Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.01 hétfő, 12:13:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 211 212 213 214 215 216 217 [218] 219 220 221 222 223 224 225 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11281329 alkalommal)
0 Felhasználó és 48 vendég van a témában
lengyela
Vendég
« Új hozzászólás #10850 Dátum: 2012.09.04 kedd, 16:01:51 »

Tisztelt fórumozók!

Új vagyok még, most kezdenék bele a mondeoval való ismerkedésbe. Láttam, hogy jó sok szakember van itt a fórumon, és olyasmiket is észrevesznek egy autó képén, leírásán, amit én még élőben sem...
Amiben gondolkodom, az mindenképpen automata és kombi

Szóval véleményeket kérnék a következőkről:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_automata-6108866
Erről azt tudom, hogy németországi, 67e-ig vezetett könyves, akkor került be az országba, azóta nem lett pecsételve, ránézésre szép, a motorháztetőn belül szakadt a filc, az eladó szerint egy nyest rágta meg. Hihető?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_automata_afasujszerumegkimelt1_ev_ga-6108724
Ez viszont cégautó volt, magyrországi, végig szervizelt, az eleje törött volt, de szépen megcsinálták. Amúgy korrektnek néz ki, csak a fa(jellegű) betét nem jön be, meg örültem volna okosabb computernek.

Vélemény?

Előre is köszönöm!
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #10851 Dátum: 2012.09.04 kedd, 17:37:44 »

Tisztelt fórumozók!

Új vagyok még, most kezdenék bele a mondeoval való ismerkedésbe. Láttam, hogy jó sok szakember van itt a fórumon, és olyasmiket is észrevesznek egy autó képén, leírásán, amit én még élőben sem...
Amiben gondolkodom, az mindenképpen automata és kombi

Szóval véleményeket kérnék a következőkről:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_automata-6108866
Erről azt tudom, hogy németországi, 67e-ig vezetett könyves, akkor került be az országba, azóta nem lett pecsételve, ránézésre szép, a motorháztetőn belül szakadt a filc, az eladó szerint egy nyest rágta meg. Hihető?

Titániumnak tűnik (de majd a nagyobb tudásúak kielemzik). Nekem korrekt autónak tűnik, de inkább a másik. Ennek ott az a bumszli mobil tartó (lehet, hogy nyomtalanul nem távolítható el.

Válasz
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_automata_afasujszerumegkimelt1_ev_ga-6108724
Ez viszont cégautó volt, magyrországi, végig szervizelt, az eleje törött volt, de szépen megcsinálták. Amúgy korrektnek néz ki, csak a fa(jellegű) betét nem jön be, meg örültem volna okosabb computernek.

Vélemény?

Előre is köszönöm!

Nekem a fehér és a fekete autók a gyengéim. Na, jó, meg van egy vörös árnyalat is. Szóval, ebben az a kérdés, hogy mekkora volt a törés és mennyire csinálták meg jól.
Naplózva
mondeofan
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 763


E-mail
« Új hozzászólás #10852 Dátum: 2012.09.04 kedd, 18:39:46 »

Mennyivel lehet amúgy számolni egy első tárcsa+betét kombó cserénél?
Jobb fajtával számolva.
Tárcsát milyet érdemes, ha betét mondjuk Ferodo

Szia!

Itt választ találsz:

http://www.szilkerauto.hu/spl/802385/Ferodo_Premier_Fekbetet_Fektarcsa

Ha van ismerős, ebből még lehet azért faragni.

Üdv.: Peti
Naplózva

2007.10- Ford Mondeo MK IV kombi - 2.0 TDCi - Titanium-magyar
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10853 Dátum: 2012.09.04 kedd, 18:57:02 »

Jó autóknak tűnnek.
A tit jobban felszerelt autó.
A ghia nagyon szép, ami nekem hiányzona belőle az a szélvédőfűtés és ülésfűtés kb.
Az eleje sérült volt annak ebben az esetben örülj, mert a cég szakszervízben javít, ez tuti, és ott mindent újra cserélnek nincs szarakodás, ráadásul a klíma hűtője új, tehát nem fog elporladni idő előtt, mint ebben az autókban gyakran előfordul.
Hogy mennyire volt törve az kiderül hamar, nézd meg a xenonokat,hogy mikori gyártásúak aztán hali.
Ha céges volt, a km állás valóságot mutat.
A nagyobb fedélzeti jelenthet pluszt, de ne várj csodát, convers+ kijelző buta, mint egy hangya, látványos, de semmivel sem ad több infót, mint az egyes vagy kettes kijelző. Utólag bármikor potom 70-80 gurigáért bele lehet tenni.

Ami nekem nem tetszik az a 16os kerekek, viszont ha gumizni kell majd, akkor a 16os jobban tetszene SmileySmileySmiley
A *** színű műszerfal egy átok ,remélem kirúgtak vagy 10 embert  Frodból emiatt, fóliázható potom összegekért.
Ami hiányzik a Ghiából az a PDC, az jó ha van.
Szerintem a Titanium orra is meg volt búbolva, a motorháztető bal oldala a hűtőrácsnál feljebb van, minta jobb oldala, tipikus hiba mikor szerelik újra össze.
Illetve a hátső lökös is más színű, de mondjuk azt, hogy csak a képen Smiley
Ami jó a Titaniumban,hogy teljes nyitás zárásos a kocsi, ez is egy nagyon jó dolog, a Ghiáknál ez egy átok, remélem ezért is kirúgtak vagy 10 embert a Fordnál. Mert hiába gombos az autó stb, de mindig a zsebbe kell nyúlni ha nyitni akarom vagy zárni a kocsit, borzalom!!!
Ilyeneket nem írok,hogy a titaniumban van hangvezérlés, mert az is egy használhatatlan szarság.

Azt nem tudom ,hogy mi lehet a fényszenzor a ghiában, ez valami újdonság Smiley, de gondolom az automata fényszórót hívják így.
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.04 kedd, 19:05:15 írta tomeed » Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10854 Dátum: 2012.09.04 kedd, 19:05:58 »

Szia!

Itt választ találsz:

http://www.szilkerauto.hu/spl/802385/Ferodo_Premier_Fekbetet_Fektarcsa

Ha van ismerős, ebből még lehet azért faragni.

Üdv.: Peti

Akkor osztok szorzok, 60 ezer.
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10855 Dátum: 2012.09.04 kedd, 19:07:45 »



Ilyeneket nem írok,hogy a titaniumban van hangvezérlés, mert az is egy használhatatlan szarság.


Jó lenne az, ha tudna magyarul.  vigyor3 Vagy én németül.  Huh?
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #10856 Dátum: 2012.09.04 kedd, 19:43:38 »


Szóval véleményeket kérnék a következőkről:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_automata-6108866
Erről azt tudom, hogy németországi, 67e-ig vezetett könyves, akkor került be az országba, azóta nem lett pecsételve, ránézésre szép, a motorháztetőn belül szakadt a filc, az eladó szerint egy nyest rágta meg. Hihető?



Nekem elég friss az autókeresési élmény. Németországból behozott 5 éves dízel 130e km-rel? Te még hiszel a mesékben? Leellenőriztem jópár külföldről behozott autót. Egyetlen egy volt hihető km-rel, az is 3 évesen 140e-rel. A többi mind tekert.
Ettől függetlenül lehet kiváló vétel, de azonnal vezérműszíj cserével kezdeném.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
lengyela
Vendég
« Új hozzászólás #10857 Dátum: 2012.09.04 kedd, 19:50:19 »

Nekem elég friss az autókeresési élmény. Németországból behozott 5 éves dízel 130e km-rel? Te még hiszel a mesékben? Leellenőriztem jópár külföldről behozott autót. Egyetlen egy volt hihető km-rel, az is 3 évesen 140e-rel. A többi mind tekert.
Ettől függetlenül lehet kiváló vétel, de azonnal vezérműszíj cserével kezdeném.

Köszönöm a hozzáértő válaszokat. Azért ha akad még, örömmel fogadom!

Arra én is gondoltam, hogy vezérműszíj tuti cserés, erre kb. mennyit tegyek félre?
Illetve amúgy milyen költségek várhatók egy ilyen autóval? A váltó és a turbó megbízható, vagy ez is lutri?
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #10858 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:00:53 »

Voltam Viknél a félúton megálló elektromos szék miatt.
Petrányiék 200e forintos üléskeret cserét diagnosztizáltak. Nekem a műszaki érzékem azt súgta, hogy ennél kisebb a baj. Vik is csak mosolygott, amikor látta, hogy mi a gond. Szóval egy 2 perces kalibrálás után az ülés minden irányban tökéletesen mozog. Jobban beállítható mint eddig, nem csak előre-hátra, hanem egyéb irányokban is. Sokkal kényelmesebb lett.
Hazafelé végig csak vigyorogtam az autóban mint a tejbetök.  Wink taps taps taps Nagyon-nagyon disznó ez a verda.

Ma volt a biztosítós ember felmérni, az is nagyon dícsérte, és Viken is erősen látszott, hogy igencsak tetszik neki a vas  Wink

Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10859 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:06:53 »

Ilyeneket nem írok,hogy a titaniumban van hangvezérlés, mert az is egy használhatatlan szarság.
Azért az elég sokat dob a használhatóságán ha valaki beszél külföldiül.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10860 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:07:28 »

Voltam Viknél a félúton megálló elektromos szék miatt.
Petrányiék 200e forintos üléskeret cserét diagnosztizáltak. Nekem a műszaki érzékem azt súgta, hogy ennél kisebb a baj. Vik is csak mosolygott, amikor látta, hogy mi a gond. Szóval egy 2 perces kalibrálás után az ülés minden irányban tökéletesen mozog. Jobban beállítható mint eddig, nem csak előre-hátra, hanem egyéb irányokban is. Sokkal kényelmesebb lett.
Hazafelé végig csak vigyorogtam az autóban mint a tejbetök.  Wink taps taps taps Nagyon-nagyon disznó ez a verda.

Ma volt a biztosítós ember felmérni, az is nagyon dícsérte, és Viken is erősen látszott, hogy igencsak tetszik neki a vas  Wink



 eljen Jól érezted!  taps
Pénteken megmutathatnád a minitalin. Engem érdekel! Szeretném a képedbe dícsérni!  integet2
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.04 kedd, 20:09:33 írta Styleair » Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10861 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:09:02 »

Azért az elég sokat dob a használhatóságán ha valaki beszél külföldiül.
Nekem is Brünhildául vezérelhető, ami nem megy. Jobban örülnék ha Méripoppinszul lehetne hozzá beszélni.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10862 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:09:29 »

Köszönöm a hozzáértő válaszokat. Azért ha akad még, örömmel fogadom!

Arra én is gondoltam, hogy vezérműszíj tuti cserés, erre kb. mennyit tegyek félre?
Illetve amúgy milyen költségek várhatók egy ilyen autóval? A váltó és a turbó megbízható, vagy ez is lutri?
Szia!

No igen a kmóra állás mindig nagy lutri. Én 3 évesen vettem németből és annyi volt benne, hogy a gyári értékek szerint vezérműszíj cserés lenne. Ezzel szemben kiváló állapotú (kisebb-nagyobb hibákkal nyes), a motor olyan tiszta volt, mintha akkor gördült volna le a szalagról, pedig az autó valami kutyás emberé volt, és nem volt erőssége a takarítás. Az állapot fontosabb mint a km.
Gondolkodtam vezérműszíj cserén én is, a költsége kb 50 ezer (szett+vízpumpa) + munkadíj. De függ attól is hol csináltatod és milyen minőségű anyagokat rakatsz bele. Amit írtam az kb középkategória. Egyébként megnézettem és a német gondos volt, hamarabb cserélte, így ezt eltoltam tavaszra. Ami viszont tuti csere az az olaj meg mindenféle szűrők.  vigyor3
Automatát nem vennék, nem azért mert nem jó, elvből. De néhányan itt a fórumon többre tartják, mint a kézit, szóval összességében hasonló lehet, gondolom a megbízhatóságban is. Minden alkatrész élettartama függ a használattól, ha gyilkolod az autót, hamar kidől. Ki kell fogni. Meg hozzáértővel vásárolni.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #10863 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:10:01 »

Pénteken megmutathatnád a minitalin. Engem érdekel! Szeretném a képedbe dícsérni!  integet2
Azt még valahogy elviselném, de nem tudom, hogy tudok-e menni, mert céges focibajnokság lesz.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10864 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:11:29 »

Azt még valahogy elviselném, de nem tudom, hogy tudok-e menni, mert céges focibajnokság lesz.

Az a labdajáték értelmetlen. Legalább képeket dobjál föl!  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #10865 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:12:41 »

Az a labdajáték értelmetlen. Legalább képeket dobjál föl!  integet2
Egy bénát már raktam fel az elektromos topicba. De majd csinálok néhány szépet is valamikor.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #10866 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:46:03 »

Jó lenne az, ha tudna magyarul.  vigyor3 Vagy én németül.  Huh?

de nem tud. Nekem olaszul beszélt, majd kiszedtem. Most már nem pofázik Smiley  eplus2
Naplózva
sabat
Vendég
« Új hozzászólás #10867 Dátum: 2012.09.04 kedd, 20:57:47 »

Jó lenne az, ha tudna magyarul.  vigyor3 Vagy én németül.  Huh?
Én szeretem az enyémben a hangvezérlést. Szinte csak azzal telefonálok (hangtárcsázás). Mondjuk az enyémben angol nyelvű. A Phone szóban kicsit hosszan kell ejteni az o hangot az én ízlésemhez képest, de szokható,
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10868 Dátum: 2012.09.04 kedd, 21:18:02 »

Azért az elég sokat dob a használhatóságán ha valaki beszél külföldiül.

Az tény, de végig gondolom ,hogy bent ül a család én meg angolul vagy németül próbálom rávenni az autót, hogy váltson át rádióról CD-re, istenem mekkora egy ratyi!
Telefonáláshoz viszont biztos jó. Phóóóóóóóóóóóóóóóóne!  nyes
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10869 Dátum: 2012.09.04 kedd, 21:18:49 »

Én szeretem az enyémben a hangvezérlést. Szinte csak azzal telefonálok (hangtárcsázás). Mondjuk az enyémben angol nyelvű. A Phone szóban kicsit hosszan kell ejteni az o hangot az én ízlésemhez képest, de szokható,
Nem tudom, én valahogy nem szeretek se angolul, se németül hadolválni, ha nem muszáj. Elvileg működik így is úgy is, angolt tanultam. Németet meg most. De ez mégse egy oktatókazetta.  vigyor3 Egyébként amennyit autóban telefonálok, annyit tudok gombokat nyomogatni is, meg úgyis engem hívnak általában, zenét meg USB-ről hallgatok.
Naplózva
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10870 Dátum: 2012.09.04 kedd, 21:24:22 »

Most tűnt csak föl, hogy a műszerfalban, meg az ajtókban az a kis betét nem szokványos (?). Bár a többit csak képen láttam, de úgy néztem, azok sima homogén ezüst színűek, talán még fém is, és mintha sík lenne. Nekem meg műanyaghatású, domború, és fekete pöttyös (olyan "karbonos" beütésű). Nézegettem, de szerintem nem fólia.  Roll Eyes
Másnak is van esetleg ilyen? Ez mitől függött vásárláskor?
Holnap igyekszem képet is feltenni, ha így nem tiszta miről beszélek.  Smiley
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #10871 Dátum: 2012.09.04 kedd, 22:34:55 »

Nem tudom, én valahogy nem szeretek se angolul, se németül hadolválni, ha nem muszáj. Elvileg működik így is úgy is, angolt tanultam. Németet meg most. De ez mégse egy oktatókazetta.  vigyor3 Egyébként amennyit autóban telefonálok, annyit tudok gombokat nyomogatni is, meg úgyis engem hívnak általában, zenét meg USB-ről hallgatok.

én meg rühelek telefonálni, de sajna a telefonálásom 90%-a angol. Viszont olaszul mondtam neki, hogy radio, majd uno volt a válaszom a kérdésére és elkapcsolt valahoba a bánatba Smiley Cheesy

Amúgy ez a hangvezérlés egy ***. Nekem is nagyon tetszet a titániumnak az egér tévéje, de lehet, hogy egy ghia kellemesebb lenne. A bánat se tudja. Ahoz kellene egy ghia is pár hétre.

Most tűnt csak föl, hogy a műszerfalban, meg az ajtókban az a kis betét nem szokványos (?). Bár a többit csak képen láttam, de úgy néztem, azok sima homogén ezüst színűek, talán még fém is, és mintha sík lenne. Nekem meg műanyaghatású, domború, és fekete pöttyös (olyan "karbonos" beütésű). Nézegettem, de szerintem nem fólia.  Roll Eyes
Másnak is van esetleg ilyen? Ez mitől függött vásárláskor?
Holnap igyekszem képet is feltenni, ha így nem tiszta miről beszélek.  Smiley

szakadjak meg ha értem, hogy miről van szó
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10872 Dátum: 2012.09.05 szerda, 08:09:35 »

Most tűnt csak föl, hogy a műszerfalban, meg az ajtókban az a kis betét nem szokványos (?). Bár a többit csak képen láttam, de úgy néztem, azok sima homogén ezüst színűek, talán még fém is, és mintha sík lenne. Nekem meg műanyaghatású, domború, és fekete pöttyös (olyan "karbonos" beütésű). Nézegettem, de szerintem nem fólia.  Roll Eyes
Másnak is van esetleg ilyen? Ez mitől függött vásárláskor?
Holnap igyekszem képet is feltenni, ha így nem tiszta miről beszélek.  Smiley

Vásárláskor ez már nem függ semmitől, ha gyári akkor az adott felszereltségi szinthez más és más betétet tesznek be, ha nem gyári akkor fóliázott vagy festett.
Műszerfalban kis betét? Ezt nem tudom hová tenni. A fém az kizárt, még az ajtó kilincs se fém.  falbav
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10873 Dátum: 2012.09.05 szerda, 08:32:09 »

én meg rühelek telefonálni, de sajna a telefonálásom 90%-a angol. Viszont olaszul mondtam neki, hogy radio, majd uno volt a válaszom a kérdésére és elkapcsolt valahoba a bánatba Smiley Cheesy

Amúgy ez a hangvezérlés egy ***. Nekem is nagyon tetszet a titániumnak az egér tévéje, de lehet, hogy egy ghia kellemesebb lenne. A bánat se tudja. Ahoz kellene egy ghia is pár hétre.

szakadjak meg ha értem, hogy miről van szó
Ez a hangvezérlés nagyon buta és lassú is. Ültem egy hondában, ott nem kell külön a rádióra vagy a klímára rámenni, hanem ha mondod, hogy 22 fok, és rádió hangerő fel, akkor csinálja szépen, ennek van értelme, mert tényleg időt, és mozdulatot is megtakarítasz, de amit a mondiba tettek azzal ugyanez kb 5 perc.....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10874 Dátum: 2012.09.05 szerda, 09:59:10 »

Vásárláskor ez már nem függ semmitől, ha gyári akkor az adott felszereltségi szinthez más és más betétet tesznek be, ha nem gyári akkor fóliázott vagy festett.
Műszerfalban kis betét? Ezt nem tudom hová tenni. A fém az kizárt, még az ajtó kilincs se fém.  falbav

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Na ez az. Azóta megnéztem hahu-n. Néhány trend fölszereltségben ez van, másokban meg a lapos egyszínű. Tulajdonképpen nincs is jelentősége, csak kíváncsi voltam miért ilyen.  wave
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10875 Dátum: 2012.09.05 szerda, 11:06:47 »

Hali,

Tudok én vajon 12V-ot levarázsolni a parkolóradar kapcsoló gombjáról?
Az első kamerát szeretném úgy bekötni, hogy akkor kapjon feszkót ha bekapcsolom a PDC-t.
Ebben az esetben honnan szedjem le a 12V-ot a gombról, vagy már elöl a biztosíték dobozból ?
Illetve a legjobb lenne ha egy olyan megoldást találnék ami akkor is bekapcsolható ha nem megy a PDC, mert így nagyobb sebességnél is tudnám kamerán keresztül nézni az utat Smiley  vigyor3, és mivel a PDC kikapcsol mit tudom én 15 km/h felett ez a megoldás azzal nem orvosolható.
Már csak az a kérdés, hogy mire kössem rá, mert plusz gombokat nem akarok tenni az autóba.
Komoly gondjaim vannak, mi? Smiley
Naplózva
power_ford
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



« Új hozzászólás #10876 Dátum: 2012.09.05 szerda, 12:33:00 »

Hali,

Tudok én vajon 12V-ot levarázsolni a parkolóradar kapcsoló gombjáról?
Az első kamerát szeretném úgy bekötni, hogy akkor kapjon feszkót ha bekapcsolom a PDC-t.
Ebben az esetben honnan szedjem le a 12V-ot a gombról, vagy már elöl a biztosíték dobozból ?
Illetve a legjobb lenne ha egy olyan megoldást találnék ami akkor is bekapcsolható ha nem megy a PDC, mert így nagyobb sebességnél is tudnám kamerán keresztül nézni az utat Smiley  vigyor3, és mivel a PDC kikapcsol mit tudom én 15 km/h felett ez a megoldás azzal nem orvosolható.
Már csak az a kérdés, hogy mire kössem rá, mert plusz gombokat nem akarok tenni az autóba.
Komoly gondjaim vannak, mi? Smiley

Pl. Elso szelvedo futes kapcsolo ha nincs.  Start gombos az autod? Oda lehetne ha nem. Ha igen akkor meg mindig van a jobb oldali (angol) start gomb helye. Persze kell rendelni egy jobb oldali angol haromszoget.  En oda raktam a laser jammer kapcsolot.
Naplózva

MK4 Ford Mondeo Titanium X 2.0 140(170) LE Fekete párduc
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10877 Dátum: 2012.09.05 szerda, 12:33:15 »

Hali,

Tudok én vajon 12V-ot levarázsolni a parkolóradar kapcsoló gombjáról?
Az első kamerát szeretném úgy bekötni, hogy akkor kapjon feszkót ha bekapcsolom a PDC-t.
Ebben az esetben honnan szedjem le a 12V-ot a gombról, vagy már elöl a biztosíték dobozból ?
Illetve a legjobb lenne ha egy olyan megoldást találnék ami akkor is bekapcsolható ha nem megy a PDC, mert így nagyobb sebességnél is tudnám kamerán keresztül nézni az utat Smiley  vigyor3, és mivel a PDC kikapcsol mit tudom én 15 km/h felett ez a megoldás azzal nem orvosolható.
Már csak az a kérdés, hogy mire kössem rá, mert plusz gombokat nem akarok tenni az autóba.
Komoly gondjaim vannak, mi? Smiley
vigyor3
Ennél egyszerűbb és olcsóbb az ablakmosó folyadék. Nagy sebességnél is kilátsz!!!  taps
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10878 Dátum: 2012.09.05 szerda, 12:38:03 »

Pl. Elso szelvedo futes kapcsolo ha nincs.  Start gombos az autod? Oda lehetne ha nem. Ha igen akkor meg mindig van a jobb oldali (angol) start gomb helye. Persze kell rendelni egy jobb oldali angol haromszoget.  En oda raktam a laser jammer kapcsolot.

Ez jó ötlet, hogy a jobb oldalra is teszek egy start gombot, drága lehet? A műanyag gondolom 3 forint, a gomb meg vagy 40 ezer.
Start gomb van és szélvédő fűtés is, szóval ez kiesett.

Már írok is Wyctornak a kívánságommal Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.05 szerda, 12:40:45 írta tomeed » Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10879 Dátum: 2012.09.05 szerda, 12:47:48 »

Ez jó ötlet, hogy a jobb oldalra is teszek egy start gombot, drága lehet? A műanyag gondolom 3 forint, a gomb meg vagy 40 ezer.
Start gomb van és szélvédő fűtés is, szóval ez kiesett.

Már írok is Wyctornak a kívánságommal Smiley
19.000.- a burkolat és 7900.- a kapcsoló és van egy díszkarika az 4200.- wave
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10880 Dátum: 2012.09.05 szerda, 13:36:03 »

Szia!
Olvastam ezt a régi írásodat. Van egy kis gondom az MK3-as blokkolásgátlójával. Hátha van valami ötleted leírom.:
Kis sebebbégnél fékezéskor visszarugdalja a fékpedált. Száraz úton is. Cseréltünk ABS központi egységet, a hiba maradt.
Ha van vmi ötleted kérlek írj. Köszönettel:
Balu

(jézus, mennyit írtam ott)
Kis sebességnél... De intenzív fékezésnél? Mert ott szokta...
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10881 Dátum: 2012.09.05 szerda, 13:36:53 »

A cikkszáma a következő: őőőő, nem tudom Smiley

Küldj egy privit (az kiveri a szemem) s este megnézem.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10882 Dátum: 2012.09.05 szerda, 13:38:54 »


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Na ez az. Azóta megnéztem hahu-n. Néhány trend fölszereltségben ez van, másokban meg a lapos egyszínű. Tulajdonképpen nincs is jelentősége, csak kíváncsi voltam miért ilyen.  wave

Ilyet még nem láttam.
fake.
photoshop.  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10883 Dátum: 2012.09.05 szerda, 13:55:58 »

Tisztelt fórumozók!

Új vagyok még, most kezdenék bele a mondeoval való ismerkedésbe. Láttam, hogy jó sok szakember van itt a fórumon, és olyasmiket is észrevesznek egy autó képén, leírásán, amit én még élőben sem...
Amiben gondolkodom, az mindenképpen automata és kombi

Szóval véleményeket kérnék a következőkről:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_titanium_automata-6108866
Erről azt tudom, hogy németországi, 67e-ig vezetett könyves, akkor került be az országba, azóta nem lett pecsételve, ránézésre szép, a motorháztetőn belül szakadt a filc, az eladó szerint egy nyest rágta meg. Hihető?

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_automata_afasujszerumegkimelt1_ev_ga-6108724
Ez viszont cégautó volt, magyrországi, végig szervizelt, az eleje törött volt, de szépen megcsinálták. Amúgy korrektnek néz ki, csak a fa(jellegű) betét nem jön be, meg örültem volna okosabb computernek.

Vélemény?

Előre is köszönöm!

Ha külföldi, s kereskedőtől -> 99,9%, hogy tekert.
Szakadt filc: ja, nekem is megrágta egy qva nyest, pedig csa 3 éjjel álltam rossz helyen. Mire visszahímeztem, megszakadtam... Wink

Az 1. autónál nekem a navi szúrja a szemem, de ez szubjektív, mert én nem szeretm a gyári navit.
Meg a kihangosító: a gazdája benne lakott, szóval nem kevés km van/lehet benne (még egy szemüveg is ott van, illetve mind2 szellőzőrács a sofőr felé van fordítva-> egyemberes (céges) autó lehetett).
Ha automata: inkább városban használhatták többet, ami rosszabb egy autópályás használattól.
Tetősín kell, még ha fekete is. (spórolós volt a gazdi, mert volt nem sokkal többért színes anno)

2. autó:
fehér. nincs tetőcsomagtartó. nagyotmondó hirdető (nincs kanyarkövető xenon!!!)
légzsákszám elírva (7 van, nem 6) végig nagybetűvel ír, nagy arc. Smiley
A fhos színű műszerfallal-középkonzollal-ajtóval ne foglalkozz, 25-30E-rt olyanra fóliázzák, amilyenre mondod/választod.
Computer miatt ne aggódj, a nagy digi kijelzőm van nekem is, s vágynék egy hagyományosra, semmivel sem tud többet.

Általánosságban:
nézd meg a  2 első küszöböt, ha nem egyformán kopott, akkor az adott autó céges kocsi volt -> sok km.
nézd meg a lemosott szélvédőt: ha sok rajta a felületi kavics sérülés (nem repedések, csak fehér pöttyök, mint ha porszóróval ráködöltek volna az üvegre), akkor inkább autópályázott a kocsi, ez jobbik eset, fordítottja ellentétesen értendő, városi kocsi.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
lengyela
Vendég
« Új hozzászólás #10884 Dátum: 2012.09.05 szerda, 14:12:41 »

Ha külföldi, s kereskedőtől -> 99,9%, hogy tekert.
Szakadt filc: ja, nekem is megrágta egy qva nyest, pedig csa 3 éjjel álltam rossz helyen. Mire visszahímeztem, megszakadtam... Wink

Az 1. autónál nekem a navi szúrja a szemem, de ez szubjektív, mert én nem szeretm a gyári navit.
Meg a kihangosító: a gazdája benne lakott, szóval nem kevés km van/lehet benne (még egy szemüveg is ott van, illetve mind2 szellőzőrács a sofőr felé van fordítva-> egyemberes (céges) autó lehetett).
Ha automata: inkább városban használhatták többet, ami rosszabb egy autópályás használattól.
Tetősín kell, még ha fekete is. (spórolós volt a gazdi, mert volt nem sokkal többért színes anno)

2. autó:
fehér. nincs tetőcsomagtartó. nagyotmondó hirdető (nincs kanyarkövető xenon!!!)
légzsákszám elírva (7 van, nem 6) végig nagybetűvel ír, nagy arc. Smiley
A fhos színű műszerfallal-középkonzollal-ajtóval ne foglalkozz, 25-30E-rt olyanra fóliázzák, amilyenre mondod/választod.
Computer miatt ne aggódj, a nagy digi kijelzőm van nekem is, s vágynék egy hagyományosra, semmivel sem tud többet.

Általánosságban:
nézd meg a  2 első küszöböt, ha nem egyformán kopott, akkor az adott autó céges kocsi volt -> sok km.
nézd meg a lemosott szélvédőt: ha sok rajta a felületi kavics sérülés (nem repedések, csak fehér pöttyök, mint ha porszóróval ráködöltek volna az üvegre), akkor inkább autópályázott a kocsi, ez jobbik eset, fordítottja ellentétesen értendő, városi kocsi.



Szia!

Nagyon köszönöm az értékes válaszodat!

Az ezüst szerintem is tekert, a fehér meg tuti céges volt, illetve monda is az eladó, a Philipsé volt. Az a mese hozzá, hogy a jobb eleje törött volt, maga a kereskedő csinálta meg, de csak kívül törött. Most 126-7 van benne, de az utolsó pecsét ivanyicsos 120-nál. Egyre jobban ez tetszik, pedig a navi meg a kulcs nélküli nyitás nagyon bejött (volna). Azt már kezdem emészteni, hogy ebből fóliázás lesz, mert ez a fautánzat kellően gázos, és örülök, hogy nem csak én tartom ízlésficamnak... Na meg a tolatóradar... Szóval lesz még munka vele.
Kavicsnyomokat az üvegen nem láttam, ellenben a motorháztető elején van bőven.
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10885 Dátum: 2012.09.05 szerda, 14:18:07 »

19.000.- a burkolat és 7900.- a kapcsoló és van egy díszkarika az 4200.- wave

Még jó, hogy lehet kapni!!!!

19 ezer a burkolat, inkább csinálok egy befogót, aztán NC-vel kimarom!
Hmmm, lehet meg is csinálom!

De ha jól sejtem más a kialakítása a gombos háromszögnek, van rajta valami bemélyedés. Viszont nem biztos, hogy az megér nekem 19 ezret,hogy legyen.

Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10886 Dátum: 2012.09.05 szerda, 14:22:13 »


Szia!

Nagyon köszönöm az értékes válaszodat!

Az ezüst szerintem is tekert, a fehér meg tuti céges volt, illetve monda is az eladó, a Philipsé volt. Az a mese hozzá, hogy a jobb eleje törött volt, maga a kereskedő csinálta meg, de csak kívül törött. Most 126-7 van benne, de az utolsó pecsét ivanyicsos 120-nál. Egyre jobban ez tetszik, pedig a navi meg a kulcs nélküli nyitás nagyon bejött (volna). Azt már kezdem emészteni, hogy ebből fóliázás lesz, mert ez a fautánzat kellően gázos, és örülök, hogy nem csak én tartom ízlésficamnak... Na meg a tolatóradar... Szóval lesz még munka vele.
Kavicsnyomokat az üvegen nem láttam, ellenben a motorháztető elején van bőven.

Menj el a kereskedésbe ahol javították, s kérdezősködj mit tudnak ők a kocsiról.
Rendszám alapján is magyar a fehér.

Navi sztem felesleges, a Sony helyére sokkal tutibb fejegységet tudsz berakni a gyári navi árának töredékéért.
http://www.caskamultimedia.com/hu/termekek/multimedia-egysegek/itemlist/category/28-mondeo
Kintről hozod, még olcsóbb. Ez tud tolatókamerát, stb stb.

Kulcsnélkküli nyitás: lehet kényelmes, én nem tartom biztonságosnak, de ez én vagyok.

Fólia: küldj privátban mailcímet, s küldök fóliás fotókat.

Tolatóradar: utólag bármi berakható ebből.

Kavics: a motorháztetőn lévő jöhet városból is. Tehát ez akkor inkább városi kocsi volt.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10887 Dátum: 2012.09.05 szerda, 14:22:46 »

Ilyet még nem láttam.
fake.
photoshop.  vigyor3
Na ja! Nekiálltam éjszaka pöttyözni filctollal, csak hogy h*ülyeségeket kérdezzek.  eplus2
Egyébként nem sűrűn látni (nagyítható hirdetésekben kutakodtam) tit-nél nem is találtam. Legalább egyedi.  Roll Eyes
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #10888 Dátum: 2012.09.05 szerda, 14:23:48 »

Még jó, hogy lehet kapni!!!!

19 ezer a burkolat, inkább csinálok egy befogót, aztán NC-vel kimarom!
Hmmm, lehet meg is csinálom!

De ha jól sejtem más a kialakítása a gombos háromszögnek, van rajta valami bemélyedés. Viszont nem biztos, hogy az megér nekem 19 ezret,hogy legyen.


Ezt neked kell eldönteni, de szerintem ebay-stb. lehet szerezni olcsóbban is.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10889 Dátum: 2012.09.05 szerda, 15:04:06 »

Ezt neked kell eldönteni, de szerintem ebay-stb. lehet szerezni olcsóbban is.

Rá is keresek, mondjuk a 3szögre érdekes lesz Smiley,
A gomb és a karika az nem tétel, csak a műanyag darab húzós egy kicsit.
Hogy mondják englishül vajon azt a kis 3szöget ami oda kell?
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.05 szerda, 15:06:00 írta tomeed » Naplózva
lengyela
Vendég
« Új hozzászólás #10890 Dátum: 2012.09.05 szerda, 16:34:33 »

Azért most mérges lettem...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_automata_afasujszerumegkimelt1_ev_ga-6138322

ez az autó a méreg tárgya. 126e-re van kiírva, és láttam, az óra is ezt mutatja, céges autó volt nem is tagadják, ám felhívtam a szervizt, ahol utoljára tavaly járt a kocsi 225-nél...

Úgysem tetszett a fabetét...
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10891 Dátum: 2012.09.05 szerda, 16:56:11 »

Azért most mérges lettem...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_automata_afasujszerumegkimelt1_ev_ga-6138322

ez az autó a méreg tárgya. 126e-re van kiírva, és láttam, az óra is ezt mutatja, céges autó volt nem is tagadják, ám felhívtam a szervizt, ahol utoljára tavaly járt a kocsi 225-nél...

Úgysem tetszett a fabetét...

Atta kúva, rohadjanak meg akkóóó!!!

Welcome to Hungary SmileySmileySmiley
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.05 szerda, 16:59:07 írta tomeed » Naplózva
lengyela
Vendég
« Új hozzászólás #10892 Dátum: 2012.09.05 szerda, 17:04:12 »

Welcome to Hungary SmileySmileySmiley

Na igen, vagy még tényleg hittem a mesékben... De nem adom fel! Beleszerettem a típusba, majdcsak akad az igényeimnek és a pénztárcámnak megfelelő...
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #10893 Dátum: 2012.09.05 szerda, 17:28:41 »

Azért most mérges lettem...

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_ghia_automata_afasujszerumegkimelt1_ev_ga-6138322

ez az autó a méreg tárgya. 126e-re van kiírva, és láttam, az óra is ezt mutatja, céges autó volt nem is tagadják, ám felhívtam a szervizt, ahol utoljára tavaly járt a kocsi 225-nél...

Úgysem tetszett a fabetét...

Na látod. Nyugi, a német még jobban vissza van tekerve.
Tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen. A km óra hamisítás tudtommal bűncselekmény, és mivel magyarországi az autó, a tettes is kideríthető.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #10894 Dátum: 2012.09.05 szerda, 17:49:02 »


Szia!

Nagyon köszönöm az értékes válaszodat!

Az ezüst szerintem is tekert, a fehér meg tuti céges volt, illetve monda is az eladó, a Philipsé volt. Az a mese hozzá, hogy a jobb eleje törött volt, maga a kereskedő csinálta meg, de csak kívül törött. Most 126-7 van benne, de az utolsó pecsét ivanyicsos 120-nál. Egyre jobban ez tetszik, pedig a navi meg a kulcs nélküli nyitás nagyon bejött (volna). Azt már kezdem emészteni, hogy ebből fóliázás lesz, mert ez a fautánzat kellően gázos, és örülök, hogy nem csak én tartom ízlésficamnak... Na meg a tolatóradar... Szóval lesz még munka vele.
Kavicsnyomokat az üvegen nem láttam, ellenben a motorháztető elején van bőven.

Én ilyet rakattambele:
http://jvj.hu/autospecifikus-multimedia/ford-navigacio-multimedia-fod-7211gd.html

Amúgy én gondolkodom az RFID-s védelmen is. Hiába nyomkodod a kulcsot, amig az RFID-t nem raktad az ablakhoz addig nudli.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10895 Dátum: 2012.09.05 szerda, 18:35:31 »

Na látod. Nyugi, a német még jobban vissza van tekerve.
Tegyél feljelentést ismeretlen tettes ellen. A km óra hamisítás tudtommal bűncselekmény, és mivel magyarországi az autó, a tettes is kideríthető.


Meg az is kideríthető, hogy ki tett feljelentést. (tudom, hogy papíron nem, de mégis igen)
Szóval, ha nyugodtan akar aludni a kolléga, akkor továbblép...
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10896 Dátum: 2012.09.05 szerda, 18:48:35 »

Srácok,

néztem a minitali topikban, hogy ezen a héten pénteken ami lesz minitali, ott elég szegényes az MK4 felhozatal (effektíve csak wyctort látom)
Nem lenne kedvetek Nektek is elhozni a gépet?
Én is ki fogok sztem menni, jó lenne, ha lenne minél több MK4, meg minél technikaibb lenne a minitali is.
Elviszem majd az Androidos-Bluetooth-os ELM-emet, aki szeretné, egy picit majd feldughatja magának...  eplus2
Ki tudna jönni?
"Újak"?
Jelöltek?
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #10897 Dátum: 2012.09.05 szerda, 18:55:29 »

Srácok,

néztem a minitali topikban, hogy ezen a héten pénteken ami lesz minitali, ott elég szegényes az MK4 felhozatal (effektíve csak wyctort látom)
Nem lenne kedvetek Nektek is elhozni a gépet?
Én is ki fogok sztem menni, jó lenne, ha lenne minél több MK4, meg minél technikaibb lenne a minitali is.
Elviszem majd az Androidos-Bluetooth-os ELM-emet, aki szeretné, egy picit majd feldughatja magának...  eplus2
Ki tudna jönni?
"Újak"?
Jelöltek?

Nekem lenne kedvem, de majd kiderül, hogy odaérek-e. Mettől-meddig lesz?
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
lengyela
Vendég
« Új hozzászólás #10898 Dátum: 2012.09.05 szerda, 19:05:32 »

Jár az agyam... Aztán lehet, hogy hülye kérdés... Érdemes-e egy sokat futott autót megvenni nyomottabb áron és a különbözetet félretenni a váltó/turbó/egyéb cseréjére, vagy ne álmodozzak, hogy egy 200-at futott autó még elmegy velem is évi 30-at?
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10899 Dátum: 2012.09.05 szerda, 19:05:40 »

Hi,

Tudja valaki, hogy a vonóhorog vezérlő elektronika hová lehet eldugva az autóban?
Állítólag tönkre ment, de ha kitudnám szedni vannak itt melóban profik akik pl.: egy egyszerű IC cserével megtudnák oldani a problémát, és így spórolnék 40 ezer forintocskát Smiley

Itt van:


Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Oldalak: 1 ... 211 212 213 214 215 216 217 [218] 219 220 221 222 223 224 225 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.147 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.