Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 12:26:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21468602 alkalommal)
0 Felhasználó és 185 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #4300 Dátum: 2006.01.02 hétfő, 20:28:00 »

Nem tudja esetleg valaki, hogy hol és mennyiért lehet kapni az újabb VW Passatokéhoz és Skodákéhoz hasonló, egyetlen gumilapból álló ablaktörlőt Mondeo-hoz? Ennek használatához esetleg le kell cserélni magát a mozgató kart is, vagy csak simán, egyszerűen a lapátot kell cserélni?
 
(a múltkor volt róla szó, hogy létezik ilyen)
Fordnál van,én is néztem.
8.000 ft körül van az ára.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4301 Dátum: 2006.01.02 hétfő, 21:24:00 »

Nem tudja esetleg valaki, hogy hol és mennyiért lehet kapni az újabb VW Passatokéhoz és Skodákéhoz hasonló, egyetlen gumilapból álló ablaktörlőt Mondeo-hoz? Ennek használatához esetleg le kell cserélni magát a mozgató kart is, vagy csak simán, egyszerűen a lapátot kell cserélni?
 
(a múltkor volt róla szó, hogy létezik ilyen)
Láttam ilyet a Bárdinál is, talán az akciós újságjában is benne van, valami speciális formatervezett dolog
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4302 Dátum: 2006.01.02 hétfő, 21:46:00 »

Nem tudja esetleg valaki, hogy hol és mennyiért lehet kapni az újabb VW Passatokéhoz és Skodákéhoz hasonló, egyetlen gumilapból álló ablaktörlőt Mondeo-hoz? Ennek használatához esetleg le kell cserélni magát a mozgató kart is, vagy csak simán, egyszerűen a lapátot kell cserélni?
 
(a múltkor volt róla szó, hogy létezik ilyen)
Mi értesz az alatt, hogy egyetlen gumilap? Mi nincs benne, ami a többiben benne van? Az acélsín? És miért jobb ez?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4303 Dátum: 2006.01.02 hétfő, 22:09:00 »

Itt a Bárdié:
Egybe épített Valeo ablaktörlő a Bárdinál
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4304 Dátum: 2006.01.02 hétfő, 23:11:00 »

Nem tudja esetleg valaki, hogy hol és mennyiért lehet kapni az újabb VW Passatokéhoz és Skodákéhoz hasonló, egyetlen gumilapból álló ablaktörlőt Mondeo-hoz? Ennek használatához esetleg le kell cserélni magát a mozgató kart is, vagy csak simán, egyszerűen a lapátot kell cserélni?
 
(a múltkor volt róla szó, hogy létezik ilyen)
VW, meg Skoda itt? Mikor olyan van az új Focus -on is! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #4305 Dátum: 2006.01.03 kedd, 08:24:00 »

Köszönöm az ötleteket ablaktörlő ügyben, lehet hogy be fogok ruházni egy ilyen okosságra.  
 
Scratch: látod ezt nem is tudtam az új Fókáról, köszi az infót!
 
Angel: ez úgy néz ki, hogy nincs benne semmilyen feszítő mechanika, hanem egyszerűen csak egy vastagabb gumilap az egész lapát. Állítólag szebb, jobb meg minden, de majd meglátjuk.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4306 Dátum: 2006.01.03 kedd, 08:25:00 »

A Mondeo III-nak csak fel-le állítható a kormánya, ki-be nem? Vagy esetleg valamelyik ráncfelvarrt modellnek már igen?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4307 Dátum: 2006.01.03 kedd, 08:49:00 »

A Mondeo III-nak csak fel-le állítható a kormánya, ki-be nem? Vagy esetleg valamelyik ráncfelvarrt modellnek már igen?
Mk1-et fel-le, ki-be, jobbra-balra lehet állítani!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4308 Dátum: 2006.01.03 kedd, 08:51:00 »

A Mondeo III-nak csak fel-le állítható a kormánya, ki-be nem? Vagy esetleg valamelyik ráncfelvarrt modellnek már igen?
Srac! Nekem működik be-ki is. Mennie kell Nálad is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4309 Dátum: 2006.01.03 kedd, 09:02:00 »

Srac! Nekem működik be-ki is. Mennie kell Nálad is
Értem, köszi, akkor majd újra megpróbálom (lehet, hogy csak be volt ragadva egy kicsit).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4310 Dátum: 2006.01.03 kedd, 09:26:00 »

Mi értesz az alatt, hogy egyetlen gumilap? Mi nincs benne, ami a többiben benne van? Az acélsín? És miért jobb ez?
ha megnézed az E-bayon több tucatot láthatsz... VISOFLEX néven.... Ez egy új - állítólag szuper.... Várok a tapasztalatokra  
 aztán majd veszek én is....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4311 Dátum: 2006.01.03 kedd, 14:03:00 »

Citromhéjja
 
Köszi a tippet, már vettem egy új akkut mégios csinálja. Most öninditót fogok cserélni, ugyanis van hogy csak halk kerregés jön az öninditóból....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4312 Dátum: 2006.01.03 kedd, 17:30:00 »

Citromhéjja
 
Köszi a tippet, már vettem egy új akkut mégios csinálja. Most öninditót fogok cserélni, ugyanis van hogy csak halk kerregés jön az öninditóból....
Laya!
 
A kábeleket nézted? Amit írtam próbáltad? Az 0 Ftos művelet, célszerű megnézni, mielőtt a fél autót kicseréli az ember...
 
Múltkor 1 barátom járt pont úgy, hogy önindítót akart cserélni és csak 1 testkábel volt hibás. Innen vettem a tippet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4313 Dátum: 2006.01.03 kedd, 18:51:00 »

Citromhéjja
 
Köszi a tippet, már vettem egy új akkut mégios csinálja. Most öninditót fogok cserélni, ugyanis van hogy csak halk kerregés jön az öninditóból....
Laya
Nekem O fok alatt produkált olyat hogy nem húzott be a bendix és csak forgott.Elvittem villszr-höz hiba köv. A bendix tengelyén lévő zsirral összekeveredett a kuplung tárcsa pora és úgy megkeményedett hogy nem müködött.Kiszedték kipuc 2000Ft-ért.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4314 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 09:15:00 »

Szega!
 
Kb. 1 honapja jelentkeztem a turbo környeki hibaval, ugye nem gyorsult rendesen a kocsi, meg szodasszifon hangokat hallatott.
Az intercoolerbol visszajövö gumicso volt hosszaban elrepedve kb. 10 centi hosszon, ez a motor es az akkcsi kozott, elegge alul talalhato. A cso 12500 Ft volt, a szereles összvissz 12e. (2* kellett vinni a kocsit). Sajnos cikkszamot nem tudok mondani a csöhöz. Ha valakinek esetleg hasonlo gondja lenne, nezze meg ezt is. Hazilag siman cserelhetö, 2 bilincset kell oldani. Legalabb a szerelest megsporolhatjatok.
 
Üdv!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4315 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 09:39:00 »

Az egyik jó ismerősöm Mondeo III vásárlás közepén van, és a TIPTOPAUTO-nál talált is három, éppen kedvére való autót (TDCi).  
 
Kérdésem: ismeritek ezt a céget? Mennyire korrektek? Kilométer óra visszatekerés mennyire jellemző náluk?
 
(úgy látszik hamarosan egy újabb taggal bővül majd a klub )
Naplózva
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4316 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 09:46:00 »

Az egyik jó ismerősöm Mondeo III vásárlás közepén van, és a TIPTOPAUTO-nál talált is három, éppen kedvére való autót (TDCi).  
 
Kérdésem: ismeritek ezt a céget? Mennyire korrektek? Kilométer óra visszatekerés mennyire jellemző náluk?
 
(úgy látszik hamarosan egy újabb taggal bővül majd a klub )
Üdv Srac Úr!
 
Én csak ajánlani tudom a tiptopautot.
ha az jó referencia én is ott vettem a legjobban gyorsuló 5 sebességes MIII-somat
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
Vendég
« Új hozzászólás #4317 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 09:53:00 »

A 2005-ös faceliftes Mondeo hátsó lámpabúrája (aminek alul króm csík van) csereszabatos a korábbiakkal?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4318 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 10:16:00 »

Üdv Srac Úr!
 
Én csak ajánlani tudom a tiptopautot.
ha az jó referencia én is ott vettem a legjobban gyorsuló 5 sebességes MIII-somat
REF100: akkor jól rémlett, hogy Te is ott vetted... A Te nitrós, hangsebességet is átlépő verdád amúgy külföldről behozott, vagy magyar tulajé volt? Le tudtál alkudni valamennyit az árból?
 
(a finom battai kajáról egyébként azóta is mindenkinek csak áradozunk )
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4319 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 10:27:00 »

A 2005-ös faceliftes Mondeo hátsó lámpabúrája (aminek alul króm csík van) csereszabatos a korábbiakkal?
Igen. Mindhárom lámpa csereszabatos.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4320 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 10:31:00 »

Üdv Srac Úr!
 
Én csak ajánlani tudom a tiptopautot.
ha az jó referencia én is ott vettem a legjobban gyorsuló 5 sebességes MIII-somat
Sziasztok!
Én is majdnem a tiptop-nál vettem autót.Tényleg nagyon bíztató a kínálatuk, VISZONT amiért nem ott vettem és esetleg másnak is érdemes tudnia: nem számítanak be másik autót úgy,  hogy hitel van rajta csak úgy ha a tulaj tehermentesíti az autót, és csak egty bizonyos bankkal intézik a hiteleket. Persze minden attól függ, hogy ki hogyan akar (tud) autót venni. De az autók tényleg jók. Igazából sajnáltam otthagyni azt a gyönyörő kombi ghia-t.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4321 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 11:03:00 »

Sziasztok!
Én is majdnem a tiptop-nál vettem autót.Tényleg nagyon bíztató a kínálatuk, VISZONT amiért nem ott vettem és esetleg másnak is érdemes tudnia: nem számítanak be másik autót úgy,  hogy hitel van rajta csak úgy ha a tulaj tehermentesíti az autót, és csak egty bizonyos bankkal intézik a hiteleket. Persze minden attól függ, hogy ki hogyan akar (tud) autót venni. De az autók tényleg jók. Igazából sajnáltam otthagyni azt a gyönyörő kombi ghia-t.
Köszi szépen az infókat! (az ismerősöm egyébként kápéval vinné el az autót)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4322 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 11:19:00 »

Srac! 2.0 TDCi 130 LE s.kék (nem metál)2003/03 havi elvileg eladó (kb.3600000). Ha érdeklődésre tarthat számot, akkor megtalálsz itt, emilke, +36205358584.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4323 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 11:20:00 »

Ja, és kombi. Bocs, hogy lemaradt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4324 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 11:27:00 »

Srac! 2.0 TDCi 130 LE s.kék (nem metál)2003/03 havi elvileg eladó (kb.3600000). Ha érdeklődésre tarthat számot, akkor megtalálsz itt, emilke, +36205358584.
Közvetítem az infót a vevőjelölt felé, köszi!  
 
Mit lehet még tudni az autóról? Itthoni-külföldi eredetű, KM óra állása, hány sebességes, szervizkönyv, kombi, vagy hány ajtós, fénykép...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4325 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 11:58:00 »

Fényképet tán' holnap tudok, vagy emilben, németországi, 85600 km. van benne, automata 5 seb. Durashift váltós, ABS, ESP, összes gyári kulcs, törzskönyv, miegymás.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4326 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 12:18:00 »

Fényképet tán' holnap tudok, vagy emilben, németországi, 85600 km. van benne, automata 5 seb. Durashift váltós, ABS, ESP, összes gyári kulcs, törzskönyv, miegymás.
Az a 86500 egy kicsit kevés. Gyanakodj. Persze lehet, hogy nincs igazam...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #4327 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 12:45:00 »

Az egyik jó ismerősöm Mondeo III vásárlás közepén van, és a TIPTOPAUTO-nál talált is három, éppen kedvére való autót (TDCi).  
 
Kérdésem: ismeritek ezt a céget? Mennyire korrektek? Kilométer óra visszatekerés mennyire jellemző náluk?
 
(úgy látszik hamarosan egy újabb taggal bővül majd a klub )
üdv srác!
 
az én legjobban gyorsuló durashift váltósom is rajtuk keresztül jutott hozzám.
egyébként mástól is hallottam, hogy jók. Zurich is ott vette azt hiszem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4328 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 13:09:00 »

Igen. Mindhárom lámpa csereszabatos.
Ez egy jó hír. Egyébként végre elhoztam az autót a márkaszervízből (korábban írtam, hogy belémjöttek oldalról); komplett bal hátsó futóművet cseréltek, fényezték a bal hátsó sárvédőt + ajtót. Mindez 670000 HUF volt.  
Chiptuning helyett inkább  optikai tuning: kicseréltem a oldalsó indexbúrát fehérre és még be akarom fóliáztatni az ablakokat, hátsó lámpabúra csere, krómoztatni a hűtőmaszkot tükröket kilincseket, xenonlámpa, navi... stb. Úgyhogy lesz még munka+pénzköltés vele Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4329 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 13:11:00 »

A klíma kompresszorát hajtó ékszíjjat hány kilométerenként kell cseréni (kell-e egyáltalán)?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4330 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 13:26:00 »

Srac,vagy aki érdekel!
 
Én tavaly majdnem ezt az autót vettem meg,de akkor még nem adták!Most lesz eladó sorban,mert a tulaj megrendelt egy új 2.2 tdci-t.
kb.3 hónap múlva veszi át,akkor lehet elvinni a kocsit.
 
És amiről szó van:
 
2004.márciusi,2.0 tdci,fekete,ghia.Magyarországi,vezetett szervízkönyvvel,fekete belsővel,klimatizált bőrülésekkel,sony prémium fejegység,xenon-nal.
 
Elég sok kilóméter van benne,ha jól tudom 80-90.000 körül.Viszont végig szakszervízben szervizelték.Az autó a cégvezetőjé,aki az orzág több pontján esedékes tárgyalásaira utazgatott vele.
 
Nagyon szép felni van rajta,külön rendelte,ha jól tudom 17,vagy 18"-os.Téli gumija is van,külön felnivel.
 
Ha valakit érdekel az autó hívhatja közvetlenül a tulajdonost.
 
Balogh György 30/98-59-800.
 
Ui:Árat nem tudok!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4331 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 13:55:00 »

Srac,vagy aki érdekel!
 
Én tavaly majdnem ezt az autót vettem meg,de akkor még nem adták!Most lesz eladó sorban,mert a tulaj megrendelt egy új 2.2 tdci-t.
kb.3 hónap múlva veszi át,akkor lehet elvinni a kocsit.
 
És amiről szó van:
 
2004.márciusi,2.0 tdci,fekete,ghia.Magyarországi,vezetett szervízkönyvvel,fekete belsővel,klimatizált bőrülésekkel,sony prémium fejegység,xenon-nal.
 
Elég sok kilóméter van benne,ha jól tudom 80-90.000 körül.Viszont végig szakszervízben szervizelték.Az autó a cégvezetőjé,aki az orzág több pontján esedékes tárgyalásaira utazgatott vele.
 
Nagyon szép felni van rajta,külön rendelte,ha jól tudom 17,vagy 18"-os.Téli gumija is van,külön felnivel.
 
Ha valakit érdekel az autó hívhatja közvetlenül a tulajdonost.
 
Balogh György 30/98-59-800.
 
Ui:Árat nem tudok!
Ja,és hivatkozhattok a mondeo forumra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4332 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 14:36:00 »

üdv srác!
 
az én legjobban gyorsuló durashift váltósom is rajtuk keresztül jutott hozzám.
egyébként mástól is hallottam, hogy jók. Zurich is ott vette azt hiszem...
Köszi az infót kedves ballábpihentetős-durashiftes kolléga, ezexerint tényleg nem rossz hely.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4333 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 14:39:00 »

Srac,vagy aki érdekel!
 
Én tavaly majdnem ezt az autót vettem meg,de akkor még nem adták!Most lesz eladó sorban,mert a tulaj megrendelt egy új 2.2 tdci-t.
kb.3 hónap múlva veszi át,akkor lehet elvinni a kocsit.
 
És amiről szó van:
 
2004.márciusi,2.0 tdci,fekete,ghia.Magyarországi,vezetett szervízkönyvvel,fekete belsővel,klimatizált bőrülésekkel,sony prémium fejegység,xenon-nal.
 
Elég sok kilóméter van benne,ha jól tudom 80-90.000 körül.Viszont végig szakszervízben szervizelték.Az autó a cégvezetőjé,aki az orzág több pontján esedékes tárgyalásaira utazgatott vele.
 
Nagyon szép felni van rajta,külön rendelte,ha jól tudom 17,vagy 18"-os.Téli gumija is van,külön felnivel.
 
Ha valakit érdekel az autó hívhatja közvetlenül a tulajdonost.
 
Balogh György 30/98-59-800.
 
Ui:Árat nem tudok!
Zsoel, köszi a tippet, de érzésem szerint ez a kocsi már nem fér bele az ismerősöm anyagi keretébe, ezenkívül pedig nem tud várni 3 hónapot, mert hamarosan külföldre utazik hosszabb időre. Amúgy nagyon jónak tűnik ez az autó, ha jó ára lesz, biztos gyorsan el fogják majd vinni.
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #4334 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 15:48:00 »

Az egyik jó ismerősöm Mondeo III vásárlás közepén van, és a TIPTOPAUTO-nál talált is három, éppen kedvére való autót (TDCi).  
 
Kérdésem: ismeritek ezt a céget? Mennyire korrektek? Kilométer óra visszatekerés mennyire jellemző náluk?
 
(úgy látszik hamarosan egy újabb taggal bővül majd a klub )
Én is Tip-Top ügyfél voltam. Normális viselkedés, normális autó. Sőt nekem Szegedre szállítva. Óra visszatekerés? Szerintem nem lehet tudni! De róluk is hallottam 1-2 dolgot. De én nem bántam meg!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #4335 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 22:24:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4336 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 23:16:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
Pimpa,
 
gratulálok!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #4337 Dátum: 2006.01.05 csütörtök, 23:20:00 »

Pimpa,
 
gratulálok!
Pimpa!
 
Gratulálok! Használjátok egészséggel sok-sok tízezer km-en keresztül!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #4338 Dátum: 2006.01.06 péntek, 08:36:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
Gtratul !
 
És azt hiszem mostmár lemondok a versenyzésről.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4339 Dátum: 2006.01.06 péntek, 11:01:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
Gratula az új verdához!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4340 Dátum: 2006.01.06 péntek, 11:22:00 »

Kinéztünk egy eladósorban lévő 2002.10 havi Mondit, amiben nincs ESP, de a kereskedő szerint kipörgésgátló van benne. Lehetséges ez? Én úgy tudom, hogy kipörgésgátló csak az ESP-vel együtt létezik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4341 Dátum: 2006.01.06 péntek, 11:22:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
Gratula!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4342 Dátum: 2006.01.06 péntek, 11:40:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
drakulálok én is!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #4343 Dátum: 2006.01.06 péntek, 12:02:00 »

Kinéztünk egy eladósorban lévő 2002.10 havi Mondit, amiben nincs ESP, de a kereskedő szerint kipörgésgátló van benne. Lehetséges ez? Én úgy tudom, hogy kipörgésgátló csak az ESP-vel együtt létezik.
Jól tudod...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #4344 Dátum: 2006.01.06 péntek, 12:11:00 »

Jónagyot kívánok!
 
Megszületett a kicsi, Debrecenből hoztuk, fekete bőr van rajta, de még nem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.
2003/06-os évjáratú, 130 lovval, 6 sebbel-lobbal, fekete bőrös full ghia. Minden, mi szem-szájnak ingere. Van neki navija is, de egyelőre nem ez a puttyanás benne.  
Még azt sem tudom, hogy pontosan mik vannak neki, de lassan összebarátkozunk és remélem megsúgja.
Még két évig erősen fájni fog, de asszem megérte.
Fotókat nemsokára feltöltöm a Képek alá.
 
A régi tádé is családban marad, az öregem fogja használni.
Ugye, aki nem el
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4345 Dátum: 2006.01.06 péntek, 13:05:00 »

Nekem van benne ESP, de kipölgésgátló (ASR) viszont NINCS! Ez hogy van?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4346 Dátum: 2006.01.06 péntek, 13:42:00 »

Nekem van benne ESP, de kipölgésgátló (ASR) viszont NINCS! Ez hogy van?
Neked ha van benne ESP, akkor van benne kipörgésgátló. A kettő együtt van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4347 Dátum: 2006.01.06 péntek, 13:54:00 »

Nekem van benne ESP, de kipölgésgátló (ASR) viszont NINCS! Ez hogy van?
Jól mondja Paja, vagyis Neked is van kipörgésgátlód, ha van ESP a kocsidban. Hóban, vagy csúszós úton nagyobb gázadásnál nem villant még fel a jele a műszerfalon?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4348 Dátum: 2006.01.06 péntek, 14:26:00 »

Kinéztünk egy eladósorban lévő 2002.10 havi Mondit, amiben nincs ESP, de a kereskedő szerint kipörgésgátló van benne. Lehetséges ez? Én úgy tudom, hogy kipörgésgátló csak az ESP-vel együtt létezik.
Hol találtátok? Milyen felszereltségü, mennyi km-rel? Mindenképpen nézessétek meg szakszervizben, de ne abban ahol a kereskedő akarja! Az a kb 7000.-Ft amit egy állapotfelmérésért elkérnek megér annyit, hogy ne a kb. 3Millió kifizetése után szembesüljetek a hibákkal!/Ha a kocsit kintről hozták legyenek kétségeid akkor ha a km-óra állása 100ezer alatt van!/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4349 Dátum: 2006.01.06 péntek, 20:55:00 »

Viszont amikor leesett a hó úgy csúszott, mint a vazelin... pörögtek a kerekek ezerrel Különben mikor van bekapcsolva? Ha világít vagy ha nem? De mindegy, mert mindkettőnél csinálta...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 80 81 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 93 94 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.192 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.