Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.04 csütörtök, 10:56:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 798   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK4 Általános kérdések  (Megtekintve 11303011 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2400 Dátum: 2008.06.15 vasárnap, 21:44:18 »

Ha valakit érdekel mennyit kell váryártásnia:Mondeo 2.0TDCI Trend kombi +extrák,
-január 11.rendelés
-július 04.gyártás
-várható átvétel júli vége,aug eleje(Petrányi)
     6,5 hónap !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne kiabáld el, lehet lesz az még 8 hónap is!  szomoru1

Eddigi infók alapján 6-8 hónapról mesélnek.

No komment.
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2401 Dátum: 2008.06.15 vasárnap, 21:53:41 »

Gyári chip?Huh?Huh?

http://www.hasznaltauto.hu/2161695_ford_mondeo_2007
Naplózva
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2402 Dátum: 2008.06.20 péntek, 20:37:30 »

Ha valakit érdekel mennyit kell váryártásnia:Mondeo 2.0TDCI Trend kombi +extrák,
-január 11.rendelés
-július 04.gyártás
-várható átvétel júli vége,aug eleje(Petrányi)
     6,5 hónap !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv Mindenkinek!
Tegnap átvettem Békéscsabán az első Mondeómat. (4 ajtós, 2.0 TDci, Titanium X - némi extrával, Thunder Gray színben)
A fentiekkel kapcsolatban megjegyezném, hogy az én autóm június 1.én ment gyártásba, és június 19. én átvehettem. Úgy, hogy 8 napig pihent Pesten a Lágermax lerakatában. Petrányiék vajon miért akarnak 4-5 hétig ülni az ügyön... ennyire azért ők sem lehetnek "nagyok".

33 nap alatt jutottam autóhoz némi protekcióval. Amikor Májusban megtudtam, hogy hat hónap a várakozási idő majdnem leheveredtem pihenni a földre. Szerencsére vannak dealerek, akik előre gondolkodnak, és vevő nélkül berendelnek valamilyen eladhatónak vélt autót. No én egy ilyen vevő nélkülire csaptam le. Sajnos az ilyeneknek nem lehet változtatni a színét, kárpitját, kivitlét, motorját, de amíg a számítógépes rendszerben még nem kapott alvázszámot, addig az extrákból bármit bele lehet rakatni. Május 15.-én ennek az autónak nem volt alvázszáma. Úgy hogy az igényeimhez szabtuk.
Azt hiszem mázlistának mondhatom magam. Pesti vagyok de Békéscsabán találtam olyan értékesítőt, aki nem sajnálta az idejét, hogy szabad de már sorban álló autót keressen.
A vezetett 300 km pedig teljesen meggyőzött. Remélem nem fogok csalódni....
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2403 Dátum: 2008.06.20 péntek, 21:39:19 »

Üdv Mindenkinek!
Tegnap átvettem Békéscsabán az első Mondeómat.
Gratulálok hozzá, üdv a klubban. Milyen extrákat rendeltél még pluszba?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2404 Dátum: 2008.06.20 péntek, 22:06:46 »

Üdv Mindenkinek!
Tegnap átvettem Békéscsabán az első Mondeómat. (4 ajtós, 2.0 TDci, Titanium X - némi extrával, Thunder Gray színben)
A vezetett 300 km pedig teljesen meggyőzött. Remélem nem fogok csalódni....

Gratulálok!  taps worship eljen
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #2405 Dátum: 2008.06.21 szombat, 09:32:51 »

Üdv Mindenkinek!
Tegnap átvettem Békéscsabán az első Mondeómat. (4 ajtós, 2.0 TDci, Titanium X - némi extrával, Thunder Gray színben)
A fentiekkel kapcsolatban megjegyezném, hogy az én autóm június 1.én ment gyártásba, és június 19. én átvehettem. Úgy, hogy 8 napig pihent Pesten a Lágermax lerakatában. Petrányiék vajon miért akarnak 4-5 hétig ülni az ügyön... ennyire azért ők sem lehetnek "nagyok".

33 nap alatt jutottam autóhoz némi protekcióval. Amikor Májusban megtudtam, hogy hat hónap a várakozási idő majdnem leheveredtem pihenni a földre. Szerencsére vannak dealerek, akik előre gondolkodnak, és vevő nélkül berendelnek valamilyen eladhatónak vélt autót. No én egy ilyen vevő nélkülire csaptam le. Sajnos az ilyeneknek nem lehet változtatni a színét, kárpitját, kivitlét, motorját, de amíg a számítógépes rendszerben még nem kapott alvázszámot, addig az extrákból bármit bele lehet rakatni. Május 15.-én ennek az autónak nem volt alvázszáma. Úgy hogy az igényeimhez szabtuk.
Azt hiszem mázlistának mondhatom magam. Pesti vagyok de Békéscsabán találtam olyan értékesítőt, aki nem sajnálta az idejét, hogy szabad de már sorban álló autót keressen.
A vezetett 300 km pedig teljesen meggyőzött. Remélem nem fogok csalódni....

Hú ez baba lehet! Gratula! Wink
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2406 Dátum: 2008.06.21 szombat, 12:18:22 »

Gratulálok hozzá, üdv a klubban. Milyen extrákat rendeltél még pluszba?

A Titanium X felszereltségen felül belekerült még:
- hűthető, fűthető első ülések
- bluetooth "B" telefon előkészítés (+hangvezérlésl)
- sötétített ablakok a B oszloptól hátrafelé
- első és hátsó parkolást segítő radar
- keréknyomás figyelő
- elektromosan behajtható első tükrök
- normál pótkerék (ez szívás)
- Biztonsági csomag 9 (kettős kozponti zár + belső térvédelmes riasztó + kulcs nélküli ajtónyitás + kulcs nélküli indítás)
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #2407 Dátum: 2008.06.21 szombat, 20:31:29 »

Üdv Mindenkinek!
Tegnap átvettem Békéscsabán az első Mondeómat. (4 ajtós, 2.0 TDci, Titanium X - némi extrával, Thunder Gray színben)
A fentiekkel kapcsolatban megjegyezném, hogy az én autóm június 1.én ment gyártásba, és június 19. én átvehettem. Úgy, hogy 8 napig pihent Pesten a Lágermax lerakatában. Petrányiék vajon miért akarnak 4-5 hétig ülni az ügyön... ennyire azért ők sem lehetnek "nagyok".

33 nap alatt jutottam autóhoz némi protekcióval. Amikor Májusban megtudtam, hogy hat hónap a várakozási idő majdnem leheveredtem pihenni a földre. Szerencsére vannak dealerek, akik előre gondolkodnak, és vevő nélkül berendelnek valamilyen eladhatónak vélt autót. No én egy ilyen vevő nélkülire csaptam le. Sajnos az ilyeneknek nem lehet változtatni a színét, kárpitját, kivitlét, motorját, de amíg a számítógépes rendszerben még nem kapott alvázszámot, addig az extrákból bármit bele lehet rakatni. Május 15.-én ennek az autónak nem volt alvázszáma. Úgy hogy az igényeimhez szabtuk.
Azt hiszem mázlistának mondhatom magam. Pesti vagyok de Békéscsabán találtam olyan értékesítőt, aki nem sajnálta az idejét, hogy szabad de már sorban álló autót keressen.
A vezetett 300 km pedig teljesen meggyőzött. Remélem nem fogok csalódni....
Gratula az autóhoz  taps
Esetleg fotó  Roll Eyes
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2408 Dátum: 2008.06.21 szombat, 21:49:57 »

A Titanium X felszereltségen felül belekerült még:
- hűthető, fűthető első ülések
- bluetooth "B" telefon előkészítés (+hangvezérlésl)
- sötétített ablakok a B oszloptól hátrafelé
- első és hátsó parkolást segítő radar
- keréknyomás figyelő
- elektromosan behajtható első tükrök
- normál pótkerék (ez szívás)
- Biztonsági csomag 9 (kettős kozponti zár + belső térvédelmes riasztó + kulcs nélküli ajtónyitás + kulcs nélküli indítás)


Első szélvédőfűtés van benne gyárilag?
Naplózva
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2409 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 07:37:57 »

Első szélvédőfűtés van benne gyárilag?
Igen, az a széria felszereltségek közé tartozik. (a kanyar fényszóróval együtt plusz még néhány hasznavehetetlen aprósággal  wow1 )
A Focusomban annyira megszerettem a fűtött szélvédőt, hogy ez nálam már alapkövetelmény lett, és a kereskedő ezért is keresett Titanium X-et. Lehetett volna emiatt Ghia is, de ennél a szériánál valahogy az a fabetét dolog valahogy nem az én ízlésvilágomat tükrözi  angel
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2410 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 07:44:48 »

Igen, az a széria felszereltségek közé tartozik. (a kanyar fényszóróval együtt plusz még néhány hasznavehetetlen aprósággal  wow1 )
A Focusomban annyira megszerettem a fűtött szélvédőt, hogy ez nálam már alapkövetelmény lett, és a kereskedő ezért is keresett Titanium X-et. Lehetett volna emiatt Ghia is, de ennél a szériánál valahogy az a fabetét dolog valahogy nem az én ízlésvilágomat tükrözi  angel


Nem széria, ez a ghia-x és a titanium-x-hez adják. Még a sima ghiában sincs benne.

Hány százalékot sikerült kialkudnod a vásárlásnál?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2411 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 08:04:33 »

Hány százalékot sikerült kialkudnod a vásárlásnál?

OK. A Titanium X alap-jába tartozik.

16%-ot. (1,3 Mft).
Bár nem céges autó lett, hanem saját, és a cégünknek van flotta kedvezménye a Fordnál, és mint cég dolgozó ezért valahogy ezt én is megkaptam. Így már eszembe se jutott az alkudozás.... Cool
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2412 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 08:07:00 »

Így már eszembe se jutott az alkudozás.... Cool

Na, ilyen nincs... mindig kell alkudozni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2413 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 08:11:04 »

Na, ilyen nincs... mindig kell alkudozni.
No igen, de nekem nagyon nehezen megy... és hát a kapott kedvezmény láttán, és a lehetőség miatt, hogy egy hónap alatt kézhez vehetem.... kimaradt az alkudozás... szomoru1
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2414 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 08:44:05 »

OK. A Titanium X alap-jába tartozik.

16%-ot. (1,3 Mft).
Bár nem céges autó lett, hanem saját, és a cégünknek van flotta kedvezménye a Fordnál, és mint cég dolgozó ezért valahogy ezt én is megkaptam. Így már eszembe se jutott az alkudozás.... Cool
Legközelebb azért lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni. Én is hasonló konstrukcióban vettem anno az enyémet és egy kicsit szorongatva kiizzadták magukból a 20.8%-ot
Naplózva
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2415 Dátum: 2008.06.22 vasárnap, 09:28:34 »

Luli írta:
-indulás után ajtók bezárásának felprogramozása: MK3 trükk nem jött be, de ha tudja valaki, érdekel
-és minden más rá-leprogramozás is érdekel!


4 napja vagyok elégedett tulaj, de már nagyon érdekel, hogy miket lehet megváltoztatni, és hogyan software-s úton.
Olvastam, hogy Te (luli) sokat érdeklődtél a programozás témában, és az ajtó zárakat be is programoztad indulás utáni zárásra. Hogyan? Van más is amit meg lehet tenni? Tudsz (vagy valaki tud) segíteni az info éhségemen   worship ?

Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #2416 Dátum: 2008.06.23 hétfő, 18:00:22 »

Ma indult a Mondeom 2.éve! És ma ugrott bele a 39 ezredik km. Eddig hiba nélkül!
A computer adatai szerint (kb.30.000 km átlagában!):
                  - átlagsebesség:  65 km/h
                  - átlagfogyi: 6,5 l/100km

Az első pár ezer km után az átlafogyasztás kb. 7,5-ről indult el lefelé és jónéhány ezer km óta beállt 6,5-re.
Sok kellemes és néhány meleg, kellemetlen élményen vagyunk túl mi ketten + a család.
Bár mostanában egy kicsit kevesebbet használom (OFF-szaladgálós P206-ON), még mindig egy élmény beleülni és vezetni!
 worship MONDEO  worship     integet2
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2417 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 19:35:35 »

Gyártják az oroszok is!  Embarrassed

http://www.autoblog.hu/?r=10813
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #2418 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 20:07:03 »

akkor a megrendelőlapra rá kell vésni nagy betűkkel, h OROSZOKNÁL GYÁRTOTT NEM KELL !!! és be kell szerezni szeptemberre a legfrissebb alvázszámdekódert, amiben már az orosz gyár is szerepelni fog. én tuti nem venném át az autót, ha ott gyártják. viszont jó hír a dologban: a ruszkik még mindig a munkahelyükből élnek (máá amejjik dógozik) így indul a feketegazdaság tőlük ford alkatrészekkel kitömött moszkvicsok képében nyes nyes nyes
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2419 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 20:29:38 »

akkor a megrendelőlapra rá kell vésni nagy betűkkel, h OROSZOKNÁL GYÁRTOTT NEM KELL !!! és be kell szerezni szeptemberre a legfrissebb alvázszámdekódert, amiben már az orosz gyár is szerepelni fog. én tuti nem venném át az autót, ha ott gyártják. viszont jó hír a dologban: a ruszkik még mindig a munkahelyükből élnek (máá amejjik dógozik) így indul a feketegazdaság tőlük ford alkatrészekkel kitömött moszkvicsok képében nyes nyes nyes

mACSman szerint az oroszok nagyon tudnak!  nyes
Naplózva
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #2420 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 20:56:24 »

mACSman szerint az oroszok nagyon tudnak!  nyes

tudom, h még a görögökhöz is jártak építkezni taps taps taps de ugyi az kőből való dolog, nem baj a kőbalta. de azéé itt autóról lenne szó. én bőven beérem azzal a ténnyel, h alkatrészeket fognak hozni a nyíregyi pijjacra nyes
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.26 csütörtök, 20:58:36 írta Tsory » Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2421 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 21:13:26 »

akkor a megrendelőlapra rá kell vésni nagy betűkkel, h OROSZOKNÁL GYÁRTOTT NEM KELL !!! és be kell szerezni szeptemberre a legfrissebb alvázszámdekódert, amiben már az orosz gyár is szerepelni fog. én tuti nem venném át az autót, ha ott gyártják. viszont jó hír a dologban: a ruszkik még mindig a munkahelyükből élnek (máá amejjik dógozik) így indul a feketegazdaság tőlük ford alkatrészekkel kitömött moszkvicsok képében nyes nyes nyes
Ha nálunk tudnak Audi minőséget Győrben, ott sem lehet gond.A rendszeren sok múlik, és csak pár helyre kell igazán megfelelő ember és  eljen
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2422 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 21:23:33 »

Ha nálunk tudnak Audi minőséget Győrben, ott sem lehet gond.A rendszeren sok múlik, és csak pár helyre kell igazán megfelelő ember és  eljen

Én amikor majd rendelem az enyémet, biztos, hogy beleveszem a szerződésbe, hogy orosz mondeo nem kell. Ez 101%.
Szerintem az oroszok maguknak gyártanak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2423 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 21:49:35 »

Én amikor majd rendelem az enyémet, biztos, hogy beleveszem a szerződésbe, hogy orosz mondeo nem kell. Ez 101%.
Szerintem az oroszok maguknak gyártanak.
Lehet, hogy ezt megteheted, de egy értelmes indokot sem tudnál mondani, hogy miért.
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #2424 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 21:56:52 »

Lehet, hogy ezt megteheted, de egy értelmes indokot sem tudnál mondani, hogy miért.

Szerelt már le Junoszt hátlapot - 40 csavar van benne de csak kb 10et lehet visszarakni mert olyan pontosan vannak fúrva a lyukak.
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2425 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:03:35 »

Szerelt már le Junoszt hátlapot - 40 csavar van benne de csak kb 10et lehet visszarakni mert olyan pontosan vannak fúrva a lyukak.
Ja, ja  nyes de ma az autóipar már kicsit másképp működik. Sőt nem kicsit.
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2426 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:05:23 »

Lehet, hogy ezt megteheted, de egy értelmes indokot sem tudnál mondani, hogy miért.

De, tudok többet is. Egyrészt én a Genki mondeókat ismerem, azt a gyártástechnológiát, azt a minőséget.
Másrészt nyilván többet ér a használtpiacon a genki, mint az orosz. Ez kettő értelmes indok.
Jön a harmadik: nekem nem kell orosz, és pont. És megtehetem, rá fogják írni a szerződésre.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2427 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:06:57 »

De, tudok többet is. Egyrészt én a Genki mondeókat ismerem, azt a gyártástechnológiát, azt a minőséget.
Másrészt nyilván többet ér a használtpiacon a genki, mint az orosz. Ez kettő értelmes indok.
Jön a harmadik: nekem nem kell orosz, és pont. És megtehetem, rá fogják írni a szerződésre.
Mondtam én, hogy nem tudsz értelmes indokot! worship
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2428 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:09:58 »

Mondtam én, hogy nem tudsz értelmes indokot! worship

Ha ez neked nem tűnik értelmesnek, akkor veled van a baj.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2429 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:14:03 »

Ha ez neked nem tűnik értelmesnek, akkor veled van a baj.
Ez csak is így lehet, egy 5 csillagos global moderator hero memberrel szemben, de mégis miért gondolod, hogy a ford nem ugyanazt a gyártástechnológiát alkalmazná egy másik helyen? Talán lehet velük is baj van? hehe
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2430 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:17:09 »

Ha ez neked nem tűnik értelmesnek, akkor veled van a baj.
Egy viszont biztos!
A foci téged sem érdekel, tehát rossz ember nem lehetsz! worship eljen
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2431 Dátum: 2008.06.26 csütörtök, 22:17:33 »

Ez csak is így lehet, egy 5 csillagos global moderator hero memberrel szemben, de mégis miért gondolod, hogy a ford nem ugyanazt a gyártástechnológiát alkalmazná egy másik helyen? Talán lehet velük is baj van? hehe

Átviszem az offtopicba.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #2432 Dátum: 2008.06.27 péntek, 12:12:36 »

Szerintem sincs gond az oroszokkal, van már jó pár dolog amibe elöttünk vannak! Én szivesen veszek orosz terméket, mert tudom, hogy abból nincs kispórolva az anyag!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
fitti2
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #2433 Dátum: 2008.07.08 kedd, 19:22:24 »

Guruk!

Az lehetséges,hogy júli. 01.-én volt gyártásban (állítólag)ma hívnak,hogy a gyártósort az autó elhagyta de
a gyárat még nem(ma 08.van)
Lehet,hogy ETETNEK? Undecided
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2434 Dátum: 2008.07.08 kedd, 21:40:04 »

Guruk!

Az lehetséges,hogy júli. 01.-én volt gyártásban (állítólag)ma hívnak,hogy a gyártósort az autó elhagyta de
a gyárat még nem(ma 08.van)
Lehet,hogy ETETNEK? Undecided

Eddig mindenki arról panaszkodott, hogy sokára kapta meg a megrendelt MKIV-et.  szomoru1
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2435 Dátum: 2008.07.08 kedd, 23:29:27 »

Guruk!

Az lehetséges,hogy júli. 01.-én volt gyártásban (állítólag)ma hívnak,hogy a gyártósort az autó elhagyta de
a gyárat még nem(ma 08.van)
Lehet,hogy ETETNEK? Undecided

Nem hiszem. Ez elképzelhető.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #2436 Dátum: 2008.07.09 szerda, 06:00:53 »

Guruk!

Az lehetséges,hogy júli. 01.-én volt gyártásban (állítólag)ma hívnak,hogy a gyártósort az autó elhagyta de
a gyárat még nem(ma 08.van)
Lehet,hogy ETETNEK? Undecided
Szia!
Más a (le)gyártás, és más a szállítás. A szállítás vasúton éri meg legjobban, vett is a Ford Magyarországra menet-vonalat, Genk-Budapest ( Budaörs ) közt, egy héten 2x. De ha nem jön össze a kellő darabszám ebbe az irányba, lehet a heti kettőből csak 1 szerelvény közlekedik. És most jönnek/vannak a szabadságolások is, ezt is vegyük bele. Ismerősöm holnap veszi át a Fókáját itt nálunk, neki pl. augusztusi időpontot mondtak elsőre, és lám, 3 héttel hamarabb van itt az autó!
De nekem két éve a legyártás, és átvétel közt egy hónap telt el.
Üdv:)
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #2437 Dátum: 2008.07.09 szerda, 07:36:48 »

Szia!
Más a (le)gyártás, és más a szállítás. A szállítás vasúton éri meg legjobban, vett is a Ford Magyarországra menet-vonalat, Genk-Budapest ( Budaörs ) közt, egy héten 2x. De ha nem jön össze a kellő darabszám ebbe az irányba, lehet a heti kettőből csak 1 szerelvény közlekedik. És most jönnek/vannak a szabadságolások is, ezt is vegyük bele. Ismerősöm holnap veszi át a Fókáját itt nálunk, neki pl. augusztusi időpontot mondtak elsőre, és lám, 3 héttel hamarabb van itt az autó!
De nekem két éve a legyártás, és átvétel közt egy hónap telt el.
Üdv:)
Egy hónap kell nekik optimális esetben is a gyártástól az átadásig.
Naplózva
agize
Vendég
« Új hozzászólás #2438 Dátum: 2008.07.09 szerda, 08:52:58 »

Guruk!

Az lehetséges,hogy júli. 01.-én volt gyártásban (állítólag)ma hívnak,hogy a gyártósort az autó elhagyta de
a gyárat még nem(ma 08.van)
Lehet,hogy ETETNEK? Undecided
integet2 Bár nem vagyok guru, de nagyon frissek a tapasztalataim:

Nem etetnek.

Az én autóm június elsején ment gyártásba. Bár ez nem jelenti azt, hogy tényleg akkor is gyártják, és majd három héttel később 18.án vettem át.
A Fordnak van egy számítógépes státusz figyelő rendszere, a dealer akár naponta is nézegethetné, hogy hol, és milyen állapotban van az autód. Tehetné ezt akár az alvázszám, akár a rendelési száma alapján. A tapasztalat az az, hogy nem teszik. (mert majd észreveszik, ha megjelenik az udvarukon egy ismeretlen autó)
Az autó legtöbbet valóban a gyár telephelyén vonatra várva, illetve Budaörsön az autó szállítóra várva dekkol a legtöbbet.
Miután az enyém hat napot várt, szóltam az értékesítőmnek, hogy jó lenne a jármű után nézni, és intézni valamit. És tényleg, 3 nappal később már mehettem érte.
(köszönet a kedves és segítőkész "beépített" ismerőseimnek)
Lehet, hogy újra hiánygazdaságban élünk, és az emberek gyorsan visszaszoknak a régi mentalitáshoz. Várjon a vevő! Ha már öt hónapot várt azt a pár napot kibírja.

Türelem!  angel
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2439 Dátum: 2008.07.09 szerda, 10:42:14 »

De most komolyan... a legszebb része a várakozás. Ha majd meglesz, utólag hótt mind1, hogy 15, vagy 25-én vetted át.
Amikor az enyémet vettem, csütörtökre lett kész (rendszám, forgalmi). És én pénteken vettem át. A muki csak nagyokat nézett, hogy miért nem megyek már csütörtökön, de tényleg nem értem rá.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fitti2
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #2440 Dátum: 2008.07.09 szerda, 18:21:45 »

Köszönöm a hozzászólásokat !!!  worship
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2441 Dátum: 2008.07.09 szerda, 18:24:56 »

Köszönöm a hozzászólásokat !!!  worship

Ha meglesz a gép, akkor is írj egy pár sort nekünk!
És képeket is kérünk. Smiley
Naplózva
fitti2
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 156


E-mail
« Új hozzászólás #2442 Dátum: 2008.07.10 csütörtök, 14:04:19 »

Ha meglesz a gép, akkor is írj egy pár sort nekünk!
És képeket is kérünk. Smiley

Az FIX,hogy írok és lesz kép is! eljen
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2443 Dátum: 2008.07.17 csütörtök, 20:22:16 »

http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main:2008.07.17.&358660
Naplózva
sérnyovác
Vendég
« Új hozzászólás #2444 Dátum: 2008.07.24 csütörtök, 21:42:58 »

Üdv.
Ismét indítógombos kérdésem lenne. 1 gombnyomásra gyújtás lehet adni 2. gombnyomásra elindul a gép.
1 gombnyomás után, hogyan lehet levenni a gyújtást, vagy csak így tud működni, ha egyszer ráadtam a gyújtást akkor be is kell indítani?

OK rájöttem
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.26 szombat, 21:32:14 írta sérnyovác » Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2445 Dátum: 2008.07.27 vasárnap, 16:24:43 »

Üdv.
Ismét indítógombos kérdésem lenne. 1 gombnyomásra gyújtás lehet adni 2. gombnyomásra elindul a gép.
1 gombnyomás után, hogyan lehet levenni a gyújtást, vagy csak így tud működni, ha egyszer ráadtam a gyújtást akkor be is kell indítani?

OK rájöttem

Hogy kell?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Tsory
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7848


Innen legszebb a kilátás :)


WWW
« Új hozzászólás #2446 Dátum: 2008.07.27 vasárnap, 16:57:50 »

Hogy kell?

ésszerű az lenne, h ha 2.ra röviden nyomsz gyújtást kapcsolsz (ki), ha hosszan akkor indít ... de nemtom Cheesy
Naplózva

KLIKK >>>        <<< KLIKK
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2447 Dátum: 2008.07.27 vasárnap, 17:53:41 »

ésszerű az lenne, h ha 2.ra röviden nyomsz gyújtást kapcsolsz (ki), ha hosszan akkor indít ... de nemtom Cheesy

Vagy a shiftet nyomod közben.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #2448 Dátum: 2008.07.27 vasárnap, 19:55:28 »

Vagy a shiftet nyomod közben.

Kinyitod az ajtót akkor szerintem leveszi az ok gomb megnyomásra
Naplózva
zsoel
Vendég
« Új hozzászólás #2449 Dátum: 2008.07.28 hétfő, 20:58:46 »

A juniusi Auto Bildet néztétek?
Összehasonlították az új dizel C5-öt, az Audi A4 2.0 TDI-t, és a Ford Mondeo 2.0 TDCi-t.

A végeredmény:
3-ik lett a C5-ös 469 ponttal.
2-ik lett az A4-es 478 ponttal.
Első lett az MK IV 2.0 TDCi 481 ponttal.

 taps

Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 ... 798   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.069 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.