Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.04 csütörtök, 11:30:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 919 920 921 922 923 924 925 [926] 927 928 929 930 931 932 933 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20645817 alkalommal)
0 Felhasználó és 100 vendég van a témában
bzozoo
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 414


« Új hozzászólás #46250 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 13:05:40 »

A hátsó ajtón azon a részen, ahol törik a sík felület (pont a "gerincen") lévő horpadást házilag el lehet tüntetni? Nem annyira vészes, de azért szúrja a szemem... Rányitotta valami balf.sz  levele
Naplózva

MK3 1.8 125LE 5 ajtó... Lavjaman!
mendoza
Vendég
« Új hozzászólás #46251 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 13:11:25 »

Pedig igyekezz, mert ha elkap a Finanzamt, rosszul jársz. Állandó lakcímmel 1 hónapod van rá, ideiglenessel 1 év. Az albérletbe a tulaj a jogszabályok szerint köteles állandóra is engedni bejelentkezni, ha kéred tőle, tehát az az 1 év után sem indok, hogy nincs állandó lakcímed, ezért nem tudod az autót átregisztrálni (csak állandó lakcímmel lehet osztrák rendszámod).

AndyA

Csak Meldezettelem van... Elvileg igy szept. 1-ig jo vagyok...
A nyartol nem parazok, sztem inkabb turistanak neznek a spanyol rendszammal... gondolom a kornyekbeli rendszamokra jobban utaznak...

Mondjuk most hetvegen hegyeshalom elott a becsi szakaszon az ASFINAG ellenorizte a kocsikat... De ok csak az a vignetta-t nezik... szerintem
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #46252 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 13:19:51 »

En olajat 10E-nel cserelem, go. szurot meg 10, vagy 20E-nel, ahogy jon...

És mitől függ, hogy hogy jön?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
mendoza
Vendég
« Új hozzászólás #46253 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 13:27:14 »

És mitől függ, hogy hogy jön?
A kedvemtol... Smiley
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26995


E-mail
« Új hozzászólás #46254 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 14:05:32 »

Csak Meldezettelem van... Elvileg igy szept. 1-ig jo vagyok...
A nyartol nem parazok, sztem inkabb turistanak neznek a spanyol rendszammal... gondolom a kornyekbeli rendszamokra jobban utaznak...

Mondjuk most hetvegen hegyeshalom elott a becsi szakaszon az ASFINAG ellenorizte a kocsikat... De ok csak az a vignetta-t nezik... szerintem

Mindegy, milyen a rendszám. Ha sokat parkolsz ugyanott, előbb-utóbb kifigyelik. Finanzamt kedvence, hogy a parkoló zónán kívül, a határ közelében nézik a rendszámokat egy héten többször is. Ha találnak olyan autót, ami heti rendszeressséggel felbukkan, és egész héten el sem mozdul, kitesznek rá egy meghívót, hogy magyarázná el a gazdája, mit keres az autó szinte egyfolytában Bécsben a külföldi rendszámmal.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
mendoza
Vendég
« Új hozzászólás #46255 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 14:24:31 »

Mindegy, milyen a rendszám. Ha sokat parkolsz ugyanott, előbb-utóbb kifigyelik.

Zart garazsban van. Csak hetvegente hasznaljuk, de most inkabb bringazunk.
Persze nem akarom orokke ezt a helyzetet tartani, de most "igy van". Mondjuk havi 70 EUR a garazs, amibol boven kijonne az osztrak biztositas + a keruleti parken pickerl... Lehet hamarosan raszanom magam a jobb a bekesseg alapon...
Te itt vetted a tiedet, vagy atregisztraltad? Nem tudod veletlenul, hogy mibe kerulne nekem sacc/kb? Hol lehet ezt kiszamolni?
Naplózva
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #46256 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 17:46:58 »

Sziasztok!

Észrevettem ma a Mondi alatt egy tenyérnyi olajfoltot, pont középen a motor alatt. Eléggé megijesztett, van esély, hogy apróság, vagy ez tuti nagy bajra utal?  Undecided
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #46257 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 17:48:14 »

Sziasztok!

Észrevettem ma a Mondi alatt egy tenyérnyi olajfoltot, pont középen a motor alatt. Eléggé megijesztett, van esély, hogy apróság, vagy ez tuti nagy bajra utal?  Undecided

Ennyiből nem lehet eldönteni.
Meg kell keresni honnan folyik és akkor lehet eldönteni, hogy mekkora a baj.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Zoza
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 81


E-mail
« Új hozzászólás #46258 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 17:53:25 »

Sziasztok!

Észrevettem ma a Mondi alatt egy tenyérnyi olajfoltot, pont középen a motor alatt. Eléggé megijesztett, van esély, hogy apróság, vagy ez tuti nagy bajra utal?  Undecided


Hali!

Nekem is van minden használat után egy pár csepp,nagyjából szűk tenyérnyi területet alkot nekem is...a "szakim" azt mondta,hogy a főtengely szimeringnél enged kicsit,de azt cserélni nagyobb meló,majd mikor kuplungszettet cseréltetek,akkor csináltatom meg azt is...de nézesd meg,hogy a tiéd honnan ered...

Zoza
Naplózva

Mondeo MK3 2004 TDCI-130LE, 6 seb.,5 ajtós
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46259 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 17:54:59 »

voltmár nektek olyan hang ami ugy szolt mint egy hidrotöke?
meg nagy fordulaton picit fekete füstöt is tol Sad
Naplózva
KaoszNagymester
Vendég
« Új hozzászólás #46260 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 17:55:27 »

Köszi a válaszokat, reggel az első utam lesz a szerviz.  Embarrassed
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46261 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:26:34 »

voltmár nektek olyan hang ami ugy szolt mint egy hidrotöke?
meg nagy fordulaton picit fekete füstöt is tol Sad
Hidrotőke nincs abban a motorban. Én is azt hittem, hogy a hidrotőke a sz@r, de nem, mert nincs benne olyan. Én a szívósort berheltem ki, és a hang megszűnt. Ajánlom figyelmedbe a következő linkeket!

http://mondeo.hu/wiki/index.php/Sz%C3%ADv%C3%B3sor_dilemma_MK3

http://mondeo.hu/index.php?topic=9831.0

http://www.youtube.com/watch?v=hjRIsLwvjZQ

A füstölésben nem tudok segíteni.
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46262 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:28:53 »

Hidrotőke nincs abban a motorban. Én is azt hittem, hogy a hidrotőke a sz@r, de nem, mert nincs benne olyan. Én a szívósort berheltem ki, és a hang megszűnt. Ajánlom figyelmedbe a következő linkeket!

http://mondeo.hu/wiki/index.php/Sz%C3%ADv%C3%B3sor_dilemma_MK3

http://mondeo.hu/index.php?topic=9831.0

http://www.youtube.com/watch?v=hjRIsLwvjZQ

A füstölésben nem tudok segíteni.
Hidrotőke nincs abban a motorban. Én is azt hittem, hogy a hidrotőke a sz@r, de nem, mert nincs benne olyan. Én a szívósort berheltem ki, és a hang megszűnt. Ajánlom figyelmedbe a következő linkeket!

http://mondeo.hu/wiki/index.php/Sz%C3%ADv%C3%B3sor_dilemma_MK3

http://mondeo.hu/index.php?topic=9831.0

http://www.youtube.com/watch?v=hjRIsLwvjZQ

A füstölésben nem tudok segíteni.

és nem lesz baja? szerinted szakszervíz megcsinálja? Smiley)
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46263 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:31:46 »

voltmár nektek olyan hang ami ugy szolt mint egy hidrotöke?
meg nagy fordulaton picit fekete füstöt is tol Sad

Fekete füstöt az olajtól nyomja szerintem. Nem fogy gyorsan a motorolajad? Vagy nincs benzinszaga?
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46264 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:33:35 »

Fekete füstöt az olajtól nyomja szerintem. Nem fogy gyorsan a motorolajad? Vagy nincs benzinszaga?

fogyni nem fogy. de benzin szaga egy picit van Sad
amugy 2000-2500 fordulaton van a linkes hangja nem folyamatos.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46265 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:35:43 »

és nem lesz baja? szerinted szakszervíz megcsinálja? Smiley)
Semmi baja nem lesz a kibelezéstől. Esetleg pici változást veszel majd észre dinamikában, fogyasztásban, de az sem biztos. Nyugodtan csináltasd meg, no para. A leírást el kell olvasni figyelmesen! Jó erős olajálló, hőálló kétkomponensű fémgyurmát kell használni tömítésre és nem lesz gond. Sokan megcsinálták már, és nem volt gubanc senkinél. Vagy esetleg veszel egy szívósort újonnan cirka százezerért, vagy veszel egy fészlift utáni szívósort és ahhoz veszel javítókészletet, de az sem lesz sokkal olcsóbb. A kibelezés végleges és olcsó megoldás. A Ford szervíz szerintem tuti nem csinálja meg, de bármelyik szaki megcsinálja neked fél nap alatt.
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46266 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:37:00 »

Semmi baja nem lesz a kibelezéstől. Esetleg pici változást veszel majd észre dinamikában, fogyasztásban, de az sem biztos. Nyugodtan csináltasd meg, no para. A leírást el kell olvasni figyelmesen! Jó erős olajálló, hőálló kétkomponensű fémgyurmát kell használni tömítésre és nem lesz gond. Sokan megcsinálták már, és nem volt gubanc senkinél. Vagy esetleg veszel egy szívósort újonnan cirka százezerért, vagy veszel egy fészlift utáni szívósort és ahhoz veszel javítókészletet, de az sem lesz sokkal olcsóbb. A kibelezés végleges és olcsó megoldás. A Ford szervíz szerintem tuti nem csinálja meg, de bármelyik szaki megcsinálja neked fél nap alatt.

tudsz ilyen szerelöt? Cheesy
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46267 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:46:20 »

tudsz ilyen szerelöt? Cheesy
Tudok hát, csak itt Szolnokon. Egyébként ha egy kicsit vállalkozó kedvű vagy akkor te magad is meg tudod csinálni. Felkészülsz előtte a szükséges szerszámokkal és tuti, hogy egy nap alatt kész is leszel. Érdemes mihamarabb megcsinálni a szívósor belezését vagy cseréjét, mert ha a motor beszív valamit a szívósorból (volt már ilyen több is), akkor vagy motorcsere vagy motorgenerál, szóval párszázas ajánlat! falbav
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46268 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:49:00 »

Tudok hát, csak itt Szolnokon. Egyébként ha egy kicsit vállalkozó kedvű vagy akkor te magad is meg tudod csinálni. Felkészülsz előtte a szükséges szerszámokkal és tuti, hogy egy nap alatt kész is leszel. Érdemes mihamarabb megcsinálni a szívósor belezését vagy cseréjét, mert ha a motor beszív valamit a szívósorból (volt már ilyen több is), akkor vagy motorcsere vagy motorgenerál, szóval párszázas ajánlat! falbav

fa...sza Sad holnap viszem szervizbe megkérdem mit lehet csinálni Smiley köszi a válaszokat!!
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46269 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 19:54:07 »

fa...sza Sad holnap viszem szervizbe megkérdem mit lehet csinálni Smiley köszi a válaszokat!!
És ne hagyd magad kitéríteni az elhatározásodból. Hidd el, nincs a motorban hidrotőke, pedig azt mondja majd a szerelő, hogy van. Másik meg az, hogy max egy kis változást veszel majd észre a gépen, semmi extra. Nehogy azt mondja a szerelő, hogy ezért meg azért nem jó az és mégiscsak vedd meg a szívósort. Ez blabla. Többen is leírták már a tapasztalataikat a Mk!!!-Benzinmotorok topicban, ha gondolod olvass utána.
Naplózva
Conor
Vendég
« Új hozzászólás #46270 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 20:23:09 »

fa...sza Sad holnap viszem szervizbe megkérdem mit lehet csinálni Smiley köszi a válaszokat!!
Szia!
Ha nem a szívósor zörög, és fogy az olaj, akkor szabadulj meg mielőbb az autótól. Ha esetleg Neked is az a baja, mint nekem volt (hengerek hordósra kopva) abba nagyon bele lehet tenyerelni, nagyon nem olcsó mutatvány...
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46271 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 20:25:33 »

Szia!
Ha nem a szívósor zörög, és fogy az olaj, akkor szabadulj meg mielőbb az autótól. Ha esetleg Neked is az a baja, mint nekem volt (hengerek hordósra kopva) abba nagyon bele lehet tenyerelni, nagyon nem olcsó mutatvány...

az olajat nem eszi Sad most vettem amugy a kocsit kb 1 hete Smiley holnap remélem kiderül mi a gond. erő van benne, húz rendesen, nem fogy az olaj amugy, passz Smiley
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46272 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:25:08 »

az olajat nem eszi Sad most vettem amugy a kocsit kb 1 hete Smiley holnap remélem kiderül mi a gond. erő van benne, húz rendesen, nem fogy az olaj amugy, passz Smiley

Azt mondtad, hogy egy kicsit benzinszaga van. Ez akkor szokott előfordulni, ha a benzin "helyet cserél" az olajjal. Azért "nem fogy". Lehet, hogy egy kompressziómérés tudna sok infóval szolgálni. Mennyi km van benne? (végülis mindegy, mert szokás tekergetni, főleg, ha kereskedéstől vetted)
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46273 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:30:36 »

Azt mondtad, hogy egy kicsit benzinszaga van. Ez akkor szokott előfordulni, ha a benzin "helyet cserél" az olajjal. Azért "nem fogy". Lehet, hogy egy kompressziómérés tudna sok infóval szolgálni. Mennyi km van benne? (végülis mindegy, mert szokás tekergetni, főleg, ha kereskedéstől vetted)
na igen Smiley de amugy sok van benne nagyon Sad jol bepailztak de nem tudok semmit sem tenni Sad 290 ezer!!!!
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46274 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:32:39 »

na igen Smiley de amugy sok van benne nagyon Sad jol bepailztak de nem tudok semmit sem tenni Sad 290 ezer!!!!

Ha kereskedésből vetted, akkor KÖTELEZŐ rá hat hónap garit vállalni. Ha nem tájékoztattak erről a hibáról, akkor le kell nyelniük.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46275 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:33:29 »

na igen Smiley de amugy sok van benne nagyon Sad jol bepailztak de nem tudok semmit sem tenni Sad 290 ezer!!!!
Azért nem kell rögtön a Dunának menni. Méress kompressziót és veszteséget. Azért ezekből sok mindenre lehet következtetni. Aztám majd ráérsz gondolkodni. A szívósor hibája kb. százötvenezrenként szokott előjönni.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46276 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:34:37 »

Bizony! Legyél ügyes és talpraesett, yogee! Előtte azért vizsgáld ki a hiba okát!
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.23 csütörtök, 21:42:11 írta joxer » Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46277 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:35:58 »

Azért nem kell rögtön a Dunának menni. Méress kompressziót és veszteséget. Azért ezekből sok mindenre lehet következtetni. Aztám majd ráérsz gondolkodni. A szívósor hibája kb. százötvenezrenként szokott előjönni.
beszéltem a tulajjal akié volt és mondta hogy végig a ford solymárnál szervizelte hivatalosan . elsö tulaj. ez azért megnyugtatott Smiley
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46278 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:36:32 »

Bizony! Legyél ügyes és talpraesett! Előtte azért vizsgáld ki a hiba okát!

Én? Nem nekem van gondom. (tudom, ezt nem nekem szántad eplus2 )
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46279 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:37:35 »

beszéltem a tulajjal akié volt és mondta hogy végig a ford solymárnál szervizelte hivatalosan . elsö tulaj. ez azért megnyugtatott Smiley

És erről dokumentumokat is tudott mutatni? (számla, szervizkönyv stb)
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46280 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:39:38 »

És erről dokumentumokat is tudott mutatni? (számla, szervizkönyv stb)
a kereskedönek oda adta de mivel az órát vissza tekerték igy nem adta oda Sad a kereskedő. de a szervízben minden szerepel Smiley számitógépen! Smiley és leigazolták nekem
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46281 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:41:10 »

a kereskedönek oda adta de mivel az órát vissza tekerték igy nem adta oda
Ezmegmilyenmá'!
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46282 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:41:44 »

a kereskedönek oda adta de mivel az órát vissza tekerték igy nem adta oda Sad a kereskedő. de a szervízben minden szerepel Smiley számitógépen! Smiley és leigazolták nekem

Mennyivel adták neked? (mennyit tekertek vissza a sz.háziak?) Ja és melyiknél vetted, mert akkor oda nem megyek, ha lecserélem a mostanit. (na ez sem mostanában lesz)
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46283 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:43:10 »

Én? Nem nekem van gondom. (tudom, ezt nem nekem szántad eplus2 )
Bocsi, javítottam! Nem neked szántam, de rád is vonatkozik! wow1
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46284 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:45:59 »

Mennyivel adták neked? (mennyit tekertek vissza a sz.háziak?) Ja és melyiknél vetted, mert akkor oda nem megyek, ha lecserélem a mostanit. (na ez sem mostanában lesz)

137 ezerrel vettem. és hidjétek el mint ha ujj lenne az egész kocsi komolyan. nincsen lelakva meg semmi. végülis ugy vagyok hogy holnap kiderül mi a gond rendbe teszi az ember és egy pár évre levan tudva a gond! fővárosi autópiac Sass autókereskedés. azzal jött hogy nem az ő autója henem megbizásos. én meg mondtam hogy nem érdekel meg ez január 1től büncselekmény amiért ülni is lehet Smiley kö..ögök Smiley
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46285 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:50:22 »

137 ezerrel vettem. és hidjétek el mint ha ujj lenne az egész kocsi komolyan. nincsen lelakva meg semmi. végülis ugy vagyok hogy holnap kiderül mi a gond rendbe teszi az ember és egy pár évre levan tudva a gond! fővárosi autópiac Sass autókereskedés. azzal jött hogy nem az ő autója henem megbizásos. én meg mondtam hogy nem érdekel meg ez január 1től büncselekmény amiért ülni is lehet Smiley kö..ögök Smiley

Na ott amúgy sem vennék autót. Voltam ott egyszer eladni autót, hát nem semmi csávók vannak ott.

137 ezerrel vettem. és hidjétek el mint ha ujj lenne az egész kocsi komolyan. nincsen lelakva meg semmi. végülis ugy vagyok hogy holnap kiderül mi a gond rendbe teszi az ember és egy pár évre levan tudva a gond!

Nem mondod, hogy elhitted, hogy egy 10 éves autóban 137 ezer van? A belsejét nem tart semeddig kicserélni. Még, ha gyári is a belseje, akkor valszeg céges kocsi lehetett, ott is valami főnöké, aki sokat járt vele, és vigyázott rá. Vagy kölcsönzős.
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46286 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:52:00 »

Na ott amúgy sem vennék autót. Voltam ott egyszer eladni autót, hát nem semmi csávók vannak ott.

Nem mondod, hogy elhitted, hogy egy 10 éves autóban 137 ezer van? A belsejét nem tart semeddig kicserélni. Még, ha gyári is a belseje, akkor valszeg céges kocsi lehetett, ott is valami főnöké, aki sokat járt vele, és vigyázott rá. Vagy kölcsönzős.

céges volt a fönöké Smiley aki egyben az elsö tulaj. egyedül használta. de végülis szeretem ennek ellenére a kocsit! rendbe teszem azt jo lesz ez pár évig Smiley
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46287 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 21:59:38 »

az órát vissza tekerték
Lehet, hogy már ez is elég ok volna kiverni a balhét. Te tudod bizonyítani az igazadat!
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46288 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 22:01:06 »

Lehet, hogy már ez is elég ok volna kiverni a balhét. Te tudod bizonyítani az igazadat!

ja csak cseszhetem sajna Sad sok a kiskau számukra amin kitudnak bujni Sad
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #46289 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 22:02:27 »

céges volt a fönöké Smiley aki egyben az elsö tulaj. egyedül használta. de végülis szeretem ennek ellenére a kocsit! rendbe teszem azt jo lesz ez pár évig Smiley

Az autót lehet szeretni, csak az mégsem járja, hogy visszacsévélnek 150 ezer km-t és úgy adják el. Ha visszamész reklamálni, akkor adjanak vissza a pénzből, mert nem mindegy, hogy 130 vagy 290 ezer km van benne.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #46290 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 22:05:54 »

ja csak cseszhetem sajna Sad sok a kiskau számukra amin kitudnak bujni Sad
Hát nem hiszem, hogy a Fogyasztóvédelem rálegyintene.
Naplózva
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46291 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 23:21:16 »

Hát nem hiszem, hogy a Fogyasztóvédelem rálegyintene.

akarnak vissza adni 50 ezret de hát sztem elég karcsú Sad meghát kérdés hogy adják e vagy csak a szájuk jár Smiley
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #46292 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 23:33:02 »

akarnak vissza adni 50 ezret de hát sztem elég karcsú Sad meghát kérdés hogy adják e vagy csak a szájuk jár Smiley
komolyabb összeget adjanak. Beszelj ugyveddel. Km rajta van az adasvetelin? Bíróságra ne menj, egyezz meg velük. Vagy vegyekvissza a kocsit+költségeket adják oda.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
yogee
Vendég
« Új hozzászólás #46293 Dátum: 2013.05.23 csütörtök, 23:34:29 »

komolyabb összeget adjanak. Beszelj ugyveddel. Km rajta van az adasvetelin? Bíróságra ne menj, egyezz meg velük. Vagy vegyekvissza a kocsit+költségeket adják oda.
ez a mx amit adnak sajna. mondták ha jó adják ha nem menjek jelentsem fel öket! szemetek sajnos Sad
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #46294 Dátum: 2013.05.24 péntek, 06:39:01 »

ez a mx amit adnak sajna. mondták ha jó adják ha nem menjek jelentsem fel öket! szemetek sajnos Sad
ügyvéd,fogyasztóvédelem! Tudok olyan esetet h a kereskedesnek  ki kellett fizetni a kettostomegu cseréjét, pedig az is bizomanyos volt. Abba se ment bele a vevő, h ők adják az alkatrészt.   De beszélj az eledoval  is!
Ha 190 ről lenne 130 ra téve az nem gáz, és elég 1 kisebb összeg.  De 290 ről 130ra az már minimum visszavasarlas. 

De azt meg mindig nem értem miért nem vásárlás előtt tajekozodtok, és miért hisztek ek hihetetlen dolgokat.   Ha meg akkor nem, utána minek?
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.24 péntek, 07:12:47 írta Dentcraft » Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
farika84
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 442



E-mail
« Új hozzászólás #46295 Dátum: 2013.05.24 péntek, 06:42:03 »

En olajat 10E-nel cserelem, go. szurot meg 10, vagy 20E-nel, ahogy jon...
az egy kicsit húzós lenne akkor, hogy 2 havonta cserélgetném....
  nyes
Naplózva

2003'  Mondeo Trend MK3 2.0 TDCI Facelift 115LE
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #46296 Dátum: 2013.05.24 péntek, 06:45:08 »

az egy kicsit húzós lenne akkor, hogy 2 havonta cserélgetném....
  nyes
felesleges is, pénzkidobás  smile
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
cosfi
Vendég
« Új hozzászólás #46297 Dátum: 2013.05.24 péntek, 07:58:21 »

Sziasztok!
Megállás után P állásba kapcsolva az automatát néha kerregő hang hallható. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha vmit felcsévélne, és ha végzett elhallgat). Nem tudom, hogy köze van-e a dologhoz, amit ma reggel tapasztaltam, bár lehet, hogy eddig is volt, csak nem volt lehúzva az ablak. Ma váltásnál is hallottam vmi hasonlót, de ez a motortérből jött, a P állású dolog pedig bent hallható.
Szerintetek?
Köszi
Naplózva
mendoza
Vendég
« Új hozzászólás #46298 Dátum: 2013.05.24 péntek, 09:27:08 »

felesleges is, pénzkidobás  smile
En igy nyugodtabb vagyok.  wave
Naplózva
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #46299 Dátum: 2013.05.24 péntek, 09:43:08 »

az egy kicsit húzós lenne akkor, hogy 2 havonta cserélgetném....
  nyes


Smiley
Látom nem csak én vagyok hasonló cipőben Cheesy
Naplózva
Oldalak: 1 ... 919 920 921 922 923 924 925 [926] 927 928 929 930 931 932 933 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.146 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.