Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.05 péntek, 08:51:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 321 322 323 324 325 326 327 [328] 329 330 331 332 333 334 335 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11308008 alkalommal)
0 Felhasználó és 51 vendég van a témában
Mocsok
Vendég
« Új hozzászólás #16350 Dátum: 2013.05.31 péntek, 12:19:08 »

Feltöröm?  hehe
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #16351 Dátum: 2013.05.31 péntek, 13:56:15 »

Feltöröm?  hehe
Talán etis?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16352 Dátum: 2013.05.31 péntek, 14:22:52 »

Azt, hogy milyen az az etisben benne van, viszont azt, hogy van -e, azt nagyon egyszerűen.
Ablak lehúz, kettőre zárod, majd benyúlsz az ablakon és vagy rányitsz az ajtóra belülről, vagy gyújtásra rakod és már vinnyog is ha van benne.
Naplózva
denar026
Vendég
« Új hozzászólás #16353 Dátum: 2013.05.31 péntek, 15:54:36 »

Sziasztok.

Új vagyok még itt...

Tudna valaki nekem segíteni feszítő görgő ügyben??

erről lenne szó: http://alkatreszek.hu/webaruhaz/hu/cikkszam?km=0&cikkkod=LK+534016910&keres=LK+534016910

a kérdésem az lenne hogy egyben lehet csak a szerkezetet cserélni vagy lehet cserélni csak a görgőt rajta??

köszönöm a segítséget.

üdv
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #16354 Dátum: 2013.05.31 péntek, 16:15:05 »

Sziasztok.

Új vagyok még itt...

Tudna valaki nekem segíteni feszítő görgő ügyben??

erről lenne szó: http://alkatreszek.hu/webaruhaz/hu/cikkszam?km=0&cikkkod=LK+534016910&keres=LK+534016910

a kérdésem az lenne hogy egyben lehet csak a szerkezetet cserélni vagy lehet cserélni csak a görgőt rajta??

köszönöm a segítséget.

üdv

Elég egy helyre is beírni. Hidd el fogsz kapni választ, ahogy a másik helyen már kaptál is. Ahogy nézem neked MKIII-as mondid van, ez meg a IV-es topik. Ha az aláírásodba beírod az autód főbb paramétereit, ahogy sokunknál látod, akkor könnyebben tudnak segíteni.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4943



E-mail
« Új hozzászólás #16355 Dátum: 2013.05.31 péntek, 16:31:49 »

Sziasztok.

Új vagyok még itt...

Tudna valaki nekem segíteni feszítő görgő ügyben??

erről lenne szó: http://alkatreszek.hu/webaruhaz/hu/cikkszam?km=0&cikkkod=LK+534016910&keres=LK+534016910

a kérdésem az lenne hogy egyben lehet csak a szerkezetet cserélni vagy lehet cserélni csak a görgőt rajta??

köszönöm a segítséget.

üdv
Amúgy lehet cserélni, de semmi értelme, mert pont a szerkezet adja meg magát. Ráadásul szíjtárcsával és szíjjal együtt kell cserélni, különben újra tönkremegy. + szabadonfutó.
Szóval nem olcsó mulatság, de a spórolás kidobott pénz.

Tudom ez itt off, de még működnek az MKIII-as reflexek. Wink
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Kázy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39



E-mail
« Új hozzászólás #16356 Dátum: 2013.05.31 péntek, 17:10:14 »

Hali!

Ma megvolt az első aktív regen az autónak, amit észrevettem. Megálltam a garázs előtt és amikor kiszálltam ajtót nyitni furcsa volt, hogy megy a venti. Majd megnéztem a pill fogyasztást és a duplája volt a megszokottnak. Mivel nem volt már időm elmenni autókázni így kb 1 percig 3000-en pörgettem. Viszont a gázpedál reakció nem a megszokott volt. Utána vissza alapjárat. Akkor már a "normális" fogyasztást mutatta, és a gázpedál reakció is jó volt. A venti is leállt. Járattam még egy picit a turbó miatt majd leállítottam. Lehetett érezni a kipuf melegét és pattogott is szépen ahogy hűlt. Legközelebb kicsit megkergetem majd a pályán, hogy elkerüljem a hasonló eseteket. Csak mostanában sokat mentem rövidtávokat.
Naplózva

2009. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16357 Dátum: 2013.05.31 péntek, 19:51:28 »

Iszonyatosan tulmisztifikaljatok ti ezt a regeneraciot Smiley
Allo helyzetben porgetni meg ilyenek. A legnagyobb autogyilkolas allohelyzetben porgetni a motort.
Ez a regen egy baromsag, kar ra figyelni.Ha ezen mulna az auto elttartama h a usere bizzak a regen megfelelo lefolyasat sorra hullananak szet az autok.
Ez egy ciklikus automata folyamat. Ha regen kozben leallitod majd ujrakezdi ha akarja vagy ha diaggal beinditjak.

Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #16358 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:02:32 »

Iszonyatosan tulmisztifikaljatok ti ezt a regeneraciot Smiley
Allo helyzetben porgetni meg ilyenek. A legnagyobb autogyilkolas allohelyzetben porgetni a motort.
Ez a regen egy baromsag, kar ra figyelni.Ha ezen mulna az auto elttartama h a usere bizzak a regen megfelelo lefolyasat sorra hullananak szet az autok.
Ez egy ciklikus automata folyamat. Ha regen kozben leallitod majd ujrakezdi ha akarja vagy ha diaggal beinditjak.


jézusom, ma még nem regeneráltam, megyek futok vagy 3000 métert és utána betolok 2 páleszt.  eplus2 eplus2 eplus2
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #16359 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:16:38 »

Iszonyatosan tulmisztifikaljatok ti ezt a regeneraciot Smiley
Allo helyzetben porgetni meg ilyenek. A legnagyobb autogyilkolas allohelyzetben porgetni a motort.
Ez a regen egy baromsag, kar ra figyelni.Ha ezen mulna az auto elttartama h a usere bizzak a regen megfelelo lefolyasat sorra hullananak szet az autok.
Ez egy ciklikus automata folyamat. Ha regen kozben leallitod majd ujrakezdi ha akarja vagy ha diaggal beinditjak.


Mi a csöcsöm ez a regeles... én sosem figyeltem ilyeneket meg az autón. Akkor az enyém széthullóban van??  eplus2
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #16360 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:25:59 »

Mi a csöcsöm ez a regeles... én sosem figyeltem ilyeneket meg az autón. Akkor az enyém széthullóban van??  eplus2
a részecskeszűrő regeneráció.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #16361 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:38:29 »

a részecskeszűrő regeneráció.
Akkor az enyémben tényleg nincs, m ilyeneket nem csinál. Sztem....
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48474



« Új hozzászólás #16362 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:39:05 »

Akkor az enyémben tényleg nincs, m ilyeneket nem csinál. Sztem....
1.8ban lehetséges...
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #16363 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:40:49 »

1.8ban lehetséges...
Azt hiszem angol nyelvű fórumon olvastam, h egyes 1.8-asokban van. De nem mindegyikben. Sztem kevés, amiben van.
De erről már talán volt szó!
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16364 Dátum: 2013.05.31 péntek, 20:53:42 »

jézusom, ma még nem regeneráltam, megyek futok vagy 3000 métert és utána betolok 2 páleszt.  eplus2 eplus2 eplus2


Veled tartok SmileySmileySmiley
Arabic, ott hagytam a napelem bizniszt, nem vártam meg míg tönkre megy a cég a fejem felett Smiley
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #16365 Dátum: 2013.05.31 péntek, 21:17:33 »

jézusom, ma még nem regeneráltam, megyek futok vagy 3000 métert és utána betolok 2 páleszt.  eplus2 eplus2 eplus2
Van akinek 2 in 1, azaz pálesszel regenerál!  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #16366 Dátum: 2013.05.31 péntek, 21:21:35 »


Veled tartok SmileySmileySmiley
Arabic, ott hagytam a napelem bizniszt, nem vártam meg míg tönkre megy a cég a fejem felett Smiley
Csak nem egy bp-i cég a Sibrik felüljáró környékén?
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16367 Dátum: 2013.05.31 péntek, 21:39:27 »

Csak nem egy bp-i cég a Sibrik felüljáró környékén?

Neeeem. Dorogi Panasonic.
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #16368 Dátum: 2013.06.01 szombat, 07:23:56 »

Neeeem. Dorogi Panasonic.

Ott van olyan is?  10 éve csak az RG volt, az Erőmű, meg a Hulladékégető... 5 éve nem jártam arra
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16369 Dátum: 2013.06.01 szombat, 08:04:16 »

Ott van olyan is?  10 éve csak az RG volt, az Erőmű, meg a Hulladékégető... 5 éve nem jártam arra

Fogalmazzunk ugy h egyenlore még van olyan is.
2005 ota itt van a ceg, csak Sanyo neven futott
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16370 Dátum: 2013.06.01 szombat, 08:24:01 »

Sanyi meg a Panaszkodik ugyanaz a cég?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #16371 Dátum: 2013.06.01 szombat, 09:56:20 »

Valaki tervezi, hogy elviszi a kocsiját a márkaszervizbe erre a nyári ingyenes 8 pontos átvizsgálásra???
Csabi (mbdeb) láttam a frászbúkon, h Te megemlítetted ezt a "kedvezményt", el is viszed rá???

Csak azért kérdezem, m érdekelne, h mit néznek meg és mennyire komolyan.
Vagy ingyen szharnak híg a leve?! hehe
« Utoljára szerkesztve: 2013.06.01 szombat, 10:00:32 írta doszi_zeg » Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
Elysium
Vendég
« Új hozzászólás #16372 Dátum: 2013.06.01 szombat, 10:38:25 »

eltelt megint durván 600 km-er és ismét reg volt a kocsin. szóval én megnyugodtam.
csak eddig azért nem tünt fel szerintem mert volt rajta hátsó dob.
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16373 Dátum: 2013.06.01 szombat, 10:47:01 »

Sanyi meg a Panaszkodik ugyanaz a cég?

Aham, a nagy hal megzabizta a kicsi halat Smiley
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #16374 Dátum: 2013.06.01 szombat, 12:00:51 »


Veled tartok SmileySmileySmiley
Arabic, ott hagytam a napelem bizniszt, nem vártam meg míg tönkre megy a cég a fejem felett Smiley
pedig a 70%-os EU védővám miatt maradnak meg a gyárak. amúgy minden maghalt volna. a védővám miatt egyébként kínában is tönkrement pár gyártó, ami annyit jelent hogy 40-50e nm-es gyárak... érdekes folyamatok... és most?
Naplózva
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6478


E-mail
« Új hozzászólás #16375 Dátum: 2013.06.01 szombat, 14:33:47 »

pedig a 70%-os EU védővám miatt maradnak meg a gyárak. amúgy minden maghalt volna. a védővám miatt egyébként kínában is tönkrement pár gyártó, ami annyit jelent hogy 40-50e nm-es gyárak... érdekes folyamatok... és most?
Valaki a fazék közeléből majd kitalaja, hogy én majd most (újra). Felvesz vagy 3mrd állami támogatást, két-három éven belül bebuktatja a céget és husssss.
Amúgy amíg az olajbizniszben sok pénz van, nem lesz alternatív energia...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #16376 Dátum: 2013.06.01 szombat, 15:07:04 »

Valaki a fazék közeléből majd kitalaja, hogy én majd most (újra). Felvesz vagy 3mrd állami támogatást, két-három éven belül bebuktatja a céget és husssss.
Amúgy amíg az olajbizniszben sok pénz van, nem lesz alternatív energia...
eu-nak kell, vagy arab, vagy orosz, de egyiket se szívesen pénzeli... lesz... csak a techológiának kell még egy kicsit fejllődnie. Nemsokára itthon is lesz egy demonstárciós projekt, (hidrogén erőmű) ezen dolgozunk.
Naplózva
doszi_zeg
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2726



E-mail
« Új hozzászólás #16377 Dátum: 2013.06.01 szombat, 15:17:00 »

eu-nak kell, vagy arab, vagy orosz, de egyiket se szívesen pénzeli... lesz... csak a techológiának kell még egy kicsit fejllődnie. Nemsokára itthon is lesz egy demonstárciós projekt, (hidrogén erőmű) ezen dolgozunk.
Ne Offoljatok!!! eplus2
Naplózva

MKIV. 1.8 TDCI Trend
Pioneer DEH-6400BT fejegység, Kicx STC 6.2 hangszórók, LED-es kilincsvilágítás és csomagtéri világítás (Cs12)
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #16378 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:02:06 »

Elcsépelt mondat, hogy állapotot veszünk, nem kilométert, ha használautót szeretnénk vásárolni. Ezt én tegnap személyesen is megtapasztaltam.

2011-es Titanium S Ecoboost 2.0, magyar, 39e km, friss szerviz, vezetett szervizkönyv, magánszemély tulajdonos. Ideális, nem?
Első benyomások: eladó rendezett úriember, megnézve az autót gyönyörű, kívül-belül csilivili, látszik, hogy vigyáz rá. Autó körbemérve, OK. Néztük az elemeknél, volt-e cserélve, de erre utaló nyomot nem találtunk. Már szinte nyílik az ember pénztárcája, hogy ezt most itt megveszem, ebben nem lehet hiba, de sajnos a valóság ennél prózaibb.
Mint kiderült, ő a második tulajdonos. És az első tulajdonos olyan volt, hogy nem volt valódi gazdája az autónak... És ennél csak rosszabbak lettek a dolgok.
Kértük, hogy hideg motorral várjon. Beindította. Ajjaj, ez nem szép egyenletes benzinmotor hang, hanem valami csörgést lehet hallani, mint egy dízelnél. Nagyon hamar lement az alapjárat, kérdeztük volt-e ma indítva. Válasz: nem, csak fűtött a garázs, azért melegszik be a motor fél perc alatt. Na ja, persze.
Kértük álljon ki a garázsból. Hátramentünk, az autó füstöl, nem kicsit. A kipufogó(k) olajtól feketék. Még nagyobb ajjaj. Na mindegy, egy próbakör.
Erőteljes gyorsítások, lassítások, Powershift váltó próba. Az látszik, hogy emberünk nem hajtotta, mert nehezen értelmezte a padlógázt a váltó. Na akkor egy gyorsítás. Basszus, ez az autó nem megy. Ebben nemhogy 240 ló nincs, de max. érzésre 150 talán. Ezt az autót széthajtották. Köszönjük, de nem.
Feltételezzük, hogy nem a jelenlegi tulaj, hanem az előző tulajdonos nevében vezetők tették tönkre az autót, de látszik, hogy egy modern turbós benzinmotornak ennyi km is elég, hogy "kifeküdjön".
Úgyhogy mindenki csak óvatosan...
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16379 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:15:53 »

Elcsépelt mondat, hogy állapotot veszünk, nem kilométert, ha használautót szeretnénk vásárolni. Ezt én tegnap személyesen is megtapasztaltam.

2011-es Titanium S Ecoboost 2.0, magyar, 39e km, friss szerviz, vezetett szervizkönyv, magánszemély tulajdonos. Ideális, nem?
Első benyomások: eladó rendezett úriember, megnézve az autót gyönyörű, kívül-belül csilivili, látszik, hogy vigyáz rá. Autó körbemérve, OK. Néztük az elemeknél, volt-e cserélve, de erre utaló nyomot nem találtunk. Már szinte nyílik az ember pénztárcája, hogy ezt most itt megveszem, ebben nem lehet hiba, de sajnos a valóság ennél prózaibb.
Mint kiderült, ő a második tulajdonos. És az első tulajdonos olyan volt, hogy nem volt valódi gazdája az autónak... És ennél csak rosszabbak lettek a dolgok.
Kértük, hogy hideg motorral várjon. Beindította. Ajjaj, ez nem szép egyenletes benzinmotor hang, hanem valami csörgést lehet hallani, mint egy dízelnél. Nagyon hamar lement az alapjárat, kérdeztük volt-e ma indítva. Válasz: nem, csak fűtött a garázs, azért melegszik be a motor fél perc alatt. Na ja, persze.
Kértük álljon ki a garázsból. Hátramentünk, az autó füstöl, nem kicsit. A kipufogó(k) olajtól feketék. Még nagyobb ajjaj. Na mindegy, egy próbakör.
Erőteljes gyorsítások, lassítások, Powershift váltó próba. Az látszik, hogy emberünk nem hajtotta, mert nehezen értelmezte a padlógázt a váltó. Na akkor egy gyorsítás. Basszus, ez az autó nem megy. Ebben nemhogy 240 ló nincs, de max. érzésre 150 talán. Ezt az autót széthajtották. Köszönjük, de nem.
Feltételezzük, hogy nem a jelenlegi tulaj, hanem az előző tulajdonos nevében vezetők tették tönkre az autót, de látszik, hogy egy modern turbós benzinmotornak ennyi km is elég, hogy "kifeküdjön".
Úgyhogy mindenki csak óvatosan...


Biztos hogy nem ennyi volt a km állás...

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16380 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:30:18 »

Ez egy tipikus magyar autóeladásos történet.
Barátunk behozza kintről a 390 ezer km-t futott pályán kigyilkolt autót, itthon lecsípik a nullát a számok mögül, megkeni a Fordos csávót egy 100 ezres összeggel, már készül is az új szervizkönyv és kész!
A vevőjelöltnek még hazudnia sem kell, hogy az előző tulaj herélte ki. Mert biztos így is volt Smiley
Persze persze 2 év alatt 39 ezer km, ráadásul két tulajjal.

Hamar kideríthetted volna. Még a gyári papucsokkal kellett hogy guruljon az autó.
Ha már nem az volt rajta akkor helyből meg kell fordulni és eljönni, mert aki 39 ezer alatt kivégez 4 db gumit attól alap, hogy nem szabad autót venni.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16381 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:37:22 »


Ha már nem az volt rajta akkor helyből meg kell fordulni és eljönni, mert aki 39 ezer alatt kivégez 4 db gumit attól alap, hogy nem szabad autót venni.
Jani? eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #16382 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:42:01 »

Barátunk behozza kintről a 390 ezer km-t futott pályán kigyilkolt autót, itthon lecsípik a nullát a számok mögül, megkeni a Fordos csávót egy 100 ezres összeggel, már készül is az új szervizkönyv és kész!
...
Hamar kideríthetted volna. Még a gyári papucsokkal kellett hogy guruljon az autó.
Ha már nem az volt rajta akkor helyből meg kell fordulni és eljönni, mert aki 39 ezer alatt kivégez 4 db gumit attól alap, hogy nem szabad autót venni.
Magyar forgalombahelyezésű. Tuti. Tudjuk ki volt az első tulaj. (Nem mondom meg, mert abból egyértelműen beazonosítható az autó...) És ettől kezdve két lehetőség van. Vagy volt rendes gazdája, vagy nem. Itt nem.
A benzines turbósokra Mo-on nem jellemző az évi többszázezres futás. A gumit tényleg nem néztük meg, odáig már el sem jutottunk.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #16383 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:45:52 »

Magyar forgalombahelyezésű. Tuti. Tudjuk ki volt az első tulaj. (Nem mondom meg, mert abból egyértelműen beazonosítható az autó...) És ettől kezdve két lehetőség van. Vagy volt rendes gazdája, vagy nem. Itt nem.
A benzines turbósokra Mo-on nem jellemző az évi többszázezres futás. A gumit tényleg nem néztük meg, odáig már el sem jutottunk.
Miért titkos, hogy ki volt a tulaj? Engem most már érdekel! És az is, hogy melyik autó.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #16384 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:47:04 »

Jani? eplus2
Nekem is Ő ugrott be.  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #16385 Dátum: 2013.06.01 szombat, 20:57:40 »

Miért titkos, hogy ki volt a tulaj? Engem most már érdekel! És az is, hogy melyik autó.
Mert jogász vagyok és óvatos.
Az első tulaj: van Mo-on egy cég, aminek csak Ford járművei vannak (mindenféle) és csak 1 évig használják, továbbá jellemzően nem sok km-t tesznek bele. Van amit 1 ember vezet az 1 éven belül, van amit (nagyon) sok.
A hahun az általam leírtak alapján egyértelműen beazonosítható az autó. Csak figyelni kell minden mondatomra a korábbi hozzászólásomban  Grin
Naplózva
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16386 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:19:34 »

Jani?
Eszembe nem jutott.
De ha 39 ezer alatt legyilkol egy komplett gumi garnitúrát akkor az durva  eplus2
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #16387 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:22:08 »

Mert jogász vagyok és óvatos.
Az első tulaj: van Mo-on egy cég, aminek csak Ford járművei vannak (mindenféle) és csak 1 évig használják, továbbá jellemzően nem sok km-t tesznek bele. Van amit 1 ember vezet az 1 éven belül, van amit (nagyon) sok.
A hahun az általam leírtak alapján egyértelműen beazonosítható az autó. Csak figyelni kell minden mondatomra a korábbi hozzászólásomban  Grin
Pu-ben jöhet s +oldás. Fáradt vagyok a megoldás felkutatására.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16388 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:24:07 »

"1 ember vezet az 1 éven belül, van amit (nagyon) sok."

Ha pool car volt akkor tuti szét rugdosta a sok menőzni vágyó, hátulkullogó szánalomkapitány.
Akik csak így tudnak ilyen autóba ülni, hogy elviszik a cégtől anyagbeszerzés címszóval egy körre.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16389 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:24:21 »

Mert jogász vagyok és óvatos.
Az első tulaj: van Mo-on egy cég, aminek csak Ford járművei vannak (mindenféle) és csak 1 évig használják, továbbá jellemzően nem sok km-t tesznek bele. Van amit 1 ember vezet az 1 éven belül, van amit (nagyon) sok.
A hahun az általam leírtak alapján egyértelműen beazonosítható az autó. Csak figyelni kell minden mondatomra a korábbi hozzászólásomban  Grin

Há milyen jogász vagy, hogy egy ilyen norizikót nem vállalsz be? Grin

Egyébként Fétis szerszám, vagy mi a csöcs...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16390 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:26:10 »

Mert jogász vagyok és óvatos.
Az első tulaj: van Mo-on egy cég, aminek csak Ford járművei vannak (mindenféle) és csak 1 évig használják, továbbá jellemzően nem sok km-t tesznek bele. Van amit 1 ember vezet az 1 éven belül, van amit (nagyon) sok.
A hahun az általam leírtak alapján egyértelműen beazonosítható az autó. Csak figyelni kell minden mondatomra a korábbi hozzászólásomban  Grin

Ráadásul ezzel gyakorlatilag csak azt nem tudtuk meg, hogy az ügyvezetőnek mekkora a farka... nyes
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16391 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:27:35 »

Tomek, írtam PÜ-t
Reménykedem, hogy válaszolsz  rinya
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16392 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:29:01 »

Tomek, írtam PÜ-t
Reménykedem, hogy válaszolsz  rinya

Nem válaszotam? vigyor3

Én azzal használom, amit még te küldtél, ajánlottál... Bár már rég bütyköltem. Vokt valami frissítés, ami miatt nem mehet?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16393 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:32:48 »

Nem válaszotam? vigyor3

Én azzal használom, amit még te küldtél, ajánlottál... Bár már rég bütyköltem. Vokt valami frissítés, ami miatt nem mehet?

Ez a rohadék IE10 64bit kivégzett nekem mindent Smiley
Ha beakarok lépni le kell törölnöm, belépek, aztán újra install, hehehehe
Naplózva
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #16394 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:34:02 »

Há milyen jogász vagy, hogy egy ilyen norizikót nem vállalsz be? Grin

Egyébként Fétis szerszám, vagy mi a csöcs...
Már vártam ezt az irányt. Nem csalódtam... nyes
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16395 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:35:21 »

Már vártam ezt az irányt. Nem csalódtam... nyes

Nem, nem vagyunk olyanok... eplus2

De milyen irányt is?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16396 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:37:10 »

Egyébként megkukkoltam, 1.8-ban még a helye sincs meg a DPF-nek, szóval a tulajok megnyugodhatnak, nem kell félre tenni erre egy combos összeget ha behalna Smiley
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #16397 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:37:56 »

Egyébként megkukkoltam, 1.8-ban még a helye sincs meg a DPF-nek, szóval a tulajok megnyugodhatnak, nem kell félre tenni erre egy combos összeget ha behalna Smiley

Abban nem löttyös volt?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
tomeed
Vendég
« Új hozzászólás #16398 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:41:07 »

Áj dont nó, viszont a kipuff rendszer teljes hosszában sehol nincs részecskeszűrő, de még utalás sem Smiley
Naplózva
kofy
Vendég
« Új hozzászólás #16399 Dátum: 2013.06.01 szombat, 21:42:34 »

Nem, nem vagyunk olyanok... eplus2

De milyen irányt is?

Ugye ez költői kérdés volt?  eplus2 2 éve olvaslak Titeket szinte minden nap és láttam itt már cifra dolgokat  vigyor3
Naplózva
Oldalak: 1 ... 321 322 323 324 325 326 327 [328] 329 330 331 332 333 334 335 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.109 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.