Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.16 vasárnap, 00:51:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11137620 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1350 Dátum: 2007.06.06 szerda, 15:09:00 »

SSanya,
 
Hat passzolom, de bratyom ult elol, aki meg egy off swift-el ON gyutt meglatogatni.
Akkor Ő volt a fehét Swifttel fekete csikkal az ódalán?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1351 Dátum: 2007.06.06 szerda, 15:10:00 »

SSanya,
 
Hat passzolom, de bratyom ult elol, aki meg egy off swift-el ON gyutt meglatogatni.
Angel!
 
Tudod a dógod? Tessék utánnajárni a témának!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1352 Dátum: 2007.06.06 szerda, 16:09:00 »

joe,
 
jah. O vot.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1353 Dátum: 2007.06.06 szerda, 16:09:00 »

SSanya,
 
Akkor valceg a masodik korben volt eza jelenseg.
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1354 Dátum: 2007.06.06 szerda, 16:10:00 »

SSanya,
 
Akkor valceg a masodik korben volt eza jelenseg.
Lehet, hogy én azért nem éreztem, mert csak egyszer vezettem? Igaz akkor két kört mentem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1355 Dátum: 2007.06.06 szerda, 16:16:00 »

Joe,
 
passz. A jelenseg mindenesetre ott vot es nagyon meglepodtunk. Semmi razas, semmi elhuzas, csak egy hirtelen beszitalas. Enis az utra gyanaxom (mi masra ugye), csak igy utolag visszagondolva fura volt a gep reakcioja. Mellesleg betonon nyomvalyu...nem jellemzo. Foleg nem egy kifuton. Azt tom meg elkepzelni, hogy a beton kockak egymashoz kepest elmozdultak, de hogy az meg miert okoz szitalast az kizart dolog mer nemtom.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1356 Dátum: 2007.06.06 szerda, 22:14:00 »

Razsa! Láttál már navis MKIV-et? Érdekelne, hogy van-e már magyar térkép, és hogy kirajzolja-e a nyilat a szines képernyőre (már ha van)... érted, hogy fordulj alra (az ájgóban az Andre így mondja a balt).
Sajnos navishoz még nem volt szerencsém..
 
"Mit muvelhet ez komolyabb uthibanal ?"
Milliószor jobban kivasalja mint az MKIII.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1357 Dátum: 2007.06.08 péntek, 15:33:00 »

Vegre eloben is neztem az uj mondit.
Ez egy sima alap felszereltseg volt. Haaat...
Beultem. Tobbszor korbementem, vegigfogdostam.
Valoszinu jok az uj funkciok, legalabbis nagyon csabitoak, de mint maga az auto belseje, kulseje, nem egy nagy szam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1358 Dátum: 2007.06.08 péntek, 15:39:00 »

Vegre eloben is neztem az uj mondit.
Ez egy sima alap felszereltseg volt. Haaat...
Beultem. Tobbszor korbementem, vegigfogdostam.
Valoszinu jok az uj funkciok, legalabbis nagyon csabitoak, de mint maga az auto belseje, kulseje, nem egy nagy szam.
˝Nem egy nagy szám˝, de mi hármas Mondisok azért irigykedünk rá egy csöppet, nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1359 Dátum: 2007.06.08 péntek, 16:02:00 »

˝Nem egy nagy szám˝, de mi hármas Mondisok azért irigykedünk rá egy csöppet, nem?
Hat nem tudom.
A funkciok amiket itt olvastam nagyon jol hangzanak. Aztan kerdes, hogy mennyit hasznalna ki belole az ember fia.
Ez az alap model amit lattam biztosan nem kellene. Raadasul annak meg azok a hatso levegobefuvokai sem voltak.
A masik oldala a dolognak, hogy nagyon kicsi a motorvalasztek.
Valoszinu lesz negyesem par ev mulva, de de a faceliftig biztosan varni fogok.
Amit ugye kiszamoltam, hogy egy hasonlo felszereltsegu negyes, mint ami most van nekem, az sokkal tobbre jonne ki penzben.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1360 Dátum: 2007.06.08 péntek, 16:12:00 »

˝Nem egy nagy szám˝, de mi hármas Mondisok azért irigykedünk rá egy csöppet, nem?
Most már akár elfogulatlannak is vagyok tekinthető, de nem. Baromi sok igénytelen részlet van a IV-esben, és még rendes motort sem tettek bele (egyelőre).
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1361 Dátum: 2007.06.08 péntek, 16:18:00 »

Hat nem tudom.
A funkciok amiket itt olvastam nagyon jol hangzanak. Aztan kerdes, hogy mennyit hasznalna ki belole az ember fia.
Ez az alap model amit lattam biztosan nem kellene. Raadasul annak meg azok a hatso levegobefuvokai sem voltak.
A masik oldala a dolognak, hogy nagyon kicsi a motorvalasztek.
Valoszinu lesz negyesem par ev mulva, de de a faceliftig biztosan varni fogok.
Amit ugye kiszamoltam, hogy egy hasonlo felszereltsegu negyes, mint ami most van nekem, az sokkal tobbre jonne ki penzben.
Hát én is kicsit megvagyok kavarva, mert nálam az jön ki, hogy a IV-es lenne olcsobb...szerintem fajlagosan olcsobb a dizel IV-es
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1362 Dátum: 2007.06.08 péntek, 16:32:00 »

En vettem EUR26000-ert, ugy, hogy kaptam hozza ingyer barmilyen metalfenyt, elso ablakracsot, tempomatot, meg egy rakas marhasagot.
Most ugyanez negyesbol EUR27245 lenne az osszes plusz extra nelkul, es ez csak egy 1.6-os, ami ugyan 110le, de csak 1.6-os.
Szoval meg ha adnak hozza a sok extrat is, akkor is dragabbra jonne ki.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1363 Dátum: 2007.06.08 péntek, 19:38:00 »

En vettem EUR26000-ert, ugy, hogy kaptam hozza ingyer barmilyen metalfenyt, elso ablakracsot, tempomatot, meg egy rakas marhasagot.
Most ugyanez negyesbol EUR27245 lenne az osszes plusz extra nelkul, es ez csak egy 1.6-os, ami ugyan 110le, de csak 1.6-os.
Szoval meg ha adnak hozza a sok extrat is, akkor is dragabbra jonne ki.
Szolnokon van a szalonban egy 1.8 dizel MKIV.Középerősen felszerelve,de ha jól emlékszem,akkot trend,és 6.642.000 a vége.
 
Ugyanakkor hoztak egy 140 LE-s TDCi-t,tesztautónak.Fekete,4 ajtós limo,ghia executive felszereltség,gombos indítás,fekete bőr belső.
De,HOPPÁ,nincs benne csak ülésfűtés,szellőztetés ONE,pedig olyan kapcsoló van benne,mint a prosiba.De minuszba hiába nyomod,nem jönnek a kék ledek!Természetesen próbakör,hogy milyen a kicsike a városban!Sajna néha olyan volt az érzésem,mintha lakókocsit vontatnék.
De tényleg.
Azt tapasztaltam városi forgalomban,hogy többet vissza kellett kapcsolni,mint az én autómban.Azokban az utkereszteződésben,ahol én 3-ba beveszem a kanyart,majd gázadással tovább,most bizony 2-be kellett kapcsolni.
Szóval motorikusan van még mit fejlődni.
Tudom,majd bejáratódik.
 
Klima 5-ös,2 zónás,halkan üzemel,kellemes hideget fúj.Elmentem vele egy alagútba,hogy megnézzem,milyen a belső világítás.
Na,az szép,enyhe kékes beütéssel,de fehér szinek,kapcsolók,gombok,stb, piros szinűek.
 
Tempomat kapcsolók világítanak,szintén piros szinűek a gombok.
 
Apró részletek.
Én nem tudom elég magasra emelni a kormányt.Full pozícióba is keveslem.
A jobb és bal könyöklő nincs egy szintben.Hozzá lehet szokni,de....?
Futómű,fék szuper,1-2 aknafedélen való áthajtás  nekem egy kicsit keményebbnek tűnt,mint a sajátomban.
A kormány átmérője nekem egy kicsit kicsi,a fordulatszámmérő és a kilóméter arányait tekintve is lehetett volna nagyobb.
Hatás-ellenhatás-összhatás.
 
Az autóban 150 km volt,pillanatnyi fogyi 9.2 L.
 
A gyári hi-fi minőségre nem egy nagy cucc,a hirek meghallgatására elég.Aki komolyabb minőséget igényel,annak lesz mit fejleszteni!
 
Nekem továbbra is hiányoznak a motorháztető teleszkópjai,és a külső visszapillantótükörből az index.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1364 Dátum: 2007.06.08 péntek, 21:18:00 »

Volt még egy jó dolog.
Hátramenetbe kapcsolva a jobbos külső visszapillantó tükre lefelé fordul,és igy látod az útpadkát.
Ez tetszett!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1365 Dátum: 2007.06.08 péntek, 21:31:00 »

Szolnokon van a szalonban egy 1.8 dizel MKIV.Középerősen felszerelve,de ha jól emlékszem,akkot trend,és 6.642.000 a vége.
 
Ugyanakkor hoztak egy 140 LE-s TDCi-t,tesztautónak.Fekete,4 ajtós limo,ghia executive felszereltség,gombos indítás,fekete bőr belső.
De,HOPPÁ,nincs benne csak ülésfűtés,szellőztetés ONE,pedig olyan kapcsoló van benne,mint a prosiba.De minuszba hiába nyomod,nem jönnek a kék ledek!Természetesen próbakör,hogy milyen a kicsike a városban!Sajna néha olyan volt az érzésem,mintha lakókocsit vontatnék.
De tényleg.
Azt tapasztaltam városi forgalomban,hogy többet vissza kellett kapcsolni,mint az én autómban.Azokban az utkereszteződésben,ahol én 3-ba beveszem a kanyart,majd gázadással tovább,most bizony 2-be kellett kapcsolni.
Szóval motorikusan van még mit fejlődni.
Tudom,majd bejáratódik.
 
Klima 5-ös,2 zónás,halkan üzemel,kellemes hideget fúj.Elmentem vele egy alagútba,hogy megnézzem,milyen a belső világítás.
Na,az szép,enyhe kékes beütéssel,de fehér szinek,kapcsolók,gombok,stb, piros szinűek.
 
Tempomat kapcsolók világítanak,szintén piros szinűek a gombok.
 
Apró részletek.
Én nem tudom elég magasra emelni a kormányt.Full pozícióba is keveslem.
A jobb és bal könyöklő nincs egy szintben.Hozzá lehet szokni,de....?
Futómű,fék szuper,1-2 aknafedélen való áthajtás  nekem egy kicsit keményebbnek tűnt,mint a sajátomban.
A kormány átmérője nekem egy kicsit kicsi,a fordulatszámmérő és a kilóméter arányait tekintve is lehetett volna nagyobb.
Hatás-ellenhatás-összhatás.
 
Az autóban 150 km volt,pillanatnyi fogyi 9.2 L.
 
A gyári hi-fi minőségre nem egy nagy cucc,a hirek meghallgatására elég.Aki komolyabb minőséget igényel,annak lesz mit fejleszteni!
 
Nekem továbbra is hiányoznak a motorháztető teleszkópjai,és a külső visszapillantótükörből az index.
Ha van tükörindex akkor nem lehet oldalvillogó - nézz meg egy s-maxot azon sincs a sárvédőbe. Szóval kiválo Optikai tuning lehetőség króm kopoltyűk a sárvédőbe és tükörindex utólag by Zsoel
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1366 Dátum: 2007.06.08 péntek, 21:51:00 »

Ha van tükörindex akkor nem lehet oldalvillogó - nézz meg egy s-maxot azon sincs a sárvédőbe. Szóval kiválo Optikai tuning lehetőség króm kopoltyűk a sárvédőbe és tükörindex utólag by Zsoel
Mondasz valamit!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1367 Dátum: 2007.06.08 péntek, 22:23:00 »

"De,HOPPÁ,nincs benne csak ülésfűtés,szellőztetés ONE"
MKIIIba is lehetett kérni CSAK ülésfütést, ebbe is így rendelték vszínű.
A gyári hi-fi feltételezem,h a sony volt, ami azért "picit" többet nyújt mint,h híreket hallgassunk vele..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1368 Dátum: 2007.06.08 péntek, 22:35:00 »

Szolnokon van a szalonban egy 1.8 dizel MKIV.Középerősen felszerelve,de ha jól emlékszem,akkot trend,és 6.642.000 a vége.
 
Ugyanakkor hoztak egy 140 LE-s TDCi-t,tesztautónak.Fekete,4 ajtós limo,ghia executive felszereltség,gombos indítás,fekete bőr belső.
De,HOPPÁ,nincs benne csak ülésfűtés,szellőztetés ONE,pedig olyan kapcsoló van benne,mint a prosiba.De minuszba hiába nyomod,nem jönnek a kék ledek!Természetesen próbakör,hogy milyen a kicsike a városban!Sajna néha olyan volt az érzésem,mintha lakókocsit vontatnék.
De tényleg.
Azt tapasztaltam városi forgalomban,hogy többet vissza kellett kapcsolni,mint az én autómban.Azokban az utkereszteződésben,ahol én 3-ba beveszem a kanyart,majd gázadással tovább,most bizony 2-be kellett kapcsolni.
Szóval motorikusan van még mit fejlődni.
Tudom,majd bejáratódik.
 
Klima 5-ös,2 zónás,halkan üzemel,kellemes hideget fúj.Elmentem vele egy alagútba,hogy megnézzem,milyen a belső világítás.
Na,az szép,enyhe kékes beütéssel,de fehér szinek,kapcsolók,gombok,stb, piros szinűek.
 
Tempomat kapcsolók világítanak,szintén piros szinűek a gombok.
 
Apró részletek.
Én nem tudom elég magasra emelni a kormányt.Full pozícióba is keveslem.
A jobb és bal könyöklő nincs egy szintben.Hozzá lehet szokni,de....?
Futómű,fék szuper,1-2 aknafedélen való áthajtás  nekem egy kicsit keményebbnek tűnt,mint a sajátomban.
A kormány átmérője nekem egy kicsit kicsi,a fordulatszámmérő és a kilóméter arányait tekintve is lehetett volna nagyobb.
Hatás-ellenhatás-összhatás.
 
Az autóban 150 km volt,pillanatnyi fogyi 9.2 L.
 
A gyári hi-fi minőségre nem egy nagy cucc,a hirek meghallgatására elég.Aki komolyabb minőséget igényel,annak lesz mit fejleszteni!
 
Nekem továbbra is hiányoznak a motorháztető teleszkópjai,és a külső visszapillantótükörből az index.
Az ablaktörlőt kihagytad.
Nekem akkor is nagyon tetszik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1369 Dátum: 2007.06.08 péntek, 23:09:00 »

"De,HOPPÁ,nincs benne csak ülésfűtés,szellőztetés ONE"
MKIIIba is lehetett kérni CSAK ülésfütést, ebbe is így rendelték vszínű.
A gyári hi-fi feltételezem,h a sony volt, ami azért "picit" többet nyújt mint,h híreket hallgassunk vele..
Megitélés kérdése!
Ha beülsz egy olyan autóba,ahol a gyári cucc "csak" egy kicsit van feltuningolva,akkor mindjárt másképp értékeled a dolgokat.
 
Ha beülsz mACSmanhoz,vagy hozzám,akkor érteni fogod miről irok!
Mindkettőnknek van pluszba 2 csipogónk,és egy kis mélyládánk.
 
És ez még nem akkora beavatkozás!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1370 Dátum: 2007.06.08 péntek, 23:16:00 »

Azért alappan a Navis MKIII-ba a gyári zene sokal igényesebb, ne hasonlítds össza holmi Sony-val. Ha teszel mellé egy kis okosságot nem sok pénz, lehet hogy dobsz egy hátast!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1371 Dátum: 2007.06.08 péntek, 23:20:00 »

Szolnokon van a szalonban egy 1.8 dizel MKIV.Középerősen felszerelve,de ha jól emlékszem,akkot trend,és 6.642.000 a vége.
 
Ugyanakkor hoztak egy 140 LE-s TDCi-t,tesztautónak.Fekete,4 ajtós limo,ghia executive felszereltség,gombos indítás,fekete bőr belső.
De,HOPPÁ,nincs benne csak ülésfűtés,szellőztetés ONE,pedig olyan kapcsoló van benne,mint a prosiba.De minuszba hiába nyomod,nem jönnek a kék ledek!Természetesen próbakör,hogy milyen a kicsike a városban!Sajna néha olyan volt az érzésem,mintha lakókocsit vontatnék.
De tényleg.
Azt tapasztaltam városi forgalomban,hogy többet vissza kellett kapcsolni,mint az én autómban.Azokban az utkereszteződésben,ahol én 3-ba beveszem a kanyart,majd gázadással tovább,most bizony 2-be kellett kapcsolni.
Szóval motorikusan van még mit fejlődni.
Tudom,majd bejáratódik.
 
Klima 5-ös,2 zónás,halkan üzemel,kellemes hideget fúj.Elmentem vele egy alagútba,hogy megnézzem,milyen a belső világítás.
Na,az szép,enyhe kékes beütéssel,de fehér szinek,kapcsolók,gombok,stb, piros szinűek.
 
Tempomat kapcsolók világítanak,szintén piros szinűek a gombok.
 
Apró részletek.
Én nem tudom elég magasra emelni a kormányt.Full pozícióba is keveslem.
A jobb és bal könyöklő nincs egy szintben.Hozzá lehet szokni,de....?
Futómű,fék szuper,1-2 aknafedélen való áthajtás  nekem egy kicsit keményebbnek tűnt,mint a sajátomban.
A kormány átmérője nekem egy kicsit kicsi,a fordulatszámmérő és a kilóméter arányait tekintve is lehetett volna nagyobb.
Hatás-ellenhatás-összhatás.
 
Az autóban 150 km volt,pillanatnyi fogyi 9.2 L.
 
A gyári hi-fi minőségre nem egy nagy cucc,a hirek meghallgatására elég.Aki komolyabb minőséget igényel,annak lesz mit fejleszteni!
 
Nekem továbbra is hiányoznak a motorháztető teleszkópjai,és a külső visszapillantótükörből az index.
Ezt a műszerfalat este én is megnézném. Elsőre leég bizarr ez a fehér, kék, piros kombináció. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1372 Dátum: 2007.06.08 péntek, 23:20:00 »

A másik Mondeombam csere volt, 200-as Hertz ment előre, hátra pedig 160-as Baukpunt.
Mindez eg 4x 70 W-os Panasonic digitális erősítővel van meghajtva.
Nagyon gyönyörűen szólt, addig míg be nem ültem a másik autóba.
Bármikor meg lehet hallgatni, megvan még.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1373 Dátum: 2007.06.08 péntek, 23:23:00 »

Az MKIV xenonos fényszórója:
 
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1374 Dátum: 2007.06.09 szombat, 00:06:00 »

Az MKIV xenonos fényszórója:
 

Mik azok a kék izék?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1375 Dátum: 2007.06.09 szombat, 00:07:00 »

Mik azok a kék izék?
Az a jelzes, hogy negyes mondeo, mert negy kek ufo izeje van a lampa korul.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1376 Dátum: 2007.06.09 szombat, 09:39:00 »

Mik azok a kék izék?
New desigin!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1377 Dátum: 2007.06.09 szombat, 10:54:00 »

Volt még egy jó dolog.
Hátramenetbe kapcsolva a jobbos külső visszapillantó tükre lefelé fordul,és igy látod az útpadkát.
Ez tetszett!
Bár már ezer éve nem szóltam a fórumhoz, azért még rendszeres olvasója vagyok. Amit írtál tükröt  Zsoel az már szerintem régebbi dolog. Már volt a "béka" Scorpióban is, csak nem tudom miért hanyagolták ennyi ideig, mikor okos találmány.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1378 Dátum: 2007.06.09 szombat, 12:32:00 »

Bár már ezer éve nem szóltam a fórumhoz, azért még rendszeres olvasója vagyok. Amit írtál tükröt  Zsoel az már szerintem régebbi dolog. Már volt a "béka" Scorpióban is, csak nem tudom miért hanyagolták ennyi ideig, mikor okos találmány.
A scorpióban azért volt anno, mert az egy kategóriával feljebb volt pozicionálva, a Mondeóban ez újdonság.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1379 Dátum: 2007.06.09 szombat, 12:36:00 »

Azért alappan a Navis MKIII-ba a gyári zene sokal igényesebb, ne hasonlítds össza holmi Sony-val. Ha teszel mellé egy kis okosságot nem sok pénz, lehet hogy dobsz egy hátast!
Én nem erről beszéltem..csupán arról,h kicsit erős az,h a gyári Sony hifi "a hirek meghallgatására elég"...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1380 Dátum: 2007.06.09 szombat, 12:39:00 »

Ezt a műszerfalat este én is megnézném. Elsőre leég bizarr ez a fehér, kék, piros kombináció. Smiley
A műszerfal világításban egy darab KÉK sincs,erről biztosíthatlak:) Minden piros kivéve a fordszámmérő-km/h mérő aminek a skálája fehér színű(nem hófehér,hanem "enyhe kékes beütéssel" ahogy zsoel is írta), de inkább fehér.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1381 Dátum: 2007.06.09 szombat, 12:49:00 »

A műszerfal világításban egy darab KÉK sincs,erről biztosíthatlak:) Minden piros kivéve a fordszámmérő-km/h mérő aminek a skálája fehér színű(nem hófehér,hanem "enyhe kékes beütéssel" ahogy zsoel is írta), de inkább fehér.
Scratch barátom a xenon körüli kék bigyókről beszélt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1382 Dátum: 2007.06.09 szombat, 12:54:00 »

Scratch barátom a xenon körüli kék bigyókről beszélt.
Sztem nem
 
#1393: " Ezt a műszerfalat este én is megnézném. Elsőre leég bizarr ez a fehér, kék, piros kombináció. Smiley "
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1383 Dátum: 2007.06.09 szombat, 13:27:00 »

Scratch barátom a xenon körüli kék bigyókről beszélt.
Is! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1384 Dátum: 2007.06.09 szombat, 13:27:00 »

A műszerfal világításban egy darab KÉK sincs,erről biztosíthatlak:) Minden piros kivéve a fordszámmérő-km/h mérő aminek a skálája fehér színű(nem hófehér,hanem "enyhe kékes beütéssel" ahogy zsoel is írta), de inkább fehér.
Kiváncsi leszek rá!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1385 Dátum: 2007.06.09 szombat, 14:42:00 »

Tegnap láttam az első rendszámos közúti forgalomban lévő mkIV-est
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1386 Dátum: 2007.06.09 szombat, 19:31:00 »

Tegnap láttam az első rendszámos közúti forgalomban lévő mkIV-est
A találkozón is volt 1. Én vittem, azt nem láttad?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1387 Dátum: 2007.06.10 vasárnap, 21:37:00 »

A fene se tudja, de én teljesen elégedett vagyok a gyári sony rádióval. És én nem éreztem nagy különbséget (inkább semmit) a navis és a sony között.
A legnagyobb baj, hogy mindkettőben ugyanazok a hangszórók vannak, amik a méretüknél fogva túl sokra nem képes.
Szerintem ameddig érdemes elmenni, hogy kicserélni a hangszórót, esetleg csak mellérakni egy csipogót meg egy ládát.
Az a baj, hogy a motor zörög, a szél süvít, így sok értelme nincs a jajfáből készült, bejáratott, akklimatizált dobozoknak, gyémántporral behintett, aranyárban mért kábeleknek, vagy a csöves erősítőnek. Aztán persze, lehet, hogy rosszul gondolom. Mindenesetre az autóhifis részleg rábeszéli a kedves vevőket mindenfélére - hogy van-e értelme, vagy nincs, az már egy más tészta. Általában nincs. Sokakat hallok, hogy akár 1-2 milliót is belecuccolnak. Egészségükre.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #1388 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 07:00:00 »

Azért egy jó szett erősítővel, ládával nagyon sokat tud dobni az zezei élményén. Offos autóban már tapasztaltam ilyet, bár nyilván nem ugyanolyan minőségű cuccok vannak ebben az autóban, ezért gondolom kisebb lenne a különbség, de azért lenne
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #1389 Dátum: 2007.06.11 hétfő, 07:47:00 »

Azért hihetetlen, hogy a ford.hu-n az mk3 látszik még...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1390 Dátum: 2007.06.14 csütörtök, 11:47:00 »

újabb teszt:
http://autocar.co.uk/CarReviews/RoadTestsHistory/Ford-Mondeo-2.0-TDCi-140-Titanium-X/226001/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1391 Dátum: 2007.06.16 szombat, 10:46:00 »

A kereskedők nem tökölnek,már hozzák kintről az új Mondeokat! Itt
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1392 Dátum: 2007.06.16 szombat, 10:53:00 »

A kereskedők nem tökölnek,már hozzák kintről az új Mondeokat! Itt
Miből gondolod, hogy kinti? Régebben is árultak a használtautón új autót a hazai kereskedők.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1393 Dátum: 2007.06.16 szombat, 11:06:00 »

Miből gondolod, hogy kinti? Régebben is árultak a használtautón új autót a hazai kereskedők.
Német rendszám,a háttérben a fiestán nagy D. Csak ebből.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1394 Dátum: 2007.06.16 szombat, 11:08:00 »

De ha nagyon keresnék tuti,hogy fentlenne a mobile.de oldalán.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1395 Dátum: 2007.06.16 szombat, 11:11:00 »

De ha nagyon keresnék tuti,hogy fentlenne a mobile.de oldalán.
Amatőr vagyok. Most már látom.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1396 Dátum: 2007.06.19 kedd, 20:45:00 »

Most olvasom az A5-ön, hogy jön a mazda 6 a mondeo padlólemezén. És ugyi az ottani ST 260 lovas lesz, és 4 kerekes. Na az ST is pont ennyi lóval lesz ellátva (a pletykák szerint), és szvsz ugyanaz a turbómotor kerül bele. Akkor esetleg lenne 4 kerekes is a mondeóból? Mert az nem lenne rossz.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1397 Dátum: 2007.06.20 szerda, 07:39:00 »

Azért hihetetlen, hogy a ford.hu-n az mk3 látszik még...
Szia!
Szeptemberig fogod látni az MKIII-at, akkor lesz a hivatalos MKVI bemutató...Most említeném itt is, Miskolcra várnának bennünket a bemutató kapcsán a márkakereskedő részéről van egy felkérésünk a Club részére!
( Nyílván Pécsről, Győrből nem életszerű ezért lejönni, de ha valaki épp erre jár, akár. )
És ezért sincs még MKVI reklám a médiákban. Most ráhajtottam a reklámfilmek begyűjtésére, Mo.-n még nem dőlt el, melyiket nyomják majd reklámokba. Hírlik, több is készült.
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1398 Dátum: 2007.06.20 szerda, 08:55:00 »

Szia!
Szeptemberig fogod látni az MKIII-at, akkor lesz a hivatalos MKVI bemutató...Most említeném itt is, Miskolcra várnának bennünket a bemutató kapcsán a márkakereskedő részéről van egy felkérésünk a Club részére!
( Nyílván Pécsről, Győrből nem életszerű ezért lejönni, de ha valaki épp erre jár, akár. )
És ezért sincs még MKVI reklám a médiákban. Most ráhajtottam a reklámfilmek begyűjtésére, Mo.-n még nem dőlt el, melyiket nyomják majd reklámokba. Hírlik, több is készült.
Üdv:)
Tudom, hogy nem ide való és elnézést is kérek, de tudtommal nem lehet privát üzenetet küldeni, vagy csak én nem találtam meg.
 
MondESU, látom 2000-es Mondeod van. Milyen fogyasztással lehet számolni?
 
Köszi és mégegyszer elnézést, hogy ide írtam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1399 Dátum: 2007.06.20 szerda, 09:14:00 »

Tudom, hogy nem ide való és elnézést is kérek, de tudtommal nem lehet privát üzenetet küldeni, vagy csak én nem találtam meg.
 
MondESU, látom 2000-es Mondeod van. Milyen fogyasztással lehet számolni?
 
Köszi és mégegyszer elnézést, hogy ide írtam.
ultio.
 
lehet itt is kérdezni bármit,de tudsz privát üzenetet küldeni.
Klikk az illető nicknevére,feljön az adatlapja,és ott látod is az email cimét!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.