Állítólag körbenézett bontókban az árak miatt....szerintem meg nem eléggé...
Igen ez igaz...mondta is, hogy volt valaki, aki sokalta az 50-et
Akkor Te voltál...
Nekem is elég drágán kínálja, amit szeretnék...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11786 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 21:12:00 »

És el van tévedve a kedves skac a bontott árakat tekintve. Én a fél elejét megvettem volna. ha szép még akkor is csak bontott...egy gépháztetőért 50-et kérni.
Máshol 30-35 a bontott. Állítólag körbenézett bontókban az árak miatt....szerintem meg nem eléggé...
Szendre,
 
Kűűűtttem mélt, hogy örűjjéééééé!!!
(Még egy "wazze" kellene a végére, mi?)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #11787 Dátum: 2007.03.19 hétfő, 23:32:00 »

És el van tévedve a kedves skac a bontott árakat tekintve. Én a fél elejét megvettem volna. ha szép még akkor is csak bontott...egy gépháztetőért 50-et kérni.
Máshol 30-35 a bontott. Állítólag körbenézett bontókban az árak miatt....szerintem meg nem eléggé...
A xenon lámpapár a Zsoel cimborájánál 100e, és van neki annyi, hogy csak na.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #11788 Dátum: 2007.03.20 kedd, 09:24:00 »

A xenon lámpapár a Zsoel cimborájánál 100e, és van neki annyi, hogy csak na.
Erről beszélek. Én többet fel nem hívom ezt a manust. Rohadjon rá az össze alkatrésze.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11789 Dátum: 2007.03.20 kedd, 09:27:00 »

Szendre,
 
Kűűűtttem mélt, hogy örűjjéééééé!!!
(Még egy "wazze" kellene a végére, mi?)

Vettem! Köszike! Majd hívlak ha odaérek, mert most rohangálok alkatrészért.
q....a szép lett! Gratula a gyermeked kézügyességéhez! Én össze-vissza kentem volna.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11790 Dátum: 2007.03.20 kedd, 10:38:00 »

agostonb: említettel egy fényezőt, meg tudnád adni az elérhetőségeit? Merrefelé dolgozik? (mini spojlerhez kellene a segítsége)
SRAC!!!
 
Te már megvetted a spoilert? Ugyanis engem is érdekelne egy ilyen, de a gyári ár nagyon magas volt. Viszont valaki (talán te?) mondta, hogy ebayről van olcsón.
Ha még nem rendelted meg, rendelnél nekem is? Már ha tényleg olcsó (mennyi amúgy?).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11791 Dátum: 2007.03.20 kedd, 10:51:00 »

agostonb: említettel egy fényezőt, meg tudnád adni az elérhetőségeit? Merrefelé dolgozik? (mini spojlerhez kellene a segítsége)
srac mail ment!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11792 Dátum: 2007.03.20 kedd, 12:46:00 »

Ma elmentem megnézni a használtautón lévő, bontásra eladó jobbkormányos MK3-at. Még csak a vízhűtőt adta el belőle a srác. Fiatal az autó, keveset futott 1.8 benya, ghia kivitelben, fekete bőr belsővel. A hátulja égett ki, de az is ép kivülről kivéve a bal hátsó sárvédő, lámpa stb.
Egy ár tájékoztatásképpen: komplett xenon lámpapár (tarfóval, mindenestől) 150 ezerért kínálja a srác. Ja és nagyon szép 17-es felni van rajta.
150K vicc, annyit nem szabad adni érte.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #11793 Dátum: 2007.03.20 kedd, 12:51:00 »

SRAC!!!
 
Te már megvetted a spoilert? Ugyanis engem is érdekelne egy ilyen, de a gyári ár nagyon magas volt. Viszont valaki (talán te?) mondta, hogy ebayről van olcsón.
Ha még nem rendelted meg, rendelnél nekem is? Már ha tényleg olcsó (mennyi amúgy?).
Szappy: nézz át az Optikai tuninig topic-ba, ott vannak a részletek és a képek. Ha gondolod, segíthetek a beszerzésben.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11794 Dátum: 2007.03.20 kedd, 12:52:00 »

srac mail ment!
Megkaptam, majd megy a válasz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11795 Dátum: 2007.03.20 kedd, 13:16:00 »

150K vicc, annyit nem szabad adni érte.
Mondjuk én a 100-at is sokallom kicsit
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #11796 Dátum: 2007.03.20 kedd, 15:20:00 »

Mondjuk én a 100-at is sokallom kicsit
70-80K körül reális, ha hibátlan, szép.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #11797 Dátum: 2007.03.20 kedd, 15:23:00 »

70-80K körül reális, ha hibátlan, szép.
Ugye hogy az nem 100, pláne nem 150?
Nem gyári szettet lehet venni ~50 körül. Ha figyelembe vesszük a lápatestet, de azt is hogy használt... Én olyan 60, max 70 körül áldoznék rá... Szerintem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #11798 Dátum: 2007.03.20 kedd, 15:24:00 »

lápatest természetesen=lámpatest...
Naplózva
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #11799 Dátum: 2007.03.20 kedd, 18:44:00 »

Ma elmentem megnézni a használtautón lévő, bontásra eladó jobbkormányos MK3-at. Még csak a vízhűtőt adta el belőle a srác. Fiatal az autó, keveset futott 1.8 benya, ghia kivitelben, fekete bőr belsővel. A hátulja égett ki, de az is ép kivülről kivéve a bal hátsó sárvédő, lámpa stb.
Egy ár tájékoztatásképpen: komplett xenon lámpapár (tarfóval, mindenestől) 150 ezerért kínálja a srác. Ja és nagyon szép 17-es felni van rajta.
Én harmadik napja próbálom hívni, de nem veszi fel, pedig kicseng
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Oldalak: 1 ... 229 230 231 232 233 234 235 [236] 237 238 239 240 241 242 243 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.169 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.