Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.03 szerda, 11:13:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 204 205 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 217 218 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11295166 alkalommal)
0 Felhasználó és 99 vendég van a témában
developer
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 122



« Új hozzászólás #10500 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 13:51:43 »



Tanítsd újra. Húzd fel, és utána hagyd nyomva a gombot sokáig. Ha ez sem segít, akkor esetleg szétcsúszott valami.

Köszi! A tanítás megoldotta a dolgot.
Naplózva

2008 MKIV 2.0 TDCI Ghia Turnier
Sved1K
Vendég
« Új hozzászólás #10501 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 16:44:03 »

Sziasztok,

autovasarlasban torom a fejem, jelenleg keresgelek. Ami biztos MK4, kombi, 2.0 tdci. Erdemes automataban gondolkodni, vagy az felejtos? Mennyivel eszik tobbet a manualis verziohoz kepest?
Anno meg hallottam remhireket bizonyos szekesfehervari kereskedokrol, akiket jobb nagy ivben elkerulni. A Hasznaltauto.hu-n eleg sok auto szfehervari.
Nagy altalanossagban kik azok a kereskedok, akiktol soha, semmit?
Kulfoldi forgalombahelyezesu autoban erdemes gondolkodni? megneztem mar nehanyat es igazabol jo tapasztalataim vannak veluk: nagyon szep allapot, kituno felszereltseg, szervizkonyv vezetve(?).
Ha esetleg valaki tudna tanacsot adni, megkoszonom.
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.23 csütörtök, 16:59:37 írta Sved1K » Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10502 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:13:46 »

Sziasztok,

autovasarlasban torom a fejem, jelenleg keresgelek. Ami biztos MK4, kombi, 2.0 tdci. Erdemes automataban gondolkodni, vagy az felejtos? Mennyivel eszik tobbet a manualis verziohoz kepest?
Anno meg hallottam remhireket bizonyos szekesfehervari kereskedokrol, akiket jobb nagy ivben elkerulni. A Hasznaltauto.hu-n eleg sok auto szfehervari.
Nagy altalanossagban kik azok a kereskedok, akiktol soha, semmit?
Kulfoldi forgalombahelyezesu autoban erdemes gondolkodni? megneztem mar nehanyat es igazabol jo tapasztalataim vannak veluk: nagyon szep allapot, kituno felszereltseg, szervizkonyv vezetve(?).
Ha esetleg valaki tudna tanacsot adni, megkoszonom.
olvass vissza pár oldalt, volt ez téma mostanában. Automatával kapcsolatban írj püt kotta_cs-nek, biztos elmondja mik a tapasztalatok. A kereskedések nehéz ügyek...  Szerelő, szerviz, átvizsgálás nélkül ne vegyél.  90%-a szép mert nem látszik a km rajtuk. Csak azt nézd milyen állapotú-mennyit kell költeni rá, mind1 mit mutat.   Ez nem azt jelenti, h nincs normális kocsi és keri, csak oda kell figyelni. De ez m.o.-on mindennel így van....
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #10503 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 19:28:08 »

Sziasztok,

autovasarlasban torom a fejem, jelenleg keresgelek. Ami biztos MK4, kombi, 2.0 tdci. Erdemes automataban gondolkodni, vagy az felejtos? Mennyivel eszik tobbet a manualis verziohoz kepest?
Anno meg hallottam remhireket bizonyos szekesfehervari kereskedokrol, akiket jobb nagy ivben elkerulni. A Hasznaltauto.hu-n eleg sok auto szfehervari.
Nagy altalanossagban kik azok a kereskedok, akiktol soha, semmit?
Kulfoldi forgalombahelyezesu autoban erdemes gondolkodni? megneztem mar nehanyat es igazabol jo tapasztalataim vannak veluk: nagyon szep allapot, kituno felszereltseg, szervizkonyv vezetve(?).
Ha esetleg valaki tudna tanacsot adni, megkoszonom.

Vissza kellene olvasni. Még nem volt időm összefoglalni ezt a témát. Remélem karácsonyig megleszek vele.

Amúgy az automata szerintem teljesen jó. Nekem több mint egy éve van és kicsivel több mint 30eKm-t tettem meg vele.
Naplózva
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #10504 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 21:12:12 »

Urak!
Véleményt kérnék az alábbi, Bermuda-háromszögben lévő autóról.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia_automata-6091145

A km számláló első számjegyéről az 1-es vagy a 2-es tűnhetett el? És gyanúsan olcsó. Szívassam magam és hívjam fel a neppert, hogy hallgassam a bullshitet? Tudom, el kellene menni Szfehérvárra, de feleslegesen nem pazarolnám a benzint...

Naszóval, hajtott a kíváncsiság és a szórakozás iránti vágy, ezért felhívtam őket. A nepper természetesen "minden szép és jó" dumával jött. Az alvázszámot szó nélkül megadta, megnéztem az etisben, tényleg magyar a kicsike. De semmi szervizre utaló jel nem volt benne. Kértem, hogy mondja meg, hol volt szervizelve, ha már folyamatosan vezetett szervizkönyvről hadovált. Mondja, hogy fejből nem tudja, meg kell néznie, hívjam fel 5 perc múlva, előkeresi... Hívtam. Nem vette fel. Még hívtam kétszer, ismét nem vette fel. De ilyenkor már nem adja fel az ember. A másik telefonomról hívtam fél óra múlva, persze felvette. Akkor éppen megint nem volt a szervizkönyv közelében, de mondta, hogy a Hoványnál vették, de nem ott szervizelték, hanem "mellette egy nagy szervizben" (hihi). Hívjam 5 perc múlva. Hívtam, egy csaj vette fel, aki elmondta, hogy nagyon jó az autó blabla, Hoványnál vették blabla. Mondtam, hogy a szerviz nevére vagyok kíváncsi. Mondta, hogy S. városba Samuhoz vitték, aki persze pecsételt. Kérdem, hogy az első évben is Samu szerelte? Igen. Mondtam köszönöm. Remélem nem csak én gondolom azt, hogy Samu a nepper spanja, aki egy tízesért bármit pecsétel és falaz neki, ha telefonon kérdeznénk. A nepper és a csaj is mondta, hogy bátran hívjam Samut, mindenben megerősít. Naja, persze.
Azért lehet felhívom Hoványékat, hogy tudnak-e az autóról, hamár környékbeli.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10505 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 21:21:03 »

Naszóval, hajtott a kíváncsiság és a szórakozás iránti vágy, ezért felhívtam őket. A nepper természetesen "minden szép és jó" dumával jött. Az alvázszámot szó nélkül megadta, megnéztem az etisben, tényleg magyar a kicsike. De semmi szervizre utaló jel nem volt benne. Kértem, hogy mondja meg, hol volt szervizelve, ha már folyamatosan vezetett szervizkönyvről hadovált. Mondja, hogy fejből nem tudja, meg kell néznie, hívjam fel 5 perc múlva, előkeresi... Hívtam. Nem vette fel. Még hívtam kétszer, ismét nem vette fel. De ilyenkor már nem adja fel az ember. A másik telefonomról hívtam fél óra múlva, persze felvette. Akkor éppen megint nem volt a szervizkönyv közelében, de mondta, hogy a Hoványnál vették, de nem ott szervizelték, hanem "mellette egy nagy szervizben" (hihi). Hívjam 5 perc múlva. Hívtam, egy csaj vette fel, aki elmondta, hogy nagyon jó az autó blabla, Hoványnál vették blabla. Mondtam, hogy a szerviz nevére vagyok kíváncsi. Mondta, hogy S. városba Samuhoz vitték, aki persze pecsételt. Kérdem, hogy az első évben is Samu szerelte? Igen. Mondtam köszönöm. Remélem nem csak én gondolom azt, hogy Samu a nepper spanja, aki egy tízesért bármit pecsétel és falaz neki, ha telefonon kérdeznénk. A nepper és a csaj is mondta, hogy bátran hívjam Samut, mindenben megerősít. Naja, persze.
Azért lehet felhívom Hoványékat, hogy tudnak-e az autóról, hamár környékbeli.
"Samu" a Ford hivatalos szakszervize? Kötve hiszem. Főleg hogy mostanában  nekiálltak okoskodni fordéknál az új szervizkönyvre hivatkozva hogy most már  ha pl 20ekm a szervizperiodus akkor elviheted max 20000km-el de elméletileg 20001km-nál már garanciavesztés lehetne. Szerintem kalkulálj hozzá egy szép nagy kerek számot a hirdetésben feltüntetett km adathoz...
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10506 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 21:21:19 »

Naszóval, hajtott a kíváncsiság és a szórakozás iránti vágy, ezért felhívtam őket. A nepper természetesen "minden szép és jó" dumával jött. Az alvázszámot szó nélkül megadta, megnéztem az etisben, tényleg magyar a kicsike. De semmi szervizre utaló jel nem volt benne. Kértem, hogy mondja meg, hol volt szervizelve, ha már folyamatosan vezetett szervizkönyvről hadovált. Mondja, hogy fejből nem tudja, meg kell néznie, hívjam fel 5 perc múlva, előkeresi... Hívtam. Nem vette fel. Még hívtam kétszer, ismét nem vette fel. De ilyenkor már nem adja fel az ember. A másik telefonomról hívtam fél óra múlva, persze felvette. Akkor éppen megint nem volt a szervizkönyv közelében, de mondta, hogy a Hoványnál vették, de nem ott szervizelték, hanem "mellette egy nagy szervizben" (hihi). Hívjam 5 perc múlva. Hívtam, egy csaj vette fel, aki elmondta, hogy nagyon jó az autó blabla, Hoványnál vették blabla. Mondtam, hogy a szerviz nevére vagyok kíváncsi. Mondta, hogy S. városba Samuhoz vitték, aki persze pecsételt. Kérdem, hogy az első évben is Samu szerelte? Igen. Mondtam köszönöm. Remélem nem csak én gondolom azt, hogy Samu a nepper spanja, aki egy tízesért bármit pecsétel és falaz neki, ha telefonon kérdeznénk. A nepper és a csaj is mondta, hogy bátran hívjam Samut, mindenben megerősít. Naja, persze.
Azért lehet felhívom Hoványékat, hogy tudnak-e az autóról, hamár környékbeli.
Látom köll a baj  hehe smile   csak érdemes kis km-es kocsit árulni, ez kell a magyarnak, keveset mutasson...
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #10507 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 21:39:23 »

"Samu" a Ford hivatalos szakszervize? Kötve hiszem. Főleg hogy mostanában  nekiálltak okoskodni fordéknál az új szervizkönyvre hivatkozva hogy most már  ha pl 20ekm a szervizperiodus akkor elviheted max 20000km-el de elméletileg 20001km-nál már garanciavesztés lehetne. Szerintem kalkulálj hozzá egy szép nagy kerek számot a hirdetésben feltüntetett km adathoz...
Dehogy hivatalos szerviz  vigyor3 Már tegnap is úgy indítottam, hogy többszázezer van benne, de kíváncsi voltam a "körítésre", mivel még ilyenben nem volt részem. Komolyan nem gondoltam, hogy megveszem, csak a "jóleső érzés" hajtott. Végülis azt kaptam, amit vártam.
Naplózva
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #10508 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 21:41:21 »

Látom köll a baj  hehe smile   csak érdemes kis km-es kocsit árulni, ez kell a magyarnak, keveset mutasson...
Jaja, és van olyan, aki beveszi. A munkahelyemen random módon megmutattam a hirdetést a kollégáknak. 95%-nak feltűnt a túl alacsony futásteljesítmény. Még hölgyeknek is. Azért van esély a mentalitás javulására, csak még dolgozni kell néhány évtizedig...
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10509 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:02:11 »

Van pofája 69 ezerrel árulni, istenem! Smiley
Csak a szőnyegekben van leglább 169 ezer km, na mindegy.

Figy kofy, az enyém ugyanilyen idős, 2007.07.31. 189 ezer km van benne, magyarországi autó, szóval nem hiszem, hogy ez a 69 ezer közel áll a valósághoz.
Én nagyjából ismertem minden multját, mert ismerős volt a tulaj, tudtam, hogy apeh tartozás miatt kellett eladnia, tudtam, hogy meg lett csókolva az eleje (ennek valahol örültem, mert új benne a klíma hűtő, ami ezekben egy idő után porrá válik Smiley ), de mivel fullra extrázott autó volt (ami hiányzik az az ülés szellőztetés, hátsó ülésfűtés) így meg mertem venni az ára pedig 3.250 volt, 2011.01.15.-én. Persze kihasználtam a helyzetet  nyes
Szóval ennek tudatában annyira nem olcsó ez a ghia.
Szerintem alul extrázott, eléggé alap ghia, talán az ülésfűtés ami plusz, de nem értem miért nincs feltüntetve akkor a szélvédő fűtés, ha jól tudom a téli csomaggal együtt jár az ülés és szélvédő fűtés.


De ha elmennél megnézni egyből kiderülne, hogy a km valós vagy sem. Ülj bele, ha lóg a vezető oldali ülés akkor már bukó is a km állás, igaz nem minden irányban állítható az ülés, de tuti az is kikopik.
Kormány a kép alapján kopott, ez megint bukó, a szőnyegek igen használtak, stb, stb.
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.23 csütörtök, 22:04:11 írta tomeed » Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10510 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:13:13 »

Sziasztok,

autovasarlasban torom a fejem, jelenleg keresgelek. Ami biztos MK4, kombi, 2.0 tdci. Erdemes automataban gondolkodni, vagy az felejtos? Mennyivel eszik tobbet a manualis verziohoz kepest?
Anno meg hallottam remhireket bizonyos szekesfehervari kereskedokrol, akiket jobb nagy ivben elkerulni. A Hasznaltauto.hu-n eleg sok auto szfehervari.
Nagy altalanossagban kik azok a kereskedok, akiktol soha, semmit?
Kulfoldi forgalombahelyezesu autoban erdemes gondolkodni? megneztem mar nehanyat es igazabol jo tapasztalataim vannak veluk: nagyon szep allapot, kituno felszereltseg, szervizkonyv vezetve(?).
Ha esetleg valaki tudna tanacsot adni, megkoszonom.

Szia,

Olvass vissza pár 10 oldalt, kicsit jobban képbe kerülsz majd.
Automata: többet eszik, persze attól függ, hogy hol milyen arányban fogod használni.
Nagy általánosságban a kereskedőktől soha semmit.
Külföldi forgalombahelyezés? -> ha kint veszel ott a török nepper tekeri, azo na színpadon még a magyar nepper sem rúg labdába, ő is a töröktől veszi.
Vezetett szervizkönyv: ? ez ma számít még bárkinek is bármit? Én soha nem szoktam kérni sehol sem, ha vkinek nézek autót, felesleges az időt pocsékoolni a kérdésekkel szervizkönyv témában...
Kereskedésben álló autónál a km állást sem nézem soha: felesleges.

Tanács: vegyél őszinte magyar autót.

Itt vannak pl ezek:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_trend-5987470

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2.0_tdci_trend-5971187

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_titanium-5756153

automata: http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_titanium_automata_full-extra-6034311

(Kéretik mindenkinek átgondolni, hogy ha egy 2008-2009-es magyar autóban lehet ennyi km is, akkor egy kintről hozottban mennyinek kell lenni, hogy a kereskedőnek is legyen haszna akkor, amikor neki is össze van húzva a nadrágszíj...)


Ha sok a km, nem jó a szín, nem jó a felszereltség, stb: akkor újat kell venni (6-12M) de szigorúan hitelre!
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10511 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:35:01 »

Az automatánál azért lefordultam a székról, Jani! SmileySmileySmiley

Titanium - Full extra Smiley, aha aha
Sima trend, 16os acélkerekekkel, nesze neked full extra, stb.
De legalább a km jó sok  nyes

Tényleg szalonból kell kitolni autót az legalább tuti 0 km-es és még jó sok hitel is van rá, mi kell ennél több?
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10512 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:41:42 »

Az automatánál azért lefordultam a székról, Jani! SmileySmileySmiley

Titanium - Full extra Smiley, aha aha
Sima trend, 16os acélkerekekkel, nesze neked full extra, stb.
De legalább a km jó sok  nyes

Tényleg szalonból kell kitolni autót az legalább tuti 0 km-es és még jó sok hitel is van rá, mi kell ennél több?

Wink

Látod, tök mindegy lett volna mit ír a km-hez, nem?  vigyor3

Ja igen: rosszul mondtam: nem hitelre -> most már céges lízingre kell. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #10513 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:44:34 »

Viszont most jut eszembe!
Nálunk most augusztusban kerül eladásra egy Titanium kombi, szürke, annyi ,hogy alap titanium + téli csomag, 2007es autó.
Viszont,
Egy ember használta végig, a cég magyar igazgatója, szervízelve csak a Solymár-i Fordban volt ott is lett véve. Minden fiszfaszért hordva lett Solymárra, nagyon jól karbantartott autó. Annyi van vele ha jól tudom, de jól tudom, hogy most volt szervízen, a szerelők mondták, hogy mintha hallanák a kettőstömegűt egy kicsit, én meghallgattam, de az az érzésem, hogy csak le akarták húzni a céget egy cserével.

"Tulaj" normális, nem rugdosta szét az autót, 120 ezer km van benne, és ez tényleg valós! 5Y-os 17es kerekekkel, + 16os acélfelnis télikkel. (Az 5Y-okat megpróbálom elbótóni vele  nyes ). Törés és karcmentes autó, jó szőrben van.
Apámnak ha kéne kombi biztos elintézném, hogy vegye meg.
Szóval ha valakit érdekel szóljon, ha eladásra kerül szívesen segítek benne. Biztos csere lesz, mert kap helyette a egy kombi insigniát.

Azt viszont le sem merem írni, hogy Ő mennyiért veszi majd meg a cégtől.
« Utoljára szerkesztve: 2012.08.23 csütörtök, 22:46:41 írta tomeed » Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10514 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:47:31 »

Viszont most jut eszembe!
Nálunk most augusztusban kerüleladásra egy Titanium kombi, szürke, annyi ,hogy alap titanium + téli csomag, viszont! 2007es autó.
Egy ember használta végig, a cég magyar igazgatója, szervízelve csak a Solymár-i Fordban volt ott is lett véve. Minden fiszfaszért hordva lett Solymárra, nagyon jól karbantartott autó. Annyi van vele ha jól tudom, de jól tudom, hogy most volt szervízen, a szerelők mondták, hogy mintha hallanák a kettőstömegűt egy kicsit, én meghallgattam, de az az érzésem, hogy csak le akarták húzni a céget egy cserével.

Tulaj normális, nem rugdosta szét az autót, 120 ezer km van benne, és ez tényleg valós! 5Y-os 17es kerekekkel, + 16os acélfelnis télikkel. (Az 5Y-okat megpróbálom elbótóni vele  nyes ). Törés és karcmentes autó, jó szőrben van.
Apámnak ha kéne kombi biztos elintézném, hogy vegye meg.
Szóval ha valakit érdekel szóljon, ha eladásra kerül szívesen segítek benne. Biztos csere lesz, mert kap helyette a egy kombi insigniát.

Azt viszont le sem merem írni, hogy Ő mennyiért veszi majd meg a cégtől.

Általában le lehet írni 5 év alatt egy autót sztem. 2007es a kocsi, 2012 van most.
Tehát ha édesapád 100E Ft-ért veszi meg, akkor a cégnek kb 100E Ft haszna van rajta... Wink
Ergo tökmindegy -> írhatsz ide is bármit...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10515 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:49:06 »


Azt viszont le sem merem írni, hogy Ő mennyiért veszi majd meg a cégtől.

Na, pont annyiért érdekelne.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10516 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:50:10 »

Az automatánál azért lefordultam a székról, Jani! SmileySmileySmiley

Titanium - Full extra Smiley, aha aha
Sima trend, 16os acélkerekekkel, nesze neked full extra, stb.
De legalább a km jó sok  nyes

Tényleg szalonból kell kitolni autót az legalább tuti 0 km-es és még jó sok hitel is van rá, mi kell ennél több?

ADS (adaptív lengéscsillapító) (nem látom, ez igaz is lehet)
ajtószervó
(6 fokozatú tiptronic) sebességváltó (a tiptronic az más márkánál van)
automatikusan sötétedő külső tükör
autótelefon
álló helyzeti klíma
fényszórómosó (nem látom)
rádiós magnó (hát nem cédés?)

Szóval, ez a csávó egy igazi hantaboy. De legalább a kilométer hihető.
Egy darabig árulgatják ennyivel, majd hirtelen elveszik a sz könyve, lesz benne 123e, oszt jóság.
Öccázzal' megemelik az árat.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10517 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:51:51 »

Na, pont annyiért érdekelne.  Wink

2x anynit kínálok érte!
(csak mert ha a kétszerannyi kétszereséért adom el, akkor is kb feleannyi lesz, mint az átlagos piaci érték... Wink )
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10518 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:53:00 »

...
Egy darabig árulgatják ennyivel, majd hirtelen elveszik a sz könyve, lesz benne 123e, oszt jóság.
Öccázzal' megemelik az árat.

Ennyi...

Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10519 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:54:05 »

2x anynit kínálok érte!
(csak mert ha a kétszerannyi kétszereséért adom el, akkor is kb feleannyi lesz, mint az átlagos piaci érték... Wink )

Jó, de én fogom "elárulni", hogy mennyiért veszi, s adná nekem!  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10520 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:55:25 »


 Biztos csere lesz, mert kap helyette a egy kombi insigniát.

Szerencsétlen. Ez durva büntetés.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10521 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:55:40 »

Jó, de én fogom "elárulni", hogy mennyiért veszi, s adná nekem!  hehe

Tökmindegy.
ötvenezerből így is úgy is kijön...
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10522 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:58:23 »

Szerencsétlen. Ez durva büntetés.

Ja. Mikor beharangozták (mondeo ellenfél, stb), elmentem megnézni. Háááááát, ez lenne az utolsó, amit ebben a kategóriában vennék.
Bár egy opc kulcsot a fejemhez vágnának, nem ugatnék azért... Wink

OFF
most vennék vmi új autót, akkor lehet pl egy 4x4es emelt superb combi lenne. Főleg ha lenne hozzá napelemes utastérszellőztetős napfénytető. Wink
ON
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10523 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 22:59:47 »

Ja. Mikor beharangozták (mondeo ellenfél, stb), elmentem megnézni. Háááááát, ez lenne az utolsó, amit ebben a kategóriában vennék.
Bár egy opc kulcsot a fejemhez vágnának, nem ugatnék azért... Wink

OFF
most vennék vmi új autót, akkor lehet pl egy 4x4es emelt superb combi lenne. Főleg ha lenne hozzá napelemes utastérszellőztetős napfénytető. Wink
ON

De most inkább megtartom mondit: belenyomok vagy 500E-1M km-t, úgy, hogy megtartom gyári állapotban, aztán majd vissza eladom Fordéknak annyiért, amennyiért vettem.  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10524 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:00:17 »

Tökmindegy.
ötvenezerből így is úgy is kijön...

Nem esett le neked. Ha én árulom el az összeget, akkor neked az sokkal többe fájna, mint gondolnád! Capishe?  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10525 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:01:04 »

Nem esett le neked. Ha én árulom el az összeget, akkor neked az sokkal többe fájna, mint gondolnád! Capishe?  hehe

Nekem leesett!
Neked nem esett le!  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10526 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:02:40 »

Nekem leesett!
Neked nem esett le!  vigyor3
Az a szmájli az én összevert fejem? Ha igen, akkor kijön 50-ből!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10527 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:04:46 »

Az a szmájli az én összevert fejem? Ha igen, akkor kijön 50-ből!  Wink

Nem, arra utal más fórumokon, hogy éppen hülyeséget mondok, olyan dolgot, ami számomra nem előnyös vagy vmi hasonló. Féligmeddig a lámaság kifejezése az adott témában. Benne kel llenni, hogy értsd.
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #10528 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:08:24 »

Nem, arra utal más fórumokon, hogy éppen hülyeséget mondok, olyan dolgot, ami számomra nem előnyös vagy vmi hasonló. Féligmeddig a lámaság kifejezése az adott témában. Benne kel llenni, hogy értsd.


Igyekezni fogok....

Na most akkor, hogy lesz nekem 3as helyett 4es kombim ráfizetés nélkül?  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10529 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:10:39 »

Ja. Mikor beharangozták (mondeo ellenfél, stb), elmentem megnézni. Háááááát, ez lenne az utolsó, amit ebben a kategóriában vennék.
Bár egy opc kulcsot a fejemhez vágnának, nem ugatnék azért... Wink

OFF
most vennék vmi új autót, akkor lehet pl egy 4x4es emelt superb combi lenne. Főleg ha lenne hozzá napelemes utastérszellőztetős napfénytető. Wink
ON
Nem értették miért nem akarok elvállalni egy másik melót, az egyik oka egy kötelező mellékhatás lett volna egy 2.0CDTi 130 lovas munkaköri fostalicska. Tudom 3-4 másodperc nem nagy idő de azért valamit csak jelent akkor ha pl. 100-ra kell gyorsítani  Roll Eyes

OFF
Ha most kellene autót venni maradnék ugyanúgy ennél. Viszont az utóddal bajban leszek Mert ahogy nézem 2013-ban kijön az új V-ös. Gondolom 2015-re lesz egy facelift, ilyenkor illik várni még egy fél -háromnegyed évet de az már 2016? Ez már necces. De Ráérek ezen nyüglődni 2015-ben.
Naplózva
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10530 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:10:59 »

Igyekezni fogok....

Na most akkor, hogy lesz nekem 3as helyett 4es kombim ráfizetés nélkül?  vigyor3

Na olyasmi pl a kivertfogas szmájli, mint ebben a hszodban a vigyorjel a végén Wink
 Beszéld meg tomeed kollégával. Wink
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
SzJani
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6323

offok


« Új hozzászólás #10531 Dátum: 2012.08.23 csütörtök, 23:19:46 »

Nem értették miért nem akarok elvállalni egy másik melót, az egyik oka egy kötelező mellékhatás lett volna egy 2.0CDTi 130 lovas munkaköri fostalicska. Tudom 3-4 másodperc nem nagy idő de azért valamit csak jelent akkor ha pl. 100-ra kell gyorsítani  Roll Eyes

OFF
Ha most kellene autót venni maradnék ugyanúgy ennél. Viszont az utóddal bajban leszek Mert ahogy nézem 2013-ban kijön az új V-ös. Gondolom 2015-re lesz egy facelift, ilyenkor illik várni még egy fél -háromnegyed évet de az már 2016? Ez már necces. De Ráérek ezen nyüglődni 2015-ben.

2005 óta nem kérek céges autót soha. Mindig megszivattak vele.

OFF
most nézem, én lehet megvenném a Te mk3 2.2-det, mert akkor a játszókocsimra egyből meglenne a lé...  vigyor3
Naplózva

off: '05 Fusion
ex: '10 Mondeo MKIV fl. Tit-X(S) 5a. 2.0 EcoB (240PS) PowerShift
ex: '08 Mondeo MKIV Tit-X(S) 5a. 2.2 TDCi
ex: '01 Focus Ghia kombi 1.8i
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10532 Dátum: 2012.08.24 péntek, 00:05:29 »

OFF
most nézem, én lehet megvenném a Te mk3 2.2-det, mert akkor a játszókocsimra egyből meglenne a lé...  vigyor3
Az ötlet jó csak a megvalósításban van annyi prücök hogy az nálunk az anyu "játszókocsija". Valószínű kiverné az összes fogam mielőtt tökön rúgna ha felmernék vetni egy ilyen ötletet. Pont azért maradt meg mert az állandó autopályázással nem tudott szétperegni, így meg kár lett volna elpocsékolni (ráadásúl ha ne adj ég történne egy koccanás az enyémmel akkor lenne kedvem elvenni tőle az övét, hogy az átmeneti időszakban azt hajtsam  nyes  )  Ami miatt csorog a nyálam az MKIII-asa utána az a fogyasztása. Persze ezért cserébe most már nem idegesítenek az A6 3.0 TDI-k.  Roll Eyes Viccen kívül, az ötleted tényleg jó. Egy MKIII-as 2.2-esből elég szép dolgokat ki lehet hozni: http://www.youtube.com/watch?v=zxm6-o6RDPs
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10533 Dátum: 2012.08.24 péntek, 07:11:13 »

Ja. Mikor beharangozták (mondeo ellenfél, stb), elmentem megnézni. Háááááát, ez lenne az utolsó, amit ebben a kategóriában vennék.
A legszebb, h nem is mondeo kategória. 3-as bmw méret, csalós, nagynak tűnő külsővel  Wink   Azt viszont nem értem miért jó hitelre új kocsit venni? Attól nagyobb buktát nem tudnék mondani.   
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10534 Dátum: 2012.08.24 péntek, 08:34:12 »

A legszebb, h nem is mondeo kategória. 3-as bmw méret, csalós, nagynak tűnő külsővel  Wink   Azt viszont nem értem miért jó hitelre új kocsit venni? Attól nagyobb buktát nem tudnék mondani.   
Magánembernek hitelre annak éri meg akinek költségtérítenek. Csak annyit nyom be indulónak ami után  a költségtérítés a hitel részleteit a törlesztők + fenntartási költséget állják. A hitel által kiváltott részt pedig használni kell olyan helyen (tőzsde, értékpapirok, befektetés) ahol magasabb hozamot tudsz elérni mint hitel-lizing-bérlet. Ehhez azért legalább minimálisan érteni kellene a pénzügyekhez.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10535 Dátum: 2012.08.24 péntek, 08:55:32 »

Ehhez azért legalább minimálisan érteni kellene a pénzügyekhez.

Hát, páran az ismerőseim közül azt hitték értenek hozzá.
Hát nem. Volt, aki kétszázat bukott. Millióban.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10536 Dátum: 2012.08.24 péntek, 09:58:25 »

Magánembernek hitelre annak éri meg akinek költségtérítenek. Csak annyit nyom be indulónak ami után  a költségtérítés a hitel részleteit a törlesztők + fenntartási költséget állják. A hitel által kiváltott részt pedig használni kell olyan helyen (tőzsde, értékpapirok, befektetés) ahol magasabb hozamot tudsz elérni mint hitel-lizing-bérlet. Ehhez azért legalább minimálisan érteni kellene a pénzügyekhez.
Roll Eyes   jól látod, h ez nem az én területem  Wink  de hogy kerül a kezembe pénz amit megfelezhetek a tőzsdén  hehe (hitel által kiváltott rész)?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
CsZoli
Vendég
« Új hozzászólás #10537 Dátum: 2012.08.24 péntek, 10:26:16 »

A fő kábelkorbács ugyan az, aki meg kér hátra ülésfűtést az olyan ülést kap amin van csati, benne meg fűtőlap.
Hát nem tudom, lehet én vagyok vaksi, de ezt a csatit sehol nem találom.  Roll Eyes Lehet azért mert a felszereltségi szint Trend? 
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10538 Dátum: 2012.08.24 péntek, 10:40:58 »

Roll Eyes   jól látod, h ez nem az én területem  Wink  de hogy kerül a kezembe pénz amit megfelezhetek a tőzsdén  hehe (hitel által kiváltott rész)?
Ja kérem, első szabály: a pénzt azt először meg kell keresni (valahogyan, nekem elsőre csak a munkával jut eszembe ezért ez el szokott tartani egy darabig) , utána meg meg jöhet a második szabály pénzt csak pénzel lehet csinálni ez után már csak  a harmadik szabályt kell figyelembe venni : vegyél olcsón adj el drágán  nyes Ugye milyen egyszerű leírva? Egyedül a végrehajtással szoktak kisebb nagyobb fejreállások bekövetkezni. Roll Eyes
De viccen kívül nem véletlenül hogy igazán nagy cégek pl egy sem köt le tőkét saját tulajdonú járműre, azt a tőkét amit erre fordítana inkább beforgatódik az operativ működésbe bővítésbe. Több termelés több profit amit lehet megint beforgatni. Nyalván egy magánember más, a magánzónak számít a tulajdon nem elég egy autó egy lakás stb. Nálunk elég konzervativ a szemlélet itt kell a  tulajdon kell a több megy kapzsi habzsi. Csak közben az igazi befordulást azt szokta itthon okozni hogy az emberek 90%-a erején felül próbál bevállalni mert nem számol előre azt gondolja hogy meg lesz a munkája bízik a jövőben nem képeznek tartalékot. Hogy ne legyek off Ez igaz akár ide is, biztos hogy mindenkinek szüksége van pl egy mondeo méretű járműre? Aztán meg ha beüt a krach akkor a világ a hibás. Vagy az autó mert amit megtudott venni bizonytalan előélettel lerohad alatta akkor nem természetesen Ő a hibás mert valójában egy kissebbet lehetett volna csak venni, de akkor hogy fojthatná meg az irigység a szomszédot pl az autó miatt. Nagyon sok forumon téma volt már magyarország népességének nagytöbbsége pénzügyileg gyerek.
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10539 Dátum: 2012.08.24 péntek, 10:44:13 »

Hát, páran az ismerőseim közül azt hitték értenek hozzá.
Hát nem. Volt, aki kétszázat bukott. Millióban.
A konyhapénzt azért ritka hüle szokta kockáztatni. Gondolom azért karácsony este nem jelentek meg nálad a veszteség után se egy tányér meleg ételért, ha 200 misit el tudtak cseszni.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10540 Dátum: 2012.08.24 péntek, 10:54:29 »

A konyhapénzt azért ritka hüle szokta kockáztatni. Gondolom azért karácsony este nem jelentek meg nálad a veszteség után se egy tányér meleg ételért, ha 200 misit el tudtak cseszni.

Aki a 200-at tapsolta el, az a nagy részét ott is kereste. Pár millióval indult, és így fejlődött fel eddig. Majd le...
Az egyik ismerősöm kitalálta (még 2008-ban), hogy ő biz eladja a lakást, visszaveszi kölcsönből, a pénzt viszi tőzsdére.
Mondom én neki - tudod, én milyen kendőzetlenül fogalmazok - te h. vagy barátom... Nem érti. Rosszul ment a biznisze,
és kellett volna némi pénz. Mondom neki, komám, így nem lehet... ő meg, hogy csak így lehet, minden mást megpróbált.
Sajna nem találkoztam vele azóta. Pedig érdekelne, meglépte-e, és hogy most mennyi pénze van. Nem kárörvendésből...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #10541 Dátum: 2012.08.24 péntek, 11:01:01 »


Off hegyek!!! nezze
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10542 Dátum: 2012.08.24 péntek, 11:29:30 »

Off hegyek!!! nezze
Mi a gondod? Nincsenek homik az off szövegben így nem tudsz bekapcsolódni?  nyes wave
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10543 Dátum: 2012.08.24 péntek, 11:35:29 »

Mi a gondod? Nincsenek homik az off szövegben így nem tudsz bekapcsolódni?  nyes wave

2-3 keménykötésű legény elmegy kocsikázni... 4-es, kombi mondeóval. Hátul van hely bőven...
Na, kérlek alássan: ez tartalmazza a meleg vonalat, és nem off.  wow1

Hogy egészen on legyek... még nem is ültem az autódban. Kár hogy nem jöttél talira, megnéztem volna, hogy gyorsul.
Más. Nemsokára jön az MK5. Hátha lesz benne nagyobb dízel... mivel az amcsiknak is készül, gondolom sok hengeres benzines mindenképpen,
de tán 4x4 is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #10544 Dátum: 2012.08.24 péntek, 11:59:32 »

2-3 keménykötésű legény elmegy kocsikázni... 4-es, kombi mondeóval. Hátul van hely bőven...
Na, kérlek alássan: ez tartalmazza a meleg vonalat, és nem off.  wow1

Hogy egészen on legyek... még nem is ültem az autódban. Kár hogy nem jöttél talira, megnéztem volna, hogy gyorsul.
Más. Nemsokára jön az MK5. Hátha lesz benne nagyobb dízel... mivel az amcsiknak is készül, gondolom sok hengeres benzines mindenképpen,
de tán 4x4 is.
Március végén született a fiam. Statárium volt. Az őszire viszont már eltudok menni. Majd ott megnézzük hogy mit tud egy nem nyomaték anorexiás MKIV-es momdeo  wave
Naplózva
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #10545 Dátum: 2012.08.24 péntek, 12:30:52 »

Más. Nemsokára jön az MK5. Hátha lesz benne nagyobb dízel... mivel az amcsiknak is készül, gondolom sok hengeres benzines mindenképpen,
de tán 4x4 is.

Ford.com-on látható, ott sem lesz 6 hengeres. Alapmotor a 2.5-ös 170lovas, aztán lesz 1.6 Ecoboost 180 LE, meg a 2.0 Ecoboost 240 ló. Ez utóbbi lehet 4x4-es. Ja, meg persze lesz a hibrid, aminek a benzinmotorja nem 2.5-ös, hanem 2.0-ás. Ennyi (egyelőre)... Ha lesz SHO (ottani ST), kérdés, hogy mi lesz benne. A Taurusba teszik a 3.5 V6  Ecoboostot, így az szerintem itt kilőve. Van még a szívó 3.5 V6, az érdekes lenne, vagy a Mustang 3.7 V6, az is furcsa. Beszélnek egy 2013-as Mustang alapmotorról, ami (4 hengeres) 2.3 turbó lenne, na az szerintem illene ide is. Meglátjuk...
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #10546 Dátum: 2012.08.24 péntek, 12:44:48 »

Ford.com-on látható, ott sem lesz 6 hengeres. Alapmotor a 2.5-ös 170lovas, aztán lesz 1.6 Ecoboost 180 LE, meg a 2.0 Ecoboost 240 ló. Ez utóbbi lehet 4x4-es. Ja, meg persze lesz a hibrid, aminek a benzinmotorja nem 2.5-ös, hanem 2.0-ás. Ennyi (egyelőre)... Ha lesz SHO (ottani ST), kérdés, hogy mi lesz benne. A Taurusba teszik a 3.5 V6  Ecoboostot, így az szerintem itt kilőve. Van még a szívó 3.5 V6, az érdekes lenne, vagy a Mustang 3.7 V6, az is furcsa. Beszélnek egy 2013-as Mustang alapmotorról, ami (4 hengeres) 2.3 turbó lenne, na az szerintem illene ide is. Meglátjuk...

Amerikaiaknak is megjött az esze. Ott is drágul az üzemanyag, egyre jobban figyelnek a fogyasztásra...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10547 Dátum: 2012.08.24 péntek, 12:59:28 »

Amerikaiaknak is megjött az esze. Ott is drágul az üzemanyag, egyre jobban figyelnek a fogyasztásra...

Nem hiszem, hogy csak 4 hengeresek lesznek. Ott nem jellemző a 4 henger. Még  vigyor3
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10548 Dátum: 2012.08.24 péntek, 13:00:24 »

Amerikaiaknak is megjött az esze. Ott is drágul az üzemanyag, egyre jobban figyelnek a fogyasztásra...
vagy fogy a zsé, meg nem adják már ingyen a hiteleket  hehe
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #10549 Dátum: 2012.08.24 péntek, 13:04:30 »

Ja kérem, első szabály: a pénzt azt először meg kell keresni (valahogyan, nekem elsőre csak a munkával jut eszembe ezért ez el szokott tartani egy darabig) , utána meg meg jöhet a második szabály pénzt csak pénzel lehet csinálni ez után már csak  a harmadik szabályt kell figyelembe venni : vegyél olcsón adj el drágán  nyes Ugye milyen egyszerű leírva? Egyedül a végrehajtással szoktak kisebb nagyobb fejreállások bekövetkezni. Roll Eyes
De viccen kívül nem véletlenül hogy igazán nagy cégek pl egy sem köt le tőkét saját tulajdonú járműre, azt a tőkét amit erre fordítana inkább beforgatódik az operativ működésbe bővítésbe. Több termelés több profit amit lehet megint beforgatni. Nyalván egy magánember más, a magánzónak számít a tulajdon nem elég egy autó egy lakás stb. Nálunk elég konzervativ a szemlélet itt kell a  tulajdon kell a több megy kapzsi habzsi. Csak közben az igazi befordulást azt szokta itthon okozni hogy az emberek 90%-a erején felül próbál bevállalni mert nem számol előre azt gondolja hogy meg lesz a munkája bízik a jövőben nem képeznek tartalékot. Hogy ne legyek off Ez igaz akár ide is, biztos hogy mindenkinek szüksége van pl egy mondeo méretű járműre? Aztán meg ha beüt a krach akkor a világ a hibás. Vagy az autó mert amit megtudott venni bizonytalan előélettel lerohad alatta akkor nem természetesen Ő a hibás mert valójában egy kissebbet lehetett volna csak venni, de akkor hogy fojthatná meg az irigység a szomszédot pl az autó miatt. Nagyon sok forumon téma volt már magyarország népességének nagytöbbsége pénzügyileg gyerek.
jáó beszész   eljen   szabályok ismerősek. eccerűek, mint minden a zéletben   wave
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Oldalak: 1 ... 204 205 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 217 218 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.096 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.